Prestupový termín
MAREC 2009

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum od schválené do ... pozn.
1 890725 ABEL Dávid Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 9,96 20.03.2009 30.12.2009
2 911210 ABRAHÁM Patrik Družs.Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 14,94 31.03.2009 30.6.2009
3 780220 ANTAL Radoslav FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 9,96 05.03.2009 30.6.2009
4 930303 BABIC Matej FK Zvolenská Slatina MFK Lokomotíva Zvolen 6,64 27.03.2009 30.6.2009
5 910306 BABIK Tomáš MFK Dolný Kubín FK Rakytovce 85 6,64 13.03.2009 30.6.2009
6 911007 BACKO Dušan Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 9,96 25.03.2009 30.6.2009 VK
7 800111 BAČO Martin Tempus Rim.Sobota TJ Uzovská Panica 14,94 25.03.2009 31.12.2009 RS
8 720225 BALÁŽ Roman Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
9 880601 BÁNOVSKÝ Miroslav FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 10 31.03.2009 31.12.2009
10 910711 BARAN František Slovan Halič LAFC Lučenec 6,64 31.03.2009 31.12.2009
11 900316 BARANYAI Marek Slovan Malachov ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 30.6.2009
12 780107 BARČÁK Peter ŠK Javorník Makov Tatran Oščadnica 9,96 23.03.2009 30.6.2009
13 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
14 930602 BARIČIAK Marek Pokrok Stará Bystrica MŠK Kys.Nové Mesto 9,96 31.03.2009 30.6.2009 CA
15 920909 BARTA Dávid FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 9,96 16.03.2009 ZH RS
16 761101 BATUNA Michal OŠK Bziny ŠK Tvrdošín 9,96 20.03.2009 30.6.2009
17 870613 BAXA Lukáš MFK Tatran L.Mikuláš Štart Liptovský Ján 13,28 11.03.2009 30.12.2009
18 920912 BEDNÁŘ Radoslav Družstevník Sklabiňa Slovan Žabokreky 9,96 23.03.2009 30.6.2009 MT
19 920912 BEDNÁŘ Vladimír Družstevník Sklabiňa Slovan Žabokreky 9,96 23.03.2009 30.6.2009 MT
20 920424 BELÁK Adrián MŠK Kys. Nové Mesto Kysučan Ochodnica 9,96 27.03.2009 30.6.2009 CA
21 781021 BELKO Ľubomír Juventus ZA-Závodie FK Strečno 14,94 09.03.2009 30.6.2009 ZA
22 821003 BEĽO Marek MFK Dolný Kubín OFK Leštiny 9,96 26.03.2009 30.6.2010
23 890509 BENDA Richard MŠK Kys. Nové Mesto Slovan Povina 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
24 930711 BENEDEK Tomáš OŠK Brehy MFK Nová Baňa 6,64 17.03.2009 30.6.2009
25 830305 BENIAK Michal MFK Žarnovica ŠK Voznica 9,96 17.03.2009 31.12.2009
26 841214 BENKÓ Daniel Družs.Dvory nad Žitavou MFK Nová Baňa 9,96 16.03.2009 30.6.2009
27 801207 BENKO Michal Cementáreň Liet.Lúčka ŠK Lietava 14,94 25.03.2009 31.12.2009 ZA
28 900120 BERKY Ján MFK Lokomotíva Zvolen MFK Detva 10 25.03.2009 30.6.2009
29 890622 BERKY Vladimír ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 10 31.03.2009 30.6.2009
30 860422 BERNÁT Juraj MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
31 890313 BERNÁTH Tomáš Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
32 920202 BESTVINA Maroš FK Strečno Jednota Bánová 9,96 31.03.2009 30.6.2009 ZA
33 820902 BEZÁK Peter Javorník Makov Tatran Sučany 14,94 21.03.2009 30.6.2009
34 740129 BILČÍK Patrik OFK Majcichov Sokol Liesek 9,96 18.03.2009 31.7.2010
35 870224 BINDA Peter MFK Nová Baňa OŠK Brehy 14,94 23.03.2009 30.6.2009
36 830504 BINDER Zdenko FK Šalková Slovan Tajov 9,96 31.03.2009 31.12.2009
37 900730 BÍREŠ Ivan Sokol Jakub Tatran Harmanec 6,64 26.03.2009 ZH
38 890130 BLAHO Pavol FK Žiar nad Hronom MFK Nová Baňa 14,94 11.03.2009 30.6.2009
39 860602 BLAHO Peter FC 34 LM-Palúdzka ŠK Voznica 9,96 17.03.2009 ZH
40 921018 BLAŠKO Lukáš FK Predmier Družstevník Rašov 9,96 25.03.2009 ZH ZA
41 830104 BLAŠKO Miroslav Jednota Bánová TJ Hlboké 14,94 31.03.2009 30.6.2010
42 910624 BLCHA Ľubomír ŠK Bobrovec MFK Tatran L.Mikuláš 6,64 24.03.2009 31.12.2009
43 920129 BOBÁŇ Martin Družs.Hričov.Podhradie ŠK Dolný Hričov 6,64 30.03.2009 31.12.2011
44 910412 BOBOR Vladimír Slovan Kúpele Sliač FK Rakytovce 85 6,64 13.03.2009 30.6.2010
45 771010 BOCKO Dušan ŠK Závažná Poruba Sokol Beňadiková 14,94 26.03.2009 30.12.2009 LM
46 830519 BOČEJ Radoslav MŠK Kys. Nové Mesto Slovan Rudinská 14,94 31.03.2009 30.6.2009 ZA
47 930319 BODZSÁR Balázs Družstevník Plášťovce FC Ipeľské Úľany 9,96 31.03.2009 ZH
48 930319 BODZSÁR Balázs FC Ipeľské Úľany FK Vinica 9,96 31.03.2009 31.12.2009
49 711114 BOHÁČIK Milan Slovan Pohron.Polhora Družstevník Klenovec 14,94 17.03.2009 30.6.2009 RS
50 900321 BOHUŠ Michal MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 6,64 25.03.2009 30.6.2009
51 900703 BOKA Ľubomír FK Nižná ŠK Tvrdošín 9,96 25.03.2009 30.6.2009 DK
52 880109 BOLDIŠ Marek FK Lamač FK Žiar nad Hronom 9,96 08.03.2009 ZH
53 880109 BOLDIŠ Marek FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 9,96 08.03.2009 30.6.2009
54 811109 BOLIBRUCH Tomáš MŠK Námestovo Blatná Habovka 14,94 31.03.2009 30.6.2009
55 880301 BOROVIČKA Peter Tatran Krásno n. Kys. Pokrok Stará Bystrica 14,94 30.03.2009 30.6.2009 CA
56 920922 BORSÍK Branislav Lokomotíva ŽOS Vrútky MŠK Fomat Martin 9,96 20.03.2009 31.7.2009 MT
57 911020 BOŽEK Jakub MŠK Kys. Nové Mesto Kysučan Ochodnica 9,96 27.03.2009 30.6.2009 CA
58 850614 BRAŠEŇ Matej PS Hliník nad Hronom FO Lovča 9,96 02.03.2009 31.12.2009
59 920818 BRESTOVANSKÝ Valter MFK Ružomberok Družst.Lipt.Štiavnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
60 710321 BRNA Ivan Š Team Veľký Krtíš Vinohrad Čebovce 14,94 24.03.2009 30.6.2009 VK
61 871025 BRŠŤÁK Michal ŠK Javorník Makov Slovan Podvysoká 14,92 28.03.2009 30.6.2009 CA
62 860101 BRTNICKÝ Miloslav REaMOS K. Lieskovec OŠK Baník Stráňavy 14,94 24.03.2009 30.6.2009
63 920321 BUBELÍNY Jakub Sokol Braväcovo ŽP Šport Podbrezová 6,64 26.03.2009 ZH
64 920321 BUBELÍNY Jakub ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 6,64 27.03.2009 30.6.2009
65 890319 BUDÁČ Ján Sklotatran Poltár Tatran Breznička 14,94 27.03.2009 31.12.2009 RS
66 901226 BUDAI Patrik Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 9,96 18.03.2009 30.6.2009
67 860612 BUDINEC Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 9,96 20.03.2009 31.12.2009
68 861217 BUDVESEL Martin MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 04.03.2009 31.12.2009
69 890328 BULO Lukáš FK Predmier TJ Jabloňové 14,94 31.03.2009 30.9.2009
70 890110 BURKUŠ Štefan OFK Jaklovce FK Jupie BB-Podlavice 9,96 20.03.2009 30.6.2011
71 930318 BUVALA Marek Partizán Čierny Balog Tatran Polomka 6,64 31.03.2009 ZH
72 910710 BYSTRIČAN Andrej Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2009 LM
73 851122 CABADAJ Tomáš REaMOS K. Lieskovec Slovan Nová Bystrica 9,96 30.03.2009 30.6.2009
75 791003 CIBUĽA Radoslav Družst.Hrnčiarska Ves FK Ožďany 14,94 25.03.2009 30.6.2009 RS
76 831025 CIMERMAN Zdenko Metal Servis Králiky FK Rakytovce 85 9,96 12.03.2009 30.6.2009
77 900220 CÍSAŘ Marek Oravan Orav.Jasenica ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
78 920707 CUBINEK Matej Družst.Orav.Polhora MŠK Námestovo 9,96 19.03.2009 31.7.2009 DK
79 881202 CUPAN Patrik Lokomotíva ŽOS Vrútky Družstevník Sklabiňa 14,94 30.03.2009 31.7.2009 MT
80 790202 CVINČEK Martin Slovan Podvysoká Tatran Turzovka 9,96 19.03.2009 30.6.2009 CA
81 930129 CYPRICH Martin Beskyd Svrčinovec FK Čadca 6,64 13.03.2009 30.6.2009 CA
82 781021 ČABA Peter Sokol Jakub Tatran Harmanec 9,96 31.03.2009 30.6.2009
83 840825 ČAČO Michal Družst.Lipt.Štiavnica Slovan Dudince 10 05.03.2009 30.6.2009
84 631003 ČAJKA František Tatran Oravské Veselé OŠK Sihelné 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
85 880121 ČAKLOŠ Martin MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 03.03.2009 30.6.2009
86 791223 ČERNÁK Peter FC TVS Kláštor p. Zn. MŠK Fomat Martin 14,94 27.03.2009 30.6.2009 MT
87 800905 ČERVENEC Ľuboš FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 9,96 23.03.2009 31.12.09
88 880619 ČÍK Peter FC 34 LM-Palúdzka Partizán Veľká Lehota 9,96 18.03.2009 ZH
89 771006 ČÍŽ Štefan Slovan Sklené Teplice MFK Žarnovica 14,94 24.03.2009 30.6.2009
90 900627 ČUPA Patrik Slovan Rudinská OŠK Rudina 14,94 31.03.2009 30.6.2009 ZA
91 900908 DAŇKO Marek ŠK Tvrdošín Družstevník Krivá 10 25.03.2009 ZH DK
92 900526 DAŇO Peter Štart Liptovský Ján ŠK Závažná Poruba 9,96 30.03.2009 30.6.2009 LM
93 751115 ĎANOVSKÝ Ján Partizán Necpaly MŠK Fomat Martin 14,94 11.03.2009 31.7.2009 MT
94 840928 DATKO Jozef Družstevník Ďanová FC TVS Kláštor p.Zn. 14,94 06.03.2009 31.7.2009 MT
95 901210 DATKO Roland FK Záhorce Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
96 880916 DAXNER Michal Partizán Čierny Balog Sokol Braväcovo 9,96 30.03.2009 30.6.2009
97 760801 DEBNÁR Pavol ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 14,94 26.03.2009 31.12.2009 LM
98 930806 DEDINSKÝ Matúš FK Nižná MFK Dolný Kubín 9,96 17.03.2009 30.6.2009 DK
99 780704 DEMKO Richard PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 14,94 17.03.2009 31.12.2009
100 920506 DIDI Stanislav ŠKM Savon B.Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 6,64 31.03.2009 30.6.2009
101 900727 DIKO Patrik ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 9,96 26.03.2009 30.6.2009
102 910920 DLHOPOLČEK Jakub TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 6,64 30.03.2009 30.6.2009
103 920313 DREXLER Dávid REaMOS K.Lieskovec MŠK Kys.Nové Mesto 6,64 31.03.2009 30.6.2009 CA
104 840629 DRIENOVSKÝ Dušan Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
