Prestupový termín
SEPTEMBER 2008

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum schválené do pozn.
1 921124 AHMAD Omar Slovan Dudince FK Rakytovce 85 200 19.09.2008 30.6.2009
2 880410 BALÁŽ Tibor OFK Chrabrany Inter Horná Ves 450 18.09.2008 30.6.2009
3 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 450 01.09.2008 31.12.2008
4 891211 BARIČIAK Andrej Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 450 19.09.2008 ZH
5 920603 BARIČIČ Jaroslav MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 300 30.09.2008 31.1.2009
6 920323 BARIET Jakub Spartak Trnava MFK Dolný Kubín 300 30.09.2008 ZH
7 831112 BASARA Martin ŠK Nacina Ves Cementáreň Liet.Lúčka 450 23.09.2008 31.12.2009
8 890824 BELKO Michal Juventus ZA-Závodie FK Strečno 400 17.09.2008 28.2.2009
9 820829 BENČ Patrik MFK Nová Baňa OŠK Brehy 300 22.09.2008 30.6.2010
10 730601 BEŇUŠ Miloš Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 450 23.09.2008 30.6.2009
11 890622 BERKY Vladimír ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 300 30.09.2008 31.12.2008
12 841023 BERNÁT Michal MŠK Námestovo OŠK Sihelné 450 16.09.2008 30.6.2009
13 791210 BIELIK Martin Iskra Malé Lednice Družstevník Zbýňov 300 17.09.2008 31.12.2009
14 851208 BIELIK Miroslav TJ Nenince Poľnohosp. Lesenice 450 06.09.2008 31.12.2008
15 901013 BOBROVSKÝ Jakub Dukla Banská Bystrica MŠK Fomat Martin 300 17.09.2008 ZH
16 901013 BOBROVSKÝ Jakub MŠK Fomat Martin FK Žiar nad Hronom 300 17.09.2008 31.1.2009
17 830519 BOČEJ Radoslav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 450 08.09.2008 31.12.2008
18 711411 BOHÁČIK Milan Slovan Pohr.Polhora Družstevník Klenovec 450 30.09.2008 30.3.2009
19 860228 BOLGÁR Peter NFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 450 05.09.2008 30.6.2009
20 830310 BÓNA Mário FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 400 23.09.2008 30.6.2009
21 910419 BORDÁČ Jozef AS Trenčín Kysučan Korňa 400 16.09.2008 ZH
22 700927 BORGOŇ Marián Tatran VLM Pliešovce ŠK OPL Poniky 300 19.09.2008 30.6.2009
23 880301 BOROVIČKA Peter Tatran Krásno n. Kys. Pokrok Stará Bystrica 300 19.09.2008 31.12.2008
24 930706 BOSÁK Dušan FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 300 18.09.2008 30.6.2009
25 900321 BOTH Juraj MŠK Fomat Martin OŠK Svätý Kríž 450 19.09.2008 31.1.2009
26 780801 BRINDZÁK Eduard Družstevník Gemer Družstevník Kráľ 450 26.09.2008 31.12.2008
27 930622 BRIŠÁK Matúš Oravan Rabča MFK Dolný Kubín 300 03.09.2008 30.6.2009
28 710321 BRNA Ivan FC Š Team V.Krtíš Vinohrad Čebovce 450 05.09.2008 31.12.2008
29 871025 BRŠŤÁK Michal ŠK Kremnička Javorník Makov 300 19.09.2008 ZH
30 911107 BRZA Martin Družst.Radvaň n.Labor. FKM Tornaľa 300 10.09.2008 30.6.2009
31 920321 BUBELÍNY Jakub ŽP Šport Podbrezová Sokol Braväcovo 200 18.09.2008 30.6.2009
32 900115 BUČKO Martin Slovan Malachov ŠK Kremnička 200 24.09.2008 30.6.2009
33 860722 BUDÁČ Tomáš FC Junior Radvaň FK Šalková 300 10.09.2008 30.6.2009
34 831025 BUDINSKÝ Martin MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 450 25.09.2008 31.12.2008
35 731115 BUOCIK Martin Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zn. 450 17.09.2008 30.6.2009
36 810512 BÚRI Kristián Druž.Horné Semerovce Pokrok Ipeľ.Predmostie 300 30.09.2008 31.12.2009
37 930408 CEPLÁK Martin Sokol Repište Druž.Lovčica-Trubín 200 02.09.2008 1.9.2009
38 890708 CIBUĽA Ľudovít FK Jesenské FK Rimavské Janovce 450 11.09.2008 30.11.2008
39 890110 ČAKLOŠ Tomáš Tesla Stropkov FK Rakytovce 85 450 30.09.2008 30.6.2012
40 880617 ČILIAK Mário Part.Čierny Balog Sitno Banská Štiavnica 450 05.09.2008 5.3.2009
41 771006 ČÍŽ Štefan Slovan Sklené Teplice MFK Žarnovica 450 04.09.2008 31.12.2008
42 920402 ČUBA Miroslav IDOP Lipovec MŠK Fomat Martin 300 11.09.2008 31.12.2008
