Prestupový termín
OKTÓBER 2008

Prehľad

prestupy
zamietnuté


schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum podľa článku pozn.
1 910615 BALÁZS Alojz FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 200 3.10.2008 11/1 RS
2 891003 BEHÁŇ Rastislav FK Strečno Tatran Bytčica 450 15.10.2008 11/1 ZA
3 731103 BUGRI Arpád FK Vinica Š Team Veľký Krtíš 450 3.10.2008 11/1 VK
4 920407 BUKOVINSKÝ Michal Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 300 1.10.2008 11/1 CA
5 781230 CZIBULYA Gabriel FK Vinica Š Team Veľký Krtíš 450 3.10.2008 11/1 VK
6 890509 ČECH Tomáš Poľnohosp.Veľký Blh FKM Tornaľa 450 2.10.2008 11/1 RS
7 910322 EGRI Zsolt MFK Rimavská Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 300 24.10.2008 11/1
8 910303 FAZEKAŠ Roland MFK Rimavská Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 300 24.10.2008 11/1
9 680404 FLONTEK Ján Družstevník Krivá Roháče Zuberec 450 15.10.2008 11/1 DK
10 850430 JANTAČKA Šimon Roháče Zuberec Blatná Habovka 450 10.10.2008 11/1 DK
11 900817 KAPUSTA Stanislav MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 450 3.10.2008 11/1 MT
12 890327 KOŽÍK Ján MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 300 10.10.2008 11/1
13 760408 KRIŠTOF Marián TJ Žiar Papradno TJ Kolárovice 450 17.10.2008 11/1 BA
14 910205 KUBAČKA Dávid MFK D.Kubín OŠK Bziny 300 24.10.2008 11/1 DK
15 840807 KULIK Peter MFK Revúca MFK Jelšava 300 8.10.2008 11/1
16 890525 LACH Marek MFK D.Kubín Družstevník Párniva 450 4.10.2008 11/1 DK
17 920913 MACHAJ Matej Družstevník Veličná MFK D.Kubín 300 10.10.2008 11/1 DK
18 850915 MARTINEC Marek Rozvoj Mojš OFK Teplička n.Váhom 450 10.10.2008 11/1 ZA
19 861205 MASLÁK Jaroslav MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 450 10.10.2008 11/1 ZA
20 890321 MATEJ Lukáš Družstevník Ďanová Družstevník Blatnica 450 3.10.2008 11/1 MT
21 910918 MINARČIN Dominik Kysučan Ochodnica MŠK Kys.Nové Mesto 300 1.10.2008 11/1 CA
22 770515 NOCIAR Viliam Družstevník Dačov Lom OŠK Radzovce 300 3.10.2008 11/1 RS
23 921014 ONDREK Marek MFK D.Kubín SK Tvrdošín 300 3.10.2008 11/1 DK
24 771017 POLÁK Peter FK Čadca Tatran Turzovka 450 22.10.2008 11/1 CA
25 900530 PONIŠT Marek MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 300 6.10.2008 11/1 ZA
26 770327 RONČÁK Jozef Družst.Hrnčiarska Ves Slovan Hrnč.Zalužany 450 4.10.2008 11/1
27 890531 RUŽIČKA Jakub MŠK Fomat Martin Družstevník Sklabiňa 450 10.10.2008 11/1 MT
28 910502 SÉLEŠ Kamil Slovan Hrnč.Zalužany Poľnohosp.Veľký Blh 300 11.10.2008 11/1 RS
29 890307 SLEJZÁK Dávid FK Spišská Nová Ves ŠK Metal Servis Králiky 300 20.10.2008 11/1 BA
30 900502 SLIVKA Dávid ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 1.10.2008 11/1
31 830704 SOJČÁK Peter Roháče Zuberec Blatná Habovka 450 10.10.2008 11/1 DK
32 820728 SZÓ Zsolt OŠK Biskupice OŠK Radzovce 300 3.10.2008 11/1 RS
33 900421 ŠLÁPOTA Michal MŠK Kys.Nové Mesto Kysušan Ochodnica 300 1.10.2008 11/1 CA
34 910622 TALÁN Tomáš ŠK Čerenčany Poľnohosp.Veľký Blh 300 3.10.2008 11/1 RS
35 900917 TRIZNA Miroslav ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 450 1.10.2008 11/1
36 880426 TURÁK Robert FK Rakytovce 85 Prameň Kováčová 450 1.10.2008 11/1
37 910520 ZATROCH Ľubomír FK Obec Lubeník Iskra Hnúšťa 450 4.10.2008 11/1 RS

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam SK dátum, podľa článku pozn.
1 771017 LUKÁČ Marcel Slovan Halič Slovan Tomášovce 300 17.10.2008 12