Prestupový termín
AUGUST 2010

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam dátum schválené do ... pozn.
1 890725 ÁBEL Dávid Partizán Čierny Balog Slovan Michalová 30.08.2010 30.6.2011
2 911210 ABRAHÁM Patrik OŠK Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 31.12.2010
3 950213 ADAM Patrik Baník Veľký Krtíš MFK ZAEL M.Kameň 11.08.2010 30.6.2011 VK
4 751108 ADAMÍK Peter OFK Kotešová TJ Hlboké 13.08.2010 30.6.2011 ZA
5 950901 AGÓČ Attila FK LAFC Lučenec Dukla Banská Bystrica 25.08.2010 30.6.2014
6 850205 ALBERT Jozef FC 98 Hajnáčka Jánošík Rim.Janovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
7 900322 ALBERT Michal Baník Kalinovo Poľnohosp.Veľký Blh 14.08.2010 30.7.2011 RS
8 930427 ALBERT Peter OŠK Kamenná Poruba FK Rajec 05.08.2010 30.12.2010 ZA
9 940831 ALBERT Tomáš Slovan Hrnč.Zalužany FK LAFC Lučenec 03.08.2010 30.6.2012 RS
10 921202 ALLOUSH Patrik MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 03.08.2010 31.12.2010 MT
11 880901 ALMÁŠI Roman Prameň Kováčová FC Železná Breznica 05.08.2010 30.6.2011
12 930608 BABIAK Richard Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2012
13 891221 BABOĽ Michal ŽP Šport Podbrezová FK 34 Brusno 06.08.2010 30.6.2011
14 920417 BAČÍK Martin OŠK Lisková ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
15 870222 BAČÍK Tomáš FK Jupie BB-Podlavice FK Šalková 31.08.2010 30.6.2011
16 780630 BADAŇ Milan Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 06.08.2010 30.6.2011 MT
17 940829 BÁGEL Boris Družstevník Blatnica MŠK Fomat Martin 03.08.2010 30.6.2011 MT
18 881123 BAHNO Lukáš FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 03.08.2010 30.6.2011
19 900522 BAKOŠ Jaroslav Družstevník Sklabiná OFK Stredné Plachtince 11.08.2010 30.6.2011 VK
20 910801 BAKOŠ Marek Družstevník Dlhá OŠK Svätý Kríž 02.08.2010 31.12.2010
21 940706 BAKOŠ Pavol Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
22 800429 BALAŠKO Ján Baník Ružiná FC Slovan Divín 17.08.2010 30.6.2011 LC
23 850716 BALÁZS Csaba FK Husina-D.Zahorany OŠK Boľkovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
24 870112 BALÁŽ Adam FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 04.08.2010 31.12.2010 LC
25 921017 BALÁŽ Attila FC Husiná FTC Fiľakovo 07.08.2010 31.12.2010 LC
26 910530 BALÁŽ Ivan Jednota Málinec OŠK Uhorské 05.08.2010 30.6.2011 RS
27 850824 BALÁŽ Peter FC Husiná-D.Zahorany OŠK Radzovce 21.08.2010 31.12.2010 LC
28 720225 BALÁŽ Roman Družstevník Sklabiná FK Slovenské Ďarmoty 11.08.2010 30.6.2011 VK
29 851126 BALÁŽ Roman Družstevník Krivá ŠK Tvrdošín 04.08.2010 30.6.2011 DK
30 800922 BALÁŽ Viliam ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 25.08.2010 31.12.2010 CA
31 950715 BALCIAR Eduard ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 07.08.2010 30.6.2011 RS
32 820423 BÁLINT Boris Iskra Hnúšťa CSM Tisovec 05.08.2010 30.6.2011 RS
33 890905 BALOG Zoltán FK Ožďany Družst.Veľké Dravce 11.08.2010 1.7.2012 LC
34 691029 BALON Daniel ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 05.08.2010 30.6.2011
35 920609 BALYO Andreas ŠK Tempus R.Sobota Družstevník Klenovec 26.08.2010 30.6.2011 RS
36 950227 BAMBURA Matej MFK Detva Dukla Banská Bystrica 02.08.2010 30.6.2014
37 930727 BAMBURA Michal ŽP Šport Podbrezová Tatran Čierny Balog 18.08.2010 30.6.2011
38 720525 BANÁŠ Tibor OŠK Ludrová Družst.Lipt.Štiavnička 06.08.2010 31.12.2010 LM
39 881208 BANGO Ivan FC Junior Radvaň Tatran Harmanec 06.08.2010 31.12.2010
40 940322 BÁNOVSKÝ Andrej Dukla Banská Bystrica MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
41 911015 BANYÁR Lukáš MFK Banská Bystrica ŠK Badín 02.08.2010 2.9.2010
42 900322 BARAN Pavol OŠK Lutila Družstevník Kosorín 06.08.2010 30.6.2011
43 860601 BARČÍK Michal RTJ Brodno FK Nesluša 31.08.2010 30.6.2011 ZA
44 790203 BARDY Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky Dynamo Krpeľany 14.08.2010 31.12.2010 MT
45 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 06.08.2010 31.12.2010 VK
46 910826 BARIČÁK Michal Kysučan Korňa MŠK Kys.Nové Mesto 01.08.2010 30.6.2011 ZA
47 920603 BARIČIČ Jaroslav MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 13.08.2010 30.6.2011 MT
48 871014 BAROŠINEC Ladislav OŠK Baník Stráňavy TJ Višňové 01.08.2010 30.6.2011 ZA
49 900409 BARTOŠ Radoslav MFK Nová Baňa MFK Žarnovica 06.08.2010 31.12.2010
50 890118 BAŽÍK Peter ŠK Badín Sokol Staré Hory 06.08.2010 31.12.2010
51 730901 BEDNÁR Ján ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 06.08.2010 30.6.2011
52 891124 BEHÁŇ Jakub TJ Kotrčina Lúčka FK Strečno 04.08.2010 31.12.2010 ZA
53 951219 BEĽA Adam FK Stará Halič Slovan Tomášovce 07.08.2010 30.6.2014 LC
54 777007 BELÁĆEK Ivan OŠK Liptovská Osada OFK Liptovská Lúžna 16.08.2010 30.6.2011
55 940322 BELANÍK Marek MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 03.08.2010 30.6.2011
56 751105 BELIČKA Rastislav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 02.08.2010 30.6.2011
57 851107 BELKO Ivan Tatran Čierny Balog TJ Hronsek 04.08.2010 30.6.2011
58 920915 BELKO Martin Družstevník Mýtna FC Slovan Divín 12.08.2010 30.6.2011
59 910518 BELKO Matej Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 04.08.2010 30.6.2011
60 910910 BELKO Matej Partizán Čierny Balog ŠK Heľpa 20.08.2010 31.12.2010
61 940124 BELKO Šimon Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2013
62 741211 BELLA Dušan Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 03.08.2010 30.6.2011 MT
63 921119 BELLA Ján Družstevník Dačov Lom Baník Veľký Krtíš 06.08.2010 30.6.2011 VK
64 950526 BEŇAČKA Ján ŠK Kovo Hron.Beňadik MFK Nová Baňa 03.08.2010 30.6.2013
65 800202 BEŇÁK Radovan OFK Slovenská Ľupča ŠK Kremnička 06.08.2010 31.12.2010
66 820829 BENČ Patrik MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
67 910705 BENČO Lukáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 03.08.2010 31.1.2011
68 830305 BENIAK Michal MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 16.08.2010 30.6.2011
69 860907 BENKO Pavol OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 21.08.2010 30.6.2011 ZA
70 790817 BERAN Miroslav Družstevník Tachty CŠK Cinobaňa 05.08.2010 31.1.2011 RS
71 9501228 BERKY Dávid Sokol Panické Dravce FK LAFC Lučenec 20.08.2010 30.6.2011 LC
72 861127 BERKY Radomír Sklotatran Poltár CŠK Cinobaňa 05.08.2010 30.6.2011 RS
73 921004 BERNÁT Martin Slovan Agrokom.Budča Prameň Kováčová 03.08.2010 30.6.2011
75 950428 BERTÓK Milan Slovan Kúpele Sliač MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
76 840618 BEŠINSKÝ Marek ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 04.08.2010 30.6.2011
77 900117 BETUŠTAIK Jakub ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 14.08.2010 31.12.2010 DK
78 880908 BETUŠTIAK Tomáš ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 14.08.2010 31.12.2010 DK
79 860608 BIELENÝ Roman OŠK Švošov Máj Černová 25.08.2010 30.12.2010 LM
80 890101 BIELIK Adam Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 27.08.2010 31.12.2010
81 700610 BILČÍK Miroslav ŠKF Baník Handlová Družst.Lovčica-Trubín 19.08.2010 31.12.2010
82 740129 BILČÍK Patrik OFK Majcichov Sokol Liesek 01.08.2010 31.7.2012 DK
83 890926 BINDA Boris MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
84 870224 BINDA Peter MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
85 680811 BÍRO Peter ŠKP Krupina Slovan Podkriváň 02.08.2010 30.6.2011
86 771015 BÍZIK Michal FK Trebostoov MŠK Fomat Martin 03.08.2010 31.7.2011 MT
87 850107 BLAHO Marek ŠK Voznica MFK Nová Baňa 02.08.2010 31.12.2010
88 910131 BLAŚKO Milan Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 19.08.2010 30.6.2011
89 910806 BLAŠKO Erik ŠK Hrochoť Družstevník Mičiná 05.08.2010 30.6.2011
90 950317 BOBÁK Matúš ŽP Šport Podbrezová 1.FK Horehron 12.08.2010 30.6.2011
91 930812 BODNÁR Dávid SP MFK Rožňava MŠK Rimavská Sobota 02.08.2010 30.6.2012
92 881130 BODOR Mikuláš OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 05.08.2010 31.12.2010 RS
93 810625 BODOR Štefan FK Husina-D.Zahorany 1.FK Buzitka 05.08.2010 30.6.2011 RS
94 850307 BOGDÁŇ Henrich OŠK Biskupice OŠK Radzovce 06.08.2010 30.6.2011 LC
95 910614 BOHÁČIK Jozef ŠK Badín ŠK Metalservis Králiky 06.08.2010 31.12.2010
96 811109 BOLIBRUCH Tomáš MŠK Námestovo TJ Blatná Habovka 06.08.2010 30.6.2011
97 761022 BOMBIAK Andrej FK Žiar nad Hronom Družstevník Vasiľov 05.08.2010 30.6.2011
98 900205 BORBÉLY Michal Slovan Kúpele Sliač MFK Lokomotíva Zvolen 05.08.2010 30.6.2011
99 910419 BORDÁČ Jozef Kysučan Korňa MŠK Kys.Nové Mesto 01.08.2010 30.6.2011 ZA
100 651015 BOROŠ Albín Žitavan Malá Lehota ŠK Kovo Hron.Beňadik 06.08.2010 30.6.2011
101 920922 BORSÍK Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky MŠK Fomat Martin 03.08.2010 30.6.2011 MT
102 930706 BOSÁK Dušan FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 03.08.2010 30.6.2011
103 860117 BOŠKO Michal ŽP Šport Podbrezová Slovan Michalová 02.08.2010 30.6.2011
104 760120 BRÁZ Robert FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 01.08.2010 30.6.2011 RS
105 950224 BREZÁNI Branislav ŠK Lietava Iskra Lietavská Svinná 12.08.2010 30.6.2011
106 950406 BRIEŠ Jakub FK Biely Potok MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014 DK
107 900814 BRINDZA Gabriel Poľnohosp.Veľký Blh ŠK Bátka 27.08.2010 30.6.2011 RS
108 880321 BRIŠÁK Ľubomír MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 06.08.2010 31.12.2010
109 930622 BRIŠÁK Matúš Oravan Rabča MFK Dolný Kubín 04.08.2010 30.6.2011 DK
110 901018 BRNDIAR Lukáš Družstevník Klenovec CSM Tisovec 05.08.2010 30.6.2011 RS
111 941001 BRONTVAJ Milan Oravan Orav. Jasenica MFK Dolný Kubín 06.08.2010 30.6.2011 DK
112 920705 BRZÁK Ľuboš Družstevník Belá MŠK Fomat Martin 09.08.2010 31.12.2010 MT
113 901221 BRZULA Martin MFK Nová Baňa FK Janova Lehota 11.08.2010 30.6.2011
114 951029 BÚCI Ján Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 03.08.2010 30.6.2014
115 921004 BÚCI Slavomír Strojár SMZ Vyhne MFK Žarnovica 05.08.2010 30.6.2011
116 740609 BUČÁK Roman ŠK Tvrdošín FC Oravský Podzámok 03.08.2010 31.12.2010 DK
117 871201 BUČEK Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 04.08.2010 30.6.2011 ZA
118 930414/743 BUDOVEC Matej Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 31.08.2010 30.6.2012
119 930414 BUDOVEC Matej ŽP Šport Podbrezová Partizán Čierny Balog 30.08.2010 ZH
120 950409 BUGALA Robert OŠK Nededza OŠK Baník Stráňavy 11.08.2010 31.12.2011
121 950720 BUGAN Michal MFK Dolný Kubín MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014
122 931102 BUKOVAN Jakub Polom Raková Slávia Zákopčie 27.08.2010 31.12.2010 CA
123 950602 BUTÁŠ Peter ŠK Badín FK Jupie BB-Podlavice 06.08.2010 30.6.2011
124 940723 BUZÁK Michal MFK Banská Bystrica ŠK Sásová 27.08.2010 30.6.2011
125 851122 CABADAJ Tomáš REaMOS K.Lieskovec Slovan Nová Bystrica 14.08.2010 30.6.2011 CA
126 950221 CABAN Peter Partizán Čierny Balog ŠK Badín 03.08.2010 30.6.2014
127 930203 CABAN Sebastian ŠK Selce FK Šalková 03.08.2010 30.6.2011
128 941129 CALLO Dominik OFK Družst.Žaškov MFK Dolný Kubín 06.08.2010 31.7.2011 DK
129 600605 CAPÁK Anton Slovan Šahy Partizán Hrušov 27.08.2010 30.6.2011 VK
130 950118 CAPULIAK Dávid Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
131 920824 CELENG Filip Družstevník Príbelce OFK Stredné Plachtince 11.08.2010 30.6.2011 VK
132 910515 CEROVSKÝ Tomáš Sklotatran Poltár Tatran Breznička 06.08.2010 30.6.2011 LC
133 860923 CETERA Lukáš OŠK Baník Stráňavy OFK Teplička n.Váhom 01.08.2010 31.12.2010 ZA
134 890708 CIBUĽA Ľudovít FK Jesenské Jánošík Rim.Janovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
135 810128 CIBUĽA Stanislav MFK Strojár Krupina OŠK Sása 05.08.2010 31.12.2011
136 910428 CIBULKA Michal Družst.Liptov.Štiavnica Družst.Lipt.Štiavnička 12.08.2010 30.6.2011 LM
137 950329 CIESAR Martin MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 04.08.2010 30.6.2011
138 921020 CIGÁŇ Michal ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
139 921020 CIGÁŇ Tomáš ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
140 951213 CIGÁŇ Vladimír ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 12.08.2010 30.6.2011
141 900118 CITARA Ivan FK 34 Brusno Sokol Nemecká 04.08.2010 30.6.2011
142 920707 CUBINEK Matej Družst.Oravská Polhora ŠK Tvrdošín 03.08.2010 30.12.2010
143 910512 CUBINEK Štefan MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 06.08.2010 30.6.2011
144 830628 ČABA Igor FC Slovan Divín CŠK Cinobaňa 05.08.2010 31.12.2010 RS
145 840907/UKR ČABALA Sergej Prameň Dolná Strehová MFK Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
146 871109 ČAČO Matúš Máj Černová OŠK Švošov 06.08.2010 31.12.2010
147 941001 ČANECKÝ Matej FK Čadca ŽP Šport Podbrezová 05.08.2010 30.6.2013
148 850522 ČASNOCHA Tibor FK Čadca ŠK Čierne 01.08.2010 31.12.2010
149 820909 ČEMAN Peter FC Slovan Divín Slovan Halič 18.08.2010 31.12.2010 LC
150 950125 ČEPO Vlastislav Baník Veľký Krtíš MFK ZAEL M.Kameň 11.08.2010 30.6.2011 VK
151 781229 ČERNÁK František Mier Mýto pod Ďumb. FK 1928 Jasenie 02.08.2010 ZH
152 950924 ČERNÁK Jakub MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zn. 18.08.2010 31.12.2010 MT
153 940908 ČERVEŇ Matúš FC Oravský Podzámok MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
154 860518 ČERVEŇÁK Andrej Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 24.08.2010 31.12.2010
156 850516 ČESÁK Marek ŠK Lúčky - kúpele Máj Černová 07.08.2010 31.12.2010 MT
157 921212 ČIHÁK Dávid OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Bešeňová 04.08.2010 30.6.2011
158 880617 ČILIAK Mário Sitno Banská Štiavnica FK 34 Brusno 06.08.2010 31.12.2010
159 941125 ČÍŠECKÝ Tomáš Slovan Podvysoká Slávia Staškov 19.08.2010 30.6.2011 CA
160 810330 ČÍŽ Ondrej FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 03.08.2010 30.6.2011
161 900730 ČÍŽ Peter Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 06.08.2010 31.12.2010
162 920402 ČUBA Miroslav MŠK Fomat Martin IDOP Lipovec 27.08.2010 31.12.2010 MT
163 930916 DANAJ Martin MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Agro Baník Dúbrava 06.08.2010 ZH DK
164 850221 DANIŠ Ivan Dynamo V.Kozmálovce Sokol Tekov.Breznica 05.08.2010 31.12.2010
165 810428 DANKO Juraj FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
166 910505 DANKO Vojtech MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 04.08.2010 31.12.2010
167 930418 ĎANOVSKÝ Filip ŠK Aqua Turč.Teplice Žiara Horná Štubňa 03.08.2010 ZH MT
168 740419 ĎANOVSKÝ Marek Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
