Prestupový termín
JÚL 2009

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum schválené do pozn.
2 891003 AČJAK Michal Partizán Prečín Kinex Bytča 14,94 31.07.2009 ZH ZA
3 810913 AGÓCS Ondrej TJ Gemerský Jablonec Družstevník Tachty 10 13.07.2009 30.6.2010 RS
4 890406 ALABÁN Tomáš TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
5 900322 ALBERT Michal ŠK Tempus R.Sobota Baník Kalinovo 9,96 28.07.2009 30.6.2010
6 940723 AUXT Mário ŠK Part.Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 9,96 20.07.2009 30.6.2013
7 940409 BABALA Adrián MŠK Fomat Martin ŽP Šport Podbrezová 9,96 09.07.2009 30.6.2013
8 910407 BAČINSKÝ Michal Družstevník Hôrky Cement.Lietav. Lúčka 9,96 27.07.2009 30.6.2010 ZA
9 881123 BAHNO Lukáš FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 9,96 23.07.2009 30.6.2010
10 870929 BAKOŠ Michal Družstevník Dlhá FK Nižná 14,94 29.07.2009 30.6.2010
11 820717 BALÁŽ Milan MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 17.07.2009 30.6.2011
12 720225 BALÁŽ Roman Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 14,94 29.07.2009 30.6.2010 VK
13 900322 BARAN Pavol OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 10 30.07.2009 30.6.2010
14 930707 BARBUŠ Dominik Havran Ľubochňa Lokom.SEZ Kraľovany 9,96 31.07.2009 30.6.2012 DK
15 901129 BARI Robert FK Jesenské FK Rimavské Janovce 9,96 28.07.2009 30.6.2010
16 781021 BELKO Ľubomír ŠK Juventus ZA-Závodie FK Strečno 9,96 21.07.2009 31.12.2009
17 910910 BELKO Matej ŠK Part.Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 9,96 23.07.2009 30.6.2010
18 800202 BEŇÁK Radovan OFK Slovenská Ľupča ŠK Kremnička 15 30.07.2009 30.6.2010
19 841214 BENKÓ Daniel Druž.Dvory nad Žitavou MFK Nová Baňa 14,94 25.07.2009 31.12.2009
20 810627 BENKO Peter Dukla Sušany Slovan Hrnč.Zalužany 9,96 30.07.2009 30.6.2010
21 811111 BERKY Kristián TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
22 861127 BERKY Radomír Sklotatran Poltár CŠK Cinobaňa 9,96 21.07.2009 30.6.2010
23 841023 BERNÁT Michal MŠK Námestovo OŠK Sihelné 15 21.07.2009 30.6.2010 DK
24 900908 BICKA Matúš MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 10 14.07.2009 30.6.2011
25 870224 BINDA Peter MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 17.07.2009 30.6.2010
26 890130 BLAHO Pavol FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 19,92 28.07.2009 31.12.2009
27 901013 BOBROVSKÝ Jakub MŠK Fomat Martin MFK Banská Bystrica 19,92 31.07.2009 30.6.2010
28 930812 BODNÁR Dávid SP MFK Rožňava MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
29 880109 BOLDIŠ Marek FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 30.6.2010
30 860930 BOLIBRUCH Martin MŠK Námestovo OŠK Lokca 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
31 830913 BOLIBRUCH Tomáš FK Trnové OŠK Rosina 15 29.07.2009 30.6.2010 ZA
32 840817 BRČÁK Andrej FK Nižná MŠK Námestovo 9,96 15.07.2009 30.6.2010
33 881207 BRČÁK Dávid FK Nižná MŠK Námestovo 9,96 15.07.2009 31.12.2009
34 861222 BRČÁK Peter MŠK Námestovo Slov.Magura Vavrečka 14,94 29.07.2009 30.12.2009 DK
35 880321 BRIŠÁK Ľubomír MŠK Námestovo Družst.Orav.Polhora 15 31.07.2009 31.12.2009 DK
36 921209 BROŽ Oto Iskra Hnúšťa MFK Banská Bystrica 6,64 21.07.2009 30.6.2011
37 810103 BŘÍZA Branislav RTJ Brodno ŠK Juventus ZA-Závodie 9,96 20.07.2009 31.12.2009
38 920321 BUBELÍNY Jakub ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 6,64 09.07.2009 30.6.2010
39 930913 BUDI Marek MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 6,64 10.07.2009 30.6.2012
40 920926 BUDINEC Martin Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
41 840501 BURDA Lukáš Družstevník Valča Družstevník Ďanová 14,94 23.07.2009 30.6.2010 MT
42 910825 CESNEK Maroš MŠK Žilina Družstevník Hôrky 6,64 23.07.2009 30.6.2010
43 920728 CESNEK Tibor Považan Nezb.Lúčka FK Strečno 9,96 31.07.2009 30.6.2010 ZA
44 831025 CIMERMAN Zdenko Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 19,92 30.07.2009 30.6.2010
45 771209 COMOREK Jozef Fatran Krasňany Jednota Bánová 9,96 29.07.2009 30.6.2010
46 840114 CZENE Norbert Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 9,96 28.07.2009 30.6.2010
47 830628 ČABA Igor FC Slovan Divín CŠK Cinobaňa 9,96 24.07.2009 30.6.2010
48 840907/UKR ČABALA Sergej Prameň D.Strehová MFK Banská Bystrica 19,92 31.07.2009 31.12.2009
49 631003 ČAJKA František Tatran Oravské Veselé OŠK Sihelné 14,94 30.07.2009 31.12.2009 DK
50 880121 ČAKLOŠ Martin MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 17.07.2009 30.6.2011
51 900119 ČERVEŇ Milan Slovan Trstená FK Nižná 14,94 29.07.2009 30.6.2010
52 810330 ČÍŽ Ondrej FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 19,92 28.07.2009 31.12.2009
53 900730 ČÍŽ Peter Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 15 30.07.2009 30.6.2010
54 870106 DAŇA Jaroslav FK Nižná Slovan Trstená 14,94 28.07.2009 30.6.2010
55 810428 DANKO Juraj FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 10 30.07.2009 30.6.2010
56 751115 ĎANOVSKÝ Ján Partizán Necpaly Družstevník Belá 10 28.07.2009 31.7.2010
57 890807 DANYI Jozef TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
58 840521 DAUBNER Dávid Sokol Nevoľné ŠKF Kremnica 9,96 24.07.2009 ZH
59 800318 DEBNÁR Zdenko FK Žiar nad Hronom Družs.Lovčica-Trubín 9,96 31.07.2009 30.6.2010
60 850312 DOBOŠ Radoslav Iskra Hnúšťa CSM Tisovec 14,94 30.07.2009 31.12.2009
61 911105 DOBROCKÝ Tomáš Slovan Vidiná FTC Fiľakovo 15 30.07.2009 30.6.2010 ZA
62 740825 DOMÍK Attila FKM Nové Zámky Baník Ružiná 9,96 01.07.2009 31.12.2009
63 921026 DUDEK Miroslav ŠK Rudno nad Hronom MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2011 RS
64 890322 ĎURICA Tomáš FC Slovan Divín Baník Ružiná 9,96 01.07.2009 30.6.2010
65 851022 DZURIAK Tomáš OFK Podtureň Druž.Liptov.Štiavnica 9,96 22.07.2009 30.6.2010
66 870307 ELEK Robert Lokomotíva Michaľany Prameň Kováčová 9,96 20.07.2009 31.12.2009
67 820112 FARKAŠ Vladimír Družstevník Dačov Lom ŠK OPL Poniky 10 31.07.2009 30.6.2010
