Prestupový termín
AUGUST 2008

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum schválené do pozn.
1 930916 ALBERT Lukáš Istrobanka Rajec FK Ďurčíná 450 14.08.2008 30.6.2009
2 880901 ALMÁŠI Roman Prameň Kováčová FC Železná Breznica 300 07.08.2008 30.6.2009
3 771217 ANDEL Radoslav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 450 07.08.2008 30.6.2009
4 900213 ANDOK Marek OFK Stred. Plachtince Baník Veľký Krtíš 300 08.08.2008 30.6.2009
5 910102 ANTAL Jozef FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
6 770512 ANTOL Roman Lokomotíva ŽOS Vrútky Štart Priekopa 450 20.08.2008 31.12.2008
7 881112 ANTOL Vojtech FC 98 Hajnáčka ŠM Blhovce 450 06.08.2008 30.6.2009
8 910507 AUXT Matej ŽP Šport Podbrezová Part.Čierny Balog 200 01.08.2008 ZH
9 760625 BABIC Branislav Tempus Rim.Sobota Jánošík Rim.Janovce 450 05.08.2008 30.6.2009
10 800102 BABKA Marek Poľnohosp. Lesenice TJ Nenince 450 06.08.2008 31.12.2008
11 910228 BABNIČ Michal ŽP Šport Podbrezová Part.Čierny Balog 200 01.08.2008 ZH
12 860724 BACKA Štefan MŠK Námestovo Tatran Orav.Veselé 450 07.08.2008 31.12.2008
13 710816 BAČA Pavol MFK Dolný Kubín Slovan Trstená 450 31.08.2008 30.6.2009
14 790107 BAČO Peter Tempus Rim.Sobota Jánošík Rim.Janovce 450 05.08.2008 30.6.2009
15 780630 BADAŇ Michal Tatran Sučany Javorina Podhradie 450 01.08.2008 30.6.2009
16 930130 BADINSKÝ Michal ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
17 790630 BADŽGOŇ Jozef Polom Raková Pokrok Stará Bystrica 300 12.08.2008 31.1.2009
18 900522 BAKOŠ Jaroslav Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 450 08.08.2008 30.6.2009
19 860120 BALÁŽIK Jakub Slovan Divín Družstevník Látky 450 05.08.2008 5.2.2009
20 691029 BALON Daniel Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
21 911124 BANAS Michal Sokol Zubrohlava FK Rakytovce 85 300 08.08.2008 30.6.2011
22 720525 BANÁŠ Tibor OŠK Ludrová Druž.Lipt.Štiavnička 300 06.08.2008 30.6.2009
23 920925 BARANEC Adam MFK Nová Baňa Part.Veľká Lehota 200 04.08.2008 ZH
24 920925 BARANEC Adam Part.Veľká Lehota FK Rakytovce 85 200 04.08.2008 30.6.2011
25 790203 BÁRDY Branislav Lokomotíva ŽOS Vrútky Javorina Podhradie 450 08.08.2008 30.6.2009
26 710312 BARI Alexander FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 450 06.08.2008 30.6.2009
27 920909 BARTA Dávid FK Petrovce FK Jesenské 300 05.08.2008 ZH
28 920923 BARTÁNUS Matúš 1.OFC Lipt. Sliače Druž.Liptov.Štiavnica 450 05.08.2008 30.6.2009
29 880510 BARTOLEN Miroslav OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 450 21.08.2008 30.6.2009
30 870412 BARTOLOVIC Ján Sitno Banská Štiavnica Iskra Horné Pršany 450 06.08.2008 30.6.2009
31 710909 BARTOŠ Ján Tatran Sučany ŠK Turč.Štiavnička 450 01.08.2008 31.12.2008
32 910506 BARTOŠ Ladislav FK Demandice FK Vinica 300 07.08.2008 30.6.2009
33 860910 BATTA Endre FK Jesenské Jánošík Rim.Janovce 450 05.08.2008 30.6.2009
34 800821 BECKA Peter TJ Valaská Dubová OŠK Istebné 450 07.08.2008 31.7.2009
35 730901 BEDNÁR Ján Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
36 920719 BEDNÁR Lukáš MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 300 08.08.2008 30.6.2009
37 750702 BEDNÁR Marcel Slovan Trstená ŠK Tvrdošín 450 04.08.2008 31.7.2009
38 910429 BEDNÁR Tomáš FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 300 30.08.2008 ZH
39 911012 BEHÁŇ Maroš MŠK Žilina Tatran Bytčica 300 01.08.2008 30.6.2009
40 820915 BELAN Ján MFK Žarnovica Partizán Župkov 300 04.08.2008 30.6.2009
41 921119 BELLA Ján Družstevník Dačov Lom LAFC Lučenec 300 20.08.2008 28.2.2009
42 840906 BELLA Jozef ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 300 05.08.2008 28.2.2009
43 731123 BEŇADIK Marián Slovan Magura Vavrečka Tatran Orav.Veselé 450 07.08.2008 30.6.2009
44 921110 BEŇO Patrik Druž.Hontianske Tesáre Slovan Dudince 400 28.08.2008 30.6.2011
45 910830 BEŇO Robert Partizán Prochoť PS Hliník nad Hronom 300 08.08.2008 30.6.2010
46 870919 BEŇUŠ Radoslav MFK Dolný Kubín TJ Novoť 300 14.08.2008 30.6.2009
47 930710 BERACKO Kristián ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
48 890522 BEREŠÍK Ľubomír ŠK Radoľa Slovan Ladon.Vadičov 300 05.08.2008 30.6.2009
49 800327 BEREŠÍK Ľuboš TJ Kotrčina Lúčka ŠK Radoľa 450 07.08.2008 31.7.2009
50 890409 BERKI Gabriel Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 08.08.2008 30.6.2009
51 890313 BERNÁTH Tomáš Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 23.08.2008 31.12.2008
52 920328 BEŠINA Matej Družstevník Očová Prameň Kováčová 200 06.08.2008 28.2.2009
53 921122 BIBORA Peter Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 300 02.08.2008 31.12.2008
54 900908 BICKA Matúš MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 300 01.08.2008 30.6.2009
55 900711 BIELIK Jaroslav ŠK Gbeľany OFK Teplička n.Váh. 300 06.08.2008 30.6.2009
56 900514 BIELIK Peter ŠK Gbeľany OFK Teplička n.Váh. 300 06.08.2008 30.6.2009
57 710708 BINDER Juraj Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 450 28.08.2008 30.6.2009
58 821217 BLAHO Kamil ŠK Voznica PS Hliník nad Hronom 300 04.08.2008 30.6.2009
59 860602 BLAHO Peter ŠK Voznica FC 34 LM-Palúdzka 300 04.08.2008 30.6.2009
60 930419 BLAŠKO Juraj Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 300 05.08.2008 30.6.2011
61 921018 BLAŠKO Lukáš Družstevník Rašov FK Predmier 300 05.08.2008 4.8.2009
62 930103 BLAŽKOVIČ Mário Baník Štiavnické Bane Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2011
63 840919 BOBOR Marek Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 300 22.08.2008 30.6.2009
64 920112 BOCIAN Martin FK Žiar nad Hronom MFK Žarnovica 200 01.08.2008 ZH
65 930812 BODNÁR Dávid SP MFK Rožňava MFK Rimavská Sobota 300 27.08.2008 30.6.2009
66 860930 BOLIBRUCH Martin MŠK Námestovo SEZ Lokca 450 01.08.2008 30.6.2009
67 810702 BOROŠ Štefan Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 300 01.08.2008 31.1.2009
68 850328 BRAŠEŇ Ján Metalservis Králiky Iskra Horné Pršany 450 06.08.2008 30.6.2009
69 861222 BRČÁK Peter MŠK Námestovo Slovan Magura Vavrečka 450 08.08.2008 30.6.2009
70 841124 BREZOVSKÝ Miroslav FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
71 680426 BRISUDA Vladislav Štart Dunajov Tatran Oščadnica 450 06.08.2008 30.6.2009
72 840913 BRNČAL Ľuboš Lokomotíva ŽOS Vrútky IDOP Lipovec 450 21.08.2008 30.6.2009
73 740808 BRODIANSKY Ján FK Zvolenská Slatina Šľacht.Vígľaš-Pstruša 450 04.08.2008 31.1.2009
75 921209 BROŽ Oto Iskra Hnúšťa FK Rakytovce 85 200 13.08.2008 30.6.2009
76 871025 BRŠŤÁK Michal Kysučan Korňa Javorník Makov 450 02.08.2008 ZH
77 871025 BRŠŤÁK Michal Javorník Makov ŠK Kremnička 450 02.08.2008 30.6.2009
78 900302 BUČEK Miroslav Slovan Rudinská OŠK Rudina 450 22.08.2008 31.12.2009
79 890319 BUDÁČ Ján Sklotatran Poltár Tatran Breznička 300 08.08.2008 28.2.2009
80 901226 BUDAJ Patrik Śľach.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 300 07.08.2008 31.1.2009
81 810603 BUGYI Karol FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
82 710403 BUCHTA Jaroslav Tatran Krásno n.Kys. Slovan Ladon.Vadičov 300 05.08.2008 30.6.2009
83 870605 BUCHTA Štefan Iskra Hrboltová OŠK Istebné 450 04.08.2008 30.6.2009
84 890209 BURZÍK Roman MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 300 04.08.2008 1.2.2009
85 900306 BUŠKA Dávid Sokol Zubrohlava MŠK Námestovo 300 31.08.2008 30.6.2009
86 930302 BÚTORA Šimon ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
87 840120 BUZALKA Ján Máj Černová Iskra Hrboltová 450 07.08.2008 30.6.2009
88 721210 BUZOGA Milan FK Geča 73 ŠK Lúčky-Kúpele 450 20.08.2008 30.6.2009
89 910928 BYSTRIANSKY Tomáš MFK Rimavská Sobota Poľnohosp. Veľký Blh 300 22.08.2008 30.6.2009
90 800511 BZDALÍK Marián Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 22.08.2008 30.6.2009
91 920824 CELLENG Filip Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 300 07.08.2008 30.6.2009
92 930605 CESNAK Peter Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 300 15.08.2008 30.6.2009
93 910825 CESNEK Maroš MŠK Žilina Družstevník Hôrky 200 06.08.2008 30.6.2009
94 871123 CIESARIK Tomáš Kinex Bytča TJ Hlboké 450 01.08.2008 31.12.2008
95 920514 CIGAŇÁK Peter MFK Ružomberok Máj Černová 200 04.08.2008 30.6.2009
96 831025 CIMERMAN Zdenko Metalservis Králiky MFK Lokomotíva Zvolen 450 20.08.2008 31.12.2008
97 790112 CSERNYANSKY Ladislav ŠK Bory Družstevník Terany 450 06.08.2008 30.6.2009
98 810221 CVACHO Michal Juventus ZA-Závodie Fatran Krasňany 600 05.08.2008 31.12.2009
99 930129 CYPRICH Martin Beskyd Svrčinovec FK Čadca 200 01.08.2008 31.12.2008
100 871210 ČÁNI Dalibor FK Svit FK Žiar nad Hronom 900 08.08.2008 30.6.2009
101 840618 ČAVAJDA Vladislav MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 450 08.08.2008 30.6.2009
102 860914 ČELKO Ján MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 450 28.08.2008 30.6.2009
103 791223 ČERNÁK Peter FC TVS Kláštor p.Zniev. MŠK Fomat Martin 450 08.08.2008 31.1.2009
104 811012 ČERVOČ Peter FK Vinica Družstevník Príbelce 450 07.08.2008 ZH
105 930621 ČIČKA Lukáš TJ Jablonové FK Predmier 300 19.08.2008 30.7.2012
106 840619 ČIERNIK Pavol Oravan Orav. Jasenica Družstevník Vasiľov 450 05.08.2008 30.6.2009
107 880619 ČÍK Peter Partizán Veľká Lehota FC 34 LM-Palúdzka 300 04.08.2008 30.6.2009
108 790927 ČIPČALA Roman Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
109 910228 ČÍŠECKÝ Ján Raven Považ. Bystrica Polom Raková 200 12.08.2008 ZH
110 910228 ČÍŠECKÝ Ján Polom Raková FK Čadca 200 13.08.2008 30.6.2009
111 871211 ČÍŽ Peter ŠK Selce Družstevník Baláže 300 30.08.2008 30.6.2009
112 900730 ČÍŽ Peter Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 300 05.08.2008 30.6.2009
113 820526 ČÍŽ Vladimír FK Žiar nad Hronom MFK Žarnovica 300 01.08.2008 30.6.2009
114 900705 ČOLLÁK Peter Baník MH Žakarovce Jupie BB-Podlavice 200 07.08.2008 30.6.2009
115 900627 ČUPA Patrik Slovan Rudinská OŠK Rudina 450 06.08.2008 31.12.2008
116 831121 DANIHEL Ondrej Fatran Varín Fatran Krasňany 450 05.08.2008 30.6.2009
117 900908 DANKO Marek Družstevník Krivá ŠK Tvrdošín 300 22.08.2008 30.6.2009
118 930418 ĎANOVSKÝ Filip Žiara Horná Štubňa ŠK Aqua Turč.Teplice 200 25.08.2008 30.6.2011
119 751115 ĎANOVSKÝ Ján Partizán Necpaly Družstevník Belá 300 04.08.2008 1.2.2009
120 901210 DATKO Roland FK Záhorce Baník Veľký Krtíš 300 09.08.2008 31.12.2008
