Prestupový termín
JÚL 2010

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum schválené do ... pozn.
1 871224 ADÁMUS Ľuboš ŠK Tvrdošín FK Nižná 29.07.2010 30.6.2011 DK
2 950425 ANDRISEK Dominik MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2014
3 950425 ANDRISEK Peter MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2014
4 890302 ANTUNOVIČ Goran KFC Komárno Baník Ružiná 30.07.2010 30.12.2010
5 860724 BACKA Štefan MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 30.07.2010 30.6.2011 DK
6 950407 BACULA Michal FK Čadca Dukla Banská Bystrica 26.07.2010 30.6.2014
7 950116 BAČA Tomáš Sokol Ľubotice ŽP Šport Podbrezová 21.07.2010 30.6.2014
8 930728 BALCO Kristián OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2012
9 780809 BALEK Vladimír Tatran Klin Oravan Rabča 31.07.2010 30.6.2011 DK
10 940309 BALGA Patrik MFK Banská Bystrica Vinohrad Čebovce 27.07.2010 ZH
11 940309 BALGA Patrik Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 28.07.2010 1.2.2011
12 931207 BÁLINT Viktor FK Slovenské Ďarmoty Ipeľ Balog nad Ipľom 23.07.2010 30.6.2011 VK
13 911013 BALKO Martin MFK Lokomot.Zvolen MFK Detva 29.07.2010 30.6.2011
14 950926 BARAN Ľuboš FK Zvolenská Slatina MFK Lokomot.Zvolen 27.07.2010 30.6.2014
15 920925 BARANEC Adam Partizán Veľká Lehota MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2011
16 750702 BEDNÁR Marcel Slovan Trstená ŠK Olympia Bobrov 30.07.2010 31.7.2011 DK
17 900114 BELÁN Roland MFK Revúca FK Obec Lubeník 30.07.2010 30.6.2011 RS
18 840906 BELLA Jozef ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 31.07.2010 31.12.2010 LM
19 940107 BELLA Roman Máj Černová OŠK Švošov 29.07.2010 30.6.2011
20 940629 BEŇA Kamil FK Spišská Nová Ves MFK Ružomberok 20.07.2010 30.6.2013 LM
21 940220 BEŇADIK Peter MFK Detva ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
22 880110 BENCÚR Martin MŠK Námestovo OŠK Sihelné 31.07.2010 31.12.2010 DK
23 941224 BEŇUŠ Ján OŠK Bziny MFK Ružomberok 23.07.2010 30.6.2013 LM
24 930117 BERECKÝ Patrik FK Slovenské Ďarmoty Ipeľ Balog nad Ipľom 23.07.2010 30.6.2011 VK
25 930115 BERECKÝ Peter FK Slovenské Ďarmoty Ipeľ Balog nad Ipľom 23.07.2010 30.6.2011 VK
26 940929 BODZÍK Milan TJ Horný Hričov ŠK Dolný Hričov 26.07.2010 30.6.2011 ZA
27 830119 BOHÁČIK Martin ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.07.2010 30.6.2011
28 830913 BOLIBRUCH Tomáš FK Trnové OŠK Baník Stráňavy 29.07.2010 30.6.2011
29 800917 BOROŠ Mário ŽP Šport Podbrezová ŠK Hronec 30.07.2010 30.6.2011
30 840817 BRČÁK Andrej FK Nižná MŠK Námestovo 21.07.2010 30.6.2011
31 940708 BRODZIANSKY Robert OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2013
32 900402 BUBLÁK Dušan ŠKF Baník Handlová Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 31.12.2010
33 920926 BUDINEC Martin Šľachtiteľ Víg.Pstruša OŠK Stožok 27.07.2010 30.6.2011
34 930509 BUDINSKÝ Viktor Sitno Ban.Štiavnica Dukla Banská Bystrica 28.07.2010 30.6.2011
35 930414 BUDOVEC Matej Partizán Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 26.07.2010 30.6.2012
36 781107 BUKOVČAN Ján Družstevník Valča OŠK Baník Stráňavy 29.07.2010 31.12.2010
37 941002 BUŠA Lukáš Tatran Hybe ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2011 LM
38 930318 BUVALA Marek Tatran Polomka Sokol Braväcovo 20.07.2010 30.6.2011
39 821117 CABAN Jozef MFK Banská Bystrica Baník Ružiná 21.07.2010 30.6.2011
40 920514 CIGAŇAK Peter Máj Černová OŠK Bešeňová 29.07.2010 30.6.2011
41 831025 CIMERMAN Zdenko MFK Banská Bystrica Sokol Dolná Ždaňa 19.07.2010 30.6.2011
42 950110 CSÓTÓ Kristián Družstevník Gemer FK Mesta Tornaľa 19.07.2010 30.6.2013
43 860315 CZENE Štefan FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 30.07.2010 30.6.2011
44 880731 ČAJKA Jakub Ďumbier Uhorská Ves ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 31.1.2011 LM
45 950406 ČERNÁK Tomáš Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 22.07.2010 30.6.2014
46 720205 ČIEF Roman Družstevník Sklabiňa Sokol Stankovany 29.07.2010 30.6.2011 LM
47 811209 ČIERNIK Peter Oravan Orav. Jasenica Tatran Oravské Veselé 23.07.2010 31.12.2010 DK
48 921201 ČULOK Patrik ŠK Selce FK Šalková 29.07.2010 30.6.2011
49 941221 DANAJ Dávid ŠK Agro Baník Dúbrava MFK Tatran L.Mikuláš 22.07.2010 30.6.2011
50 940404 DANAJ Denis MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 22.07.2010 30.6.2011
51 930916 DANAJ Martin ŠK Agro Baník Dúbrava MFK Tatran L.Mikuláš 22.07.2010 30.6.2011
52 870819 DANČO Ľudovít FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
53 901029 DANČO Lukáš FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