169 880916 DAXNER Michal Partizán Čierny Balog Slovan Michalová 02.08.2010 30.6.2011
170 930829 DEDÍK Adam FK Žiar nad Hronom TJ Prestavlky 27.08.2010 30.6.2011
171 950305 DEDINSKÝ Daniel Slovan Trstená Oravan Brezovica 12.08.2010 31.12.2010
172 811104 DEMANKO Ľudovít Družstevník Mýtna CŠK Cinobaňa 06.08.2010 31.12.2010 LC
173 930218 DEMÖK Tomáš Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 04.08.2010 30.6.2011 RS
174 910319 DENKO Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 31.12.2010 MT
175 770728 DÉRER Anton Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 06.08.2010 31.12.2010 MT
176 860509 DIANIŠKA Robert Družba Čoltovo Klas Stárňa 12.08.2010 30.6.2011
177 940125 DIANIŠKA Robert MFK Detva Dukla Banská Bystrica 02.08.2010 30.6.2013
178 741124 DIBALA Marián FC Slovan Divín ŠK L+M Aqua Rapovce 20.08.2010 31.12.2010 LC
179 950730 DICKÝ Robert MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 05.08.2010 30.6.2014
180 750728 DILÍK Marek ŠK Sásová Sokol Telgárt 13.08.2010 30.6.2011
181 920710 DLHOPOLEC Slavomír Slovan Agrokom.Budča Prameň Kováčová 03.08.2010 30.6.2011
182 950615 DOBDA Dominik Beskyd Svrčinovec FK Čadca 13.08.2010 30.6.2011 CA
183 930523 DOBOŠ Marcel ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
184 920430 DONOVAL Milan Družstevník Ďanová Družstevník Blatnica 06.08.2010 ZH MT
185 940111 DRAHOŇ Kristián Sokol Sielnica Prameň Kováčová 03.08.2010 30.6.2011
186 930101 DREVEŇÁK Maroš ŽP Šport Podbrezová ŠK Tvrdošín 04.08.2010 ZH DK
187 850330 DRIENOVSKÝ Daniel ŠK Žitavany OŠK Lutila 05.08.2010 31.12.2010
188 840629 DRIEŇOVSKÝ Dušan Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 06.08.2010 31.12.2010 VK
189 921021 DRIENOVSKÝ Marek Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 06.08.2010 30.6.2011 VK
190 940314 DUBOVSKÝ Branislav Prameň Kováčová MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
191 950417 DUBŠÍK Marcel OFK Slovenská Ľupča ŠK Badín 13.08.2010 30.6.2011
192 810416 DUDOŇ Michal Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 04.08.2010 30.6.2011 ZA
193 850728 DUĽA Vladimír FK Spišská Nová Ves Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 30.6.2011
194 930906 ĎUNGEL Peter ŠK Belá MŠK Žilina 02.08.2010 30.6.2011
195 950427 ĎUNGEL Tibor ŠK Belá MŠK Žilina 05.08.2010 30.6.2011
196 920427 ĎURICA Jakub MFK Strojár Krupina Družstevník Bzovík 12.08.2010 30.6.2011
197 920412 ĎURICH Michal MFK Detva OŠK Stožok 06.08.2010 30.6.2011
198 831213 ĎURIŠKO Pavel Baník Kalinovo Jednota Málinec 04.08.2010 31.12.2010 RS
199 730501 ĎURIŠKO Peter Baník Kalinovo Jednota Málinec 04.08.2010 30.6.2011 RS
200 920707 DVORSKÝ Martin MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 05.08.2010 30.6.2011
201 940526 DVORŠTIAK Jakub MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2013
202 851022 DZURIAK Tomáš OFK Podtureň Družst.Liptov.Štiavnica 06.08.2010 31.12.2010
203 950130 ELEK Gabriel FC Slovan Divín FK LAFC Lučenec 05.08.2010 30.6.2011 RS
204 870307 ELEK Robert Lokomotíva Michaľany Prameň Kováčová 02.08.2010 31.12.2010
205 950108 ELIÁŠ Patrik Inter Horná Ves FK Žiar nad Hronom 03.08.2010 30.6.2012
206 830731 ERTL Ľuboš MŠK Turany IDOP Lipovec 19.08.2010 31.12.2010 MT
207 880921 FÁBER Marek MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
208 820818 FÁBER Miroslav MFK Nová Baňa OŠK Brehy 04.08.2010 30.6.2011
209 930223 FÁBIK Jakub FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 12.08.2010 30.6.2011
210 931113 FARION Demitrij OTJ Hontianske Nemce Slovan Dudince 06.08.2010 30.6.2011
211 900730 FARKAŠ Branislav Tatran VLM Pliešovce MFK Strojár Krupina 02.08.2010 30.6.2011
212 840527 FARKAŠ Gejza OŠK Biskupice OŠK Radzovce 06.08.2010 30.6.2011 LC
213 890904/S/M FARKAŠ Pavel Tatran VLM Pliešovce MFK Strojár Krupina 02.08.2010 30.6.2011
214 901117 FARKAŠ Štefan TJ Abovce FC 98 Hajnáčka 07.08.2010 30.6.2011 RS
215 911005 FARKAŠ Štefan FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 04.08.2010 30.6.2011 LC
216 890126 FAŠANG Martin Prameň Kováčová FC Sokol Turová 03.08.2010 31.12.2010
217 940824 FAŠKO Michal Partizán Čierny Balog ŽP Šport Podbrezová 03.08.2010 30.6.2011
218 891227 FAZEKAŠ Peter ŠK Tempus R.Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 04.08.2010 30.6.2011 RS
219 930428 FEKIAČ Matej FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 03.08.2010 30.6.2011
220 950319 FERENC Tomáš FK 05 Levoča MFK Ružomberok 04.08.2010 30.6.2014 DK
221 930405 FERENČÁK Marek Raven Považ.Bystrica TJ Olešná 19.08.2010 ZH CA
222 930929 FERKO Vladimír FK Obec Lubeník MFK Revúca 18.08.2010 31.12.2010
223 660207 FICEK Ján Slovan Klokočov ŠK Javorník Makov 10.08.2010 30.6.2011
224 650709 FILČÍK Pavol Slovan Tomášovce FK Záhorce 28.08.2010 31.12.2010 VK
225 861104 FILLO Michal ŠK Sásová Partizán Veľká Lehota 16.08.2010 30.6.2011
226 950810 FLOREK Jakub Slovan Trstená Sokol Liesek 03.08.2010 31.12.2010 DK
227 891018 FLÓRO Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 03.08.2010 31.1.2011
228 950508 FODOR Denis Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 06.08.2010 30.6.2011 VK
229 910627 FODOR Martin FK 09 Bacúch Spartak Závadka n.Hr. 18.08.2010 31.12.2010
230 950304 FRAJT Radoslav Slovan Kúpele Sliač Dukla Banská Bystrica 04.08.2010 30.6.2011
231 900604 FRAŇA Filip Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 05.08.2010 31.12.2010
232 911108 FRANCÚZ Matej MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 01.08.2010 31.12.2010 MT
233 930917 FRIDRICH Marek Baník Veľký Krtíš Dukla Banská Bystrica 05.08.2010 30.6.2012
234 930419 FRNO Roman ŠK Aqua Turč.Teplice Žiara Horná Štubňa 03.08.2010 ZH MT
235 931209 FROLO Patrik Štart Veľké Rovné OFK Kotešová 07.08.2010 31.12.2010 ZA
236 840709 FTOREK František ŠK Juventus ZA-Závodie OFK Teplička n.Váhom 01.08.2010 31.12.2010 ZA
237 930515 FTOREK Peter TJ Detvianska Huta Družstevník Látky 03.08.2010 31.12.2010
238 910212 FÚČELA Peter MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 02.08.2010 31.12.2010 MT
239 821206 FUNGÁČ Michal Tatran Breznička Jednota Málinec 03.08.2010 31.1.2011
240 780522 GAÁL Ladislav ŠK Bátka Družstevník Gemer 06.08.2010 30.6.2011 RS
241 930602 GABRIŠ Jozef MFK Jelšava MFK Revúca 13.08.2010 30.6.2011
242 911117 GAJDOŠ Erik Družstevník Východná Družst.Liptov.Štiavnica 19.08.2010 31.12.2010
243 710528 GÁLET Roman ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 12.08.2010 30.6.2011
244 930922 GARAJ Martin MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 06.08.2010 30.6.2011
245 771216 GÁSPÁR Peter Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 13.08.2010 30.6.2011 RS
246 850826 GAŠINEC Peter MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 04.08.2010 30.6.2011 ZA
247 880216 GAŠPARÍK Daniel FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 03.08.2010 30.6.2011
248 810319 GAŠPIR Vladimír Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 05.08.2010 31.12.2010
249 880206 GAVENČIAK Peter ŽP Šport Podbrezová ŠKM Liptovský Hrádok 05.08.2010 30.6.2011
250 830524 GAVLÁK Martin Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 07.08.2010 31.12.2010 CA
251 931127 GAVRILO Michal MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 05.08.2010 30.6.2011
251 790330 GAZDÍK Miloš ŠK Radoľa MŠK Kys.Nové Mesto 13.08.2010 30.6.2011
252 860205 GAŽÚR Pavol TJ Zbýňov FK Nesluša 20.08.2010 31.12.2010 ZA
253 810307 GEJDOŠ Peter ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 07.08.2010 31.12.2010 LM
254 950326 GEREBENTIS Robert Cement.Lietav.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 06.08.2010 30.6.2011
256 950103 GIERTL Juraj Partizán Čierny Balog FK Mesta Tornaľa 03.08.2010 30.6.2014 RS
257 940313 GIERTL Tomáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10.08.2010 30.6.2013
258 950327 GIERTLI Filip Partizán Čierny Balog ŠK Badín 03.08.2010 30.6.2014
259 940114 GLAICH Roman MFK Lokomotíva Zvolen FK Žiar nad Hronom 30.08.2010 31.12.2010
260 941128 GNIDA Marek MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 05.08.2010 31.12.2010
261 870216 GOCNÍK Lukáš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 03.08.2010 31.12.2010
262 950719 GOGA Jerguš FK mesta Tlmače MFK Nová Baňa 05.08.2010 30.6.2011
263 950617 GOLIAN Dominik MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 12.08.2010 30.6.2011
264 921204 GOLIAN Štefan ŠK Tempus R.Sobota FK Jesenské 25.08.2010 30.6.2011 RS
265 761007 GOMBALA Robert ŠM Blhovce Jánošík Rim.Janovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
266 790523 GOMBÁRSKY Michal IDOP Lipovec Rozvoj Mojš 10.08.2010 1.7.2011 ZA
267 841011 GONČÁR Michal Tatran Oščadnica MŠK Kys.Nové Mesto 03.08.2010 31.12.2010
268 830929 GORAL Ondrej FK Žiar nad Hronom OŠK Stará Kremnička 11.08.2010 31.12.2010
269 900310 GORASZ Csaba ŠK Š-Team Vinica Družstevník Sečianky 12.08.2010 30.6.2011 VK
270 940322 GÖRNER Frederik FK LAFC Lučenec MŠK Žilina 02.08.2010 30.6.2011
271 900224 GREGÁŇ Erik MFK Lokomotíva Zvolen Družs.Hronská Dúbrava 10.08.2010 30.6.2011
272 950611 GREGOREC Michal MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 04.08.2010 30.6.2012 DK
273 941207 GREŇO Miroslav MŠK Kys.Nové Mesto Tatran Krásno nad Kys. 04.08.2010 30.6.2011
274 871107 GREŠINA Martin TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 11.08.2010 30.6.2011 VK
275 930928 GREŠKO Ján 1.HFC Humenné MŠK Žilina 06.08.2010 30.6.2011
276 920710 GRIEŠ Dušan ŽP Šport Podbrezová ŠK Závažná Poruba 04.08.2010 ZH DK
277 800417 GRUCHALÁK Ján TJ Valaská Dubová OŠK Bešeňová 04.08.2010 31.1.2011
278 900906 GUNÁR Jaroslav Prameň Kováčová Družstevník Podzámok 04.08.2010 30.6.2011
279 830111 HÁJEK Peter TJ Kolárovice Kinex Bytča 04.08.2010 30.6.2011 ZA
280 820425 HAJNÁR Martin TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 11.08.2010 30.6.2011 VK
281 930602 HÁJOVSKÝ Dan ŠKF Baník Handlová Dukla Banská Bystrica 04.08.2010 30.6.2012
282 900320 HAJTMAN Tomáš Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 04.08.2010 31.1.2011 VK
283 881007 HALAJ Peter OŠK Hodruša-Hámre FC Sokol Turová 06.08.2010 30.6.2011
284 941129 HALAMA Michal Kinex Bytča FK Predmier 05.08.2010 ZH ZA
285 940429 HALUŠKA Ján FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 20.08.2010 30.6.2011
286 930629 HANČÍK Tomáš FK Biely Potok MFK Ružomberok 20.08.2010 30.6.2012 DK
287 920309 HANDZUŠ Tomáš Sokol Krahule ŠK Metalservis Králiky 04.08.2010 31.12.2010
288 900103 HANKO Peter FC 34 LM-Palúdzka ŠM Gôtovany 18.08.2010 20.10.2010 LM
289 940828 HANUSKA Miroslav MFK Lokomotíva Zvolen FK Žiar nad Hronom 30.08.2010 31.12.2010
290 950530 HARŠANÍK Richard 1.FC Tatran Prešov ŽP Šport Podbrezová 03.08.2010 30.6.2014
291 940221 HASPRA Denis MŠK Tesla Stropkov MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2013 DK
292 690529 HASPRA Ján OŠK Ludrová OŠK Bešeňová 12.08.2010 31.12.2010 LM
293 900730 HAŠKO Jakub ŠK Selce OFK 1950 Priechod 11.08.2010 30.6.2011
294 881215 HAŠKO Ján OŠK Hodruša-Hámre OFK 1950 Priechod 10.08.2010 30.6.2011
295 950301 HAŠKO Matej Baník Ružiná FK LAFC Lučenec 11.08.2010 30.6.2011
296 910907 HAVIAR Jakub Raven Považ.Bystrica Družstevník Rašov 10.08.2010 30.6.2011
297 840630 HAVIAR Peter FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 03.08.2010 31.12.2010
298 850429 HAVRILA Jakub Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 04.08.2010 30.6.2011 VK
299 820701 HAZUCHA Roman Baník Kalinovo Tatran Breznička 12.08.2010 30.6.2011 LC
300 760208 HEILER Rastislav FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
301 790618 HEJČÍK Robert FC Junior Radvaň MFK Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
302 941006 HENCEL Filip MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 05.08.2010 30.6.2011 MT
303 911205 HERÁK Denid ŠK Šoporňa MFK Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
304 860815 HERIC Ján ŠK Selce OFK 1950 Priechod 02.08.2010 30.6.2011
305 950510 HERICH Jakub MFK Revúca ŠK Badín 27.08.2010 31.1.2011
306 871222 HERMÁNEK Robert FK 34 Brusno OFK Slovenská Ľupča 04.08.2010 30.6.2011
307 950208 HIRKA Kristián 1.FC Tatran Prešov MŠK Žilina 05.08.2010 30.6.2011
308 841029 HLAVÁČ Tomáš Tatran Bytčica ŠK Lietava 05.08.2010 30.6.2011 ZA
309 950621 HLAVÁČ Vladimír Slovan Kúpele Sliač MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
310 921004 HLAVATÝ Patrik FK Liptovské Vlachy OŠK Bešeňová 04.08.2010 30.6.2011
311 921122 HLBOČAN Lukáš Snaha Ploštín FC 34 LM-Palúdzka 05.08.2010 30.6.2011 DK
312 950219 HLINIČAN Radoslav ŠKM Liptovský Hrádok MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2014 LM
313 910711 HLINKA Michal Máj Černová Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
314 790923 HLINKA Slavomír PS Hliník nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 02.08.2010 31.12.2010
315 900522 HODÁSI Richard Baník Veľký Krtíš OFK Stredné Plachtince 11.08.2010 31.12.2010 VK
316 751205 HOFERICA Ján REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 15.08.2010 30.6.2011 CA
317 880115 HOLÍK Martin Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 06.08.2010 31.12.2010 VK
318 950710 HOLUBČÍK Jozef FC Oravský Podzámok MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
319 940828 HOLUBEK Erik FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 03.08.2010 30.6.2011
320 880622 HOLÝ Stanislav MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
321 890906 HOMOLA Andrej ŠK Badín FC Junior Radvaň 06.08.2010 31.12.2010
322 870826 HOMOLA Stanislav ŠK Selce OFK 1950 Priechod 02.08.2010 30.6.2011
323 940726 HORÁK Andrej MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 04.08.2010 30.6.2011 ZA
324 830328 HORČÍK Jaroslav Cementáreň Liet.Lúčka ŠK Juventus ZA-Závodie 04.08.2010 30.6.2011 ZA
325 901220 HORKÝ Lukáš TJ Višňové ŠK Juventus ZA-Závodie 05.08.2010 31.12.2010 ZA
326 940220 HORŃÁK Milan Sokol Sielnica Prameň Kováčová 03.08.2010 6.9.2010
327 681223 HORNÁK Stanislav Slovan Rudinská Pokrok Stará Bystrica 28.08.2010 31.12.2010 ZA
328 910222 HORŇÁK Tomáš Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 06.08.2010 31.7.2014 CA
329 910916 HORVÁTH Jozef FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 05.08.2010 30.6.2011 RS
330 941228 HORVÁTH Ondrej ŠK Tempus R.Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 14.08.2010 30.6.2011 RS
331 911014 HORVÁTH Tomáš ŠK Tempus R.Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 04.08.2010 30.6.2011 RS
