Prestupový termín
MAREC 2010

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum schválené do ...
1 890725 ABEL Dávid Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 18.03.2010 30.6.2010
2 871224 ABELOVSKÝ Marián Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 22.03.2010 31.12.2010
3 911210 ABRAHÁM Patrik Družst.Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 30.6.2010
4 920824 ADAMÍK Tomáš MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 24.03.2010 ZH
5 900204 AGÓCS Štefan Klas Stárňa Družstevník Kráľ 15.03.2010 ZH
6 890626 BABEĽA Miloš Partizán Čierny Balog Spartak Závadka N.Hr. 17.03.2010 30.6.2010
7 860724 BACKA Štefan MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 31.03.2010 30.6.2010
8 770910 BAČO Ľudovít ŠK Bátka ŠK Tempus R.Sobota 26.03.2010 ZH
9 670621 BAHNO Ján Družst.Lovčica-Trubín FO Lovča 23.03.2010 30.6.2010
10 840923 BACHLEDA Ján FTC Fiľakovo Slovan Š.Bukovinka 31.03.2010 30.6.2010
11 851126 BALÁŽ Roman Družstevník Krivá ŠK Tvrdošín 24.03.2010 30.6.2010
12 800922 BALÁŽ Viliam ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 09.03.2010 30.6.2010
13 880425 BALÍK Maroš OFK Stred.Plachtince Družstevník Príbelce 21.03.2010 30.6.2011
14 920421 BÁLINT Rajmund ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 30.6.2011
15 900525 BALVAN Lukáš Tatran Bytčica ŠK Juventus ZA-Závodie 15.03.2010 30.6.2010
16 901225 BANGA Ján Baník Kalinovo Tatran Breznička 26.03.2010 31.12.2010
17 880601 BÁNOVSKÝ Miroslav FK Zvolenská Slatina ŠK Hrochoť 17.03.2010 30.6.2010
18 830513 BARIAK Dalibor MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 22.03.2010 31.12.2010
19 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 19.03.2010 30.6.2010
20 920603 BARIČIČ Jaroslav MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 19.03.2010 30.6.2010
21 870412 BARTOLOVIC Ján Sitno Ban.Štiavnica Štart Prenčov 26.03.2010 30.6.2010
22 831112 BASARA Martin ŠK Nacina Ves Tatran Bytčica 31.03.2010 31.12.2010
23 940801 BAYER Michal MFK Ružomberok OŠK Švošov 31.03.2010 30.6.2010
24 941130 BELA Jakub Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 30.03.2010 30.6.2011
25 820915 BELAN Ján MFK Žarnovica Partizán Župkov 17.03.2010 31.12.2010
26 880602 BELOVEC Ján OŠK Radzovce Slovan Šiat.Bukovinka 18.03.2010 30.6.2010
27 910705 BENČO Lukáš ŠK Závažná Poruba MFK Tatran L.Mikuláš 25.03.2010 30.6.2010
28 830305 BENIAK Michal MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 23.03.2010 30.6.2010
29 801207 BENKO Michal Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Lietava 24.03.2010 31.12.2010
30 920801 BENKO Tomáš FC Zentiva Hlohovec MFK Banská Bystrica 10.03.2010 30.6.2011
31 880111 BEREŠČÍK Milan ŠK Sačurov OFK 1950 Priechod 31.03.2010 30.6.2011
32 900120 BERKY Ján MFK Lokomot. Zvolen Slovan Kúpele Sliač 25.03.2010 31.12.2010
33 900216 BERKY Slavomír ŠK Hrochoť OTJ Hontianske Nemce 22.03.2010 30.6.2010
34 900221 BERNÁT Marek FK Trnové OŠK Baník Stráňavy 17.03.2010 ZH
35 710419 BERNÁTH Ladislav FC Slovan Divín MŠK Podrečany 24.03.2010 31.12.2010
36 910410 BÍREŠ Tomáš ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Sásová 31.03.2010 30.6.2010
37 890130 BLAHO Pavol FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 04.03.2010 30.6.2010
38 850109/SRB BOCKA Miroslav FK Čadca Tatran Sučany 18.03.2010 31.12.2010
39 771010 BOCKO Dušan ŠK Závažná Poruba Sokol Beňadiková 11.03.2010 31.12.2010
40 830310 BÓHA Mário FK Žiar nad Hronom Družstevník Piteľová 25.03.2010 31.12.2010
41 760804 BOHÁČIK Robert CSM Tisovec Družstevník Klenovec 31.03.2010 30.6.2012
42 940106 BOHUNSKÝ Ľuboš Tempo Partizánske MŠK Žilina 09.03.2010 30.6.2010
43 811109 BOLIBRUCH Tomáš MŠK Námestovo Blatná Habovka 22.03.2010 30.6.2010
44 830203 BOMBIAK Martin ŠK Lozorno Družstevník Vasiľov 12.03.2010 30.12.2010
45 920922 BORSÍK Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky MŠK Fomat Martin 19.03.2010 30.6.2010
46 861222 BRČÁK Peter MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 25.03.2010 30.6.2010
47 861121 BREZA Jozef MFK Snina OFK 1950 Priechod 26.03.2010 30.6.2010
48 751013 BRIŠ Robert FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 25.03.2010 31.12.2010
49 880321 BRIŠÁK Ľubomír MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 25.03.2010 30.6.2010
50 930929 BRŇÁK Daniel Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 26.03.2010 31.12.2010
51 921209 BROŽ Oto MFK Banská Bystrica Iskra Hnúšťa 19.03.2010 ZH
52 810103 BŘÍZA Branislav RTJ Brodno ŠK Juventus ZA-Závodie 15.03.2010 30.6.2010
53 860612 BUDINEC Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 23.03.2010 31.12.2010
54 940905 BUCHTA František Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 30.03.2010 30.6.2011
55 890709 BUKVIČ Nemanja Tatran Krásno n.Kys. REaMOS K.Lieskovec 24.03.2010 30.6.2010
56 840401 BURDEL Ján Družstevník Kvačany OŠK Bešeňová 04.03.2010 31.12.2010
57 881224 CAGARDA Lukáš FK Trebostovo Družstevník Belá 30.03.2010 ZH
58 600605 CAPÁK Anton Slovan Šahy Šport Klub Dolinka 31.03.2010 30.6.2010
59 840328 CICKO Ladislav Tatran Sučany Javorina Podhradie 26.03.2010 30.6.2010
60 900220 CÍSAŘ Marek Oravan Orav.Jasenica ŠK Olympia Bobrov 23.03.2010 31.12.2010
61 890330 CÚT Stanislav Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 09.03.2010 30.6.2010
62 880215 CVACHO Lukáš 1.HFC Humenné ŠK Aqua Turč.Teplice 31.03.2010 30.6.2010
63 940908 CVACHO Peter Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 30.03.2010 30.6.2011
64 761027 CVEJKUŠ Marián MFK Lokomot. Zvolen Slovan AX Budča 22.03.2010 30.6.2010
65 840114 CZENE Norbert FC 98 Hajnačka Družstevník Tachty 01.03.2010 ZH
66 840907/UKR ČABALA Sergej Prameň Dolná Strehová Metalservis Králiky 19.03.2010 30.6.2010
67 861018 ČASÁR Erik Tatran Sučany Družstevník Ďanová 23.03.2010 30.6.2010
68 910115 ČECH Ján Tatran NAO L.Mikuláš Družstevník Kvačany 11.03.2010 31.12.2010
69 791223 ČERNÁK Peter FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Turany 19.03.2010 30.6.2010
70 900119 ČERVEŇ Milan FK Nižná FK Slovan Trstená 23.03.2010 ZH
71 900119 ČERVEŇ Milan Slovan Trstená TJ Blatná Habovka 31.03.2010 15.7.2010
72 860518 ČERVEŇÁK Andrej Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 09.03.2010 30.6.2010
73 931122 ČERVIENKA Matej Sokol Trnavá Hora Sokol Dolná Ždaňa 18.03.2010 30.12.2010
75 871128 ČILJAK Lukáš Tatran Sučany Družstevník Dražkovce 26.03.2010 30.6.2010
76 810330 ČÍŽ Ondrej FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 18.03.2010 30.6.2010
77 920402 ČUBA Miroslav MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 26.03.2010 30.6.2010
78 870106 DAŇA Jaroslav Slovan Trstená FK Nižná 17.03.2010 ZH
79 941221 DANAJ Dávid ŠK Agro Baník Dúbrava Tatran NAO L.Mikuláš 03.03.2010 30.6.2010
80 940404 DANAJ Denis MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 29.03.2010 30.6.2010
81 930916 DANAJ Martin ŠK Agro Baník Dúbrava Tatran NAO L.Mikuláš 03.03.2010 30.6.2010
82 920824 DANIŠKA Roman MŠK Žilina ŠK Belá 31.03.2010 ZH
83 810408 DANKO Miroslav Tatran VLM Pliešovce ŠKP Detva 22.03.2010 30.6.2010
84 850913 ĎANOVSKÝ Andrej Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 22.03.2010 30.6.2010
85 840928 DATKO Jozef Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 25.03.2010 31.12.2010
86 780704 DEMKO Richard PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 24.03.2010 31.12.2010
87 770728 DÉRER Anton Tatran Sučany Javorina Podhradie 24.03.2010 30.6.2010
88 880502/UKR DERKAČ Igor MFK Nová Baňa ŠK Kovo Hron.Beňadik 09.03.2010 30.6.2011
89 911203 DIANOVSKÝ Tomáš Družba Malý Čepčín MŠK Fomat Martin 25.03.2010 30.6.2010
90 750728 DILÍK Marek ŠK Sásová Sokol Telgárt 31.03.2010 30.6.2010
91 911105 DOBROCKÝ Tomáš FTC Fiľakovo Slovan Vidiná 25.03.2010 ZH
92 911105 DOBROCKÝ Tomáš Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 25.03.2010 30.6.2010
93 860328 DOROTOVIČ Daniel ŠK Hrochoť TJ Elán Zvolen 31.03.2010 31.12.2010
94 921114 DREXLER Martin Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 23.03.2010 30.6.2010
95 911107 DUBOVICKÝ Martin Raven Považ. Bystrica Pokrok Stará Bystrica 26.03.2010 ZH
96 810416 DUDOŇ Michal Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 31.03.2010 30.6.2010
97 850728 DUĽA Vladimír FK Spišská Nová Ves Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 30.6.2010
98 800625 ĎURIAN Martin ŠKF Kremnica Sokol Nevoľné 24.03.2010 30.6.2010
99 890322 ĎURICA Tomáš Baník Ružiná FC Slovan Divín 23.03.2010 ZH
100 920707 DVORSKÝ Martin MFK Lokom.Zvolen Slovan Kúpele Sliač 24.03.2010 30.6.2010
101 900927 ERNEY Tomáš FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15.03.2010 31.12.2010
