Prestupový termín
SEPTEMBER 2007

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno Odkiaľ Kam SK dátum schválené do pozn.
1 871213 ADAMOV Róbert ŠK Voznica MFK Žarnovica 450 20.9.2007 ZH
2 900213 ANDOK Marek OFK Stred.Plachtince Baník V.Krtíš 300 20.9.2007 30.6.2008
3 891228 BABIC Erik MFK Lok.Zvolen FK Vyhne 450 20.9.2007 ZH
4 880410 BABIŠ Erik Slávia Staškov Slovan Podvysoká 450 20.9.2007 29.2.2008
5 880802 BAJČI Lukáš MŠK Turany MŠK Námestovo 450 20.9.2007 31.8.2008
6 820322 BALGA Maroš TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 450 20.9.2007 31.8.2008
7 920611 BARAŇAI Vojtech Kovo Hron.Beňadik Sandrik D.Hámre 300 20.9.2007 30.6.2010
8 800919 BARTÁK Peter TJ H.Hričov Javorník Makov 450 20.9.2007 29.2.2008
9 920923 BARTÁNUS Matúš 1.OFC Lipt.Sliače Družst.Lipt.Štiavnica 450 20.9.2007 30.6.2008
10 890302 BARTKO Michal Družst.Bzovík Družst.Cerovo 300 20.9.2007 ZH
11 710909 BARTOŠ Ján Tatran Sučany ŠK Tur.Štiavnička 450 20.9.2007 30.6.2008
12 740613 BÁSTI Zoltán SŠM Boľkovce Družst.Tachty 450 20.9.2007 29.2.2008
13 910429 BEDNÁR Tomáš OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 300 20.9.2007 30.6.2010
14 800202 BEŇAK Radovan OFK Sl.Ľupča ŠK Kremnička 450 20.9.2007 30.6.2008
15 850105 BENÍK Juraj Dukla Sušany FK Ožďany 450 20.9.2007 30.6.2008
16 910420 BERKY Dušan OU Hrochoť Savon B.Bystrica 200 20.9.2007 29.2.2008
17 830818 BEVÍZ Jozef TJ Nenince Ipeľ Balog n.Ipľom 450 20.9.2007 29.2.2008
18 920721 BOBROVČAN Rastislav MŠK Fomat Martin TVS Kláštor p.Zniev. 450 20.9.2007 29.2.2008
19 771010 BOCKO Dušan ŠK Z.Poruba Sokol Beňadiková 450 20.9.2007 29.2.2008
20 860728 BOLGÁR Peter MFK Lok.Zvolen OŠK Lieskovec 300 20.9.2007 29.2.2008
21 740920 BRNA Róbert Baník V.Krtíš FC Š Team 450 20.9.2007 30.6.2008
22 900930 BROS Andrej MFK D.Kubín Družst.Veličná 300 20.9.2007 30.6.2008
23 901221 BRZULA Martin MFK N.Baňa Družst.Janova Lehota 300 20.9.2007 29.2.2008
24 901226 BUDAI Patrik Šlachtiteľ Vigľaš-Pstruša TJ Kriváň 300 20.9.2007 30.6.2008
25 890209 BURZÍK Roman MŠK Fomat Martin Družst.Belá 300 20.9.2007 30.6.2008
26 850927 CAPKO Miroslav Juventus ZA-Závodie KINEX Bytča 450 20.9.2007 29.2.2008
27 881011 CIRÁK Michal Baník Kalinovo Tatran Breznička 450 20.9.2007 29.2.2008
28 910512 CÚTH Lukáš MFK Lok.Zvolen Prameň Kováčová 200 20.9.2007 30.6.2008
29 680814 CVACHO Tibor Fatran Krasňany Fatran Varín 450 20.9.2007 30.6.2008
30 910701 ČAMBAL Tibor REaMOS K.Lieskovec Slovan Povina 300 20.9.2007 30.6.2008
31 900730 ČÍŽ Peter Baník Št.Bane Sitno Ban.Štiavnica 300 20.9.2007 30.6.2008
32 730211 ČMÁRIK Anton FKH Hliník KINEX Bytča 450 20.9.2007 30.6.2008
33 570407 DIAN Ondrej ŠK Badín TJ Hronsek 450 20.9.2007 30.6.2008
34 871124 DOBOŠ Ľubomír Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 450 20.9.2007 29.2.2008
35 861104 DUDÁŠIK Lukáš MŠK Fomat Martin Lokomotíva Vrútky 450 20.9.2007 31.8.2008
36 901029 DUPKALA Lukaš OŠK Baník Strňavy Rozvoj Mojš 400 20.9.2007 30.6.2008
37 920412 ĎURIŠ Michal MFK Detva MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2008
38 730501 ĎURIŠKO Peter Baník Kalinovo Baník Ružina 450 20.9.2007 29.2.2008
39 880705 ERDELAC Jozef FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 450 20.9.2007 29.2.2008
40 920704 FABIAN Michal Družst.Lovčica-Trubín MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2008