121 931127 DÁVID Tomáš FC Železná Breznica Prameň Kováčová 200 01.08.2008 30.6.2010
122 880916 DAXNER Michal Part.Čierny Balog Mier Mýto pod Ďumb. 450 01.08.2008 31.12.2008
123 760801 DEBNÁR Pavel ŠK Závažná Poruba TJ Iľanovo 450 04.08.2008 28.2.2009
124 800318 DEBNÁR Zdenko FK Žiar nad Hronom Druž.Lovčica-Trubín 300 04.08.2008 30.6.2009
125 840510 DEMKO Stanislav OŠK Lisková OŠK Ivachnová 450 07.08.2008 30.6.2009
126 741124 DIBALA Maroš Slovan Divín Slovan Tomášovce 450 05.08.2008 30.6.2009
127 921109 DIDI Slavomír Druž.Hontianske Tesáre Slovan Dudince 300 28.08.2008 30.6.2011
128 800801 DIRBAK Jozef REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 21.08.2008 30.6.2009
129 740918 DOBOŠ Roman FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
130 910110 DOBRA Dávid FC Š TEAM V.Krtíš OFK Stred.Plachtince 300 23.08.2008 31.12.2008
131 911105 DOBROCKÝ Tomáš Slovan Vidiná FTC Fiľakovo 300 07.08.2008 30.6.2009
132 930518 DOBROTA Peter ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
133 831017 DOMBY Lukáš Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 450 18.08.2008 30.6.2009
134 901119 DOSTÁL Rudolf Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 300 02.08.2008 30.12.2008
135 930730 DRAHŇÁK Dávid TJ Olešná Slovan Podvysoká 300 15.08.2008 31.8.2009
136 921114 DREXLER Martin FK Žiar nad Hronom Sitno Banská Štiavnica 300 01.08.2008 30.6.2009
137 921021 DRIEŇOVSKÝ Marek Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 300 08.08.2008 30.6.2009
138 810104 DUBOVICKÝ Pavol Slovan Nová Bystrica Javorník Makov 300 22.08.2008 31.12.2008
139 930906 ĎUNGEL Peter ŠK Belá Jednota Bánová 300 08.08.2008 30.6.2009
140 790515 ĎURNEK Štefan OŠK Baník Stráňavy Stranik Zástranie 450 21.08.2008 31.12.2008
141 890321 DVORSKÝ Lukáš OŠK Bešeňová ŠK Lúčky-Kúpele 450 20.08.2008 30.6.2009
142 851022 DZURIAK Tomáš OFK Podtúreň Druž.Liptov.Štiavnica 450 01.08.2008 30.7.2009
143 930125 EŠTOČÍN Tomáš TJ Olešná Slovan Podvysoká 300 15.08.2008 31.8.2009
144 840904 FAIN Martin ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Bešeňová 450 07.08.2008 30.6.2009
145 670318 FAKTOR Ľubomír Pokrok Stará Bystrica ŠK Badín 450 05.08.2008 31.7.2009
146 890904 FARKAŠ Pavel MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 450 08.08.2008 30.6.2009
147 920514 FAŤARA Michal MFK Ružomberok FK Čadca 200 01.08.2008 ZH
148 891227 FAZEKAS Peter Tempus Rim.Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 450 05.08.2008 30.6.2009
149 810815 FELSÖ Tibor FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 450 12.08.2008 30.6.2009
150 840630 FERANEC Pavol Oravan Orav. Jasenica Družstevník Vasiľov 450 05.08.2008 30.6.2009
151 731015 FERENČÍK Martin Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 450 28.08.2008 30.6.2009
152 851103 FILADELFI Roman ŠK Metalservis Králiky FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
153 690121 FILEP Ľudovít Družstevník Gemer FKM Tornaľa 450 20.08.2008 28.2.2009
154 911219 FILIPKO Milan Metalservis Králiky Sokol Jakub 200 28.08.2008 30.6.2009
156 900520 FILO Rastislav Rozvoj Mojš OFK Teplička n.Váh. 400 01.08.2008 30.6.2009
157 931022 FILO Samuel Štart Liptovský Ján ŠK Závažná Poruba 300 06.08.2008 30.6.2009
158 891016 FLIEGA Andrej Družst.Lipt.Štiavnica OŠK Ludrová 450 07.08.2008 29.7.2009
159 891018 FLÓRO Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 450 28.08.2008 28.2.2009
160 900604 FRAŇA Filip Prameň Kováčová MFK Lokomotíva Zvolen 300 08.08.2008 30.6.2009
161 860421 FRICKÝ Tomáš FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 450 12.08.2008 30.6.2010
162 860917 FRIČ Andrej 1.OFC Lipt. Sliače Druž. Lipt.Štiavnička 600 03.08.2008 31.7.2010
163 930827 FRIDRICH Ján Poľnohosp.Lesenice Baník Veľký Krtíš 300 08.08.2008 30.6.2009
164 930419 FRNO Roman Žiara Horná Štubňa ŠK Aqua Turč.Teplice 200 25.08.2008 30.6.2011
165 930407 FUČEK Štefan TJ Olešná Slovan Podvysoká 300 15.08.2008 31.8.2009
166 690509 GABAJ Stanislav FKH Hliník Kinex Bytča 450 15.08.2008 30.6.2009
167 900122 GÁBORČÍK Pavol Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 450 01.08.2008 31.7.2009
168 660226 GAJDOŠ Jaroslav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 300 01.08.2008 30.6.2009
169 880725 GAJDOŠ Maroš Kinex Bytča ŠK Petrovice 450 20.08.2008 30.6.2009
170 920919 GÁL Robert Jánošík Rim.Janovce Poľnohosp.Veľký Blh 300 18.08.2008 31.7.2009
171 891214 GÁL Tomáš FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
172 920829 GALO Ľuboš Družstevník Jabloňové FK Predmier 300 16.08.2008 30.7.2009
173 910208 GAŇA Jozef Družstevník Hlboké Kinex Bytča 300 01.08.2008 30.6.2009
174 850826 GAŠINEC Peter MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 450 07.08.2008 30.6.2009
175 880216 GAŠPARÍK Daniel FK Žiar nad Hronom Sitno Banská Štiavnica 450 04.08.2008 30.6.2009
176 790129 GAŠPIERIK Ladislav Straník Zástranie Slovan Ladon.Vadičov 300 05.08.2008 30.12.2008
177 840512 GEMER Tibor Druž.Kamenné Kosihy TJ Nenince 450 01.08.2008 31.7.2009
178 910825 GLONČÁK Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 300 06.08.2008 30.6.2009
179 841128 GNIDA Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 450 21.08.2008 31.12.2008
180 910801 GOLIAN Pavol Šľach.Vígľaš-Pstruša MFK Detva 300 21.08.2008 30.6.2009
181 931227 GONDÁŠ Patrik OŠK Stožok Družstevník Očová 300 05.08.2008 30.6.2009
182 860930 GRAŇÁK Zdeno MŠK Námestovo SEZ Lokca 450 01.08.2008 30.6.2009
183 851205 GREGOR Milan ATJ Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 300 26.08.2008 28.2.2009
184 930928 GREŠKO Ján 1.HFC Humenné MŠK Žilina 200 05.08.2008 30.6.2009
185 920710 GRIEŠ Dušan ŠK Závažná Poruba ŽP Šport Podbrezová 300 01.08.2008 30.6.2009
186 880731 GRIEŠ Tomáš TJ ŠM Gôtovany FC 34 LM-Palúdzka 300 04.08.2008 31.12.2009
187 870205 GROBARČÍK Ladislav Slovan Trstená Sokol Liesek 300 04.08.2008 31.12.2008
188 800417 GRUCHALÁK Ján TJ Valaská Dubová ŠK Agro Baník Dúbrava 300 05.08.2008 30.6.2009
189 691123 GUBALA Roman Jánošík Rim.Janovce Poľnohosp.Veľký Blh 450 05.08.2008 30.6.2009
190 931103 GURA Norbert ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 300 07.08.2008 31.7.2009
191 821112 GUŽIK Jozef Oravan Rabča Tatran Orav.Veselé 450 07.08.2008 9.9.2008
192 730317 HABLÁK Ján Tatran NAO L.Mikuláš Tesla Liptovský Hrádok 450 07.08.2008 31.1.2009
193 921023 HAGARA Kristián Slovan Levice Dukla Banská Bystrica 300 07.08.2008 30.6.2009
194 860423 HALAMA Ondrej Rozvoj Mojš OŠK Baník Stráňavy 450 23.08.2008 30.6.2009
195 911103 HALAMA Tomáš Družstevník Rašov FK Predmier 300 05.08.2008 4.8.2009
196 900327 HANDLOVSKÝ Lukáš Metalservis Králiky Sokol Jakub 300 28.08.2008 30.6.2009
197 890909 HANUS Pavol FK Žiar nad Hronom OŠK Lutila 400 01.08.2008 30.6.2009
198 860618 HARACH Tomáš MFK Nová Baňa Slovan Dudince 450 15.08.2008 30.6.2009
199 920129 HARICH Juraj Družstevník Pribylina Tesla Liptovský Hrádok 300 18.08.2008 30.6.2009
200 900730 HAŠKO Jakub ŠK Selce Sandrik Dolné Hámre 450 06.08.2008 30.6.2009
201 850429 HAVRILA Jakub Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 450 08.08.2008 30.6.2009
202 930125 HELT Branislav Družstevník Rašov FK Predmier 300 05.08.2008 4.8.2009
203 910423 HERBRÍK Martin OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 300 01.08.2008 30.7.2009
204 871222 HERMÁNEK Robert FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 300 01.08.2008 30.6.2009
205 930814 HLAVA Ján Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 200 01.08.2008 30.6.2009
206 911010 HLAVÁČ Jakub ŠK Badín Jupie BB-Podlavice 200 28.08.2008 30.6.2009
207 820912 HLÁVKA Jozef ŠK Belá Fatran Krasňany 600 05.08.2008 30.6.2009
208 920617 HLINICA Dominik Družstevník Želovce Baník Veľký Krtíš 300 08.08.2008 30.6.2009
209 870923 HLINKA Marián PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 450 08.08.2008 30.6.2010
210 830418 HLUŠÁK Ján ŠK Závažná Poruba Družba Smrečany-Žiar 450 08.08.2008 30.6.2009
211 841226 HLUŠÁK Marek ŠK Závažná Poruba Sokol Beňadiková 450 05.08.2008 28.2.2009
212 900814 HOFER Marián REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 21.08.2008 30.6.2009
213 850127 HOLEŠ Ján OŠK Rudina RTJ Brodno 450 20.08.2008 31.12.2008
214 740915 HOLLÝ František ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Fomat Martin 450 06.08.2008 30.6.2009
215 910314 HOLLÝ Michal MFK Ružomberok OŠK Ludrová 300 07.08.2008 30.6.2009
216 890216 HOLOVIC Jozef Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 08.08.2008 30.6.2009
217 791002 HOLUB Ján Baník Veľký Krtíš Sokol Opat.Nová Ves 450 08.08.2008 30.6.2009
218 920805 HOMOLA Erik ŠKF Baník Handlová FK Rakytovce 85 300 01.08.2008 30.6.2012
219 830509 HORANSKÝ Michal Družs.Hrnčiarska Ves Jednota Málinec 450 04.08.2008 28.2.2009
220 821009 HORECKÝ Jozef Kinex Bytča Štart VD Veľké Rovné 450 22.08.2008 31.12.2008
221 890417 HOTERA Erik Tatran Bytčica TJ Považský Chlmec 450 07.08.2008 30.6.2009
222 871214 HOTERA Lukáš Tatran Bytčica TJ Považský Chlmec 450 07.08.2008 30.6.2009
223 850123 HRABOVSKÝ Martin FK Predmier OFK Teplička n.Váh. 450 27.08.2008 30.7.2009
224 930520 HRABOVSKÝ Peter Tatran Hrabové Kinex Bytča 200 04.08.2008 30.6.2009
225 910419 HRIC Jozef Inter Horná Ves FK Žiar nad Hronom 200 04.08.2008 30.6.2009
226 910228 HRIVÍK Jakub TJ Dlhé Pole Jednota Bánová 300 01.08.2008 31.12.2008
227 910521 HROMADA Samuel ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
228 940312 HUBÁČEK Roman FK Šalková Sokol Jakub 300 12.08.2008 30.6.2010
229 760416 HUGYÁR Peter FK Jesenské Družstevník Kráľ 450 07.08.2008 30.6.2009
230 890507 HULEJ Lukáš ŠKF Kremnica Tatran Turček 450 13.08.2008 28.2.2009
231 880926 HURÁK Peter FK CSM Tisovec MFK Jelšava 450 01.08.2008 31.7.2009
232 870728 HURÍK Lukáš ŠK Tvrdošín FK Nižná 450 06.08.2008 30.6.2009
233 900924 HURTA Andrej Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 300 05.08.2008 30.6.2009
234 861105 HÚSKA Lukáš FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 450 28.08.2008 31.12.2008
235 890710 HUŠŤAVA Pavel Prameň Kováčová Sokol Sielnica 300 08.08.2008 30.6.2009
236 880405 HVOLKA Martin Oravan Orav. Jasenica SEZ Lokca 450 02.08.2008 30.6.2009
237 871226 HVOLKA Tomáš Oravan Orav. Jasenica Družstevník Mútne 450 06.08.2008 30.6.2009
238 810605 HVOSTÍK Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš MŠK Kys.Nové Mesto 600 14.08.2008 30.6.2009