68 861025 FEHÉR Štefan TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
69 880315 FEKETÍK Marek Tatran NAO L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 9,96 31.07.2009 31.12.2009
70 840630 FERANEC Pavol Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
71 850616 FERANEC Vladimír Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 14,94 31.07.2009 30.12.2009 DK
72 931022 FILO Samuel Štart Liptovský Ján ŠK Závažná Poruba 9,96 27.07.2009 30.6.2011 LM
73 891018 FLÓRO Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 17.07.2009 31.12.2009
75 730305 FUČELA Rastislav Družstevník Sklabiňa TJ Družstevník Belá 9,96 20.07.2009 31.12.2009
76 911113 GAŽI Tomáš Sokol Tekov.Breznica MFK Nová Baňa 6,64 16.07.2009 30.6.2010
77 871018 GENSZKY František TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 09 96 23.07.2009 30.6.2011 RS
78 920614 GENSZKY Roman TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
79 861217 GEREK Daniel MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 30.07.2009 30.6.2010 DK
80 880930 GRAŇÁK Zdeno MŠK Námestovo OŠK Lokca 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
81 920712 GREGOR Dušan Kriváň Lipt.Ondrašová ŠK Závažná Poruba 9,96 27.07.2009 30.6.2011 LM
82 810521 GREGUŠKA Miroslav 1.OFC Lipt.Sliače Druž.Liptov.Štiavnica 9,96 22.07.2009 30.6.2010
83 920710 GRIEŠ Dušan ŠK Závažná Poruba ŽP Šport Podbrezová 6,64 17.07.2009 30.6.2011
84 800417 GRUCHALÁK Ján TJ Valaská Dubová ŠKM Liptovský Hrádok 14,94 14.07.2009 30.6.2010 LM
85 920901 GÚGĽAVA Peter Jednota Málinec FK LAFC Lučenec 6,64 21.07.2009 30.6.2010
86 780610 HALABUK Miloš OŠK Brehy ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,96 29.07.2009 31.12.2009
87 881007 HALAJ Peter OŠK Hodruša-Hámre FC Sokol Turová 9,96 31.07.2009 30.6.2010
88 910203 HALAMA Pavol MŠK Turany Lokom.SEZ Kraľovany 9,96 31.07.2009 30.6.2010 DK
89 900615 HAVIAR Pavol FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 10 24.07.2009 30.6.2010
90 911115 HAVRA Andrej Inter Horná Ves ŠKF Kremnica 6,64 22.07.2009 30.6.2010
91 861104 HAZUCHA Michal Baník Kalinovo Baník Ružiná 15 28.07.2009 31.12.2009
92 920722 HEIMLICH Norbert Slovan Šahy Slovan Dudince 7 31.07.2009 30.6.2010
93 771108 HELT Peter Tatran Oščadnica FK Nesluša 15 28.07.2009 30.6.2010 CA
94 871222 HERMÁNEK Robert FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 9,96 27.07.2009 30.6.2010
95 791002 HOLUB Ján Baník Veľký Krtíš Sokol Opatov.Nová Ves 14,94 29.07.2009 30.6.2010 VK
96 930830 HREHA Marián MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 6,64 10.07.2009 30.6.2012
97 820222 HREUS Juraj OŠK Nededza OŠK Rosina 15 29.07.2009 31.12.2009 ZA
98 910419 HRIC Jozef Inter Horná Ves ŠKF Kremnica 9,96 22.07.2009 30.6.2010
99 830209 HRIC Matej MFK Žarnovica Partizán Župkov 9,96 13.07.2009 31.12.2009
100 930325 HRIC Matúš FK Žiar nad Hronom Sokol Nevoľné 7 20.07.2009 30.6.2011
101 881003 HRONEC Marián TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
102 940928 HUCÍK Dominik Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
103 870728 HUCÍK Lukáš ŠK Tvrdošín FK Nižná 14,94 29.07.2009 30.6.2010
104 861216 HUDCOVIČ Marek ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 9,96 08.07.2009 30.6.2010
105 880926 HURÁK Peter CSM Tisovec MFK Jelšava 14,94 28.07.2009 30.6.2010
106 761209 HURÍK Ladislav Metalservis Králiky OFK Slovenská Ľupča 9,96 17.07.2009 30.6.2010
107 901216 CHOLVADT Ivan Part.Čierny Balog Slovan Pohron.Polhora 9,96 27.07.2009 30.6.2010
108 920929 CHORVÁT Radovan Havran Ľubochňa Lokom.SEZ Kraľovany 9,96 31.07.2009 30.6.2011 DK
109 861126 CHROMÍK Michal ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 9,96 24.07.2009 30.11.2009
110 910813 ILLÉS Ádam FK Petrovce FC 98 Hajnáčka 7 23.07.2009 30.6.2010 RS
111 910714 ILLÉS Kristián FK Petrovce FC 98 Hajnáčka 7 23.07.2009 30.6.2010 RS
112 920215 IVAN Eduard Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
113 800510 IVAN Roland OŠK Boľkovce Baník Kalinovo 13,28 01.07.2009 30.1.2010
114 850625 JANAK Marek Družstevník Ďanová MŠK Turany 13,28 30.07.2009 30.12.2009
115 890214 JANEK Juraj MŠK Kys.Nové Mesto Cement.Lietav. Lúčka 14,94 31.07.2009 31.12.2009 ZA
116 940623 JANKO Dušan MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 6,64 10.07.2009 30.6.2013
117 941201 JANKOV Milan ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 6,64 29.07.2009 30.6.2013
118 920910 JASENOVSKÝ Peter OŠK Kamenná Poruba Jednota Bánová 9,96 30.07.2009 30.6.2011
119 840107 JAŠICA Ľubomír MŠK Námestovo TJ Novoť 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
120 780620 JELÍNEK Rafael MFK Žarnovica Partizán Župkov 9,96 13.07.2009 30.6.2010
121 790302 JOBKO Marek FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 15 31.07.2009 31.12.2009
122 751128 JUHANIAK Erik FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 28.07.2009 30.6.2010
123 901116 JURISTY Jozef MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 10 14.07.2009 30.6.2011
124 890315 KACZOREK Robert Baník Veľký Krtíš ŠK Kremnička 15 30.07.2009 30.6.2010
125 940117 KADIŠ Kevin Baník Veľký Krtíš ŽP Šport Podbrezová 6,64 31.07.2009 30.6.2013
126 831009 KALIČÁK Mário FK Čadca Javorník Makov 10 10.07.2009 30.6.2010
127 750706 KALINA Rastislav FK Istrobanka Rajec Cement.Lietav. Lúčka 14,94 31.07.2009 30.6.2010 ZA
128 890821 KALISKÝ Matej FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 10 24.07.2009 30.6.2010
129 940627 KANÍK Juraj Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
130 930112 KANÍK Marek Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
131 910911 KARAS Andrej ŠK Bátka MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 31.12.2009 RS
132 900219 KARAS Dalibor ŠK Tvrdošín Družstevník Vitanová 14,94 25.07.2009 30.6.2010
133 841220 KARCEL Martin ŠK Selce Družstevník Baláže 9,96 31.07.2009 31.7.2010
134 851028 KAŠIAR Ivan Družstevník Bzovík Družstevník Dačov Lom 14,94 27.07.2009 31.12.2009 VK