54 931127 DÁVID Tomáš FC Železná Breznica Prameň Kováčová 27.07.2010 30.6.2012
55 930806 DEDINSKÝ Matúš FK Nižná ŠK Tvrdošín 29.07.2010 30.6.2011
56 940422 DEMKO Radoslav Máj Černová Iskra Hrboltová 29.07.2010 30.6.2011 LM
57 920506 DIDI Stanislav ŠKM Savon B.Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 27.07.2010 30.6.2011
58 910315 DOČÁR Peter ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 28.07.2010 31.12.2010 CA
59 740825 DOMÍK Attila FKM Nové Zámky FTC Fiľakovo 29.07.2010 31.12.2010 LC
60 940314 DORNÍK Marek TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 29.07.2010 30.6.2011
61 921114 DREXLER Martin Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 29.07.2010 31.1.2010
62 891108 ĎURATNÝ Tomáš Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 29.07.2010 31.12.2010
63 941124 FÁBRY Michal Máj Černová OŠK Švošov 29.07.2010 30.6.2011
64 900301 FANDÁK Zoltán MFK Revúca FK Obec Lubeník 30.07.2010 31.12.2011 RS
65 910521 FENDEK Jakub FAM Poprad ŠK Hronec 30.07.2010 30.6.2011
66 950202 FERENČÍK Milan MŠK Námestovo MFK Ružomberok 20.07.2010 30.6.2014 LM
67 871031 FERENČÍK Tomáš ŠK Tvrdošín FK Nižná 29.07.2010 30.6.2011 DK
68 870704 FIDERÁK Matúš FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
69 900831 FIGÚR Jaroslav SP MFK Rožňava FK Jupie BB-Podlavice 27.07.2010 30.6.2012
70 860309 FIGÚR Michal Baník Štítnik FK Jupie BB-Podlavice 27.07.2010 30.6.2012
71 930401 FILČÁK Daniel ŠKM Liptovský Hrádok ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2011 LM
72 840704 FILČÍK Milan Družst.Čab.Dol.Badín FK Šalková 29.07.2010 31.7.2011
73 940926 FRAŇA Marcel Slovan Kúpele Sliač Dukla Banská Bystrica 28.07.2010 30.6.2013
75 890202 FRANCISTY Juraj ŽP Šport Podbrezová Tatran Podkonice 29.07.2010 31.12.2010
76 871111 FRANCZ Štefan OŠK Stará Kremnička OŠK Lutila 30.07.2010 30.6.2011
77 920110 FURČÁK Marián TJ Horný Hričov ŠK Dolný Hričov 26.07.2010 30.6.2011 ZA
78 930306 FURČÁK Miroslav Družba Smrečany-Žiar MFK Tatran L.Mikuláš 22.07.2010 30.6.2012
79 940823 GAŇA Dominik TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 29.07.2010 30.6.2011
80 921219 GAŇA Patrik TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 29.07.2010 30.6.2011
81 940622 GAŇA Pavol TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 29.07.2010 30.6.2011
82 820126 GARABÁŠ Stanislav FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
83 861217 GEREK Daniel MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 30.07.2010 30.6.2011 DK
84 820602 GIBALA Milan MFK Banská Bystrica ŠK Sásová 30.07.2010 30.6.2011
85 830318 GIERTL Miroslav ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.07.2010 30.6.2011
86 920221 GINIČ Marek ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 29.07.2010 30.6.2012
87 950227 GRAJCIAR Peter Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kys.Nové Mesto 30.07.2010 30.6.2014
88 800527 GRAJZER Ján OFK Liptovská Lúžna Tatran Harmanec 23.07.2010 ZH
89 950828 GREGUŠ Marek Baník Veľký Krtíš ŽP Šport Podbrezová 23.07.2010 30.6.2014
90 951113 GREŠ Adam Tatran Krušetnica Oravan Orav. Jasenica 12.07.2010 30.6.2012
91 900511 HA CONG Erik FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
92 950202 HASPRA Milan Žitavan Malá Lehota MFK Nová Baňa 22.07.2010 30.6.2014
93 950401 HÍVEŠ Jozef Družst.Kamenné Kosihy ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
94 941009 HOLÁK Martin MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 22.07.2010 30.6.2011
95 850127 HOLEŠ Ján RTJ Brodno ŠK Juventus ZA-Závodie 21.07.2010 30.6.2011
96 920629 HORNIAK Radovan Dukla Banská Bystrica MFK Nová Baňa 28.07.2010 ZH
97 920629 HORNIAK Radovan MFK Nová Baňa MFK Lokomot.Zvolen 29.07.2010 30.6.2011
98 831226 HORVÁTH Ondrej Družstevník Lehôtka FC Slovan Divín 19.07.2010 30.6.2011
99 941005 HRČKA Ľubomír ŠK OPL Poniky ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
100 920811 HROMADA Matej ŠK Badín FK Šalková 29.07.2010 30.6.2011
101 931014 HUBA Pavol Máj Černová Iskra Hrboltová 29.07.2010 30.6.2011 LM
102 940915 HUBOČAN Matúš MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 22.07.2010 30.6.2011
103 950601 HUĎAN Martin FK Zvolenská Slatina MFK Lokomot.Zvolen 27.07.2010 30.6.2014
104 940202 HUDEC Marek OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2013
105 920519 CHLÚDA Lukáš FC Lokomotíva Vrútky Iskra Hrboltová 31.07.2010 31.12.2010 LM
106 940120 CHMELIAR Patrik MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 22.07.2010 30.6.2011
107 920929 CHORVÁT Radovan Lokomotíva Kraľovany Havran Ľubochňa 20.07.2010 ZH LM