239 890118 HÝRAVÝ Pavol Máj Černová OŠK Lisková 450 01.08.2008 30.6.2009
240 870619 CHALUPKA Igor Lokomotíva ŽOS Vrútky ŠK Turč.Štiavnička 450 22.08.2008 30.6.2009
241 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa FK Trebostovo 450 01.08.2008 31.1.2009
242 880709 CHOBOT Jozef Jednota Bánová ŠK Dolný Hričov 450 30.08.2008 31.12.2008
243 860501 CHRIEN Štefan Baník Veľký Krtíš FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
244 810623 IHRING Tibor TJ Hronsek Druž.Hronská Dúbrava 300 21.08.2008 30.6.2009
245 930113 IVANEC Peter Družstevník Kosorín Druž.Lovčica-Trubín 200 06.08.2008 30.6.2010
246 711008 JANČIGA Ján MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 450 07.08.2008 30.6.2009
247 850725 JANDA Andrej FK Predmier Družstevník Rašov 450 10.08.2008 31.12.2008
248 930111 JANEK Matej ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
249 870301 JANIČINA Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 450 22.08.2008 30.6.2009
250 910411 JANOVEC Michal Metalservis Králiky Sokol Jakub 200 28.08.2008 30.6.2009
251 741021 JANTEK Marián Valaská Dubová ŠK Agro Baník Dúbrava 300 05.08.2008 30.6.2009
251 810423 JARÁBEK Štefan FK Čadca Polom Raková 450 01.08.2008 30.6.2009
252 840107 JAŠICA Ľubomír MŠK Námestovo TJ Novoť 450 01.08.2008 30.12.2008
253 890105 JAŠICA Tomáš MFK Dolný Kubín MŠK Námestovo 450 01.08.2008 30.6.2009
254 920627 JAŠUREK Pavol Slávia Staškov Polom Raková 300 22.08.2008 ZH
256 920627 JAŠUREK Peter Slávia Staškov Slávia Zákopčie 300 22.08.2008 31.12.2008
257 920805 JELÍNEK Jaroslav Rozvoj Mojš OŠK Baník Stráňavy 300 18.08.2008 30.6.2009
258 930625 JESENSKÝ Dušan MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 300 07.08.2008 30.6.2009
259 860512 JEZIORSKI Lukáš Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
260 891214 JUHOŠ Vladimír FK Vinica Baník Veľký Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
261 900217 JURIGA Andrej Tatran Oravské Veselé TJ Lomná 450 22.08.2008 ZH
262 891010 JURÍK Rudolf Tatran NAO L.Mikuláš TJ Pribylina 450 07.08.2008 31.1.2009
263 901116 JURISTÝ Jozef MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 300 01.08.2008 30.6.2009
264 860308 JURKÝ Ján MFK Dolný Kubín OŠK Hruštín 300 06.08.2008 31.12.2008
265 911220 JURKY Mário MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2009
266 790103 KAMENSKÝ Pater Poľnohosp.Veľký Blh TJ Uzovská Panica 450 15.08.2008 31.8.2009
267 920930 KANĎÁR Mikuláš Dukla Banská Bystrica Baník Ľubietová 300 20.08.2008 30.6.2009
268 900602 KAPŠA Ján Družstevník Ožďany Druž.Veľké Dravce 300 14.08.2008 31.12.2010
269 750122 KARAFFA Martin Slovan Agrokom.Budča Druž.Hronská Dúbrava 300 21.08.2008 30.6.2009
270 861010 KARÁSEK Michal Baník Kalinovo Baník Ružiná 450 06.08.2008 30.6.2009
271 791005 KATINA Branislav Part.Veľká Lehota MFK Nová Baňa 300 05.08.2008 ZH
272 791005 KATINA Branislav MFK Nová Baňa Kovo Hronský Beňadik 300 05.08.2008 30.6.2010
273 760119 KATRENIAK Marian Druž.Oravská Poruba Družstevník Žaškov 450 05.08.2008 31.12.2008
274 930322 KAZIMIER Urban OŠK Hruštín MFK Dolný Kubín 300 01.08.2008 30.6.2009
275 890608 KELKO Martin MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 450 15.08.2008 15.9.2008
276 840623 KENDERA Peter OŠK Bešeňová Iskra Hrboltová 450 20.08.2008 31.7.2009
277 850324 KENDERA Richard OŠK Bešeňová Iskra Hrboltová 450 07.08.2008 30.6.2009
278 851209 KICKO Martin Sandrik Dolné Hámre OŠK Brehy 450 06.08.2008 30.6.2009
279 910718 KINCL Martin Rozvoj Mojš OFK Teplička n.Váh. 200 06.08.2008 30.6.2009
280 920730 KINDERNAJ Peter ŽP Šport Podbrezová MFK Strojár Krupina 200 15.08.2008 ZH
281 920709 KLIMENT Stanislav Baník Ružiná Baník Kalinovo 300 13.08.2008 30.6.2009
282 900623 KLUČKA Vladimír Slovan Podvysoká Slávia Zákopčie 300 07.08.2008 ZH
283 930114 KLUSÁČEK Ivan MFK Detva ŽP Šport Podbrezová 300 11.08.2008 30.6.2012
284 911202 KOCIAN Peter Partizán Súľov Kinex Bytča 300 01.08.2008 30.6.2009
285 930514 KOCKA Tomáš Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 300 15.08.2008 31.12.2008
286 771111 KOCÚR Miroslav Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 300 06.08.2008 31.12.2008
287 770517 KOLESÁR Michal Družstevník Cejkov Družstevník Očová 300 22.08.2008 30.6.2009
288 860119 KOLLÁR Jaroslav PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 450 01.08.2008 30.6.2009
289 820104 KOLLÁR Jozef Družstevník Valča MŠK Turany 450 14.08.2008 31.12.2008
290 870617 KOLLÁR Tomáš Junior Radvaň Druž.Lovčica-Trubín 300 07.08.2008 31.12.2008
291 930308 KONČEK Adrián Tempus Rim.Sobota MFK Rimavská Sobota 300 21.08.2008 30.6.2009
292 790527 KONČEK Ján Lokomotíva ŽOS Vrútky IDOP Lipovec 450 21.08.2008 30.6.2009
293 910307 KONDER Michal Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2009
294 900207 KONIAR Jozef Tatran Hrabové FK Predmier 450 08.08.2008 30.6.2009
295 920424 KOPÁČEK Milan OŠK Bešeňová Druž.Lipt.Štiavnička 300 21.08.2008 30.6.2011
296 931119 KOPAS Martin OŠK Snežnica MŠK Kys.Nové Mesto 300 01.08.2008 31.7.2011
297 880925 KORBEL Maroš MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 450 08.08.2008 31.7.2009
298 870607 KORBEĽ Miroslav Lokomotíva ŽOS Vrútky Štart Priekopa 450 19.08.2008 30.6.2009
299 780911 KÓRÉ Alexander Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
300 791002 KOREŇ Ľubomír Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Demänová 450 06.08.2008 30.6.2009
301 850815 KOSA Marek Jednota Bánová FK Trebostovo 450 29.08.2008 1.3.2009
302 890806 KOSEC Branislav OŠK Brehy Sandrik Dolné Hámre 450 06.08.2008 30.6.2009
303 920107 KOSKA Peter MFK Lokomotíva Zvolen Jupie BB-Podlavice 300 06.08.2008 30.6.2009
304 920521 KOSTELANSKÝ Tomáš Tatran Bytčica Družstevník Hôrky 200 08.08.2008 31.1.2009
305 870214 KOTMAN Tomáš Slovan Vidiná Baník Kalinovo 300 01.08.2008 30.6.2009
306 891023 KOVÁCS Daniel FC 98 Hajnáčka TJ Gemerský Jablonec 450 06.08.2008 30.6.2009
307 891215 KOVÁCS Szabolcs FC 98 Hajnáčka TJ Gemerský Jablonec 300 05.08.2008 30.6.2009
308 911104 KOVÁCS Viliam FC Husiná-D.Zahorany FTC Fiľakovo 300 07.08.2008 30.6.2010
309 830115 KOVÁČ Martin Tatran NAO L.Mikuláš Tesla Liptovský Hrádok 450 07.08.2008 31.1.2009
310 870820 KOVÁČ Pavol OŠK Lutila ŠKF Kremnica 450 20.08.2008 30.6.2009
311 840426 KOVÁČIK Peter FK Ožďany Druž.Hrnčiarska Ves 450 08.08.2008 30.6.2009
312 760121 KOVALČÍK Ján Máj Černová Iskra Hrboltová 450 07.08.2008 30.6.2009
313 940410 KOVALÍK Pavol FK Nižná ŠK Tvrdošín 150 05.08.2008 30.6.2009
314 880930 KOZÁK Marek MŠK Námestovo Olympia Bobrov 450 31.08.2008 28.2.2009
315 930714 KÔSTKA Milan MFK Prievidza MŠK Žilina 200 26.08.2008 30.6.2009
316 880316 KRAJÁK Pavol Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 450 28.08.2008 30.6.2009
317 911208 KRALINSKÝ Martin Baník Ružiná Slovan Tomášovce 300 06.08.2008 30.6.2009
318 790531 KRÍŽ Tomáš ŠKF Kremnica Tatran Turček 450 05.08.2008 30.6.2010
319 920121 KRIŽAN Filip ŽP Šport Podbrezová Družstevník Bzovík 200 15.08.2008 ZH
320 920121 KRIŽAN Filip Družstevník Bzovík MFK Strojár Krupina 200 15.08.2008 30.6.2009
321 930101 KRIŽEK Matej FK Prakovce ŽP Šport Podbrezová 200 04.08.2008 30.6.2012
322 890508 KRNÁČ Ladislav FC 98 Hajnáčka ŠM Blhovce 450 06.08.2008 30.6.2009
323 870609 KRNČOK Tomáš OŠK Lutila ŠK Slaská 450 06.08.2008 31.12.2008
324 920508 KRŠKO Matej Jednota Bánová Tatran Bytčica 300 08.08.2008 30.6.2009
325 711123 KRUPA Jozef Družstevník Valča Slovan Žabokreky 450 01.08.2008 30.6.2009
326 900706 KRÚPA Marek Družstevník Žaškov Družstevník Párnica 450 03.08.2008 30.6.2009
327 810603 KUBAČKA Marek Družstevník Párnica Družstevník Žaškov 450 04.08.2008 30.6.2009
328 750206 KUBAČKA Milan Družstevník Žaškov Družstevník Párnica 450 03.08.2008 30.6.2009
329 870904 KUBAČKA Miroslav Slovan Trstená Sokol Liesek 300 04.08.2008 31.12.2008
330 740303 KUBÁNI Adrián MŠK Námestovo MFK Dolný Kubín 900 02.08.2008 30.12.2008
331 830723 KUBÁT Matej Metalservis Králiky ŠK Kremnička 450 01.08.2008 30.6.2009
332 840316 KUBICA Marián ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 450 06.08.2008 30.6.2009
333 930812 KUBINA Dominik Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 300 22.08.2008 30.6.2012
334 840504 KUCEK Miloš MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 450 06.08.2008 31.12.2008
335 920919 KUČÁK Pavol FK Čadca Slávia Zákopčie 300 05.08.2008 31.12.2008
336 830916 KUČERA Martin FK Predmier Družstevník Rašov 450 10.08.2008 31.12.2008
337 811227 KUČERA Roman MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 450 07.08.2008 30.6.2009
338 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 450 01.08.2008 31.7.2009
339 870506 KÚDELČÍK Ivan MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 450 02.08.2008 30.6.2009
340 840104 KÚDELČÍK Michal TJ Dlhé Pole OŠK Rudina 450 22.08.2008 31.12.2009
341 760812 KUDLIČKA Stanislav OŠK Ludrová Druž.Lipt.Štiavnička 300 06.08.2008 30.6.2009
342 890821 KUDLÍK Dominik MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 450 08.08.2008 30.6.2009
343 910303 KUCHÁR Juraj MFK Lokomotíva Zvolen FK Rakytovce 85 300 01.08.2008 30.6.2010
344 920409 KUCHÁR Marek MFK Lokomotíva Zvolen FK Rakytovce 85 200 04.08.2008 30.6.2009
345 701231 KUCHÁRIK Marián ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 450 01.08.2008 30.6.2009
346 930213 KUKA Jakub Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 300 01.08.2008 30.6.2011
347 920131 KUNA Lukáš FK Jesenské MFK Rimavská Sobota 300 21.08.2008 30.6.2009
348 800616 KUPEC Ján FK Šalková Slovan Michalová 450 27.08.2008 30.6.2009
349 910308 KURÁK Dušan Družstevník Sklabiná Družstevník Dačov Lom 300 08.08.2008 31.7.2009
350 820814 KURÁK Peter Sklotatran Poltár Jednota Málinec 450 04.08.2008 28.2.2009
351 730201 KURČÍK Vladislav FK Zvolenská Slatina Šľacht.Vígľaš-Pstruša 450 04.08.2008 31.7.2009
352 930717 KURIC Jozef ŠK Hrochoť Jupie BB-Podlavice 200 11.08.2008 30.6.2009
353 800124 KURIC Juraj REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 21.08.2008 30.6.2009
354 921108 KÚŠIK Tomáš Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 300 01.08.2008 30.6.2011
355 830419 KUŤKA Juraj FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 450 08.08.2008 31.12.2008
356 930212 KUZMA Matej Inter Horná Ves FK Žiar nad Hronom 200 04.08.2008 30.6.2009