135 930923 KATRENIAK Matúš ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 9,96 09.07.2009 30.6.2012
136 761221 KAZÍK Ladislav ŠK Tvrdošín Tatran Or.Biely Potok 14,94 28.07.2009 30.6.2010 DK
137 920127 KIRNER Eduard MŠK Žilina Družstevník Hôrky 6,64 22.07.2009 30.6.2010
138 921024 KLANDÚCH Ľuboš Cement.Lietav.Lúčka Družstevník Hôrky 6,64 25.07.2009 30.6.2010
139 891204 KLEMBARA Juraj ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 9,96 08.07.2009 30.6.2010
140 930807 KLEPKOŇ Jakub Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
141 850928 KMEŤ Michal OŠK Ludrová Druž.Liptov.Štiavnica 9,96 31.07.2009 31.12.2009
142 920414 KÖBÖL Máté FK Petrovce MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
143 860902 KOCKA Peter Družstevník Dačov Lom Baník Veľký Krtíš 14,94 28.07.2009 30.6.2010 VK
144 871122 KOCTÚR Jozef ŠK Selce Družstevník Baláže 9,96 31.07.2009 31.7.2010
145 850320 KOLLÁR Henrich ŠK Kremnička Metal Servis Králiky 9,96 14.07.2009 30.6.2010
146 910126 KONC Ladislav Družstevník Plášťovce MFK Banská Bystrica 19,92 15.07.2009 30.6.2010
147 930308 KONČEK Adrián ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
148 840905 KORDA Mário Družstevník Valča ŠK Aqua Turč.Teplice 15 28.07.2009 30.6.2010
149 920521 KOSTELANSKÝ Tomáš Tatran Bytčica Družstevník Hôrky 6,64 25.07.2009 30.6.2010
150 901020 KOSTRA Marek Javorina Podhradie ŠK Turč.Štiavnička 14,94 09.07.2009 30.6.2010 MT
151 891004 KOVÁCS Zoltán TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
152 790106 KOVÁČ Pavel Druž.Hrnčiarska Ves CŠK Cinobaňa 9,96 24.07.2009 30.11.2009
153 880704 KOVÁČIK Peter ŠK Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 21.07.2009 30.6.2010
154 930108 KOVALÍK Dalibor Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
156 911208 KRALINSKÝ Martin Baník Ružiná Slovan Tomášovce 9,96 22.07.2009 30.6.2010
157 930416 KRÁNER Marek Part. Čierny Balog FK 09 Bacúch 6,64 07.07.2009 30.6.2010
158 911001 KRNÁČ Lukáš Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
159 930516 KRŠKA Milan Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
160 930516 KRŠKA Roman Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
161 850404 KRUTEK Tomáš FC TVS Kláštor p.Zniev. ŠK Aqua Turč.Teplice 15 28.07.2009 30.6.2010
162 940118 KUBALA Juraj TJ Stráža Družstevník Hôrky 6,64 27.07.2009 30.6.2010
163 930222 KUBAŠÁK Andrej MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 6,64 31.07.2009 30.6.2010 DK
164 920720 KUBÁŠEK Mário Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
165 870710 KUCBEL Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 10 27.07.2009 30.6.2010
166 710316 KUCEJ Jaroslav Baník Ružiná FC Slovan Divín 9,96 01.07.2009 30.6.2010
167 840504 KUCEK Miloš MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 9,96 31.07.2009 30.12.2009 DK
168 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 14,94 30.07.2009 31.12.2009
169 840104 KUDELČÍK Michal OŠK Rudina TJ Dlhé Pole 14,94 13.07.2009 ZH ZA
170 820918 KURČINKA Peter Družstevník Dlhá MŠK Námestovo 9,96 17.07.2009 30.6.2010
171 920705 KYSEL Marek Sokol Liesek MFK Banská Bystrica 6,64 21.07.2009 30.6.2011
172 910728 LACKO Dávid Havran Ľubochňa Lokom.SEZ Kraľovany 9,96 31.07.2009 30.6.2010 DK
173 940608 LADICKÝ Peter Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 10 30.07.2009 30.6.2012
174 910828 ĽALÍK Marcel Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 10 27.07.2009 30.6.2010
175 780223 LALO Radoslav FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 9,96 29.07.2009 30.6.2010
176 780325 LAMAČ Roman OŠK Lisková OFK Partizánska Ľupča 14,94 19.07.2009 30.6.2010 LM
177 920413 LAPIN Jakub Santrio Láza LAFC Lučenec 6,64 31.07.2009 30.6.2010
178 900829 LAPIŇ Michal ŠK Badín Tatran Harmanec 9,96 24.07.2009 30.6.2013
179 930625 LAPÍN Patrik TJ Kriváň OŠK Stožok 10 27.07.2009 30.6.2010
180 811208 LÁZÁR Eugen FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 28.07.2009 30.6.2010
181 940316 LELÁK Adam FTC Fiľakovo LAFC Lučenec 9,96 29.07.2009 31.10.2009 RS
182 911006 LENARD Branislav FK Mesta Tlmače MFK Nová Baňa 6,64 14.07.2009 30.6.2010
183 920923 LIBIČ Robert ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 6,64 09.07.2009 30.6.2011
184 830920 LIBO Peter PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 9,96 01.07.2009 30.6.2012
185 940416 LIHAN Dušan Spartak Závadka ŽP Šport Podbrezová 9,96 17.07.2009 30.6.2013
186 771002 LÍŠKA Rastislav Baník Ružiná FC Slovan Divín 9,96 01.07.2009 30.6.2010
187 930828 LÖRINCZ Richard FC Kečovo MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2012 RS
188 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 6,64 22.07.2009 30.6.2010
189 800121 LUKAŠÍK Juraj FK Trebostovo ŠK Aqua Turč.Teplice 15 28.07.2009 30.6.2010
190 780314 LUPTÁK Ivan Prameň Kováčová FC Sokol Turová 9,96 31.07.2009 30.6.2010
191 940206 ĽUPTÁK Ján MFK Spartak Hriňová ŽP Šport Podbrezová 9,96 09.07.2009 30.6.2013
192 830909 MACEJKO Tomáš FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 19,92 28.07.2009 30.6.2010
193 920531 MACKO Peter Poľnohosp.Veľký Blh MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
194 940128 MADÁRASZ Roland SP MFK Rožňava ŽP Šport Podbrezová 6,64 28.07.2009 30.6.2013
195 871113 MADLEŇÁK Ľuboš Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
196 821117 MADLEŇÁK Michal MŠK Námestovo Družstevník Veličná 14,96 27.07.2009 7.9.2009 DK
197 790116 MAGYAR Erik TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
198 851020 MACHAJDA Albín Slovan Trstená Sokol Liesek 9,96 31.07.2009 30.6.2010 DK
199 830523 MAJAK Peter FK Čadca Tatran Oščadnica 10 30.07.2009 ZH CA
200 690527 MAJERSKÝ Juraj Deltacomp-s Lukavica TJ Hronsek 9,96 27.07.2009 30.6.2010
201 801006 MAKŠI Peter TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
202 910409 MALATINEC Miroslav TJ Kriváň Slovan Podkriváň 10 24.07.2009 30.6.2010