108 880426 CHUDÝ Matúš ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 31.07.2010 31.12.2010 LM
109 950613 ILAVSKÝ Denis FK Poprad ŽP Šport Podbrezová 27.07.2010 30.6.2014
110 791215 IŽDINSKÝ Ladislav Družstevník Sklabiná FK Záhorce 27.07.2010 30.6.2011 VK
111 840107 JAĎKA Ľubomír MŠK Námestovo TJ Novoť 19.07.2010 30.6.2011 DK
112 931119 JADROŇ Jozef MFK Ružomberok MŠK Námestovo 30.07.2010 30.6.2013
113 810406 JÁGERSKÝ Miroslav ŠK Š Team Vinica FK Záhorce 21.07.2010 30.6.2011 VK
114 921117 JAMNICKÝ Ľudovít FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomot.Zvolen 29.07.2010 ZH
115 920614 JAMRICH Peter Šľachtiteľ Víg.Pstruša OŠK Stožok 27.07.2010 30.6.2011
116 910305 JANČOK Ondrej ŠK Voznica Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 31.12.2010
117 900722 JANITA Daniel Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 12.07.2010 31.12.2010
118 940422 JEŽOVICA Rastislav MFK Ružomberok Máj Černová 19.07.2010 30.6.2013
119 751128 JUHANIAK Erik FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 30.07.2010 30.6.2011
120 881213 JURIGA Juraj FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
121 910222 JURIGA Tomáš FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
122 941121 KAJÚCH Dávid OŠK Ludrová OŠK Likavka 29.07.2010 30.6.2011
123 780514 KALMÁR Marek Vinohrad Čebovce Partizán Hrušov 30.07.2010 1.2.2011
124 950428 KAPIČÁK Jozef Družstevník Mútne Dukla Banská Bystrica 26.07.2010 30.6.2015
125 811112/MAC KARAKAČANOV Dragan FK Žiar nad Hronom MFK Lokomot.Zvolen 29.07.2000 31.12.2010
126 930414 KATRENIAK Igor Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 12.07.2010 30.6.2012
127 950125 KAVALEK Otakar Spartak Vysoká n.Kys. Slovan Podvysoká 30.07.2010 30.6.2014
128 740514 KENTOŠ Jaroslav ŽP Šport Podbrezová ŠK Sásová 30.07.2010 30.6.2011
129 890827 KERESTEŠ Patrik 1.HFC Humenné FC 34 LM-Palúdzka 29.07.2010 30.6.2011 LM
130 870303 KLACSO Attila ŠK Š Team Vinica Partizán Hrušov 30.07.2010 31.12.2010
131 891204 KLEMBARA Juraj ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtureň 23.07.2010 30.6.2011 LM
132 910404 KLIMPL Peter FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
133 930124 KMEŤ Peter MŠK Žilina OFK Kotešová 29.07.2010 30.6.2011
134 770709 KNOPP Stanislav OFK Stred. Plachtince Vinohrad Čebovce 28.07.2010 1.2.2011 VK
135 860902 KOCKA Peter Družstevník Dačov Lom Baník Veľký Krtíš 21.07.2010 31.12.2010 VK
136 910920 KOHÁR Matúš ŠK Tvrdošín FK Nižná 29.07.2010 30.6.2011 DK
137 910415 KOLLÁR Filip FK Bušince Prameň Dolná Strehová 30.07.2010 30.6.2011 VK
138 871005 KONIAR Michal PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 22.07.2010 30.6.2012
139 920424 KOPÁČEK Milan Družst.Lipt.Štiavnička OŠK Bešeňová 28.07.2010 ZH
140 920424 KOPÁČEK Milan OŠK Bešeňová Máj Černová 29.07.2010 30.6.2011
141 910704 KOPKÁŠ Martin MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 29.07.2010 30.6.2011 RS
142 880925 KORBEĽ Maroš MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 30.07.2010 31.12.2010 VK
143 870725 KOSCELNÍK Juraj IDOP Lipovec Pokrok Turč.Kľačany 29.07.2010 30.6.2012
144 920521 KOSTELANSKÝ Tomáš Tatran Bytčica Družstevník Hôrky 29.07.2010 30.6.2011
145 880810 KOSTRA Martin Javorina Podhradie ŠK Turč.Štiavnička 21.07.2010 31.12.2010
146 950317 KOŠIČIAR Jakub CSM Tisovec ŽP Šport Podbrezová 27.07.2010 30.6.2014
147 950208 KOVÁČ Pavol Družstevník Očová MFK Lokomot.Zvolen 27.07.2010 30.6.2011
148 940104 KOVÁČ Roman Prameň Dolná Strehová Slovan Halič 26.07.2010 30.6.2011 LC
149 930226 KOVÁČIK Michal OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2012
150 930111 KRČULA Miroslav FK Liptovské Vlachy OŠK Bešeňová 29.07.2010 30.6.2011
151 921013 KRŠKA Tomáš ŠK Lúčky-kúpele OŠK Bešeňová 29.07.2010 30.6.2011
152 951227 KRUŽEC Dušan Slovan Agrokom.Budča MFK Lokomot.Zvolen 27.07.2010 30.6.2014
153 900801 KRUŽEL Marián MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 30.07.2010 30.6.2011 DK
154 790202 KUBINEC Peter Baník Štiavnické Bane MFK Lokomot.Zvolen 13.07.2010 30.6.2011
156 840504 KUCEK Miloš MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 28.07.2010 30.6.2011
157 891210 KUČERA Michal MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 27.07.2001 30.6.2011 VK
158 820720 KUKUČKA Milan Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 27.07.2010 30.6.2011
159 910717 KURČÍK Matej OŠK Boľkovce Slovan Tomášovce 29.07.2010 31.12.2010
160 900511 KUVIK Patrik Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 30.07.2010 30.6.2011
161 890708 KVASNIČKA Tomáš ŠKM Liptovský Hrádok TJ Pribylina 29.07.2010 30.6.2011 LM