105 850702 DULAJ Marek Sokol Dolná Ždaňa ŠK Lesy Banská Belá 10 02.03.2009 30.6.2009
106 811012 ĎURIAN Peter ŠKF Kremnica Tatran Tuček 9,96 31.03.2009 30.6.2009
107 920427 ĎURICA Jakub Strojár Krupina Družstevník Bzovík 6,64 25.03.2009 30.6.2009
108 730501 ĎURIŠKO Peter Baník Kalinovo Jednota Málinec 14,94 31.03.2009 31.7.2009 RS
109 830622 ĎURNEK Ľubomír TJ Kotrčina Lúčka Straník Zástranie 14,94 31.03.2009 30.6.2009 ZA
110 890724 DYMA Maroš Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 14,94 24.03.2009 31.7.2009 RS
111 910616 ÉLI Tomáš MFK Rimavská Sobota FK Jesenské 9,96 30.03.2009 ZH RS
112 880705 ERDELAC Jozef FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 14,94 27.03.2009 31.12.2009 RS
113 830731 ERTL Ľuboš MŠK Turany Pokrok Turč.Kľačany 14,94 31.03.2009 30.6.2009
114 860719 ESZTERGOMI Gabriel FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 14,94 27.03.2009 31.12.2009 RS
115 880921 FÁBER Marek MFK Nová Baňa MFK Žarnovica 14,94 23.03.2009 30.6.2009
116 781219 FEKETÍK Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 14,94 27.03.2009 31.12.2009 LM
117 870429 FERANEC Marcel Tatran Oravské Veselé Oravan Orav. Jasenica 9,96 01.03.2009 31.12.2009
118 910107 FIAM Ľubomír FK Zvolenská Slatina MFK Lokomotíva Zvolen 9,96 18.03.2009 ZH
119 920630 FIDES Patrik MFK Revúca MFK Jelšava 6,64 17.03.2009 31.12.2009
120 861104 FILLO Michal ŠK Monta Plus Sásová Partizán Veľká Lehota 9,96 06.03.2009 30.6.2010
121 851214 FORGAČ Jozef MFK Nová Baňa Sokol Tekov. Breznica 9,96 27.03.2009 31.12.2010
122 900604 FRAŇA Filip MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 6,64 31.03.2009 ZH
123 890202 FRANCISTY Juraj ŽP Šport Podbrezová ŠK Badín 9,96 13.03.2009 31.7.2009
124 810323 FRÁTRIK Anton Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 14,94 25.03.2009 30.6.2009 ZA
125 840709 FTOREK František Juventus ZA-Závodie TJ Višňové 9,96 27.03.2009 31.7.2009
126 820102 FURTÁK Vojtech FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 9,96 15.03.2009 24.12.2009
127 730114 GÁBOR Robert Tatran Krásno n.Kys. Pokrok Stará Bystrica 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
128 821230 GAJDOŠ Martin ŠKF Kremnica FK Žiar nad Hronom 6,64 11.03.2009 ZH
129 820926 GAJDOŠÍK Michal MFK Dolný Kubín OFK Leštiny 9,96 26.03.2009 30.6.2009
130 930529 GALLO Juraj FK Žiar nad Hronom FO Lovča 6,64 25.03.2009 31.12.2009
131 770819 GALLO Peter MFK Dolný Kubín OFK Družst. Žaškov 9,96 19.03.2009 31.12.2009
132 920829 GALO Ľuboš FK Predmier TJ Jabloňové 9,96 25.03.2009 ZH ZA
133 910321 GAŇA Robert REaMOS K. Lieskovec Cementáreň Liet.Lúčka 14,94 31.03.2009 30.6.2010 ZA
134 851127 GARAJ František ŠK Monta Plus Sásová Partizán Veľká Lehota 9,96 06.03.2009 30.6.2010
135 861004 GAŠIAK Michal TJ Dlhé Pole TJ Kotrčina Lúčka 14,94 08.03.2009 30.6.2009 ZA
136 880216 GAŠPARÍK Daniel Sitno Banská Štiavnica FK Žiar nad Hronom 14,94 31.03.2009 ZH
137 800702 GAVULA Stanislav Družstevník Habura ŠK Tvrdošín 9,96 17.03.2009 31.12.2010
138 720320 GAZÍK Adrián Baník Ružiná ŠK Rapovce 14,96 27.03.2009 30.6.2009 VK
139 810307 GEJDOŠ Peter ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 14,94 27.03.2009 30.6.2009 LM
140 820602 GIBALA Milan FK Rakytovce 85 ŠK MontaPlus Sásová 14,94 25.03.2009 30.6.2009
141 880205 GIERTL Peter Partizán Čierny Balog Mier Mýto pod Ďumb. 9,96 27.03.2009 30.6.2009
142 841128 GNIDA Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 14,94 16.03.2009 30.6.2009
143 870216 GOCNÍK Lukáš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 9,96 08.03.2009 31.12.2009
144 931227 GONDÁŠ Patrik Družstevník Očová OŠK Stožok 9,96 31.03.2009 ZH
145 830929 GORAL Andrej FK Žiar nad Hronom Družst. Janova Lehota 10 12.03.2009 30.6.2009
146 890709 GRANČAY Matej ŠKM Savon B.Bystrica Partizán Veľká Lehota 9,96 21.03.2009 30.6.2009
147 820924 GREGOR Peter MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 9,96 06.03.2009 30.6.2009
148 880731 GRIEŠ Tomáš ŠM Gôtovany FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 31.12.2009
149 870205 GROBARČÍK Ladislav Slovan Trstená Sokol Liesek 9,96 30.03.2009 31.8.2009
150 861109 GUREŇ Martin Družst. Pusté Sady Družs.Kamenné Kosihy 14,98 15.03.2009 31.7.2009 VK
151 730317 HABLÁK Ján MFK Tatran L.Mikuláš ŠKM Liptovský Hrádok 14,94 30.03.2009 30.6.2009 LM
152 820216 HABĽÁK Michal MŠK Námestovo Tatran Klin 14,94 25.03.2009 30.6.2009 DK
153 881007 HALAJ Peter Sandrik Dolné Hámre Sokol Turová 9,96 31.03.2009 30.6.2009
154 811115 HALAMA Juraj OŠK Baník Stráňavy OŠK Nededza 9,96 30.03.2009 30.6.2009
156 911103 HAĽAMA Tomáš FK Predmier Družstevník Rašov 9,96 31.03.2009 ZH ZA
157 910725 HALÚSKA Dušan MŠK Kys. Nové Mesto Slovan Povina 6,64 31.03.2009 30.6.2010
158 870930 HAVRILA Nikolaj Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
159 900517 HELTKO Marián Snaha Zborov n.Bystr. Slovan Nová Bystrica 9,96 27.03.2009 ZH CA
160 910812 HERDA Michal Sokol Jakub ŠK Kremnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
161 860815 HERIC Ján ŠK Selce Družstevník Priechod 14,94 20.03.2009 30.6.2009
162 930804 HIRIAK Robert OŠK Dobrá Niva MFK Lokomotíva Zvolen 6,64 27.03.2009 31.12.2010
163 900222 HLINKA Matej Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2009 LM
164 910711 HLINKA Michal Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2009 LM
165 790923 HLINKA Slavomír PS Hliník nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 9,96 05.03.2009 30.6.2009
166 870120 HLUCHÝ Pavol ŠK Dolný Hričov Cementáreň Liet.Lúčka 14,94 17.03.2009 31.12.2009 ZA
167 841226 HLUŠÁK Marek ŠK Závažná Poruba Družba Smrečany-Žiar 9,96 10.03.2009 31.12.2009
168 910515 HOLEŠA Patrik Raven Považ.Bystrica FK Istrobanka Rajec 6,64 13.03.2009 ZH
169 930605 HORANSKÝ Ján FK 09 Bacúch Partizán Čierny Balog 6,64 27.03.2009 30.6.2009
170 880913 HORVÁT Martin MFK Dolný Kubín OFK Leštiny 9,96 26.03.2009 30.6.2010
171 910802 HORVÁTH Vladimír FK Žiar nad Hronom TJ Horná Ždaňa 9,96 31.03.2009 ZH
172 890924 HRAŠKO Martin MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 14,94 25.03.2009 30.6.2009
173 910323 HRBKA Maroš OŠK Babín Oravan Orav.Jasenica 9,96 27.03.2009 30.6.2009 DK
174 820222 HREUS Juraj OŠK Nededza OŠK Rosina 14,94 20.03.2009 30.6.2009 ZA
175 821007 HRIC Tomáš Olympic Ihráč Tatran Tuček 9,96 31.03.2009 30.6.2009
176 900225 HRIŇ Michal Agro Veľká Čalomija ŠK Kremnička 6,7 31.03.2009 30.6.2009
177 911220 HRINIK Dominik Jednota Bánová Tatran Bytčica 14,94 20.03.2009 30.6.2009 ZA
178 910228 HRIVÍK Jakub TJ Dlhé Pole Jednota Bánová 14,94 18.03.2009 30.6.2010 ZA
179 871106 HRUŠKA Lukáš OŠK Baník Stráňavy TJ Trnové 14,94 25.03.2009 30.6.2009 ZA
180 791128 HRUŠKA Robert Družstevník Krakovany Tatran Oravská Veselé 14,94 30.03.2009 30.6.2009 DK
181 840329 HRYZÁK Robert Tatran Bytčica TJ Divinka 9,96 25.03.2009 31.12.2009
182 860811 HUDEC Martin FK Jupie BB-Podlavice Slovan AX Budča 14,94 27.03.2009 30.6.2009
183 870217 HUDEC Michal Tatran Sučany Javorina Podhradie 14,94 24.03.2009 30.6.2009 MT
184 810311 HULINA Ján Slovan Podkriváň TJ Kriváň 14,94 25.03.2009 31.12.2009
185 920110 HUNČÍK Erik Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 6,64 13.03.2009 30.6.2009 CA
186 810605 HVOSTIK Tomáš MŠK Kys. Nové Mesto MFK Tatran L.Mikuláš 14,94 31.03.2009 ZH LM
187 810605 HVOSTIK Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš TJ Iľanovo 14,94 31.03.2009 30.6.2009 LM
188 810124 CHLEBEK Marián Tatran Krásno n.Kys. Pokrok Stará Bystrica 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
189 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa FK Trebostovo 14,94 05.03.2009 30.6.2009 MT
190 860530 CHOVAN Dominik Druž.Čabraď D.Badín OFK Teplička n. Váh. 9,96 02.03.2009 31.8.2009
191 890904 CHRENKO Michal Partizán Kunerad Tatran Bytčica 14,94 16.03.2009 ZH ZA
192 861126 CHROMÍK Michal ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 13,28 18.03.2009 30.6.2009
193 910921 CHUTNIAK Matúš MFK Dolný Kubín Oravan Rabča 9,96 31.03.2009 30.6.2009 DK
194 811106 IGO Attila FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 14,94 25.03.2009 1.7.2009 RS
195 870109 JAKUBEC Marek MŠK Kys. Nové Mesto ŠK Radoľa 9,96 20.03.2009 30.6.2009
196 880203 JAKUBIČKA Radoslav MFK Revúca CSM Tisovec 14,94 31.03.2009 31.12.2009 RS
197 921026 JANČO Milan FK 09 Bacúch Partizán Čierny Balog 6,64 27.03.2009 30.6.2009
198 720718 JÁNOŠ Vojtech Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2010 LM
199 870901 JAROŠ Marcel Tatran Krásno n.Kys. REaMOS K.Lieskovec 14,94 31.03.2009 30.6.2009
200 870725 JAROŠČIAK Martin TJ Kotrčina Lúčka OŠK Baník Stráňavy 14,94 24.03.2009 30.6.2009
201 840107 JAŠICA Ľubomír MŠK Námestovo TJ Novoť 14,94 16.03.2009 30.6.2009 DK
202 920627 JAŠUREK Peter Slávia Staškov Slávia Zákopčie 6,64 31.03.2009 30.6.2011 CA
203 780620 JELINEK Rafael MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 9,96 06.03.2009 30.6.2009
204 740301 JENDRÁL Marek Baník Mlynky OFK Podtureň 14,94 26.03.2009 31.12.2009 LM
205 740301 JENDRÁL Marek Lokomotíva Dedinky Baník Mlynky 14,94 26.03.2009 ZH LM
206 790719 JESENSKÝ Radoslav Sokol Sielnica Prameň Kováčová 14,94 30.03.2009 30.6.2010
207 891025 JUHÁS Tomáš Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 14,94 28.03.2009 30.6.2009 ZA
208 920321 JUHÁSZ Mihály FKM Tornaľa Družstevník Gemer 6,64 17.03.2009 30.6.2011