41 900725 FERENCZ Andrej MFK Lok.Zvolen Prameň Kováčová 200 20.9.2007 30.6.2008
42 860917 FRIČ Andrej 1.OFC Lipt.Sliače Družst.L.Štiavnička 450 20.9.2007 30.6.2008
43 840709 FTOREK František Juventus ZA-Závodie TJ Višňové 450 20.9.2007 29.2.2008
44 920309 GABAJ Lukúš Cement.Liet.Lúčka KINEX Bytča 300 20.9.2007 30.6.2008
45 690509 GABAJ Stanislav FKH Hliník KINEX Bytča 450 20.9.2007 30.6.2008
46 751213 GABĽAS Peter Baník Kalinovo Slovan Tomášovce 450 20.9.2007 29.2.2008
47 911226 GALBAVÝ Lukáš OFK Ovčiarsko ŠK D.Hričov 200 20.9.2007 31.7.2009
48 920829 GALO Ľuboš TJ Jablonové FK Predmier 300 20.9.2007 30.6.2008
49 781216 GAŠPARÍK Roman FC Želez.Breznica Družst.Hron.Dúbrava 450 20.9.2007 31.7.2008
50 691203 GAVLAS Ján Slovan Skalite ŠK Čierne 300 20.9.2007 29.2.2008
51 840822 GAZDÍK Tibor MŠK K.N.Mesto TJ Divinka 450 20.9.2007 29.2.2008
53 910801 GOLIAN Pavol Šlachtiteľ Vigľaš-Pstruša MFK Detva 200 20.9.2007 30.6.2008
54 840813 HABAN Marián Slovan Tomášovce SŠM Boľkovce 450 20.9.2007 30.6.2008
55 691109 HAD Ján Lok.SEZ Kráľovany Dynamo Krpeľany 450 20.9.2007 30.6.2008
56 910203 HAĽAMA Pavol MŠK Turany Havran Ľubochňa 200 20.9.2007 31.8.2008
57 810218 HARANTA Marián KINEX Bytča FKH Hliník 450 20.9.2007 30.6.2008
58 850429 HAVRILA Jakub Baník V.Krtíš Družst.Sklabiná 450 20.9.2007 30.6.2008
59 830418 HLUŠÁK Ján ŠK Z.Poruba Sokol Beňadiková 450 20.9.2007 30.6.2008
60 721110 HNILICA Roman MŠK Turany Dynamo Krpeľany 450 20.9.2007 29.2.2008
61 910914 HOFERICA Martin Družst.Hrič.Podhradie ŠK D.Hričov 300 20.9.2007 31.12.2010
62 920629 HORNIAK Radovan MFK N.Baňa MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2011
63 740606 HÔREČNÝ Miroslav KINEX Bytča FKH Hliník 450 20.9.2007 30.6.2008
64 830130 HRBČEK Martin ŠK Lúčky-Kúpele OŠK Bešeňová 450 20.9.2007 30.6.2008
65 850117 HRUŠKA Martin Juventus ZA-Závodie Považan Nezbud.Lúčka 450 20.9.2007 29.2.2008
66 860811 HUDEC Martin Jupie Podlavice Sokol St.Hory 300 20.9.2007 30.6.2008
67 871226 HVOLKA Tomáš Oravan Or.Jasenica Družst.Mutné 450 20.9.2007 30.6.2008
68 880709 CHOBOT Jozef Jednota Bánová Družst.Hôrky 450 20.9.2007 29.2.2008
69 860530 CHOVAN Dominik Družst.Lipt.Štiavnička Družst.Čabrad-D.Badín 300 20.9.2007 ZH
70 860501 CHRIEN Štefan Baník V.Krtíš FC Š Team 450 20.9.2007 30.6.2008
71 631026 JADROŇ Ľubomír Družst.Dražkovce Turčan Košťany n.Tur. 450 20.9.2007 ZH
72 631026 JADROŇ Ľubomír Turčan Košťany n.Tur. Lokomotíva Vrútky 450 20.9.2007 29.2.2008
73 920627 JAŠUREK Pavol Polom Raková Slávia Staškov 200 20.9.2007 31.8.2008
75 820818 JEDINÁK Miroslav SEZ Lokca Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 ZH
76 910324 JEDINÝ Juraj MFK Lok.Zvolen Tatran VLM Pliešovce 300 20.9.2007 29.2.2008
77 761016 JEŽÍK Erik Prameň D.Strehová Družst.Sklabiná 450 20.9.2007 31.8.2008
78 840908 JUHÁS Michal Jednota Bánová Juventus ZA-Závodie 450 20.9.2007 29.2.2008
79 810325 KALOČAI Jonáš Družst. Veľké Dravce OŠK Radzovce 450 20.9.2007 30.6.2008
80 721228 KAMENSKÝ Igor CSM Tisovec Družst.Klenovec 450 20.9.2007 31.7.2008
81 880413 KAPUSTA Matúš FC Želez.Breznica Družst.Hron.Dúbrava 450 20.9.2007 31.7.2008
82 920504 KENDERA Tomáš 1.OFC Lipt.Sliače Družst.Lipt.Štiavnica 450 20.9.2007 30.6.2008