162 830223 LAPIN Martin Slovan Michalová ŽP Šport Podbrezová 29.07.2010 ZH
163 830223 LAPIN Martin ŽP Šport Podbrezová ŠK Hronec 30.07.2010 30.6.2011
164 890128 LEHOTAI Štefan Poľnohosp.Veľký Blh ŠK Bátka 29.07.2010 30.6.2011 RS
165 940316 LELÁK Adam FTC Fiľakovo FK LAFC Lučenec 26.07.2010 30.6.2011 LC
166 931007 LEŠŇOVSKÝ Tomáš MŠK Námestovo MFK Ružomberok 20.07.2010 30.6.2013 LM
167 711123 LIPA Miroslav OFK Slovenská Ľupča Tatran Podkonice 29.07.2010 30.6.2011
168 771002 LÍŠKA Rastislav Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 28.07.2010 30.6.2011
169 830909 MACEJKO Tomáš FK Žiar nad Hronom MFK Lokomot.Zvolen 29.07.2010 31.12.2010
170 911222 MACKO Ján Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 30.07.2010 30.6.2011
171 890804 MADAJ robert ŠK Š Team Vinica Partizán Hrušov 30.07.2010 31.12.2010
172 930317 MAJZLÍK Ján Liptov Vavrišovo ŠKM Liptovský Hrádok 29.07.2010 30.6.2012 LM
173 920821 MAKUKA Stanislav Družstevník Babkov Družstevník Hôrky 22.07.2010 30.6.2011
174 921124 MALCHO Matúš Lokomotíva Kraľovany Havran Ľubochňa 20.07.2010 ZH LM
175 840401 MANIAK František Slovan Trstená Družstevník Vitanová 12.07.2010 31.7.2011 DK
176 920223 MAREK Slavomír Družst.Kráľova Lehota ŠKM Liptovský Hrádok 29.07.2010 30.6.2011 LM
177 931221 MARKO Igor MŠK Podrečany Slovan Tomášovce 29.07.2010 30.6.2011
178 901119 MARKO Martin FC Slovan Divín Baník Ružiná 26.07.2010 30.6.2011
179 920513 MARSINA Roman Kinex Bytča OFK Kotešová 29.07.2010 30.6.2011
180 901108 MARTVOŇ Marek FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
181 920816 MARTVOŇ Michal MFK Ružomberok OŠK Likavka 16.07.2010 30.6.2011
182 870712 MARTVOŇ Ondrej FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
183 880901 MASÁR Stanislav Štart Kokava nad Rim. CSM Tisovec 27.07.2010 ZH RS
184 781214 MATUŠ Marián Družstevník Plášťovce MFK Strojár Krupina 09.07.2010 31.12.2010
185 880114 MATUŠKA Július MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 30.07.2010 30.6.2011 VK
186 931101 MATUŠKA Maroš FK Stará Halič Slovan Tomášovce 29.07.2010 30.6.2012
187 750529 MEDVECKÝ Miroslav ŠK Tvrdošín Tatran Orav.Biely Potok 31.07.2010 31.12.2010 DK
188 910227 MELIŠEK Marek MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 28.07.2010 30.6.2011 VK
189 810917 MICS Viktor ŠK Š Team Vinica Partizán Hrušov 30.07.2010 31.12.2010
190 920616 MIČUDA Tomáš ŠK Juventus ZA-Závodie Družstevník Hôrky 21.07.2010 30.6.2011
191 790101 MIHAĽOV Štefan Družst.Liptov.Štiavnica OŠK Lisková 25.07.2010 30.6.2011 LM
192 871108 MICHALEC Martin ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtureň 23.07.2010 30.6.2011 LM
193 791028 MICHNA Vladimír OFK Leštiny OŠK Ludrová 29.07.2010 31.1.2011
194 900908 MIKUŠ Matej ŠKM Liptovský Hrádok TJ Pribylina 29.07.2010 30.6.2011 LM
195 910827 MISTRÍK Michal ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.07.2010 30.6.2011
196 790417 MIŠČÍK Martin OFK Metalcol.Ludanice Baník Ružiná 30.07.2010 31.12.2010
197 891025 MIŠEK Jozef Slovan Trstená Družstevník Vitanová 21.07.2010 30.6.2011
198 810624 MIŠKOV Boris Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 27.07.2010 30.6.2011
199 920825 MLYNARČÍK Štefan Šľachtiteľ Víg.Pstruša OŠK Stožok 27.07.2010 30.6.2011
200 870903 MOLNÁR Tomáš FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 30.07.2010 30.6.2011
201 911216 MOZOLA Lukáš Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 30.07.2010 30.6.2011
202 950224 MOZOLA Matej Slovan Agrokom.Budča MFK Lokomot.Zvolen 27.07.2010 30.6.2014
203 930521 MUŽÍK Roman Jednota Bánová Družstevník Hôrky 22.07.2010 30.6.2011
204 950515 NÉMETH Zsolt Baník Veľký Krtíš ŽP Šport Podbrezová 23.07.2010 30.6.2014
205 901010 NOSKO Michal ŽP Šport Podbrezová Spartak Závadka n.Hr. 23.07.2010 30.6.2011
206 860416 NOVOTNÝ Rastislav Slovan Tomášovce Slovan Halič 26.07.2010 31.12.2010 LC
207 921024 OCEĽ Marek Tatran Polomka Sokol Braväcovo 20.07.2010 30.6.2011
208 940501 OČENÁŠ Ivan Partizán Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 26.07.2010 30.6.2013
209 830917 OLAJEC Ľubomír PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 22.07.2010 30.6.2012
210 900217 ONDREJKA Michal ŠK Hrochoť Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 30.6.2011
211 931126 ONDREJKOV Daniel FK Slovenské Ďarmoty Baník Veľký Krtíš 29.07.2010 30.6.2011 VK
212 931027 ONDRUŠ Dávid Máj Černová Iskra Hrboltová 29.07.2010 30.6.2011 LM
213 940727 OROSZLÁNY Miroslav Slovan Šahy Ipeľ Balog nad Ipľom 29.07.2010 30.6.2011
214 871019 ORŠULIAK Michal OŠK Bziny ŠK Tvrdošín 29.07.2010 31.12.2010