332 890417 HOTERA Erik Tatran Bytčica ŠK Juventus ZA-Závodie 05.08.2010 30.6.2011 ZA
333 910328 HRANICA Christián OFK Kotešová OŠK Snežnica 19.08.2010 31.12.2010 ZA
334 830209 HRIC Matej MFK Žarnovica Partizán Župkov 04.08.2010 30.6.2011
335 910731 HRICKO Adam ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 31.08.2010 31.12.2010
336 921213 HRONEC Štefan FC Slovan Divín Baník Ružiná 12.08.2010 30.6.2011
337 930104 HRTÁNEK Robert TJ Kolárovice Kinex Bytča 04.08.2010 30.6.2011 ZA
338 871106 HRUŠKA Lukáš OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 21.08.2010 30.6.2011 ZA
339 791128 HRUŠKA Robert FK Krakovany Tatran Oravské Veselé 04.08.2010 30.6.2011 DK
340 940717 HRUŠKA Zdenko FK Čadca ŠK Badín 05.08.2010 30.6.2011
341 870924 HRVOL Ján CSM Tisovec Družstevník Klenovec 05.08.2010 30.6.2011 RS
342 870728 HUCÍK Lukáš ŠK Tvrdošín FK Nižná 27.08.2010 30.6.2011
343 940720 HUDÁČ Ľubomír FK Svit ŠK Badín 03.08.2010 30.6.2011
344 950707 HUDÁK Michal ŠK Jakubovany MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2014 LM
345 941025 HUDEC Dominik Družstevník Kosorín Družst.Janova Lehota 03.08.2010 30.6.2013
346 840110 HUDEC Marián ŠK Badín OFK 1950 Priechod 04.08.2010 31.12.2010
347 940518 HUDEC Tomáš FK Žiar nad Hronom OŠK Lutila 05.08.2010 30.6.2011
348 911026 HURAJ Pavol ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 13.08.2010 31.12.2010 DK
349 761209 HURÍK Ladislav ŠK Metalservis Králiky OFK Slovenská Ľupča 06.08.2010 30.6.2011
350 861105 HÚSKA Lukáš FK Čadca Slovan Nová Bystrica 07.08.2010 31.12.2010 CA
351 950608 HVIZDÁK Tibor ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 12.08.2010 30.6.2011
352 860808 HYČKO Milan Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
353 621126 HÝRAVÝ Viliam OŠK Lisková Družstevník Vasiľov 15.08.2010 30.6.2011 DK
354 950416 HYŽNAJ Michal MFK Jelšava MFK Revúca 13.08.2010 30.6.2011
355 800423 CHABAN Pavol OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 05.08.2010 30.6.2011
356 910406 CHMÚRA Peter Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 11.08.2010 30.6.2011 CA
357 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa Družstevník Ďanová 05.08.2010 31.1.2011
358 901216 CHOLVADT Ivan Partizán Čierny Balog Slovan Pohr.Polhora 12.08.2010 31.12.2010
359 860530 CHOVAN Dominik Družst.Čabraď-D.Badín ŠK Juventus ZA-Závodie 05.08.2010 30.6.2011 ZA
360 950323 CHOVAN Michal Sitno Banská Štiavnica Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2011
361 910703 CHOVANEC Henrich MFK Revúca Tatran Muráň 19.08.2010 30.6.2012
362 951123 CHOVANEC Christián MŠK Fomat Martin ŠK Aqua Turč.Teplice 26.08.2010 30.6.2011 MT
363 900704 CHOVANEC Michal Partizán Čierny Balog ŠK Heľpa 20.08.2010 31.12.2010
364 921004 CHROBÁK Michal Raven Považ.Bystrica TJ Olešná 19.08.2010 ZH CA
365 921004 CHROBÁK Michal TJ Olešná Slovan Podvysoká 19.08.2010 30.6.2016 CA
366 861126 CHROMÍK Michal ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 02.08.2010 31.12.2010
367 811106 IGO Attila FC 98 Hajnáčka FK Mesta Tornaľa 28.08.2010 31.12.2010 RS
368 910310 IĽANOVSKÝ Peter ŠK Závažná Poruba Družba Smrečany-Žiar 20.08.2010 28.2.2011 LM
369 930520 ILKO Pavol Raven Považ.Bystrica MŠK Žilina 02.08.2010 30.6.2011
370 950322 ILLÉS Richard ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 07.08.2010 30.6.2011 RS
371 870401 IMRIŠ Marek Javorina Podhradie Družstevník Dražkovce 03.08.2010 30.6.2011 MT
372 820314 ISKRA Pavel 1.FK Buzitka Santrio Láza 09.08.2010 31.12.2010 LC
373 950421 IVÁK MiroslaV 1.OFC Liptovské Sliače MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014 DK
374 700114 IVAN Ladislav FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 12.08.2010 30.6.2011
375 930113 IVANEC Peter Družstevník Kosorín Družst.Janova Lehota 03.08.2010 30.6.2012
376 670806 IVIČIČ Peter FK Záhorce ŠK Š-Team Vinica 04.08.2010 30.6.2011 VK
377 891019 IŽO Tomáš Baník Pezinok Cemen.Lietavská Lúčka 28.08.2010 30.6.2011 ZA
378 920608 JADROŇ Patrik OŠK Lokca Oravan Rabča 13.08.2010 31.12.2010 DK
379 950702 JADROŇ Peter Družstevník Ťapešovo MŠK Námestovo 12.08.2010 30.6.2015
380 901217 JAGDVIRTH Jakub MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 12.08.2010 30.6.2012
381 900829 JÁGERSKÝ Michal FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 06.08.2010 31.12.2010 LC
382 950424 JAKAB Dávid Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
383 901120 JAKAB Štefan Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 07.08.2010 30.6.2011 RS
384 910423 JAKUBA Patrik Baník Veľký Krtíš OFK Stredné Plachtince 20.08.2010 31.12.2010 VK
385 840206 JAKUBEC Pavel MFK Rusovce FK Slovenské Ďarmoty 11.08.2010 30.6.2011 VK
386 930318 JAKUBEC Tomáš Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 20.08.2010 31.12.2010 CA
387 721215 JAMRIŠKA Marián Družstevník Zolná Družstevník Dúbravica 04.08.2010 30.6.2011
388 850625 JANÁK Marek Družstevník Ďanová Tatran Sučany 06.08.2010 30.12.2010 MT
389 910313 JANČI Marek OŠK Baník Stráňavy MŠK Kys.Nové Mesto 03.08.2010 30.6.2011
390 890214 JANEC Juraj MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 04.08.2010 31.12.2010 ZA
391 740204 JANEČEK Ondrej OŠK Babiná Družst.Hron.Dúbrava 13.08.2010 30.6.2011
392 851206 JANIGA Lukáš OŠK Likavka Družst.Lipt.Štiavnička 06.08.2010 30.6.2011 LM
393 911018 JANKOVSKÝ Ľubomír Fatran Dolná Tižina TJ Stráža 05.08.2010 30.6.2011 ZA
394 940211 JANOVSKÝ Filip OTJ Hontianske Nemce FK Jupie BB-Podlavice 05.08.2010 30.6.2013
395 890116 JANÚCH Michal FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 03.08.2010 31.12.2010
396 780620 JELÍNEK Rafael MFK Žarnovica Partizán Župkov 04.08.2010 30.6.2011
397 601122 JELLUŠ Jozef ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 25.08.2010 30.6.2011 MT
398 940618 JENDRIŠEK Juarj Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
399 930625 JESENSKÝ Dušan MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 17.08.2010 30.6.2011 MT
400 950810 JESENSKÝ Lukáš MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 17.08.2010 30.6.2011 MT
401 920210 JESENSKÝ Michal Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
402 880316 JEŤKO Patrik MFK Žarnovica ŠK Rudno nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
403 940916 JONÁŠ Gergö SP MFK Rožňava MŠK Rimavská Sobota 02.08.2010 30.6.2013
404 910423 JOŠT Juraj MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 05.08.2010 31.12.2010 MT
405 950914 JUHANIAK Lukáš Raven Považ.Bystrica Kinex Bytča 20.08.2010 31.12.2010
406 750519 JURKOVIČ Roman MŠK Kys.Nové Mesto Pokrok Stará Bystrica 06.08.2010 30.6.2012 CA
407 890315 KACZOREK Robert Baník Veľký Krtíš ŠK Kremnička 01.08.2010 9.9.2010
408 950406 KADLEC Matúš FK 34 Brusno ŽP Šport Podbrezová 06.08.2010 30.6.2014
409 820331 KAJDA Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 03.08.2010 31.12.2010
410 890821 KALISKÝ Matej FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 02.08.2010 30.6.2011
411 850320 KAMAS Ján Tatran VLM Pliešovce Družstevník Senohrad 04.08.2010 31.12.2010
412 880205 KAMAS Ľubomír OFK Kotešová TJ Hlboké 19.08.2010 30.6.2011 ZA
413 920401 KAMAS Peter Družstevník Rašov OFK Kotešová 05.08.2010 30.6.2011
414 910402 KÁN Matúš ŠK Selce Družstevník Mičiná 23.08.2010 30.6.2011
415 680306 KANÁT Miloš Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 20.08.2010 30.6.2011 LC
416 901130 KANCÍR Viktor MFK Lokomotíva Zvolen FC Železná Breznica 25.08.2010 30.6.2011
417 920930 KANĎÁR Mikuláš Dukla Banská Bystrica Baník Ľubietová 18.08.2010 30.6.2011
418 771026 KAPLÁNEK Miroslav OŠK Bziny OŠK Bešeňová 04.08.2010 31.12.2010
419 881215 KAPLÍK Miloš ŠK Radoľa MŠK Kys.Nové Mesto 13.08.2010 30.6.2011
420 841220 KARCEL Martin ŠK Selce Družstevník Baláže 06.08.2010 30.6.2011
421 860520 KARLÍK Ján Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 03.08.2010 30.6.2011
422 770123 KARMAN Andrej Družba Lupoč-Praha FC Slovan Divín 05.08.2010 31.12.2010 LC
423 900131 KARMAN Matej Družstevník Mýtna MFK Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
424 900131 KARMAN Matej ŠK Metalservis Králiky Družstevník Mýtna 02.08.2010 ZH
425 770915 KÁROLYI Zoltán FC 34 LM-Palúdzka ŠK Demänová 04.08.2010 31.12.2010
426 791005 KATINA Branislav MFK Nová Baňa ŠK Kovo Hron.Beňadik 06.08.2010 30.6.2011
427 920309 KATRENČÍK Pavol TJ Oravská Lesná Oravan Orav.Jasenica 07.08.2010 30.6.2011 DK
428 930529 KEBLÚŠEK Tomáš Kinex Bytča TJ Kolárovice 02.08.2010 30.6.2011 ZA
429 940401 KECÍK Jozef FK Predmier TJ Jablonové 05.08.2010 ZH ZA
430 921012 KELEMEN Dávid FK Husina-D.Zahorany OŠK Boľkovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
431 861219 KENDERA Matej FK Biely Potok ŠK Agro Baník Dúbrava 05.08.2010 31.12.2010
432 900706 KEŤKO Marián TJ Veľké Zlievce Partizán Hrušov 03.08.2010 30.6.2011
433 900617 KICKO Stanislav FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 11.08.2010 30.6.2011
434 700319 KILIK Jozef FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 01.08.2010 30.6.2011 RS
435 870926 KIRN František Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 11.08.2010 30.6.2011 CA
436 890525 KIRN Pavol Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 11.08.2010 30.6.2011 CA
437 940721 KÍŠIK Ján Slovan Kúpele Sliač FK Žiar nad Hronom 03.08.2010 31.12.2010
438 900811 KIŠŠIMON Roman TJ Malé Zlievce ŠK Š-Team Vinica 06.08.2010 31.12.2010 VK
439 851011 KITAŠ Peter ŽP Šport Podbrezová Družst.Liptov.Štiavnica 06.08.2010 31.12.2010
440 950111 KLAČANSKÝ Šimon OFK Solčany MŠK Žilina 10.08.2010 30.6.2011
441 921024 KLANDÚCH Ľuboš Cementáreň Liet.Lúčka Družstevník Hôrky 03.08.2010 30.6.2011 ZA
442 920813 KLÍMA Martin MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 02.08.2010 30.6.2011 MT
443 951029 KLINČÍK Michal Sokol Nemecká FK 34 Brusno 06.08.2010 30.6.2014
444 830423 KLINEC Tomáš ŠK Metalservis Králiky FK 34 Brusno 18.08.2010 31.12.2010
445 850915 KLOKOČÍK Jozef MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 14.08.2010 31.12.2010 DK
446 850114 KMEŤ Lukáš PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
447 890710 KMEŤ Stanislav MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 06.08.2010 31.12.2010 MT
448 921201 KNAPEC Lukáš Družstevník Zbýňov Jednota Bánová 10.08.2010 31.12.2010 ZA
449 850125 KŇAZÚR Tomáš FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 06.08.2010 30.6.2011 DK
450 880906 KOCIAN Marek Kinex Bytča REaMOS K.Lieskovec 06.08.2010 31.12.2010 ZA
451 691031 KOCÚR Milan Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 02.08.2010 30.6.2011
452 771111 KOCÚR Miroslav Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 04.08.2010 30.6.2011
453 950110 KOČIŠ Marián Partizán Bardejov MŠK Žilina 02.08.2010 30.6.2011
454 950531 KOHÁR Andrej MFK Dolný Kubín OŠK Istebné 18.08.2010 30.6.2014
455 910208 KOHÚT Andrej OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 02.08.2010 30.6.2011
456 950422 KOHÚT Michal ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 04.08.2010 30.6.2011
457 860119 KOLLÁR Jaroslav PS Hliník nad Hronom Slovan Sklené Teplice 12.08.2010 30.6.2012
458 740208 KOLLÁR Rastislav FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 03.08.2010 30.6.2011
459 870513 KOLLÁR Vladimír Družstevník Klenovec CSM Tisovec 27.08.2010 30.6.2011 RS
460 930308 KONČEK Adrián ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 18.08.2010 30.6.2011 RS
461 940531 KONDRLÍK Július MFK Detva ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
462 890421 KOŇUŠIAK Ľubomír Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 30.08.2010 30.6.2011 CA
463 760204 KOPERNICKÝ Dušan ŠKP Krupina Slovan Podkriváň 02.08.2010 30.6.2011
464 840905 KORDA Mário Družstevník Valča Tatran Sučany 06.08.2010 31.12.2010 MT
465 950824 KORMAN Marek Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
466 940102 KORMAN Michal Družst.Oravská Polhora MŠK Námestovo 02.08.2010 30.12.2010
467 950824 KORMAN Milan Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
468 920512 KORMAŇÁK Jakub Sokol Krahule ŠK Metalservis Králiky 31.08.2010 31.12.2010
469 900207 KORMANEC Ján Snaha Zborov nad Byst. Tatran Krásno nad Kys. 04.08.2010 31.12.2010
470 850815 KOSA Marek Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 05.08.2010 31.12.2010 ZA
471 880728 KOSTÚR Peter ŽP Šport Podbrezová Sokol Hiadeľ 07.08.2010 30.6.2011
472 921119 KOŠ Marek Slavoj Trebišov Baník Veľký Krtíš 06.08.2010 30.6.2011 VK
473 950111 KOŠA Filip Družstevník Babkov Iskra Lietavská Svinná 01.08.2010 30.6.2011
474 920420 KOŠTIAĽ Tomáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2011
475 770208 KOTRČ Ondrej OŠK Rudina Slovan Rudinská 14.08.2010 31.12.2010 ZA
476 950626 KOVÁCS Roderik FK Plešivec MŠK Rimavská Sobota 04.08.2010 30.6.2014 RS
477 891215 KOVÁCS Szabolcs FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 05.08.2010 31.12.2010 RS
478 900826 KOVÁČ Ivan OFK Slovenská Ľupča Družstevník Strelníky 02.08.2010 31.12.2010
479 930907 KOVÁČ Matúš MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 03.08.2010 31.12.2010
480 931207 KOVÁČ Peter FC Husiná FTC Fiľakovo 07.08.2010 31.12.2010 LC
481 8710137810 KOVÁČ Roman FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 05.08.2010 31.12.2010
482 801111 KOVÁČIK Jaroslav Santrio Láza 1.FK Buzitka 05.08.2010 31.12.2010 RS
483 810723 KOVÁČIK Jozef TJ Plevník-Drienové Družstevník Rašov 05.08.2010 31.1.2011 ZA
484 921111 KOVÁČIK Martin Družstevník Belá MŠK Fomat Martin 05.08.2010 31.12.2010
485 941115 KOVÁČIK Martin Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2013
486 940812 KOVÁČIK Matúš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2013
487 860911 KOVÁČIK Michal Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 04.08.2010 30.6.2011
488 600829 KOVANIČ Miroslav Slovan Tomášovce FC Slovan Divín 17.08.2010 31.12.2010 LC
489 880930 KOZÁK Marek MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 06.08.2010 30.6.2011
490 780423 KOZUB Milan ŠKM Liptovský Hrádok Sokol Beňadiková 05.08.2010 30.6.2011
491 901104 KOŽELUHA Miroslav MŠK Fomat Martin Dynamo Príbovce 10.08.2010 30.6.2011 MT
492 890327 KOŽÍK Ján Tatran VLM Pliešovce Družstevník Senohrad 04.08.2010 31.12.2010
493 921215 KRAHULEC Kamil FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 10.08.2010 30.6.2011 LC
494 910430 KRAJČI Milan OFK Kotešová OŠK Snežnica 19.08.2010 31.12.2010 ZA
495 950120 KRAKOVSKÝ Dominik MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 10.08.2010 30.6.2012