209 890806 JUREČKO Jakub Rozvoj Pušovce Istrobanka Rajec 14,94 17.03.2009 31.12.2009 ZA
210 880427 JUREČKO Juraj Rozvoj Pušovce Istrobanka Rajec 14,94 17.03.2009 31.12.2009 ZA
211 861021 JUROVEC Peter Družstevník Belá Partizán Necpaly 14,94 16.03.2009 30.6.2009 MT
212 770204 KACIAN Richard ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizánska Ľupča 9,96 16.03.2009 31.12.2009
213 861010 KARÁSEK Michal Baník Ružiná Baník Kalinovo 14,96 31.03.2009 ZH RS
214 860520 KARLÍK Ján Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 9,96 20.03.2009 31.12.2009
215 760426 KASAN Peter Družstevník Machulince Sokol Tekov. Breznica 9,96 27.03.2009 31.7.2009
216 920710 KAŠÁK Andrej ŠK Kriváň L.Ondrašová MFK Tatran L.Mikuláš 10 31.03.2009 31.12.2009
217 851028 KAŠIAR Ivan Družstevník Bzovík Družstevník Dačov Lom 14,94 18.03.2009 30.6.2009 VK
218 920309 KATRENČÍK Pavol TJ Oravská Lesná Oravan Orav.Jasenica 9,96 27.03.2009 30.6.2009 DK
219 760119 KATRENIAK Marián Družst.Oravská Poruba OFK Družst. Žaškov 14,94 30.03.2009 31.12.2009 DK
220 761221 KAZÍK Ladislav ŠK Tvrdošín Tatran Orav.Biely Potok 9,96 31.03.2009 31.7.2009 DK
221 660823 KEBLUŠEK Stanislav Tatran Bytčica TJ Kolárovice 9,96 31.03.2009 30.6.2009
222 880206 KECÍK Milan LR Crystal Ledn.Rovne Roháče Zuberec 9,96 01.03.2009 30.9.2009
223 890209 KELEMEN Adam MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 14,94 30.03.2009 30.6.2009
224 710316 KELEMEN Jozef OŠK Boľkovce FC Husiná-D.Zahorany 14,94 17.03.2009 26.8.2009 RS
225 900617 KICKO Stanislav FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 14,94 17.03.2009 31.12.2009
226 920127 KIRNER Eduard MŠK Žilina Družstevník Hôrky 6,64 17.03.2009 30.6.2009
227 890117 KISS Gabriel FC Š Team Veľký Krtíš FK Vinica 9,96 31.03.2009 ZH
228 890117 KISS Gabriel FK Vinica ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 30.6.2010
229 921107 KIŠVINCE Lukáš Santrio Láza Slovan Vidiná 9,96 27.03.2009 31.12.2009 VK
230 851024 KLABÍK Michal Spartak Lysá p.Makyt. TJ Višňové 9,96 26.03.2009 30.6.2009 ZA
231 920813 KLÍMA Martin MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 9,96 26.03.2009 30.6.2009 MT
232 910324 KLIMAN Marián FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 9,96 17.03.2009 ZH
233 790926 KMEŤ Ivan MŠK Turany ŠK Aqua Turč.Teplice 29,88 12.03.2009 30.6.2009 MT
234 921201 KNAPEC Lukáš Družstevník Zbýňov Jednota Bánová 9,96 26.03.2009 30.6.2009 ZA
235 930514 KOCKA Tomáš Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 6,64 31.03.2009 30.6.2009
236 771111 KOCÚR Miroslav Prameň Kováčová Slovan Agro.Budča 14,94 31.03.2009 30.6.2009
237 710124 KOČIŠ Tomáš FK Jesenské Slovan Hrnč.Zalužany 9,96 24.03.2009 30.6.2012
238 820205 KODAJ Andrej Cementáreň Liet.Lúčka TJ Považský Chlmec 9,96 18.03.2009 30.6.2009
239 841116 KOHÚT Daniel FK Rača FC Junior Radvaň 9,96 02.03.2009 ZH
240 910831 KOJNOK Ivan MFK Rimavská Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 13,28 17.03.2009 30.6.2009
241 800206 KOLESÁR Jozef Šimonka Čierne n.Topľ. FK Terchová 14,94 27.03.2009 31.12.2009 ZA
242 860927 KOLLER Jozef Lokomotíva ŽOS Vrútky Družstevník Sklabiňa 14,94 25.03.2009 31.7.2009 MT
243 910201 KOMÁR Ján MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 30.03.2009 31.12.2009 LM
244 870319 KONDEK Maroš Tatran Sučany Javorina Podhradie 14,94 24.03.2009 30.6.2009 MT
245 910307 KONDER Michal Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 9,96 02.03.2009 ZH
246 890913 KORDEK Lukáš Beskyd Svrčinovec ŠK Dolný Hričov 14,94 30.03.2009 1.3.2010 ZA
247 871018 KOREŇ Andrej Tatran NAO L.Mikuláš OŠK Jamník 19,92 27.03.2009 31.12.2009
248 800530 KOREŇ Marián Tatran Muráň FK Obec Lubeník 9,96 02.03.2009 ZH
249 850328 KOREŇ Martin Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 31.03.2009 31.12.2010
250 900207 KORMANEC Ján Snaha Zborov n.Bystr. Tatran Krásno n.Kys. 14,94 31.03.2009 30.6.2009
251 870725 KOSCELNÍK Juraj IDOP Lipovec MŠK Turany 14,94 23.03.2009 30.6.2009 MT
251 890806 KOSEC Branislav Sandrik Dolné Hámre OŠK Brehy 9,96 12.03.2009 ZH
252 920521 KOSTELÁNSKY Tomáš Tatran Bytčica Družstevník Hôrky 6,64 18.03.2009 30.6.2009
253 750529 KOŠUT Vladimír Družstevník Dubové Družstevník Belá 19,92 01.03.2009 31.7.2009
254 870214 KOTMAN Tomáš Baník Kalinovo Slovan Vidiná 9,96 31.03.2009 ZH
256 870214 KOTMAN Tomáš Slovan Vidiná ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 30.6.2009
257 770208 KOTRČ Ondrej OŠK Rudina Slovan Rudinská 14,94 31.03.2009 30.6.2009 ZA
258 930302 KOVÁČ Richard Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 9,96 25.03.2009 31.12.2009 VK
259 780917 KOVALČÍK Miroslav FK Rakytovce 85 ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 30.6.2009
260 880930 KOZÁK Marek MŠK Námestovo Družst.Orav.Polhora 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
261 880110 KRÁLIK Marián MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 04.03.2009 31.12.2009
262 901008 KRÁLIK Martin Dynamo Orlové FK Predmier 15 30.03.2009 30.6.2009
263 930121 KRAMARA Maroš MŠK Žilina ŠK Dolný Hričov 6,64 20.03.2009 31.12.2009
264 790415 KRIŠTOF Martin PD Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 14,94 17.03.2009 31.12.2009
265 910301 KRIŠTOFÍK Šimon MŠK Kys.Nové Mesto REaMOS K.Lieskovec 7,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
266 780926 KRIVOŠ Milan Máj Černová OŠK Ludrová 14,97 15.03.2009 30.6.2009 LM
267 801106 KRKOŠKA Jozef Beskyd Svrčinovec REaMOS K.Lieskovec 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
268 890310 KRNÁČ Michal MŠK Fomat Martin Družstevník Sklabiňa 14,94 24.03.2009 31.7.2009 MT
269 890310 KRNÁČ Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Sklabiňa 14,94 24.03.2009 31.7.2009 MT
270 910207 KRŠKA Pavol Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2009 LM
271 850404 KRUTEK Tomáš FC TVS Kláštor p. Zn. Družstevník Valča 14,94 11.03.2009 30.6.2009 MT
272 850306 KUBALA Peter Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 14,94 31.03.2009 30.7.2009 CA
273 890903 KUBALIAK Tomáš Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 14,94 24.03.2009 31.7.2009 RS
274 930114 KUBELKA Filip FK Ožďany MFK Rimavská Sobota 6,64 02.03.2009 30.6.2010 RS
275 840129 KUBICA Michal Spartak Závadka n.Hr. Partizán Čierny Balog 9,96 02.03.2009 30.6.2009
276 930812 KUBINA Dominik ŠK Závažná Poruba MFK Tatran L.Mikuláš 10 31.03.2009 ZH
277 900628 KUBOŠEK Robert Kinex Bytča TJ Dlhé Pole 14,94 18.03.2009 30.6.2009 ZA
278 831105 KUBOŠNÝ Marek ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
279 820323 KUBOŠNÝ Radoslav ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
280 900120 KUBOVSKÝ Jakub MFK Lokomotíva Zvolen FK Zvolenská Slatina 9,96 18.03.2009 30.6.2009
281 710316 KUCEJ Jaroslav Baník Ružiná MFK Detva 10 20.03.2009 30.6.2009
282 840504 KUCEK Miloš MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 14,94 30.03.2009 30.6.2009 DK
283 880401 KUCKA Michal FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 9,96 31.03.2009 30.6.2009
284 920919 KUČÁK Pavol FK Čadca Slávia Zákopčie 9,96 31.03.2009 30.6.2009 CA
285 930213 KUKA Jakub Sitno Banská Štiavnica Baník Štiavnické Bane 9,96 25.03.2009 ZH
286 820720 KUKUČKA Milan Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 14,94 31.03.2009 30.6.2009
287 880808 KULLA Radoslav FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 14,94 25.03.2009 30.6.2009 CA
288 920131 KUNA Lukáš MFK Rimavská Sobota FK Jesenské 9,96 25.03.2009 ZH RS
289 820814 KURÁK Peter Sklotatran Poltár Jednota Málinec 14,94 25.03.2009 31.7.2009 RS
290 931226 KUREJ Martin Polom Raková Slávia Zákopčie 6,64 30.03.2009 30.6.2009 CA
291 891211 KURIC Pavol FK Čadca MŠK Kys.Nové Mesto 14,94 31.03.2009 30.6.2009
292 830419 KUŤKA Juraj FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 10 11.03.2009 30.6.2009
293 810107 KUZMA Tomáš TJ Nenince FC Agro Veľká Čalomija 14,94 02.03.2009 31.8.2009
294 890918 KUŽMA Martin FK Čadca Polom Raková 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
295 881209 KYZEK Jakub Slovan Hrnč.Zalužany Družst.Hrnčiarska Ves 14,94 24.03.2009 30.6.2009 RS
296 740608 LABANT Vladimír ŠK Juventus ZA-Závodie TJ Horný Hričov 9,96 25.03.2009 30.6.2009
297 930501 LACEK Tomáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 9,96 26.03.2009 31.7.2009 MT
298 790525 LACKO Milan MFK Dolný Kubín OFK Družst. Žaškov 9,96 19.03.2009 31.12.2009
299 871209 LACÚCH Michal Dynamo Krpeľany MŠK Turany 14,94 31.03.2009 ZH MT
300 871209 LACÚCH Michal MŠK Turany Javorina Podhradie 14,94 31.03.2009 30.6.2009 MT
301 801120 LAMAČ Ľubomír OŠK Lisková TJ STO Prosiek 14,94 30.03.2009 31.12.2009 LM
302 900829 LAPIŇ Michal Sokol Jakub Tatran Harmanec 9,96 31.03.2009 ZH
303 910322 LEPKO Matúš Partizán Čierny Balog FK 09 Bacúch 6,64 27.03.2009 30.6.2010
304 870519 LETÁŠ Martin OŠK Lutila ŠKF Kremnica 9,96 02.03.2009 30.6.2009
305 831113 LETKO Jozef Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 31.12.2009 LM
306 800213 LETTRICH Martin Družstevník Ďanová Turčan Košťany 14,94 26.03.2009 31.12.2009 MT
307 920923 LIBIČ Robert ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 6,64 27.03.2009 30.6.2009
308 781224 LIPTÁK Mário ŠK Monta Plus Sásová FC Junior Radvaň 9,96 31.03.2009 30.6.2009
309 851025 LÖRINC Ladislav TJ Nenince Sokol Opatov.N.Ves 9,96 04.03.2009 30.9.2009