102 920704 FABIAN Michal MFK Lokom.Zvolen Družst.Lovčica-Trubín 23.03.2010 ZH
103 941124 FÁBRY Michal Máj Černová OŠK Švošov 25.03.2010 30.6.2010
104 890126 FAŠANG Martin Prameň Kováčová FC Sokol Turová 19.03.2010 30.6.2010
105 781219 FEKETÍK Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 31.12.2010
106 760402 FELYO Marek Družs.Horné Semerovce Slovan Dudince 23.03.2010 31.12.2010
107 870704 FIDERÁK Matúš FC Oravský Podzámok Družstevník Veličná 15.03.2010 30.6.2010
108 700904 FLAŠÍK Marián FK Žiar nad Hronom OŠK Lieskovec 24.03.2010 30.6.2010
109 831230 FRANK Stanislav OFK Bošany OŠK Hruštín 30.03.2010 30.12.2010
110 860917 FRIČ Andrej Druž.Lipt.Štiavnička 1.OFC Liptovské Sliače 09.03.2010 ZH
111 881226 FRIČ Peter OŠK Svätý Kríž 1.OFC Liptov.Sliače 25.03.2010 30.6.2010
112 931130 FRONC Jozef FK 34 Brusno MFK Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2010
113 930306 FURČÁK Miroslav Družba Smrečany-Žiar MFK Tatran L.Mikuláš 25.03.2010 30.6.2010
114 830721 GAÁL Gabriel ŠK Bátka Družstevník Gemer 29.03.2010 31.7.2010
115 900122 GÁBORČÍK Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Blatnica 31.03.2010 30.6.2011
116 930512 GÁBRIŠ Patrik FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2010
117 910110 GAJDOŠ Boris TJ Veličná MFK Dolný Kubín 26.03.2010 30.6.2010
118 920517 GÁL Dávid ŠK Š-Team Vinica Družs.Kamenné Kosihy 22.03.2010 30.6.2010
119 871012 GÁLIK Pavol FC Jelenec TJ Iľanovo 29.03.2010 30.6.2011
120 920829 GALO Ľuboš Družstevník Jablonové FK Predmier 27.03.2010 30.9.2010
121 741017 GANDŽALA Oliver CSM Tisovec ŠK Bastav Revúčka 29.03.2010 31.12.2010
122 930922 GARAJ Martin MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 12.03.2010 30.6.2010
123 771216 GÁSPÁR Peter Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 20.03.2010 30.6.2010
124 790129 GAŠPIERIK Ladislav FK Zástranie Slovan Ladon.Vadičov 29.03.2010 30.7.2010
125 830524 GAVLÁK Martin Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 20.03.2010 30.6.2010
126 700504 GAVORNÍK Marián Tatran Turček TJ Kremnické Bane 12.03.2010 31.12.2010
127 870924 GAŽO Marián ŠK Kremnička Sokol Staré Hory 31.03.2010 31.12.2010
128 810307 GEJDOŠ Peter ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 30.6.2010
129 881115 GERÁT Lukáš Družstevník Bzovík OFK Teplička n.Váhom 25.03.2010 31.12.2010
130 920119 GERBÁČ Patrik Družstevník Želovce Baník Veľký Krtíš 03.03.2010 28.2.2011
131 940114 GLAICH Roman Dukla Banská Bystrica MFK Lokomotíva Zvolen 22.03.2010 ZH
132 870216 GOCNÍK Lukáš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 24.03.2010 30.6.2010
133 930716 GONŠOR Marko OŠK Likavka Máj Černová 31.03.2010 30.6.2010
134 800527 GRAJZER Ján Tatran Harmanec OFK Liptovská Lúžna 31.03.2010 30.9.2010
135 670416 GRENDEL Štefan TJ Veľké Revištia Tatran Sučany 31.03.2010 30.6.2010
136 880731 GRIEŠ Tomáš ŠM Gôtovany FC 34 LM-Palúdzka 20.03.2010 31.12.2010
137 920901 GÚGĽAVA Peter FK LAFC Lučenec Jednota Málinec 24.03.2010 ZH
138 941108 HAD Tomáš MŠK Turany Lokom.SEZ Kraľovany 31.03.2010 30.12.2010
139 820425 HAJNÁR Martin TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 24.03.2010 30.6.2010
140 900320 HAJTMAN Tomáš Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 01.03.2010 30.6.2010
141 880805 HALAJ Patrik Tatran Breznička Jednota Málinec 24.03.2010 31.12.2010
142 800122 HALAMA Martin ŠK OPL Poniky FC Sokol Turová 25.03.2010 ZH
143 940610 HAMERSKÝ Dominik MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 25.03.2010 30.6.2012
144 930629 HANČÍK Tomáš FK Biely Potok Dukla Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2010
145 930723 HANES Vladimír FTC Fiľakovo ŠK Badín 24.03.2010 30.6.2011
146 760717 HARANZA Štefan FC Slovan Divín Družba Lupoč-Praha 31.03.2010 30.6.2010
147 920518 HARING Milan ŠK Hrochoť Sokol Medzibrod 24.03.2010 ZH
148 840630 HAVIAR Peter FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 19.03.2010 30.6.2010
149 861104 HAZUCHA Michal Baník Kalinovo Baník Ružiná 17.03.2010 30.6.2010
150 910204 HAZUCHA Pavol FC 34 LM-Palúdzka Tatran NAO L.Mikuláš 03.03.2010 30.6.2010
151 790618 HEJČÍK Robert ŠK Kremnička FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 30.6.2010
152 930628 HELLEBRANDT Zdenko Sokol Zubrohlava MFK Banská Bystrica 24.03.2010 30.6.2012
153 941006 HENCEL Filip MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 30.03.2010 30.6.2010
154 790923 HLINKA Slavomír PS Hliník nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 15.03.2010 30.6.2010
156 940911 HLUCHÁŇ Mário Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 30.03.2010 30.6.2011
157 870120 HLUCHÝ Pavol ŠK Dolný Hričov Cemen.Lietavská Lúčka 22.03.2010 31.12.2010
158 841226 HLUŠÁK Marek ŠK Závažná Poruba FC 34 LM-Palúdzka 04.03.2010 31.12.2010
159 751205 HOFERICA Ján REaMOS K.Lieskovec Družst.Hrič.Podhradie 31.03.2010 30.6.2010
160 921121 HOJDA Denis ŠK Selce ŠK Kremnička 30.03.2010 30.6.2010
161 880115 HOLÍK Martin Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 19.03.2010 30.6.2010
162 920913 HOLLÝ Tomáš TJ Novoť MŠK Žilina 25.03.2010 30.6.2010
163 940717 HOLUBČÍK Dušan Iskra Hrboltová Máj Černová 25.03.2010 31.12.2010
164 920805 HOMOLA Erik MFK Banská Bystrica ŠKF Baník Handlová 31.03.2010 ZH
165 920805 HOMOLA Erik ŠKF Baník Handlová ŠK Kremnička 31.03.2010 30.6.2012
166 851016 HORŇÁK Štefan ŠK Danubia Bratislava Družstevník Sklabiňa 09.03.2010 ZH
167 900130 HORVÁTH Aladár Družstevník Kráľ FK Abovce 30.03.2010 30.6.2010
168 890417 HOTERA Erik Partizán Kunerad Tatran Bytčica 15.03.2010 ZH
169 890417 HOTERA Erik Tatran Bytčica ŠK Juventus ZA-Závodie 15.03.2010 30.6.2010
170 880204 HOTOVÝ Michal MTK Leopoldov OŠK Rosina 14.03.2010 31.12.2010
171 840607 HOZ Michal ŠKF Kremnica Sokol Nevoľné 18.03.2010 30.6.2010
172 870818 HRABINA Richard Raven Považ. Bystrica Štart Veľké Rovné 31.03.2010 31.12.2010
173 890816 HRČKA Juraj PFK-OV Hor.Ozorovce Slovan AX Budča 22.03.2010 30.6.2010
174 930325 HRIC Matúš Sokol Nevoľné FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 ZH
175 871214 HRIŇ Daniel Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 22.03.2010 31.12.2010
176 930427 HRKEL Adam MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 25.03.2010 30.6.2010
177 940714 HRTÚS Ján Kysučan Korňa Slovan Podvysoká 24.03.2010 30.6.2010
178 641025 HRUŠKA Ján Považan Nezb.Lúčka Fatran Varín 30.03.2010 30.6.2011
179 940915 HUBOČAN Matúš MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 31.03.2010 30.6.2010
180 861216 HUDCOVIČ Marek ŠKM Liptovský Hrádok FK Kráľova Lehota 31.03.2010 30.6.2010
181 861216 HUDCOVIČ Marek Liptov Vavrišovo ŠKM Liptovský Hrádok 31.03.2010 ZH
182 710414 HUDEC Peter Tatran Sučany Javorina Podhradie 24.03.2010 30.6.2010
183 890103 HÚSKA Ondrej MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 19.03.2010 30.6.2010
184 860808 HYČKO Milan Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 22.03.2010 30.6.2010
185 891212 HÝLL Pavol ŠK Belá Jednota Bánová 25.03.2010 30.6.2010
186 890118 HYRAVÝ Pavol Máj Černová Sokol Stankovany 29.03.2010 30.6.2010
187 920519 CHLÚDA Lukáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Iskra Hrboltová 31.03.2010 30.6.2010
188 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa FK Trebostovo 26.03.2010 30.6.2010
189 800218 CHOCHRÚŇ Ľuboš Slovan Podvysoká Slovan Klokočov 16.03.2010 31.12.2010
190 920911 CHOVAN Andrej ŠKM Liptovský Hrádok FK Kráľova Lehota 31.03.2010 ZH
191 750416 CHOVANEC Radoslav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 31.03.2010 30.6.2010
192 941223 CHOVANKO Ľubomír Cement.Lietav.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 10.03.2010 30.6.2010
193 861126 CHROMÍK Michal ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 23.03.2010 30.6.2010
194 880426 CHUDÝ Matúš ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 11.03.2010 30.6.2010
195 911127 CHYLÍK Patrik Tatran Turzovka FK Čadca 31.03.2010 30.6.2010
196 931127 ILENČÍK Martin MFK Tatran L.Mikuláš TJ Iľanovo 30.03.2010 30.6.2012
197 820319 IVAN Dušan ŠKF Kremnica Sokol Krahule 24.03.2010 31.12.2010
198 700114 IVAN Ladislav FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 25.03.2010 30.6.2010
199 870814 IŽIP Martin Družstevník Belá MŠK Fomat Martin 15.03.2010 ZH
200 920608 JADROŇ Patrik OŠK Lokca Oravan Rabča 23.03.2010 30.6.2010
201 840206 JAKUBEC Pavel MFK Rusovce FK Slovenské Ďarmoty 15.03.2010 30.6.2010
202 910305 JANČOK Ondrej ŠK Voznica Sokol Dolná Ždaňa 18.03.2010 30.6.2010
203 860321 JANEC Jaroslav Tatran Bytčica ŠK Lietava 31.03.2010 30.6.2010
204 890214 JANEC Juraj MŠK Kys.Nové Mesto Cemen.Lietavská Lúčka 22.03.2010 30.6.2010
205 870301 JANIČINA Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 31.12.2010