203 840401 MANIAK František Slovan Trstená Družstevník Vitanová 14,94 31.07.2009 30.6.2010
204 930821 MARTINEC Michal Part.Čierny Balog FK 09 Bacúch 6,64 21.07.2009 30.12.2009
205 920404 MARTINSKÝ Martin Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
206 911024 MASLAN Jaroslav MŠK Námestovo OŠK Breza 9,96 28.07.2009 30.12.2009 DK
207 921210 MATUŠÍK Martin Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
208 750318 MATUŠKA Robert FC TVS Kláštor p.Zniev. MŠK Turany 14,94 30.07.2009 31.12.2009
209 940707 MAZÚR Andrej Sokol Nevoľné ŠKF Kremnica 13,28 31.07.2009 30.6.2011
210 850104 MEDE Peter FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 28.07.2009 30.6.2010
211 790721 MELICHERÍK Peter Slovan Dolná Maríková FK Lodno 9,96 22.07.2009 30.6.2010
212 871103 MESÍK Lukáš ŠK Selce Družstevník Baláže 9,96 30.07.2009 31.7.2010
213 780905 MESSERSCHMIDT Michal Deltacomp-s Lukavica TJ Hronsek 9,96 27.07.2009 30.6.2010
214 930130 MEŠKO Juraj Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
215 871229 MIČEK Martin OFK Teplička n.Váhom FK Strečno 14,94 31.07.2009 31.12.2009 ZA
216 930508 MIGUEL Angelino FTC Fiľakovo LAFC Lučenec 9,96 29.07.2009 30.6.2011 RS
217 931209 MIHÁL Martin Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
218 780423 MIHÁLYI Alexander FTC Fiľakovo FK Družstevník Tachty 10 31.07.2009 31.12.2009 RS
219 940801 MICHNA Milan Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
220 850417 MIKUŠ Martin MFK Revúca MFK Jelšava 14,94 30.07.2009 30.6.2010
221 910716 MIKUŠKA Patrik Dukla Banská Bystrica MFK Nová Baňa 6,64 14.07.2009 30.6.2010
222 940805 MINKA Lukáš Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 6,64 01.07.2009 30.6.2012
223 760406 MLINKA František Sportclub Hron.Kľačany ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,96 29.07.2009 30.6.2010
224 920825 MLYNARČÍK Štefan Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
225 930627 MOJŽIŠ Marek TJ Kriváň OŠK Stožok 10 27.07.2009 30.6.2010
226 800430 MOJŽIŠKA Ľuboš FK Žiar nad Hronom Slovan Sklené Teplice 9,96 31.07.2009 30.6.2010
227 891001 MOLNÁR Tibor TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
228 940227 MORAVČÍK Jakub Družba Smrečany-Žiar Tatran NAO L.Mikuláš 6,64 22.07.2009 30.6.2012
229 890328 MORAVČÍK Martin Družba Smrečany-Žiar ŠK Závažná Poruba 14,94 29.07.2009 31.1.2010 LM
230 791017 MOZOLA Marián Prameň Kováčová FC Sokol Turová 9,96 31.07.2009 30.6.2010
231 890511 MURGAŠ Tomáš ŠKF Kremnica Sokol Nevoľné 15 30.07.2009 30.6.2010
232 860502 MURÍN Martin MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 30.07.2009 30.6.2010 DK
233 930521 MUŽÍK Roman Jednota Bánová Družstevník Hôrky 6,64 23.07.2009 30.6.2010
234 891214 NÁRODA Jozef Družstevník Mýtna Baník Ružiná 15 28.07.2009 30.6.2010
235 930115 OBERTA Matej MŠK Žilina FK Strečno 9,96 23.07.2009 30.6.2010 ZA
236 760828 OBORIL Peter ŠK Kremnička OFK 1950 Priechod 9,96 29.07.2009 30.6.2010
237 920324 OČENÁŠ Marek ŠK Part.Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 9,96 23.07.2009 30.6.2011
238 900217 ONDREJKA Michal ŠK Hrochoť Sokol Dolná Ždaňa 14,94 30.07.2009 30.6.2010
239 891221 OVEČKA Miroslav TJ Svederník Jednota Bánová 9,96 30.07.2009 20.9.2010
240 790405 PACKO Roman PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 30.6.2010
241 790213 PACHER Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 10 30.07.2009 30.6.2010
242 830315 PAJERCHIN Peter ŠKM Liptovský Hrádok Družba Smrečany-Žiar 10 28.07.2009 30.6.2010
243 940402 PAKOS Erik Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
244 920914 PÁL Gabriel ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
245 910120 PALIK Miroslav FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 6,64 06.07.2009 ZH
246 901116 PANČÍK Ján Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 27.07.2009 30.6.2010
247 790928 PANČÍK Michal ŠK Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 21.07.2009 30.6.2010
248 890121 PAPRČKA Robert Part. Čierny Balog MFK Lokomotíva Zvolen 9,96 15.07.2009 30.6.2010
249 841007 PAUČO Igor Družstevník Kosorín OŠK Lutila 9,96 31.07.2009 30.6.2010
250 841007 PAUČO Igor FO Lovča Družstevík Kosorín 9,96 31.07.2009 ZH
251 900429 PAUER Erik MFK Banská Bystrica Sokol Staré Hory 9,96 15.07.2009 30.6.2010
252 880222 PAUER Patrik FC Junior Radvaň Sokol Staré Hory 9,96 15.07.2009 30.6.2010
253 930228 PAVELKA Michal ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
254 930415 PAVLENDA Milan Šľacht.Vígľaš-Pstruša FK Zvolenská Slatina 6,64 28.07.2009 30.6.2010
255 900926 PAVLENDA Ondrej Družstevník Bzovík Metalservis Králiky 14,94 29.07.2009 30.6.2010
256 920717 PAVLÍK Marek Družst.Lipt.Štiavnica MFK Dolný Kubín 9,96 23.07.2009 30.6.2011 DK
257 750915 PAVOL Radoslav PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 9,96 01.07.2009 30.6.2012
258 721117 PAZÚRIK Peter Slovan Trstená Tatran Or.Biely Potok 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
259 891001 PECHOVSKÝ Lukáš Družstevník Senohrad MFK Lokomotíva Zvolen 20 28.07.2009 30.6.2010
260 910507 PELLE Csaba FK Petrovce FC 98 Hajnáčka 7 23.07.2009 30.6.2010 RS
261 861216 PETRÍK Tibor OŠK Boľkovce Družstevník Tachty 10 28.07.2009 31.12.2009
262 890603 PILIAR Pavol ŠKM Savon B.Bystrica Metal Servis Králiky 9,96 15.07.2009 30.6.2010
263 831213 PIOVARČI Juraj ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 9,96 30.07.2009 30.6.2010 LM
264 820716 PISARČÍK Miroslav MŠK Námestovo Družst.Orav.Polhora 15 31.07.2009 31.12.2009 DK
265 871122 PIXIADES Ladislav Druž.Kamenné Kosihy Baník Veľký Krtíš 9,96 28.07.2009 30.6.2010
266 901031 PODHORA Adam LAFC Lučenec FTC Fiľakovo 14,94 29.07.2009 30.6.2010 RS
267 940512 POHANČENÍK Matúš FK Čadca ŽP Šport Podbrezová 9,96 31.07.2009 30.6.2013
268 871130 POLC Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 17.07.2009 30.6.2010
269 940829 POLIAK Dávid OŠK Nededza Družstevník Hôrky 6,64 25.07.2009 31.12.2009
270 941118 POLIAK Štefan TJ Stráža Družstevník Hôrky 6,64 27.07.2009 30.6.2010