310 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice FK Rakytovce 85 6,64 06.03.2009 30.6.2009
311 920505 LUCIAK Lukáš Slovan Rudinská OŠK Rudina 9,96 31.03.2009 30.6.2009 ZA
312 850901 LÚDIK Peter ŠK Drienok Mošovce Družstevník Dubové 14,94 24.03.2009 30.6.2009
313 880921 LUKÁČ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 9,96 25.03.2009 30.6.2009
314 771017 LUKÁČ Marcel Slovan Halič Slovan Tomášovce 14,96 12.03.2009 31.12.2009 RS
315 891204 LUKÁČ Peter Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 14,94 24.03.2009 31.7.2009 RS
316 901002 LUKÁČ Vladimír TJ Veľké Zlievce Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
317 840606 LUKAČEK Peter FK Drustav Svidník Pokrok Turč.Kľačany 14,94 26.03.2009 28.2.2010
318 740912 LUKÁŠIK Richard FK Trebostovo Družstevník Valča 14,94 17.03.2009 31.7.2009 MT
319 910129 LUKY Andrej MF Žarnovica MFK Nová Baňa 6,64 25.03.2009 30.6.2010
320 851002 LUPTÁK Ľuboš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 9,96 08.03.2009 31.12.2009
321 840127 MACEK Peter MŠK Kys. Nové Mesto Slovan Skalité 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
322 830527 MACÍK Martin MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 14,94 13.03.2009 31.12.2009
323 810110 MACKO Slavomír FK Zvolenská Slatina Tatran VLM Pliešovce 14,94 30.03.2009 30.6.2009
324 890428 MAĎAR Tomáš OŠK Svätý Kríž 1.OFC Liptovské Sliače 9,96 31.03.2009 ZH LM
325 821117 MADLEŇÁK Michal MŠK Námestovo Družstevník Veličná 9,96 18.03.2009 30.6.2009
326 790930 MAGYAR Attila FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 14,94 28.03.2009 30.6.2009 RS
327 830523 MAJÁK Peter Tatran Oščadnica FK Čadca 19,92 31.03.2009 30.6.2010 CA
328 800915 MAJER Peter TJ Hronsek Družstevník Očová 10 17.03.2009 30.6.2010
329 930317 MAJZLÍK Ján Liptov Vavrišovo FC 34 L.M:-Palúdzka 7 30.03.2009 30.6.2009
330 860626 MALACKÝ Martin Tatran NAO L.Mikuláš Štart Liptovský Ján 18,26 31.03.2009 31.12.2009
331 930615 MALÁK Ladislav ŠK Radoľa Slovan Rudinská 9,96 31.03.2009 ZH CA
332 890519 MALATINEC Stanislav Prameň Dolná Strehová FK Bušince 14,94 23.03.2009 31.12.2009 VK
333 920321 MALIŠ Dušan MFK Lokomotíva Zvolen Sokol Trnavá Hora 6,64 27.03.2009 ZH
334 850823 MÁRA Tomáš Juventus ZA-Závodie Jednota Bánová 19,92 28.03.2009 30.6.2009
335 630513 MARCINEK Martin ŠKF Kremnica FK Terchová 14,94 27.03.2009 31.12.2009 ZA
336 890821 MARTINEC Ján ŠK Badín TJ Hronsek 9,96 31.03.2009 31.12.2009
337 890803 MARTINÍK Pavol ŠK Dolný Hričov Družstevník Hôrky 9,96 18.03.2009 30.6.2009
338 840711 MARTON Patrik FK Nižná Družstevník Krivá 15 31.03.2009 31.12.2009 DK
339 661114 MARUNIAK Jozef FK Streženice Roháče Zuberec 9,96 20.03.2009 30.7.2009
340 880901 MASÁR Stanislav CSM Tisovec Štart Kokava nad Rim. 14,94 25.03.2009 30.6.2009
341 880114 MATÚŠKA Július MFK ZAEL M. Kameň Družstevník Dačov Lom 14,94 18.03.2009 30.6.2009 VK
342 910109 MAZÚCH Michal ŠK Hrochoť FK Jupie BB-Podlavice 9,96 11.03.2009 30.6.2010
343 770519 MAZÚR Peter ŠKF Kremnica Tatran Tuček 9,96 31.03.2009 30.6.2009
344 871212 MAŽÁRI Tomáš Pokrok Turč.Kľačany FK Strečno 14,94 26.03.2009 30.6.2009 ZA
345 901021 MEDVECKÝ Jakub MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 9,96 30.03.2009 30.6.2009 DK
346 901021 MEDVECKÝ Jakub MFK Ružomberok MFK Dolný Kubín 9,96 30.03.2009 ZH DK
347 880405 MELIŠ Peter MŠK Turany Javorina Podhradie 14,94 24.03.2009 30.6.2009 MT
348 701119 MELIŠEK Miloš MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 14,94 18.03.2009 30.6.2009 VK
349 790724 MEŇUŠ Stanislav Družst.Hont.Trsťany Družst.Hont.Moravce 10 31.03.2009 30.6.2010
350 890308 MIČIAK Maroš MŠK Kys. Nové Mesto Slovan Povina 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
351 840908 MIČICA Juraj MŠK Kys.Nové Mesto Straník Zástranie 13,3 11.03.2009 30.6.2009
352 740322 MIČÍK Miloš MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 9,96 13.03.2009 30.6.2009
353 911106 MIČJÁN Peter Slovan Bystrička MŠK Fomat Martin 9,96 20.03.2009 31.12.2009 MT
354 930508/ MIGUEL Angelino FTC Fiľakovo FK LAFC Lučenec 6,64 13.03.2009 30.6.2009
355 870825 MIHÁLIK Ján MFK Dolný Kubín Oravan Orav.Jasenica 9,96 01.03.2009 30.6.2009
356 920628 MIHÁLIK Ján Družs.Lovčica-Trubín Družstevník Kosorín 6,64 31.03.2009 ZH
357 920628 MIHÁLIK Ján Družstevník Kosorín Sokol Dolná Ždaňa 6,64 31.03.2009 30.6.2011
358 780423 MIHÁLYI Alexander FTC Fiľakovo Baník Ružiná 9,96 31.03.2009 30.6.2009
359 920130 MIKO Maroš OŠK Kamenná Poruba Jednota Bánová 9,96 31.03.2009 30.3.2010 ZA
360 840205 MIKULA Martin ŠK Aqua Turč.Teplice Kinex Bytča 14,94 31.03.2009 1.8.2009
361 910208 MIKULAJ Juraj FK Nižná ŠK Tvrdošín 9,96 23.03.2009 30.6.2009 DK
362 900712 MIKULEC Igor Sokol Jakub ŠKM Savon B.Bystrica 6,64 30.03.2009 ZH
363 900712 MIKULEC Igor ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Kremnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
364 921223 MIKULEC Roman Družs.Lipt.Štiavnica 1.OFC Liptovské Sliače 9,96 05.03.2009 31.12.2009
365 930515 MIKUŠIAK Tomáš TJ Iľanovo MFK Tatran L.Mikuláš 6,64 24.03.2009 30.6.2012
366 851129 MIKYTA Miroslav Družst.Liptov.Trnovec MFK Tatran L.Mikuláš 9,96 25.03.2009 ZH
367 851129 MIKYTA Miroslav MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Kriváň L.Ondrašová 9,96 25.03.2009 31.12.2009
368 911123 MIŘETINSKÝ Martin Sokol Jakub Tatran Harmanec 6,64 30.03.2009 ZH
369 911123 MIŘETINSKÝ Martin Tatran Harmanec ŠK Kremnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
370 881008 MITTER Marek Slovan Tomášovce Družstevník Podrečany 13 31.03.2009 31.12.2009
371 900128 MLYNARČÍK Marek Štart Liptovský Ján ŠK Závažná Poruba 9,96 30.03.2009 30.6.2009 LM
372 921127 MOJSKÝ Dominik Jednota Bánová FK Strečno 9,96 26.03.2009 30.6.2009 ZA
373 890107 MOJZEŠ Maruán FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 9,96 26.03.2009 30.6.2009 VK
374 880909 MOJŽITA Lukáš Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 10 25.03.2009 31.12.2009
375 880909 MOJŽITA Lukáš Sokol Turová Agro Ostrá Lúka 9,96 25.03.2009 ZH
376 921223 MOLNÁR Dávid Slovan Šahy Ipeľ Balog nad Ipľom 9,96 04.03.2009 ZH VK
377 910404 MOLNÁR Peter MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 6,64 26.03.2009 30.6.2009
378 910520 MOLNÁR Robert Slovan Šahy Ipeľ Balog nad Ipľom 9,96 04.03.2009 ZH VK
379 880128 MORAVČÍK Juraj ŠK Badín TJ Hronsek 9,96 16.03.2009 30.6.2009
380 820406 MORAVČÍK Matúš ŠK Bobrovec FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 30.6.2009
381 851125 MORES Milan MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 9,96 24.03.2009 31.12.2009
382 720819 MOTOŠKA Robert Baník Ružiná Slovan Tomášovce 14,96 12.03.2009 ZH RS
383 860504 MRAVEC Tomáš FC TVS Kláštor p. Zn. FK Trebostovo 14,94 30.03.2009 30.6.2009 MT
384 860321 MRÁZ Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 14,94 27.03.2009 30.6.2009 LM
385 930613 MRIŠKA Ivan FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 6,64 13.03.2009 ZH
386 890208 MRNÍK Peter FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 9,96 30.03.2009 31.12.2009
387 870821 MUDRÁK Juraj MFK Lokomotíva Zvolen Sokol Sielnica 9,96 25.03.2009 30.6.2009
388 800708 MURÁŇ Miroslav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 10 27.03.2009 31.12.2009
389 870805 MURÁRIK Marián Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 14,94 30.03.2009 31.12.2009 ZA
390 910708 MUŽÍK Lukáš MŠK Žilina Družstevník Hôrky 9,96 31.03.2009 31.12.2009 ZA
391 810321 NAJPAUER Jozef FC Slovan Divín FK Stará Halič 9,96 31.03.2009 30.6.2009
392 870714 NOVÁK Martin Družstevník Očová ŠK Hrochoť 9,96 25.03.2009 30.6.2010
393 880313 NOVOTNÝ Michal Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 19,92 21.03.2009 30.6.2009 CA
394 930115 OBERTA Matej MŠK Žilina FK Strečno 9,96 09.03.2009 30.6.2009 ZA
395 800903 OBTULOVIČ Peter Družstevník Krivá FK Nižná 14,94 16.03.2009 31.12.2009 DK
396 820909 ODLEVÁK Martin Tatran NAO L.Mikuláš FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 30.6.2009
397 910731 OCHODNIČAN Tomáš MŠK Kys. Nové Mesto Kysučan Ochodnica 9,96 27.03.2009 30.6.2009 CA
398 910523 OLÁH Robert MFK Rimavská Sobota FTC Fiľakovo 6,64 31.03.2009 ZH
399 820525 ONDRÁŠ Michal Považan Nezbud.Lúčka Fatran Varín 14,94 31.03.2009 31.7.2009 ZA
400 881001 ONDRUŠ Miloš OŠK Lutila FK Žiar nad Hronom 14,94 31.03.2009 ZH
401 881218 ORÁVIK Peter FK Žiar nad Hronom MFK Dolný Kubín 19,92 13.03.2009 30.6.2009
402 871019 ORŠULIAK Michal OŠK Bziny ŠK Aqua Turč.Teplice 29,88 11.03.2009 31.7.2009 MT
403 660202 OTRUBA Ján Družstevník Veličná OFK Družst. Žaškov 9,96 30.03.2009 31.12.2009
404 890626 PACKO Lukáš Strojár SMZ Vyhne PS Hliník nad Hronom 9,96 06.03.2009 30.6.2009
405 911120 PADYCH Lukáš MŠK Žilina Cementáreň Liet.Lúčka 6,64 18.03.2009 30.6.2010
406 760819 PADYCH Robert Slovan Skalité Polom Raková 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
407 850409 PAJERSKÝ Martin Sitno Banská Štiavnica ŠK Lesy Banská Belá 10 24.03.2009 30.6.2009
408 800915 PÁL Tomáš FK Jesenské Slovan Hrnč.Zalužany 9,96 17.03.2009 30.6.2010
409 750126 PÁLENÍK Ladislav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 13,28 19.03.2009 31.7.2009
410 931008 PALÍK Ivan Dukla Banská Bystrica LAFC Lučenec 6,64 21.03.2009 30.6.2009
411 931008 PALÍK Ivan FK Rakytovce 85 Dukla Banská Bystrica 6,64 21.03.2009 ZH