83 880307 KINCL Ján Družst. Hôrky Juventus ZA-Závodie 450 20.9.2007 29.2.2008
84 870926 KIRN František Pokrok St.Bystrica Rozkvet Klubina 450 20.9.2007 29.2.2008
85 920813 KLÍMA Martin MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n.Tur. 300 20.9.2007 29.2.2008
86 860317 KLUS Jozef Junior Radvaň FK Šalková 300 20.9.2007 ZH
87 870630 KMEŤ Jozef Máj Černová ŠK Kremnička 450 20.9.2007 30.6.2008
88 860927 KOLENČÍK Andrej MŠK Námestovo Tatran Or.Veselé 450 20.9.2007 29.2.2008
89 870607 KORBEĽ Miroslav Lokomotíva Vrútky Štart Priekopa 450 20.9.2007 31.7.2008
90 870725 KOSCELNÍK Juraj IDOP Lipovec MŠK Turany 450 20.9.2007 29.2.2008
91 800225 KOSMEL Róbert FK Nižná Družst.Veličná 450 20.9.2007 31.8.2008
92 910804 KÓŠIK Attila Jánošík Rim.Janovce FK Petrovce 300 20.9.2007 30.6.2008
93 900328 KOVÁČ Adam Sokol Nemecká FK 34 Brusno 300 20.9.2007 30.6.2008
94 900826 KOVÁČ Ivan OFK Sl.Ľupča Savon B.Bystrica 200 20.9.2007 30.6.2008
95 600829 KOVANIČ Miroslav Slovan Tomášovce Slovan Divín 300 20.9.2007 30.6.2008
96 901104 KOŽELUBA Miroslav MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n.Tur. 300 20.9.2007 29.2.2008
97 860210 KRASŇAN Radoslav MŠK K.N.Mesto FK Nesluša 450 20.9.2007 29.2.2008
98 860524 KRAUZ Igor Juventus ZA-Závodie ŠKF AK Lúky 300 20.9.2007 29.2.2008
99 920815 KRIŽO Juraj OFK Ovčiarsko ŠK D.Hričov 200 20.9.2007 31.7.2009
100 560812 KRNÁČ Jozef Baník Ružina ŠKP Detva 300 20.9.2007 30.6.2008
101 770510 KRUPČIAK Marián Družst.Rátka FC 98 Hajnačka 450 20.9.2007 30.6.2009
102 860403 KUBALA Matej MŠK K.N.Mesto Pokrok St.Bystrica 300 20.9.2007 31.8.2008
103 721002 KUČERA Peter Lokomotíva Vrútky MŠK Fomat Martin 450 20.9.2007 29.2.2008
104 811227 KUČERA Roman MŠK K.N.Mesto Slovan Povina 300 20.9.2007 30.6.2008
105 701231 KUCHÁRIK Marián ŠK Z.Poruba ŠK Demänová 450 20.9.2007 30.6.2008
106 701231 KUCHÁRIK Marián ŠK Z.Poruba OŠK S.Kríž 300 20.9.2007 ZH
107 880827 KURIAK Tomaš MŠK K.N.Mesto ŠK Radoľa 450 20.9.2007 29.2.2008
108 910626 KYPÚS Michal KINEX Bytča OFK Kotešová 300 20.9.2007 30.6.2008
109 911029 KYTKA Marek KINEX Bytča OFK Kotešová 300 20.9.2007 30.6.2008
110 881209 KYZEK Jakub Slovan Hr.Zalužany Družst.Hr.Ves 450 20.9.2007 31.3.2008
111 871209 LACÚCH Michal MŠK Turany Lokomotíva Vrútky 450 20.9.2007 31.8.2008
112 821018 LEBA Miroslav TJ Horná Ždaňa MFK Žarnovica 300 20.9.2007 30.6.2008
113 900724 LIBIAK Maroš MFK Lok.Zvolen Tatran VLM Pliešovce 300 20.9.2007 29.2.2008
114 920523 LIŠKA Samuel Kriváň Lip.Ondrašová FC 34 Palúdzka - L.M. 200 20.9.2007 30.6.2008
115 690520 LOPEŇ Miroslav OFK Družst.Žaškov Družst.Párnica 450 20.9.2007 30.6.2008
116 901012 LÖRINC Alexander Jupie Podlavice ŠK Selce 300 20.9.2007 30.6.2008
117 900911 LUKÁČ Michal Jupie Podlavice ŠK Selce 300 20.9.2007 30.6.2008
118 851120 LUPTÁK Štefan Prameň Kováčová OFK Veľká Lúka 300 20.9.2007 30.6.2008
119 861013 MÁČEK Miroslav Juventus ZA-Závodie TJ Zástranie 450 20.9.2007 29.2.2008
120 860904 MADLEŇÁK Matúš Oravan Or.Jasenica Družst.Vasiľov 450 20.9.2007 30.6.2008
121 900313 MADOŠ Peter OPL Poniky Savon B.Bystrica 200 20.9.2007 29.2.2008
122 910625 MAGDOŠKO Michal ŠK Z.Poruba TJ Iľanovo 300 20.9.2007 31.3.2008
123 720228 MACHOVIČ Viliam Lokomotíva Vrútky Pokrok Tur.Kľačany 450 20.9.2007 31.8.2008
124 860223 MAJER Viktor ŠK Kremnička Sitno Ban.Štiavnica 450 20.9.2007 29.2.2008