206 900722 JANITA Daniel Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 12.03.2010 30.6.2010
207 900109 JÁNOŠÍK Vladimír ŠK Odeva Lipany FK Istrobanka Rajec 24.03.2010 30.12.2010
208 890116 JANÚCH Michal FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 18.03.2010 30.6.2010
209 870901 JAROŠ Marcel Tatran Krásno n.Kys. ŠK Čierne 30.03.2010 30.6.2010
210 910324 JEDINÝ-JANČEK Juraj MFK Lokomot. Zvolen Slovan AX Budča 22.03.2010 30.6.2010
211 900715 JELÍNEK Martin OFK Podtureň ŠKM Liptovský Hrádok 24.03.2010 ZH
212 790302 JOBKO Marek FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 11.03.2010 30.6.2010
213 770818 JURČO Peter Družst.Liptov.Štiavnica OŠK Bešeňová 29.03.2010 30.6.2010
214 820331 KAJDA Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 19.03.2010 30.6.2010
215 661211 KALANKA Peter ŠK Turčian.Štiavnička Javorina Podhradie 24.03.2010 30.6.2010
216 800822 KALIŠ Juraj Tatran Sučany Družstevník Dražkovce 26.03.2010 30.6.2010
217 850320 KAMAS Ján Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 ZH
218 890228 KAMENIŠTIAK Tomáš Slovan Podvysoká Slovan Klokočov 16.03.2010 31.12.2010
219 680306 KANÁT Miloš Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 26.03.2010 30.6.2010
220 750305 KAPUSTA Branislav ŠKF Kremnica Sokol Krahule 24.03.2010 31.12.2010
221 750122 KARAFFA Martin Slovan Agrokom.Budča Družst.Hronská Dúbrava 08.03.2010 30.6.2011
222 811112/MAC KARAKAČANOV Dragan FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 04.03.2010 30.6.2010
223 861010 KARÁSEK Michal Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 31.03.2010 30.6.2010
224 900131 KARMAN Matej Družstevník Mýtna Metalservis Králiky 22.03.2010 31.8.2010
225 800330 KAŠČÁK Marián FK Šalková Slovan Tajov 25.03.2010 30.6.2011
226 870926 KIRN František Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 31.03.2010 31.7.2010
227 890525 KIRN Pavol Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 31.03.2010 31.7.2010
228 910129 KLIMENT Lukáš ŠK Selce ŠK Hrochoť 26.03.2010 30.6.2010
229 920709 KLIMENT Stanislav Baník Ružiná FC Slovan Divín 25.03.2010 30.6.2010
230 920709 KLIMENT Stanislav Baník Kalinovo Baník Ružiná 25.03.2010 ZH
231 901206 KLINČÍK Adam FK 34 Brusno Sokol Nemecká 23.03.2010 31.12.2010
232 830423 KLINEC Tomáš Metalservis Králiky FK 34 Brusno 23.03.2010 30.6.2010
233 850114 KMEŤ Lukáš PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 30.6.2010
234 850928 KMEŤ Michal OŠK Ludrová Družst.Liptov.Štiavnica 25.03.2010 30.6.2010
235 930124 KMEŤ Peter MŠK Žilina OFK Kotešová 25.03.2010 30.6.2010
236 890710 KMEŤ Stanislav MŠK Fomat Martin MŠK Turany 09.03.2010 30.6.2010
237 921201 KNAPEC Lukáš TJ Zbýňov Družstevník Hôrky 19.03.2010 30.6.2010
238 930918 KNIŽKA Samuel MFK Banská Bystrica FK 34 Brusno 12.03.2010 ZH
239 930210 KOBOLKA Patrik MFK Dubnica n.Váhom FK Čadca 04.03.2010 ZH
240 911202 KOCIAN Peter Kinex Bytča Partizán Súľov 31.03.2010 ZH
241 910920 KOHÁR Matúš ŠK Tvrdošín FK Nižná 23.03.2010 30.6.2010
242 841116 KOHÚT Daniel MFK Banská Bystrica Metalservis Králiky 19.03.2010 30.6.2010
243 891217 KOJNOK Martin FK Lamač Bratislava FK Jupie BB-Podlavice 25.03.2010 ZH
244 900614 KOLESÁR Filip TJ Kotrina Lúčka FK Zástranie 31.03.2010 30.6.2010
245 871005 KONIAR Michal PD Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 12.03.2010 30.6.2010
246 940810 KOŇUŠÍK Martin Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 26.03.2010 31.12.2010
247 940929 KOPAS Marko Cement.Lietav.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 10.03.2010 30.6.2010
248 840905 KORDA Mário ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Valča 27.03.2010 ZH
249 840905 KORDA Mário Družstevník Valča Tatran Sučany 27.03.2010 30.6.2010
250 840211 KOREŇ Štefan FK Veľké Lovce FK 34 Brusno 17.03.2010 31.7.2010
251 900421 KORIŤÁK Robert ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 31.03.2010 30.6.2010
251 900207 KORMANEC Ján Snaha Zborov n.Bystr. Tatran Krásno n.Kys. 26.03.2010 30.6.2010
252 870725 KOSCELNÍK Juraj IDOP Lipovec MŠK Turany 19.03.2010 30.6.2010
253 840614 KOSEC Vladimír OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 23.03.2010 30.6.2010
254 860510 KOSNOVSKÝ Martin Tatran Bytčica OŠK Rosina 14.03.2010 30.6.2010
256 930919 KOSTELNÝ Andrej FK Nesluša Kysučan Ochodnica 23.03.2010 30.6.2010
257 871008 KOSTELNÝ Martin Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 17.03.2010 31.12.2010
258 921119 KOŠ Marek Slavoj Trebišov Baník Veľký Krtíš 16.03.2010 30.6.2010
259 870720 KOŠARNIK Štefan Baník Štiavnické Bane Inter Horná Ves 25.03.2010 30.6.2010
260 870730 KOTIAN Jaroslav Družs.Kamenné Kosihy ŠK Š-Team Vinica 22.03.2010 30.6.2010
261 870214 KOTMAN Tomáš Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 10.03.2010 31.12.2010
262 890318 KOVÁČ Anton ŠK Tvrdošín FK Nižná 26.03.2010 30.6.2010
263 940532 KOVÁČ Jakub MŠK Rimavská Sobota MFK Revúca 20.03.2010 ZH
264 900413 KOVÁČ Ján FO Lovča Sokol Dolná Ždaňa 25.03.2010 30.6.2010
265 871013 KOVÁČ Roman FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 31.03.2010 30.6.2010
266 760121 KOVALČÍK Ján Máj Černová ŠK Lúčky-Kúpele 31.03.2010 30.6.2010
267 940410 KOVALÍK Pavol FK Nižná MFK Banská Bystrica 19.03.2010 30.6.2013
268 761021 KOZÁR Miroslav Sokol Dolná Ždaňa Družstevník Kosorín 25.03.2010 30.6.2011
269 780423 KOZUB Milan ŠKM Liptovský Hrádok Družst.Liptov.Kokava 26.03.2010 30.6.2010
270 901104 KOŽELUHA Miroslav MŠK Fomat Martin Dynamo Príbovce 19.03.2010 30.6.2010
271 850918 KRAJČÍK Ján FO Lovča FKO Janova Lehota 24.03.2010 31.12.2011
272 860904 KRÁLIK Marek ŠKF Kremnica Sokol Krahule 24.03.2010 30.6.2010
273 930121 KRAMARA Maroš MŠK Žilina ŠK Dolný Hričov 23.03.2010 30.6.2010
274 920602 KRASŇAN Filip REaMOS K.Lieskovec MŠK Kys.Nové Mesto 24.03.2010 30.6.2011
275 900321 KREDATUS Ivan Tatran VLM Pliešovce TJ Uňatín 25.03.2010 31.12.2010
276 760408 KRIŠTOF Marián Družstevník Topoľníky TJ Kolárovice 30.03.2010 31.12.2010
277 790415 KRIŠTOF Martin PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 24.03.2010 31.12.2010
278 790531 KRÍŽ Tomáš Tatran Turček ŠKF Kremnica 24.03.2010 ZH
279 790531 KRÍŽ Tomáš ŠKF Kremnica Sokol Krahule 24.03.2010 30.6.2010
280 790508 KRNÁČ Ivan FK Jupie BB-Podlavice Iskra Horné Pršany 11.03.2010 30.6.2010
281 891102 KROPÁČ Ondrej Slovan Tomášovce FK Stará Halič 23.03.2010 30.6.2010
282 900801 KRUŽEL Marián MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 23.03.2010 30.6.2010
283 840723 KRUŽLIAK Tomáš Prameň Kováčová OŠK Dobrá Niva 30.03.2010 30.6.2010
284 921223 KUBALIAK Martin Sklotatran Poltár Slovan Hrnč.Zalužany 31.03.2010 30.6.2011
285 740303 KUBÁNI Adrián MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 23.03.2010 30.6.2010
286 900402 KUBÍK Pavol FK Zástranie OŠK Snežnica 09.03.2010 30.6.2010
287 821010 KUBINEC Miroslav CSM Tisovec Družstevník Klenovec 01.03.2010 ZH
288 920330 KUBIŠ Pavel Baník Kalinovo FK LAFC Lučenec 11.03.2010 30.6.2010
289 901205 KUBIZNA Marián Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 25.03.2010 30.6.2010
290 831105 KUBOŠNÝ Marek ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 15.03.2010 30.6.2010
291 840504 KUCEK Miloš MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 31.03.2010 30.6.2010
292 920213 KUČAVÍK Milan ŠK Javorník Makov Tatran Turzovka 30.03.2010 30.6.2010
293 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 26.03.2010 30.6.2010
294 890821 KUDLÍK Dominik MFK Lokomot. Zvolen Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 30.6.2010
295 921019 KUHEJDA Tomáš TJ Novoť MFK Dolný Kubín 16.03.2010 30.6.2010
296 900118 KUCHÁRIK Tomáš OFK Podtureň ŠKM Liptovský Hrádok 24.03.2010 ZH
297 930213 KUKA Jakub Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 23.03.2010 30.6.2010
298 820720 KUKUČKA Milan Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 18.03.2010 30.6.2010
299 940217 KUSKA Michal MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 26.03.2010 30.6.2013
300 941116 KVASNA Dušan ŠK Badín Dukla Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2010
301 890708 KVASNIČKA Tomáš ŠKM Liptovský Hrádok TJ Pribylina 25.03.2010 30.6.2010
302 900628 LACKO Tomáš MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 19.03.2010 30.6.2010
303 850422 LACO Karol MFK Nová Baňa OŠK Brehy 18.03.2010 30.6.2010
304 890525 LACH Marek Družstevník Párnica OFK Družst.Žaškov 22.03.2010 30.6.2010
305 841123 LAUKO Ľudovít Sokol Tekov.Breznica MFK Nová Baňa 23.03.2010 30-6-2010
306 800817 LAUROV Ľuboš ŠK Voznica MFK Žarnovica 23.03.2010 30.6.2010
307 851026 LAUROV Vladimír MFK Žarnovica OŠK Lutila 08.03.2010 31.12.2010