357 920705 KYSEĽ Marek Sokol Liesek FK Rakytovce 85 200 13.08.2008 30.6.2009
358 921217 LABOŠ Erik Tesla Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 300 21.08.2008 30.6.2009
359 930501 LACEK Tomáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 300 01.08.2008 31.12.2008
360 871209 LACÚCH Michal MŠK Turany Dynamo Krpeľany 450 05.08.2008 30.6.2009
361 871209 LACÚCH Michal Ĺokomotíva ŽOS Vrútky MŠK Turany 450 05.08.2008 ZH
362 891209 LAČNÝ Ján Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
363 890525 LACH Marek MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 450 15.08.2008 15.9.2008
364 870124 LAJKA Adam Jánošík Rim.Janovce Poľnohosp.Veľký Blh 450 05.08.2008 30.6.2009
365 910828 ĽALÍK Marcel Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 300 07.08.2008 30.6.2009
366 891103 LALÍK Matej Tatran Oščadnica FK Čadca 600 21.08.2008 31.12.2008
367 860717 LALÍK Miroslav Jupie BB-Podlavice ŠK Selce 450 30.08.2008 31.12.2008
368 901226 LEHOŤAN Ivor Dukla Banská Bystrica Jupie BB-Podlavice 300 26.08.2008 ZH
369 890706 LEPORIS Michal Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 450 08.08.2008 30.6.2009
370 900724 LIBIAK Maroš MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 450 13.08.2008 30.6.2009
371 750605 LIPINSKÝ Maroš MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 07.08.2008 28.2.2009
372 780711 LIPTÁK Ján Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 300 18.08.2008 30.6.2009
373 871124 LÍŠKA Richard Družstevník Belá Slovan Žabokreky 450 20.08.2008 28.2.2009
374 930424 LOJKA Samuel MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 200 01.08.2008 30.6.2012
375 690504 LONGAUER Peter Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
376 690520 LOPEŇ Miroslav Družstevník Žaškov Družstevník Párnica 450 03.08.2008 30.6.2009
377 900331 ĽORKO Jakub Družstevník Párnica Družstevník Žaškov 450 04.08.2008 ZH
378 901002 LUKÁČ Vladimír TJ Veľké Zlievce Baník Veľký Krtíš 300 09.08.2008 31.12.2008
379 740912 LUKÁŠIK Richard FK Trebostovo Družstevník Valča 450 08.08.2008 28.2.2009
380 780314 ĽUPTÁK Ivan Prameň Kováčová Sokol Turová 450 06.08.2008 30.6.2009
381 900622 LUPTÁK Matej Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 300 05.08.2008 30.6.2009
382 840127 MACEK Peter MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Skalité 300 05.08.2008 31.12.2008
383 900209 MACKO Ľubomír Slovan Halič Slovan Tomášovce 450 07.08.2008 30.6.2009
384 930619 MACKO Milan Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 300 15.08.2008 30.6.2009
385 740528 MAĎAR Roman Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
386 900313 MADOŠ Peter ŠK OPL Poniky Jupie BB-Podlavice 300 11.08.2008 30.6.2009
387 930312 MAGDIAK Marek Tatran Zákamenné MFK Ružomberok 200 15.08.2008 30.6.2012
388 900123 MAGOČ Maroš ŠK Drienok Mošovce MŠK Fomat Martin 300 13.08.2008 31.7.2009
389 830821 MAGYAR Lórant FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 450 06.08.2008 30.6.2009
390 840417 MAHÚT Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Baník Stráňavy 450 08.08.2008 31.12.2008
391 890113 MACHEL Martin Sokol Jakub Junior Radvaň 300 26.08.2008 30.6.2009
392 930721 MACHNÍK Andrej MŠK Fomat Martin ŽP Šport Podbrezová 200 05.08.2008 30.6.2012
393 860211 MACHOVIČ Tomáš MŠK Turany ŠK Aqua Turč.Teplice 900 21.08.2008 ZH
394 780327 MAJER Ladislav FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
395 851215 MAJER Martin PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 450 01.08.2008 30.6.2009
396 870729 MAJERČÍK Peter Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 300 01.08.2008 30.6.2009
397 690527 MAJERSKÝ Juraj Deltacomp-s Lukavica TJ Hronsek 300 01.08.2008 30.6.2009
398 910205 MAJOROŠ Michal FK Záhorce Baník Veľký Krtíš 300 09.08.2008 31.12.2008
399 930615 MALÍK Ladislav Slovan Rudinská ŠK Radoľa 300 26.08.2008 30.6.2009
400 930904 MALÍK Martin Slovan Rudinská MŠK Kys.Nové Mesto 300 07.08.2008 30.6.2009
401 760313 MARINYEC Peter FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
402 870826 MARTIKÁN Marián REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
403 890403 MARTIKÁN Stanislav REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
404 880829 MARTINKA Peter Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 450 06.08.2008 30.6.2009
405 930312 MASLAN Jakub OŠK Breza MŠK Námestovo 300 01.08.2008 31.7.2009
406 640521 MASLO Štefan Valaská Dubová Sokol Komjatná 450 04.08.2008 31.7.2009
407 721111 MÁTÉ Tomáš Tempus Rim.Sobota TJ Uzovská Panica 450 06.08.2008 30.6.2009
408 690626 MATEJČÍK Vladimír Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 450 14.08.2008 15.9.2008
409 750309 MATI Ľubomír Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
410 921027 MATLÁK Šimon ŠK Podbiel ŠK Tvrdošín 450 01.08.2008 30.6.2009
411 910801 MATUŠKA Ján MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 300 06.08.2008 30.6.2009
412 750318 MATUŠKA Robert FC TVS Kláštor p.Zniev. MŠK Turany 300 01.08.2008 31.7.2009
413 811125 MAZÚCH Miroslav Družstevník Očová ŠK Hrochoť 300 05.08.2008 30.6.2009
414 871212 MAŽARI Tomáš Pokrok Turč.Kľačany FK Trebostovo 450 01.08.2008 31.1.2009
415 750529 MEDVECKÝ Miroslav ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 450 05.08.2008 30.6.2009
416 760602 MESÍK Ivan FK Šalková Družstevník Baláže 300 06.08.2008 30.6.2009
417 871103 MESÍK Lukáš ŠK Selce Družstevník Baláže 300 30.08.2008 30.6.2009
418 881222 MESÍK Pavol ŠK Selce Tatran Podkonice 300 22.08.2008 30.6.2009
419 830219 MESZÁROŠ Štefan Sklotatran Poltár Baník Ružiná 450 06.08.2008 30.6.2009
420 910303 MEŠKO Matej Metalservis Králiky Sokol Jakub 200 28.08.2008 30.6.2009
421 910718 MIHÁLEK Matej ŠK Dolný Hričov Kinex Bytča 300 01.08.2008 31.12.2008
422 920821 MIHÁLIK Ivan OFK Stred. Plachtince Baník Veľký Krtíš 300 01.08.2008 30.6.2009
423 911029 MIHÁLIK Jozef Slovan Nová Bystrica Snaha Zborov n.Bystr. 300 06.08.2008 30.6.2009
424 901120 MICHAL Jakub FK Obec Lubeník Štart Sirk 200 15.08.2008 31.12.2008
425 760802 MICHALIC Ján OŠK Bziny Iskra Hrboltová 450 07.08.2008 30.6.2009
426 900712 MIKULEC Igor ŠKM Savon B.Bystrica Sokol Jakub 300 28.08.2008 30.6.2009
427 921223 MIKULEC Roman Druž.Lipt.Štiavnica 1.OFC Lipt.Sliače 300 06.08.2008 31.12.2008
428 850417 MIKUŠ Martin MFK Revúca MFK Jelšava 450 01.08.2008 31.7.2009
429 860923 MIKUŠIAK Marek Tatran NAO L.Mikuláš FC 34 LM-Palúdzka 300 05.08.2008 30.6.2009
430 851129 MIKYTA Miroslav Tatran NAO L.Mikuláš Druž.Lipt.Trnovec 500 01.08.2008 30.6.2010
431 751104 MINÁRIK Stanislav Kinex Bytča FK Predmier 450 08.08.2008 30.6.2009
432 910307 MIŠKOV Miroslav Družstevník Senohrad Družstevník Bzovík 300 27.08.2008 30.6.2009
433 800430 MOJŽÍŠKA Ľuboš FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 450 21.08.2008 30.6.2009
434 880909 MOJŽITA Lukáš Prameň Kováčová Sokol Turová 450 06.08.2008 30.6.2009
435 890109 MOKROŠ Martin OŠK Lutila ŠK Slaská 450 06.08.2008 30.6.2009
436 850706 MOLNÁR Július FC Š TEAM V.Krtíš OFK Stred.Plachtince 450 23.08.2008 31.12.2008
437 690803 MOLNÁR Marián Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 450 28.08.2008 30.6.2009
438 721115 MORAVČÍK Michal Tatran Bytčica OFK Teplička n.Váh. 450 27.08.2008 28.2.2009
439 720819 MOTOŠKA Robert Slovan Tomášovce Baník Ružiná 450 06.08.2008 30.6.2009
440 791017 MOZOLA Marián Prameň Kováčová Sokol Turová 450 06.08.2008 30.6.2009
441 930613 MRIŠKA Ivan Inter Horná Ves FK Žiar nad Hronom 200 04.08.2008 30.6.2009
442 890120 MRVEČKA Michal REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
443 870821 MUDRÁK Jozef MFK Lokomotíva Zvolen Sokol Sielnica 300 01.08.2008 30.6.2009
444 860622 MURGAŠ Marián Sokol Jakub Junior Radvaň 300 28.08.2008 30.6.2009
445 860310 MURGAŠ Robert ŠKF Kremnica Tatran Turček 450 05.08.2008 28.2.2009
446 910606 MUŠÁK Marek Tatran Oravské Veselé MFK Dolný Kubín 300 01.08.2008 30.6.2009
447 740219 ŇÁČIK Michal FC Junior Radvaň Družstevník Priechod 450 04.08.2008 31.12.2008
448 800322 NAGY Attila FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 450 06.08.2008 28.2.2009
449 881124 NAJDEK Michal ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 300 05.08.2008 31.7.2009
450 770314 NÁSZALY Marián Druž.Kamenné Kosihy FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 08.08.2008 31.7.2009
451 920530 NEMČOK Dominik Iskra Utekáč Dukla Banská Bystrica 300 07.08.2008 30.6.2011
452 710926 NEMEC Miroslav ŠK Monta Plus Sásová Fatran Dolná Tižina 450 05.08.2008 31.7.2009
453 930113 NIKEL Ivan ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 300 07.08.2008 31.7.2009
454 820116 NOGA Branislav Družstevník Valča Družstevník Dražkovce 450 07.08.2008 30.6.2009
455 900905 NOSÁĽ Michal Slovan Halič Sklotatran Poltár 300 08.08.2008 30.6.2009
456 901124 NOSKO Ladislav FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 450 06.08.2008 ZH
457 910222 NOVOSEDLIAK Peter MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zniev. 300 27.08.2008 30.6.2009
458 870929 NOVOTNÝ Miroslav Slovan Tomášovce OŠK Uhorské 450 08.08.2008 30.6.2009
459 760828 OBORIL Peter ŠK Kremnička Družstevník Priechod 450 21.08.2008 31.12.2008
460 910512 OLÁH Ivan Sport Club Čakanovce OŠK Radzovce 300 30.08.2008 30.6.2009
461 850903 OLÁH Ivan OŠK Uhorské Sklotatran Poltár 450 06.08.2008 30.6.2009
462 911213 OLÁH Zoltán Slovan Tomášovce Družstevník Podrečany 200 06.08.2008 30.6.2009
463 890902 ONDREJKA Marián Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
464 550923 ONDREJKA Pavol Druž.Lipt.Štiavnica Sokol Beňadiková 450 14.08.2008 30.6.2009
465 811202 ONDREJKOV Ján OFK Stred. Plachtince Baník Veľký Krtíš 450 01.08.2008 31.12.2010
466 890329 ONDROVIČ Michal Máj Černová OŠK Lisková 450 07.08.2008 30.6.2009
467 73115 OPATERA Jaroslav OŠK Bziny Tatran Orav.Veselé 450 08.08.2008 31.12.2008
468 841226 ORAVEC Martin FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 450 05.08.2008 30.6.2009
469 760129 ORSZÁGH Igor ŠK Kremnička FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
470 920110 OTRUBA Ján AS Trenčín MFK Dolný Kubín 300 01.08.2008 ZH
471 760819 PADYCH Robert Slovan Skalité Polom Raková 450 13.08.2008 31.12.2008
472 841104 PÁCHNIK Matej Sokol Dolná Ždaňa Družstevník Kosorín 300 26.08.2008 31.12.2009
473 850528 PAIŠ Patrik OFK Kotešová TJ Kotrčina Lúčka 450 09.08.2008 31.7.2009