125 740915 MAJERÍK Martin Družst.Valča MŠK Turany 450 20.9.2007 29.2.2008
126 910304 MAJERSKÝ Viktor Sitno Ban.Štiavnica ŠK Kremnička 300 20.9.2007 29.2.2008
127 700925 MALÍK Roman Slovan Rudinská TJ Považský Chlmec 450 20.9.2007 31.3.2008
128 900525 MALIK Tomáš KINEX Bytča OFK Kotešová 300 20.9.2007 30.6.2008
129 920513 MARSINA Roman KINEX Bytča OFK Kotešová 300 20.9.2007 30.6.2008
130 920906 MARTINEK Peter OFK Ovčiarsko ŠK D.Hričov 200 20.9.2007 31.7.2009
131 880829 MARTINKA Peter Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 450 20.9.2007 29.2.2008
132 811111 MARUŠKIN Ján ŠK Badín TJ Hronsek 450 20.9.2007 30.6.2008
133 830529 MASLAŇÁK Michal Baník V.Krtíš Družst.Sklabiná 450 20.9.2007 30.6.2008
134 701119 MELIŠEK Miloš MFK Strojár Krupina Družst.Dačov Lom 450 20.9.2007 29.8.2008
135 870418 MIČIAN Tomáš SEZ Lokca Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 ZH
136 660902 MIHAJLOV Sacho Iljev Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 450 20.9.2007 29.2.2008
137 910718 MIHÁLEK Matej ŠK D.Hričov KINEX Bytča 300 20.9.2007 30.6.2008
138 741004 MICHULEK Michal MŠK K.N.Mesto OŠK Rosina 450 20.9.2007 29.2.2008
139 840904 MIKUNDA Ľubomír Cement.Liet.Lúčka OŠK Rosina 450 20.9.2007 29.2.2008
140 910913 MOČÁRNIK Michal MFK Tatran NAO L.M. ŠK Z.Poruba 200 20.9.2007 30.6.2008
141 880131 MRVA Matej OŠK Bešeňová ŠK Lúčky-Kúpele 450 20.9.2007 30.6.2008
142 850514 MUZIKA Pavol REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 300 20.9.2007 30.6.2008
143 820116 NOGA Branislav Družst.Valča Družst.Dražkovce 450 20.9.2007 30.6.2008
144 870714 NOVÁK Martín Družst.Očová MFK Lok.Zvolen 450 20.9.2007 29.2.2008
145 880521 NOVOCKÝ Marek MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 450 20.9.2007 29.2.2008
146 860416 NOVOTNÝ Rastislav CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 450 20.9.2007 ZH
147 820525 ONDRÁŠ Michal Považan Nezbud.Lúčka Jednota Bánová 450 20.9.2007 31.8.2008
148 761009 PAULÍNY Radoslav ŠK AGRO Baník Dúbrava FK Lipt.Vlachy 450 20.9.2007 29.2.2008
149 771117 PAULOVIČ Patrik FC Želez.Breznica Slovan Kúpele Sliač 450 20.9.2007 30.6.2008
150 730302 PEKARIK Ivan TVS Kláštor p.Zniev. Družst.Dražkovce 450 20.9.2007 29.2.2008
151 810410 PIKA Slavomír Sklotatran Poltár CŠK Cinobaňa 450 20.9.2007 ZH
152 920917 PISTOVČÁK Miroslav TJ Jablonové FK Predmier 300 20.9.2007 30.6.2008
153 881216 POCTAVEK Jakub Baník Kalinovo Tatran Breznička 450 20.9.2007 29.2.2008
154 861218 POLÁK Matúš Oravan Or.Jasenica Družst.Vasiľov 450 20.9.2007 30.6.2008
156 861125 POLC Marián MFK N.Baňa OŠK Brehy 450 20.9.2007 30.6.2008
157 801008 POLIAK Dušan SŠM Boľkovce Slovan Tomášovce 450 20.9.2007 30.6.2008
158 861209 PORUBSKÝ Peter ŠK Kremnička OPL Poniky 450 20.9.2007 31.3.2008
159 870930 PREKOP Július Slovan Tomášovce Družst.Podrečany 450 20.9.2007 29.2.2008
160 811227 PRIBELI Peter Družst.Sklabiná FC Š Team 450 20.9.2007 30.6.2008
161 910630 PROKOP Ľubomír FK Nižná ŠK Tvrdošín 300 20.9.2007 30.6.2008
162 730514 PŘIDA Patrik FK Veľký Blh FK Ožďany 300 20.9.2007 31.8.2008
163 870327 PUCHOŇ Martin TJ Hlboké ŠK D.Hričov 450 20.9.2007 30.6.2008
164 921127 RÁC Viktor MŠK Fomat Martin TVS Kláštor p.Zniev. 450 20.9.2007 29.2.2008