308 930322 LEGÉN Július Iskra Hnúšťa MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 31.12.2010
309 930907 LEHOTSKÝ Juraj ŠK Bobrovec MFK Tatran L.Mikuláš 25.03.2010 30.6.2010
310 901127 LEHOTSKÝ Peter FC 34 LM-Palúdzka TJ Iľanovo 26.03.2010 30.6.2010
311 811218 LEHOTZKÝ Pavol Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 22.03.2010 30.6.2010
312 940316 LELÁK Adam FTC Fiľakovo FK LAFC Lučenec 11.03.2010 30.6.2010
313 810428 LEPŠÍK Jozef FK Žiar nad Hronom FO Lovča 23.03.2010 30.6.2010
314 880313 LIKTOR Peter OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 ZH
315 910108 LIPTÁK Michal Rozkvet Klubina MŠK Kys.Nové Mesto 31.03.2010 30.7.2012
316 771002 LÍŠKA Rastislav FC Slovan Divín Baník Ružiná 24.03.2010 ZH
317 771002 LÍŠKA Rastislav Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 24.03.2010 30.6.2010
318 871124 LÍŠKA Richard Družstevník Belá Družstevník Sklabiňa 23.03.2010 30.6.2010
319 910724 LODERER Adrián Považan Nezb.Lúčka Jednota Bánová 24.03.2010 30.12.2010
320 851025 LÖRINC Ladislav TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 24.03.2010 30.6.2010
321 850627 LORINČÍK Ľubomír Baník Kalinovo Tatran Breznička 26.03.2010 31.12.2010
322 840606 LUKAČEK Peter FK Drustav Svidník FK Strečno 19.03.2010 31.12.2010
323 740917 LUKÁŠIK Richard FK Trebostovo Družstevník Belá 30.03.2010 30.6.2010
324 910129 LUKY Andrej MFK Nová Baňa MFK Žarnovica 23.03.2010 ZH
325 851002 LUPTÁK Ľuboš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 24.03.2010 30.6.2010
326 941016 LUŠŇÁK Martin Tatran Oščadnica FK Čadca 10.03.2010 30.6.2010
327 740528 MAĎAR Roman FC Junior Radvaň Sokol Jakub 25.03.2010 ZH
328 921016 MAGÁT Dominik Tatran Krásno n.Kys. Kysučan Ochodnica 25.03.2010 31.12.2010
329 900314 MAGURA Tomáš Partizán Čierny Balog Družstevník Šumiac 23.03.2010 30.6.2010
330 840417 MAHUT Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto TJ Višňové 25.03.2010 30.7.2010
331 851020 MACHAJDA Albín Sokol Liesek Slovan Trstená 09.03.2010 ZH
332 860211 MACHOVIČ Tomáš ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Belá 15.03.2010 30.6.2010
333 720228 MACHOVIČ Viliam FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 26.03.2010 31.12.2010
334 780725 MACHUNKA Peter MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 24.03.2010 30.6.2010
335 931225 MAJER Ivan OFK Slovenská Ľupča FK Šalková 23.03.2010 30.6.2010
336 841125 MAJER Ondrej ŠK Selce Družstevník Mičiná 24.03.2010 31.12.2010
337 820218 MAJERČÍK Ján Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 16.03.2010 30.6.2010
338 701020 MAJERÍK Rastislav FK Jupie BB-Podlavice FC Sokol Turová 25.03.2010 30.6.2011
339 930419 MAJCHRÁK Matej MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 23.03.2010 30.6.2010
340 810114 MAJLÁTH Dušan 1. FK Gelnica OFK Partizánska Ľupča 15.03.2010 31.7.2010
341 930317 MAJZLÍK Ján Liptov Vavrišovo ŠKM Liptovský Hrádok 24.03.2010 30.6.2010
342 860701 MAKŠI Ján Družstevník Gemer Klas Stárňa 16.03.2010 30.6.2010
343 830605 MALEC Jozef Slovan Brodzany Jednota Bánová 08.03.2010 30.6.2011
344 850823 MÁRA Tomáš ŠK Juventus ZA-Závodie OŠK Nededza 30.03.2010 30.6.2010
345 941220 MARCINEK Marek MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 25.03.2010 30.6.2012
346 760725 MARGUŠ Roman FK Trebostovo Dynamo Príbovce 31.03.2010 30.6.2010
347 810111 MARINEC Ladislav TJ Nenince Poľnohospod. Lesenice 23.03.2010 31.8.2010
348 880311 MARTINEC Matej Družstevník Mičiná ŠK Selce 20.03.2010 31.12.2010
349 840918 MARTINI Mário MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Baník Stráňavy 25.03.2010 30.6.2010
350 880901 MASÁR Stanislav CSM Tisovec Štart Kokava nad Rim. 26.03.2010 30.12.2010
351 911024 MASLEN Jaroslav MŠK Námestovo OŠK Breza 12.03.2010 31.12.2010
352 790616 MASNIČÁK Igor MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 25.03.2010 30.12.2010
353 810704 MATEJOVIE Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 31.12.2010
354 900716 MATIAŠ Marek FK Melčice-Lieskové MFK Banská Bystrica 08.03.2010 30.6.2010
355 930128 MATÚŠKA Marek MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 19.03.2010 30.6.2010
356 750318 MATUŠKA Robert FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Turany 09.03.2010 30.6.2010
357 901030 MEDVEĎ Matej Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 18.03.2010 30.6.2010
358 860319 MEDVEĎ Michal Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 26.03.2010 30.6.2010
359 671011 MEDVEĎ Pavol Tatran Turček TJ Kremnické Bane 12.03.2010 31.12.2010
360 940407 MEKÍŠ Miloš FK Žiar nad Hronom FO Lovča 26.03.2010 30.6.2010
361 851229 MESÍK Miroslav Tatran Turček Sokol Krahule 26.03.2010 31.12.2010
362 930718 MEZEI Filip ŠKF Kremnica FK Žiar nad Hronom 24.03.2010 ZH
363 871229 MIČEK Martin OFK Teplička n.Váhom Fatran Dolná Tižina 31.03.2010 30.6.2010
364 870822 MIHAL Samuel Cemen.Lietavská Lúčka Družstevník Zbýňov 24.03.2010 31.12.2010
365 920726 MIHÁLY Dávid ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 30.6.2011
366 900613 MICHALEC Richard FK Raven Pov.Bystrica Kinex Bytča 31.03.2010 30.6.2010
367 920701 MICHALINA Rastislav FK Čadca ŠK Javorník Makov 31.03.2010 30.6.2010
368 791028 MICHNA Vladimír OFK Leštiny OFK Družstevn. Žaškov 26.03.2010 30.6.2010
369 920130 MIKO Maroš OŠK Kamenná Poruba Jednota Bánová 24.03.2010 30.6.2011
370 840102 MIKUŠ Ján OFK Družstev.Žaškov Sokol Komjatná 25.03.2010 30.6.2010
371 870525 MIKUŠ Milan OFK Družstev.Žaškov Tatran Oravské Veselé 31.03.2010 30.6.2010
372 851126 MIKUŠKA Peter Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 23.03.2010 30.6.2010
373 860306 MISTRÍK Michal Prameň Kováčová FC Sokol Turová 19.03.2010 30.6.2010
374 790417 MIŠČÍK Martin Meta Color Ludanice Baník Ružiná 17.03.2010 30.6.2010
375 910718 MIŠOVIČ Ján OŠK Svätý Kríž FC 34 LM-Palúdzka 04.03.2010 30.6.2010
376 921223 MIŠOVIČ Juraj TJ ŠM Gôtovany FC 34 LM-Palúdzka 11.03.2010 31.12.2010
377 670704 MIŠÚR Marcel ŠK Juventus ZA-Závodie VTJ Rajecké Teplice 30.03.2010 30.6.2010
378 881108 MITTER Marek Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 26.03.2010 31.12.2010
379 930921 MOKRÝ Milan Klas Horné Hámre FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 30.6.2010
380 901217 MOTYČKA Lukáš Partizán Čierny Balog Partizán Dolná Lehota 30.03.2010 30.6.2010
381 731120 MRAČNÍK Adrián RTJ Brodno FK Strečno 15.03.2010 30.6.2010
382 880915 MRAVEC Lukáš FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Turany 09.03.2010 30.6.2010
383 920911 MRAVEC Marcel Snaha Zborov n.Bystr. Tatran Krásno n.Kys. 26.03.2010 30.12.2010
384 860504 MRAVEC Tomáš FC TVS Kláštor p.Zn. FK Trebostovo 25.03.2010 30.6.2010
385 900120 MRÁZ Tibor ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 30.6.2010
386 861026 MRÁZIK Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 30.03.2010 30.6.2010
387 890208 MRMÍK Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15.03.2010 30.6.2010
388 890423 MRVA Lukáš 1.OFC Liptov.Sliače OŠK Svätý Kríž 31.03.2010 30.6.2010
389 890511 MURGAŠ Tomáš Sokol Nevoľné ŠKF Kremnica 19.03.2010 ZH
390 920306 MURÍN Patrik Dukla Banská Bystrica MFK Dolný Kubín 31.03.2010 ZH
391 910606 MUŠÁK Marek MFK Dolný Kubín Tatran Oravské Veselé 31.03.2010 ZH
392 940424 MÚTŇAN Peter MFK Banská Bystrica ŠK Badín 19.03.2010 30.6.2010
393 920924 NÁMEŠNÝ Július ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 16.03.2010 30.6.2011
394 770314 NÁSZALY Marián Družs.Kamenné Kosihy ŠK Š-Team Vinica 22.03.2010 30.6.2010
395 790212 NEMEC Ľuboš ŠK Kremnička FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 30.6.2010
396 930719 NOSÁĽ Michal Slovan Hrnč.Zalužany MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 30.6.2012
397 930815 NOSÁĽ Robert TJ Detvianska Huta MFK Spartak Hriňová 31.03.2010 30.9.2010
398 941001 NOSEK Patrik MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 30.03.2010 30.6.2010
399 850603 NOVODOMEC Ján Tatran Turček Sokol Krahule 26.03.2010 31.12.2010
400 870122 NOVOSEDLIAK Jakub ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Turany 09.03.2010 30.6.2010
401 880313 NOVOTNÝ Michal Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 22.03.2010 30.6.2010
402 870929 NOVOTNÝ Miroslav Slovan Tomášovce Sokol Panické Dravce 31.03.2010 30.6.2010
403 860416 NOVOTNÝ Rastislav Slovan Tomášovce Slovan Halič 01.03.2010 30.6.2010
404 921010 OBERTÁŠ Maroš Družstevník Kosorín OŠK Lutila 26.03.2010 31.12.2010
405 730308 OBUCH Juraj FK Šalková Sokol Medzibrod 19.03.2010 30.6.2010
406 620421 OKÁL Miloš Družstevník Veličná Havran Ľubochňa 31.03.2010 30.6.2010
407 930701 OKOŠ Robert Družstevník Gemer FKM Tornaľa 19.03.2010 30.6.2010
408 811209 OLÁH Miroslav Štart Kokava n.Rim. Družst.Hrnčiarska Ves 18.03.2010 30.6.2010