474 920914 PÁL Gabriel Tempus Rim.Sobota MFK Rimavská Sobota 300 15.08.2008 30.6.2009
475 920226 PAĽA Lukáš Sokol Liesek ŠK Tvrdošín 300 05.08.2008 30.6.2009
476 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Veľký Krtíš 450 02.08.2008 30.6.2009
477 930510 PÁLEŠ Michal MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 300 06.08.2008 30.6.2009
478 831114 PALÚCH Michal Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
479 790928 PANČÍK Michal Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 05.08.2008 30.6.2009
480 741024 PANICA Juraj OŠK Biskupice OŠK Radzovce 450 06.08.2008 30.6.2009
481 930808 PAPRČKA Patrik MFK Detva ŽP Šport Podbrezová 300 11.08.2008 30.6.2012
482 900127 PARKÁNI Ján Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 450 08.08.2008 30.6.2009
483 880211 PAROBEK Július Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 450 08.08.2008 30.6.2009
484 880817 PAROBEK Matej FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 450 08.08.2008 15.2.2009
485 860101 PAULUS František MŠK Kys.Nové Mesto Tatran Krásno n.Kys. 450 01.08.2008 31.8.2008
486 930228 PAVELLA Michal Tempus Rim.Sobota MFK Rimavská Sobota 300 21.08.2008 30.6.2009
487 880424 PAVLÍK Ladislav MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 450 28.08.2008 31.12.2008
488 750606 PAVLÍK Tibor REaMOS K.Lieskovec MŠK Kys.Nové Mesto 450 28.08.2008 30.12.2008
489 890822 PAVLOVE Michal OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 450 21.08.2008 30.6.2009
490 830602 PAVLUS Ján REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
491 850414 PETRÁK Miroslav Beskyd Svrčinovec FK Čadca 600 21.08.2008 31.12.2008
492 920904 PIAR Andrej ŠK OPL Poniky FK Rakytovce 85 300 01.08.2008 30.6.2010
493 930714 PINĎÁK Radoslav ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 300 07.08.2008 31.7.2009
494 881207 PIPICH Ivan ATJ Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 300 05.08.2008 30.6.2009
495 930715 PIŠKI Patrik MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2011
496 730109 PITEK Ivan Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 300 18.08.2008 30.6.2009
497 871122 PIXIADES Ladislav Druž.Kamenné Kosihy Baník Veľký Krtíš 450 02.08.2008 31.1.2009
498 900921 POBOŽNÝ Matúš ŽP Šport Podbrezová Part.Čierny Balog 300 06.08.2008 30.6.2009
499 860204 PODMANICKÝ Tomáš FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 450 28.08.2008 31.12.2008
500 700802 POLEČ Peter Tesla Liptovský Hrádok Tatran NAO L.Mikuláš 450 06.08.2008 ZH
501 860520 POLŤÁK Ladislav MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 300 25.08.2008 15.8.2009
502 890717 POLŤÁK Martin MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 300 25.08.2008 15.8.2009
503 791212 PORUBÄN Michal FK Dovalovo Fatran Krasňany 600 05.08.2008 30.6.2009
504 860830 PORUBSKÝ Martin Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
505 890928 POTOČŇÁK Marián OŠK Likavka OŠK Bešeňová 300 01.08.2008 30.6.2009
506 881214 PRACHÁR Vladimír MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 450 07.08.2008 30.6.2009
507 880311 PRAŠTIAK Matúš ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 450 05.08.2008 30.6.2009
508 910717 PREGI Lórant Družstevník Ožďany FTC Fiľakovo 300 06.08.2008 30.6.2009
509 861114 PSOTKA Jozef OŠK Brehy PS Hliník nad Hronom 300 05.08.2008 31.12.2008
510 911124 PÚČEK Daniel MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 300 06.08.2008 30.6.2009
511 870822 PUCHEĽ Jozef FK Nižná Tatran Orav.Veselé 450 08.08.2008 30.6.2009
512 881013 PUKAČ Roman MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 450 03.08.2008 30.6.2009
513 911105 PÚPALA Ján OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 300 01.08.2008 30.7.2009
514 930701 PÚPALA Marek Tempus Rim.Sobota Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2009
515 880630 PUPÍK Peter Kinex Bytča ŠK Petrovice 450 20.08.2008 31.12.2008
516 860623 PURDEK Jozef Slovan Divín Družstevník Látky 450 05.08.2008 5.2.2009
517 900810 PUSKAJLER Martin FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 300 06.08.2008 30.6.2009
518 850513 PUŠKÁR Jozef Kinex Bytča TJ Kolárovice 450 20.08.2008 31.12.2008
519 900826 RAČEK Miroslav Tatran NAO L.Mikuláš Družstevník Východná 300 01.08.2008 30.6.2009
520 750623 RADIČ Ján Štart SZ Kokava n.Rim. Sklotatran Poltár 450 06.08.2008 30.6.2009
521 880806 RADOČANI Michal FK Strečno TJ Stráža 300 19.08.2008 18.2.2009
522 930921 RAJNOHA Matej Slovan Nová Bystrica Pokrok Stará Bystrica 200 06.08.2008 30.6.2009
523 920719 RAKUČÁK Filip Kinex Bytča OFK Kotešová 200 01.08.2008 30.6.2009
524 851001 RAPČAN Matej FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 300 05.08.2008 30.6.2009
525 800710 RAPI Zsolt FTC Fiľakovo Baník Ružiná 450 06.08.2008 31.7.2009
526 920414 RATIČÁK Jakub MŠK Námestovo Slovan Magura Vavrečka 300 08.08.2008 30.6.2009
527 910216 RÁZGA Andrej Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 300 06.08.2008 30.6.2009
528 930608 RÉG Viktor TJ Nenince FK Rakytovce 85 200 19.08.2008 30.6.2009
529 861113 RÉGI Tomáš FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
530 870313 REGULY Marek MFK Dolný Kubín OFK Družstevník Žaškov 450 15.08.2008 31.12.2008
531 881020 REHM Matej MŠK Námestovo Olympia Bobrov 450 07.08.2008 30.6.2009
532 730929 RENDEK Radoslav Družstevník Belá Družstevník Sklabiňa 450 08.08.2008 28.2.2009
533 790928 REPISKÝ Rudolf Sandrik Dolné Hámre Partizán Župkov 300 04.08.2008 31.12.2010
534 881031 RERICH Ján MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 450 28.08.2008 31.12.2008
535 840606 REVAJ Tomáš MŠK Námestovo Oravan Rabča 450 07.08.2008 30.6.2009
536 890922 ROHOŇ Radoslav Lokomotíva ŽOS Vrútky IDOP Lipovec 450 21.08.2008 30.6.2009
537 931228 ROJIK Daniel Istrobanka Rajec OŠK Kamenná Poruba 300 06.08.2008 30.6.2009
538 900313 ROM Filip OŠK Likavka OŠK Lisková 300 05.08.2008 30.6.2009
539 870511 ROM Marek Máj Černová Druž.Lipt.Štiavnička 600 02.08.2008 30.6.2009
540 930802 ROMAN Marek Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 300 04.08.2008 31.12.2008
541 741004 ROMANČÍK Radomír Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 01.08.2008 30.6.2009
542 830313 RONČÁK Andrej Sklotatran Poltár Jednota Málinec 450 04.08.2008 28.2.2009
543 870313 RONČÁK Peter Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 300 06.08.2008 5.8.2009
544 901125 ROSSÁK Jakub MŠK Žilina Juventus ZA-Závodie 400 01.08.2008 30.6.2009
545 870316 ROZENBERG Lukáš Partizán Prochoť TJ Prestavlky 300 15.08.2008 30.6.2009
546 930722 RUDNICKÝ Maroš ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 19.08.2008 31.7.2009
547 790616 RUSKO Dušan ŠK Selce Družstevník Baláže 300 30.08.2008 30.6.2009
548 890321 RYBÁR Ľubomír Sokol Jakub Junior Radvaň 300 26.08.2008 30.6.2009
549 810503 RYBOŇ Martin REaMOS K.Lieskovec ŠK Podhorie 450 06.08.2008 30.6.2009
550 920612 RYBOŠ Jozef Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 06.08.2008 30.6.2010
551 840811 RYCHECKÝ Pavel ŠK Selce Tatran Podkonice 300 22.08.2008 30.6.2009
552 891122 ŘEHÁK Ľubomír Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 08.08.2008 30.6.2009
553 930206 SAJTÁK Michal FK Dovalovo Tesla Liptovský Hrádok 300 07.08.2008 30.6.2009
554 830906 SAKO Ján Slovan Rovnosť Krajné Družs.Janova Lehota 300 06.08.2008 30.6.2009
555 911125 SALLAI Dávid FK Petrovce FC 98 Hajnáčka 300 04.08.2008 31.7.2009
556 910426 SAMUELČÍK Juraj Dukla Banská Bystrica Jupie BB-Podlavice 200 08.08.2008 30.6.2009
557 920617 SANIGA Lukáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 300 01.08.2008 31.12.2008
558 920501 SAUKA Frederik OFK Slovenská Ľupča Baník Ľubietová 300 01.08.2008 30.6.2009
559 770420 SEDUCH Peter Pokrok Stará Bystrica Slovan Rudinská 450 16.08.2008 ZH
560 791005 SEGEČ Richard FK Vinica FC Š TEAM Veľ.Krtíš 450 01.08.2008 30.6.2009
561 840316 SEKULA Ján Slovan Kúpele Sliač ŠK Lesy Banská Belá 450 06.08.2008 30.1.2009
562 921022 SENDREI Mário Štart SZ Kokava n.Rim. Tempus Rim.Sobota 300 07.08.2008 30.6.2009
563 910112 SERAFÍN Alojz Slovan Skalité FK Čadca 200 16.08.2008 30.6.2009
564 930101 SCHUBERT Andrej ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
565 770808 SIMAN Juraj MŠK Námestovo MFK Dolný Kubín 900 01.08.2008 30.6.2009
566 860101 SKLENKA Lukáš FK Žiar nad Hronom OŠK Lutila 400 04.08.2008 30.6.2009
567 901113 SLABÝ Michal MŠK Žilina Jednota Bánová 200 08.08.2008 31.12.2008
568 681211 SLANINIAK Ján Sklotatran Poltár Jednota Málinec 450 04.08.2008 28.2.2009
569 790110 SLÁVIK Marek FC Š TEAM V.Krtíš Sokol Opat.Nová Ves 450 08.08.2008 30.6.2009
570 831225 SLÁVIK Pavel Družstevník Dačov Lom MFK ZAEL M.Kameň 450 09.08.2008 30.6.2009
571 930809 SLAVKOVSKÝ Martin OŠK Uhorské Sklotatran Poltár 300 06.08.2008 30.6.2009
572 741118 SLOBODNÍK Miroslav Sokol Jakub Slovan Tajov 300 20.08.2008 30.6.2009
573 880222 SLOBODNÍK Radoslav ŠK Selce Tatran Podkonice 300 22.08.2008 30.6.2009
574 770909 SMIDA Andrej FK 34 Brusno ATJ Sokol Medzibrod 450 26.08.2008 28.2.2009
575 930420 SOJKA František Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 300 01.08.2008 30.6.2011
576 810722 SOTOLÁR Peter FK Terchová OFK Teplička n.Váh. 450 15.08.2008 28.2.2009
577 850103 SPIŠIAK Branislav FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 450 22.08.2008 30.6.2009
578 880403 SPIŠIAK Peter FK Šalková Zornička Riečka 300 06.08.2008 31.7.2009
579 920421 SPODNIAK Ján Part.Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 300 03.08.2008 30.6.2011
580 800615 STANČÍK Miroslav Družstevník Cerovo Družstevník Dačov Lom 450 05.08.2008 31.7.2009
581 850603 STANKO Martin FK Vyšné Opátske FC 34 LM-Palúdzka 300 05.08.2008 31.12.2008
582 950614 STANO Tomáš Tatran Hybe Tesla Liptovský Hrádok 100 04.08.2008 30.6.2010
583 930419 STARÍČEK Michal TJ Jablonové FK Predmier 300 19.08.2008 30.7.2012
584 890502 STRÁŇAY Ján Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 27.08.2008 30.6.2009
585 900302 STRAPKO Milan MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 450 08.08.2008 30.6.2009
586 910727 STRELEC Ján Družstevník Terany Slovan Dudince 450 28.08.2008 30.6.2009
587 920917 STRHÁRSKY Ján MFK Strojár Krupina ŽP Šport Podbrezová 300 05.08.2008 30.6.2011
588 820620 STROMČEK Peter TJ Višňové Fatran Varín 300 03.08.2008 31.8.2009
589 911215 STRUHÁR Tomáš MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 300 01.08.2008 31.12.2008