496 930815 KRÁĽ Filip 1:OFC Liptovské Sliače Družst.Liptov.Štiavnica 06.08.2010 30.7.2012
497 900408 KRÁĽ Radovan ŠK Tvrdošín Sokol Liesek 01.08.2010 30.6.2011 DK
498 780107 KRÁLIK Peter OŠK Rudina MŠK Kys.Nové Mesto 16.08.2010 31.12.2010 CA
499 780730 KRANKUŠ Milan Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 30.6.2011
500 911007 KRČ Martin MFK Banská Bystrica FC Junior Radvaň 06.08.2010 31.12.2010
501 950203 KREJČÍ Adam MFK Strojár Krupina Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2014
502 941124 KRISTÁLY Martin MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 03.08.2010 31.12.2010
503 951205 KRISZ Adam Baník Veľký Krtíš MFK ZAEL M.Kameň 11.08.2010 30.6.2011 VK
504 890704 KRIŠKA Boris CSM Tisovec Družstevník Klenovec 05.08.2010 30.6.2011 RS
505 911122 KRIŠKA Branislav CSM Tisovec Slovan Pohr.Polhora 12.08.2010 30.6.2011
506 790508 KRNÁČ Ivan FK Jupie BB-Podlavice Iskra Horné Pršany 04.08.2010 31.12.2010
507 910207 KRŠKA Pavol Máj Černová Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
508 850404 KRUTEK Tomáš FC TVS Kláštor p.Zn. ŚK Aqua Turč.Teplice 07.08.2010 7.9.2010 MT
509 890903 KUBALIAK Tomáš Sklotatran Poltár Tatran Breznička 06.08.2010 30.6.2011 LC
510 740303 KUBÁNI Adrián MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 06.08.2010 30.12.2010 DK
511 770907 KUBICA Rastislav Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov nad Byst. 06.08.2010 31.12.2010 CA
512 900402 KUBÍK Pavol FK Zástranie OŠK Snežnica 19.08.2010 30.6.2011 ZA
513 890720 KUBIŠ Mário Družstevník Látky ŠKM Liptovský Hrádok 05.08.2010 30.12.2010 LM
514 900628 KUBOŠEK Robert Kinex Bytča Družstevník Babkov 19.08.2010 31.12.2010 ZA
515 870710 KUCBEL Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 02.08.2010 30-6-2011
516 721202 KUĆERA Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 31.12.2010 MT
517 880401 KUCKA Michal FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 04.08.2010 31.12.2010
518 920213 KUČAVÍK Milan ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 12.08.2010 30.6.2011
519 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 14.08.2010 31.12.2010 MT
520 770630 KÚDELKA Daniel MŠK Turany IDOP Lipovec 20.08.2010 31.12.2010
521 760812 KUDLIČKA Stanislav OŠK Ludrová Družst.Lipt.Štiavnička 06.08.2010 31.12.2010 LM
522 930828 KUFEL Karol Tatran Krásno n.Kys. Pokrok Stará Bystrica 06.08.2010 ZH CA
523 880202 KUCHARÍK Martin TJ Plevník-Drienové Družstevník Rašov 05.08.2010 30.6.2011 ZA
524 920610 KUCHÁRSKY Patrik Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 06.08.2010 30.6.2011 VK
525 941207 KÚKOĽ Jakub Partizán Ľubeľa MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2011 LM
526 840621 KULICH Tomáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Žabokreky 13.08.2010 31.12.2010 MT
527 740430 KULIŠIAK Peter ŠK Badín FC Junior Radvaň 06.08.2010 31.12.2010
528 930315 KULLA Andrej Beskyd Svrčinovec FK Čadca 07.08.2010 30.6.2011 CA
529 880808 KULLA Radoslav FK Čadca Tatran Krásno nad Kys. 07.08.2010 31.12.2010 CA
530 941024 KUMŠTÁR Lukáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2013
531 790301 KUNSKÝ Ivan MFK Žarnovica Partizán Župkov 04.08.2010 30.6.2011
532 921019 KUPEC Lukáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2011
533 830410 KUPEC Martin ŽP Šport Podbrezová Tatran Čierny Balog 04.08.2010 30.6.2011
534 921028 KUPEC Šimon Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2011
535 930717 KURIC Jozef FK Jupie BB-Podlavice MFK Lokomotíva Zvolen 27.08.2010 30.6.2011
536 911222 KUVIK Peter Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 07.08.2010 30.6.2011 LC
537 900308 KUVIK Tomáš Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 25.08.2010 30.6.2011 LC
538 810107 KUZMA Tomáš TJ Nenince FC Agro Veľká Čalomija 25.08.2010 30.6.2011
539 820723 KVAČKAJ Jozef Baník Ružiná MŠK Podrečany 06.08.2010 30.6.2011
540 941116 KVASNA Dušan ŠK Badín Dukla Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
541 910706 LABAJ Radoslav MFK Lokomotíva Zvolen FK Zvolenská Slatina 18.08.2010 31.12.2010
542 940908 LABUDA Jozef OŠK Istebné MFK Dolný Kubín 06.08.2010 30.6.2013 DK
543 891209 LAČNÝ Ján Sokol Jakub FC Junior Radvaň 18.08.2010 18.9.2010
544 850411 LADNÁK Marián Tatran Sučany ŠK Aqua Turč.Teplice 06.08.2010 31.12.2010 MT
545 841221 LACHKÝ Ján Baník Veľký Krtíš ŠK Š-Team Vinica 19.08.2010 31.12.2010 VK
546 950106 LACHKÝ Miloš ŠKF Kremnica ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
547 900722 LAKOMČÍK Milan OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 04.08.2010 30.6.2011
548 780223 LALO Radoslav FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 03.08.2010 30.6.2011
549 790926 LAMPER Radovan OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 05.08.2010 30.6.2011
550 870810 LAUKO Dušan Družst.Liptov.Štiavnica OŠK Svätý Kríž 07.08.2010 30.6.2011 LM
551 841123 LAUKO Ľudovít Sokol Tekov.Breznica MFK Nová Baňa 05.08.2010 30.6.2011
552 851015 LE Roman MFK Žarnovica Partizán Župkov 04.08.2010 31.12.2010
553 930322 LEGÉN Július MŠK Rimavská Sobota Iskra Hnúšťa 05.08.2010 ZH RS
554 930717 LEHOTSKÝ Jakub ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 04.08.2010 30.6.2012
555 921012 LEHOTSKÝ Patrik Prameň Kováčová Tatran VLM Pliešovce 06.08.2010 30.6.2011
556 901127 LEHOTSKÝ Peter FC 34 LM-Palúdzka TJ Iľanovo 07.08.2010 31.7.2011 LM
557 950520 LENĎÁK Teodor ŽP Šport Podbrezová 1.FK Horehron 12.08.2010 30.6.2011
558 950217 LEPIEŠ Richard MFK Lokomotíva Zvolen FK Jupie BB-Podlavice 13.08.2010 30.6.2014
559 910322 LEPKO Matúš Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 16.08.2010 30.6.2011
560 810428 LEPŠÍK Jozef FK Žiar nad Hronom FO Lovča 12.08.2010 31.12.2010
561 870519 LETÁŠ Martin OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
562 950915 LEVICKÝ Rastislav MŠK Fomat Martin Dynamo Príbovce 10.08.2010 30.6.2011 MT
563 950625 LIETAVA Daniel MFK Strojár Krupina Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2014
564 780711 LIPTÁK Ján Rozkvet Klubina Pokrok Stará Bystrica 06.08.2010 30.6.2011 CA
565 841003 LÍŠKA Ján Baník Ružiná ŠK L+M Aqua Rapovce 21.08.2010 31.12.2010 LC
566 950909 LÍŠKA Ján Baník Ružiná FK LAFC Lučenec 11.08.2010 30.6.2011
567 950117 LÍŠKA Mário Slovan Šahy FK Žiar nad Hronom 19.08.2010 30.6.2011
568 910116 LÍŠKA Richard MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Rudina 06.08.2010 30.6.2011 ZA
569 940508 LIŽBETIN Pavel MFK Strojár Krupina Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2011
570 910724 LODERER Adrián Jednota Bánová Považan Nezb.Lúčka 26.08.2010 ZH ZA
571 880121 LOKŠA Ján FK Čadca Slovan Nová Bystrica 07.08.2010 30.6.2011 CA
572 891106 LOUČKA Peter FK Jupie BB-Podlavice ŽP Šport Podbrezová 26.08.2010 31.12.2010
573 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 10.08.2010 31.12.2010
574 950711 LUKÁŠ Miroslav CSM Tisovec ŽP Šport Podbrezová 26.08.2010 30.6.2014
575 800121 LUKAŠÍK Juraj FK Trebostoov ŠK Aqua Turč.Teplice 02.08.2010 30.6.2011 MT
576 920714 ĽUPTÁK Adam Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
577 780314 LUPTÁK Ivan Prameň Kováčová FC Sokol Turová 03.08.2010 30.6.2011
578 851002 LUPTÁK Ľuboš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 03.08.2010 31.12.2010
579 791122 LUPTÁK Miroslav MFK Spartak Hriňová Družstevník Látky 05.08.2010 30.6.2011
580 910630 LUPTÁK Miroslav Šľacht.Vígľaš-Pstruša OŠK Stožok 27.08.2010 30.6.2011
581 910429 LUPTÁK Richard MFK Banská Bystrica ŠK OPL Poniky 06.08.2010 30.6.2011
582 870223 ĽUPTOVČIAK Andrej FK 34 Brusno Partizán Čierny Balog 01.08.2010 30.6.2011
583 740327 MACÁK Albert Snaha Zborov nad Byst. Slovan Nová Bystrica 06.08.2010 30.6.2011 CA
584 950511 MACALA Patrik FK Spišská Nová Ves MŠK Žilina 05.08.2010 30.6.2011
585 910316 MACOŠINEC Patrik TJ Žiar Papradno Cementáreň Liet.Lúčka 02.08.2010 30.6.2011 ZA
586 871113 MADLEŇÁK Ľuboš Oravan Orav. Jasenica Družstevník Vasiľov 07.08.2010 30.6.2011 DK
587 930110 MADOŠ Matej ŠK OPL Poniky ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
588 910625 MAGDOŠKO Michal ŠK Závažná Poruba OŠK Jamník 06.08.2010 30.6.2011 ZA
589 900123 MAGOČ Maroš ŠK Drienok Mošovce Družstevník Ďanová 05.08.2010 30.6.2011
590 870522 MAHÚT Peter Slovan Dudince Družst.Liptov.Štiavnica 06.08.2010 30.6.2011
591 840417 MAHÚT Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto TJ Divinka 31.08.2010 31.12.2010 ZA
592 851020 MACHAJDA Albín Slovan Trstená Sokol Liesek 03.08.2010 30.6.2011 DK
593 940225 MACHAVA Dominik MFK Lokomotíva Zvolen ŠK Badín 06.08.2010 30.6.2011
594 900601 MACHCINÍK Juraj Kinex Bytča ŠK Štiavnik 06.08.2010 31.12.2010
595 860211 MACHOVIČ Tomáš ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Belá 05.08.2010 31.12.2010 MT
596 780725 MACHUNKA Peter MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 13.08.2010 30.12.2010 DK
597 930726 MACHYNIAK Emil Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2012
598 851215 MAJER Martin PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 11.08.2010 30.6.2011
599 910909 MAJER Patrik OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 02.08.2010 30.6.2011
600 920516 MAJER Radoslav OFK Slovenská Ľupča FK 34 Brusno 06.08.2010 30.6.2011
601 820218 MAJERČÍK Ján Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 03.08.2010 30.6.2011
602 870729 MAJERČÍK Peter Slovan Kúpele Sliač Prameň Kováčová 03.08.2010 30.6.2011
603 930419 MAJCHRÁK Matej MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 17.08.2010 31.12.2010 DK
604 930402 MAJKÚT František FC Slovan Divín Baník Ružiná 12.08.2010 30.6.2011
605 850903 MALA Michal MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 04.08.2010 30.6.2011
606 691017 MAĽA Vladimír ŠK OPL Poniky ŠK Hrochoť 13.08.2010 30.6.2011
607 861115 MALÍK Juraj FK Čadca Slovan Podvysoká 18.08.2010 30.6.2011
608 730401 MALIŠ Jaroslav Tatran Bzenica PS Hliník nad Hronom 02.08.2010 30.6.2011
609 790522 MARČAN Robert REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 05.08.2010 30.6.2011
610 911222 MARKO Ján Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 01.08.2010 30.6.2011
611 820515 MARKOVIČ Miroslav Družstevník Ďanová Družstevník Sklabiňa 06.08.2010 31.12.2010 MT
612 890821 MARTINEC Ján ŠK Badín TJ Hronsek 31.08.2010 31.12.2010
613 870424 MARTINEC Martin ŠK Badín TJ Hronsek 31.08.2010 31.12.2010
614 840918 MARTINI Mário MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Baník Stráňavy 04.08.2010 31.12.2010 ZA
615 920404 MARTINSKÝ Martin Šľacht.Vígľaš-Pstruša FC Slovan Divín 02.08.2010 30.6.2011
616 690930 MASNICA Jozef Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 28.08.2010 30.9.2010 CA
617 940130 MASNÝ Ján ŠK Dolný Hričov Kinex Bytča 04.08.2010 30.6.2011 ZA
618 900706 MAŤAŠ Marek FTC Fiľakovo Družst.Veľké Dravce 16.08.2010 31.12.2010 LC
619 870714 MATIKOVSKÝ Lukáš Družstevník Sklabiná FK Záhorce 06.08.2010 30.6.2011 VK
620 870527 MATTA Ján ŠK Mil.Bard.Nová Ves FK Biely Potok 06.08.2010 30.6.2011
621 930128 MATÚŠKA Marek MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 27.08.2010 31.7.2011 MT
622 750318 MATUŠKA Robert FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Turany 07.08.2010 7.9.2010 MT
623 901023 MAZÚCH Ľubomír ŠK Hrochoť Družstevník Dúbravica 04.08.2010 30.6.2011
624 811125 MAZÚCH Miroslav Družstevník Očová OŠK Lieskovec 05.08.2010 30.6.2011
625 831128 MAZÚR Vladimír FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Ďanová 06.08.2010 31.12.2010
626 790619 MAZURÁK Ľubomír Družstevník Belá Partizán Necpaly 06.08.2010 30.6.2011 MT
627 900326 MEDVECKÝ Martin MŠK Fomat Martin Štart Priekopa 13.08.2010 30.6.2011 MT
628 910708 MEDVEĎ Martin ŽP Šport Podbrezová Baník Kalinovo 03.08.2010 31.12.2010
629 901030 MEDVEĎ Matej Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 03.08.2010 30.6.2011
630 870615 MELIŠ Marek OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 21.08.2010 30.6.2011 ZA
631 940915 MENICH Jozef Dukla Banská Bystrica MŠK Fomat Martin 05.08.2010 ZH
632 940915 MENICH Jozef MŠK Fomat Martin ŠK Badín 06.08.2010 31.12.2010
633 790724 MEŇUŠ Stanislav Družst.Hont.Trsťany Družst.Hont.Moravce 04.08.2010 30.6.2011
634 940712 MEREŠ Peter Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2013
635 930222 MESÍK Jozef ŠK Hrochoť FK Šalková 04.08.2010 30.6.2011
636 921108 MESÍK Matej ŠK Selce ŠK Badín 27.08.2010 30.12.2010
637 731014 MEŠKAN Miroslav ŠK Hronec FK 1928 Jasenie 02.08.2010 30.6.2011
638 930718 MEZEI Filip FK Žiar nad Hronom OŠK Stará Kremnička 10.08.2010 31.12.2010
639 880418 MIADOK Lukáš Slovan Tomášovce Slovan Vidiná 05.08.2010 31.12.2010 RS
640 910513 MÍČEK Ivan MŠK Fomat Martin Pokrok Turč.Kľačany 02.08.2010 31.12.2010 MT
641 871229 MIČEK Martin OFK Teplička n.Váhom Fatran Dolná Tižina 01.08.2010 30.6.2011 ZA
642 951105 MIČENEC Dávid Cementáreň Liet.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 05.08.2010 30.6.2011 ZA
643 880121 MIHÁLIK Štefan Sokol Opat.Nová Ves TJ Nenince 04.08.2010 30.6.2011 VK
644 930528 MIHÓK Tomáš ŠK Demänová FC 34 LM-Palúdzka 27.08.2010 30.6.2011 LM
645 920701 MICHALINA Rastislav FK Čadca Spartak Vysoká n.Kys. 12.08.2010 30.6.2011
646 870221 MICHULEK Matej Jednota Bánová Družstevník Rašov 01.08.2010 31.12.2010 ZA
647 900219 MICHULEK Michal Jednota Bánová TJ Zbýňov 20.08.2010 31.12.2010 ZA
648 911012 MIKLO Michael ŠK Tempus R.Sobota CSM Tisovec 06.08.2010 30.6.2011 RS
649 950504 MIKO Michal FK Rajec Zornička Jasenové 18.08.2010 30.6.2011 ZA
650 950602 MIKÓCZY Jerguš ŠKM Liptovský Hrádok ŠK Bobrovec 07.08.2010 30.6.2012 DK
651 900510 MIKULÁŠ Anton FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 31.12.2010 MT
652 771201 MIKULKA Tomáš Družst.Liptov.Štiavnica ŠK Agro Baník Dúbrava 05.08.2010 30.6.2011
653 840904 MIKUNDA Ľubomír Cementáreň Liet.Lúčka Hviezda Zádubnie 04.08.2010 30.6.2011 ZA
654 851126 MIKUŠKA Peter Sokol Dolná Ždaňa MFK Nová Baňa 02.08.2010 31.12.2010
655 910918 MINARČIN Dominik MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 04.08.2010 30.6.2011 ZA
656 810807 MINTÁL Tibor OFK Teplička n.Váhom Fatran Varín 21.08.2010 31.12.2010 ZA
657 860306 MISTRÍK Michal Prameň Kováčová FC Sokol Turová 06.08.2010 30.6.2011
658 930718 MIŠATA Lukáš OŠK Svätý Kríž 1.OFC Liptovské Sliače 06.08.2010 30.7.2011
659 900426 MIŠKUF Michal FK Jupie BB-Podlavice FK 34 Brusno 13.08.2010 30.6.2011
660 930109 MIŠOVIE Tomáš 1.OFC Liptovské Sliače MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2012 LM
661 890830 MIŠUTKA Peter Raven Považ.Bystrica Kinex Bytča 07.08.2010 31.12.2010 ZA