215 801110 OVŠÁK Tomáš Máj Černová Sokol Komjatná 30.07.2010 30.6.2011 LM
216 790405 PACKO Roman PS Hliník nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 30.6.2011
217 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Ružiná 26.07.2010 31.12.2010
218 900820 PÁLDI Gabriel Slovan Šahy Družst.Kosihy nad Ipľ. 30.07.2010 30.6.2011
219 920825 PANČÍK Erik Partizán Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 26.07.2010 30.6.2011
220 930415 PAVLENDA Milan Šľachtiteľ Víg.Pstruša OŠK Stožok 27.07.2010 30.6.2011
221 950416 PAVLOVE Ivan Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 22.07.2010 30.6.2014
222 920813 PAVLOVSKÝ Mário ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 30.07.2010 30.6.2011
223 721117 PAZÚRIK Peter Slovan Trstená Tatran Orav.Biely Potok 31.07.2010 30.6.2011 DK
224 920904 PIAR Andrej ŠK OPL Poniky FK Šalková 19.07.2010 30.6.2011
225 940213 PIROŠÍK Lukáš Družstevník Babkov Družstevník Hôrky 22.07.2010 30.6.2011
226 930701 PITOŇÁK Ivan FK Kráľova Lehota ŠKM Liptovský Hrádok 29.07.2010 30.6.2011 LM
227 871122 PIXIADES Ladislav Družst.Kamenné Kosihy Baník Veľký Krtíš 23.07.2010 31.1.2011 VK
228 950301 POLCER Tomáš FK Jupie BB-Podlavice MFK Ružomberok 23.07.2010 30.6.2014
229 700829 POLIAČEK František ŠK Závažná Poruba ŠKM Liptovský Hrádok 29.07.2010 30.6.2011 LM
230 940829 POLIAK Dávid OŠK Nededza Družstevník Hôrky 29.07.2010 31.12.2011
231 860520 POLŤÁK Ladislav MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 30.07.2010 30.6.2011 DK
232 880311 PRAŠTIAK Matúš ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 26.07.2010 30.6.2011 LM
233 940616 PREDMESKÝ René OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2013
234 950519 PRISTÁČ Robert FK Poprad ŽP Šport Podbrezová 27.07.2010 30.6.2014
235 841104 PSOTKA Michal ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtureň 29.07.2010 30.6.2011 LM
236 720726 RAČKO Zdeno CŠK Cinobaňa Družst.Hrnčiarska Ves 30.07.2010 30.6.2011 RS
237 940628 RADOŠ Adam ŠK Dolinka Ipeľ Balog nad Ipľom 23.07.2010 30.6.2011 VK
238 800409 RAJPRICH Dušan Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 30.07.2010 30.6.2011
239 850424 RAJŤUK Robert ŠK Š Team Vinica FK Slovenské Ďarmoty 21.07.2010 31.8.2010 VK
240 930829 RANDIS Matej OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2012
241 881020 REHM Matej MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 30.07.2010 30.6.2011 DK
242 891007 REMEŠ Stanislav MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 30.07.2010 30.6.2011 DK
243 851124 RENDEK Jaroslav ŠKF Baník Handlová Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 31.12.2010
244 940808 REPISKÝ Dušan Partizán Župkov Klas Horné Hámre 12.07.2010 30.6.2011
245 750204 REPKA Ladislav MŠK Námestovo Tatran Orav.Biely Potok 31.07.2010 30.6.2011 DK
246 930804 ROLČEK Maroš MŠK Žilina Družstevník Hôrky 23.07.2010 30.6.2011
247 840701 ROZIM Kamil ŠK Kremnička Tatran Harmanec 29.07.2010 30.6.2011
248 920907 RUSKO Matúš ŠK Selce FK Šalková 29.07.2010 30.6.2011
249 941007 SABO Kamil Spartak Mučín FK LAFC Lučenec 29.07.2010 30.6.2011 LC
250 940609 SÁMAL Peter ŠKF Baník Handlová ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
251 800404 SÁSIK Ján Družstevník Cerovo MFK Strojár Krupina 29.07.2010 31.12.2010
251 901229 SCHWEIMER Silvester ŠK Tvrdošín FK Nižná 29.07.2010 30.6.2011 DK
252 890313 SIMAN Ľubomír MŠK Námestovo Tatran Klin 31.07.2010 30.6.2011 DK
253 920725 SIVÁK Andrej MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2011 LM
254 850429 SKABELLA Gabriel FC Agro Veľká Čalomija Prameň Dolná Strehová 30.07.2010 31.12.2010 VK
256 931208 SMATANA Dávid Partizán Súľov Kinex Bytča 29.07.2010 30.6.2012
257 930420 SOJKA František Sitno Ban.Štiavnica Baník Štiavnické Bane 28.07.2010 ZH
258 920418 SOKOL Erik Lokomotíva Kraľovany Poľana Hubová 31.07.2010 30.6.2011 DK
259 870105 SPIŠIAK Dušan MFK Lokomot.Zvolen Baník Štiavnické Bane 15.07.2010 30.6.2011
260 930707 SPIŠIAK Patrik CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 29.07.2010 30.6.2012
261 940420 SPRAVAČ Matúš Tatran Polomka Sokol Braväcovo 20.07.2010 30.6.2011
262 930410 STAROŇ Jozef ŠK Demänová FC 34 LM-Palúdzka 28.07.2010 30.6.2011 LM
263 950411 STRUHÁR Ján FK Žiar nad Hronom Klas Horné Hámre 26.07.2010 30.62011
264 930803 STUPÁR Miroslav Slovan Tomášovce FK LAFC Lučenec 27.07.2010 30.6.2011 LC
265 941217 SUPUKA Milan Partizán Ostrý Grúň MFK Žarnovica 29.07.2010 30.6.2012
266 870825 SUROVIAK Peter FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