271 920131 POLÓNI Jakub MŠK Žilina Družstevník Hôrky 6,64 23.07.2009 30.6.2010
272 861209 PORUBSKÝ Peter ŠK Kremnička ŠK Sokol Staré Hory 9,96 08.07.2009 30.6.2010
273 930912 PÔBIŠ Jozef Part. Čierny Balog FK 09 Bacúch 6,64 07.07.2009 30.6.2010
274 880311 PRAŠTIAK Matúš ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 14,94 30.07.2009 30.6.2010 LM
275 811014 PRAVŇAN Milan Družstevník Valča MŠK Turany 14,94 30.07.2009 31.12.2009
276 911124 PÚČEK Daniel MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 9,96 09.07.2009 30.6.2010 ZA
277 870822 PUCHEĽ Jozef FK Nižná Tatran Oravské Veselé 14,96 22.07.2009 30.6.2010 DK
278 831218 PULIS Pavol FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 30.6.2010
279 880806 RADOČANI Michal FK Strečno TJ Stráža 15 31.07.2009 31.12.2009 ZA
280 930317 RANDA Filip Cement.Lietav.Lúčka Družstevník Hôrky 6,64 25.07.2009 30.6.2010
281 900424 RAPČAN Jakub FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 31.1.2010
282 671007 RATAJ Tibor Javorina Podhradie ŠK Turč.Štiavnička 14,94 03.07.2009 30.6.2010 MT
283 681007 RATIČÁK Miroslav MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 9,96 31.07.2009 30.6.2010 DK
284 910216 RÁZGA Andrej Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 27.07.2009 30.6.2010 LM
285 930608 RÉG Viktor Nenince MFK Banská Bystrica 6,64 21.07.2009 30.6.2012
286 881020 REHM Matej MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 30.07.2009 30.6.2010 DK
287 891007 REMEŠ Stanislav MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 30.07.2009 30.6.2010 DK
288 880807 REŠETÁR Tomáš FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 30.6.2010
289 930804 ROLČEK Maroš MŠK Žilina Družstevník Hôrky 6,64 23.07.2009 30.6.2010
290 810324 RUSKO Peter ŠK Selce Družstevník Baláže 9,96 30.07.2009 31.7.2010
291 931121 SABÓ Oliver Sklotatran Poltár LAFC Lučenec 9,96 29.07.2009 30.6.2010 RS
292 911125 SALLAI Dávid FK Petrovce FC 98 Hajnáčka 7 23.07.2009 30.6.2010 RS
293 800404 SÁSIK Ján Družstevník Cerovo Družstevník Dačov Lom 14,94 29.07.2009 31.12.2009 VK
294 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 15 31.07.2009 31.12.2009 RS
295 920916 SEKEREŠ Tomáš TJ Kriváň OŠK Stožok 10 27.07.2009 30.6.2010
296 930904 SKALOŠ Andrej ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 6,64 29.07.2009 30.6.2012
297 920614 SLIACKY Filip 1.OFC Liptov.Sliače Druž.Liptov.Štiavnica 9,96 22.07.2009 30.6.2011
298 910402 SMELÁK Adam MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 6,64 28.07.2009 30.6.2010
299 930207 SOTOLÁR Ľuboš TJ Stráža Družstevník Hôrky 6,64 27.07.2009 30.6.2010
300 840806 STRAČINA Martin PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 9,96 01.07.2009 30.6.2012
301 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová FC Sokol Turová 09 96 31.07.2009 30.11.2009
302 930215 STYK Pavol ŠL OPL Poniky ŠL Hrochoť 6,64 31.07.2009 30.6.2011
303 900911 SYKORA Zsolt Slovan Šahy Slovan Dudince 10 31.07.2009 30.6.2010
304 710510 SZABÓ Otto TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
305 910825 SZABÓ Tomáš ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
306 860625 SZABÓ Vladimír MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 19,92 28.07.2009 30.12.2009
307 920606 SZABÓ Vladimír ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 9,96 28.07.2009 30.6.2010 LM
308 940219 SZEKFÜ Dávid FK Jesenské ŽP Šport Podbrezová 9,96 09.07.2009 30.6.2013
309 940324 SZILÁRDI Tomáš FK Jesenské FTC Fiľakovo 10 31.07.2009 30.6.2010 RS
310 920907 SZKOKAN Richard SP MFK Rožňava MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2012 RS
311 940105 ŠAJÁT Patrik FK Jesenské FTC Fiľakovo 10 29.07.2009 30.6.2010
312 911020 ŠEBO Ivan Sokol Tekov.Breznica MFK Nová Baňa 6,64 16.07.2009 30.6.2010
313 910925 ŠIMOVIČ Dávid Tatran NAO L.Mikuláš Liptov Vavrišovo 6,64 08.07.2009 ZH
314 910321 ŠINTAJ Miroslav Liptov Vavrišovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 14.07.2009 30.6.2010 LM
315 900609 ŠKUBÁK Daniel TJ Svederník Jednota Bánová 9,96 30.07.2009 20.9.2010
316 940414 ŠOTKOVSKÝ Radovan FK Čadca ŽP Šport Podbrezová 9,96 31.07.2009 30.6.2013
317 880923 ŠPÁNIK Andrej ŠKF Baník Handlová MFK Lokomotíva Zvolen 9,96 13.07.2009 30.6.2010
318 920222 ŠŤAVINA Máťáš FC 98 Hajnáčka MŠK Rimavská Sobota 9,96 31.07.2009 30.6.2010 RS
319 940520 ŠTEVAŇÁK Matúš Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010
320 931215 ŠTOFÍK Matúš MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 6,64 10.07.2009 30.6.2012
321 640923 ŠTULRAJTER Pavel ŠK Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 21.07.2009 30.6.2010
322 941201 ŠUPEJ Filip Cement.Lietav.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 9,96 27.07.2009 30.6.2010
323 901002 ŠUSTEK Daniel MFK Banská Bystrica Metalservis Králiky 14,94 27.07.2009 30.6.2010
324 880127 ŠUSTEK Martin Tatran Krásno n.Kys. ŠK Juventus ZA-Závodie 9,96 20.07.2009 31.12.2009
325 911028 ŠVANTNER Lukáš Slovan Pohr.Polhora CSM Tisovec 14,94 30.07.2009 30.6.2010
326 860928 ŠVANTNER Tomáš ŠK Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 21.07.2009 30.6.2010
327 931231 ŠVEDA Stanislav ŠK Tvrdošín FK Nižná 9,96 29.07.2009 30.6.2010
328 830307 TATÁR Juraj FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 9,96 14.07.2009 30.6.2010
329 930202 TOMAŠÁK Július Družstevník Mutné Tatran Oravské Veselé 14,94 08.07.2009 30.6.2010 DK
330 840418 TOMAŠIK Igor Slovan Šiator.Bukovinka FC Slovan Divín 9,96 20.07.2009 30.6.2010
331 860723 TOMÁŠIK Peter FC Slovan Divín Baník Ružiná 9,96 01.07.2009 31.12.2009
332 860219 TÓTH Štefan FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 10 28.07.2009 30.6.2010
333 881230 TRABALÍK Miroslav MŠK Námestovo OŠK Sihelné 15 21.07.2009 30.6.2010 DK
334 920806 TRAN ANH Peter Družstevník Plášťovce MFK Banská Bystrica 6,64 21.07.2009 30.6.2011
335 891026 TREBULA Stanislav FC Lokom.ŽOS Vrútky TJ Družstevník Belá 9,66 21.07.2009 30.6.2010