412 900926 PALUŠKA Michal ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 30.6.2009
413 781028 PAPRČKA Juraj OFK Družstev.Žaškov Družst.Oravská Poruba 14,94 30.03.2009 31.12.2009 DK
414 890121 PAPRČKA Robert Partizán Čierny Balog MFK Lokomotíva Zvolen 9,96 19.03.2009 30.6.2009
415 890121 PAPRČKA Robert ŠK Kremnička Partizán Čierny Balog 9,96 19.03.2009 ZH
416 830904 PÁRIČKA Branislav Sokol Jakub FC Junior Radvaň 9,96 31.03.2009 30.6.2009
417 880817 PAROBEK Matej FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 9,96 30.03.2009 31.12.2009
418 871219 PAUČO Adam OŠK Lutila FO Lovča 9,96 02.03.2009 30.6.2009
419 920531 PAUČO Marek FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 19,92 03.03.2009 31.12.2009
420 910619 PAUČULA Richard FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 6,64 26.03.2009 30.6.2009
421 820717 PAULÍK Augustín FK Žiar nad Hronom Baník Ružiná 9,96 09.03.2009 30.6.2009
422 761009 PAULÍNY Radoslav ŠK Agro Baník Dúbrava TJ STO Prosiek 14,94 30.03.2009 30.6.2009 LM
423 731107 PAVELKA Dušan ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
424 880624 PAVLICA Ján ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
425 861221 PAVLICA Matej ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
426 920813 PAVLOVSKÝ Tomáš ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 6,64 26.03.2009 30.6.2009
427 880929 PAVLUS Peter MŠK Kys. Nové Mesto ŠK Radoľa 9,96 17.03.2009 ZH
428 750121 PAVOL Branislav MFK Žarnovica ŠK Voznica 9,96 17.03.2009 31.12.2009
429 880424 PAVÚK Ladislav MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 9,96 20.03.2009 30.6.2009
430 720917 PECKO Roman TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 14,96 27.03.2009 30.6.2009 ZA
431 860310 PEKÁR Tomáš ŠK Podhorie OŠK Snežnica 15 31.03.2009 31.1.2010 ZA
432 920119 PETRÁK Erik FK Čadca Dukla Banská Bystrica 6,64 12.03.2009 30.6.2009
433 850414 PETRÁK Miroslav Beskyd Svrčinovec FK Čadca 9,96 31.03.2009 30.6.2009 CA
434 800505 PETREK Rastislav Blatná Habovka Roháče Zuberec 14,94 31.03.2009 30.7.2009
435 861216 PETRÍK Tibor FC Slovan Divín OŠK Boľkovce 9,96 05.03.2009 ZH
436 840626 PIJAK Ján ŠK Radoľa Slovan Povina 14,94 31.03.2009 31.12.2009 CA
437 700717 PILÁR Peter FK Nižná Blatná Habovka 14,94 30.03.2009 31.12.2010 DK
438 890603 PILIAR Pavol ŠKM Savon B.Bystrica Metalservis Králiky 14,94 25.03.2009 30.6.2009
439 920917 PISTOVĆÁK Miroslav TJ Jablonové Kinex Bytča 9,96 16.03.2009 30.6.2010 ZA
440 880301 PITOŇÁK Stanislav MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zn. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 MT
441 871122 PIXIADES Ladislav Družs.Kamenné Kosihy Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
442 860830 PLAČKO Patrik Kinex Bytča TJ Hlboké 14,94 31.03.2009 1.7.2009
443 880220 POBOŽNÝ Dalibor Partizán Čierny Balog ŠK Hronec 9,96 30.03.2009 30.6.2009
444 881216 POCTAVEK Jakub Baník Kalinovo Jednota Málinec 14,94 25.03.2009 31.7.2009 RS
445 860204 PODMANICKÝ Tomáš FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
446 850723 PODMANICKÝ Viktor Tatran Krásno n.Kys. Rozkvet Klubina 9,96 07.03.2009 31.12.2010 CA
447 880310 PODOLÁK Ján FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
448 861125 POLC Marián MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 03.03.2009 30.6.2010
449 871130 POLC Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 17.03.2009 30.6.2009
450 850312 POLIAK Marek Družst.Hrnčiarska Ves Jednota Málinec 14,94 17.03.2009 30.6.2009 RS
451 880111 PONIŠT Milan MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 9,96 28.03.2009 30.6.2009 ZA
452 921117 PONIŠT Václav MFK Ružomberok Tatran Krásno n.Kys. 6,64 24.03.2009 ZH
453 921117 PONIŠT Václav Tatran Krásno n.Kys. OŠK Bešeňová 6,64 24.03.2009 30.6.2012
454 741018 POPROČ Miroslav ŠK Bobrovec FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 30.6.2009
455 800208 PRAČKO Pavel Družstevník Mýtna Baník Ružiná 9,96 31.03.2009 30.9.2009
456 930614 PRČ Milan ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 6,64 17.03.2009 30.6.2012
457 930226 PRÍDAVOK Andrej Máj Černová FK Biely Potok 14,94 31.03.2009 31.12.2009 LM
458 841106 PSOTNÝ Ján Tatran NAO L.Mikuláš FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 31.12.2009
459 870327 PUCHOŇ Martin TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 14,94 31.03.2009 30.6.2009
460 900214 PUPIK Martin ŠK Javorník Makov Kysučan Korňa 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
461 850911 PÚPLAVA Matúš Tatran Hybe ŠK Heľpa 9,96 31.03.2009 30.6.2009
462 920714 PÜŠPÖKY Rudolf OFK Stred. Plachtince ŠK Kremnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
463 891226 PUTORÍK Jaroslav ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 30.03.2009 30.6.2009
464 930725 PUTORÍK Norbert ŠK Javorník Makov Tatran Krásno n.Kys. 9,96 24.03.2009 30.6.2012 CA
465 830912 RÁCZ Jozef Šport Club Čakanovce OŠK Radzovce 9,96 26.03.2009 31.12.2009 VK
466 880806 RADOČANI Michal FK Strečno TJ Stráža 14,94 23.03.2009 30.6.2009 ZA
467 910323 RAJŤUK Tomáš OŠK Boľkovce FC Husiná-D.Zahorany 14,94 17.03.2009 26.8.2009 RS
468 760405 RANDÍK Ivan ŠK Dolný Hričov FK Terchová 14,94 27.03.2009 31.12.2009 ZA
469 911020 RANDLÍSEK Alexander FKM Tornaľa Družstevník Gemer 6,64 16.03.2009 30.6.2010
470 720208 RANDLISEK Juraj Slovan Tomášovce Baník Kalinovo 9,96 18.03.2009 31.7.2009
471 681007 RATIČÁK Miroslav MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
472 870313 REGULY Marek MFK Dolný Kubín OFK Družst. Žaškov 14,94 25.03.2009 30.6.2009 DK
473 870915 REMAČ Lukáš MŠK Tesla Stropkov Jednota Bánová 19,92 31.03.2009 30.6.2009
474 881001 REPČEK Michal MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 04.03.2009 31.12.2009
475 801116 REPKA Marcel FK Ožďany Slovan Hrnč.Zalužany 14,94 31.03.2009 30.6.2009 RS
476 881031 RERICH Ján MFK Lokomotíva Zvolen OTJ Hontianske Nemce 10 11.03.2009 30.6.2009
477 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov FK Čadca 9,96 19.03.2009 30.6.2009
478 930802 ROMAN Marek Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 9,94 27.03.2009 31.12.2009 CA
479 830313 RONČÁK Andrej Sklotatran Poltár Jednota Málinec 14,94 25.03.2009 31.7.2009 RS
480 930107 RONČÁK Tomáš Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 9,96 31.03.2009 25.9.2009 MT
481 920227 SABÓ Radoslav Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 9,96 31.03.2009 31.12.2009 VK
482 920227 SABÓ Radoslav FK Rakytovce 85 Baník Veľký Krtíš 9,96 31.03.2009 ZH VK
483 920617 SANIGA Lukáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 9,96 27.03.2009 31.7.2009 MT
484 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 9,96 26.03.2009 30.6.2009 VK
485 840316 SEKULA Ján Slovan Kúpele Sliač ŠK Lesy Banská Belá 10 31.03.2009 30.6.2009
486 861205 SENDREI Vladimír Štart Kokava n.Rim. Iskra Hnúšťa 14,94 31.03.2009 30.6.2009 RS
487 910112 SERAFÍN Alojz FK Čadca Slovan Skalité 9,96 19.03.2009 ZH CA
488 800101 SCHALLER Marek FK Obec Lubeník OŠK Babiná 10 13.03.2009 31.7.2009
489 930723 SIEKELA Jakub Klas Horné Hámre FK Žiar nad Hronom 6,64 10.03.2009 30.6.2009
490 890718 SIKORA Richard Tatran NAO L.Mikuláš FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 30.6.2009
491 890313 SIMAN Ľubomír MŠK Námestovo Tatran Klin 14,94 25.03.2009 30.6.2009 DK
492 920725 SIVÁK Andrej MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 30.03.2009 30.6.2010 LM
493 681211 SLANINIAK Ján Sklotatran Poltár Baník Ružiná 9,96 23.03.2009 31.12.2009
494 880510 SLEZÁK Juraj Družstevník Valča FC TVS Kláštor p.Zn. 14,94 06.03.2009 30.6.2009 MT
495 860424 SLICHO Michal Slovan Skalité ŠK Čierne 9,96 31.03.2009 31.12.2009 CA
496 810406 SLÍŽIK Miroslav Slovan Hrnč.Zalužany Turčan Košťany 14,94 28.03.2009 30.6.2009 MT
497 700407 SLOBODNÍK Jozef ŠK Badín Družstevník Priechod 9,96 20.03.2009 31.7.2009
498 901127 SLOVÁK Adam MFK Revúca MFK Jelšava 14,94 24.03.2009 30.6.2010 RS
499 931208 SMATANA Dávid Partizán Súľov Kinex Bytča 9,96 16.03.2009 30.6.2010 ZA
500 800713 SMUTNÝ Peter FK Trebostovo Turčan Košťany 14,96 25.03.2009 31.12.2009
501 810722 SOTOLÁR Peter FK Terchová OFK Teplička n. Váh. 9,96 02.03.2009 30.6.2009
502 800615 STANČÍK Miroslav Družstevník Cerovo Partizán Hrušov 9,96 23.03.2009 30.9.2009
503 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová Sokol Turová 9,96 31.03.2009 30.6.2009
504 931023 STRELEC Lukáš Partizán Čierny Balog Dukla Banská Bystrica 6,64 10.03.2009 30.6.2010
505 911215 STRUHÁR Tomáš MFK Nová Baňa OŠK Brehy 6,64 17.03.2009 30.6.2010
506 870418 STUCHLÝ Rastislav Družstevník Háj ŠK Aqua Turč.Teplice 29,88 23.03.2009 ZH MT
507 880904 SULOVSKÝ Lukáš Jednota Bánová OFK Teplička n. Váh. 9,96 02.03.2009 30.6.2009
508 701224 SVIRŽOVSKÝ Štefan PS Hliník nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 9,96 05.03.2009 31.12.2009
509 861112 SÝKORA Peter Jednota Bánová Istrobanka Rajec 14,93 31.03.2009 30.6.2009 ZA
510 880222 SZANTÓ Tibor Družstevník Gemer Klas Stárňa 14,96 31.03.2009 30.6.2009
511 910710 SZÖKE Andrej FKM Tornaľa MFK Rimavská Sobota 9,96 31.03.2009 30.6.2009
512 870703 ŠARISKÝ Marek Družst.Spišský Štvrtok TJ Elán Zvolen 10 17.03.2009 30.6.2010
513 920116 ŠARKÖZI Radko ŠK Voznica Sokol Dolná Ždaňa 6,64 31.03.2009 30.3.2010
514 780220 ŠEPÍK Martin Tatran Muráň ŠK Bastav Revúčka 9,96 11.03.2009 31.12.2010