409 920414 OLEJKO Matej Kysučan Ochodnica MŠK Kys.Nové Mesto 10.03.2010 30.6.2010
410 550923 ONDREJKA Pavol Družst.Liptov.Štiavnica ŠK Demänová 26.03.2010 31.12.2010
411 820511 ONDREJKA Tomáš Sokol Jakub FC Junior Radvaň 25.03.2010 30.6.2010
412 870924 ONDREJKA Zdenko Družstevník Mičiná ŠK Hrochoť 26.03.2010 30.9.2010
413 870707 ONDROVIČ Tomáš Máj Černová Iskra Hrboltová 31.03.2010 31.12.2010
414 881001 ONDRUŠ Miloš FK Žiar nad Hronom Družst.Stará Kremnička 18.03.2010 30.6.2010
415 881001 ONDRUŠ Miloš FO Lovča FK Žiar nad Hronom 18.03.2010 ZH
416 841226 ORAVEC Martin FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 26.03.2010 30.6.2010
417 840903 OREM Jozef Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 09.03.2010 30.6.2010
418 860408 PAČAN Štefan Ďumbier Uhorská Ves FC 34 LM-Palúdzka 04.03.2010 30.8.2010
419 921001 PADALA Pavol FK Trnové FK Terchová 17.03.2010 30.6.2010
420 760819 PADYCH Robert Slovan Skalité MŠK Kys.Nové Mesto 25.03.2010 30.6.2010
421 841104 PÁCHNIK Matej Sokol Dolná Ždaňa Družstevník Kosorín 25.03.2010 31.12.2010
422 871110 PAJGER Marek Raven Považ. Bystrica Družstevník Rašov 31.03.2010 31.12.2010
423 930507 PÁL Dávid MFK Banská Bystrica Baník Veľký Krtíš 15.03.2010 ZH
424 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Ružiná 25.03.2010 30.6.2010
425 930129 PALENČÁR Patrik MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 12.03.2010 30.6.2010
426 910715 PANČÍK Peter Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 17.03.2010 31.12.2010
427 831013 PARAČ Ján Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 23.03.2010 30.6.2010
428 880211 PAROBEK Július Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 31.03.2010 30.6.2010
429 880817 PAROBEK Matej FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 26.03.2010 31.12.2010
430 790128 PASTOREK Rudolf Slovan Nová Bystrica FK Čadca 31.03.2010 31.12.2010
431 771217 PATAKI Tomáš Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 20.03.2010 30.6.2010
432 841007 PAUČO Igor OŠK Lutila Družstevník Kosorín 15.03.2010 ZH
433 920531 PAUČO Marek FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 18.03.2010 30.6.2011
434 810730 PAULÍNY Pavel ŠK Závažná Poruba TJ Iľanovo 26.03.2010 31.12.2010
435 940412 PAVLÍK Michal Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 19.03.2010 30.6.2010
436 920813 PAVLOVSKÝ Tomáš ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 12.03.2010 31.12.2010
437 891001 PECHOVSKÝ Lukáš Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 30.6.2010
438 891001 PECHOVSKÝ Lukáš MFK Lokomot. Zvolen Družstevník Senohrad 24.03.2010 ZH
439 870328 PEKALA Marcel Družstevník Lieskovec OŠK Ludrová 25.03.2010 31.8.2010
440 930517 PEPICH Rastislav Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 ZH
441 840614 PERDÍK Igor Poľnohosp. Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 12.03.2010 30.6.2010
442 890203 PERECÁR František MFK Slovan Sabinov Jednota Bánová 24.03.2010 30.6.2010
443 910523 PÉTER Patrik TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 26.03.2010 30.6.2010
444 920119 PETRÁK Erik FK Čadca MFK Banská Bystrica 08.03.2010 30.6.2010
445 671130 PETRÁŇ Jaroslav OFK Slovenské Pravno FK Trebostovo 31.03.2010 30.6.2010
446 701116 PETRÁŠ Peter Iskra Malé Lednice FK Istrobanka Rajec 25.03.2010 30.6.2010
447 910806 PETRÁŠKO Milan Dynamo Príbovce Slovan Žabokreky 23.03.2010 30.6.2010
448 930208 PIAR Juraj ŠK OPL Poniky OFK Slovenská Ľupča 26.03.2010 31.12.2010
449 810522 PIAR Michal ŠK OPL Poniky ŠK Selce 23.03.2010 30.6.2010
450 920923 PIATKA Juraj FC 34 LM-Palúdzka ŠK Demänová 26.03.2010 30.6.2010
451 881207 PIPICH Ivan Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 17.03.2010 31.12.2010
452 900427 PLAČEK František FK Čadca Tatran Oščadnica 04.03.2010 30.6.2010
453 911216 PLIEŠTIK Matej Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 19.03.2010 30.6.2010
454 930511 POBEŽKA Roman Družst.Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 30.6.2010
455 900921 POBOŽNÝ Matúš Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 18.03.2010 30.6.2010
456 800130 PODHRADSKÝ Peter Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 17.03.2010 30.6.2010
457 860207 PODMANICKÝ Tomáš FK Čadca REaMOS K.Lieskovec 31.03.2010 30.6.2011
458 790619 POLÁČEK Michal Cemen.Lietavská Lúčka Tatran Bytčica 26.03.2010 30.6.2010
459 940829 POLIAK Dávid OŠK Nededza Družstevník Hôrky 19.03.2010 30.6.2010
460 870805 POLIAK Milan Sklotatran Poltár Jednota Málinec 29.03.2010 30.6.2010
461 760112 POLIAK Walter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 22.03.2010 30.6.2010
462 931206 PONIČAN Ján MFK Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 26.03.2010 ZH
463 931206 PONIČAN Ján Dukla Banská Bystrica ŠK Hrochoť 26.03.2010 30.6.2011
464 930125 PONIŠT Milan REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 26.03.2010 30.6.2010
465 900317 PORTELEKY Robert FK Abovce Družstevník Kráľ 31.03.2010 ZH
466 921019 PRAČKO Michal Družst.Stará Kremnička PS Hliník nad Hronom 31.03.2010 30.6.2010
467 811014 PRAVŇAN Milan Družstevník Valča Družstevník Belá-Dulice 09.03.2010 30.6.2010
468 920709 PRIELOMEK Jakub Oravan Orav.Jasenica MFK Dolný Kubín 31.03.2010 30.6.2010
469 771204 PRIVALINEC Dušan ŠKF Kremnica Sokol Krahule 24.03.2010 31.12.2010
470 870822 PUCHEĽ Jozef Tatran Oravské Veselé FK Nižná 29.03.2010 ZH
471 850428 PUKAČ Ivan FK Žiar nad Hronom FO Lovča 23.03.2010 30.6.2010
472 780522 PUKAN Slavomír ŠK Voznica MFK Nová Baňa 16.03.2010 30.6.2010
473 770507 PUŠKÁR Marián Tatran Turzovka Spartak Vysoká n.Kys. 09.03.2010 30.6.2010
474 901105 PUTORÍK Pavol ŠK Javorník Makov FK Čadca 31.03.2010 30.6.2010
475 921127 RÁC Viktor MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n.Tur. 17.03.2010 30.6.2010
476 880806 RADOČÁNI Michal FK Strečno TJ Stráža 26.03.2010 30.6.2010
477 931121 RAFAJ Juraj FC Slovan Divín Baník Ružiná 25.03.2010 30.6.2011
478 800409 RAJPRICH Dušan Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 30.03.2010 30.6.2010
479 801207 RAPČAN Erik Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 31.03.2010 30.6.2011
480 800710 RAPI Zsolt FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 26.03.2010 30.6.2010
481 930608 RÉG Viktor TJ Nenince ŠK Kremnička 31.03.2010 31.12.2010
482 910425 RÉGI Dávid Družst.Kosihy nad Ipľ. ŠK Š-Team Vinica 31.03.2010 30.6.2010
483 740923 RELL Ján Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 23.03.2010 31.12.2010
484 851124 RENDEK Jaroslav ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 23.03.2010 30.6.2010
485 750204 REPKA Ladislav MŠK Námestovo Tatran Orav.Biely Potok 17.03.2010 30.6.2010
486 870905 REPOVSKÝ Lukáš Tatran Sučany Javorina Podhradie 31.03.2010 30.6.2010
487 800608 RIMÓCZI Zoltán Prameň Dolná Strehová Sokol Opat.Nová Ves 30.03.2010 30.6.2010
488 940725 RIPEL Pavol MFK Ružomberok Tatran Krasňany 09.03.2010 ZH
489 940725 RIPEL Pavol Tatran Krasňany MŠK Žilina 09.03.2010 31.12.2010
490 890630 RIŠKA Matej OŠK Lipová OŠK Rosina 27.03.2010 30.7.2010
491 890811 ROHÁĽ Vladimír Odboj Kurov FK Jupie BB-Podlavice 24.03.2010 30.6.2012
492 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov FK Čadca 27.03.2010 30.6.2010
493 930802 ROMAN Marek Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 24.03.2010 30.6.2010
494 870209 ROMANEC Adam MFK Žarnovica Partizán Župkov 18.03.2010 31.12.2010
495 930107 RONČÁK Tomáš Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 23.03.2010 30.7.2010
496 800602 ROZENBERG Jozef Sokol Dolná Ždaňa OŠK Lutila 23.03.2010 30.6.2010
497 940513 RUMANOVSKÝ Martin MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 30.6.2010
498 861219 RUSNÁK Martin Sklotatran Poltár Jednota Málinec 29.03.2010 30.6.2010
499 900411 SAJKO Pavel MFK Nová Baňa Sokol Tekov. Breznica 24.03.2010 30.6.2010
500 920617 SANIGA Lukáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 25.03.2010 30.6.2010
501 940503 SANITRA Martin MFK Banská Bystrica ŠK Badín 19.03.2010 30.6.2010
502 811025 SÁR Juraj Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 31.03.2010 30.6.2010
503 900624 SARTORIS Peter MFK Žarnovica Partizán Ostrý Grúň 25.03.2010 30.6.2010
504 870217 SÁVA Juraj PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 25.03.2010 31.12.2010
505 791023 SEDÚCH Marián ŠK Belá Považan Nezb.Lúčka 17.03.2010 30.12.2010
506 770420 SEDUCH Peter Slovan Rudinská TJ Stráža 31.03.2010 30.6.2010
507 860315 SEGEČ Miroslav Baník Kalinovo Jednota Málinec 24.03.2010 30.6.2010
508 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 20.03.2010 30.6.2010