336 920413 TRIZNA Gergely FK Petrovce MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
337 860314 TRPÍŠKA Peter Sokol Starý Tekov ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,96 29.07.2009 30.6.2010
338 791110 TRŠO Igor OŠK Lutila Družs.Lovčica-Trubín 9,96 31.07.2009 30.6.2010
339 921027 TURSKÝ Marek MŠK Žilina OŠK Rosina 6,64 29.07.2009 30.6.2010
340 740117 TUŽINSKÝ Maroš MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 10 14.07.2009 30.6.2011
341 900717 TUŽINSKÝ Michal MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 9,95 31.07.2009 30.6.2010
342 770102 UFRLA Ján Baník Ružiná FC Slovan Divín 9,96 01.07.2009 30.6.2010
343 900518 UHLIAR Tomáš ŠK Hrochoť ŠK Kremnička 15 30.07.2009 30.6.2010
344 820816 UHRÍN Roman FK Rimavské Janovce FC 98 Hajnáčka 9,96 28.07.2009 30.6.2010
345 930508 ULIČNÝ Gabriel ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 6,64 08.07.2009 30.6.2010
346 780928/ URBLÍK Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 10 30.07.2009 30.6.2010
347 840827 URBLÍK Tomáš FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 10 30.07.2009 30.6.2010
348 940529 VÁCLAV Ondrej Sokol Nevoľné ŠKF Kremnica 9,96 31.07.2009 30.6.2011
349 890821 VAJDA Peter ŠK Sokol Jakub Metalservis Králiky 14,94 22.07.2009 30.6.2010
350 921006 VALENT Martin FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 6,64 30.07.2009 30.6.2010
351 930114 VARGA Daniel MŠK Želiezovce MFK Banská Bystrica 6,64 21.07.2009 30.6.2010
352 900611 VAŠŠ Norbert TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 9,96 23.07.2009 30.6.2011 RS
353 810706 VÉGH Zoltán FTC Fiľakovo FK Družstevník Tachty 10 31.07.2009 30.6.2010 RS
354 910527 VERNÍČEK Ľubomír MŠK Námestovo OŠK Lokca 14,94 31.07.2009 31.12.2009 DK
355 781001 VESELOVSKÝ Zdenko FC Lokom.ŽOS Vrútky TJ Družstevník Belá 9,96 21.07.2009 30.12.2009
356 930313 VIDOLOV Petko ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 6,64 08.07.2009 30.6.2010
357 860812 VÍGLASKÝ Ervín FK Žiar nad Hronom FO Lovča 9,95 24.07.2009 30.6.2010
358 900424 VODECKÝ Lukáš FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomotíva Zvolen 9,96 28.07.2009 30.6.2010
359 741229 VOJTEK Dušan Slovan Kúpele Sliač ŠK OPL Poniky 10 31.07.2009 30.6.2010
360 711218 VOJVODA Robert REaMOS K.Lieskovec FK Strečno 15 30.07.2009 31.12.2009 ZA
361 890725 VRÁBEĽ Július ŠK Tempus R.Sobota Baník Kalinovo 9,96 28.07.2009 30.6.2010
362 860828 VRÁBEL Ľuboš Priehrada Udiča Družstevník Rašov 14,94 31.07.2009 ZH ZA
363 930331 VRBINIAK Matej Santrio Láza LAFC Lučenec 6,64 31.07.2009 30.6.2010
364 900922 VRBOVKAI Jozef Inter Bátorová TJ Nenince 10 31.07.2009 30.6.2010 VK
365 870111 VRŠKOVÝ Zoltán Družstevník Gemer FKM Tornaľa 14,94 31.07.2009 30.6.2010 RS
366 930418 VUONG Filip MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 6,64 28.07.2009 30.6.2011
367 780502 VYSKOČÁNI Igor ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 9,96 20.07.2009 30.6.2010
368 800217 ZAPLETAL Martin Prameň Kováčová FC Sokol Turová 9,96 31.07.2009 30.6.2010
369 900128 ZAŤKO Stanislav ŠK Tvrdošín Sokol Liesek 9,96 31.07.2009 30.6.2010 DK
370 880904 ZBOJA Marek FK Nižná ŠK Tvrdošín 9,96 29.07.2009 30.6.2010
371 930311 ZIBRIN Igor ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 6,64 29.07.2009 30.6.2010 RS
372 750809 ZOŠŠÁK Anton Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 14,94 31.07.2009 30.6.2010 DK
373 850513 ŽIAK Ján FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 14,94 28.07.2009 30.6.2010
374 890919 ŽILLA Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 17.07.2009 31.12.2009
375 940805 ŽULKO Ján Oravan Brezovica Slovan Trstená 6,64 13.07.2009 31.7.2010

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
2 791229 ADAMEC Vladimír Družstevník Valča Tatran Oravské Veselé 14,96 25.7.2009 11/1 DK
3 820125 BADŽGOŇ Marek FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
4 900109 BALÁŽ Jozef FK Žiar nad Hronom Sokol Nevoľné 10 29.7.2009 11/1
5 910801 BALÁŽ Roland LAFC Lučenec Slovan Halič 6,66 17.7.2009 11/1
6 920323 BARIET Jakub MFK Dolný Kubín OFK Družstev.Žaškov 9,96 30.7.2009 11/1 DK
7 891003 BEHÁŇ Rastislav Tatran Bytčica FK Strečno 14,94 23.7.2009 11/1 ZA
8 771007 BELÁČEK Ivan OFK Liptovská Lúžna Tatran Liptovská Osada 14,94 29.7.2009 11/1
9 860422 BERNÁT Juraj MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 14,94 31.7.2009 11/1 DK
10 860608/ BIELENÝ Roman Máj Černová OŠK Švošov 9,96 31.7.2009 11/1
11 890926 BLAŠČÍK Lukáš Dlhé Pole Cemen.Lietavská Lúčka 9,96 23.7.2009 11/1
12 681013 BOROŠKA Albert Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2007 11/1
13 911227 BUČKO Matúš Družstevník Dúbravica ŠK Hrochoť 6,64 28.7.2009 11/1
14 860722 BUDAČ Tomáš FC Junior Radvaň FK Šalková 9,96 23.7.2009 11/1
15 890625 BYSTRIANSKY Peter ŠK Badín TJ Hronsek 9,96 16.7.2009 11/1
16 920103 CALLO Andrej OFK Družstevn.Žaškov MFK Dolný Kubín 10 28.7.2009 11/1 DK
17 920514 CIGAŇÁK Peter MFK Ružomberok Máj Černová 6,63 15.7.2009 11/1
18 880106 CIMERMAN Marek FK Šalková ŠK Sokol Staré Hory 9,96 8.7.2009 11/1
19 861231 CSABA Zoltán OŠK Boľkovce FK Rimavské Janovce 9,96 30.7.2009 11/2a
20 910219 ČERNOTA Milan MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 9,96 31.7.2009 11/1
21 930406 ČÍK Erich Tatran Pukanec Sitno Ban.Štiavnica 6,64 28.7.2009 11/1
22 890627 DEDINA Peter FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
23 910816 DIVOK Andrej ŠK Badín TJ Hronsek 6,64 16.7.2009 11/1
24 921114 DREXLER Martin FK Žiar nad Hronom Baník Štiavnické Bane 9,96 8.7.2009 11/1
25 920205 DVORSKÝ Ján MFK Ružomberok Máj Černová 6,63 15.7.2009 11/1
26 920826 ERTEL Stanislav MFK Banská Bystrica Fatran Zázrivá 9,96 24.7.2009 11/1 DK
27 881031 FLEŠKO Andrej Javorina Podhradie ŠK Turč.Štiavnička 14,94 3.7.2009 11/1 MT
28 900811 FLEŠKO Marek Javorina Podhradie ŠK Turč.Štiavnička 14,94 3.7.2009 11/1 MT
29 920512 FROLO Lukáš MFK Ružomberok Máj Černová 6,63 15.7.2009 11/1