165 870115 RADOŠ Roman Jupie Podlavice OPL Poniky 300 20.9.2007 29.2.2008
166 800603 RAFAJ Marián Polom Raková Spartak Závadka n.Hr. 450,- 20.9.2007 31.8.2009
167 860526 RAFFAJ Michal MFK N.Baňa OŠK Brehy 450 20.9.2007 30.6.2009
168 750204 REPKA Ladislav MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 450 20.9.2007 29.2.2008
169 880620 REVAJ Štefan MŠK Námestovo Oravan Rabča 450 20.9.2007 29.2.2008
170 840606 REVAJ Tomáš MŠK Námestovo Oravan Rabča 450 20.9.2007 30.6.2008
171 870313 RONČÁK Peter Jupie Podlavice Slovan Tajov 450 20.9.2007 30.6.2008
172 861219 RUSNÁK Martin Sklotatran Poltár Jednota Málinec 450 20.9.2007 29.2.2008
173 790819 RUSZO Vojtech FC 98 Hajnačka Štart SZ Kokava n.Rim. 450 20.9.2007 29.2.2008
174 920227 SABÓ Radoslav Baník V.Krtíš FK Rakytovce 85 200 20.9.2007 30.6.2011
175 901113 SAMEK Peter OŠK Lisková Renop Lipt.Teplá 450 20.9.2007 30.6.2008
176 770420 SEDÚCH Peter Slovan Rudinská Pokrok St.Bystrica 300 20.9.2007 31.8.2008
177 730908 SCHMIDT Marián Lok.ŽOS Vrútky MŠK Fomat Martin 450 20.9.2007 29.2.2008
178 830401 SIRÁŇ Róbert Družst.Dražkovce Štart Priekopa 450 20.9.2007 30.6.2008
179 920401 SLABECIUS Erik Montaplus Sásová Savon B.Bystrica 200 20.9.2007 31.7.2008
180 901124 SMUTNÝ Filip MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n.Tur. 300 20.9.2007 29.2.2008
181 820516 STAŠKOVAN Richard MŠK K.N.Mesto Beskyd Svrčinovec 450 20.9.2007 31.12.2008
182 910813 SUJA Lukáš MFK Detva MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2008
183 690920 SVINČIAK Jozef MFK Jelšava Obec Lubeník 450 20.9.2007 30.6.2008
184 871110 SVRČEK Martin MŠK K.N.Mesto OŠK Snežnica 450 20.9.2007 30.6.2008
185 920517 SZABO Michal FK Zacharovce FK Veľký Blh 300 20.9.2007 30.6.2009
186 831015 ŠADLÁK Pavol SEZ Lokca Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 ZH
187 810909 ŠALATA Ľuboš MŠK Námestovo Slovan Magura Vavrečka 300 20.9.2007 29.2.2008
188 911225 ŠARKŐZI Martin Kovo Hron.Beňadik Sandrik D.Hámre 300 20.9.2007 30.6.2009
189 920417 ŠATARA Lukáš Družst.Lovčica-Trubín MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2008
190 900210 ŠEDÁ Patrik Máj Černová FK Biely Potok 300 20.9.2007 30.6.2008
191 900601 ŠESTÁK Dávid Jánošík Rim.Janovce FK Petrovce 300 20.9.2007 30.6.2008
192 700719 ŠIMKO Radoslav PS Hliník n.Hr. Baník Štiav.Bane 450 20.9.2007 29.2.2008
193 801030 ŠIMON Štefan Družst.Or.Poruba Družst.Párnica 450 20.9.2007 29.8.2008
194 800108 ŠIPLÁK Peter MŠK K.N.Mesto ŠK Strečno 450 20.9.2007 28.2.2008
195 860327 ŠPIRKO Róbert Družst.Belá Tatran Sučany 450 20.9.2007 ZH
196 870207 ŠTULAJTER Martin Part.Osrblie Partiz.Čierny Balog 300 20.9.2007 ZH
197 920822 ŠUPICA Matej Kovo Hron.Beňadik Sandrik D.Hámre 300 20.9.2007 30.6.2010
198 821025 ŠVABA Peter MŠK Námestovo Tatran Or.Veselé 450 20.9.2007 29.2.2008
199 810905 ŠVABA Rastislav MŠK Námestovo Tatran Krušetnica 450 20.9.2007 29.2.2008
200 850421 ŠVAŇA František SEZ Lokca Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 ZH
201 911028 ŠVANTNER Lukáš Slovan P.Polhora CSM Tisovec 450 20.9.2007 31.7.2008
202 860928 ŠVANTNER Tomáš Part. Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 20.9.2007 30.6.2008
203 911103 ŠVEC Peter MFK Lok.Zvolen Tatran VLM Pliešovce 300 20.9.2007 ZH
204 770411 TEPLAN Marek ŠK Čierne Slovan Skalité 450 20.9.2007 30.6.2008