509 830911 SEGET Marek MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 09.03.2010 31.12.2010
510 861205 SENDREI Vladimír Iskra Hnúšťa Štart Kokava nad Rim. 26.03.2010 ZH
511 901229 SCHWEINER Silvester ŠK Tvrdošín Slovan Magur.Vavrečka 31.03.2010 30.6.2010
512 860710 SIDORA Marcel FK Čadca Slovan Skalité 27.03.2010 30.6.2010
513 780802 SIEKEL Pavol Družstevník Belá MŠK Fomat Martin 26.03.2010 30.6.2010
514 901222 SIEKELA Michal FO Lovča Sokol Dolná Ždaňa 25.03.2010 30.6.2010
515 840823 SIHELSKÝ Michal Tatran VLM Pliešovce TJ Elán Zvolen 08.03.2010 31.12.2010
516 911216 SIROTA Jakub ŠK Závažná Poruba OŠK Svätý Kríž 31.03.2010 30.6.2010
517 790928 SKOPAL Maroš Slovan Tomášovce Družstevník Príbelce 01.03.2010 30.6.2010
518 920617 SKOTNICKÝ Marek Raven Považ. Bystrica Kinex Bytča 24.03.2010 ZH
519 920617 SKOTNICKÝ Patrik Raven Považ. Bystrica Kinex Bytča 24.03.2010 30.6.2010
520 930623 SLANINIAK Matej Sklotatran Poltár MŠK Rimavská Sobota 16.03.2010 31.12.2010
521 860830 SLANÝ Martin PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 30.6.2010
522 740822 SLIACKY Ľubomír 1.OFC Liptov.Sliače Iskra Hrboltová 31.03.2010 30.6.2010
523 900502 SLIVKA Dávid ŠK Badín Sokol Staré Hory 30.03.2010 30.6.2010
524 881104 SLOBODNÍK Milan ŠK Selce Tatran Podkonice 23.03.2010 31.12.2010
525 760717 SLOBODNÍK Richard ŠK Selce OFK 1950 Priechod 31.03.2010 ZH
526 760717 SLOBODNÍK Richard OFK 1950 Priechod FC Junior Radvaň 31.03.2010 30.6.2010
527 771222 SLOSARČÍK Silvester Družstevník Párnica Iskra Hrboltová 04.03.2010 30.6.2010
528 940613 SLOTA Erik Máj Černová Poľana Hubová 22.03.2010 30.6.2010
529 930223 SMATANA Ján Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 ZH
530 910402 SMELÁK Adam FK Žiar nad Hronom MFK Žarnovica 23.03.2010 ZH
531 940114 SRNÍČEK Michal Kysučan Korňa Slovan Podvysoká 24.03.2010 30.6.2010
532 910323 SRNÍČEK Miroslav Kysučan Korňa Slovan Podvysoká 24.03.2010 30.6.2010
533 940217 STAŇO Pavol ŠK Čierne FK Čadca 08.03.2010 30.6.2013
534 930410 STAROŇ Jozef ŠK Demänová FC 34 LM-Palúdzka 12.03.2010 30.6.2010
535 940903 STAŠÁK Matej Tatran Oravské Veselé MFK Dolný Kubín 31.03.2010 30.6.2010
536 841122 STAŠINIAK Erik MŠK Námestovo Slovan Trstená 31.03.2010 31.12.2010
537 820516 STAŠKOVAN Richard TJ Kotrčina Lúčka Beskyd Svrčinovec 12.03.2010 30.6.2010
538 860418 STAŠO Andrej FK Žiar nad Hronom Družst.Stará Kremnička 18.03.2010 30.6.2010
539 860418 STAŠO Andrej Sokol Trnavá Hora FK Žiar nad Hronom 18.03.2010 ZH
540 910929 STOKLASA Juraj MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 23.03.2010 30.6.2010
541 760809 STOROŠKA Miloslav Poľnohosp. Dvorianky ŠK Drienok Mošovce 15.03.2010 30.6.2010
542 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová FC Sokol Turová 19.03.2010 30.6.2010
543 740609 SUČÁK Roman ŠK Tvrdošín FC Oravský Podzámok 31.03.2010 30.6.2010
544 891103 SÝKORA Juraj Tatran Krásno n.Kys. Polom Raková 26.03.2010 31.12.2010
545 750915 SZENDREI Csaba FC 98 Hajnáčka OŠK Biskupice 26.03.2010 30.6.2010
546 940324 SZILÁRDI Tomáš FTC Fiľakovo FK Jesenské 25.03.2010 ZH
547 870812 SZÓKIS Oto FC 98 Hajnáčka FTC Fiľakovo 23.03.2010 30.6.2010
548 920519 ŠARKÖZI Zdenko Družst.Stará Kremnička OŠK Lutila 23.03.2010 30.6.2010
549 820123 ŠARLINA Branislav Tatran Turček Dynamo Diviaky 26.03.2010 ZH
550 820123 ŠARLINA Branislav Dynamo Diviaky Sokol Krahule 26.03.2010 30.6.2010
551 940707 ŠEVČÍK Juraj TJ Višňové Jednota Bánová 04.03.2010 30.6.2010
552 910612 ŠEVČÍK Michal OŠK Snežnica ŠK Radoľa 29.03.2010 30.6.2010
553 870706 ŠIDLO Michal MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Ladon.Vadičov 31.03.2010 30.6.2010
554 771225 ŠIFRA Pavol Partizán Vernár Sokol Telgárt 31.03.2010 30.6.2010
555 940412 ŠIKYŇA Peter Sokol Liesek Dukla Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2011
556 830527 ŠIMA Tomáš Sitno Ban.Štiavnica Baník Štiavnické Bane 23.03.2010 30.6.2010
557 821002 ŠIMČÍK Martin FK Šalková Slovan Malachov 26.03.2010 30.6.2010
558 660627 ŠIMKOVIČ Ľubomír FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 11.03.2010 31.12.2010
559 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomot. Zvolen Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 30.6.2010
560 930220 ŠIŠITKA Marek Havran Ľubochňa Lokom.SEZ Kraľovany 31.03.2010 30.6.2012
561 910618 ŠKALÁK Michal Sklotatran Poltár Jednota Málinec 24.03.2010 30.6.2010
562 891216 ŠKAPEC Štefan OŠK Hruštín Tatran Oravské Veselé 31.03.2010 30.6.2010
563 800328 ŠKOPÍK Ján MFK Lokomotíva Zvolen MFK Detva 19.03.2010 31.12.2010
564 940125 ŠKREČKO Stanislav FK Jupie BB-Podlavice Prameň Kováčová 30.03.2010 ZH
565 890530 ŠKRLÍK Matúš FK Kamenica n.Ciroch. Slovan AX Budča 22.03.2010 30.6.2013
566 910919 ŠKULTÉTY Michal FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 31.03.2010 ZH
567 930715 ŠKUTA Tomáš OFK Družstev.Žaškov MFK Dolný Kubín 26.03.2010 31.12.2010
568 841120 ŠKUTA Vladimír Cemen.Lietavská Lúčka OŠK Nededza 30.03.2010 31.12.2010
569 860307 ŠLICHTÍK Ondrej Tatran Bytčica TJ Stráža 26.03.2010 30.6.2010
570 910620 ŠMIČEK Jaroslav FC TVS Kláštor p.Zn. Slovan Žabokreky 23.03.2010 30.6.2010
571 920804 ŠMIČEK Peter FC TVS Kláštor p.Zn. Slovan Žabokreky 23.03.2010 30.6.2010
572 921118 ŠMÍRALA Marián OŠK Lutila Družstevník Kosorín 26.03.2010 ZH
573 921118 ŠMÍRALA Marián Družstevník Kosorín FO Lovča 26.03.2010 31.12.2010
574 901003 ŠNIRC Jakub ŠK Badín Sokol Staré Hory 30.03.2010 30.6.2010
575 930108 ŠOVČÍK Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 12.03.2010 30.6.2010
576 840408 ŠPANO Blažej MFK Lokomot. Zvolen OŠK Lieskovec 25.03.2010 30.6.2010
577 840911 ŠPIRKA Peter FK Šalková ŠK Selce 18.03.2010 30.6.2010
578 830409 ŠPIRKO Marián ŠK Turčian.Štiavnička Javorina Podhradie 24.03.2010 30.6.2010
579 810207 ŠTAFFEN Roman Tatran Bytčica ŠK Lietava 31.03.2010 30.6.2010
580 910513 ŠTEVČEK Dominik ŠKM Liptovský Hrádok Družst.Liptov.Kokava 26.03.2010 30.6.2010
581 910502 ŠTOFILA Ľuboš FC 34 LM-Palúdzka MFK Tatran L.Mikuláš 24.03.2010 30.6.2010
582 861212 ŠULEK Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 23.03.2010 30.6.2010
583 870616 ŠUSTEK Marcel Tatran Breznička Baník Kalinovo 27.03.2010 ZH
584 870616 ŠUSTEK Marcel Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 28.03.2010 30.6.2010
585 810613 ŠUTY Radoslav REaMOS K.Lieskovec Tatran Krásno n.Kys. 26.03.2010 30.6.2010
586 900112 ŠVANCÁR Peter ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 15.03.2010 30.6.2010
587 931231 ŠVEDA Stanislav FK Nižná ŠK Tvrdošín 24.03.2010 ZH
588 870303 ŠVIK Ľubomír Slávia Staškov FK Čadca 31.03.2010 31.12.2010
589 920812 TAKÁČ Vladimír MFK Banská Bystrica Družstevník Sklabiná 29.03.2010 ZH
590 930331 TAVEL Matúš MFK Ružomberok 1.OFC Liptovské Sliače 09.03.2010 30.6.2010
591 920610 TAVEL Miroslav MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 12.03.2010 30.6.2010
592 811001 TEREM René ŠK Sásová OŠK Lieskovec 25.03.2010 ZH
593 901007 TEŤÁK Ján OŠK Hruštín FC Oravský Podzámok 31.03.2010 30.6.2010
594 941020 THOMKA Daniel ŠK Drienok Mošovce MŠK Fomat Martin 23.03.2010 30.6.2010
595 900828 TICHÁK Vladislav Fatran Krasňany Fatran Varín 19.03.2010 30.7.2010
596 880322 TKÁČ Matúš FK Jupie BB-Podlavice ŠK Sásová 31.03.2010 30.6.2010
597 920608 TOMANA Martin Partizán Prečín Družstevník Turie 29.03.2010 30.6.2011
598 930609 TOMÁŠ Michal MŠK Kysucké N.Mesto MŠK Žilina 12.03.2010 ZH
599 820729 TRHANČÍK Dušan FK Strečno OŠK Rosina 14.03.2010 30.6.2010
600 830716 TRUCHLÍK Matúš FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Sklabiňa 24.03.2010 30.6.2010
601 840523 TURÁK Martin Slovan Tajov Prameň Kováčová 23.03.2010 30.6.2010
602 831201 TURČAN Miroslav FK Trnové OŠK Baník Stráňavy 17.03.2010 30.6.2010
603 780120 TURČAN René MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 16.03.2010 30.6.2010
604 890820 TURKOTA Matej MFK Lokomot. Zvolen Tatran VLM Pliešovce 24.03.2010 30.6.2010
605 740401 TVARDEK František Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Lietava 24.03.2010 31.12.2010
606 860602 TVRDÝ Juraj Slovan Rudinská TJ Stráža 26.03.2010 30.7.2010
607 790309 UBERTÁŠ Marián TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 24.03.2010 30.6.2010
608 911020 UBERTÁŠ Martin TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 26.03.2010 30.6.2010
609 940621 ULIČNÝ Norbert ŽP Šport Podbrezová ŠK Tempus R.Sobota 12.03.2010 ZH
610 940621 ULIČNÝ Norbert ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 30.6.2013
611 880513 URAMKIN Martin Tatran VLM Pliešovce Družstevník Senohrad 24.03.2010 ZH
612 761008 URBANČOK Pavol FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 19.03.2010 30.6.2010
613 760329 URGELA Rastislav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 24.03.2010 30.6.2010