515 891223 ŠIMÁNEK Lukáš MFK Dolný Kubín Družs.Liptov.Štiavnica 14,94 26.03.2009 31.12.2011 LM
516 700719 ŠIMKO Radoslav PS Hliník nad Hronom Baník Štiavnické Bane 14,94 25.03.2009 31.12.2009
517 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomotíva Zvolen FK Zvolenská Slatina 9,96 18.03.2009 30.6.2009
518 840203 ŠIRO Stanislav Kinex Bytča ŠK Dolný Hričov 14,94 30.03.2009 1.8.2009 ZA
519 910618 ŠKALÁK Michal Sklotatran Poltár Jednota Málinec 14,94 25.03.2009 31.7.2009 RS
520 591230 ŠKOLA Peter Tatran Krásno n.Kys. Slovan Lad.H.Vadičov 9,96 31.03.2009 30.6.2009 CA
521 800328 ŠKOPÍK Ján MFK Lokomotíva Zvolen MFK Detva 10 11.03.2009 31.12.2009
522 920831 ŠKOPÍK Jozef Družstevník Látky MFK Spartak Hriňová 6,64 31.03.2009 31.8.2009
523 910308 ŠKRÍBA Jakub ŠK Badín FK Rakytovce 85 6,64 13.03.2009 30.6.2009
524 690123 ŠKVARIDLO Rastislav Druž.Hričov.Podhradie ŠK Dolný Hričov 14,94 31.03.2009 31.12.2009 ZA
525 930108 ŠOVČÍK Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 6,64 12.03.2009 30.6.2009
526 890209 ŠOVČÍK Milan MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 9,96 25.03.2009 30.6.2009
527 890209 ŠOVČÍK Milan Strojár SMZ Vyhne MFK Žarnovica 9,96 25.03.2009 ZH
528 880923 ŠPÁNIK Andrej ŠKF Baník Handlová MFK Lokomotíva Zvolen 10 04.03.2009 30.6.2009
529 840408 ŠPANO Blažej FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 10 04.03.2009 ZH
530 931104 ŠPIRIAK Marek ŠK Voznica Sandrik Dolné Hámre 9,96 12.03.2009 30.6.2009
531 840911 ŠPIRKA Peter FK Šalková FK Jupie BB-Podlavice 9,96 20.03.2009 30.6.2009
532 790421 ŠTEFANKA Milan Strojár SMZ Vyhne MFK Žarnovica 14,94 25.03.2009 ZH
533 861218 ŠTENS Tomáš Tatran Bytčica Istrobanka Rajec 14,93 31.03.2009 30.6.2009 ZA
534 880424 ŠTERDAS Marián Hradišťan Jasenica FK Predmier 15 26.03.2009 30.6.2009 ZA
535 860227 ŠTOUDEK Stanislav ŠKF Sereď MFK Spartak Hriňová 10 31.03.2009 31.12.2009
536 930630 ŠTRBA Lukáš Pokrok Stará Bystrica Tatran Krásno n.Kys. 9,96 31.03.2009 30.6.2012 CA
537 910215 ŠUNIAR Michal Iskra Utekáč Sklotatran Poltár 6,64 25.03.2009 30.6.2010
538 700521 ŠUPEJ Marián Tatran NAO L.Mikuláš Družstevník Belá 9,96 30.03.2009 30.6.2009
539 850525 ŠURINA Stanislav Tatran Krásno n.Kys. Slovan Nová Bystrica 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
540 820516 ŠUSTEK Juraj ŠK Javorník Makov Tatran Sučany 14,94 23.03.2009 30.6.2009 MT
541 810613 ŠUTY Radoslav REaMOS K. Lieskovec Tatran Krásno n.Kys. 14,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
542 911028 ŠVANTNER Lukáš Slovan Pohron.Polhora CSM Tisovec 14,94 31.03.2009 30.6.2009 RS
543 930123 ŠVEDA Lukáš Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 9,96 11.03.2009 30.6.2009
544 851021 ŠVIK Dalibor Slávia Staškov FK Čadca 19,92 31.03.2009 31.12.2009 CA
545 870303 ŠVIK Ľubomír Slávia Staškov FK Čadca 19,92 31.03.2009 31.12.2009 CA
546 790801 TABAČEK Martin OŠK Baník Stráňavy FC Lokomotíva Vrútky 13,28 02.03.2009 31.7.2009
547 770411 TEPLAN Marek ŠK Čierne Slovan Skalité 14,94 19.03.2009 31.12.2009 CA
548 861205 TIMEK Patrik Tatran Krásno n.Kys. REaMOS K.Lieskovec 14,94 31.03.2009 30.6.2009
549 890819 TIMUĽAK Anton Družs.Hrabovec n.Ond. OŠK Ludrová 14,94 30.03.2009 30.6.2012 LM
550 920722 TISOŇ Štefan TJ Oravská Lesná MŠK Námestovo 9,96 19.03.2009 30.6.2009 DK
551 750108 TOMAN Miroslav ŠK Javorník Makov Tatran Sučany 14,94 23.03.2009 30.6.2009 MT
552 830506 TOMAŠOVIČ Peter FK Žiar nad Hronom Baník Ružiná 9,96 09.03.2009 30.6.2009
553 870311 TOMČALA Martin Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 9,96 07.03.2009 30.6.2010 CA
554 840525 TOMČÍK Marek FC Junior Radvaň Sokol Jakub 9,96 23.03.2009 ZH
555 840525 TOMČÍK Marek Sokol Jakub FK Rakytovce 85 9,96 23.03.2009 30.6.2009
556 770616 TÓTH Csaba FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 14,94 28.03.2009 30.6.2009 RS
557 930505 TÓTH Patrik Družstevník Tupá Slovan Dudince 9,96 25.03.2009 30.6.2011
558 851121 TÓTH Peter FK Jesenské ŠM Blhovce 14,94 26.03.2009 30.6.2009 RS
559 921202 TÓTH Tomáš Metalservis Králiky ŠK Kremnička 6,64 31.03.2009 30.6.2009
560 921202 TÓTH Tomáš Sokol Jakub Metalservis Králiky 6,64 30.03.2009 ZH
561 881230 TRABALÍK Miroslav MŠK Námestovo OŠK Sihelné 14,94 31.03.2009 30.6.2009 DK
562 891026 TREBUĽA Stanislav Lokomotíva ŽOS Vrútky Družstevník Belá 14,94 19.03.2009 31.7.2009 MT
563 671013 TROPEK Jozef Slávia Rabčice MŠK Námestovo 14,94 31.03.2009 ZH DK
564 890207 TRYZNA Patrik Slovan Tomášovce FK Stará Halič 9,96 20.03.2009 31.12.2009
565 930328 TURAN Andrej ŠK Závažná Poruba ŠK Kriváň L.Ondrašová 6,64 31.03.2009 31.12.2009
566 910525 TURČÍK Martin Druž.Hričov.Podhradie Kinex Bytča 9,96 27.03.2009 31.12.2010 ZA
567 921027 TURSKÝ Marek MŠK Žilina Jednota Bánová 6,64 31.03.2009 30.6.2009
568 740401 TVARDEK František Cementáreň Liet.Lúčka ŠK Lietava 14,94 29.03.2009 31.12.2009 ZA
569 790309 UBERTÁŠ Marián TJ Nenince Sokol Opatov.N.Ves 9,96 04.03.2009 30.9.2009
570 730617 UHLIARIK Robert MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zn. 14,94 27.03.2009 30.6.2009 MT
571 890518 ULBRÍK Ľuboš Slovan Sklené Teplice Sokol Repište 9,96 06.03.2009 26.12.2012
572 871101 ULBRÍK Pavel PS Hliník nad Hronom Sokol Repište 9,96 06.03.2009 31.12.2012
573 870423 ULIČNÝ Vladimír Tatran NAO L.Mikuláš FC 34 L.M:-Palúdzka 10 30.03.2009 31.12.2009
574 820929 URBAN Michal Družstevník Dačov Lom MFK ZAEL Mod.Kameň 14,93 25.03.2009 30.6.2009 VK
575 701031 URGELA Peter Baník Štiavnické Bane Inter Horná Ves 14,94 24.03.2009 30.6.2009
576 930328 VÁCLAVÍK Vladimír MFK Jelšava MFK Revúca 14,94 24.03.2009 30.6.2009 RS
577 910612 VADEL Roman MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 9,96 26.03.2009 30.6.2009 MT
578 710820 VACHA Branislav Družstevník Sklabiňa Družstevník Belá 9,96 20.03.2009 30.7.2009
579 860521 VÁLEK Daniel Družstevník Medzibrodie ŠK Tvrdošín 9,96 06.03.2009 31.12.2009
580 880319 VALIČEK Anton Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 14,94 14.03.2009 ZH
581 891006 VALKO Ján MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 14,94 26.03.2009 30.6.2009 MT
582 730624 VAS Robert TJ Uzovská Panica Družstevník Gemer 9,96 10.03.2009 ZH
583 841123 VATRAĽ Dušan MŠK Stropkov MFK Lokomotíva Zvolen 10 11.03.2009 30.6.2010
584 900920 VESELOVSKÝ Marián ŠK Závažná Poruba ŠK Kriváň L.Ondrašová 6,64 25.03.2009 31.12.2009
585 750706 VETERNÍK Pavol ŠK Aqua Turč.Teplice FK Trebostovo 14,94 12.03.2009 30.6.2009 MT
586 771105 VETRÁK Ján Iskra Hnúšťa CSM Tisovec 14,94 31.03.2009 30.6.2009 RS
587 900801 VNUK Andrej MŠK Kys.Nové Mesto REaMOS K.Lieskovec 7,94 31.03.2009 30.6.2009 CA
588 910813 VOJTAS Juraj Družstevník Mutné MŠK Námestovo 9,96 19.03.2009 30.6.2009 DK
589 711218 VOJVODA Robert REaMOS K. Lieskovec FK Strečno 14,94 30.03.2009 30.6.2009 ZA
590 671011 VOZÁR Jozef Družs.Tekovské Nemce ŠK Rudno nad Hronom 13,28 20.03.2009 30.6.2009
591 921104 VRÁBEĽ Rudolf TJ Oravská Lesná MŠK Námestovo 9,96 19.03.2009 30.6.2009 DK
592 820906 VRBOVKAI Marián TJ Nenince Družs.Kamenné Kosihy 14,98 15.03.2009 31.8.2009 VK
593 780302 VREŠTIAK Jozef FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 19,92 04.03.2009 ZH
594 870111 VRŠKOVÍ Zoltán Družstevník Gemer Klas Stárňa 13,28 31.03.2009 30.6.2009
595 700111 VÝBOCH Jozef TJ Elán Zvolen Sokol Sielnica 9,96 30.03.2009 31.12.2009
596 910319 VÝBOŠŤOK Matej Turčan Košťany FK Trebostovo 14,94 27.03.2009 ZH MT
597 780502 VYSKOČÁNI Igor ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 9,96 05.03.2009 ZH
598 780502 VYSKOČÁNI Igor ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 13,28 05.03.2009 30.6.2009
599 760119 VYSKOČÁNI Martin MFK Tatran L.Mikuláš Štart Liptovský Ján 13,28 11.03.2009 30.12.2009
600 871114 WEBER Patrik FK Žiar nad Hronom Družst.Janova Lehota 14,94 17.03.2009 30.6.2009
601 871114 WEBER Patrik OŠK Lutila FK Žiar nad Hronom 14,94 16.03.2009 ZH
602 920810 WILLINGER Richard Fatran Krasňany FK Strečno 9,96 09.03.2009 31.12.2009 ZA
603 890820 WOLF Andrej FK Žiar nad Hronom FK Jupie BB-Podlavice 13,28 03.03.2009 30.6.2009
604 900215 ZÁBORSKÝ Milan OFK Partizánska Ľupča ŠK Agro Baník Dúbrava 14,94 25.03.2009 31.12.2009 LM
605 930118 ZÁBOVSKÝ Patrik Družstevník Zbýňov Jednota Bánová 9,96 26.03.2009 30.6.2009 ZA
606 800207 ZAGYI Jozef FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 9,96 26.03.2009 30.6.2009 VK
607 670221 ZAHRADNÍK Milan OŠK Bešeňová ŠK Lúčky 14,94 25.03.2009 31.12.2011 LM
608 830415 ZACHAR Gabriel Agro Veľká Čalomija Baník Veľký Krtíš 14,94 25.03.2009 30.6.2009 VK
609 861014 ZACHAR Juraj Baník Kalinovo Kinex Bytča 14,94 16.03.2009 31.7.2009 ZA
610 860628 ZAJAC Milan ŠK Javorník Makov Polom Raková 14,94 27.03.2009 30.6.2009 CA
611 851110 ZÁTROCH Ján FK Jupie BB-Podlavice ŠK OPL Poniky 10 31.03.2009 30.6.2009
612 840920 ZÁTROCH Peter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 10 31.03.2009 30.6.2009
613 751230 ZBORAN Zdenko Žiar Papradno Družstevník Rašov 14,94 31.03.2009 30.6.2010 ZA
614 871208 ZEMENČÍK Ján MFK Dolný Kubín Oravan Orav. Jasenica 9,96 06.03.2009 30.6.2009
615 920228 ZEMIAK Dušan OŠK Rosina Jednota Bánová 9,96 30.03.2009 30.6.2009 ZA
616 850728 ZIMEN Pavol Družstevník Valča FK Trebostovo 14,94 12.03.2009 30.6.2009 MT
617 910620 ZOKA Erik CŠK Cinobaňa Sklotatran Poltár 6,64 25.03.2009 31.12.2009