267 880410 SUROVIAK Rastislav FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 26.07.2010 30.6.2011 DK
268 951113 SVETLÁK Tibor Tatran Klin MFK Ružomberok 16.07.2010 30.6.2015 LM
269 820302 SZABÓ Mário OŠK Lieskovec TJ Nenince 22.07.2010 31.12.2010 VK
270 920606 SZABO Vladimír ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 26.07.2010 30.6.2011 LM
271 861118 ŠEFARA Martin Partizán Vrchteplá Partzán Súľov 31.07.2010 30.6.2011 ZA
272 790627 ŠELING Roman FK Nižná ŠK Tvrdošín 29.07.2010 30.6.2011
273 830527 ŠÍMA Tomáš Sitno Ban.Štiavnica Baník Štiavnické Bane 28.07.2010 31.12.2010
274 821002 ŠIMČÍK Martin FK Šalková Slovan Malachov 27.07.2010 30.6.2011
275 880923 ŠPÁNIK Andrej ŠKF Baník Handlová MFK Lokomot.Zvolen 29.07.2010 30.12.2010
276 860327 ŠPIRKO Robert Tatran Sučany MŠK Fomat Martin 30.07.2010 31.12.2010
277 870311 ŠTENGL Pavel FC Slovan Divín Baník Ružiná 30.07.2010 30.6.2011
278 930623 ŠTOBER Dávid Sokol Liesek MFK Dolný Kubín 26.07.2010 30.6.2011 DK
279 930307 ŠTULAJTER Ivan FC Nitra FK Jupie BB-Podlavice 09.07.2010 ZH
280 931105 ŠULÍK Tomáš Máj Černová Iskra Hrboltová 29.07.2010 30.6.2011 LM
281 950608 ŠURINA Martin Slovan Trstená MFK Ružomberok 16.07.2010 30.6.2014 LM
282 900424 ŠUTORKA Juraj Družstevník Hôrky ŠK Juventus ZA-Závodie 22.07.2010 30.6.2011
283 800802 TELEK Kornel FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 29.07.2010 31.12.2010
284 810210 TÖKÖLI Ivan PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 22.07.2010 30.6.2012
285 881230 TRABALÍK Miroslav MŠK Námestovo OŠK Sihelné 22.07.2010 31.12.2010 DK
286 831201 TURČAN Miroslav FK Trnové OŠK Baník Stráňavy 29.07.2010 30.6.2011
287 890820 TURKOTA Matej MFK Lokomot.Zvolen Baník Štiavnické Bane 15.07.2010 30.6.2011
288 850110/CZE TUROŇ Miroslav FC Oravský Podzámok Družstevník Veličná 12.07.2010 31.12.2010
289 930701 TURTÁK Igor TJ Horný Hričov ŠK Dolný Hričov 29.07.2010 30.6.2011
290 890902 TUŠIM Miroslav Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 30.07.2010 30.6.2011
291 820816 UHRIN Roman Jánošík Rim.Janovce FC 98 Hajnáčka 23.07.2010 30.6.2011
292 920723 URAM Michal Družstevník Kvačany MFK Tatran L.Mikuláš 22.07.2010 30.6.2011
293 891107 VALENTÝNI Peter MFK Banská Bystrica Baník Ružiná 30.07.2010 31.12.2010
294 840324 VANÍK Matej OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 31.07.2010 31.12.2010
295 941221 VARGA Ronald ŠK Š Team Vinica ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
296 940809 VAŠTÍK Vladimír Tatran Oščadnica ŽP Šport Podbrezová 23.07.2010 30.6.2013
297 820923 VAVREK Štefan Družstevník Kráľ Družstevník Gemer 29.07.2010 31.1.2011
298 810706 VÉGH Zoltán FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 30.07.2010 30.6.2011
299 910527 VERNIČEK Ľubomír MŠK Námestovo OŠK Lokca 30.07.2010 30.12.2010
300 871222 VETRÁK Juraj ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 29.07.2010 30.6.2011
301 890712 VICIAN Martin MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 28.07.2010 30.6.2011 VK
302 950619 VLČEK Ladislav Partizán Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 26.07.2010 30.6.2014
303 910922 VOZÁR Peter Partizán Veľká Lehota MFK Nová Baňa 30.07.2010 30.6.2011
304 841120 VOZÁR Štefan OŠK Brehy MFK Nová Baňa 30.07.2010 31.12.2010
305 941006 VRANA Karol ŠK Tvrdošín ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011
306 930617 VYPARINA Tomáš Sokol Beňadiková ŠK Závažná Poruba 28.07.2010 30.6.2011 LM
307 951122 VYŠNÝ Adam MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 27.07.2010 30.6.2014
308 931120 WIECZOREK Dávid FK Rajec Družstevník Hôrky 23.07.2010 30.6.2011
309 860628 ZAJAC Milan ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 28.07.2010 31.12.2010 CA
310 840203 ZEMKO Tomáš ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 29.07.2010 30.6.2011 LM
311 910516 ZUZINA Ľubomír Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 30.07.2010 30.6.2011
312 910127 ZVARA Filip FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 27.07.2010 30.6.2011
313 930830 ZVARA Vladimír Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 30.07.2010 30.6.2011
314 920427 ŽILKA Ján MFK Banská Bystrica Prameň Dolná Strehová 30.07.2001 ZH VK
315 801018 ŽILLA Jaroslav Družstevník Valča Pokrok Turč.Kľačany 27.07.2010 30.6.2011
316 941122 ŽIŠKA Andrej ŠKM Savon B.Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 27.07.2010 30.6.2011
317 741030 ŽITNÍK Ľuboš OŠK Likavka Sokol Komjatná 23.07.2010 30.6.2011
318 930607 ŽULKO Martin Sokol Liesek ŠK Kremnička 28.07.2010 30.6.2011

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum podľa článku pozn.