662 910927 MITÍĽ Stanislav Družstevník Dražkovce Slovan Bystrička 03.08.2010 30.6.2011 MT
663 921113 MITTER Matej Družst.Čabraď-D.Badín Družstevník Bzovík 18.08.2010 30.6.2011
664 930814 MOČÁR Rastislav Slovan Dudince OTJ Hontianske Nemce 10.08.2010 30.6.2011
665 810425 MOJÍK Michal FK Rajec MFK Nová Baňa 05.08.2010 30.6.2011
666 930124 MOJŽIŠ Štefan ŠK Bobrovec MFK Tatran L.Mikuláš 17.08.2010 30.6.2012 LM
667 931226 MOKROHAJSKÝ Tomáš ŠK Demänová FC 34 LM-Palúdzka 12.08.2010 30.6.2011 LM
668 910404 MOLNÁR Peter MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 05.08.2010 30.6.2011
669 880128 MORAVČÍK Juraj ŠK Badín TJ Hronsek 02.08.2010 30.6.2011
670 950112 MOSKÁĽ Michal TJ Zbýňov MŠK Žilina 02.08.2010 30.6.2012
671 791017 MOZOLA Marián Prameň Kováčová FC Sokol Turová 03.08.2010 30.6.2011
672 931120 MRAČNÍK Adrián RTJ Brodno FK Strečno 04.08.2010 30.6.2011 ZA
673 880915 MRAVEC Lukáš FC TVS Kláštor p.Zn. MŠK Turany 07.08.2010 7.9.2010 MT
674 920911 MRAVEC Marcel Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov nad Byst. 06.08.2010 ZH CA
675 900120 MRÁZ Dalibor ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 07.08.2010 31.12.2010 LM
676 861026 MRÁZIK Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 07.08.2010 31.12.2010 LM
677 890208 MRNÍK Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 13.08.2010 30.6.2011
678 950219 MUDROŇ Martin Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
679 800708 MURÁŇ Miroslav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 02.08.2010 30.6.2011
680 940904 MUŠÁK Jaroslav Tatran Oravské Veselé MFK Banská Bystrica 10.08.2010 31.12.2010
681 840316 MYDLIAR Michal OFK Liptovská Lúžna OŠK Liptovská Osada 05.08.2010 31.12.2010
682 770628 NÁKAČKA Peter MŠK Námestovo TJ Blatná Habovka 06.08.2010 30.6.2011
683 770314 NÁSRALY Marián Družst.Kamenné Kosihy ŠK Š-Team Vinica 04.08.2010 31.12.2010 VK
684 790212 NEMEC Ľuboš ŠK Kremnička FK Jupie BB-Podlavice 05.08.2010 30.6.2012
685 710926 NEMEC Miroslav ŠK Sásová Fatran Dolná Tižina 05.08.2010 30.6.2011 ZA
686 841105 NEVOLNÝ Ján TJ Kriváň Slovan Podkriváň 20.08.2010 30.6.2011
687 950518 NINÍK Daniel MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 06.08.2010 30.6.2011
688 921019 NINÍK Patrik Považan Nezbud.Lúčka OŠK Rosina 07.08.2010 31.12.2010 ZA
689 930105 NOSÁL Jaroslav FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 10.08.2010 30.6.2011 LC
690 900905 NOSÁĽ Michal Slovan Halič Sklotatran Poltár 06.08.2010 31.12.2010 LC
691 930719 NOSÁĽ Michal MŠK Rimavská Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 25.08.2010 ZH
692 930815 NOSÁĽ Robert MFK Spartak Hriňová TJ Detvianska Huta 02.08.2010 ZH
693 930815 NOSÁĽ Robert TJ Detvianska Huta Družstevník Látky 03.08.2010 31.12.2010
694 941001 NOSEK Patrik MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 19.08.2010 30.6.2011 MT
695 791005 NOVÁK František ŠK Tvrdošín Družstevník Dlhá 05.08.2010 30.6.2011 DK
696 870714 NOVÁK Martin Družstevník Očová OŠK Lieskovec 05.08.2010 30.6.2011
697 820402 NOVÁK Pavel Prameň Dolná Strehová FK Záhorce 13.08.2010 30.6.2011 VK
698 870122 NOVOSEDLIAK Jakub MŠK Turany ŠK Aqua Turč.Teplice 06.08.2010 31.12.2010 MT
699 930115 OBERTA Matej MŠK Žilina FK Strečno 04.08.2010 30.6.2011 ZA
700 760828 OBORIL Peter ŠK Kremnička OFK 1950 Priechod 02.08.2010 30.6.2011
701 930701 OKOŠ Robert Družstevník Gemer FK Mesta Tornaľa 03.08.2010 30.6.2012 RS
702 900712 OLÁH Erik Jednota Málinec OŠK Uhorské 05.08.2010 30.6.2011 RS
703 940901 ONDRÁŠIK Martin MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 05.08.2010 30.6.2011
704 900411 ONDREJKA Ján Družst.Liptov.Štiavnica Družst.Lipt.Štiavnička 12.08.2010 30.6.2011 LM
705 890902 ONDREJKA Marián ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 06.08.2010 30.6.2011
706 860607 ONDREJKA Mário Družst.Liptov.Štiavnica Družst.Lipt.Štiavnička 12.08.2010 30.6.2011 LM
707 820511 ONDREJKA Tomáš ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 05.08.2010 30.6.2011
708 821016 ONDRÍK Martin FO Lovča OŠK Lutila 05.08.2010 31.12.2010
709 870707 ONDROVIČ Tomáš Máj Černová Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
710 840903 OREM Jozef Tatran VLM Pliešovce OŠK Stožok 04.08.2010 30.6.2011
711 950221 ORŠULIAK Martin Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
712 780731 OSTRIHOŇ Ján ŠKP Krupina Slovan Podkriváň 02.08.2010 30.6.2011
713 830922 OSTRIHOŇ Martin Slovan Michalová ŽP Šport Podbrezová 30.08.2010 ZH
714 830922 OSTRIHOŇ Martin ŽP Šport Podbrezová Mier Mýto pod Ďumb. 31.08.2010 31.12.2011
715 770108 OVEČKA Slavomír TJ Kotrčina Lúčka TJ Divinka 07.08.2010 31.12.2010 ZA
716 950523 OZIMÝ Rastislav MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 04.08.2010 30.6.2011
717 760819 PADYCH Robert Slovan Skalité MŠK Kys.Nové Mesto 01.08.2010 31.12.2010 ZA
718 790213 PACHER Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
719 950410 PAJTA Filip MŠK Námestovo MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2013
720 920914 PÁL Gabriel ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 04.08.2010 30.6.2011 RS
721 930820 PALENČÁR Mário OŠK Stará Kremnička OŠK Lutila 26.08.2010 30.6.2011
722 930129 PALENČÁR Patrik MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 24.08.2010 30.6.2011
723 750126 PÁLENÍK Ladislav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 02.08.2010 30.6.2011
724 890120 PAĽOV Martin OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 27.08.2010 31.12.2010
725 831114 PALÚCH Michal ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 06.08.2010 30.6.2011
726 910405 PAPUČA Michal Jednota Bánová Kinex Bytča 14.08.2010 31.12.2010 ZA
727 831013 PARAČ Ján Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 04.08.2010 30.6.2011 ZA
728 930104 PARKÁNI Lukáš Družstevník Príbelce OFK Stredné Plachtince 11.08.2010 30.6.2011 VK
729 900127 PASTOREK Juraj OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 21.08.2010 30.6.2011 ZA
730 950105 PASTYRNÁK Lukáš MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 04.08.2010 30.6.2011
731 940211 PAŠKA Martin FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 03.08.2010 30.6.2011
732 851228 PATYK Ján ŠK Radoľa OŠK Snežnica 19.08.2010 30.6.2011 ZA
733 871219 PAUČO Adam OŠK Lutila Družstevník Kosorín 06.08.2010 30.6.2011
734 931216 PAUČO Michal PS Hliník nad Hronom OŠK Hodruša-Hámre 20.08.2010 31.12.2010
735 950424 PAULÍK Tomáš CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 25.08.2010 30.6.2012 LC
736 930329 PAUR Tomáš Štart Veľké Rovné Kinex Bytča 04.08.2010 31.12.2010 ZA
737 740210 PAVELKA Norbert Žiara Horná Štubňa Sokol Krahule 11.08.2010 30.6.2011
738 930228 PAVELLA Michal ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 18.08.2010 30.6.2011 RS
739 950925 PAVLIČKO Martin OFK Kravany ŽP Šport Podbrezová 05.08.2010 30.6.2014
740 940713 PAVLÍK Adam FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 03.08.2010 30.6.2011
741 931201 PAVLÍK Ladislav ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
742 940412 PAVLÍK Michal Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 04.08.2010 30.6.2011
743 950406 PAVLÍK Pavol TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 01.08.2010 30.6.2011 ZA
744 950416 PAVLOVE Ivan ŽP Šport Podbrezová Iskra Hnúšťa 31.08.2010 ZH RS
745 830602 PAVLUS Ján REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 05.08.2010 30.6.2011 CA
746 870512 PAŽOUT Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 04.08.2010 31.12.2010
747 891201 PEČIT Jozef FK Trebostovo Družstevník Ďanová 05.08.2010 30.6.2011
748 891001 PECHOVSKÝ Lukáš Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 31.12.2010
749 800709 PEJKO Marián ŠK Kremnička Iskra Horné Pršany 01.08.2010 30.6.2011
750 950206 PENDZIVIATER Marek ŽP Šport Podbrezová Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2011
751 910817 PENTEK Michal Pokrok Turč.Kľačany Družstevník Blatnica 31.08.2010 31.12.2010 MT
752 930807 PEPŘICA Patrik ŠK Tempus R.Sobota Družstevník Klenovec 26.08.2010 30.6.2011 RS
753 940920 PERĎOCH Miloš Slovan Podvysoká Tatran Turzovka 02.08.2010 30.6.2011
754 890203 PERECÁR František MFK Slovan Sabinov Jednota Bánová 04.08.2010 31.12.2010 ZA
755 910523 PÉTER Patrik TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 11.08.2010 30.6.2011 VK
756 920925 PEŤKO Jozef ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 02.08.2010 30.6.2011
757 800505 PETREK Rastislav Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 08.08.2010 31.12.2010 DK
758 800505 PETREK Rastislav Roháče Zuberec Blatná Habovka 06.08.2010 ZH DK
759 901125 PETRÍK Jaroslav FK 34 Brusno Sokol Nemecká 04.08.2010 31.12.2010
760 861216 PETRÍK Tibor OŠK Boľkovce Družstevník Tachty 05.08.2010 31.12.2010 RS
761 950702 PETRUSZ Jozef ŠK Tempus R.Sobota ŽP Šport Podbrezová 05.08.2010 30.6.2014
762 871213 PETŘÍČEK Tomáš FK Jesenské Poľnohosp.Veľký Blh 05.08.2010 30.6.2011
763 950406 PIKOŠ Marcel Oravan Rabča Dukla Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
764 950306 PILÁT Maroš FK Spišská Nová Ves MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014 DK
765 940609 PINDURA Marek MFK Ružomberok Máj Černová 01.08.2010 30.6.2011
766 831213 PIOVARČI Juraj ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 04.08.2010 30.6.2011
767 930715 PIŠKI Patrik Dukla Banská Bystrica MŠK Fomat Martin 03.08.2010 ZH
768 930715 PIŠKI Patrik MŠK Fomat Martin FK Jupie BB-Podlavice 05.08.2010 30.6.2012
769 951201 PIŠKY Patrik FK mesta Tlmače MFK Nová Baňa 05.08.2010 30.6.2011
770 900924 PITEL Marián FK Jupie BB-Podlavice ŠK Heľpa 10.08.2010 31.12.2010
771 880301 PITOŇÁK Stanislav MŠK Fomat Martin Štart Priekopa 13.08.2010 31.12.2010 MT
772 911216 PLEŠTIK Matej Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 03.08.2010 30.6.2011
773 950215 PLŠKO Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 05.08.2010 30.6.2011
774 931009 PŇAČEK Lukáš Tatran Oravské Veselé MŠK Námestovo 04.08.2010 30.6.2013
775 800130 PODHRADSKÝ Peter Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 05.08.2010 31.12.2010 ZA
776 920724 PODMANICKÝ Pavol CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 07.08.2010 31.12.2010 LC
777 940512 POHANČENÍK Matúš ŽP Šport Podbrezová FK Čadca 01.08.2010 ZH CA
778 930830 POLÁČEK Dušan MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 06.08.2010 31.12.2010
779 930320 POLÁČEK Jozef MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 28.08.2010 30.6.2011 CA
780 840505 POLÁČEK Pavol Družstevník Lovčice FK Čadca 06.08.2010 30.6.2011 CA
781 861125 POLC Marián MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
782 871130 POLC Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
783 870805 POLIAK Milan Sklotatran Poltár Jednota Málinec 04.08.2010 31.12.2010 RS
784 860126 POLNIŠER Robert MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
785 851124 POLONYI Marek Družba Malý Čepčín Družstevník Dubové 05.08.2010 30.6.2011 MT
786 950324 POMAJ Gabriel Zlatý klas Dlhá Ves MŠK Rimavská Sobota 04.08.2010 30.6.2014 RS
787 870302 PONDELA Tomáš ŠK Badín TJ Hronsek 31.08.2010 31.12.2010
788 870104 PONIŠT Tomáš Pokrok Turč.Kľačany Štart Priekopa 06.08.2010 30.6.2011 MT
789 921117 PONIŠT Václav OŠK Bešeňová Tatran Krásno nad Kys. 01.08.2010 ZH
790 860830 PORUBSKÝ Martin ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 05.08.2010 30.6.2011
791 861209 PORUBSKÝ Peter ŠK Kremnička Sokol Staré Hory 03.08.2010 30.6.2011
792 881230 PÓSA Michal Baník Kalinovo Poľnohosp.Veľký Blh 14.08.2010 31.12.2010 RS
793 951208 POVAŽAN Jaroslav MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 05.08.2010 30.6.2011
794 870702 POVINEC Peter Kysučan Ochodnica REaMOS K.Lieskovec 01.08.2010 30.6.2011 ZA
795 881214 PRACHÁR Vladimír MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
796 811014 PRAVŇAN Milan Družstevník Valča Tatran Sučany 27.08.2010 30.6.2011 MT
797 930614 PRČ Milan ŽP Šport Podbrezová Mladosť Pohorelá 02.08.2010 30.6.2011
798 950401 PREDAJNIANSKY Martin OŠK Brehy MFK Nová Baňa 05.08.2010 30.6.2014
799 950901 PRIBYLINA Matúš ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 05.08.2010 30.6.2014
800 930226 PRÍDAVOK Andrej Máj Černová FK Biely Potok 05.08.2010 30.6.2011
801 930316 PRIEBOJ Michal MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 06.08.2010 30.6.2011
802 950124 PRIŠKIN Jaroslav MFK Strojár Krupina Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2014
803 750423 PRIVITZER Richard Družstevník Blatnica ŠK Aqua Turč.Teplice 02.08.2010 31.12.2010 MT
804 950909 PUČEK Peter TJ Dlhé Pole MŠK Žilina 05.08.2010 30.6.2014
805 850428 PUKAČ Ivan FK Žiar nad Hronom FO Lovča 12.08.2010 30.6.2011
806 790522 PUKAN Slavomír ŠK Voznica MFK Nová Baňa 02.08.2010 31.12.2010
807 930701 PÚPALA Marek ŠK Tempus R.Sobota Dukla Banská Bystrica 02.08.2010 30.6.2011
808 920302 PUŠKA Michal ŠK Kriváň L.Ondrašová MFK Tatran L.Mikuláš 25.08.2010 31.12.2010 LM
809 770507 PUŠKÁR Marián Tatran Turzovka Spartak Vysoká n.Kys. 05.08.2010 30.6.2011 CA
810 921127 RÁC Viktor MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 05.08.2010 30.6.2011 MT
811 950315 RÁCZ Ladislav ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 07.08.2010 30.6.2011 RS
812 761129 RAČEK Marek MŠK Turany IDOP Lipovec 19.08.2010 31.12.2010 MT
813 720726 RAČKO Zdeno CŠK Cinobaňa Družst.Hrnčiarska Ves 01.08.2010 30.6.2011 RS
814 930530 RAFANIDES Filip Dukla Banská Bystrica MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
815 930921 RAJNOHA Matej Slovan Nová Bystrica FK Čadca 07.08.2010 31.12.2010 CA
816 910323 RAJŤUK Tomáš OŠK Boľkovce FC Husiná-D.Zahorany 18.08.2010 30.6.2011
817 850913 RAKYTA Adrián FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 06.08.2010 31.12.2010 MT
818 900410 RAKYTA Jakub ŠKM Savon B.Bystrica OFK 1950 Priechod 25.08.2010 30.6.2011
819 950321 RANDA Marek TJ Jablonové FK Predmier 05.08.2010 30.6.2014 ZA
820 911220 RANIAK Martin MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 31.12.2010
821 930608 RÉG Viktor ŠK Kremnička TJ Nenince 27.08.2010 ZH VK
822 780407 RECH Norbert ŠK Š-Team Vinica FK Slovenské Ďarmoty 11.08.2010 31.12.2010 VK
823 911017 REMEN Matej Družstevník Dražkovce Slovan Bystrička 03.08.2010 30.6.2011 MT
824 910311 REMEŠ Michal MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 04.08.2010 31.12.2010 DK
825 850501 REPÁŇ Miroslav Fatran Varín TJ Kotrčina Lúčka 04.08.2010 10.7.2011