43 930524 DIDEK Martin MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 200 30.09.2008 30.6.2009
44 821222 DOVEC Miroslav Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 450 10.09.2008 15.11.2008
45 831121 DRAHNO Pavol Cementáreň Liet.Lúčka Tatran Bytčica 450 18.09.2008 31.12.2008
46 810104 DUBOVICKÝ Pavol Javorník Makov Slovan Nová Bystrica 450 28.09.2008 ZH
47 891108 ĎURATNÝ Tomáš Jednota Bánová OFK Teplička n.Váhom 450 05.09.2008 31.12.2008
48 900730 FARKAŠ Branislav MFK Lokomotíva Zvolen FK Žiar nad Hronom 300 16.09.2008 30.6.2009
49 890126 FAŠANG Martin Prameň Kováčová Sokol Turová 450 03.09.2008 31.12.2008
50 740704 FEČKO Peter Dynamo Krpeľany TJ Višňové 450 01.09.2008 31.12.2008
51 751220 FINDRA Július Jednota Málinec CŠK Cinibaňa 450 19.09.2008 28.2.2009
52 780422 FRÁTRIK Radovan VTJ Raj.Teplice-Konská Družstevník Belá 450 01.09.2008 28.2.2009
53 890908 FRIDRICH Miroslav Slovan Divín Družstevník Podrečany 450 04.09.2008 30.6.2009
54 920203 FRNKA Stanislav FK Čadca Snaha Zborov n. Bystr. 300 20.09.2008 31.12.2008
55 890224 FÚČELA Michal MŠK Fomat Martin Družstevník Sklabiňa 450 19.09.2008 31.1.2009
56 900805 GALLO Martin FK Predmier Tatran Hrabové 450 24.09.2008 30.7.2009
57 861217 GEREK Daniel MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 450 09.09.2008 30.6.2009
58 870222 GONOSZ Norbert MFK Revúca MFK Jelšava 450 05.09.2008 30.6.2009
59 870222 GONOSZ Norbert Družstevník Očová MFK Revúca 450 05.09.2008 ZH
60 920712 GREGOR Dušan ŠK Kriváň L.Ondrašová ŠK Závažná Poruba 300 01.09.2008 30.6.2009
61 810521 GREGUŠKA Miroslav OFK Žaškov Druž.Lipt. Štiavnica 450 05.09.2008 31.12.2008
62 901028 GRŇA Michal Rozvoj Mojš OŠK Baník Stráňavy 450 09.09.2008 30.6.2009
63 860711 GRZNÁR Ľudovít Slovan Ladon.Vadičov MŠK Kys.Nové Mesto 450 05.09.2008 31.12.2008
64 881007 HALAJ Peter Sandrik Dolné Hámre ŠK Lesy Banská Belá 450 19.09.2008 31.12.2008
65 870131 HANULIAK Milan Turčan Košťany Družstevník Valča 450 02.09.2008 30.6.2009
66 920722 HEIMLICH Robert Slovan Šahy Slovan Dudince 300 11.09.2008 28.2.2009
67 880712 HENŽEL Erik Sokol Dolná Ždaňa Olympic Ihráč 450 11.09.2008 30.6.2009
68 930301 HERČÚT Marek Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 300 25.09.2008 31.3.2009
69 760406 HLINKA František Sportclub Hron.Kľačany ŠK Kovo Hron.Beňadik 450 05.09.2008 30.6.2009
70 891213 HOLIENKA Michal Jednota Bánová OFK Teplička n.Váhom 450 05.09.2008 31.12.2008
71 890825 HORECKÝ Ľuboš MFK Dolný Kubín MŠK Námestovo 450 25.09.2008 31.12.2008
72 880216 HREUS Ján Jednota Bánová Hviezda Zádubnie 450 06.09.2008 30.6.2009
73 910419 HRIC Jozef FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 450 30.09.2008 ZH
75 920121 HRÍŇ Slavomír Agro Veľká Čalomija ŠK Kremnička 200 24.09.2008 30.6.2009
76 881022 HRINÍK Dávid Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 450 19.09.2008 30.6.2009
77 911220 HRINÍK Dominik Jednota Bánová Tatran Bytčica 300 20.09.2008 31.12.2008
78 810506 HRIVNÁK Andrej Dynamo Diviaky ŠK Aqua Turč.Teplice 600 30.09.2008 30.7.2009
79 920811 HROMADA Matej ŠK Badín FK Šalková 300 26.09.2008 30.6.2009
80 921213 HRONEC Štefan Slovan Divín Baník Ružiná 200 23.09.2008 30.6.2010
81 791128 HRUŠKA Robert Družstevník Krakovany Tatran Oravské Veselé 400 30.09.2008 31.12.2008
82 870425 HUDÁK Marek FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 300 26.09.2008 30.6.2009
83 910130 HUPKA Daniel MŠK Žilina TJ Trnové 300 02.09.2008 ZH
84 870217 HUSÁR Roman Raven Považ. Bystrica FK Predmier 300 16.09.2008 12.2.2009
85 890103 HÚSKA Ondrej MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zn. 450 24.08.2008 31.1.2009
86 900504 CHOVAN Martin ŠK Badín FK Šalková 450 26.09.2008 30.6.2009
87 881017 CHOVAN Miroslav ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 450 30.09.2008 30.6.2009