1 780220 ÁDÁM Ivan Baník Ružiná FTC Fiľakovo 29.7.2010 11/1 LC
2 930601 ADAMEC Dominik Lokomotíva Kraľovany Sokol Stankovany 9.7.2010 11/1 LM
3 780311 ADAMUS Štefan Fatran Varín ŠK Dolný Hričov 15.7.2010 11/1
4 890626 BABEĽA Miloš Partizán Čierny Balog Spartak Závadka n. Hr. 23.7.2010 11/1
5 930130 BADINSKÝ Michal ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 19.7.2010 27/13
6 891013 BAJČI Filip Tatran Sučany Sokol Stankovany 29.7.2010 11/1 LM
7 800821 BEČKA Peter TJ Valaská Dubová OŠK Istebné 12.7.2010 11/1 DK
8 810224 BÉREŠ Zoltán FC Slovan Divín ŠK L+M Aqua Rapovce 19.7.2010 11/1 LC
9 890825 BRNDIAR Tomáš MFK Banská Bystrica CSM Tisovec 28.7.2010 11/1
10 880205 BRODŇAN Peter Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
11 751029 BUKOVEC Peter ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 29.7.2010 11/1
12 821117 CABAN Jozef ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
13 831025 CIMERMAN Zdenko ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
14 881001 ČEPO Denis Baník Veľký Krtíš Vinohrad Čebovce 21.7.2010 11/1 VK
15 880619 ČERVENEC Jozef Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
16 880201 ČUTKA Ivan ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 30.7.2010 11/1
17 941102 ĎURDINA Robert Jednota Bánová MŠK Fomat Martin 30.7.2010 11/1
18 890724 DYMA Maroš Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 30.7.2010 11/1
19 940824 FAŠKO Michal ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 8.7.2010 11/1
20 900727 FATĽA Dávid MFK Jelšava FK Obec Lubeník 30.7.2010 11/1 RS
21 860523/UKR FLJAŠKO Tyberij FK Topoľany ŠK Javorník Makov 22.7.2010 11/1
22 740912 FRIDRICH Daniel OFK Slovenská Ľupča Tatran Podkonice 29.7.2010 11/1
23 920919 GÁL Robert Jánošík Rim.Janovce Poľnohosp.Veľký Blh 29.7.2010 11/1 RS
24 930404 GAŠINEC Erik MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 30.7.2010 11/1
25 850124 GREŇO Marek Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
26 810830 GUSKO Miloš Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
27 820921 HALAHIJA Tomáš Družstevník Kvačany ŠKM Liptovský Hrádok 15.7.2010 11/2a
28 731007 HAMŠÍK Ivan ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 14.7.2010 11/1
29 770621 HANZLOVIČ Marek ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 30.7.2010 11/1
30 830531 HARACH Marek Družst.Hont.Moravce Slovan Dudince 30.7.2010 11/1
31 910518 HELIK Martin Tatran Muráň MFK Revúca 29.7.2010 11/1
32 791002 HOLUB Ján Baník Veľký Krtíš Vinohrad Čebovce 22.7.2010 11/1 VK
33 901025 HOZDEK Michal Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 30.7.2010 11/1
34 881017 CHOVAN Miroslav ŠKM Savon B.Bystrica FK Šalková 19.7.2010 27/13
35 760609 CHOVANEC Bohumil Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
36 910721 CHUDINA Matej Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
37 910813 ILLÉS Adam Družstevník Petrovce FC 98 Hajnáčka 23.7.2010 11/1
38 910714 ILLÉS Kristián Družstevník Petrovce FC 98 Hajnáčka 23.7.2010 11/1
39 690308 JANKO Branislav ŽP Šport Podbrezová ŠK Hronec 30.7.2010 11/1
40 830118 JURÁK Roman Ďumbier Uhorská Ves ŠKM Liptovský Hrádok 29.7.2010 11/1 LM
41 841003 KAČÁK Michal Tatran Sučany MŠK Fomat Martin 30.7.2010 11/1
42 940124 KAJAN Lukáš MFK Ružomberok Máj Černová 19.7.2010 11/1
43 900807 KAPUSTA Boris MFK Topvar Topoľčany Slovan Dudince 30.7.2010 11/1
44 940325 KATRÁK Dávid MFK Ružomberok Máj Černová 29.7.2010 11/1
45 911209 KNAPÍK Michal Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
46 840614 KOSEC Vladimír OFK 1950 Priechod Sitno Banská Štiavnica 15.7.2010 11/1
47 920903 KOSTÁN Tomáš Štart Veľké Rovné OFK Kotešová 29.7.2010 11/1
48 910103 KOSZTÚR Elemér FKM Tornaľa Družstevník Kráľ 21.7.2010 11/1
49 941030 KOVÁČIK Lukáš MFK Ružomberok 1.OFC Liptovské Sliače 27.7.2010 11/1
50 941115 KOVÁČIK Martin ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.7.2010 11/1
51 950215 KOVALČÍK Peter Partizán Čierny Balog Dukla Banská Bystrica 28.7.2010 11/1
52 930121 KRAMARA Maroš MŠK Žilina ŠK Dolný Hričov 29.7.2010 11/1
53 930222 KUBAŠÁK Andrej MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 28.7.2010 11/1
54 811227 KUČERA Roman Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
55 890821 KUDLÍK Dominik MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 28.7.2010 11/1
56 930825 KUKOLÍK Miroslav Družstevník Želovce Baník Veľký Krtíš 29.7.2010 11/1 VK
57 950411 KUPEC Matúš Partizán Čierny Balog Dukla Banská Bystrica 28.7.2010 11/1
58 891204 LACKO Radovan Slovan Halič FC Slovan Divín 23.7.2010 11/1
59 900625 LACKO Tomáš MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 28.7.2010 11/1
60 770831 LÁCLAVÍK Miroslav Sokol Komjatná OŠK Ludrová 30.7.2010 11/1 LM
61 930112 LAVO Juraj MFK Topvar Topoľčany Družstevník Želovce 28.7.2010 11/1