590 870418 STUCHLÝ Rastislav ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 300 20.08.2008 30.6.2009
591 861220 SURIAK Jozef REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
592 880730 SURIAK Martin REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
593 850705 SURIAK Peter REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 450 15.08.2008 30.6.2009
594 770515 SZABÓ Gabriel FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 450 18.08.2008 18.9.2009
595 910825 SZABÓ Tomáš Tempus Rim.Sobota MFK Rimavská Sobota 300 15.08.2008 30.6.2009
596 920606 SZABÓ Vladimír ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 300 29.08.2008 30.6.2009
597 631027 SZÖKE Július Iskra Hnúšťa Tatran Horná Lehota 300 28.08.2008 30.6.2009
598 900614 ŠAGÁT Pavel Šľach.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 300 04.08.2008 31.7.2009
599 791229 ŠAROKA Gabriel Družstevník Tešmak Druž.Kosihy nad Ipľom 300 07.08.2008 30.6.2009
600 890522 ŠAVLÍK Dárius MFK Revúca FK Obec Lubeník 300 01.08.2008 30.6.2009
601 890706 ŠIDLO Michal MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 450 14.08.2008 30.6.2009
602 700719 ŠIMKO Stanislav PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 900 07.08.2008 30.6.2009
603 910321 ŠINTAJ Miroslav Liptov Vavrišovo Tesla Liptovský Hrádok 300 07.08.2008 30.6.2009
604 840203 ŠIRO Stanislav Kinex Bytča ŠK Dolný Hričov 450 01.08.2008 31.12.2008
605 810128 ŠIŠKA Marek FK Nižná Roháče Zuberec 450 07.08.2008 30.6.2009
606 910506 ŠIŠKA Martin Druž.Lipt.Štiavnica 1.OFC Lipt.Sliače 300 06.08.2008 31.12.2008
607 910802 ŠKARČÁK Marcel MFK Lokomotíva Zvolen Praneň Kováčová 400 01.08.2008 30.6.2009
608 770210 ŠKODA Karol Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 01.08.2008 30.6.2009
609 690123 ŠKVARIDLO Rastislav Druž.Hričov. Podhradie ŠK Dolný Hričov 450 08.08.2008 31.12.2008
610 801120 ŠPIRIAK Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 450 07.08.2008 30.6.2009
611 830417 ŠPULICA Jozef Javorník Makov ŠK Kremnička 450 04.08.2008 31.1.2009
612 720428 ŠROT Pavol Sokol Nemecká Strojár SMZ Vyhne 450 05.08.2008 31.12.2009
613 891009 ŠTANCEL Michal Družstevník Blážovce Družstevník Belá 300 04.08.2008 30.6.2009
614 851215 ŠTEFANČÍK Miroslav Part.Čierny Balog Slovan Beňuš 450 05.08.2008 31.12.2008
615 921220 ŠTEFÁNIK Matej Iskra Hnúšťa MFK Rimavská Sobota 300 01.08.2008 30.6.2009
616 811226 ŠTEFKO Tomáš FK Zvolenská Slatina Elán Zvolen 450 05.08.2008 30.6.2009
617 651031 ŠTRBA Roman Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
618 640923 ŠTULRAJTER Pavel Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 05.08.2008 30.6.2009
619 850205 ŠULGAN Pavol FK Čadca Tatran Oščadnica 450 05.08.2008 31.12.2008
620 850525 ŠURINA Stanislav Tatran Krásno n.Kys. Slovan Nová Bystrica 300 09.08.2008 31.12.2008
621 921110 ŠUŠLÍK Robert MFK Lokomotíva Zvolen FK Rakytovce 85 200 04.08.2008 30.6.2009
622 860928 ŠVANTNER Tomáš Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 05.08.2008 30.6.2009
623 811122 ŠVEC Gabriel Sportclub Hron.Kľačany MFK Nová Baňa 300 19.08.2008 30.6.2009
624 740802 ŠVIHLA Miroslav Družstevník Kráľ Klas Stárňa 300 04.08.2008 30.6.2009
625 850715 TABAČÁK Martin FK Nižná Tatran Orav.Biely Potok 450 01.08.2008 30.6.2009
626 920812 TAKÁČ Vladimír Družstevník Sklabiná FK Rakytovce 85 200 13.08.2008 30.6.2009
627 830307 TATÁR Juraj FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 450 22.08.2008 30.6.2009
628 811114 TATÁR Ľudovít Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 450 08.08.2008 ZH
629 770411 TEPLAN Marek ŠK Čierne Slovan Skalité 300 05.08.2008 31.12.2008
630 851218 TIMEK Marek Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kys.Nové Mesto 450 01.08.2008 31.8.2008
631 861205 TIMEK Patrik Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 600 01.08.2008 31.12.2008
632 930601 TOKÁR Peter OŠK Bziny Družstevník Krivá 300 05.08.2008 30.6.2010
633 831002 TOMAŠEC Daniel REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 300 19.08.2008 30.6.2009
634 840418 TOMAŠIK Igor Slovan Šiat.Bukovinka Slovan Divín 300 01.08.2008 30.6.2009
635 910317 TOMAŠOVIČ Miroslav OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 300 01.08.2008 30.7.2009
636 810808 TOMČÁNY Martin Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zniev. 450 01.08.2008 30.6.2009
637 840525 TOMČÍK Marek Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
638 760329 TOMEK Michal Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Demänová 450 06.08.2008 30.6.2009
639 831123 TOMKA Radoslav Družstevník Valča MŠK Turany 300 01.08.2008 31.7.2009
640 881231 TÖRÖK Attila TJ Nenince Poľnohosp. Lesenice 450 12.08.2008 31.12.2008
641 921202 TÓTH Tomáš Metalservis Králiky Sokol Jakub 200 28.08.2008 30.6.2009
642 920806 TRAN ANH Peter Družstevník Plášťovce FK Rakytovce 85 300 07.08.2008 30.6.2009
643 790318 TRHANČÍK Jaroslav FK Strečno OŠK Rosina 450 06.08.2008 6.2.2009
644 660530 TRIZNA Miroslav ŠK Badín Iskra Horné Pršany 300 20.08.2008 30.6.2009
645 821120 TRIZULIAK Ľubomír REaMOS K.Lieskovec FK Terchová 450 07.08.2008 30.6.2009
646 731004 TROJČÁK Peter FK Spoje Košice Družstevník Dražkovce 300 18.08.2008 30.6.2009
647 671013 TROPEK Jozef MŠK Námestovo Slávia Rabčice 450 07.08.2008 30.6.2009
648 860212 TRVALEC Vladimír FK Žiar nad Hronom TJ Lovča 450 06.08.2008 ZH
649 831201 TURČAN Miroslav OŠK Rosina TJ Trnové 450 02.08.2008 ZH
650 910525 TURČÍK Martin ŠK Dolný Hričov Druž. Hrič. Podhradie 300 06.08.2008 ZH
651 920518 TUREK Ján ŠK Dolný Hričov Kinex Bytča 300 28.08.2008 31.12.2008
652 930902 URBANÍK Vladimír TJ Olešná Slovan Podvysoká 300 15.08.2008 31.8.2009
653 780928 URBLÍK Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 450 21.08.2008 30.6.2009
654 840827 URBLÍK Tomáš FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 450 21.08.2008 30.6.2009
655 931115 URGELA Denis Inter Horná Ves Dukla Banská Bystrica 300 08.08.2008 30.6.2009
656 900307 URGELA Lukáš FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 450 07.08.2008 30.6.2009
657 701031 URGELA Peter Baník Štiavnické Bane Inter Horná Ves 450 12.08.2008 31.12.2008
658 910107 VÁCLAVÍK Jakub Slovan Kúpele Sliač Jupie BB-Podlavice 200 07.08.2008 31.1.2009
659 891108 VACULČIAK Pavol Jupie BB-Podlavice MFK Lokomotíva Zvolen 450 20.08.2008 31.12.2008
660 890821 VAJDA Peter Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
661 900619 VAJDIAR Jozef SEZ Lokca Oravan Orav.Jasenica 450 05.08.2008 30.6.2009
662 920720 VAJS Martin TJ Kriváň MFK Spartak Hriňová 300 07.08.2008 30.6.2009
663 930514 VÁLOVČAN Martin MFK Lokomotíva Zvolen Dukla Banská Bystrica 300 11.08.2008 30.6.2009
664 830716 VARECHA Ján Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 300 06.08.2008 5.8.2009
665 930114 VARGA Daniel MŠK Želiezovce FK Rakytovce 85 200 01.08.2008 30.6.2009
666 900502 VAVREČAN Jozef MFK Dolný Kubín OŠK Bziny 300 08.08.2008 30.6.2009
667 830308 VÉGH Patrik Lokomotíva ŽOS Vrútky Štart Priekopa 450 20.08.2008 30.6.2009
668 810711 VEVERICA Martin Máj Černová OŠK Bešeňová 300 08.08.2008 31.7.2009
669 930313 VIDOLOV Petko Tesla Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 300 21.08.2008 30.6.2009
670 610331 VÍGLASKÝ Karol Sokol Jakub FC Junior Radvaň 300 08.08.2008 30.6.2009
671 910928 VLAČUHA Stanislav MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 300 01.08.2008 ZH
672 840515 VLČEK Jozef REaMOS K.Lieskovec OŠK Stožok 450 12.08.2008 30.6.2009
673 741229 VOJTEK Dušan Slovan Kúpele Sliač ŠK OPL Poniky 300 28.08.2008 30.6.2009
674 740424 VOSKÁR Rastislav Družstevník Priechod ŠK Selce 450 15.08.2008 30.7.2009
675 930422 VRÁNSKY Matúš FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 200 27.08.2008 30.6.2009
676 910616 VRAŠTIAK Martin Tesla Liptovský Hrádok Druž.Lipt.Štiavnička 450 10.08.2008 30.6.2009
677 901118 VRZGULA Ladislav FK Biely Potok OŠK Ludrová 300 06.08.2008 2.2.2009
678 930418 VUONG Filip MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 300 01.08.2008 30.6.2009
679 780502 VYSKOČÁNI Igor ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 450 01.08.2008 30.6.2009
680 830415 ZACHAR Gabriel Agro Veľká Čalomija Baník Veľký Krtíš 450 01.08.2008 31.12.2008
681 800217 ZAPLETAL Martin Prameň Kováčová Sokol Turová 450 06.08.2008 30.6.2009
682 890831 ZAVOĎAN Ľubomír ŠK Radoľa Slovan Ladon.Vadičov 300 05.08.2008 30.6.2009
683 910619 ZÁVODSKÝ Radoslav Cementáreň L.Lúčka Družstevník Hôrky 200 06.08.2008 30.6.2010
684 861201 ZAVRŠAN Jozef Pokrok Stará Bystrica Spartak Radôstka 300 03.08.2008 31.7.2009
685 910508 ZELENÝ Miroslav ŠK Závažná Poruba Tatran NAO L.Mikuláš 600 07.08.2008 ZH
686 910508 ZELENÝ Miroslav Tatran NAO L.Mikuláš TJ ŠM Gôtovany 300 07.08.2008 30.6.2009
687 881107 ZEMAN Štefan FK Nižná Družstevník Krivá 450 01.08.2008 30.6.2009
688 891115 ZEMENČÍK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 08.08.2008 30.6.2009
689 840203 ZEMKO Tomáš Ďumbier Uhorská Ves ŠK Závažná Poruba 450 07.08.2008 ZH
690 840203 ZEMKO Tomáš ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 450 08.08.2008 30.6.2010
691 910413 ZIMAN Ján FK Obec Lubeník Štart Sirk 200 15.08.2008 31.12.2008
692 930714 ZIMAN Marek OŠK Dobrá Niva Dukla Banská Bystrica 300 12.08.2008 30.6.2009
693 850728 ZIMAN Pavol Družstevník Valča FK Trebostovo 450 06.08.2008 31.1.2009
694 930930 ZIMNIKOVAL Maroš ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 200 05.08.2008 31.7.2009
695 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová Tatran VLM Pliešovce 450 01.08.2008 31.12.2008
696 750809 ZOŠŠÁK Anton Oravan Orav. Jasenica Družstevník Vasiľov 450 05.08.2008 30.6.2009
697 860821 ZUBERNÍK Michal Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 300 04.08.2008 30.6.2009
698 920814 ZVARÍK Ivan MFK Lokomotíva Zvolen ŽP Šport Podbrezová 300 21.08.2008 30.6.2011
699 901219 ŽIDEK Tomáš FK Nesluša MŠK Kys.Nové Mesto 450 01.08.2008 30.6.2009
700 900630 ŽŇAVA Ondrej Družstevník Pitelová FK Žiar nad Hronom 600 01.08.2008 30.6.2009
701 611215 ŽOFAJ Vladimír MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 450 14.08.2008 30.6.2009
702 720319 ŽUBOR Erik Deltacomp-s Lukavica TJ Hronsek 300 06.08.2008 30.6.2009

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum podľa článku pozn.