614 910606 UŽÍK Lukáš Družstevník Dražkovce Slovan Žabokreky 26.03.2010 30.6.2010
615 870520 VACEK Rastislav OŠK Baník Stráňavy TJ Višňové 09.03.2010 30.7.2010
616 890528 VAJDA Ivan Fatran Varín Fatran Krasňany 24.03.2010 30.7.2010
617 940331 VALACH Stanislav ŠKF Baník Handlová ŠK Badín 24.03.2010 30.6.2011
618 860521 VÁLEK Daniel Družstevn.Medzibrodie ŠK Tvrdošín 24.03.2010 31.12.2010
619 921006 VALENT Matej MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 12.03.2010 ZH
620 850530 VALENT Szabolcs ŠK Š-Team Vinica FC Agro Veľká Čalomija 19.03.2010 30.6.2010
621 891107 VALENTÝNI Peter MFK Banská Bystrica Sklotatran Poltár 31.03.2010 30.6.2010
622 880319 VALÍČEK Anton ŠK Závažná Poruba ŠK Agro Baník Dúbrava 09.03.2010 30.6.2010
623 780206 VALIGURA Miroslav Metalservis Králiky ŠK OPL Poniky 26.03.2010 30.6.2010
624 880717 VALÍK Marián MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 30.03.2010 30.6.2010
625 840906 VALKO Michal Tatran Turček Sokol Krahule 26.03.2010 31.12.2010
626 800614 VALKUČÁK Marek Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 26.03.2010 30.6.2010
627 810616 VANKO Ján Družstevník Párnica Iskra Hrboltová 16.03.2010 31.12.2010
628 800813 VAŇOVEC Peter Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 26.03.2010 30.6.2010
629 940809 VAŠTÍK Vladimír Tatran Oščadnica FK Čadca 10.03.2010 30.6.2010
630 930623 VAVRIC Slavomír ŽP Šport Podbrezová Štart Sirk 30.03.2010 ZH
631 940602 VEČEREK Ľuboš Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 30.03.2010 30.7.2010
632 921008 VEČEREK Peter Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 23.03.2010 30.6.2010
633 880602 VEĽKOV Ondrej Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 16.03.2010 30.6.2010
634 820720 VESELOVSKÝ Tomáš Tatran Spiš.Hanušovce OŠK Rosina 14.03.2010 30.6.2010
635 781001 VESELOVSKÝ Zdenko FC Lokom.ŽOS Vrútky ŠK Turčian.Štiavnička 29.03.2010 30.6.2010
636 750706 VETERNÍK Pavol ŠK Aqua Turč.Teplice FK Trebostovo 25.03.2010 30.6.2010
637 860812 VÍGLASKÝ Ervín FO Lovča FK Žiar nad Hronom 19.03.2010 ZH
638 930318 VÍSMEK Marián Záhoran Kostolište MŠK Žilina 24.03.2010 30.6.2010
639 890228 VLČEK Maroš FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 26.03.2010 31.12.2010
640 800915 VLČEK Rastislav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 26.03.2010 30.6.2010
641 800915 VLČEK Rastislav REaMOS K.Lieskovec MŠK Kys.Nové Mesto 15.03.2010 ZH
642 711218 VOJVODA Robert REaMOS K.Lieskovec FK Strečno 24.03.2010 31.12.2010
643 910313 VORČÁK Anton Oravan Rabča Sokol Zubrohlava 31.03.2010 30.6.2010
644 841120 VOZÁR Štefan OŠK Brehy MFK Nová Baňa 16.03.2010 30.6.2010
645 900922 VRBOVKAI Jozef Inter Bátorová Družs.Kamenné Kosihy 09.03.2010 30.6.2010
646 900922 VRBOVKAI Jozef TJ Nenince Inter Bátorová 09.03.2010 ZH
647 820906 VRBOVKAI Marián TJ Nenince Družs.Kamenné Kosihy 09.03.2010 30.6.2010
648 861005 VYŠNÝ Stanislav OŠK Bešeňová ŠK Agro Baník Dúbrava 09.03.2010 30.6.2010
649 780504 WÁGNER Robert ŠKF Kremnica TJ Kremnické Bane 08.03.2010 31.12.2010
650 740912 WEHLE Milan Turčan Košťany n.Tur. ŠK Turč.Štiavnička 10.03.2010 30.6.2010
651 890820 WOLF Andrej FK Žiar nad Hronom ŠK Kremnička 25.03.2010 30.6.2010
652 920927 WYKA Patrik MŠK Fomat Martin Turčan Košťany n.Tur. 17.03.2010 30.6.2010
653 861014 ZACHAR Juraj Baník Kalinovo Jednota Bánová 15.03.2010 31.1.2011
654 851110 ZÁTROCH Ján ŠK hrochoť MFK Lokomotíva Zvolen 19.03.2010 31.12.2010
655 800319 ZAVIČAR Marián Tatran Turzovka Spartak Vysoká n.Kys. 09.03.2010 30.6.2010
656 940715 ZELNÍK Richard TJ Horný Hričov MŠK Žilina 09.03.2010 30.6.2013
657 930509 ZNAM Erik ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 12.03.2010 30.6.2012
658 790407 ZSÍROS Ján Družstevník Gemer Družstevník Kráľ 12.03.2010 30.6.2010
659 831031 ZUZIAK Miroslav Slovan Rudinská REaMOS K.Lieskovec 27.03.2010 30.6.2010
660 840521 ZVALO Michal FK Jupie BB-Podlavice Sokol Hiadeľ 23.03.2010 30.6.2010
661 880606/UKR ZVIZDECKIJ Alexander OŠK Brehy ŠK Kovo Hron.Beňadik 31.03.2010 30.6.2011
662 930718 ŽABKA Marek Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 10.03.2010 ZH
663 891007 ŽÁK Ondrej Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 31.03.2010 31.7.2010
664 701220 ŽÁKOVSKÝ Miroslav Máj Černová ŠK Lúčky-Kúpele 31.03.2010 30.6.2010
665 920705 ŽIGO Erik OFK Ovčiarsko Jednota Bánová 26.03.2010 30.6.2010
666 830125 ŽILKA Michal FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 12.03.2010 30.6.2010
667 930106 ŽOVIN Jakub Slovan Nová Bystrica Pokrok Stará Bystrica 23.03.2010 30.6.2010
668 930607 ŽULKO Martin Sokol Liesek ŠK Kremnička 31.03.2010 30.6.2010

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum podľa článku
1 831027 ADAMČÍK Zdenko Jednota Bánová Tatran Bytčica 26.3.2010 11/1
2 821024 ADAMEC Erik FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 25.3.2010 11/1
3 900322 ALBERT Michal ŠK Tempus R.Sobota Baník Kalinovo 15.3.2010 11/1
4 870812 AXMAN Dominik MFK Lokomot.Zvolen ŠKP Detva 31.3.2010 11/1
5 760625 BABIC Branislav ŠK Tempus R.Sobota FK Ožďany 26.3.2010 11/1
6 931102 BABIC Matúš Baník Kalinovo Tatran Breznička 31.3.2010 11/1
7 770910 BAČO Ľudovít ŠK Tempus R.Sobota FK Ožďany 27.3.2010 11/1
8 790107 BAČO Peter ŠK Tempus R.Sobota FK Ožďany 26.3.2010 11/1
9 930410 BALÁŽ Marcel FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 25.3.2010 11/1
10 910502 BALÁŽ Zsolt OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 25.3.2010 11/1
11 931022 BARANEC Marek Kysučan Ochodnica MŠK Kys.Nové Mesto 10.3.2010 11/1
12 710312 BARI Alexander FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 26.3.2010 11/1
13 910826 BARIČÁK Michal MFK Banská Bystrica Kysučan Korňa 12.3.2010 11/1
14 780321 BARTKO Ondrej FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 25.3.2010 11/1
15 781021 BELKO Ľubomír ŠK Juventus ZA-Závodie FK Strečno 17.3.2010 11/1
16 870103 BELLA Milan FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 11.3.2010 11/1
17 881218 BEŇO Peter Lokomotíva Kozárovce ŠK Kovo Hron.Beňadik 23.3.2010 11/1
18 790817 BERAN Miroslav FC Slovan Divín Družstevník Tachty 31.3.2010 11/1
19 830504 BINDER Zdenko FK Šalková Slovan Tajov 25.3.2010 11/1
20 910622 BOJKO Juraj FK Čadca ŠK Čierne 7.3.2010 11/1
21 821218 BREZŇAN Filip FK LAFC Lučenec Štart Kokava n.Rim. 18.3.2010 11/1
22 861231 CSABA Zoltán FK Rimavské Janovce OŠK Boľkovce 24.3.2010 11/1
23 881202 CUPAN Patrik FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 12.3.2010 11/1
24 631003 ČAJKA František Tatran Oravské Veselé OŠK Sihelné 29.3.2010 11/1
25 800905 ČERVENEC Ľuboš FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 26.3.2010 11/1
26 870209 ČIŽMÁR Patrik TJ Hvozdnica TJ Hlboké 31.3.2010 11/1
27 940906 DOLINSKÝ Igor FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Fomat Martin 27.3.2010 11/1
28 790114 DRABANT Štefan ŠK Demänová Tatran Oravské Veselé 31.3.2010 11/1
29 850702 DULAJ Marek Sokol Dolná Ždaňa Sitno Banská Štiavnica 31.3.2010 11/1
30 930427 DUREC Adam MŠK Rimav. Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 24.3.2010 11/1
31 921014 ĎURICA Matúš ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 8.3.2010 11/1
32 830622 ĎURNEK Ľubomír TJ Kotrčina Lúčka FK Zástranie 2.3.2010 11/1
33 880609 EGRECKÝ Peter MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 26.3.2010 11/1
34 910616 ÉLI Tamás FK Jesenské FTC Fiľakovo 25.3.2010 11/1
35 880705 ERDELAC Jozef FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 25.3.2010 11/1
36 900727 FATĽA Dávid Baník Štítnik MFK Jelšava 24.3.2010 11/1
37 910910 FAZEKAŠ Ákos Poľnohosp.Veľký Blh FC Husiná-D.Zahorany 15.3.2010 11/1
38 920307 FIALA Ondrej Slávia Staškov TJ Olešná 15.3.2010 11/1
39 920630 FIDES Patrik MFK Revúca MFK Jelšava 20.3.2010 11/1
40 650818 FLAŠÍK Milan Družst.Žemberovce OŠK Lieskovec 25.3.2010 11/1
41 851214 FORGÁČ Jozef MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 24.3.2010 11/1
42 810323 FRÁTRIK Anton Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 28.3.2010 11/1
43 730922 GAŇO Rudolf Dynamo Orlové Družstevník Rašov 31.3.2010 11/1
44 870208 GAZDA Vladimír Štart Prenčov Sitno Banská Štiavnica 26.3.2010 11/1
45 710712 GAŽI Roman Lokomotíva Kozárovce ŠK Kovo Hron.Beňadik 23.3.2010 11/1
46 911009 GÉMEŠI Marek FK Rimavské Janovce ŠK Tempus R.Sobota 31.3.2010 11/1
47 910513 GERA Filip FK Čadca Snaha Zborov n.Bystr. 26.3.2010 11/1
48 940612 GREŠÁK Jakub Slovan Rudinská MŠK Kys.Nové Mesto 29.3.2010 11/1
49 690310 GUZMA Rastislav Slovan Pohr.Polhora CSM Tisovec 11.3.2010 11/1
50 910423 HERBRÍK Martin Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 23.3.2010 11/1