88 890904 CHRENKO Michal Tatran Bytčica Partizán Kunerad 450 01.09.2008 31.7.2009
89 890328 CHROBÁK Ondrej ŠK Badín TJ Hronsek 300 30.09.2008 31.12.2008
90 790115 IŠTVÁN Radoslav FK Zvolenská Slatina Slovan Kúpele Sliač 450 18.09.2008 30.6.2009
91 681227 JANČO Štefan Máj Černová OŠK Bešeňová 450 24.09.2008 31.12.2008
92 910305 JANČOK Ondrej FK Žiar nad Hronom Sandrik Dolné Hámre 400 19.09.2008 30.6.2009
93 940211 JANOVSKÝ Filip OTJ Hontianske Nemce Dukla Banská Bystrica 100 01.09.2008 30.6.2009
94 860127 JUHÁSZ Arpád Baník Štítnik FKM Tornaľa 450 11.09.2008 ZH
95 901128 JURÍK Richard Družstevník Pribylina Tatran NAO L.Mikuláš 300 03.09.2008 30.6.2009
96 860324 KALMÁR Marek FO Malé Zlievce Družstevník Dačov Lom 450 19.09.2008 31.12.2008
97 851106 KANDERA Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Agro Baník Dúbrava 450 02.09.2008 30.6.2009
98 880929 KANDRÁČ Dušan Slovan Agrokom.Budča Druž.Hronská Dúbrava 300 10.09.2008 30.6.2009
99 870409 KARASZ Vojtech Družstevník Gemer ŠK Bátka 450 19.09.2008 30.6.2009
100 930414 KATRENIAK Igor Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 300 11.09.2008 30.6.2010
101 891223 KATRIČ Lukáš Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zn. 450 30.09.2008 30.6.2009
102 740416 KELEMACH František FK 34 Brusno ATJ Sokol Medzibrod 450 03.09.2008 28.2.2009
103 840216 KEMPNÝ Michal ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Blatnica 450 19.09.2008 30.6.2009
104 890117 KISS Gabriel FK Vinica FC Š Team V.Krtíš 450 21.09.2008 30.6.2009
105 770424 KĽAGO Miroslav Slovan Podvysoká Tatran Turzovka 450 19.09.2008 31.12.2008
106 820716 KLIMO Jozef Slovan Divín Družstevník Podrečany 450 11.09.2008 30.6.2009
107 691031 KOCÚR Milan Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 300 03.09.2008 30.6.2009
108 860927 KOLENČÍK Andrej MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 300 05.09.2008 30.6.2009
109 800530 KOREŇ Marián FK Obec Lubeník Tatran Muráň 450 26.09.2008 30.6.2009
110 860620 KORENČÍK Michal Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 300 02.09.2008 31.7.2009
111 890205 KORYTIAK Vladimír ŠK Badín OŠK Rosina 300 23.09.2008 30.6.2009
112 900918 KOSMÁLY Juraj Slovan Levice MFK Nová Baňa 300 23.09.2008 30.6.2009
113 800225 KOSMEL Robert FK Nižná Druž.Oravská Poruba 450 12.09.2008 30.6.2009
114 921127 KOTMAN Juraj Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
115 910311 KOVÁČ Marek Baník Ružiná Slovan Divín 300 23.09.2008 30.6.2010
116 880704 KOVÁČIK Peter Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 300 03.09.2008 30.6.2009
117 780917 KOVALČÍK Miroslav FK Rakytovce 85 ŠK Kremnička 450 05.09.2008 31.12.2008
118 880930 KOZÁK Marek MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 450 26.09.2008 31.12.2008
119 910423 KRÁLIK Filip Družstevník Hôrky Hviezda Zádubnie 300 18.09.2008 30.6.2009
120 900306 KRAMÁR Tomáš Cementáreň Liet.Lúčka TJ Horný Hričov 450 10.09.2008 30.6.2009
121 860524 KRAUZ Igor Juventus ZA-Závodie TJ Višňové 450 04.09.2008 30.6.2009
122 780926 KRIVOŠ Milan Máj Černová OŠK Ludrová 450 18.09.2008 31.12.2008
123 860618 KRKOŠA Michal FK Trebostovo Turčan Košťany 450 25.09.2008 30.6.2009
124 880130 KUBALA Ján MFK Dolný Kubín Družstevník Krivá 450 04.09.2008 30.6.2009
125 730511 KULJOVSKÝ Aleš Tatran Oščadnica Snaha Zborov n. Bystr. 450 05.09.2008 31.12.2008
126 880808 KULLA Radoslav FK Čadca Tatran Krásno n. Kys. 300 01.09.2008 31.12.2008
127 870601 KULLA Robert FK Čadca Slovan Skalité 400 02.09.2008 30.6.2009
128 820918 KURČINKA Peter Družst.Dlhá nad Oravou MŠK Námestovo 450 03.09.2008 30.6.2009
129 901027 KUVIK Juraj FAM Poprad FK Žiar nad Hronom 300 17.09.2008 30.6.2009
130 901027 KUVIK Juraj Dukla Banská Bystrica FAM Poprad 300 17.09.2008 ZH
131 930212 KUZMA Matej FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 300 04.09.2008 ZH