62 921012 LEHOTSKÝ Patrik OŠK Dobrá Niva Prameň Kováčová 27.7.2010 11/1
63 900706 LIETAVA Filip MFK Lokomotíva Zvolen FK Zvolenská Slatina 30.7.2010 11/1
64 841003 LÍŠKA Ján ŠK L+M Aqua Rapovce Baník Ružiná 26.7.2010 11/1
65 920913 MACHAJ Matej MFK Dolný Kubín Družstevník Veličná 8.7.2010 11/1 DK
66 931225 MAJER Ivan OFK Slovenská Ľupča FK Šalková 29.7.2010 11/1
67 800915 MAJER Peter TJ Hronsek Družstevník Očová 30.7.2010 11/1
68 830203 MARTINEC Tomáš ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
69 880911 MELICHER Marek ŽP Šport Podbrezová Baník Kalinovo 9.7.2010 11/1
70 790721 MELICHERÍK Peter Slovan Dolná Maríková TJ Lodno 26.7.2010 11/1
71 940712 MEREŠ Peter ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.7.2010 11/1
72 780423 MIHÁLYI Alexander FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 30.7.2010 11/1
73 911123 MIŘETINSKÝ Martin ŠK Kremnička Tatran Harmanec 23.7.2010 11/1
74 680803 MRMUS František Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
75 830404 MURÍN Peter ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
76 861103 NEMČOK Attila Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 27.7.2010 11/1 VK
77 921005 NOCIAR Rudolf Prameň Dolná Strehová Slovan Halič 22.7.2010 11/1 LC
78 940302 NOCIAR Stanislav FK LAFC Lučenec Slovan Halič 22.7.2010 11/1 LC
79 830124 PAGÁČ Tomáš ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
80 801114 PAPAN Juraj Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
81 781105 PAŽOUT Maroš FK Žiar nad Hronom Sitno Banská Štiavnica 15.7.2010 11/1
82 940531 PEKARÍK Tomáš Štart Veľké Rovné Kinex Bytča 29.7.2010 11/1
83 910507 PELLE Csaba Družstevník Petrovce FC 98 Hajnáčka 23.7.2010 11/1
84 840614 PERDÍK Igor Poľnohosp.Veľký Blh Družst.Veľ. Teriakovce 30.7.2010 11/1
85 831226 PETIK Peter Družstevník Trebeľovce Slovan Tomášovce 29.7.2010 11/1
86 890603 PILIAR Pavol ŠKM Savon B.Bystrica MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
87 680925 PIŠOJA Dušan ŽP Šport Podbrezová ŠK Hronec 30.7.2010 11/1
88 930902 PLEVJAK Pavel TJ Veľké Zlievce Prameň Dolná Strehová 30.7.2010 11/1 VK
89 930912 PÔBIŠ Jozef Partizán Čierny Balog FK 09 Bacúch 16.7.2010 11/1
90 831218 PULIŠ Pavol FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 19.7.2010 11/1
91 791004 PUPIK Marián Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
92 800710 RAPI Zsolt FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 30.7.2010 11/1
93 880807 REŠETÁR Tomáš FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 19.7.2010 11/1
94 940301 RUMANSKÝ Matej MFK Ružomberok OŠK Svätý Kríž 23.7.2010 11/1
95 860214 RUTKAJ Peter ŠK L+M Aqua Rapovce FC Slovan Divín 19.7.2010 11/1
96 820423 SKRUTEK Patrik Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
97 790110 SLÁVIK Marek ŠK Š Team Vinica Vinohrad Čebovce 22.7.2010 11/1 VK
98 930211 STRELEC Matúš ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 28.7.2010 11/1
99 830929 ŠATURA Tomáš ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 9.7.2010 11/1
100 951110 ŠPERKA Marek TJ Olešná Slávia Staškov 29.7.2010 11/1
101 820206 ŠURKA Viktor Družstevník Piteľová OŠK Lutila 30.7.2010 11/1
102 861126 ŠVAŇA Tomáš Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
103 930701 TATARKA Tomáš Slovan Skalité ŠK Čierne 7.7.2010 11/1 CA
104 930331 TAVEL Matúš MFK Ružomberok 1.OFC Liptovské Sliače 27.7.2010 11/1
105 840418 TOMAŠIK Igor Slovan Šiat.Bukovinka FC Slovan Divín 19.7.2010 11/1
106 880905 TRNKA Patrik ŠK OPL Poniky ŠK Sásová 29.7.2010 11/2a
107 840523 TURÁK Martin Slovan Tajov Prameň Kováčová 13.7.2010 11/1
108 810903 URBAN Stanislav ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Bešeňová 29.7.2010 11/1
109 880319 VALÍČEK Anton ŠK Závažná Poruba ŠKM Liptovský Hrádok 29.7.2010 11/1 LM
110 930514 VÁLOVČAN Martin MFK Lokomotíva Zvolen Dukla Banská Bystrica 15.7.2010 11/1
111 940407 VANKA Peter FK Žiar nad Hronom Družstevník Kosorín 30.7.2010 11/1
112 830629 VEREŠ Igor Družstevník Baláže Sitno Banská Štiavnica 29.7.2010 11/1
113 840515 VLČEK Jozef REaMOS K.Lieskovec OŠK Stožok 29.7.2010 11/1
114 900409 VLČEK Tomáš Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 22.7.2010 11/1
115 780502 VYSKOČÁNI Igor ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 29.7.2010 11/1 LM
116 860725 ZAŤKO Lórant FC Agro Veľ.Čalomija Vinohrad Čebovce 28.7.2010 11/1 VK
117 930413 ZVARA Csaba Pokrok Ipeľ.Predmostie Ipeľ Balog nad Ipľom 23.7.2010 11/1 VK
118 850513 ŽIAK Ján FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 19.7.2010 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum, podľa článku pozn.
1 931009 PŇAČEK Lukáš Tatran Oravské Veselé MŠK Námestovo 29.07.2010 25/9

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum porušenie čl. pozn.
1 880121 MIHÁLIK Štefan Sokol Opat.Nová Ves TJ Nenince 15.07.2010 11/2, 9/2