205 781016 TEŠLÁR Pavel ŠK Badín TJ Hronsek 450 20.9.2007 30.6.2008
206 900111 TÓTH Zsolt RSK Rim.Seč FK Jesenské 450 20.9.2007 30.6.2008
207 921211 TRESKOŇ Michal KINEX Bytča Tatran Hrabové 300 20.9.2007 30.6.2011
208 790309 UBERTÁŠ Marián TJ Nenince Družst.Kamenné Kosihy 450 20.9.2007 29.2.2008
209 920705 ULIČNÝ Jozef ŠK Voznica MFK Lok.Zvolen 300 20.9.2007 30.6.2008
210 740212 URBAN Daniel FC 34 Palúdzka-L.M. STO Prosiek 450 20.9.2007 30.6.2008
211 780822 VALAŠTIAK Milan FC 34 Palúdzka-L.M. ŠK Demänová 450 20.9.2007 29.2.2008
212 750428 VÉGH Miroslav Dukla Sušany FK Ožďany 450 20.9.2007 30.6.2008
213 830308 VÉGH Patrik Lok.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 450 20.9.2007 31.7.2008
214 740112 VETRÁK Peter Part.Osrblie OFK Veľká Lúka 450 20.9.2007 30.6.2008
215 670428 VINCENT Peter PS Hliník n.Hr. Družst.Janova Lehota 400 20.9.2007 30.6.2008
216 831118 VLAČUHA Peter PS Hliník n.Hr. MFK Žarnovica 450 20.9.2007 30.6.2008
217 840515 VLČEK Jozef REaMOS K.Lieskovec Slovan Podkriváň 450 20.9.2007 30.6.2008
218 871025 VLČEK Peter Lok.ŽOS Vrútky Družst.Dražkovce 450 20.9.2007 29.2.2008
219 880113 VOLEK Martin Jednota Bánová TJ Dlhé Pole 450 20.9.2007 31.12.2008
220 850908 VRABEC Martin Sokol Panické Dravce SŠM Boľkovce 450 20.9.2007 30.6.2008
221 880313 VYŠNÝ Lukáš OŠK Bešeňová ŠK Lúčky-Kúpele 450 20.9.2007 30.6.2008
223 911109 ZÁHUMENSKÝ Michal MFK Lok.Zvolen Šlachtiteľ Vigľaš-Pstruša 200 20.9.2007 30.6.2009
224 861014 ZACHAR Juraj Baník Kalinovo Jednota Bánová 450 20.9.2007 31.8.2008
225 660524 ZATYKO Jozef Vinohrad Čebovce FC Š Team 450 20.9.2007 31.7.2008
226 910619 ZÁVODSKÝ Radoslav Cement.Liet.Lúčka Družst.Hôrky 300 20.9.2007 30.6.2008
227 680308 ZBOŇÁK Miroslav MŠK Námestovo Oravan Rabča 450 20.9.2007 29.2.2008
228 891115 ZEMANČIK Michal Družst.Želovce Baník V.Krtíš 450 20.9.2007 ZH
229 840203 ZEMKO Tomáš ŠK Z.Poruba Ďumbier Uhorská Ves 450 20.9.2007 30.6.2010
230 860418 ZOLNAY Arnold Družst.Sklabiná MFK ZAEL M.Kameň 450 20.9.2007 29.2.2008
231 690731 ZRNÍK František Sokol Stankovany MŠK Turany 450 20.9.2007 29.2.2008
232 721010 ŽILKA Andrej Slovan Divín Slovan Tomášovce 450 20.9.2007 31.8.2008

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno Odkiaľ Kam SK dátum podľa článku pozn.
1 890424 ALBERTUS Michal FK Zacharovce Poľnohospodár V.Blh 300 20.9.2007 11/1
2 891013 BAJČI Filip Tatran Sučany MŠK Námestovo 450 20.9.2007 11/1
3 840512 BÁTHORY Peter Družst.Drážkovce Družst.Sklabiňa 450 20.9.2007 11/1
4 911214 BAZALA Jozef KINEX Bytča Družst. Rašov 300 20.9.2007 11/1
5 790131 BELEŠ Roman Slovan Rudinská Družst.Teplička n.Váh. 450 20.9.2007 11/1
6 821002 BENKO Tomáš Družst.Sebechleby Družst.Lovčica-Trubín 300 20.9.2007 11/1
7 821117 CABAN Jozef ŠK Selce Metálservis Králiky 450 20.9.2007 11/1
8 910619 CISÁRIK Mário Slovan Podvysoká Javorník Makov 300 20.9.2007 11/1
9 770504 CZIZI Zoltán FK Jesenské FK Rim.Janovce 450 20.9.2007 11/1
10 851219 ČERNÁK Peter Obec Lubeník Bastav Revúca-Revúčka 450 20.9.2007 11/1
11 840512 ČERVENEC Peter Družst.Tur.Štiavnička REaMOS K.Lieskovec 450 20.9.2007 11/1
12 661217 ČIESKO Ľubomír Sokol Stankovany MŠK Turany 450 20.9.2007 11/1
13 810712 FAŠKO Michal Part. Čierny Balog FK Kráľova Lehota 450 20.9.2007 11/1