132 931201 KYPUS Martin FK Predmier Tatran Hrabové 300 12.09.2008 30.7.2009
133 900517 LAGIŇ Miroslav Jednota Bánová Tatran Bytčica 300 20.09.2008 30.6.2009
134 780325 LAMAČ Roman OŠK Lisková TJ Prosiek 450 18.09.2008 30.6.2009
135 800817 LAUROV Ľuboš Sokol Dolná Ždaňa ŠK Voznica 300 03.09.2008 30.6.2009
136 710705 LAVRENĆÍK Peter Družstevník Valča Slovan Žabokreky 450 25.09.2008 30.6.2009
137 880121 LOKŠA Ján FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 300 02.09.2008 31.12.2008
138 881111 LONČÍK Peter OŠK Baník Stráňavy FK Strečno 450 02.09.2008 31.12.2008
139 930828 LÖRINCZ Richard FK Kečovo MFK Rimavská Sobota 300 11.09.2008 30.6.2009
140 850627 LÖRINČÍK Ľubomír Baník Kalinovo Tatran Breznička 450 06.09.2008 28.2.2009
141 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice FK Rakytovce 85 200 08.09.2008 31.12.2008
142 880921 LUKÁČ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 300 10.09.2008 31.12.2008
143 891001 LUPTÁK Miroslav Prameň D.Strehová OFK Str.Plachtince 450 30.09.2008 31.12.2008
144 930330 LUPTÁK Radoslav 1.OFC Liptov.Sliače Druž.Lipt. Štiavnica 200 30.09.2008 30.6.2009
145 880525 LUTIŠAN Tomáš Družstevník Valča Slovan Žabokreky 450 18.09.2008 30.6.2009
146 901029 MACKO Ľubomír FK Rakytovce 85 FK Šalková 300 09.09.2008 30.6.2009
147 890428 MAĎAR Tomáš 1.OFC Liptov.Sliače OŠK Svätý Kríž 300 12.09.2008 30.6.2009
148 720228 MACHOVIČ Viliam Lokomotíva ŽOS Vrútky Pokrok Turč.Kľačany 450 01.09.2008 30.6.2009
149 920207 MAJER Marek ŠK Kriváň L.Ondrašová MŠK Námestovo 300 17.09.2008 31.3.2009
150 930402 MAJKÚT František Slovan Divín Baník Ružiná 400 23.09.2008 30.6.2010
151 870104 MAŇAK Dominik FK Čadca Slovan Skalité 400 02.09.2008 31.12.2008
152 811206 MARKO Peter Slovan Divín Družstevník Podrečany 450 11.09.2008 30.6.2009
153 890821 MARTINEC Ján ŠK Badín TJ Hronsek 300 04.09.2008 31.1.2009
154 840918 MARTINI Mário MŠK Kys.Nové Mesto TJ Stráža 450 03.09.2008 30.6.2009
156 861002 MASÁR Tomáš Družstevník Lazany FC 34 LM-Palúdzka 300 03.09.2008 30.6.2009
157 850220 MASLO Pavol MFK Dolný Kubín ŠK Tvrdošín 450 02.09.2008 31.12.2008
158 750825 MÁZOR Marek Družstevník Príbelce Sokol Opat.Nová Ves 450 05.09.2008 31.8.2009
159 930718 MEZEI Filip FK Žiar nad Hronom Družst.Stará Kremnička 200 30.09.2008 30.6.2009
160 740322 MIČÍK Miloš MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 450 09.09.2008 31.12.2008
161 570108 MIDULA Pavol ŠK Dolný Hričov TJ Divinka 450 06.09.2008 31.12.2008
162 880205 MIHÁLIK Marek MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 300 12.09.2008 15.11.2008
163 871005 MICHALINA Pavol FK Čadca Slávia Staškov 300 08.09.2008 31.12.2008
164 881108 MITTER Marek Slovan Tomášovce Družstevník Podrečany 450 11.09.2008 15.3.2009
165 910812 MOČKO Matej Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
166 901116 MOJŽIŠ Peter Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
167 820515 MOLNÁR Peter Družstevník Čaka MFK Nová Baňa 300 02.09.2008 31.12.2008
168 880128 MORAVČÍK Juraj ŠK Badín TJ Hronsek 300 29.09.2008 31.12.2008
169 861026 MRÁZIK Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partzán Ľubeľa 450 30.09.2008 30.6.2009
170 890208 MRNÍK Peter FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 450 25.09.2008 25.3.2009
171 920605 MRVÁŇ Martin ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 300 24.09.2008 30.6.2009
172 800708 MURÁŇ Miroslav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 300 04.09.2008 31.12.2008
173 901210 NEMEC Andrej Dukla Banská Bystrica MFK Žarnovica 300 30.09.2008 ZH
174 920318 NEUSCHL Robert FO Lovča FK Žiar nad Hronom 300 13.09.2008 30.6.2009
175 901218 NIŽNÝ Michal TJ Považský Chlmec OŠK Baník Stráňavy 450 09.09.2008 30.6.2009