30 731202 FUJAK Rudolf OŠK Rudina FK Lodno 9,96 3.7.2009 11/1
31 661224 FUJAK Vladimír OŠK Rudina FK Lodno 9,96 22.7.2009 11/1
32 850715 GAMBOŠ Marek ŠK Juventus ZA-Závodie ŠKF AK Lúky 15 29.7.2009 11/1 ZA
33 811225 GEMER Štefan Druž.Kamenné Kosihy Vinohrad Čebovce 9,96 31.7.2009 11/1
34 910825 GLONČÁK Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 9,96 28.7.2009 11/1 LM
35 740831 GLUCH Miroslav Prameň Dolná Strehová Družstevník Sklabiná 9,96 31.7.2009 11/1
36 870222 GONOSZ Norbert MFK Revúca MFK Jelšava 14,94 30.7.2009 11/1
37 810521 GREGUŠKA Miroslav Družstevník Žaškov 1.OFC Liptov.Sliače 9,96 21.7.2009 11/2a
38 911123 GUSTIŃÁK Lukáš Oravan Orav.Jasenica ŠK Olympia Bobrov 9,94 31.7.2009 11/1 DK
39 930511 HLAVÁČ Michal Družstevník Dúbravica ŠK Hrochoť 6,64 27.7.2009 11/1
40 670629 HOCK Miroslav Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
41 871020 HODOR Branislav FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
42 860729 HODOR Michal FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
43 751031 HOLUB Jaroslav MŠK Námestovo Slov. Magura Vavrečka 14,94 22.7.2009 11/1 DK
44 751228 HORVÁTH Ľubomír Družstevník Valča Družstevník Ďanová 14.94 23.7.2009 11/1 MT
45 770530 HROMÁDKA Pavol OŠK Lutila Družs.Lovčica-Trubín 9,96 31.7.2009 11/1
46 760416 HUGYÁR Peter FK Jesenské Družstevník Kráľ 15 31.7.2009 11/1 RS
47 830521 HUSÁRIK Marián OŠK Baník Stráňavy VTJ Rajecké Teplice 15 31.7.2009 11/1 ZA
48 820314 ISKRA Pavel FK Jesenské FTC Fiľakovo 15 30.7.2009 11/1
49 810406 JÁGERSKÝ Miroslav Prameň Dolná Strehová Š-team Veľký Krtíš 9,96 30.7.2009 11/2a
50 910305 JANČOK Ondrej FK Žiar nad Hronom ŠK Voznica 9,95 7.7.2009 11/1
51 801113 JANÍK Martin ŠK Metal Servis Králiky ŠK Badín 9,96 9.7.2009 11/1
52 880128 JONÁŠ Miroslav MŠK Turany Družstevník Východná 13,28 31.7.2009 11/1
53 840908 JUHÁS Michal Jednota Bánová ŠK Juventus ZA-Závodie 9,96 22.7.2009 11/1
54 841202 JUHOŠ Vladimír Š-Team Veľký Krtíš Baník Veľký Krtíš 14,94 30.7.2009 11/1 VK
55 881206 JURČÍK Roman FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
56 850831 JURŠČÁK Tomáš FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
57 890209 KAPUSTA Michal FK Žiar nad Hronom Sokol Nevoľné 10 29.7.2009 11/1
58 870409 KÁRASZ Vojtech Družstevník Gemer ŠK Bátka 9,96 31.7.2009 11/1
59 940305 KARKALÍK Patrik ŠK Hrochoť FK Jupie BB-Podlavice 7 29.7.2009 11/1
60 910812 KARKALÍK Peter Družstevník Dúbravica ŠK Hrochoť 6,64 27.7.2009 11/1
61 910420 KERESZTES František FK Rimavské Janovce FK Jesenské 9,96 29.7.2009 11/1 RS
62 790926 KMEŤ Ivan MŠK Turany ŠK Aqua Turč.Teplice 14,94 29.7.2009 11/1
63 880704 KOCÚR Martin MŠK Podrečany Slovan Tomášovce 14,94 28.7.2009 11/1
64 790430 KONEČNÝ Slavomír Kinex Bytča ŠK Javorník Makov 9,95 7.7.2009 11/1
65 860620 KORENČÍK Michal Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 9,96 31.7.2009 11/1
66 620710 KOSORÍN Jaroslav Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
67 810425 KOVÁČ Adrián Prameň Dolná Strehová Vinohrad Čebovce 9,96 31.7.2009 11/1
68 780917 KOVALČÍK Miroslav MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 15 31.7.2009 11/1
69 840919 KRAJČ Igor FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
70 860524 KRAUZ Igor ŠK Juventus ZA-Závodie ŠKF AK Lúky 15 29.7.2009 11/1 ZA
71 910112 KRIŠKO Tomáš FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
72 610927 KRUŽLIC Ľubomír Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
73 860131 KUBALA Dávid Sokol Komjatná OŠK Lisková 10 10.7.2009 11/1 LM
74 850306 KUBALA Peter Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 9,96 31.7.2009 11/1
75 830723 KUBÁT Matej Metalservis Králiky ŠK Kremnička 15 30.7.2009 11/1
76 830815 KUCIAN Rastislav Družstevník Valča MŠK Fomat Martin 9,96 9.7.2009 11/1
77 860106 KUNA Ľubomír FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
78 880204 KURČÍK Jakub Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 14,94 28.7.2009 11/1
79 791125 KÚŠTIK Robert OŠK Lutila Družs.Lovčica-Trubín 9,96 31.7.2009 11/1
80 820609 KUTMAN Richard MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 9,96 31.7.2009 11/1
81 920721 LAKATOS Dávid FK Jesenské FK Rimavské Janovce 6,64 31.7.2009 11/1
82 900814 LALÍK Juraj MFK Lokomotíva Zvolen Metalservis Králiky 14,94 30.7.2009 11/1
83 851118 LÁZÁR Ondrej Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 9,96 28.7.2009 11/1
84 940126 LONČÍK Radoslav MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 13,28 9.7.2009 11/1 ZA
85 880410 LONGAUER Tomáš ŠKM SAVON B.Bystr. ŠK Sokol Staré Hory 9,96 8.7.2009 11/1
86 901029 MACKO Ľubomír MFK Banská Bystrica FK Šalková 19,92 23.7.2009 11/1
87 920220 MAHÚT Marek MFK Banská Bystrica Fatran Zázrivá 9,96 24.7.2009 11/1 DK
88 810925 MAHÚT Miroslav ŠK Belá Jednota Bánová 9,96 29.7.2009 11/1
89 670522 MACHAVA Ondrej Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
90 610807 MAJERSKÝ Vladimír Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
91 750213 MARCINÍK Jozef Baník Veľký Krtíš Baník Kalinovo 9,96 28.7.2009 11/1
92 850217 MARTINSKÝ Marek MŠK Fomat Martin Družstevník Ďanová 9,96 24.7.2009 11/1
93 920424 MATEČKA Dávid ŠK Tempus R.Sobota FK Rimavské Janovce 6,64 28.7.2009 11/1
94 911123 MATEJKO Peter MŠK Žilina OŠK Rosina 6,64 29.7.2009 11/1
95 650915 MAŤKO Peter ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 13,28 28.7.2009 11/1
96 910801 MATUŠKA Ján MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 9,96 9.7.2009 11/1 ZA
97 940607 MAZÚCH Kristián ŠK Hrochoť FK Jupie BB-Podlavice 7 29.7.2009 11/1
98 701119 MELÍŠEK Miloš MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 14,94 30.7.2009 11/1 VK
99 760602 MESÍK Ivan FK Šalková Družstevník Baláže 9,96 31.7.2009 11/1
100 830219 MESZÁROŠ Štefan Sklotatran Poltár Baník Ružiná 15 30.7.2009 11/1
101 930205 MEŠTER Marek OTJ Hontianske Nemce ŠK Badín 6,64 21.7.2009 11/2a
102 850708 MIHOK Milan FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