618 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová Tatran VLM Pliešovce 14,94 30.03.2009 30.6.2009
619 860821 ZUBERNÍK Michal PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 9,96 05.03.2009 ZH
620 860821 ZUBERNÍK Michal Sokol Dolná Ždaňa Strojár SMZ Vyhne 9,96 05.03.2009 31.12.2009
621 860210 ZUZČÁK Anton Tatran Krásno n.Kys. Kysučan Ochodnica 14,94 09.03.2009 30.12.2009 CA
622 900526 ŽABČÍK Lukáš Raven Považ. Bystrica ŠK Štiavnik 9,96 19.03.2009 ZH
623 701220 ŽÁKOVSKÝ Miroslav Máj Černová Iskra Hrboltová 15 30.03.2009 30.6.2009 LM
624 840318 ŽELIAR Slavomír Sokol Repište Sitno Banská Štiavnica 14,94 09.03.2009 1.3.2010
625 830125 ŽILKA Michal FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 9,96 15.03.2009 24.12.2009
626 890919 ŽILLA Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 14,94 30.03.2009 30.8.2009 LM
627 880102 ŽINGOR Viktor Družstevník Sklabiná Baník Ružiná 9,96 23.03.2009 31.8.2009

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
1 850321 ADAM Oto FK Bušince Prameň Dolná Strehová 9,96 23.3.2009 11/1 VK
2 910228 BABNIČ Michal Partizán Čierny Balog Spartak Závadka n.Hr. 9,96 31.3.2009 11/1
3 810630 BADÍN Matej Družstevník Párnica OFK Družst.Žaškov 14,94 31.3.2009 11/1 DK
4 851011 BALOG Ladislav Družstevník Gemer FKM Tornaľa 14,94 24.3.2009 11/1 RS
5 860211 BARÁNYI Tamáš FK Jesenské ŠK Bátka 9,96 4.3.2009 11/1
6 710624 BARI Eugen OŠK Radzovce OŠK Biskupice 14,94 23.3.2009 11/1 RS
7 921122 BIBORA Peter Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 9,94 27.3.2009 11/1 CA
8 810702 BOROŠ Štefan Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 13,28 19.3.2009 11/1
9 840202 CITARA Matej ŠK Selce Mladosť Lučatín 10 23.3.2009 11/1
10 901210 CSONGOVAI Erik FKM Tornaľa Družstevník Gemer 9,96 16.3.2009 11/1
11 740221 ČADO Juraj TJ Kolárovice TJ Kotrčina Lúčka 14,94 31.3.2009 11/1
12 761130 ČATLOŠ Adrián FK 1928 Jasenie ŠK Bastav Revúčka 9,96 11.3.2009 11/1
13 780825 ČERVENÝ Marián Jednota Bánová TJ Považský Chlmec 14,94 3.3.2009 11/1 ZA
14 880617 ČILIAK Mário Partizán Čierny Balog Sitno Banská Štiavnica 14,94 9.3.2009 11/1
15 871004 ČIPČALA Pavel Baník Kalinovo Tatran Breznička 14,94 27.3.2009 11/1 RS
16 920402 ČUBA Miroslav IDOP Lipovec MŠK Fomat Martin 9,96 31.3.2009 11/1 MT
17 851201 DANIHEL Pavol Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 14,94 31.3.2009 11/1 ZA
18 900519 DARMO Štefan FKM Tornaľa Družstevník Gemer 9,96 26.3.2009 11/1
19 811028 DATKO Ján MFK Dolný Kubín FC Oravský Podzámok 9,96 12.3.2009 11/1
20 760627 DEKÝŠ Ján ŠK Hamuliakovo FO Lovča 13,28 31.3.2009 11/1
21 930117 DIŽO Nikolas Kinex Bytča TJ Kolárovice 6,64 16.3.2009 11/1 ZA
22 761127 DODOK Patricius FK Demandice Tatran VLM Pliešovce 14,94 16.3.2009 11/1
23 741103 DOLEŽAL Michal Poľnohosp.Veľký Blh Baník Ružiná 9,96 31.3.2009 11/1
24 830107 DOMAGALA Tomáš FC Cabaj-Čápor Tatran Orav.Biely Potok 9,96 30.3.2009 11/1
25 901119 DOSTAL Rudolf Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 9,94 27.3.2009 11/1 CA
26 831121 DRAHNO Pavol Cementáreň Liet.Lúčka Tatran Bytčica 14,94 20.3.2009 11/1 ZA
27 930523 DRGONEC Igor OFK Kotešová Kinex Bytča 9,96 17.3.2009 11/1 ZA
28 890122 FANDRA Matej Baník Kalinovo Tatran Breznička 14,94 27.3.2009 11/1 RS
29 700308 FEDEŠ Ján Štart Liptovský Ján Družst.Janova Lehota 14,94 25.3.2009 11/1
30 910107 FIAM Ľubomír MFK Lokomotíva Zvolen Šľacht.Vígľaš-Pstruša 9,96 18.3.2009 11/1
31 690121 FILEP Ľudovít Družstevník Gemer FKM Tornaľa 9,96 12.3.2009 11/1 RS
32 751220 FINDRA Július Jednota Málinec CŠK Cinobaňa 14,94 27.3.2009 11/1 RS
33 920128 FOGADA Tomáš Štart Dunajov REaMOS K.Lieskovec 9,96 31.3.2009 11/1 CA
34 921016 FRÁK Martin FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
35 881226 FRIČ Peter 1.OFC Liptov.Sliače OŠK Svätý Kríž 15 31.3.2009 11/1 LM
36 920203 FRNKA Stanislav FK Čadca Snaha Zborov n.Bystr. 9,96 27.3.2009 11/1 CA
37 820909 FUNTÍK Tomáš OŠK Baník Stráňavy ŠK Podhorie 14,94 25.3.2009 11/1 ZA
38 921226 GABAJ Miroslav FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
39 900421 GAJDOŠÍK Martin Cementáreň Liet.Lúčka OŠK Rosina 14,94 25.3.2009 11/1 ZA
40 851018 GALLO Lukáš FK Trebostovo FK Terchová 14,94 27.3.2009 11/1 ZA
41 760624 GEREC Andrej OŠK Bešeňová Pokrok Turč.Kľačany 14,94 26.3.2009 11/1 MT
42 830312/SRB GLOGOVAC Siniša MFK Nová Baňa Sokol Dolná Ždaňa 14,94 24.3.2009 11/1
43 930613 GOLECKÝ Juraj ŠK Monta Plus Sásová ŠK Badín 6,64 31.3.2009 11/1
44 560729 GONOSZ Ján MFK Jelšava FK Obec Lubeník 14,94 27.3.2009 11/1 RS
45 921017 GUŽIAK Peter OŠK Svätý Kríž Máj Černová 9,96 30.3.2009 11/1 LM
46 780506 HALMO Cyril FK Obec Lubeník Štart Sirk 9,96 2.3.2009 11/1
47 930420 HANCKO Miroslav Máj Černová Poľana Hubová 6,64 20.3.2009 11/1
48 890706 HANČIN Matej Partizán Čierny Balog ŠK Heľpa 9,96 31.3.2009 11/1
49 800314 HAVIAR Miroslav ŠK Kremnička FK 34 Brusno 9,96 31.3.2009 11/1
50 930301 HERČUT Marek MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 31.3.2009 11/1 LM
51 870422 HODOŇ Martin FK Púchov Fatran Dolná Tižina 14,94 26.3.2009 11/1
52 850127 HOLEŠ Ján OŠK Rudina RTJ Brodno 9,96 17.3.2009 11/1
53 660109 HOLZER Miroslav MFK Nová Baňa ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,95 18.3.2009 11/1
54 830509 HORANSKÝ Michal Družst.Hrnčiarska Ves Jednota Málinec 14,94 25.3.2009 11/1 RS
55 920108 HORVÁTH Mário FK Zacharovce Poľnohosp.Veľký Blh 9,96 31.3.2009 11/1 RS
56 920914 HRÍŇ Ľuboš FO Lovča FK Žiar nad Hronom 6,64 11.3.2009 11/1
57 870404 HRONEC Miroslav Prameň Dolná Strehová Štart Kokava nad Rim. 14,94 25.3.2009 11/1
58 910731 HUDEC Marcel FK Bušince Prameň Dolná Strehová 14,94 25.3.2009 11/1 VK
59 870217 HUSÁR Roman Raven Považ.Bystrica FK Predmier 15 31.3.2009 11/1 ZA
60 800618 HUSÁRIK Viliam Družst.Veľké Túrovce Družst.Kosihy nad Ipľ. 9,96 24.3.2009 11/1
61 811202 CHABADA Jozef ŠK Belá Fatran Krasňany 13,28 24.3.2009 11/1
62 880709 CHOBOT Jozef Jednota Bánová Družstevník Hôrky 14,94 31.3.2009 11/1 ZA
63 811205 CHOVAN Peter Cementáreň Liet.Lúčka TJ Považský Chlmec 14,94 21.3.2009 11/1 ZA
64 900704 CHOVANEC Michal Sokol Braväcovo Partizán Čierny Balog 9,96 2.3.2009 11/1
65 890904 CHRENO Michal Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 14,94 16.3.2009 11/1 ZA
66 910724 JANKOVIČ Michal Slovan Dudince FK Rakytovce 85 6,64 6.3.2009 11/1
67 831204 JAVOR Peter FK Obec Lubeník Štart Sirk 9,96 2.3.2009 11/1
68 761016 JEŽÍK Erik FC Horses Šúrovce Družstevník Sklabiná 14,94 25.3.2009 11/1 VK
69 790302 JOBKO Marek FK Rakytovce 85 FK Jupie BB-Podlavice 9,96 4.3.2009 11/1
70 910423 JOŠT Juraj PVFA Bratislava MŠK Fomat Martin 6,64 17.3.2009 11/1
71 821116 JURECKÝ Michal OŠK Baník Stráňavy ŠK Podhorie 14,94 25.3.2009 11/1 ZA
72 891010 JURÍK Rudolf MFK Tatran L.Mikuláš TJ Pribylina 14,94 17.3.2009 11/1
73 911012 KÁGER Alexander ŠFK Bottovo FKM Tornaľa 6,64 18.3.2009 27/13
74 750821 KALNICKÝ Daniel Družstevník Valča Slovan Žabokreky 14,94 24.3.2009 11/1 MT
75 830506 KANÁLIK Milan FK Čadca Slovan Skalité 14,94 24.3.2009 11/1
76 910608 KAPIČÁK Patrik Družstevník Mutné MŠK Námestovo 9,96 31.3.2009 11/1 DK
77 730625 KASMAN Miroslav FK Čadca Slávia Staškov 14,94 31.3.2009 11/1
78 720602 KAŠČÁK Jozef FC Junior Radvaň FK Šalková 14,94 31.3.2009 11/1
79 830226 KĽAČKO Richard ŠK Petrovice ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.3.2009 11/1 DK
80 770424 KLAGO Miroslav Slovan Podvysoká Tatran Turzovka 9,96 19.3.2009 11/1 CA
81 900417 KÖBÖL Štefan FK Zacharovce Poľnohosp.Veľký Blh 9,96 31.3.2009 11/1 RS
82 860902 KOCKA Peter FC Junior Radvaň Družst. Dačov Lom 9,96 13.3.2009 11/1
83 841116 KOHÚT Daniel FC Junior Radvaň FK Rakytovce 85 9,96 2.3.2009 11/1
84 930911 KÖKÉNY Marek FK Žiar nad Hronom Družst.Janova Lehota 7 12.3.2009 11/1
85 860320 KOLENO Peter ŠK Aqua Turč. Teplice Družstevník Ďanová 9,96 6.3.2009 11/1
86 870617 KOLLÁR Tomáš FC Junior Radvaň Druž.Lovčica-Trubín 9,96 9.3.2009 11/1
87 850520 KOŇUCH Michal ŠK Belá Fatran Krasňany 14,94 23.3.2009 11/1 ZA
88 781208 KOPASEK Anton MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 9,96 24.3.2009 11/1
89 811115 KOPÁSEK Peter OŠK Rudina RTJ Brodno 9,96 17.3.2009 11/1
90 721207 KORBEL Robert ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Renop Lipt.Teplá 14,94 30.3.2009 11/1 LM
91 800530 KOREŇ Marián FK Obec Lubeník Štart Sirk 9,96 2.3.2009 11/1
92 840614 KOSEC Vladimír Družstevník Očová ŠK Lesy Banská Belá 10 25.3.2009 11/1
93 741011 KOVÁČ Ján Družstevník Cerovo Partizán Hrušov 13,28 23.3.2009 11/1
94 820604 KOVÁČ Ján MFK Dolný Kubín FC Oravský Podzámok 9,96 12.3.2009 11/1
95 840504 KOVÁČ Lukáš MFK Dolný Kubín FC Oravský Podzámok 9,96 27.3.2009 11/1
96 910912 KOVÁČ Milan FK Vinica Partizán Hrušov 13,28 23.3.2009 11/1
97 881218 KOVÁČIK Jaroslav MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 9,96 12.3.2009 11/1
98 830521 KUBAČÁK Ladislav ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 14,94 27.3.2009 11/1 CA
99 730511 KULJOVSKÝ Aleš Tatran Oščadnica Snaha Zborov n.Bystr. 14,94 27.3.2009 11/1 CA
100 870601 KULLA Robert FK Čadca Slovan Skalité 14,94 19.3.2009 11/1 CA
101 891004 KUNA Michal ŠK Závažná Poruba ŠK Bobrovec 9,96 20.3.2009 11/1
102 771115 KUŤKA Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto TJ Horný Hričov 9,96 25.3.2009 11/1
103 910616 KVIETOK Jakub Dukla Banská Bystrica Partizán Čierny Balog 6,64 20.3.2009 11/1