826 830420 REPISKÝ Jaroslav FO Lovča PS Hliník nad Hronom 05.08.2010 30.12.2010
827 840606 REVAJ Tomáš MŠK Námestovo Oravan Rabča 25.08.2010 30.6.2011
828 900618 RIEČAN Martin FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 05.08.2010 31.12.2010
829 890630 RIŠKA Matej OŠK Lipová OŠK Rosina 02.08.2010 2.8.2011 ZA
830 890922 ROHOŇ Radovan FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 31.12.2010 MT
831 870511 ROM Marek Máj Černová Družst.Lipt.Štiavnička 06.08.2010 31.12.2010 LM
832 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov FK Čadca 06.08.2010 31.12.2010 CA
833 870313 RONČÁK Peter FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 04.08.2010 31.12.2010
834 950116 ROSENBERG Peter Partizán Prochoť PS Hliník nad Hronom 05.08.2010 30.6.2014
835 930623 ROŠKO Patrik ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
836 950518 ROŠTEK Jakub MFK Ružomberok OŠK Švošov 26.08.2010 30.6.2011
837 870316 ROZENBERG Lukáš Partizán Prochoť Sokol Dolná Ždaňa 19.08.2010 30.6.2011
838 860206 RUBINT Robert 1.FK Buzitka Družst.Veľké Dravce 11.08.2010 30.6.2011 LC
839 940513 RUMANOVSKÝ Martin MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 05.08.2010 30.6.2011
840 790616 RUSKO Dušan ŠK Selce Družstevník Baláže 06.08.2010 30.6.2011
841 950525 RUSKO Vladimír ŠK Selce FK Jupie BB-Podlavice 27.08.2010 30.6.2011
842 780604 RUSNÁK Ján Tatran Turček ŠK Aqua Turč.Teplice 02.08.2010 31.7.2011 MT
843 940309 RYPKA Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 17.08.2010 31.12.2010 MT
844 910912 SAJKO Jaroslav MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 02.08.2010 30.6.2011
845 951211 SALAJ Pavel Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 30.08.2010 31.12.2010
846 940629 SÁLIŠ Branislav Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 13.08.2010 30.6.2011
847 920606 SÁLIŠ Ivan Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 13.08.2010 30.6.2011
848 920617 SANIGA Lukáš Družstevník Sklabiňa MŠK Fomat Martin 17.08.2010 31.12.2010 MT
849 940503 SANITRA Martin MFK Banská Bystrica ŠK Badín 04.08.2010 30.6.2011
850 900624 SARTORIS Pavol MFK Žarnovica Partizán Župkov 04.08.2010 30.6.2011
851 900624 SARTORIS Peter MFK Žarnovica Partizán Ostrý Grúň 18.08.2010 31.12.2010
852 940503 SAXUN Dávid Družstevník Veličná MFK Dolný Kubín 07.08.2010 31.12.2010 DK
853 851104 SEDLIAK Ján ŠK Badín TJ Hronsek 02.08.2010 31.12.2010
854 860315 SEGEČ Miroslav Baník Kalinovo Jednota Málinec 04.08.2010 30.6.2011 RS
855 850803 SEKO Marián Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kys.Nové Mesto 03.08.2010 31.12.2010 ZA
856 940316 SEKULA Ján Slovan Kúpele Sliač Baník Štiavnické Bane 05.08.2010 30.6.2011
857 761029 SELECKÝ Martin FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 02.08.2010 30.6.2011
858 910502 SÉLEŠ Kamil Poľnohosp.Veľký Blh OŠK Radzovce 04.08.2010 31.12.2010 LC
859 900426 SCHMIDT Jiří FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 31.12.2010 MT
860 930305 SCHMIDT René ŠKF Kremnica ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
861 900628 SCHOBER Michal ŽP Šport Podbrezová ŠK Kremnička 06.08.2010 31.12.2010
862 860710 SIDORA Marcel FK Čadca Slovan Skalité 06.08.2010 31.12.2010 CA
863 930723 SIEKELA Jakub Klas Horné Hámre FK Žiar nad Hronom 03.08.2010 30.6.2011
864 910930 SIGETI Juraj FK Žiar nad Hronom FK Janova Lehota 11.08.2010 30.6.2012
865 911031 SÍKORA Lukáš Jednota Bánová Kinex Bytča 14.08.2010 31.12.2010 ZA
866 940925 SIMAN Ondrej MFK Jelšava MFK Revúca 13.08.2010 30.6.2012
867 950601 SKLENKA Jakub FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 25.08.2010 30.6.2011
868 790928 SKOPAL Maroš Slovan Tomášovce Družstevník Príbelce 06.08.2010 31.12.2010 VK
869 920617 SKOTNICKÝ Patrik Raven Považ.Bystrica Kinex Bytča 05.08.2010 30.6.2011 ZA
870 820922 SKRUTEK Marián Družstevník Mýtna FC Slovan Divín 05.08.2010 31.12.2010 RS
871 900609 SKUBÁK Daniel Jednota Bánová TJ Svederník 04.08.2010 ZH ZA
872 900722 SLABEJ Ján ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizánska Ľupča 05.08.2010 30.6.2011 LM
873 890728 SLABEJ Rudolf ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizánska Ľupča 05.08.2010 30.6.2011 LM
874 821123 SLAČKA Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 07.08.2010 31.12.2010 LM
875 860830 SLANÝ Martin PS Hliník nad Hronom FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
876 910802 SLAVKOVSKÝ Juraj MFK Revúca Tatran Muráň 19.08.2010 30.6.2012
877 930809 SLAVKOVSKÝ Martin OŠK Uhorské Sklotatran Poltár 06.08.2010 30.6.2011 LC
878 890910 SLIACKY Dominik TJ Nenince Poľnohosp.Lesenice 09.08.2010 28.2.2011 VK
879 900502 SLIVKA Dávid ŠK Badín Sokol Staré Hory 06.08.2010 31.12.2010
880 920302 SLOBODNÍK Marcel ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10.08.2010 30.6.2011
881 881104 SLOBODNÍK Milan ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10.08.2010 30.6.2011
882 881104 SLOBODNÍK Milan Tatran Podkonice ŠK Selce 09.08.2010 ZH
883 940613 SLOTA Erik Máj Černová Poľana Hubová 03.08.2010 31.12.2010
884 950406 SLOTKA Jozef 1.OFC Liptovské Sliače MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014 DK
885 930911 SLOVÁK Jozef ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 06.08.2010 30.6.2011 RS
886 880719 SLOVÁK Pavol Máj Černová OŠK Ludrová 05.08.2010 31.12.2010
887 950603 SMATANA Kristián TJ Plevník-Drienové Družstevník Rašov 12.08.2010 30.6.2011 ZA
888 920511 SMIEŠKO Peter Tatran Turzovka Spartak Vysoká n.Kys. 10.08.2010 30.6.2011
889 950412 SMOLÁR Jerguš MŠK Námestovo OŠK Breza 16.08.2010 30.6.2011
890 930214 SMUGALA Radoslav Slovan Pohron.Polhora CSM Tisovec 26.08.2010 30.6.2011
891 950110 SNOPKO Dávid MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 06.08.2010 30.6.2011
892 950110 SNOPKO Jakub MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 06.08.2010 30.6.2011
893 890706 SOBOTA Lukáš Sklotatran Poltár Tatran Breznička 17.08.2010 30.6.2011 LC
894 860423 SOKOL Vladimír Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 06.08.2010 30.6.2011
895 910814 SPIŠIAK Michal ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 02.08.2010 30.6.2011
896 921225 STANO Marek ŠK Badín ŠK Kremnička 20.08.2010 31.12.2010
897 940217 STAŇO Peter FK Čadca ŠK Čierne 26.08.2010 ZH CA
898 930419 STARÍČEK Michal FK Predmier TJ Jablonové 05.08.2010 ZH ZA
899 940527 STAROŇ Juraj Kras Pavčina Lehota FC 34 LM-Palúdzka 12.08.2010 30.6.2011 LM
900 920118 STAROŇ Tomáš Snaha Ploštín FC 34 LM-Palúdzka 05.08.2010 30.6.2011 DK
901 940903 STAŠÁK Matej Tatran Oravské Veselé MFK Dolný Kubín 08.08.2010 30.12.2010 DK
902 950911 STAŠÁK Michal Tatran Oravské Veselé MFK Dolný Kubín 08.08.2010 30.12.2010 DK
903 950328 STENCHLÁK Vladimír FK Čadca MŠK Žilina 06.08.2010 30.6.2014
904 930122 STOLÁRIK Anton ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
905 760809 STOROŠKA Miloslav Poľnohospod.Dvorianky ŠK Drienok Mošovce 11.08.2010 31.12.2010 MT
906 950617 STRAKA Ján 1.FC Tatran Prešov ŽP Šport Podbrezová 03.08.2010 30.6.2014
907 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová FC Sokol Turová 03.08.2010 30.6.2011
908 930211 STRELEC Matúš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 11.08.2010 30.6.2012
909 911215 STRUHÁR Tomáš MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 12.08.2010 30.6.2012
910 930215 STYK Pavol ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 17.08.2010 ZH
911 890504 SÚHRADA Dávid Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 20.08.2010 30.6.2011 CA
912 920316 SUJA Milan Družstevník Mýtna FC Slovan Divín 12.08.2010 30.6.2011
913 720127 SÚKENÍK Jaroslav Slovan Rudinská MŠK Turany 07.08.2010 31.12.2010 MT
914 911104 SVENTEK Martin Iskra Lietavská Svinná Cementáreň Liet.Lúčka 01.08.2010 31.12.2010 ZA
915 950513 SVETLÁK Peter OŠK Breza MFK Ružomberok 03.08.2010 26.7.2014 DK
916 950306 SVINČÁK Andrej Sokol Nemecká FK 34 Brusno 06.08.2010 30.6.2014
917 860624 SVINTEK Jaroslav OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 17.08.2010 30.6.2011
918 910830 SVITEK Cyril Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 11.08.2010 30.6.2011 CA
919 940724 SVORAD Adrián FK Stará Halič Slovan Tomášovce 07.08.2010 30.6.2013 LC
920 910916 SÝKORA Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 30.12.2010
921 880222 SZÁNTÓ Tibor Družstevník Gemer Klas Stárňa 06.08.2010 24.9.2010 RS
922 750915 SZENDREI Csaba FC 98 Hajnáčka OŠK Biskupice 05.08.2010 30.6.2011 LC
923 870812 SZÓKIS Oto FC 98 Hajnáčka FTC Fiľakovo 02.08.2010 31.12.2010 RS
924 820809 ŠALIGA Patrik FK Gemerská Hôrka FK Mesta Tornaľa 13.08.2010 30.6.2011
925 900602/SRB ŠALIPUR Bojan Oravan Orav. Jasenica MŠK Námestovo 03.08.2010 31.12.2010
926 950327 ŠARLEJ Miroslav ŠKF Baník Handlová ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
927 760831 ŠARLINA Rastislav Žiara Horná Štubňa Sokol Krahule 10.08.2010 31.12.2011
928 910112 ŠAVOL Martin MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 03.08.2010 31.12.2010 MT
929 910322 ŠEBEŇ Daniel FK Žiar nad Hronom FO Lovča 12.08.2010 31.12.2010
930 690724 ŠEDRO Slavomír Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 06.08.2010 30.6.2011
931 950330 ŠEREŠ Vojtech CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 25.08.2010 30.6.2012 LC
932 860128 ŠESTÁK Alexander Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 06.08.2010 30.6.2011
933 890706 ŠIDLO Michal MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 05.08.2010 30.6.2011 ZA
934 910615 ŠIMKO Matej PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 17.08.2010 31.12.2010
935 700719 ŠIMKO Stanislav PS Hliník nad Hronom Sokol Krahule 20.08.2010 30.6.2011
936 730608 ŠIMKOVIČ Ivan Lokomot.Kozárovce ŠK Kovo Hron.Beňadik 16.08.2010 30.6.2011
937 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 31.12.2010
938 870103 ŠINÁL Peter Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 02.08.2010 30.6.2011 MT
939 791109 ŠINGLIAR Ján ŠK Závažná Poruba ŠKM Liptovský Hrádok 07.08.2010 30.6.2011 LM
940 930528 ŠÍPKA Richard OŠK Lisková Jednota Bánová 11.08.2010 30.6.2011 ZA
941 910119 ŠÍPOŠ Matej Baník Veľký Krtíš OFK Stredné Plachtince 11.08.2010 31.12.2010 VK
942 901230 ŠIPOŠ Peter ŽP Šport Podbrezová Slovan Pohr.Polhora 12.08.2010 30.6.2011
943 680718 ŠIRKO Ján Baník Ružiná Slovan Halič 11.08.2010 30.6.2011 LC
944 950930 ŠIŠKA Roman Družst.Liptov.Štiavnica MFK Ružomberok 09.08.2010 30.6.2011 LM
945 910618 ŠKALÁK Michal Sklotatran Poltár Jednota Málinec 04.08.2010 31.12.2010 RS
946 901113 ŠKERO Michal Štart Veľké Rovné OFK Kotešová 05.08.2010 31.12.2010
947 910919 ŠKULTÉTY Michal MFK Banská Bystrica ŠK OPL Poniky 06.08.2010 30.6.2011
948 910711 ŠKUTA Tomáš Družstevník Ďanová Družstevník Valča 31.08.2010 28.2.2011 MT
949 901003 ŠNIRC Jakub ŠK Badín Sokol Staré Hory 02.08.2010 31.12.2010
950 930108 ŠOVČÍK Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 03.08.2010 30.6.2011
951 940915 ŠPALDOŇ Lukáš Baník Veľký Krtíš MFK ZAEL M.Kameň 11.08.2010 30.6.2011 VK
952 840408 ŠPANO Blažej MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 05.08.2010 30.6.2011
953 950614 ŠPAVOR Patrik Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
954 870628 ŠTANCEL Stanislav MŠK Fomat Martin MŠK Turany 06.08.2010 31.12.2010 MT
955 850912 ŠŤASTNÝ Peter Slovan Podkriváň Slovan Dudince 13.08.2010 30.6.2011
956 940207 ŠTEFAN Tomáš Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 05.08.2010 30.6.2011
957 921220 ŠTEFÁNIK Matej Iskra Hnúšťa MŠK Rimavská Sobota 05.08.2010 30.6.2011 RS
958 790421 ŠTEFANKA Milan MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 12.08.2010 30.6.2011
959 880228 ŠTEINIGER Marek Družba Malý Čepčín Družstevník Dubové 05.08.2010 30.6.2011 MT
960 881023 ŠTĚPÁNEK Michal ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Podtureň 12.08.2010 30.6.2011 LM
961 930314 ŠTEVAŇÁK Martin Slovan Trstená Oravan Brezovica 06.08.2010 31.12.2010
962 780603 ŠTEVČEK Marek ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 06.08.2010 30.6.2011 ZA
963 930630 ŠTRBA Lukáš Tatran Krásno n.Kys. Pokrok Stará Bystrica 06.08.2010 ZH CA
964 651031 ŠTRBA Roman ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 05.08.2010 30.6.2011
965 910305 ŠTUBIAN Ján MFK Banská Bystrica FC Junior Radvaň 06.08.2010 31.12.2010
966 870207 ŠTULAJTER Martin Partizán Osrblie OFK Slovenská Ľupča 04.08.2010 30.6.2011
967 861203 ŠTULÍK Vladimír FC Junior Radvaň Sokol Staré Hory 02.08.2010 30.6.2011
968 910718 ŠTULRAJTER Tomáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 04.08.2010 30.6.2011
969 910411 ŠUBJÁK Dávid FK Nižná ŠK Tvrdošín 03.08.2010 30.6.2011
970 950711 ŠUBJAK Ján OŠK Bziny MFK Dolný Kubín 06.08.2010 30.6.2011
971 940907 ŠUCHTÍK Matej ŠK Jakubovany MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2013 LM
972 861212 ŠULEK Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 06.08.2010 30.6.2011
973 801116 ŠUPINA Peter Cementáreň Liet.Lúčka FK Rajec 05.08.2010 30.6.2011 ZA
974 870616 ŠUSTEK Marcel Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 07.08.2010 31.12.2010 LC
975 930601 ŠUSTEK Michal Kysučan Ochodnica Tatran Krásno nad Kys. 04.08.2010 30.6.2011
976 810613 ŠUTÝ Radoslav REaMOS K.Lieskovec Tatran Krásno nad Kys. 05.08.2010 30.6.2011 CA
977 821025 ŠVÁBA Peter MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 08.08.2010 30.12.2010 DK
978 870519 ŠVAŇA Peter Slovan Rudinská Slovan Ľadon.Vadičov 04.08.2010 31.12.2010 ZA
979 910226 ŠVANCÁR Erik FK Čadca Beskyd Svrčinovec 27.08.2010 31.12.2010 CA
980 850813 ŠVEC Tomáš Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 24.08.2010 31.12.2010
981 930131 ŠVIDROŇ Viktor OŠK Bešeňová 1.OFC Liptovské Sliače 06.08.2010 31.12.2010
982 851021 ŠVIK Dalibor Slávia Staškov FK Čadca 06.08.2010 31.12.2010 CA
983 840420 TABAČÁK Dušan OŠK Likavka Sokol Komjatná 28.08.2010 30.12.2010 LM
984 790801 TABAČEK Martin OŠK Baník Stráňavy FC Lokom.ŽOS Vrútky 02.08.2010 31.12.2010 MT
985 920812 TAKÁČ Vladimír Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 06.08.2010 30.6.2011 VK
986 950220 TAPAJÁK Dominik Roháče Zuberec MFK Ružomberok 03.08.2010 30.6.2014 DK
987 900829 TARAGEĽ Vladimír Družs.Liptovská Kokava ŠK Agro Baník Dúbrava 12.08.2010 31.12.2010 LM
988 931202 TARAJ Boris Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.12.2010 DK
989 951114 TAUFER Ivan MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 06.08.2010 30.6.2011
990 951221 TELIČÁK Lukáš OŠK Renop Lipt.Teplá MFK Ružomberok 20.08.2010 30.6.2014 DK