176 870714 NOVÁK Martin Družstevník Očová ŠK Hrochoť 300 23.09.2008 31.12.2008
177 880521 NOVOCKÝ Marek MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 450 09.09.2008 30.6.2009
178 880313 NOVOTNÝ Michal Tatran Krásno n. Kys. FK Čadca 600 02.09.2008 31.12.2008
179 930115 OBERTA Matej MŠK Žilina FK Strečno 400 17.09.2008 31.12.2008
180 911221 OKULIAR Miroslav Slovan Rudinská ŠK Radoľa 300 06.09.2008 30.6.2009
181 910523 OLÁH Robert FTC Fiľakovo MFK Rimavská Sobota 300 30.09.2008 30.6.2009
182 830917 OLAJEC Ľubomír PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 450 16.09.2008 30.6.2010
183 820525 ONDRÁŠ Michal Považan Nezb.Lúčka Jednota Bánová 900 04.09.2008 31.12.2008
184 881001 ONDRUŠ Miloš PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 600 04.09.2008 ZH
185 881001 ONDRUŠ Miloš FK Žiar nad Hronom OŠK Lutila 400 04.09.2008 30.6.2009
186 880728 OSTRIHOŇ Andrej MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 450 30.09.2008 30.11.2008
187 880605 PAGÁČ Andrej MFK Ilava Fatran Dolná Tižina 450 26.09.2008 30.6.2009
188 880603 PAĽAJ Martin FK Bušince Tatran Breznička 300 10.09.2008 30.6.2009
189 930801 PALÁN Juraj Lokomotíva Bánov Jednota Bánová 300 30.09.2008 30.6.2009
190 930129 PALENČÁR Patrik MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 200 17.09.2008 31.1.2009
191 750126 PÁLENÍK Ladislav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 300 04.09.2008 31.12.2008
192 930614 PANÁK Matej TJ Fačkov Istrobanka Rajec 300 05.09.2008 30.6.2009
193 910504 PAPRČKA Ján Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
194 890121 PAPRČKA Robert Part.Čierny Balog ŠK Kremnička 450 05.09.2008 30.6.2009
195 710710 PASTUCHA Ľuboš OŠK Rudina OŠK Kamenná Poruba 450 13.09.2008 31.12.2008
196 870813 PAŠÁK Marek FK Jupie BB-Podlavice Baník Štiavnické Bane 450 29.09.2008 31.12.2008
197 860101 PAULUS František MŠK Kys.Nové Mesto Tatran Krásno n. Kys. 450 04.09.2008 31.12.2008
198 880624 PAVLICA Matej Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 450 03.09.2008 28.2.2009
199 870512 PAŽOUT Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 300 30.09.2008 30.6.2009
200 850719 PECKO František MŠK Kys.Nové Mesto FK Čadca 600 04.09.2008 31.12.2008
201 720917 PECKO Roman TJ Kotrčina Lúčka Straník Zástranie 450 30.09.2008 31.12.2008
202 880320 PEČKO Ľubomír 1.OFC Liptov.Sliače Družst.Lipt.Štiavnička 450 16.09.2008 30.6.2009
203 920923 PIATKA Juraj FC 34 LM-Palúdzka ŠK Demänová 450 12.09.2008 1.9.2009
204 850708 PIVARČI Tomáš Slovan Tomášovce Prameň Kováčová 300 09.09.2008 28.2.2009
205 820317 PLUTINSKÝ Eduard MŠK Námestovo Tatran Klin 450 01.09.2008 30.6.2009
206 900921 POBOŽNÝ Matúš Part.Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 200 08.09.2008 ZH
207 781010 PODMANICKÝ Stanislav Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 450 26.09.2008 30.6.2009
208 910727 PODOBNÝ Ján MFK Lokomotíva Zvolen Šľacht.Vígľaš-Pstruša 450 10.09.2008 30.6.2009
209 880310 PODOLÁK Ján FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 300 02.09.2008 31.12.2008
210 920330 POKORNÝ Fridolín MFK ZAEL Mod.Kameň Družstevník Dačov Lom 300 03.09.2008 31.7.2009
211 861218 POLÁK Matúš Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 450 07.09.2008 30.6.2009
212 931206 PONIČAN Ján Dukla Banská Bystrica ŠK Hrochoť 300 10.09.2008 30.6.2009
213 921115 POVAŽAN Michal Sandrik Dolné Hámre MFK Žarnovica 450 26.09.2008 30.6.2009
214 920919 PRIKRYL Patrik Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 300 09.09.2008 30.6.2009
215 891203 PSOTKA Milan Baník Ružiná Družstevník Mýtna 300 18.09.2008 30.6.2009
216 610318 PURDEK Stanislav Šľach.Vígľaš-Pstruša Družstevník Mýtna 300 04.09.2008 30.6.2009
217 920406 RANDIS Jakub Sklotatran Poltár LAFC Lučenec 200 23.09.2008 30.6.2009
218 921109 RATIČÁK Anton MŠK Námestovo OŠK Breza 450 08.09.2008 30.8.2009