14 760826 FRIČ Tomáš Agro-Baník Dúbrava 1.OFC Lipt.Sliače 450 20.9.2007 11/1
15 791002 FRNIAK Michal OŠK Nededza TJ Kotrč.Lúčka 450 20.9.2007 11/1
16 891228 GORČÁK Jakub FK Čadca Beskyd Svrčinovec 300 20.9.2007 11/1
17 880206 HANULIAK Vladimír Jednota Bánová FK Terchová 450 20.9.2007 11/1
18 681223 HORNÁK Stanislav Slovan Rudinská Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 11/1
19 831226 HORVÁTH Ondrej MFK Spartak Hríńová Družst.Lehôtka 450 20.9.2007 11/1
20 891121 HUTKO Marek MFK D.Kubín OŠK Bziny 300 20.9.2007 11/1
21 800203 CHABAN Miroslav ŠK Selce Družst.Priechod 450 20.9.2007 11/1
22 890823 CHRIAŠTEĽ Jakub ŠK Z.Poruba MFK Tatran NAO L.M. 200 20.9.2007 11/1
23 880817 JAKUBEC Ľubomír Štart Dunajov Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 11/1
24 900418 JANCEK Lukáš Slovan Magura-Vavrečka Oravan Or.Jasenica 450 20.9.2007 11/1
25 851210 JANEC Patrik Slovan Povina OŠK Snežnica 450 20.9.2007 11/1
26 820818 JEDINÁK Miroslav Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 450 20.9.2007 11/1
27 920501 JENDRYŠČÍK Peter Slovan Rudinský Kysučan Ochodnica 200 20.9.2007 11/1
28 661211 KALANKA Peter MŠK Turany ŠK Tur.Štiavnička 450 20.9.2007 11/1
29 920422 KATI Oto ŠM Blhovce FC 98 Hajnačka 300 20.9.2007 11/1
30 780716 KOPRNA Jozef REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 300 20.9.2007 11/1
31 891003 KOREŇ Jakub Poľana Hubová Máj Černová 200 20.9.2007 16/a
32 840119 KOVÁČ Bohúš Prameň Kováčová OFK Veľ.Lúka 300 20.9.2007 11/1
33 890328 KOVÁČ Peter ŠK Selce Družst.Priechod 450 20.9.2007 11/1
34 860901 KOVÁČ Radoslav MFK Revúca Bastav Revúca-Revúčka 450 20.9.2007 11/1
35 910706 KOZLÍK Peter Bastav Revúca-Revúčka MFK Revúca 300 20.9.2007 11/1
36 811227 KRIŠTOFÍK Roman MŠK Turany ŠK Tur.Štiavnička 450 20.9.2007 11/1
37 861219 KVIETOK Tomáš ŠK Kremnička Zornočka Riečka 450 20.9.2007 11/1
38 890421 KYSEL Martin KINEX Bytča TJ Hlboké 450 20.9.2007 11/1
39 820807 ĽABDÍK Michal FK Nižná Družst.Mutné 450 20.9.2007 11/1
40 880225 MAČEK Radoslav Juventus ZA-Závodie Družst. Hôrky 450 20.9.2007 11/1
41 810111 MARINEC Ladislav FK Vinica TJ Nenince 450 20.9.2007 16/a
42 840918 MARTINI Mário MŠK K.N.Mesto Družst.Teplička n.Váh. 450 20.9.2007 11/1
43 881215 MATIKOVSKÝ Richard Družst.Períbelce Družst.Sklabiná 300 20.9.2007 11/1
44 780702 MELICHER Peter Part. Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 20.9.2007 11/1
45 880823 MICHAL Jaroslav OŠK Snežnica Prameň D.Strehová 450 20.9.2007 11/1
46 900510 MIKULÁŠ Anton Pokrok Tur.Kľačany Lokomotíva Vrútky 300 20.9.2007 11/1
47 920211 MILEC Tomáš OFK Ovčiarsko ŠK. D.Hričov 200 20.9.2007 11/1
48 780821 MOLNÁR Milan FC Husina 1.FK Buzitka 450 20.9.2007 11/1
49 850306 MOLNÁR Tomáš OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 300 20.9.2007 11/1
50 850521 MORAVČÍK Pavol Rozvoj Mojš OŠK Baník Stráňavy 450 20.9.2007 11/1
51 720310 NEVEĎAL Marián Snaha Zborov n.Bystr. Tatran Krásno n.Kys. 450 20.9.2007 11/1
52 860416 NOVOTNÝ Rastislav Slovan Tomášovce Družst.Lehôtka 450 20.9.2007 11/1
53 900202 ŇUŇUK Jakub Sklár Zlatno Družst.Klenovec 300 20.9.2007 11/1
54 871031 ODSEDEK Milan Junior Radvaň Tatran Turzovka 450 20.9.2007 11/1
55 741123 ONDRÁŠ Radoslav Jednota Bánová FK Strečno 450 20.9.2007 11/1
56 860311 ONDROŠ Michal MŠK Tvrdošín OŠK Nededza 450 20.9.2007 11/1