991 911029 TEPLAN Milan Baník Kalinovo Tatran Breznička 06.08.2010 30.6.2011 LC
992 950712 TEREN Patrik Slovan Dudince MFK Lokomotíva Zvolen 05.08.2010 30.6.2011
993 941020 THOMKA Daniel ŠK Drienok Mošovce MŠK Fomat Martin 03.08.2010 30.6.2011 MT
994 930307 TJEŠ Dávid Sokol Liesek MFK Dolný Kubín 03.08.2010 30.6.2011 DK
995 880322 TKÁČ Matúš FK Jupie BB-Podlavice ŠK Sásová 04.08.2010 31.12.2010
996 891112 TOČÍK Tomáš Jednota Málinec OŠK Uhorské 05.08.2010 30.6.2011 RS
997 750108 TOMAN Miroslav ŠK Javorník Makov MŠK Kys.Nové Mesto 02.08.2010 31.12.2010 ZA
998 930202 TOMAŠÁK Július Družstevník Mútne Tatran Oravské Veselé 07.08.2010 30.6.2012 DK
999 840525 TOMČÍK Marek ŠK Sokol Jakub MFK Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2011
1000 930113 TOMČÍK Peter ŠK Voznica FK Jupie BB-Podlavice 05.08.2010 30.6.2011
1001 880303 TÓTH Artur Slovan Šahy FC Agro Veľká Čalomija 03.08.2010 30.6.2011 VK
1002 770616 TÓTH Csaba FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 05.08.2010 30.6.2011 LC
1003 910311 TÓTH László OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 06.08.2010 30.6.2011 LC
1004 921202 TÓTH Tomáš ŠK Metalservis Králiky ŠK Kremnička 10.08.2010 31.12.2010
1005 900111 TÓTH Zsolt FK Jesenské Jánošík Rim.Janovce 05.08.2010 31.12.2010 RS
1006 910112 TRÉGER Vladimír ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 06.08.2010 30.6.2011 ZA
1007 820729 TRHANČÍK Dušan FK Strečno OŠK Rosina 07.08.2010 31.12.2010 ZA
1008 671022 TRIZNA Gabriel OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 05.08.2010 31.12.2010 RS
1009 660530 TRIZNA Miroslav ŠK Badín Iskra Horné Pršany 04.08.2010 30.6.2011
1010 920108 TRNIK Matej ŽP Šport Podbrezová Partizán Osrblie 05.08.2010 31.12.2010
1011 830716 TRUCHLÍK Matúš FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Sklabiňa 10.08.2010 31.12.2010 MT
1012 940124 TUMA Tomáš MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 03.08.2010 31.12.2010
1013 930817 TURANČÍK Andrej ŠKF Baník Handlová MFK Banská Bystrica 10.08.2010 30.6.2011
1014 911101 TURCAJ Matej FK 34 Brusno Sokol Nemecká 04.08.2010 30.6.2011
1015 921027 TURSKÝ Marek MŠK Žilina OŠK Rosina 07.08.2010 30.6.2011 ZA
1016 890602 TUŽINSKÝ Ivan MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
1017 901109 TUŽINSKÝ Jakub MFK Nová Baňa OŠK Brehy 05.08.2010 30.6.2011
1018 900717 TUŽINSKÝ Michal MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 03.08.2010 30.6.2012
1019 941128 TYČIAK Denis Slovan Pohron.Polhora CSM Tisovec 26.08.2010 30.6.2011
1020 941128 TYČIAK Denis ŽP Šport Podbrezová Slovan Pohron.Polhora 25.08.2010 ZH
1021 770102 UFRLA Ján Baník Ružiná FC Slovan Divín 19.08.2010 30.6.2011
1022 880702 UHLIAR Stanislav Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 06.08.2010 30.6.2011
1023 850512 UHLIARIK Peter ŠK Badín Tatran Podkonice 25.08.2010 30.6.2011
1024 950212 UKROP Michal Tatran Bzenica FK Žiar nad Hronom 05.08.2010 30.6.2011
1025 910330 ULIČNÝ Michal ŠK Badín Družstevník Baláže 06.08.2010 31.12.2010
1026 930216 URBAN Tomáš Družstevník Dražkovce MŠK Fomat Martin 05.08.2010 31.12.2010 MT
1027 761008 URBANČOK Pavol FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 03.08.2010 31.12.2010
1028 780928 URBLÍK Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
1029 840827 URBLÍK Tomáš FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 12.08.2010 30.6.2011
1030 780712 URGELA Radoslav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
1031 760329 URGELA Rastislav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
1032 810502 URGELA Slavomír Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.6.2011
1033 900420 URIAŠ Peter ŽP Šport Podbrezová Slovan Pohr.Polhora 12.08.2010 30.6.2011
1034 720917 USTANÍK Ján OŠK Istebné Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
1035 850912 ÚŠKRT Andrej OŠK Brehy ŽP Šport Podbrezová 04.08.2010 ZH
1036 850912 ÚŠKRT Andrej ŽP Šport Podbrezová MFK Nová Baňa 05.08.2010 31.12.2010
1037 870520 VACEK Rastislav OŠK Baník Stráňavy TJ Višňové 05.08.2010 30.6.2011 ZA
1038 950927 VÁCLAVÍK Viktor FK Zvolenská Slatina Družstevník Očová 03.08.2010 30.6.2011
1039 821215 VACULČIAK Ján ŽP Šport Podbrezová Baník Ružiná 03.08.2010 30.6.2011
1040 891108 VACULČIAK Pavol MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 25.08.2010 30.12.2010
1041 911212 VACULČIAK Peter MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 04.08.2010 31.12.2010
1042 900621 VAJDA Filip Máj Černová Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
1043 890821 VAJDA Peter ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 06.08.2010 30.6.2011
1044 871009 VALAŠTÍK Juraj Družba Malý Čepčín Družstevník Dubové 05.08.2010 30.6.2011 MT
1045 940213 VALENTÍN Matej Prameň Kováčová ŠK Badín 06.08.2010 30.6.2011
1046 941229 VALENTÍNI Jaroslav Jednota Málinec FK LAFC Lučenec 11.08.2010 30.6.2011
1047 880717 VALÍK Marián MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 04.08.2010 30.6.2011 ZA
1048 900115 VALJAŠEK Tomáš MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 04.08.2010 31.12.2010 ZA
1049 800614 VALKUČÁK Marek Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 01.08.2010 31.12.2010 RS
1050 711026 VÁMOŠ Attila FK Husina-D.Zahorany OŠK Boľkovce 05.08.2010 30.6.2011 RS
1051 940407 VANKA Peter Družstevník Kosorín Družst.Janova Lehota 03.08.2010 30.6.2013
1052 810616 VANKO Ján Družstevník Párnica Iskra Hrboltová 19.08.2010 30.6.2011 LM
1053 950319 VAŇO Marek OFK Slovenská Ľupča Dukla Banská Bystrica 06.08.2010 30.6.2014
1054 800813 VAŇOVEC Peter Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov nad Byst. 06.08.2010 31.12.2010 CA
1055 880529 VARECHA Miroslav Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 20.08.2010 30.6.2011 CA
1056 910606 VARGA Patrik Slovan Šahy Slovan Dudince 03.08.2010 31.1.2011
1057 910613 VARGA Tomáš FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 05.08.2010 30.6.2011 RS
1058 940602 VEČEREK Ľuboš Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 03.08.2010 30.6.2011 MT
1059 921008 VEČEREK Peter Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 03.08.2010 30.6.2011 MT
1060 830308 VÉGH Patrik FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 06.08.2010 30.12.2010 MT
1061 840823 VESELIČ Roman ŠK Olympia Bobrov Tatran Klin 05.08.2010 30.12.2010 DK
1062 820720 VESELOVSKÝ Tomáš Tatran Spiš.Hanušovce OŠK Rosina 07.08.2010 30.6.2011 ZA
1063 781001 VESELOVSKÝ Zdenko FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Ďanová 06.08.2010 31.12.2010
1064 910429 VEŠELÉNYI Lukáš OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 04.08.2010 30.6.2011
1065 750706 VETERNÍK Pavol ŠK Aqua Turč.Teplice FK Trebostovo 05.08.2010 30.6.2011 MT
1066 831225 VETRÁK Michal ŽP Šport Podbrezová Slovan Beňuš 03.08.2010 30.6.2011
1067 950729 VICIAN Miroslav Sitno Banská Štiavnica ŠK Kremnička 05.08.2010 30.6.2011
1068 930313 VIDOLOV Petko ŠKM Liptovský Hrádok Liptov Vavrišovo 04.08.2010 30.6.2012
1069 610331 VÍGLASKÝ Karol ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 05.08.2010 30.6.2011
1070 930928 VÍGLASKÝ Matúš MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 06.08.2010 ZH
1071 951207 VILČEK Rastislav ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 07.08.2010 30.6.2011 RS
1072 930525 VILIM Michal ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
1073 930318 VISMEK Marián Záhoran Kostolište MŠK Žilina 06.08.2010 30.6.2011
1074 710227 VÍTEK Vladimír Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
1075 800628 VLAČUHA Milan OFK Stredné Plachtince ŠK Š-Team Vinica 04.08.2010 31.12.2010 VK
1076 920210 VLAS Miroslav Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
1077 800915 VLČEK Rastislav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 14.08.2010 30.6.2011 ZA
1078 901005 VLČEK Tomáš MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 03.08.2010 30.6.2011 MT
1079 741229 VOJTEK Dušan Slovan Kúpele Sliač ŠK OPL Poniky 06.08.2010 30.6.2011
1080 920317 VOLEK Ondrej Jednota Bánová Tatran Bytčica 05.08.2010 30.6.2011 ZA
1081 740424 VOSKÁR Rastislav OFK 1950 Priechod ŠK Selce 04.08.2010 30.6.2011
1082 950816 VOZÁR Miroslav OŠK Hodruša-Hámre ŠK Kremnička 12.08.2010 30.6.2011
1083 930521 VOZÁRIK Daniel Kinex Bytča Tatran Hrabové 04.08.2010 ZH ZA
1084 951007 VRÁBEĽ Šimon MŠK Rimavská Sobota ŽP Šport Podbrezová 05.08.2010 30.6.2014
1085 910428 VRANEC Ľuboš MFK Revúca MFK Jelšava 03.08.2010 30.6.2012
1086 940211 VREŠTIAK Tomáš MFK Detva OŠK Stožok 06.08.2010 30.6.2011
1087 930630 VÝBOŠŤOK Ján OŠK Stožok ŠK Kremnička 10.08.2010 30.6.2011
1088 870826 VÝVLEK Radko CSM Tisovec Družstevník Klenovec 05.08.2010 30.6.2011 RS
1089 871114 WEBER Patrik FK Žiar nad Hronom FK Janova Lehota 11.08.2010 30.6.2012
1090 950930 WIECZOREK Jeremiáš Filip FK Rajec Družstevník Hôrky 13.08.2010 30.6.2011 ZA
1091 950426 WITTLINGER Tomáš ŠK 1.FC Lovinobaňa FK LAFC Lučenec 11.08.2010 30.6.2014
1092 930420 ZAJAC Matej OFK Kotešová Kinex Bytča 04.08.2010 31.12.2010 ZA
1093 800217 ZAPLETAL Martin Prameň Kováčová FC Sokol Turová 03.08.2010 30.6.2011
1094 900128 ZAŤKO Stanislav ŠK Tvrdošín Sokol Liesek 01.08.2010 30.6.2011 DK
1095 840920 ZÁTROCH Peter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 05.08.2010 31.12.2010
1096 890109 ZÁTURECKÝ Juraj MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 04.08.2010 31.12.2010
1097 800319 ZAVIČÁR Marián Tatran Turzovka Spartak Vysoká n.Kys. 05.08.2010 30.6.2011 CA
1098 930302 ZBOROŇ Tomáš FK Nižná MŠK Námestovo 02.08.2010 30.6.2011
1099 930520 ZDUCH Michaô MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 06.08.2010 ZH
1100 900131 ZEHNAL Peter FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 27.08.2010 30.6.2011
1101 940715 ZELNÍK Richard MŠK Žilina TJ Horný Hričov 11.08.2010 ZH ZA
1102 930123 ZEMAN Lukáš ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 03.08.2010 30.6.2011
1103 930714 ZIMAN Marek OŠK Dobrá Niva Dukla Banská Bystrica 05.08.2010 30.6.2012
1104 830712 ZIMAN Michal MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 16.08.2010 30.6.2011
1105 811230 ZIMÁNYI Tomáš FK Mesto Prievidza Jednotta Bánová 25.08.2010 30.6.2011
1106 830203 ZLEVSKÝ Pavol FC Junior Radvaň Mladosť Lučatín 04.08.2010 31.12.2010
1107 800817 ZOLCER Gabriel ŠK Dolinka ŠK Š-Team Vinica 04.08.2010 31.12.2010 VK
1108 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová OŠK Sása 25.08.2010 31.12.2010
1109 941020 ZRNČÍK Patrik Družstevník Dlhá ŠK Tvrdošín 05.08.2010 30.6.2011 DK
1110 941122 ZUBAJ Ivan ŠK Závažná Poruba MFK Tatran L.Mikuláš 08.08.2010 30.6.2011 LM
1111 930702 ZUBÁK Patrik FK Obec Lubeník MFK Revúca 18.08.2010 31.12.2010
1112 870322 ZUBÁŇ Miroslav Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 06.08.2010 30.6.2011 MT
1113 950215 ZÚBEK Ondrej Partizán Ostrý Grúň MFK Žarnovica 06.08.2010 30.6.2013
1114 860210 ZUZČÁK Anton Tatran Krásno n.Kys. Kysučan Ochodnica 02.08.2010 30.6.2012
1115 831031 ZUZIAK Miroslav Slovan Rudinská REaMOS K.Lieskovec 06.08.2010 30.6.2011 ZA
1116 890316 ZVADA Ľubomír FC 34 LM-Palúdzka OFK Podtureň 03.08.2010 31.12.2010
1117 770830 ZVARA Ján Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 19.08.2010 30.6.2011
1118 921104 ZVARA Ján ŽP Šport Podbrezová FTC Fiľakovo 06.08.2010 31.12.2010 RS
1119 750306 ŽABKA Peter TJ Kotrčina Lúčka Družstevník Belá 05.08.2010 31.12.2010 MT
1120 891007 ŽÁK Ondrej Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 11.08.2010 30.6.2011 CA
1121 701220 ŽÁKOVSKÝ Miroslav Máj Černová ŠK Lúčky - kúpele 05.08.2010 30.6.2011 LM
1122 940203 ŽELIEZKA Robert MFK Strojár Krupina MFK Lokomotíva Zvolen 10.08.2010 30.6.2012
1123 930906 ŽIDEK Robert VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 13.08.2010 30.6.2011 ZA
1124 920705 ŽIGO Erik OFK Ovčiarsko ŠK Juventus ZA-Závodie 05.08.2010 30.6.2011 ZA
1125 800716 ŽIHLAVNÍK Rastislav Družstevník Ďanová Havran Ľubochňa 16.08.2010 28.2.2011
1126 880102 ŽINGOR Viktor Družstevník Sklabiná Prameň Dolná Strehová 05.08.2010 31.12.2010 VK
1127 900630 ŽŇAVA Ondrej Družstevník Pitelová FK Žiar nad Hronom 04.08.2010 30.12.2011
1128 951002 ŽOVINEC Juraj FK Rajec FK Ďurčiná 18.08.2010 30.6.2011 ZA
1129 870106 ŽUBOR Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 05.08.2010 30.6.2011 MT

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
1 890424 ALBERTUS Michal Poľnohosp.Veľký Blh Jánošík Rim.Janovce 15 5.8.2010 11/1 RS
2 890309 BÁBEĽA Pavol Baník Štítnik Tatran Muráň 10 19.8.2010 11/1
3 930602 BARIČIAK Marek MŠK Kys.Nové Mesto Pokrok Stará Bystrica 10 6.8.2010 11/1 CA
4 850727 BARTKO Tomáš ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Renop Lipt.Teplá 15 5.8.2010 11/1
5 771116 BERKY Marián Slovan Tomášovce Sklotatran Poltár 15 13.8.2010 11/1 RS
6 900908 BICKA Matúš MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 15 5.8.2010 11/1
7 830104 BLAŠKO Miroslav Jednota Bánová TJ Hlboké 15 19.8.2010 11/1 ZA
8 790709 BONGYA Peter Družstevník Trávnica ŠK Kovo Hron.Beňadik 10 16.8.2010 11/1
9 870429 BÚTORA Lukáš Iskra Borčice OŠK Nededza 10 18.8.2010 11/1
10 910621 CÁDER Peter Družstevník Babkov Rozkvet Klubina 10 11.8.2010 11/1 CA
11 850927 CAPKO Miroslav ŠK Juventus ZA-Závodie OŠK Kamenná Poruba 15 6.8.2010 11/1 ZA
12 790202 CVINČEK Martin Slovan Podvysoká Tatran Turzovka 15 2.8.2010 11/1
13 840410 ČARNOKÝ Andrej FC Kluknava ŠK Slaská 10 3.8.2010 11/1
14 871128 ČILJAK Lukáš Tatran Sučany Družstevník Dražkovce 15 4.8.2010 11/1 MT
15 951010 ĎANOVSKÝ Maroš Cementáreň Liet.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 10 5.8.2010 11/1 ZA
16 740803 DARIDA Miroslav ŠK Sásová Slovan Tajov 10 6.8.2010 11/1
17 900130 DARILA Matej Máj Černová Havran Ľubochňa 10 3.8.2010 11/1
18 761127 DODOK Patricius OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 10 27.8.2010 11/1
19 910126 DRMAJ Ján OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 15 4.8.2010 11/1
20 871004 DROZDÍK Pavol Družst.Liptov.Štiavnica Havran Ľubochňa 10 12.8.2010 11/1
21 780912 DZURJO Marián FK Ondav. Matiašovce Družstevník Hr.Dúbrava 10 12.8.2010 11/1
22 910616 ÉLI Tamás FTC Fiľakovo FK Jesenské 10 3.8.2010 11/1
23 820112 FARKAŠ Vladimír Družstevník Dačov Lom ŠK OPL Poniky 10 5.8.2010 11/1
24 950528 FAŠKO Filip Partizán Čierny Balog MFK Revúca 7 13.8.2010 11/1
25 851103 FILADELFI Roman ŠK Metalservis Králiky FC Junior Radvaň 10 6.8.2010 11/1
26 950720 GAJAN Peter MFK Revúca ŽP Šport Podbrezová 7 12.8.2010 11/1