103 911228 MILAN Marek MFK Ružomberok Máj Černová 6,63 15.7.2009 11/1
104 921127 MOJSKÝ Dominik Jednota Bánová FK Strečno 9,96 23.7.2009 11/1 ZA
105 920605 MRVÁŇ Martin ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 6,64 23.7.2009 11/1
106 890729 MÚDRY Šimon Máj Černová OŠK Lisková 9,96 23.7.2009 11/1
107 861103 NEMČOK Attila Š-Team Veľký Krtíš Baník Veľký Krtíš 14,94 30.7.2009 11/1 VK
108 910318 OLÁH Jozef OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 30.7.2009 11/1 MT
109 880605 PAGÁČ Andrej MFK Ilava Fatran Dolná Tižina 15 31.7.2009 11/1 ZA
110 931008 PALÍK Ivan Dukla Banská Bystrica FK LAFC Lučenec 6,64 31.7.2009 11/1
111 820717 PAULÍK Augusrín FK Žiar nad Hronom Baník Ružiná 14,94 1.7.2009 11/1
112 890822 PAVLOVE Michal OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 10 30.7.2009 11/1
113 910918 PEČKO Roman MFK Ružomberok Máj Černová 6,63 15.7.2009 11/1
114 780901 PELLE Norbert TJ Uzovská Panica Družstevník Gemer 14,94 30.7.2009 11/1
115 911122 PIECKA Martin ŠK Badín TJ Hronsek 6,64 16.7.2009 11/1
116 920623 POBEHA Juraj OFK Družstevn.Žaškov MFK Dolný Kubín 10 28.7.2009 11/1 DK
117 801008 POLIAK Dušan OŠK Boľkovce Slovan Tomášovce 10 31.7.2009 11/1
118 901120 POVAŽAN Tomáš MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 9,96 29.7.2009 11/1
119 910717 PREGI Lórant FK Ožďany FTC Fiľakovo 15 30.7.2009 11/1 MT
120 720726 RAČKO Zdenko Dukla Sušany CŠK Cinobaňa 9,96 23.7.2009 11/1
121 860526 RAFFAJ Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 9,96 29.7.2009 11/1
122 920719 RAKUČÁK Filip Kinex Bytča OFK Kotešová 9,96 29.7.2009 11/1
123 760912 RAŠNER Michal Družs.Hronská Dúbrava Agro Ostrá Lúka 10 22.7.2009 11/1
124 830420 REPISKÝ Jaroslav MFK Žarnovica Partizán Župkov 9,96 16.7.2009 11/2a
125 881031 RERICH Ján MFK Lokomotíva Zvolen OTJ Hontianske Nemce 10 23.7.2009 11/1
126 910910 RUTTKAY Roman Dukla Banská Bystrica TJ Hronsek 6,64 16.7.2009 11/1
127 900521 RYBÁR Lukáš FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 9,96 31.7.2009 11/1
128 930206 SAJTÁK Michal FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
129 901205 SAJTÁK Tomáš FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
130 750407 SČERBA Rastislav Družstevník Kružlová Družstevník Východná 9,96 9.7.2009 11/1
131 840404 SCHMIDT Ladislav Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 10 30.7.2009 11/1
132 631231 SLÚKA ján Štart Sitno Prenčov Sitno Ban.Štiavnica 9,96 28.7.2009 11/1
133 921101 SNOPKO Milan ŠK Badín TJ Hronsek 6,64 16.7.2009 11/1
134 910606 SNOPKO Patrik ŠK Badín TJ Hronsek 9,96 16.7.2009 11/1
135 850103 SPIŠIAK Branislav FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 9,96 14.7.2009 11/1
136 910814 SPIŠIAK Michal Dukla Banská Bystrica ŽP Šport Podbrezová 13,28 31.7.2009 11/1
137 880403 SPIŠIAK Peter FK Šalková ŠK Zornička Riečka 10 28.7.2009 11/1
138 850603 STANKO Martin FK Vyšné Opátske FK 1928 Jasenie 9,96 3.7.2009 11/1
139 910722 STIERANKA Peter FK Santrio Láza FK LAFC Lučenec 6,64 31.7.2009 11/1
140 910717 SUDOR Vladimír FK Istrobanka Rajec FK Ďurčiná 15 31.7.2009 11/1 ZA
141 830506 SÚKENÍK Karol MFK Revúca MFK Jelšava 14,94 30.7.2009 11/1
142 770515 SZABÓ Gabriel FK Jesenské FC 98 Hajnáčka 9,96 28.7.2009 11/1
143 731102 ŠEDIANSKY Peter Sokol Tekov.Breznica ŠK Kovo Hron.Beňadik 9,96 29.7.2009 11/1
144 920103 ŠIMKO Michal Družstevník Dúbravica ŠK Hrochoť 6,64 31.7.2009 11/1
145 780820 ŠINTAJ Miroslav FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
146 760710 ŠINTAJ Stanislav FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
147 900410 ŠÍPKA Vladimír FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
148 910506 ŠIŠKA Martin 1.OFC Liptov.Sliače Druž.Liptov.Štiavnica 9,96 22.7.2009 11/1
149 910308 ŠKRIBA Jakub ŠK Badín MFK Banská Bystrica 19,92 15.7.2009 11/1
150 781227 ŠOUFL Miroslav FK Lamač Bratislava FK Lodno 9,96 13.7.2009 11/1
151 741019 ŠTEFÚŇ Ladislav FK Predmier FKH Hliník 15 31.7.2009 11/1 ZA
152 910513 ŠTEVČEK Dominik FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
153 920629 ŠTEVČEK Richard FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
154 921209 ŠTULRAJTER Martin Part.Čierny Balog Tatran Čierny Balog 7 28.7.2009 11/1
155 831109 ŠUHAJDA Marcel FK Jesenské FK Rimavské Janovce 9,96 31.7.2009 11/1
156 900811 ŠVIHRA Ján FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
157 890910 ŠVIHRA Michal FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
158 781124 THUZA Gabriel Družstevník Kráľ Slovan Hrnč.Zalužany 9,96 30.7.2009 11/1
159 760821 TONDRA Viliam FC Pivovar Veľký Šariš Družstevník Podzámčok 13,28 8.7.2009 11/1
160 830808 TÓTH Ján OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 30.7.2009 11/1 ZA
161 901114 TURANEC Pavol Váhostav Horný Hričov Družstevník Hôrky 9,96 28.7.2009 11/1
162 891108 VACULČIAK Pavol FK Jupie BB-Podlavice Metalservis Králiky 14,94 29.7.2009 11/1
163 780822 VALAŠTIAK Milan FC 34 LM-Palúdzka ŠK Demänová 9,96 30.7.2009 11/2a
164 870514 VÁRADI Tomáš Družstevník Gemer ŠK Bátka 9,96 31.7.2009 11/1
165 820114 VINCZE Endre FK Rimavské Janovce FK Jesenské 14,94 29.7.2009 11/1 RS
166 901026 VLKOVIČ Michal FK Žiar nad Hronom Sokol Nevoľné 10 29.7.2009 11/1
167 900922 VRBOVKAI Jozef Baník Veľký Krtíš Inter Bátorová 9,96 13.7.2009 11/1
168 810913 ZACHAR Peter Baník Veľký Krtíš Baník Ružiná 15 30.7.2009 11/1
169 891210 ZAŤKO Tomáš FK Dovalovo ŠKM Liptovský Hrádok 9,96 30.7.2009 11/1 LM
170 851110 ZÁTROCH Ján FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 14,94 30.7.2009 11/1
171 910712 ŽIDEK Marek FK Strečno Považan Nezb.Lúčka 6,64 22.7.2009 11/1
172 901210 ŽUCHA Marián Tatran Bytčica Jednota Bánová 14,94 28.7.2009 11/1 ZA

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 890918 KUZMA Martin FK Čadca Polom Raková 9,96 30.07.2009 12 P

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 940709 KOZÁRIK Jakub MFK Lokomot.Zvolen ŽP Šport Podbrezová 9,96 10.07.2009 10/d