219 860731 REBEK Peter FK Jupie BB-Podlavice Baník Štiavnické Bane 450 29.09.2008 31.12.2008
220 810507 REGENDA Peter Tatran Muráň FK Obec Lubeník 450 30.09.2008 31.12.2008
221 830420 REPISKÝ Jaroslav MFK Žarnovica MFK Lokomotíva Zvolen 450 04.09.2008 15.11.2008
222 750204 REPKA Ladislav MŠK Námestovo Slovan Trstená 450 06.09.2008 30.6.2009
223 930804 ROLČEK Maroš MŠK Žilina Jednota Bánová 200 22.09.2008 30.6.2009
224 810324 RUSKO Peter ŠK Selce Družstevník Baláže 300 06.09.2008 30.7.2009
225 910116 RUSNÁK Robert ŽP Šport Podbrezová Tatran Polomka 400 05.09.2008 30.6.2010
226 900310 RUŽIČKA Radovan OŠK Lisková FK Biely Potok 450 17.09.2008 31.1.2009
227 900517 RYBOŠ Ján Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 31.12.2008
228 910615 SABO Martin Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
229 920606 SÁLIŠ Ivan ATJ Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 200 30.09.2008 30.6.2009
230 860418 SEBENSKÝ Andrej TJ Nenince Poľnohosp. Lesenice 450 06.09.2008 31.12.2008
231 930107 SEDLIAČEK Michal ŠK Gbeľany OFK Teplička n.Váhom 200 17.09.2008 30.6.2009
232 861205 SENDREI Vladimír Štart Kokava n. Rim. Iskra Hnúšťa 450 06.09.2008 28.2.2009
233 760717 SLOBODNÍK Richard Družstevník Priechod ŠK Selce 450 03.09.2008 30.7.2009
234 891122 SMETKA René FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 300 26.09.2008 30.6.2009
235 800615 STANČÍK Miroslav Družstevník Dačov Lom Družstevník Cerovo 300 30.09.2008 ZH
236 890719 STANČÍK Roman Slovan Divín Slovan Tomášovce 450 11.09.2008 30.6.2009
237 731027 STANKOVIČ Miroslav Družstevník Očová FK Zvolenská Slatina 300 23.09.2008 30.6.2009
238 740609 SUČÁK Roman ŠK Tvrdošín Družstevník Veličná 450 11.09.2008 31.1.2009
239 860427 SUCHÝ Andrej OŠK Ľubeľa ŠK Agro Baník Dúbrava 450 19.09.2008 ZH
240 900911 SÝKORA Zsolt Slovan Šahy Slovan Dudince 300 11.09.2008 28.2.2009
241 920112 SZABÓ Lukáš MFK Ružomberok MFK Dolný Kubín 300 04.09.2008 30.6.2009
242 820914 SZABON Štefan Družstevník Kráľ Družstevník Gemer 450 12.09.2008 ZH
243 820914 SZABON Štefan Družstevník Gemer Klas Stárňa 450 12.09.2008 30.6.2009
244 920907 SZKOKAN Richard SP MFK Rožňava MFK Rimavská Sobota 300 04.09.2008 30.6.2009
245 741007 ŠARLINA Jozef Družstevník Dražkovce TJ Abovce 450 19.09.2009 30.6.2009
246 891223 ŠIMÁNEK Lukáš MFK Dolný Kubín ŠK Tvrdošín 450 02.09.2008 31.12.2008
247 900827 ŠIMKO Ivan Slovan Malachov ŠK Kremnička 200 24.09.2008 30.6.2009
248 780310 ŠIPOŠ Štefan Družstevník Gemer Družstevník Kráľ 450 07.09.2008 ZH
249 910305 ŠKARBA Daniel Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
250 871014 ŠKULTÉTY Jakub Raven Považ. Bystrica Kinex Bytča 450 05.09.2008 30.6.2009
251 890209 ŠOVČÍK Milan MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 450 09.09.2008 30.6.2009
251 790421 ŠTEFANKA Milan MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 450 09.09.2008 30.6.2009
252 890817 ŠTEVLÍK Ján Družst.Tekovské Nemce ŠK Kovo Hron.Beňadik 450 05.09.2008 30.6.2009
253 930630 ŠTRBA Lukáš Pokrok Stará Bystrica Tatran Krásno n. Kys. 300 02.09.2008 31.12.2008
254 840828 ŠTRBA Martin FK Trebostovo Družstevník Valča 450 06.09.2008 28.2.2009
256 831109 ŠUHAJDA Marcel FK Jesenské FK Rimavské Janovce 450 06.09.2008 30.6.2009
257 800424 ŠUSTEK Zdenko Tatran Krásno n. Kys. MŠK Turany 450 19.09.2008 30.6.2009
258 910323 ŠUŠKA Lukáš AAC Sparta Trenčín LAFC Lučenec 300 22.09.2008 ZH
259 910323 ŠUŠKA Lukáš LAFC Lučenec ŽP Šport Podbrezová 300 23.09.2008 30.6.2010
260 821025 ŠVÁBA Peter MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 450 05.09.2008 30.6.2009
261 910303 ŠVEC Ján Sokol Sielnica Prameň Kováčová 200 29.09.2008 30.6.2009
262 851021 ŠVÍK Dalibor Slávia Staškov FK Čadca 600 05.09.2008 31.12.2008