1 890406 ALABÁN Tomáš FK Jesenské FK Gemerský Jablonec 300 6.8.2008 11/1
2 830323 ANTAL Ján Baník Kalinovo Tatran Breznička 300 1.8.2008 11/1
3 910306 BABIK Tomáš Slovan Dudince MFK Dolný Kubín 300 1.8.2008 11/1
4 840618 BAČÍK Jaroslav Javorník Makov Kinex Bytča 450 21.8.2008 11/1
5 830201 BAJZA Anton ŠK Dolný Hričov Družstevník Rašov 300 26.8.2008 11/1
6 770812 BALÁŽ Robert FC Junior Radvaň OŠK Lieskovec 300 7.8.2008 11/1
7 850911 BALKO Michal MFK Dolný Kubín OFK Leštiny 300 1.8.2008 11/1
8 860601 BARČIK Michal OŠK Rudina RTJ Brodno 450 20.8.2008 11/1
9 790311 BELÁK Rastislav OFK Teplička n/Váhom FK Stráža 300 6.8.2008 11/1
10 790131 BELEŠ Roman OFK Teplička n/Váhom Partizán Kunerad 450 9.8.2008 11/1
11 850105 BENÍK Juraj Dukla Sušany FK Ožďany 300 1.8.2008 11/1
12 670117 BENKO Branislav FK Jesenské Baník Ružiná 450 6.8.2008 11/1
13 790817 BERAN Miroslav SŠM Boľkovce Slovan Divín 300 1.8.2008 11/1
14 890125 BERKI Jozef Magnezit Lovinobaňa Slovan Divín 300 1.8.2008 11/1
15 710424 BOĎA Ján Družstevník Ďanová Partizán Necpaly 300 7.8.2008 11/1
16 831015 BŘÍZA Rastislav RTJ Brodno Tatran Bytčica 450 8.8.2008 11/1
17 900706 BYSTRIANSKY Branislav ŠK Badín TJ Hronsek 300 20.8.2008 11/1
18 890614 CELENGA Marek Tatran NAO L.Mikuláš OŠK Svätý Kríž 300 7.8.2008 11/1
19 890223 CIBIRA Jakub Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 450 6.8.2008 11/1
20 880913 ČIČKA Lukáš Kinex Bytča TJ Jablonové 300 14.8.2008 11/1
21 890509 ĎALOG Lukáš Junior Radvaň FK Stará Halič 450 5.8.2008 11/1
22 891110 DENEŠ Tomáš Slovan Divín Slovan Halič 300 4.8.2008 11/1
23 870926 DLHOŠ Robert FC Junior Radvaň ŠK Monta Plus Sásová 450 6.8.2008 11/1
24 770406 DODEK Anton FK Predmier TJ Jablonové 450 12.8.2008 11/1
25 910918 DŽUKA Michal MFK Ružomberok Máj Černová 200 4.8.2008 11/1
26 930217 FALTÁNI Tomáš MFK Strojár Krupina ŠK Badín 300 27.8.2008 11/1
27 900725 FERENCZ Andrej MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 200 1.8.2008 11/1
28 750326 FERENCZ Jozef OŠK Radzovce OŠK Biskupice 450 7.8.2008 11/1
29 911230 FILKA Patrik Dukla Banská Bystrica LAFC Lučenec 300 13.8.2008 11/1
30 930120 FILLO Michal Tatran NAO L.Mikuláš OFK Partizánska Ľupča 300 14.8.2008 11/1
31 900702 FINTA Marek FK Trebostovo Tatran Bytčica 450 8.8.2008 11/1
32 821206 FUNGÁČ Michal Baník Kalinovo Tatran Breznička 300 1.8.2008 11/1
33 790815 GALLA Kristián FK Trnávka Sitno Banská Štiavnica 450 6.8.2008 11/1
34 730616 GAŽOVIČ Miroslav FK Nižná Slovan Trstená 450 25.8.2008 11/1
35 881010 GEMBICKÝ Lukáš FK Zacharovce Slovan Hrnč.Zalužany 300 4.8.2008 11/1
36 820602 GIBALA Milan Junior Radvaň FK Rakytovce 85 300 22.8.2008 11/1
37 631213 GOREJ Milan Sokol Opat.Nová Ves TJ Nenince 450 5.8.2008 11/1
38 880729 GRENDEL Jaroslav FK Obec Lubeník Štart Sirk 300 15.8.2008 11/1
39 731208 GYÖRGY Csongor OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 450 6.8.2008 11/1
40 880805 HALAJ Patrik Baník Kalinovo Tatran Breznička 300 1.8.2008 11/1
41 911010 HLAVÁČ Jakub ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 300 15.8.2008 11/1
42 870803 HOLÉCY Matúš FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 300 4.8.2008 11/1
43 790504 HOLEŠČÁK Michal MŠK Kysuc.N.Mesto Tatran Bytčica 450 8.8.2008 11/1
44 890906 HOMOLA Andrej ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 14.8.2008 11/1
45 810422 HORANSKÝ Vladimír Sklotatran Poltár Druž.Hrnčiarska Ves 450 8.8.2008 11/1
46 780103 HREUS Peter OŠK Baník Stráňavy TJ Višňové 450 5.8.2008 11/1
47 820829 HRKEĽ Peter MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 450 7.8.2008 11/1
48 680921 HROMADA Ľubomír ŠK Aqua Turč. Teplice Družba Malý Čepčín 450 5.8.2008 11/1
49 910211 HRUŠTINEC Ľuboš Kinex Bytča TJ Kolárovice 200 6.8.2008 11/1
50 830821 HUDEC Michal Jednota Bánová VTJ Rajecké Teplice 450 9.8.2008 11/1
51 750416 CHOVANEC Radoslav Slovan Skalité MŠK Kys.Nové Mesto 450 14.8.2008 11/1
52 670806 IVIČIČ Peter Prameň Dolná Strehová Družstevník Sklabiná 450 8.8.2008 11/1
53 920211 IŽIP Boris ŠK Aqua Turč. Teplice Družstevníj Háj 200 20.8.2008 11/1
54 830718 JACKO Ján OŠK Ludrová TJ BZ Kalameny 450 7.8.2008 11/1
55 890111 JAKUBSKÝ Michal Tatran Sučany ŠK Turč.Štiavnička 450 1.8.2008 11/1
56 920627 JAŠUREK Pavol Polom Raková Slávia Zákopčie 300 22.8.2008 11/1
57 770418 KACIAN Juraj FC Železná Breznica FC Sokol Turová 450 7.8.2008 11/1
58 760711 KÁLAZY Csaba TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 450 8.8.2008 11/1
59 900807 KALOCSAI Karol FC Husiná-D.Zahorany Družs.Veľké Dravce 450 1.8.2008 11/1
60 881215 KAPLIK Miloš Slovan Ladon.Vadičov ŠK Radoľa 450 7.8.2008 11/1
61 830504 KAPŠA Peter FC Husiná-D.Zahorany Družs.Veľké Dravce 450 1.8.2008 11/1
62 800428 KAPUSTA Marek FK Rakytovce 85 OFK Veľká Lúka 450 6.8.2008 11/1
63 821130 KAPUSTA Marek FK Trebostovo Turčan Košťany 300 7.8.2008 11/1
64 701101 KARAS Jozef REaMOS Kys.Lieskovec FK Lodno 450 15.8.2008 11/1
65 850731 KARAS Rastislav Družstevník Valča ŠK Aqua Turč.Teplice 900 27.8.2008 11/1
66 681207 KILIK Pavel FK Gemerská Hôrka Družstevník Kráľ 300 15.8.2008 11/1
67 900708 KLIMENT Matej Baník Ružiná Baník Kalinovo 300 13.8.2008 11/1
68 900805 KLIMENT Tomáš ŠK Selce ŠK Badín 450 15.8.2008 11/1
69 911127 KÖBÖL Peter FK Zacharovce Poľnohosp. Veľký Blh 300 6.8.2008 11/1
70 881224 KOHÁR Peter ŠK Monta Plus Sásová Zornička Riečka 300 6.8.2008 11/1
71 720409 KOLEJÁK Ján FK Nižná Slovan Trstená 450 25.8.2008 11/1
72 831218 KONRÁD František Baník Kalinovo Tatran Breznička 300 1.8.2008 11/1
73 840906 KORPONAI Attila TJ Holiša FC Husiná-D.Zahorany 450 12.8.2008 11/1
74 890205 KORYTIAK Vladimír ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 14.8.2008 11/1
75 620710 KOSORÍN Jaroslav Sitno Banská Štiavnoca Štart Prenčov 450 28.8.2008 11/1
76 860903 KOŠTIALIK Jozef OFK Ovčiarsko Tatran Bytčica 450 8.8.2008 11/1
77 860626 KOZA Peter FK Zvolenská Slatina Družstevník Podzámčok 300 8.8.2008 11/1
78 810914 KOZÁK Ivo OFK Teplička n/Váhom Fatran Varín 450 16.8.2008 11/1
79 801202 KRÁLIK Radoslav Slovan Gelnica ŠK Radoľa 450 7.8.2008 11/1
80 760321 KRIŠICA Marián Javorník Makov Slovan Skalité 300 5.8.2008 11/1
81 881017 KUCHÁR Tomáš OŠK Snežnica RTJ Brodno 450 26.8.2008 11/1
82 891004 KUNA Michal Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 450 6.8.2008 11/1
83 900722 KUTLÍK Lukáš Družba Malý Čepčín ŠK Aqua Turč.Teplice 200 25.8.2008 11/1
84 860124 LAUGER Peter MFK Dolný Kubín Družstevník Párnica 450 1.8.2008 11/1
85 711019 LETRIK Jozef ŠK Aqua Turč. Teplice Lokomotíva ŽOS Vrútky 450 1.8.2008 11/1
86 690702 LUKÁŠ Miroslav MFK Jelšava FK Obec Lubeník 300 1.8.2008 11/1
87 830909 ĽUPTÁK Juraj TJ Iľanovo ŠK Lesy Banská Belá 450 15.8.2008 11/1
88 920519 LUPTÁK Matúš ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 300 8.8.2008 11/1
89 860325 LUPTÁK Peter Junior Radvaň ATJ Sokol Medzibrod 450 6.8.2008 11/1
90 790102 MAĎARI Peter Javorník Makov Pokrok Stará Bystrica 300 1.8.2008 11/1
91 850803 MAKOVÍNI Rudolf MFK Lokomotíva Zvolen Sokol Sielnica 300 6.8.2008 11/1
92 860309 MALČEK Matúš FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 450 5.8.2008 11/1
93 851023 MAŇÚR Peter MŠK Fomat Martin Lokomotíva ŽOS Vrútky 450 6.8.2008 11/1
94 930310 MARKO Dávid ŽP Šport Podbrezová FK 34 Brusno 300 8.8.2008 11/1
95 830529 MASLAŇÁK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 450 8.8.2008 11/1
96 760608 MÁTÉ Štefan Šľacht.Vígľaš Pstruša MFK ZAEL M.Kameň 450 9.8.2008 11/1
97 790130 MELICH Ján Baník Ružiná Jednota Málinec 450 4.8.2008 11/1
98 921222 MELIŠÍK Michal FK Zacharovce Poľnohosp. Veľký Blh 300 6.8.2008 11/1
99 921108 MESÍK Matej ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Selce 300 4.8.2008 11/1
100 800312 MIKULÁŠ Michal ŠK Monta Plus Sásová ŠK Hrochoť 300 5.8.2008 11/1
101 830527 MIKUŠ Marek MFK Revúca MFK Jelšava 450 1.8.2008 11/1
102 920326 MIŠÍK Štefan Máj Černová OŠK Likavka 200 7.8.2008 11/1