51 840223 HIADLOVSKÝ Roman Družstevník Mýtna ŠK L+M Aqua Rapovce 9.3.2010 11/1
52 931208 HOANG DINH Hung FC Horses Šúrovce MFK Strojár Krupina 12.3.2010 11/1
53 900814 HOFER Marián REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 16.3.2010 11/1
54 710313 HOLEC Peter FK Čadca REaMOS K.Lieskovec 25.3.2010 11/1
55 681105 HORÁLEK Tomáš ŠK Turčian.Štiavnička Družstevník Dubové 25.3.2010 11/1
56 681223 HORNÁK Stanislav Tatran Krásno n.Kys. Slovan Rudinská 15.3.2010 11/1
57 800320 HRIC Peter MFK Banská Bystrica ŠK Badín 16.3.2010 11/1
58 780217 HRONIAK Marián Volkswagen Bratislava OTJ Hontianske Nemce 22.3.2010 11/1
59 870518 HÚŠŤAVA Pavol MFK Banská Bystrica FK Čadca 20.3.2010 11/1
60 920524 CHOVAN Tomáš Jednota Bánová Tatran Bytčica 26.3.2010 11/1
61 820314 ISKRA Pavel FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 25.3.2010 11/1
62 670806 IVIČIC Peter Družstevník Sklabiná FK Záhorce 15.3.2010 11/1
63 841108 JAKUBEC Andrej FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 23.3.2010 11/1
64 860518 JAKUBEC Ján TJ Lehôtka FK Slovenské Ďarmoty 15.3.2010 11/1
65 730114 JANČÍK Richard Tatran Bytčica ŠK Juventus ZA-Závodie 12.3.2010 11/1
66 681227 JANČO Štefan Máj Černová Sokol Komjatná 9.3.2010 11/1
67 870617 JANKOVIČ Martin OcFK Kamenná Poruba FK Obec Lubeník 29.3.2010 11/1
68 770204 KACIAN Richard ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizán.Ľupča 24.3.2010 11/1
69 750428 KARASY Erik Prameň Dolná Strehová Družstevník Sklabiná 15.3.2010 11/1
70 870212 KÁRÁSZ Vojtech TJ Chanava ŠK Bátka 16.3.2010 11/1
71 890525 KASÁČ Martin ŠK Tempus R.Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 12.3.2010 11/1
72 760409 KELEMEN Norbert ŠK Š-Team Vinica Baník Veľký Krtíš 25.3.2010 11/1
73 710706 KĽAGO Marián Kysučan Korňa Tatran Turzovka 29.3.2010 11/1
74 750119 KLEC Michal Kinex Bytča FK Trnové 17.3.2010 11/1
75 760519 KLESKEŇ Daniel Part. Čierny Balog Mier Mýto pod Ďumb. 16.3.2010 11/1
76 900417 KÖBÖL Štefan Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľ.Teriakovce 16.3.2010 11/1
77 890913 KORDEK Lukáš Beskyd Svrčinovec Slovan Skalité 26.3.2010 11/1
78 920723 KOŠIČIAR Andrej ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 18.3.2010 11/1
79 840913 KRAJŇÁK Ján MFK Revúca Tatran Muráň 23.3.2010 11/1
80 901008 KRÁLIK Martin Dynamo Orlové ŠK Štiavnik 30.3.2010 11/1
81 801215 KUBUS Miroslav ŠK Bastav Revúčka MFK Revúca 20.3.2010 11/1
82 811227 KUČERA Roman MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Povina 31.3.2010 11/1
83 740608 LABANT Vladimír ŠK Juventus ZA-Závodie FK Lodno 29.3.2010 11/1
84 900814 LALÍK Juraj Metalservis Králiky ŠKM Liptovský Hrádok 24.3.2010 11/1
85 850412 LIBIČ Peter ŠK Bátka Baník Kalinovo 9.3.2010 11/1
86 750605 LIPINSKÝ Maroš MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 19.3.2010 11/1
87 761227 MACKO Štefan MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 26.3.2010 11/1
88 850212 MAJER Miroslav FK 34 Brusno Družstevník Strelníky 24.3.2010 11/1
89 880803 MÁK Dávid FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 26.3.2010 11/1
90 861115 MALÍK Juraj REaMOS K.Lieskovec FK Čadca 22.3.2010 11/1
91 840328 MASTIŠ Marián Poľana Hubová OŠK Ivachnová 23.3.2010 11/1
92 730716 MIHALČATIN Ján Fatran Dolná Tižina ŠK Belá 25.3.2010 11/1
93 891123 MRAVEC Marek OŠK Nededza TJ Kotrčina Lúčka 26.3.2010 11/1
94 760805 NÁČIN Peter Slovan Kostolná Ves Družstevník Strelníky 16.3.2010 11/1
95 881118 OLÁH Jakub ŠK Kremnička ŠK Závažná Poruba 8.3.2010 11/1
96 920311 OLEKŠÁK Lukáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Baník Ľubietová 22.3.2010 11/1
97 820511 ONDREJKA Tomáš Metalservis Králiky Sokol Jakub 25.3.2010 11/1
98 851210 PÁCHNIK Ivan FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 25.3.2010 11/1
99 750121 PAVOL Branislav MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 9.3.2010 11/1
100 720917 PECKO Roman TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 30.3.2010 11/1
101 830131 PERŽEĽ Peter Družst.Nižný Hrušov MŠK Fomat Martin 23.3.2010 11/1
102 850414 PETRÁK Miroslav Beskyd Svrčinovec FK Čadca 31.3.2010 11/1
103 920313 PETRÁŇ Patrik MFK Banská Bystrica Zornička Riečka 18.3.2010 11/1
104 940131 PETREJE Martin Tempo Partizánske MŠK Žilina 9.3.2010 11/1
105 820716 PISARČÍK Miroslav MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 25.3.2010 11/1
106 801228 PÍŠ Milan FC Junior Kanianka Družstevník Príbelce 31.3.2010 11/1
107 880310 PODOLÁK Ján FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 23.3.2010 11/1
108 750423 PRIVITZER Richard Tatran Sučany Družstevník Blatnica 10.3.2010 11/1
109 871121 RÁCZ Ladislav FTC Fiľakovo FC Slovan Divín 23.3.2010 11/1
110 810109 RADIČ Alexander Družstevník Klenovec Družst.Hrnčiarska Ves 25.3.2010 11/1
111 830420 REPISKÝ Jaroslav Partizán Župkov FO Lovča 26.3.2010 11/1
112 860302 RÚČKA Ján Družst.Liptov.Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 24.3.2010 11/1
113 880622 SMEKAL Michal FK Jupie BB-Podlavice ŠK Sásová 25.3.2010 11/1
114 821011 SMOLKA Daniel OŠK Snežnica Kysučan Ochodnica 23.3.2010 11/1
115 781210 SOJKA Ján OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 25.3.2010 11/1
116 880628 SZATMÁRI Jozef TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 26.3.2010 11/1
117 770521 SZEPESI Ladislav FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 25.3.2010 11/1
118 840626 ŠIDLO Jaroslav FK Čadca Tatran Krásno n.Kys. 18.3.2010 11/1
119 700719 ŠIMKO Radoslav FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 25.3.2010 11/1
120 840203 ŠIRO Stanislav Kinex Bytča ŠK Dolný Hričov 24.3.2010 11/1
121 801006 ŠIŠKA Pavol Družstevník Párnica FC Oravský Podzámok 16.3.2010 11/1
122 740115 ŠKANTÁR Ivan FK 34 Brusno Spartak Závadka n.Hr. 23.3.2010 11/1
123 841120 ŠKUTA Vladimír ŠK Dolný Hričov Cemen.Lietavská Lúčka 24.3.2010 11/1
124 760413 ŠPÁNIK Peter OFK Metacol. Ludanice OFK Kotešová 25.3.2010 11/1
125 860706 ŠPENER Marek MŠK Kys.Nové Mesto TJ Dlhé Pole 16.3.2010 11/1
126 720428 ŠROT Pavol Sokol Nemecká Strojár SMZ Vyhne 15.3.2010 11/1
127 930131 ŠVIDROŇ Viktor MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 26.3.2010 11/1
128 750325 TOMANÍK Jozef TJ Plevník-Drieňové FK Predmier 19.3.2010 11/1
129 931218 TÓTH Gabriel OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 25.3.2010 11/1
130 720921 TÓTH Robert OŠK Radzovce Slovan Šiat.Bukovinka 11.3.2010 11/1
131 871211 TREBUĽA Peter ŠK Š-Team Vinica Družstevník Príbelce 19.3.2010 11/1
132 861226 URBÁNEK Pavol OŠK Rudina Slovan Rudinská 18.3.2010 11/1
133 900807 VÁCLAVÍK Andrej FC Slovan Divín CŠK Cinobaňa 11.3.2010 11/1
134 890528 VAJDA Ivan Fatran Dolná Tižina Fatran Varín 17.3.2010 11/1
135 790331 VÍG Štefan Lokomotíva Kozárovce ŠK Kovo Hron.Beňadik 23.3.2010 11/1
136 820114 VINCZE Endre FK Jesenské FK Rimavské Janovce 26.3.2010 11/1
137 760923 VOJČÍK Daniel MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 20.3.2010 11/1
138 860718 VOJT Daniel MŠK Turany Dynamo Krpeľany 31.3.2010 11/1
139 890627 VOLEK Dávid MFK Banská Bystrica FC Lokom.ŽOS Vrútky 30.3.2010 11/1
140 850428 VÝBOCH Marek FC Junior Radvaň Štart Prenčov 31.3.2010 11/1
141 930617 VYPARINA Tomáš Tatran NAO L.Mikuláš Sokol Beňadiková 11.3.2010 11/1
142 770610 VYSKOČ Milan MFK Banská Bystrica ŠK Závažná Poruba 5.3.2010 11/1
143 910919 VYSOČAN Marek Poľnohosp.Veľký Blh FC Husiná-D.Zahorany 15.3.2010 11/1
144 920810 WILLINGER Richard Fatran Krasňany FK Strečno 1.3.2010 11/1
145 710614 ZÁTEK Tibor MFK Banská Bystrica Slovan Dudince 24.3.2010 11/1
146 890212 ZATRÁK Ján Fatran Dolná Tižina Fatran Varín 19.3.2010 11/1
147 780226 ZELMAN Branislav FC Kátov Požiarnik Uňatín 15.3.2010 11/1
148 730827 ZRNČÍK Patrik Tatran Oravské Veselé ŠK Olympia Bobrov 23.3.2010 11/1
149 690731 ZRNÍK František ŠK Turčian. Štiavnička OŠK Švošov 18.3.2010 11/1
150 860821 ZUBERNÍK Michal Sokol Dolná Ždaňa Strojár SMZ Vyhne 8.3.2010 11/1
151 890831 ŽIVČIC Michal MFK Ilava ŠK Tvrdošín 16.3.2010 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum, podľa článku
1 820921 HALAHIJA Tomáš Družstevník Kvačany ŠKM Liptovský Hrádok 15.04.2010 12
2 880121 MIHÁLIK Štefan Sokol Opat.Nová Ves TJ Nenince 01.04.2010 12
3 931009 PŇAČEK Lukáš Tatran Oravské Veselé MŠK Námestovo 01.04.2010 12
4 880905 TRNKA Patrik ŠK OPL Poniky ŠK Sásová 08.04.2010 12
5 840321 VAŇKO Andrej MŠK Turany Družstevník Ďanová 15.04.2010 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum porušenie čl.
1 900414 BÁLINT Matej Dukla Sušany Slovan Hrnč.Zalužany 08.04.2010 4/c,5/3a
2 890208 HUSZTI Norbert FC 98 Hajnáčka Poľnohosp. Veľký Blh 15.04.2010 5/3c
3 650220 ŠŤAVINA Ladislav FC 98 Hajnáčka Poľnohosp. Veľký Blh 15.04.2010 5/3c