263 790826 ŠVIK Marián Slávia Staškov FK Čadca 600 05.09.2008 31.12.2008
264 741216 TABAK Karol Tatran Muráň FK Obec Lubeník 450 19.09.2008 30.6.2009
265 811114 TATÁR Ľudovít PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 450 23.09.2008 30.6.2011
266 891218 THOMKA Ľuboš MŠK Fomat Martin FK Trebostovo 450 23.09.2008 31.1.2009
267 900713 TICHÝ Denis REaMOS Kys.Lieskovec MŠK Kys.Nové Mesto 450 05.09.2008 31.12.2008
268 851218 TIMEK Marek Tatran Krásno n. Kys. MŠK Kys.Nové Mesto 450 05.09.2008 31.12.2008
269 810210 TÖKÖLI Ivan PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 450 16.09.2008 30.6.2010
270 930113 TOMČÍK Peter ŠK Voznica Dukla Banská Bystrica 300 10.09.2008 30.6.2009
271 920721 TOMKULIAK Jakub FK Nižná Družstevník Krivá 200 27.09.2008 ZH
272 870721 TÓTH Tomáš OŠK Ludrová FK Liptovské Vlachy 300 02.09.2008 30.6.2009
273 830726 TULINSKÝ Tomáš Druž.Lipt.Štiavnica ŠK Agro Baník Dúbrava 450 05.09.2008 31.12.2008
274 910525 TURČÍK Martin Družst.Hrič.Podhradie Kinex Bytča 300 05.09.2008 31.12.2008
275 900912 TVARUŽEK Filip Kysučan Ochodnica MŠK Kys.Nové Mesto 300 05.09.2008 30.6.2009
276 900803 TVRDÝ Tomáš Hviezda Zádubnie OŠK Rudina 450 05.09.2008 31.12.2008
277 730617 UHLIARIK Robert MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zn. 450 01.09.2008 28.2.2009
278 930508 ULIČNÝ Gabriel Tesla Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 300 13.09.2008 30.6.2009
279 930216 URBAN Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 300 04.09.2008 28.2.2009
280 910107 VÁCLAVÍK Jakub FK Jupie BB-Podlavice Slovan Kúpele Sliač 300 25.09.2008 ZH
281 910612 VADEL Roman MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 300 26.09.2008 31.1.2009
282 880717 VALÍK Marián MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 450 05.09.2008 30.6.2009
283 891006 VALKO Ján MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 450 26.09.2008 31.1.2009
284 870514 VÁRADI Tomáš Družstevník Gemer ŠK Bátka 450 19.09.2008 30.6.2009
285 730624 VAS Robert Družstevník Gemer TJ Uzovská Panica 450 04.09.2008 30.6.2009
286 840329 VAVRÍK Juraj Iskra Malé Lednice TJ Fačkov 450 04.09.2008 30.12.2009
287 921008 VEČEREK Peter Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 300 29.09.2008 30.6.2009
288 860812 VÍGLASKÝ Ervín FK Žiar nad Hronom FO Lovča 450 04.09.2008 30.6.2009
289 930828 VINGER Marek Družstevník Plášťovce Slovan Dudince 300 23.09.2008 30.6.2009
290 711218 VOJVODA Robert REaMOS Kys.Lieskovec FK Strečno 450 02.09.2008 31.12.2008
291 880313 VYŠNÝ Lukáš OŠK Bešeňová OŠK Ivachnová 450 04.09.2008 30.6.2009
292 930205 WEISENPACHER Michal Part.Čierny Balog Baník Veľký Krtíš 300 30.09.2008 ZH
293 790425 WERESZKÝ Robert Sklotatran Poltár Iskra Hnúšťa 450 18.09.2008 ZH
294 931120 WIECZOREK Dávid Istrobanka Rajec Družstevník Zbýňov 200 16.09.2008 30.6.2009
295 890929 WILDER Tomáš Raven Považ. Bystrica Tatran Turzovka 450 04.09.2008 ZH
296 890820 WOLF Andrej FK Jupie BB-Podlavice FK Žiar nad Hronom 900 03.09.2008 ZH
297 861014 ZACHAR Juraj Baník Kalinovo FK Trebostovo 450 05.09.2008 31.1.2009
298 930420 ZAJAC Matej OFK Kotešová Kinex Bytča 300 12.09.2008 30.6.2009
299 840920 ZÁTROCH Peter ŠK OPL Poniky ŠK Hrochoť 300 16.09.2008 ZH
300 920319 ZIMEN Ján Fatran Varín FK Terchová 300 05.09.2008 28.2.2009
301 690731 ZRNÍK František Sokol Stankovany ŠK Turč.Štiavnička 450 04.09.2008 31.3.2009
302 781217 ZUZÍK Karol Lokomotíva ŽOS Vrútky Štart Priekopa 450 04.09.2008 30.6.2009
303 850513 ŽIAK Ján FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 450 05.09.2008 30.6.2009
304 740111 ŽIHLAVNÍK Ľuboš OŠK Bešeňová OŠK Renop Lipt.Teplá 450 05.09.2008 30.6.2009
305 930512 ŽIVNÝ Jakub FK Predmier Tatran Hrabové 300 12.09.2008 30.7.2009

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum podľa článku pozn.