103 821028 MLICH Tomáš MŠK Kysuc.N.Mesto REaMOS K.Lieskovec 450 7.8.2008 11/1
104 910913 MOČARNÍK Michal Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 300 6.8.2008 11/1
105 800925 MOZOL Milan REaMOS Kys.Lieskovec FK Lodno 450 15.8.2008 11/1
106 660629 MRVEČKA Vladimír REaMOS Kys.Lieskovec FK Lodno 450 15.8.2008 11/1
107 870306 MUDRIK Peter Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 450 4.8.2008 11/1
108 691113 MYDLIAR Eduard ŠK Agro Baník Dúbrava Tesla Liptovský Hrádok 450 20.8.2008 11/1
109 920217 MYDLIAR Radoslav Družstevník Kvačany OFK Liptovská Lúžna 200 20.8.2008 11/1
110 930104 NEBOŽKA Daniel MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 300 8.8.2008 11/1
111 851230/BaH NOVAKOVIČ Zoran FK Rakytovce 85 Javorník Makov 300 28.8.2008 11/1
112 860416 NOVOTNÝ Rastislav Družstevník Lehôtka Slovan Tomášovce 450 7.8.2008 11/1
113 741006 ONDREÁŠ Peter REaMOS Kys.Lieskovec FK Lodno 450 15.8.2008 11/1
114 820511 ONDREJKA Tomáš Junior Radvaň Metalservis Králiky 450 1.8.2008 11/1
115 730513 ONDRUŠEK Marián MŠK Kysuc.N.Mesto Pokrok Stará Bystrica 300 1.8.2008 11/1
116 870630 OROLÍN Pavol Máj Černová MŠK Turany 450 4.8.2008 11/1
117 800521 ORVAN Branislav OFK Teplička n/Váhom TJ Považský Chlmec 450 7.8.2008 11/1
118 890914 PAKANEC Marek ŠK Radoľa Slovan Ladon.Vadičov 300 5.8.2008 11/1
119 921007 PÁLEŠ Jaroslav MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 300 6.8.2008 11/1
120 890120 PAĽOV Martin FK Šalková OŠK Sása 450 12.8.2008 11/1
121 900414 PALUGA Jozef Poľana Malatiná ŠK Lúčky-Kúpele 300 7.8.2008 11/1
122 920922 PALUGA Juraj Poľana Malatiná ŠK Lúčky-Kúpele 300 7.8.2008 11/1
123 890307 PAPRČKA Tomáš ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 450 1.8.2008 11/1
124 841117 PAŠÁK Peter Baník Kalinovo Tatran Breznička 300 1.8.2008 11/1
125 800921 PATRÁŠ Robert ŠK Selce FK 34 Brusno 300 1.8.2008 11/1
126 920201 PAVLINA Patrik Slovan Podvysoká Slávia Zákopčie 300 7.8.2008 11/1
127 800505 PETREK Rastislav FK Nižná Blatná Habovka 450 6.8.2008 11/1
128 701213 PIKA Jaroslav Juventus ZA-Závodie OFK Teplička n.Váhom 450 15.8.2008 11/1
129 840112 PILKO Pavol Metalservis Králiky FK Šalková 300 4.8.2008 11/1
130 831007 PISÁR Richard Dukla Sušany FK Ožďany 300 1.8.2008 11/1
131 750114 PLAVEC Milan ŠK Metalservis Králiky FC Junior Radvaň 300 8.8.2008 11/1
132 890702 POBEHA Ivan Družstevník Párnica Družstevník Žaškov 450 4.8.2008 11/1
133 831026 POLÁČEK Marek Slovan Trstená OFK Teplička n.Váhom 450 15.8.2008 11/1
134 700802 POLEČ Peter Tatran NAO L.Mikuláš Liptov Vavrišovo 450 6.8.2008 11/1
135 850312 POLIAK Marek Sklotatran Poltár Druž.Hrnčiarska Ves 450 8.8.2008 11/1
136 890728 PORUBSKÝ Marek ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 14.8.2008 11/1
137 801128 POVAŽAN Miroslav MFK Strojár Krupina Družstevník Terany 300 6.8.2008 11/1
138 811227 PRIHELI Peter Družstevník Sklabiná FC Š TEAM V.Krtíš 450 6.8.2008 11/1
139 910429 PRÔČKA Matúš PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 300 20.8.2008 11/1
140 851122 PURAŠ Pavol OŠK Rudina Slovan Rudinská 450 7.8.2008 11/1
141 710824 PÜŠPÖKY Tibor Sklotatran Poltár Baník Kalinovo 300 5.8.2008 11/1
142 880807 PYTEL Ján OFK Teplička n/Váhom TJ Kotrčina Lúčka 450 21.8.2008 11/1
143 910928 RANDIS Jakub MFK Nová Baňa OŠK Brehy 300 21.8.2008 11/1
144 900427 ROČKÁR Pavel FK Zacharovce Poľnohosp. Veľký Blh 300 6.8.2008 11/1
145 910206 RONČÁK Martin Oravan Orav.Jasenica Tatran Krušetnica 200 19.8.2008 11/1
146 740610 RUBINT Rudolf ŠK Metalservis Králiky FC Junior Radvaň 300 8.8.2008 11/1
147 671007 RUSKO Jozef Jupie BB-Podlavice ŠK Selce 450 21.8.2008 11/1
148 780405 SAFRÁNY Peter FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 450 6.8.2008 11/1
149 901003 SÁMEL Branislav ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 300 7.8.2008 11/1
150 890718 SIKORA Richard Zemplín Michalovce Tatran NAO l.Mikuláš 450 6.8.2008 11/1
151 951001 SKOČÍK Erik Družstevník Dúbravica ŠK Olympia Bobrov 100 9.8.2008 11/1
152 890216 SKRUTEK Ján FK Rakytovce 85 Sklotatran Poltár 450 6.8.2008 11/1
153 910531 SLABÝ Denis MŠK Žilina FK Čadca 200 1.8.2008 11/1
154 770321 SLUKA Branislav Jednota Bánová FK Predmier 450 8.8.2008 11/1
155 800617 SNOPKO Peter FC Junior Radvaň Iskra Horné Pršany 450 6.8.2008 11/1
156 781010 SOJČÁK Roman Javorník Makov Lokomotíva ŽOS Vrútky 450 6.8.2008 11/1
157 780331 SOLIVAJ Ján TJ Hronsek FK Šalková 450 7.8.2008 11/1
158 910716 SOMORA Ján Slovan Bystrička MŠK Fomat Martin 300 2.8.2008 11/1
159 930330 SPODNIAK Peter FTC Fiľakovo ŽP Šport Podbrezová 300 14.8.2008 11/1
160 750611 STANKO Štefan FK Trnávka Sitno Banská Štiavnica 450 13.8.2008 11/1
161 750701 STRAPEK Branislav FK Trnávka Sitno Banská Štiavnica 450 6.8.2008 11/1
162 731021 SUCHÁNEK Peter Lokomotíva Bánov Tatran Zákamenné 300 14.8.2008 11/1
163 850812 SUROVIAK Michal MFK Dolný Kubín Slovan Trstená 450 26.8.2008 11/1
164 771202 SVET Ladislav FK Gemerská Hôrka ŠK Gemerská Ves 450 13.8.2008 11/1
165 690920 SVINČIAK Jozef MFK Jelšava FK Obec Lubeník 300 1.8.2008 11/1
166 920925 ŠÁRKÖZI Zsolt FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 300 30.8.2008 11/1
167 890117 ŠIŠKA Miloš MFK Dolný Kubín OFK Leštiny 300 1.8.2008 11/1
168 891214 ŠKORVÁNEK Matej Kinex Bytča TJ Kolárovice 300 6.8.2008 11/1
169 870207 ŠKVARENIAK Martin Štart SZ Kokava n.Rim. Druž.Veľké Teriakovce 450 20.8.2008 11/1
170 810322 ŠMÁRIK Roman Juventus ZA-Závodie ŠKF AK Lúky 450 8.8.2008 11/1
171 840911 ŠPIRKA Peter ŠK Kremnička FK Šalková 300 4.8.2008 11/1
172 920330 TAMÁŠ Gabriel ŠK Hodejov MFK Rimavská Sobota 300 15.8.2008 11/1
173 890831 TESAŘ Peter Kinex Bytča TJ Kolárovice 300 6.8.2008 11/1
174 831224 TIŠŤAN Martin Družba Malý Čepčín Sokol Krahule 300 12.8.2008 11/1
175 821109 TOMAHOGH Tibor Družstevník Valča Tatran Turček 450 27.8.2008 11/1
176 830808 TÓTH Ján FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 450 6.8.2008 11/1
177 900111 TÓTH Zsolt RSK Rimavská Seč FK Jesenské 450 5.8.2008 11/1
178 871211 TREBUĽA Peter Baník Veľký Krtíš FC Š TEAM V.Krtíš 450 12.8.2008 11/1
179 790626 TRÚCHLY Ivan REaMOS Kys.Lieskovec FK Lodno 450 21.8.2008 11/1
180 891230 TUŠIM Peter Magnezit Lovinobaňa Slovan Divín 300 1.8.2008 11/1
181 810903 URBAN Stanislav ŠK Agro Baník Dúbrava Tesla Liptovský Hrádok 450 7.8.2008 11/1
182 801101 VÉGH Tibor MŠO Štúrovo Tatran Krásno n.Kys. 450 23.8.2008 11/1
183 790115 VIDIEČAN Jaroslav Junior Radvaň Slovan Tajov 300 15.8.2008 11/1
184 640309 VIGAŠ Pavol ŠK Badín Družstevník Priechod 450 1.8.2008 11/1
185 790731 VILČEK Ján ŠK Fričkovce Slovan Bystrička 450 5.8.2008 11/1
186 910724 VINCENC Peter PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 300 20.8.2008 11/1
187 730505 VLČEK Radoslav Slovan Skalité MŠK Kys.Nové Mesto 450 7.8.2008 11/1
188 750816 VRÁBEĽ Augustín FK Žiar nad Hronom TJ Oravská Lesná 300 12.8.2008 11/1
189 781228 VRTICH Branislav OŠK Lisková Druž.Lipt.Štiavnica 450 15.8.2008 11/1
190 890131 ZAJAC Filip Cementáreň Liet.Lúčka Slovan Ladon.Vadičov 300 5.8.2008 11/1
191 870211 ZBONČÁK Robert Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 450 6.8.2008 11/1
192 850410 ZBONČÁK Vladimír Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 450 6.8.2008 11/1
193 801225 ZSÍROS Erik FK Chanava Družstevník Gemer 450 22.8.2008 11/1
194 790407 ZSÍROS Ján FK Chanava Družstevník Gemer 450 22.8.2008 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum, podľa článku pozn.
1 831121 DRAHNO Pavol Cementáreň Liet.Lúčka Jednota Bánová 600 15.08.2008 12
2 870929 GIERTL Martin FK Šalková OFK Slovenská Ľupča 450 05.08.2008 12
3 811218 LEHOTZKÝ Pavol Slovan Žabokreky Družstevník Ďanová 300 15.08.2008 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum porušenie čl. pozn.
1 890725 VRÁBEĽ Július Tempus Rim.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 550 05.08.2008 10/a