104 800308 KVIETOK Ján Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 9,96 27.3.2009 11/1
105 910626 KYPÚS Michal Kinex Bytča FKH Hliník 9,96 11.3.2009 11/1 ZA
106 760607 LACO Tomáš FK Ožďany Poľnohosp.Veľký Blh 14,94 31.3.2009 11/1 RS
107 860717 ĽALÍK Miroslav FK Jupie BB-Podlavice ŠK Selce 14,94 31.3.2009 11/1
108 900829 LAPIŇ Michal Tatran Harmanec ŠK Badín 6,64 31.3.2009 11/1
109 851118 LÁZÁR Ondrej FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 11.3.2009 11/1
110 740731 LEVICKÝ Vladimír FK Obec Lubeník ŠK Bastav Revúčka 9,96 11.3.2009 11/1
111 880112 LORENČÍK Martin SFK Nová Ves n.Váh. Jednota Bánová 19,92 19.3.2009 11/1
112 910914 LOVÁS Július Kinex Bytča FKH Hliník 9,96 11.3.2009 11/1 ZA
113 891001 LUPTÁK Miroslav Prameň Dolná Strehová FK Bušince 14,94 23.3.2009 11/1 VK
114 811024 MAJOROŠ Michal FK Geča 73 Mladosť Lučatín 10 30.3.2009 11/1
115 840216 MALICH Michal MŠK Kys.Nové Mesto TJ Stráža 14,94 31.3.2009 11/1 CA
116 870104 MAŇÁK Dominik FK Čadca Slovan Skalité 14,94 19.3.2009 11/1 CA
117 840714 MARTVOŇ Juraj REaMOS K.Lieskovec MŠK Fomat Martin 14,94 20.3.2009 11/1 MT
118 930707 MELICHER Igor Partizán Čierny Balog Sklotatran Poltár 6,64 25.3.2009 11/1
119 901120 MICHAL Jakub FK Obec Lubeník Štart Sirk 9,96 2.3.2009 11/1
120 780501 MIKUŠ Miroslav Štart Sirk MFK Jelšava 9,96 11.3.2009 11/1
121 860128 MOGYORÓDI Otto ŠK Bátka FK Jesenské 14,94 16.3.2009 11/1 RS
122 910924 MORAVČÍK Martin MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 6,64 31.3.2009 11/1
123 880214 MRVA Matúš 1.OFC Liptov.Sliače OŠK Svätý Kríž 15 31.3.2009 11/1 LM
124 740219 ŇÁČIK Michal FC Junior Radvaň Družstevník Priechod 14,94 20.3.2009 11/1
125 800322 NAGY Attila FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 9,96 18.3.2009 11/1
126 720310 NEVEĎAL Marián Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 14,94 27.3.2009 11/1 CA
127 910107 OČENÁŠ Michal Tatran Bytčica OŠK Rosina 14,94 25.3.2009 11/1 ZA
128 801127 ONDÁK Lukáš OŠK Rosina TJ Višňové 9,96 26.3.2009 11/1 ZA
129 930309 ONDRÍK Erik MFK Ružomberok ŠK Tvrdošín 6,64 25.3.2009 11/1
130 840517 PÁLENÍK Michal FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 9,96 17.3.2009 11/1
131 860916 PAPEŽ Jozef OŠK Baník Stráňavy ŠK Podhorie 14,94 25.3.2009 11/1 ZA
132 710710 PASTUCHA Ľuboš OŠK Rudina OŠK Kamenná Poruba 9,96 20.3.2009 11/1
133 740803 PAŠŠAK Peter Iskra Hnúšťa FK Obec Lubeník 14,94 20.3.2009 11/1
134 810206 PATÁK Milan Kinex Bytča TJ Hlboké 14,94 31.3.2009 11/1
135 771217 PATAKI Tomáš FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 31.3.2009 11/1
136 850726/SRB PAVLOVIČ Petar OŠK Baník Poráč REaMOS K.Lieskovec 14,94 30.3.2009 11/1
137 900922 PECUŠIAK Vladimír ŠK Aqua Turč.Teplíce Družstevník Háj 14,94 31.3.309 11/1
138 851209 PINCEL Peter Družs.Liptov.Štiavnica ŠK Demänová 14,94 31.3.2009 11/1 LM
139 920724 PODMANICKÝ Pavol LAFC Lučenec CŠK Cinobaňa 6,64 31.3.2009 11/1
140 920911 POLKA Miroslav TJ Olešná Slávia Staškov 9,96 25.3.2009 11/1 CA
141 911123 PUŠKÁR Martin Kinex Bytča TJ Kolárovice 6,64 16.3.2009 11/1 ZA
142 870715 REPČÍN Marek FK Jupie BB-Podlavice FK Šalková 9,96 24.3.2009 11/1
143 870715 REPČIN Miroslav FK Jupie BB-Podlavice FK Šalková 13,28 19.3.2009 11/1
144 850910 RITNOŠÍK Jozef Pokrok Stará Bystrica Tatran Turzovka 9,96 31.3.2009 11/1 CA
145 891002 SAMEC František Tatran Sučany Považan Nezbud.Lúčka 14,94 31.3.2009 11/1 ZA
146 810109 SEDLIAK Michal FK 34 Brusno Mladosť Lučatín 9,96 11.3.2009 11/1
147 900222 SÉLES Milan FK Stránska FKM Tornaľa 9,96 11.3.2009 11/1
148 740409 SCHALLER Roland Iskra Horné Pršany OŠK Babiná 10 13.3.2009 11/1
149 861208 SIVOK Patrik Prameň Dolná Strehová Družst.Hrnčiarska Ves 14,94 24.3.2009 11/1 RS
150 850816 SIVOK Tomáš Jednota Málinec Turčan Košťany n.Tur. 14,94 23.3.2009 11/1 MT
151 921208 SLÍŽ Tomáš TJ Olešná Slávia Staškov 6,64 19.3.2009 11/1
152 810916 SOPKULIAK Marek Drienok Mošovce Družstevník Valča 14,94 27.3.2009 11/1 MT
153 820516 STAŠKOVAN Richard MŠK Kys.Nové Mesto TJ Kotrčina Lúčka 9,96 2.3.2009 11/1
154 911213 STRAŠKO Branislav Baník Veľký Krtíš Baník Kalinovo 14,96 31.3.2009 11/1 RS
155 850923 SZABÓ Tomáš Poľnohosp.Veľký Blh Baník Ružiná 9,96 23.3.2009 11/1
156 811212 ŠELIGA Stanislav SFC Kalinkovo ŠK Monta Plus Sásová 14,94 25.3.2009 11/1
157 791109 ŠINGLIAR Ján ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Závažná Poruba 9,96 4.3.2009 11/1
158 840330 ŠIPOŠ Ondrej Družst.Veľké Blahovo Družstevník Dražkovce 14,94 30.3.2009 11/1
159 690125 ŠKAŘUPA Miroslav FC Junior Radvaň Družstevník Priechod 14,94 31.3.2009 11/1
160 770330 ŠKOMBÁR Peter Oravan Orav.Jasenica ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.3.2009 11/1 DK
161 910308 ŠKRÍBA Jakub ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 9,96 3.3.2009 11/1
162 930104 ŠKUMÁT Patrik MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 9,96 26.3.2009 11/1 MT
163 881231 ŠMÁRIK Marián Tatran Bytčica TJ Kotrčina Lúčka 14,94 8.3.2009 11/1 ZA
164 720802 ŠMEHÍL Ľubomír OŠK Baník Stráňavy TJ Horný Hričov 9,96 25.3.2009 11/1
165 920401 ŠMIHEĽ Marián SEZ Lokca MŠK Námestovo 9,96 26.3.2009 11/1 DK
166 860619 ŠMÍRO Ivan FK Obec Lubeník MFK Jelšava 9,96 24.3.2009 11/1 RS
167 870207 ŠTULAJTER Martin Partizán Čierny Balog Partizán Osrblie 9,96 4.3.2009 11/1
168 881107 ŠURKA Matúš FK Slovan Levice ŠK Rudno nad Hronom 9,96 26.3.2009 11/1
169 900621 ŠVAJKO Robert FKM Tornaľa Družstevník Gemer 9,96 16.3.2009 11/1
170 910417 ŠVAŇA Juraj Štart Dunajov REaMOS K.Lieskovec 9,96 31.3.2009 11/1 CA
171 760318 ŠVÁRNY Miroslav Družst.Lipt.Štiavnica ŠK Závažná Poruba 14,94 13.3.2009 11/1 LM
172 930125 ŠVIHORÍK Matej FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 6,64 11.3.2009 11/1
173 790826 ŠVIK Marián Slávia Staškov FK Čadca 19,92 31.3.2009 11/1 CA
174 910804 TABAČEK Peter Dukla Banská Bystrica MFK Detva 10 31.3.2009 11/1
175 831025 TANCÍK Lukáš Prameň Dolná Strehová FK Bušince 14,94 31.3.2009 11/1 VK
176 930701 TATARKA Tomáš FK Čadca Slovan Skalité 9,96 19.3.2009 11/1 CA
177 920913 TISOVSKÝ Dušan MFK Nová Baňa Žitavan Malá Lehota 6,64 5.3.2009 11/1
178 851024 TOMÁŠ Martin FK Žiar nad Hronom MFK Dolný Kubín 19,92 4.3.2009 11/1
179 920827 TÓTH Jakub Partizán Čierny Balog Dukla Banská Bystrica 6,64 12.3.2009 11/1
180 900425 TÓTH Konrád OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 9,96 26.3.2009 11/1 VK
181 850502 TÓTH Tibor Prameň Dolná Strehová FK Bušince 14,94 31.3.2009 11/1 VK
182 790318 TRHANČÍK Jaroslav FK Strečno OŠK Rosina 14,94 20.3.2009 11/1 ZA
183 671013 TROPEK Jozef MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.3.2009 11/1 DK
184 830726 TULINSKÝ Tomáš Druž.Liptov.Štiavnica Druž.Liptov.Štiavnička 14,94 26.3.2009 11/1
185 861215 TVRDÝ Peter Kinex Bytča Partizán Súľov 14,94 30.3.2009 11/1 ZA
186 930216 URBAN Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 9,96 27.3.2009 11/1 MT
187 740612 VALASZKAY Csaba Družstevník Gemer FKM Tornaľa 9,96 12.3.2009 11/1 RS
188 880319 VALÍČEK Anton FK Žiar nad Hronom ŠK Závažná Poruba 14,94 13.3.2009 11/1 LM
189 761013 VANCA Maroš Hviezda Zádubnie Tatran Bytčica 14,94 20.3.2009 11/1 ZA
190 810326 VANÍK Dušan FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 9,96 12.3.2009 11/1
191 730624 VAS Robert Družstevník Gemer FKM Tornaľa 9,96 10.3.2009 11/1
192 930623 VAVRIC Slavomír FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
193 781011 VLČKO Jaroslav MFK Nová Baňa ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,96 5.3.2009 11/1
194 921202 VREDÍK Marek FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
195 780302 VREŠTIAK Jozef Sokol Dolná Ždaňa MFK Tatran L.Mikuláš 19,92 4.3.2009 11/1
196 880828 VÝLUPOK Peter FC Junior Radvaň ŠK Monta Plus Sásová 14,94 26.3.2009 11/1
197 910919 VYSOČAN Marek MFK Rimavská Sobota FC Husiná-D.Zahorany 6,64 27.3.2009 11/1
198 920730 ZIMAN Daniel FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
199 910413 ZIMAN Ján FK Obec Lubeník Štart Sirk 6,64 2.3.2009 11/1
200 690731 ZRNÍK František Sokol Stankovany ŠK Turčian.Štiavnička 14,94 31.3.2009 11/1 MT
201 930111 ŽABKA Matej FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 6,64 26.3.2009 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 920513 BAČA Radoslav Družst.Lovčica-Trubín MFK Lokomotíva Zvolen 6,64 31.03.2009 12 P
2 861231 CSABA Zoltán OŠK Boľkovce Jánošík Rim.Janovce 14,96 31.03.2009 12 P
3 890301 FAJČÍK Tomáš Prameň Dolná Strehová Š TEAM Veľký Krtiš 9,96 31.03.2009 12 P
4 810521 GREGUŠKA Miroslav Družstevník Žaškov 1.OFC Liptovské Sliače 9,96 31.03.2009 12 P
5 810406 JÁGERSKÝ Miroslav Prameň Dolná Strehová Š TEAM Veľký Krtiš 9,96 31.03.2009 12 P
6 930205 MEŠTER Marek OTJ Hontianske Nemce ŠK Badín 9,96 31.03.2009 12 P
7 801008 POLIAK Dušan OŠK Boľkovce Slovan Tomášovce 9,96 31.03.2009 12 P
8 830420 REPISKÝ Jaroslav MFK Žarnovica Partizán Župkov 9,96 31.03.2009 12 P
9 780822 VALAŠTIAK Milan FC 34 LM - Palúdzka ŠK Demänová 9,96 31.03.2009 12 P

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 890315 KACZOREK Robert Baník Veľký Krtíš ŠK Kremnička 9,96 31.03.2009 2/1 H
2 890124 MRNČO Ľuboš OŠK Lisková Sokol Komjatná 0 31.03.2009 5/1 P
3 890902 ONDREJKA Marián FC Junior Radvaň Slovan Tajov 9,96 31.03.2009 10/d P
4 890821 VAJDA Peter FC Junior Radvaň Slovan Tajov 9,96 31.03.2009 10/d P