1 820322 BALGA Maroš TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 450 4.9.2008 11/1
2 710624 BARI Eugen FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 450 19.9.2008 11/1
3 671226 BARIAK Peter Družstevník Dačov Lom MFK ZAEL M.Kameň 450 12.9.2008 11/1
4 700419 BAŽÍK Pavol Roháče Zuberec Tatran Orav.Biely Potok 450 1.9.2008 11/1
5 930406 BEDNÁRIK Marek FK Čadca Polom Raková 300 4.9.2008 11/1
6 820120 BODOR Norbert OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 450 5.9.2008 11/1
7 850204/SRB CVETIČ Milan OŠK Rudňany Javorník Makov 450 16.9.2008 11/1
8 900225 ČERNÁK Peter FK Žiar nad Hronom FO Lovča 450 19.9.2008 11/1
9 800823 ČERNÁK Peter Partizán Vernár Spartak Závadka n.Hr. 300 6.9.2008 11/1
10 780916 ERNEK Andrej FK 34 Brusno ŠK OPL Poniky 300 11.9.2008 11/1
11 791002 FRNIAK Michal TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 450 4.9.2008 11/1
12 850117 HRUŠKA Martin Juventus ZA-Závodie Považan Nezb.Lúčka 450 16.9.2008 11/1
13 900504 CHOVAN Martin ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 26.9.2008 11/1
14 810921 CHYLO Igor Družstevník Nitrica Lokomotíva ŽOS Vrútky 400 8.9.2008 11/1
15 880304 JANČÍK Dalibor ŠK Belá TJ Stráža 450 20.9.2008 11/1
16 910203 JUCHA Peter Družstevník Dúbravy MFK Detva 300 11.9.2008 11/1
17 821116 JURECKÝ Michal Spartak Šaštín-Stráže OŠK Baník Stráňavy 400 8.9.2008 11/1
18 890209 JURIKA Mário FK Biely Potok OŠK Lisková 450 4.9.2008 11/1
19 821225 KAPLAN Lukáš FK Púchov TJ Kotrčina Lúčka 300 3.9.2008 11/1
20 891208 KÍŠIK Rastislav Tatran VLM Pliešovce Prameň Kováčová 300 30.9.2008 11/1
21 920205 KLAČAN Marek Druž.Lipt.Štiavnica 1.OFC Lipt.Sliače 200 30.9.2008 11/1
22 750610 KONČOŠ Ján Baník Kalinovo Slovan Vidiná 300 4.9.2008 11/1
23 890901 KOVÁČ Radoslav FK Obec Lubeník ŠK Bastav Rev.Revúčka 450 11.9.2008 11/1
24 830929 KRÁLIK Marián Kinex Bytča TJ Stráža 450 10.9.2008 11/1
25 830521 KUBAČÁK Ladislav Spartak Vysoká n.Kys. Javorník Makov 300 3.9.2008 11/1
26 811218 LEHOTZKÝ Pavol Slovan Žabokreky Družstevník Ďanová 450 19.9.2008 11/1
27 910108 LIPTÁK Michal MŠK Kys.Nové Mesto Rozkvet Klubina 300 2.9.2008 11/1
28 690922 LONC Miloš FK Strečno Považan Nezb.Lúčka 450 3.9.2008 11/1
29 790102 MACHYNIAK Peter 1.FC 96 Rim.Brezovo Štart SZ Kokava n.Rim. 450 18.9.2008 11/1
30 930508 MIGUEL Angelino MFK Ružomberok FTC Fiľakovo 200 30.9.2008 11/1
31 810425 MOJÍK Michal FK Púchov MŠK Kys.Nové Mesto 600 19.9.2008 11/1
32 901210 NEMEC Andrej MFK Žarnovica Dukla Banská Bystrica 300 30.9.2008 11/1
33 881118 OLÁH Jakub FC Junior Radvaň ŠK Kremnička 450 5.9.2008 11/1
34 920325 PLEVA Lukáš Slovan Mag. Vavrečka MŠK Námestovo 300 26.9.2008 11/1
35 900921 POBOŽNÝ Matúš ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 200 8.9.2008 11/1
36 921211 RAKUČIAK Patrik MFK Ružomberok ŠK Agro Baník Dúbrava 400 30.9.2008 11/1
37 920702 SÁSIK Robert Sitno Banská Štiavnica FK Žiar nad Hronom 400 3.9.2008 11/1
38 850210 SLOVÁK Jaroslav Sokol Nemecká TJ Detvianska Huta 600 30.9.2008 11/1
39 910312 SÜČ Jozef MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 450 11.9.2008 11/1
40 770515 SZABÓ Gabriel FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 450 19.9.2008 11/1
41 670306 ŠARINA Zdenko FK 34 Brusno Sokol Nemecká 300 10.9.2008 11/1
42 931119 ŠIMONÍK Martin Kinex Bytča FK Predmier 200 16.9.2008 11/1
43 640131 ŠIŠKA Milan Roháče Zuberec Tatran Orav.Biely Potok 450 1.9.2008 11/1
44 920522 TARČOŇ Pavel Družstevník Belá Tatran Oravské Veselé 450 5.9.2008 11/1
45 920827 TÓTH Jakub Dukla Banská Bystrica Partizán Čierny Balog 200 19.9.2008 11/1
46 710914 UHLÁR Ľuboš Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 450 27.9.2008 11/1
47 930128 ZEMANÍK Jozef Tatran Oščadnica FK Čadca 300 4.9.2008 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum podľa článku pozn.
1 800314 HAVIAR Miroslav ŠK Kremnička FK 34 Brusno 300 30.09.2008 12
2 930827 MAJERČÁK Pavol Žiara Horná Štubňa Dynamo Diviaky 200 23.09.2008 12
3 910330 ŠKULEC Michal Cementáreň Liet.Lúčka Jednota Bánová 200 17.09.2008 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum porušenie čl. pozn.
1 870628 ŠTANCEĽ Stanislav MŠK Fomat Martin ŠK Aqua Turč.Teplice 600 25.09.2008 4/a