57 760129 ORSZÁGH Igor ŠK Kremnička Junior Radvaň 300 20.9.2007 11/1
58 880303 PAVELICA Lukáš MŠK Fomat Martin MŠK Turany 450 20.9.2007 11/1
59 920126 PODMANICKÝ Peter MŠK K.N.Mesto Kysučan Ochodnica 450 20.9.2007 11/1
60 881124 PONECHAL Marek OŠK Baník Stráňavy Družst.Teplička n.Váh. 450 20.9.2007 11/1
61 880110 PRUŠKA Michal TJ Horný Hričov FK Strečno 450 20.9.2007 11/1
62 910401 RABOVEC Anton KINEX Bytča TJ Kolárovice 300 20.9.2007 11/1
63 880822 RAFAEL Dalibor Družst.Hr.Ves Družst.Klenovec 450 20.9.2007 11/1
64 900207 RAPČAN Tomáš Sklár Zlatno Družst.Klenovec 300 20.9.2007 11/1
65 800131 RUSŇÁK Marián Družst. Sklabiňa Družst.Dražkovce 450 20.9.2007 11/1
66 690330 SEMAN Ivan Slovan Kúpele Sliač OFK Veľ.Lúka 450 20.9.2007 11/1
67 890216 SKRUTEK Ján Baník Kalinovo FK Rakytovce 85 300 20.9.2007 11/1
68 821011 SMOLKA Daniel ŠK Radoľa OŠK Snežnica 450 20.9.2007 11/1
69 870501 SOBČÁK Tomáš Junior Radvaň Tatran Turzovka 450 20.9.2007 11/1
70 710305 SOBOLA Rudolf Družst.Hrič.Podhradie ŠK. D.Hričov 300 20.9.2007 11/1
71 891217 STANKOVIČ Michal FO Malé Zlievce Baník V.Krtíš 450 20.9.2007 11/1
72 850409 STRHÁK Tomáš Junior Radvaň Sokol Hiadeľ 450 20.9.2007 11/1
73 901009 SUJA-PUMEL Lukáš Part. Čierny Balog Slovan Michalová 200 20.9.2007 11/1
74 801205 ŠINKA Ladislav Družst.Lehôtka OŠK Radzovce 450 20.9.2007 11/1
75 920301 ŠKAMLA Matej FK Rakytovce 85 Slovan Kúpele Sliač 200 20.9.2007 11/1
76 690123 ŠKVARIDLO Rastislav SK D.Hričov Družst.Hrič.Podhradie 300 20.9.2007 11/1
77 860706 ŠPENER Marek MŠK Turany MŠK K.N.Mesto 450 20.9.2007 11/1
78 850205 ŠTAFFEN Marek Juventus ZA-Závodie Družst.Hôrky 450 20.9.2007 11/1
79 810315 ŠTIPALA Ľubomír MŠK Turany ŠK Tur.Štiavnička 450 20.9.2007 11/1
80 900112 ŠVANCAR Peter Junior Radvaň Javorník Makov 350 20.9.2007 11/1
81 920804 TÓSEGI Andrej Savon B.Bystrica FK Rakytovce 85 200 20.9.2007 11/1
82 920827 TÓTH Jakub ŠK Badín Sanon B.Bystrica 200 20.9.2007 11/1
83 760711 TRNKA Peter Jednota Bánová FK Strečno 450 20.9.2007 11/1
84 900513 VAJDIAK Lukáš OŠK Snežnica Slovan Povina 300 20.9.2007 11/1
85 900623 VÁRADI Ján TJ Káloša FKM Tornaľa 300 20.9.2007 11/1
86 860509 VARGA Matúš Obec Lubeník Bastav Revúca-Revúčka 450 20.9.2007 11/1
87 851109 VARGIC Martin Iskra Utekáč Družst.Hr.Ves 450 20.9.2007 11/1
88 900811 VLAČUHA Michal Sklár Zlatno Družst.Klenovec 300 20.9.2007 11/1
89 880421 ZBOROVANČÍK Marián Junior Radvaň Tatran Turzovka 450 20.9.2007 11/1
90 850924 ZEMAN Marek Junior Radvaň Sokol St.Hory 450 20.9.2007 11/1
91 870322 ZUBÁŇ Miroslav Drienok Mošovce Družst.Ďanová 450 20.9.2007 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum, podľa článku pozn.
1 890811 DOBOŠ Tibor Družst. Hont.Tesáre Slovan Dudince 200 20.9.2007 12 P.
2 810306 CZENE Norbert FK Jesenské Poľnohospodár V.Blh 300 20.9.2007 12 P.
3 770909 KOVÁČ Ján Slovan Kúpele Sliač MFK Žarnovica 300 20.9.2007 12 P.
4 910717 KURČÍK Matej SŠM Boľkovce Slovan Tomášovce 300 20.9.2007 12 P.
5 800525 SOKOL Martin ŠK Kremnička FK 34 Brusno 300 20.9.2007 12 P.
6 900912 TVARUŽEK Filip REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 300 20.9.2007 12 P.

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno Odkiaľ Kam SK dátum porušenie čl. pozn.
1 890313 SIMAN Ľubomír MŠK Námestovo Tatran Klin 300 20.9.2007 10/a P