27 910517 GAJDOŠ Rastislav OFK Kotešová TJ Hlboké 15 13.8.2010 11/1 ZA
28 851127 GARAJ František ŠK Sásová Družstevník Baláže 10 6.8.2010 11/1
29 810701 GAŠPARÍK Ivan MFK Banská Bystrica FC Junior Radvaň 10 6.8.2010 11/1
30 950310 GEMBICZKI Dávid ŠK Javorník Makov ŠK Kremnička 7 5.8.2010 11/1
31 740831 GLUCH Miroslav Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 15 6.8.2010 11/1 VK
32 810521 GREGUŠKA Miroslav 1.OFC Liptovské Sliače Družst.Liptov.Štiavnica 15 2.8.2010 11/1
33 880929 HA DUY Samuel Polom Raková OŠK Snežnica 10 12.8.2010 11/1
34 910203 HAĽAMA Pavol MŠK Turany OŠK Švošpv 15 6.8.2010 11/1
35 771017 HAUER Zdenko FK 34 Brusno Iskra Utekáč 15 20.8.2010 11/1 VK
36 790618 HEJČÍK Robert ŠK Kremnička FC Junior Radvaň 10 5.8.2010 11/1
37 940228 HOLÍK Stanislav Havran Ľubochňa Poľana Hubová 10 3.8.2010 11/1
38 930608 HOMOLA Dávid MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 10 3.8.2010 11/1 MT
39 871016 HRNČIAR Tomáš FC Junior Radvaň TJ Hronsek 10 2.8.2010 11/1
40 810519 HRUBÝ Ján MŠK Kys.Nové Mesto REaMOS K.Lieskovec 15 6.8.2010 11/1 ZA
41 891216 HUČEK Jozef Jednota Bánová FK Strečno 10 18.8.2010 11/1
42 861020 HUDÍK Rastislav ŽP Šport Podbrezová Partizán Dolná Lehota 10 6.8.2010 11/1
43 891212 HÝLL Pavol ŠK Belá Jednota Bánová 10 14.8.2010 11/1 ZA
44 930927 CHOMA Oto MFK Tatran L.Mikuláš OŠK Jamník 10 4.8.2010 11/1 ZA
45 941223 CHOVANKO Ľubomír Cementáreň Liet.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 10 2.8.2010 11/1 ZA
46 810528 JACKO Emil OŠK Ludrová BZ Kalameny 10 5.8.2010 11/1
47 870109 JAKUBEC Marek MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 15 4.8.2010 11/1 ZA
48 950810 JANČI Tomáš Cementáreň Liet.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 10 5.8.2010 11/1 ZA
49 770504 JANČÍK Gabriel ŽP Šport Podbrezová ŠKP Detva 15 3.8.2010 11/1
50 790302 JOBKO Marek FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 10 5.8.2010 11/1
51 920407 JURIGA Lukáš OŠK Radzovce Baník Kalinovo 10 13.8.2010 11/1
52 901116 JURISTY Jozef MFK Nová Baňa Sokol Tekov.Breznica 15 5.8.2010 11/1
53 700816 KARÁSEK Štefan FK Žiar nad Hronom FK Janova Lehota 15 11.8.2010 11/1
54 801005 KAŠÍK Milan Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 10 13.8.2010 11/1
55 890725 KELEMEN Gabriel OŠK Radzovce 1.FK Buzitka 15 27.8.2010 11/1 VK
56 690727 KERESZTES František FC 98 Hajnáčka Jánošík Rim.Janovce 15 5.8.2010 11/1 RS
57 910420 KERESZTES František FK Jesenské Jánošík Rim.Janovce 15 5.8.2010 11/1 RS
58 860425 KLAGO Michal FK Čadca Tatran Turzovka 15 2.8.2010 11/1 CA
59 881123 KNOPP Igor FC Junior Radvaň Tatran Podkonice 10 5.8.2010 11/1
60 930514 KOCKA Tomáš Dukla Banská Bystrica MFK Ružomberok 10 9.8.2010 11/1 LM
61 820205 KODAJ Andrej Cementáreň Liet.Lúčka TJ Považský Chlmec 15 4.8.2010 11/1 ZA
62 940929 KOPAS Marko Cementáreň Liet.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 10 2.8.2010 11/1 ZA
63 950925 KOVÁČ Kristián MŠK Žilina ŠK Radoľa 7 6.8.2010 11/1
64 870820 KOVÁČ Pavol OŠK Lutila ŠKF Kremnica 10 12.8.2010 11/1
65 760121 KOVALČÍK Ján Máj Černová ŠK Lúčky - kúpele 10 11.8.2010 11/1 LM
66 650227 KOZELNICKÝ Pavel Družs.Hont.Trsťany Slovan Dudince 15 3.8.2010 11/1
67 830610 KRÁGA Zoltán TJ Abovce FK Mesta Tornaľa 15 3.8.2010 11/1 RS
68 800113 KRAJAN Rastislav ŽP Šport Podbrezová Sokol Braväcovo 10 3.8.2010 11/1
69 730426 KRÁL Milan Družstevník Prestavlky Sokol Dolná Ždaňa 20 12.8.2010 11/1
70 860520 KRÁLOVENSKÝ Peter Družstevník Prestavlky Sokol Dolná Ždaňa 20 12.8.2010 11/1
71 760612 KRASŇAN Radomír Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 10 17.8.2010 11/1
72 801106 KRKOŠKA Jozef Beskyd Svrčinovec REaMOS K.Lieskovec 15 6.8.2010 11/1
73 950131 KUBAŠČÍK Ľuboš Slovan Ľadon.Vadičov MŠK Kys.Nové Mesto 7 2.8.2010 11/1
74 940524 KUBÍK Ivan FO Lovča Sokol Trnavá Hora 10 25.8.2010 11/1
75 770807 KUBOVICH Pavol Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 15 8.8.2010 11/1 ZA
76 931225 KUČERA Ján MŠK Rimavská Sobota Poľnohosp.Veľký Blh 10 18.8.2010 11/1
77 830915 KVETKO Miroslav MFK Revúca MFK Jelšava 10 3.8.2010 11/1
78 940319 KYSACKÝ Jozef FK Rajec FK Ďurčiná 20 5.8.2010 11/1 ZA
79 900202 LAVRENČÍK Matej MFK Banská Bystrica FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 6.8.2010 11/1
80 850517 LÁZÓK Zsolt TJ Abovce ŠK Gemerská Ves 15 5.8.2010 11/1 RS
81 781224 LIPTÁK Mário ŠK Sásová FC Junior Radvaň 10 6.8.2010 11/1
82 860629 LIŽBETIN Peter MFK Strojár Krupina OŠK Sása 15 3.8.2010 11/1
83 830412 LUDHA Slavomír Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 10 4.8.2010 11/1
84 760829 LVOMSKÝ Milan MFK Strojár Krupina OŠK Sása 15 3.8.2010 11/1
85 840127 MACEK Peter MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Rudina 15 6.8.2010 11/1 ZA
86 900314 MAGURA Tomáš Partizán Čierny Balog Družstevník Šumiac 10 6.8.2010 11/1
87 830821 MAGYAR Lórant FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 15 5.8.2010 11/1 RS
88 830302 MAJER Peter Hviezda Zádubnie ŠK Belá 10 26.8.2010 11/1 ZA
89 920812 MALECKÝ Karol ŽP Šport Podbrezová Mladosť Pohorelá 10 3.8.2010 11/1
90 750213 MARCINEK Jozef Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 6.8.2010 11/1 LC
91 850424 MARTINEC Marek MFK Banská Bystrica Iskra Horné Pršany 10 4.8.2010 11/1
92 851122 MATÚŠKA Ján Tatran Breznička Slovan Tomášovce 15 4.8.2010 11/1 RS
93 870928 MAXIMOV Vladimír MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 10 12.8.2010 11/1
94 780905 MESSERSCHMIDT Michal Deltacomp-S Lukavica TJ Hronsek 10 2.8.2010 27/13
95 880104 MIKLA Miroslav OFK Hul FC Slovan Divín 10 5.8.2010 11/1 RS
96 731116 MIKLOŠ Branislav Slovan Agrokom.Budča Sokol Trnavá Hora 10 5.8.2010 11/1
97 921223 MIKULEC Roman Družst.Liptov.Štiavnica 1.OFC Liptovské Sliače 10 6.8.2010 11/1
98 850417 MIKUŠ Martin MFK Revúca MFK Jelšava 15 3.8.2010 11/1 RS
99 781013 MILO Miroslav TJ Kotrčina Lúčka TJ Divinka 15 8.8.2010 11/1 ZA
100 830326 MINÁRIK Ondrej Družstevník Rašov Kinex Bytča 15 4.8.2010 11/1 ZA
101 851030 MITTER Peter MFK Strojár Krupina Požiarnik Uňatín 10 5.8.2010 11/1
102 760406 MLINKA František Športclub Hron.Kľačany ŠK Kovo Hron.Beňadik 10 6.8.2010 11/1
103 800430 MOJŽIŠKA Ľuboš FK Žiar nad Hronom Slovan Sklené Teplice 10 2.8.2010 11/1
104 850306 MOLNÁR Tomáš OŠK Radzovce FC 98 Hajnáčka 10 2.8.2010 11/1
105 840912 MORAVČÍK Bramislav ŠK Lúčky - kúpele Družstevník Senohrad 15 4.8.2010 11/1
106 721115 MORAVČÍK Michal Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 15 6.8.2010 11/1
107 901217 MOTYČKA Lukáš Partizán Čierny Balog Partizán Dolná Lehota 10 6.8.2010 11/1
108 790904 MRVA Eduard ŠK Agro Baník Dúbrava 1.OFC Liptovské Sliače 15 6.8.2010 11/1
109 681103 MÚČKA Jozef Družstevník Malá Čausa ŠK Agrokomb. Sklené 10 13.8.2010 11/1
110 890729 MÚDRY Šimon OŠK Lisková OŠK Ludrová 15 31.8.2010 11/1 LM
111 821229 NÁTHER Michal Partizán Čierny Balog ŠK Hronec 10 3.8.2010 11/1
112 780408 NEHAJ Vladimír Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 15 4.8.2010 11/1 CA
113 900207 NYIRI Jozef ŠK Gemerská Ves FK Mesta Tornaľa 15 19.8.2010 11/1 RS
114 910318 OLÁH Jozef FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 4.8.2010 11/1 LC
115 910523 OLÁH Robert FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 4.8.2010 11/1 LC
116 730513 ONDRUŠEK Marián Pokrok Stará Bystrica Tatran Krásno nad Kys. 15 6.8.2010 11/1 CA
117 760129 ORSZÁGH Igor ŠK Kremnička FC Junior Radvaň 10 5.8.2010 11/1
118 821126 PAČAN Peter Tatran Spišské Vlachy Štart Sirk 10 12.8.2010 11/1
119 800915 PÁL Tomáš FK Jesenské Slovan Hrnč.Zalužany 10 6.8.2010 11/1
120 830508 PÁLEŠ Tomáš FC Ipeľské Úľany Družst.Hont.Moravce 10 4.8.2010 11/1
121 840810 PÁLEŠ Vladimír FC Ipeľské Úľany Družst.Hont.Moravce 10 4.8.2010 11/1
122 840612 PASEČIAK František MFK Lokomotíva Zvolen Družstevník Podzámčok 10 13.8.2010 11/1
123 850719 PECKO František MŠK Kys.Nové Mesto Cementáreň Liet.Lúčka 15 3.8.2010 11/1 ZA
124 891004 PELLEGRÍNI Tomáš FK Žiar nad Hronom Slovan Sklené Teplice 10 12.8.2010 11/1
125 810516 PÉTER Ladislav FTC Fiľakovo OŠK Biskupice 15 5.8.2010 11/1 RS
126 791107 PETROVIČ Michal Petrochema Dubová TJ Hronsek 10 3.8.2010 11/1
127 740610 PITEK Miloš Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 11.8.2010 11/1 CA
128 800610 PITTNER Ľuboš Cementáreň Liet.Lúčka FK Rajec 15 17.8.2010 11/1
129 750114 PLAVEC Milan FC Junior Radvaň Sokol Jakub 10 12.8.2010 11/1
130 760112 POLIAK Walter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 10 5.8.2010 11/1
131 930125 PONIŠT Milan REaMOS k.Lieskovec FK Lodno 15 6.8.2010 11/1 CA
132 950105 PONIŠTIAK Jozef MFK Ružomberok MŠK Námestovo 10 5.8.2010 11/.1
133 940530 POPPER Martin Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 3.8.2010 11/1
134 940530 POPPER Roman Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 3.8.2010 11/1
135 905117 PORUBČANSKÝ Marián Tatran Bytčica Rozvoj Mojš 15 31.8.2010 11/1 ZA
136 910717 PREGI Lórant FTC Fiľakovo FK Ožďany 15 2.8.2010 11/1 RS
137 920919 PRIKRYL Patrik Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 3.8.2010 11/1
138 841228 PÚČALA Vratislav TJ Stráža TJ Kotrčina Lúčka 15 4.8.2010 11/1
139 911105 PÚPALA Ján Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 15 3.8.2010 11/1
140 900810 PUSKAJLER Martin FK Žiar nad Hronom ŠK Jastrabá 10 19.8.2010 11/1
141 930908 RÁCZ Elemér ŠK Tempus R.Sobota FK Mesta Tornaľa 10 3.8.2010 11/1 RS
142 880806 RADOČANI Michal FK Strečno TJ Stráža 15 5.8.2010 11/1 ZA
143 800603 RAFAJ Marián Polom Raková Partizán Dolná Lehota 10 16.8.2010 11/1
144 720208 RANDLISEK Juraj Slovan Tomášovce Baník Kalinovo 15 3.8.2010 11/1
145 671007 RATAJ Tibor Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 15 13.8.2010 11/1 MT
146 891029 REHÁK Andrej OFK Kotešová Štart Veľké Rovné 15 5.8.2010 11/1
147 801116 REPKA Marcel FK Ožďany Slovan Hrnč.Zalužany 10 6.8.2010 11/1
148 950410 RIŠA Lukáš ŠK Selce Dukla Banská Bystrica 7 2.8.2010 11/1
149 800602 ROZENBERG Jozef Sokol Dolná Ždaňa OŠK Lutila 15 5.8.2010 11/1
150 870518 SEDUCH Dušan ŠK Belá Považan Nezbud.Lúčka 15 5.8.2010 11/1 ZA
151 781004 SCHMIDTMAYER Daniel FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 10 6.8.2010 11/1
152 830401 SIRÁŇ Robert Družstevník Dražkovce Štart Priekopa 15 3.8.2010 11/1 MT
153 790819 SIROTA Peter OFK Liptovská Lúžna OŠK Liptovská Osada 15 5.8.2010 11/1
154 860101 SKLENKA Lukáš FK Žiar nad Hronom OŠK Lutila 15 5.8.2010 11/1
155 951102 SLÁDEK Dominik OFK Ovčiarsko Jednota Bánová 10 14.8.2010 11/.1 ZA
156 920921 SLANINKA Marek Kinex Bytča TJ Kolárovice 15 4.8.2010 11/1 ZA
157 920614 SLIACKY Filip 1.OFC Liptovské Sliače Družst.Liptov.Štiavnica 10 6.8.2010 11/1
158 901127 SLOVÁK Adam MFK Revúca MFK Jelšava 15 2.8.2010 11/1 RS
159 850607 SMUGALA Milan ŽP Šport Podbrezová Slovan Pohr.Polhora 10 12.8.2010 11/1
160 821030 SRNÍČEK Štefan Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 15 6.8.2010 11/1 CA
161 950515 STANCO Marek Cementáreň Liet.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 15 3.8.2010 11/1 ZA
162 730925 STREČOK Peter Družstevník Baláže ŠK Selce 15 5.8.2010 11/1
163 760401 SUDIMÁK Štefan MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Babiná 15 13.8.2010 11/1
164 620512 SUJA Boris Družstevník Sklabiňa FC Slovan Divín 10 5.8.2010 11/1
165 950801 SZÖKE Július Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 10 5.8.2010 11/1
166 941220 ŠABO Ivan ŠK Badín FK Jupie BB-Podlavice 7 5.8.2010 11/1
167 850808 ŠALÁT Marek ŠK Š-Team Vinica TJ Veľké Zlievce 15 27.8.2010 11/1 VK
168 900310 ŠAMAJ Martin FK Lodno REaMOS K.Lieskovec 15 6.8.2010 11/1 ZA
169 940707 ŠEVČÍK Juraj TJ Višňové Jednota Bánová 10 4.8.2010 11/1 ZA
170 811028 ŠEVČÍK Peter Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 10 13.8.2010 11/1
171 771225 ŠIFRA Pavol Partizán Vernár Sokol Telgárt 10 13.8.2010 11/1
172 800325 ŠKRTEĽ Michal FK Žiar nad Hronom Slovan Sklené Teplice 10 3.8.2010 11/1
173 870530 ŠOŠKA Erik MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Snežnica 15 19.8.2010 11/1 ZA
174 900831 ŠRÁMEK Marek Máj Černová Havran Ľubochňa 10 3.8.2010 11/1
175 830402 ŠRÓBA Juraj Magnezit Lovinobaňa FC Slovan Divín 10 18.8.2010 11/1 VK
176 930710 ŠTEVČEK Martin Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 7 3.8.2010 11/1 LM
177 890817 ŠTEVLÍK Ján Družs.Tekovské Nemce ŠK Kovo Hron.Beňadik 10 6.8.2010 11/1
178 941201 ŠUPEJ Filip Cementáreň Liet.Lúčka MŠK Kys.Nové Mesto 10 2.8.2010 11/1 ZA
179 901002 ŠUSTEK Daniel MFK Banská Bystrica Tatran Krásno nad Kys. 10 4.8.2010 11/1
180 921110 ŠUŠLÍK Robert MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 18.8.2010 11/1
181 740618 ŠVEC Marián MFK Jelšava Štart Sirk 15 5.8.2010 11/1 RS
182 940502 ŠVEC Michal Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 6.8.2010 11/1
183 930123 ŠVEDA Lukáš Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 5.8.2010 11/1
184 840420 TABAČÁK Dušan Družst.Oravská Poruba OŠK Likavka 15 28.8.2010 11/1 LM
185 760210 TALAFA Peter Hviezda Zádubnie Fatran Varín 15 7.8.2010 11/1 ZA
186 921130 TISCHLIAR Filip Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 7 11.8.2010 11/1
187 910317 TOMAŠOVIČ Miroslav Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 15 3.8.2010 11/1
188 851121 TÓTH Peter FK Jesenské Jánošík Rim.Janovce 15 10.8.2010 11/1 RS
189 921211 TRESKOŇ Michal Kinex Bytča FKH Hliník nad Váhom 10 6.8.2010 11/1 ZA
190 700318 UDIČ Jozef ŠKP Krupina ŠK Sokol Jakub 10 6.8.2010 11/1
191 771002 UFRLA Ján ŠK L+M Aqua Rapovce Baník Ružiná 15 18.8.2010 11/1
192 740206 ULIČNÝ Radovan FC Junior Radvaň Slovan Tajov 10 4.8.2010 11/1
193 720926 USKOBA Ján Družstevník Nitrica Beskyd Svrčinovec 15 5.8.2010 11/1 CA
194 871206 VAJDA Matúš ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 2.8.2010 11/1
195 781228 VRTICH Branislav Družst.Liptov.Štiavnica Havran Ľubochňa 10 12.8.2010 11/1
196 860819 ZACHAR Jozef ŠK Sásová Družstevník Dúbravica 10 4.8.2010 11/1
197 840521 ZVALO Michal FK Jupie BB-Podlavice Sokol Hiadeľ 15 4.8.2010 11/1
198 830115 ŽERIAVA Peter Cementáreň Liet.Lúčka Družstevník Bitarová 15 11.8.2010 11/1
199 780722 ŽIGMUND Stanislav Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 10 4.8.2010 11/1
200 750510 ŽOFAJ Marián Oravan Orav.Jasenica OŠK Babín 10 3.8.2010 11/1

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 920206 MIŠKO Imre Slovan Šahy Sloavn Dudince 15 12.08.2010 12 P

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 830308 KAČALKA Vladimír OŠK Lisková ŠK Agro Baník Dúbrava 10 12.08.2010 4/b P