Prestupový termín
MAREC 2011

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum schválené do pozn.
1 911210 ABRAHÁM Patrik OŠK Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 15 23.03.2011 30.6.2011
2 930226 ADAMČIAK Patrik FC 34 LM - Palúdzka ŠK Závažná Poruba 10 23.03.2011 31.12.2011 LM
3 910511 AGÓCS-Kiss Alexander FK Jesenské FC 98 Hajnáčka 15 24.03.2011 31.12.2011 RS
4 901127 ARBET Adam OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Ludrová 10 31.03.2011 31.12.2011 LM
5 890815 ARVAJ Jozef Sokol Dolná Ždaňa MFK Nová Baňa 10 10.03.2011 30.6.2011
6 941214 ARVENSIS Martin ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 10 15.03.2011 30.6.2011 MT
7 940524 AUXT Juraj ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 7 23.03.2011 30.6.2013
8 860724 BACKA Štefan Tatran Zákamenné MŠK Námestovo 10 25.03.2011 ZH
9 920417 BAČÍK Martin ŠK Kremnička OŠK Lisková 10 23.03.2011 ZH LM
10 940125 BAJÁNEK Michal ŠK Radoľa OŠK Snežnica 10 28.03.2011 ZH
11 921008 BAKOŠ Jakub Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 25.03.2011 30.6.2011 VK
12 900522 BAKOŠ Jaroslav OFK Stred.Plachtince Družstevník Sklabiná 15 22.03.2011 ZH VK
13 941201 BAKOVKA Matej FK Levice ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
14 870112 BALÁŽ Adam FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 24.03.2011 31.12.2011 LC
15 921017 BALÁŽ Attila FC Husiná FTC Fiľakovo 15 23.03.2011 30.6.2011 LC
16 880410 BALÁŽ Tibor OFK Chrabrany TJ Kopernica 10 10.03.2011 30.6.2011
17 921117 BALÁŽ Vladimír TJ Iľanovo MFK Tatran L.Mikuláš 10 31.03.2011 30.6.2011 LM
18 940309 BALGA Patrik Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
19 900308 BALÍK Marek Sokol Hiadeľ FK 34 Brusno 10 24.03.2011 30.6.2011
20 911124 BANAS Michal MFK Banská Bystrica Sokol Zubrohlava 10 25.03.2011 ZH
21 901225 BANGA Ján Baník Kalinovo Tatran Breznička 10 15.03.2011 30.6.2011
22 880721 BANÍK Michal ŽP Šport Podbrezová Sokol Braväcovo 10 28.03.2011 31.12.2011
23 731207 BARČIN Bohuš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 10 25.03.2011 30.6.2011 MT
24 790203 BARDY Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
25 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
26 891211 BARIČIAK Andrej Slovan Nová Bystrica Rozkvet Klubina 10 29.03.2011 30.6.2011 CA
27 871014 BAROŠINEC Ladislav TJ Višňové OŠK Baník Stráňavy 10 22.03.2011 ZH
28 860527 BARTÍK Pavol 1.OFC Liptov.Sliače Druž.Liptov.Štiavnička 15 04.03.2011 30.6.2011
29 870412 BARTOLOVIC Ján Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 15 30.03.2011 30.6.2011
30 820915 BELAN Ján MFK Žarnovica Partizán Župkov 15 22.03.2011 31.12.2011
31 790318 BELIČKA Peter Prameň Kováčová FC Sokol Turová 10 21.03.2011 30.6.2011
32 910910 BELKO Matej Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 25.03.2011 30.6.2011
33 840906 BELLA Jozef ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
34 861201 BELLA Marek Máj Černová OŠK Ludrová 15 23.03.2011 31.12.2011 LM
35 880110 BENCÚR Martin MŠK Námestovo Družst.Oravská Polhora 10 15.03.2011 30.6.2011
36 910705 BENČO Lukáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 15.03.2011 31.12.2011
37 801207 BENKO Michal Cement.Lietav.Lúčka ŠK Lietava 15 30.03.2011 31.12.2011 ZA
38 940303 BERKY Drahomír ŠK Hrochoť Družstevník Očová 10 25.03.2011 30.6.2011
39 900120 BERKY Ján MFK Lokomotíva Zvolen Slovav Kúpele Sliač 10 16.03.2011 30.6.2011
40 930623 BERKY Ján Družstevník Klenovec Sklotatran Poltár 10 31.03.2011 30.6.2012
41 940728 BERKY Peter ŠK Hrochoť Družstevník Očová 10 25.03.2011 30.6.2011
42 710419 BERNÁTH Ladislav FC Slovan Divín MŠK Podrečany 15 25.03.2011 31.12.2011
43 881010 BIELČIK Marián Kysučan Korňa MŠK Kys.Nové Mesto 15 31.03.2011 30.6.2011
44 890101 BIELIK Adam Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 15 23.03.2011 30.6.2011 VK
45 870224 BINDA Peter OŠK Brehy MFK Nová Baňa 10 10.03.2011 ZH
46 871224 BÍREŠ Michal ŠKM Liptovský Hrádok ŠK Kremnička 10 25.03.2011 30.6.2011
47 910415 BIRTUS Marcel ŠK Čierne FK Čadca 10 26.03.2011 30.6.2011 CA
48 850107 BLAHO Marek ŠK Voznica MFK Nová Baňa 10 22.03.2011 30.6.2011
49 770302 BLAŠKO Marcel Sokol Sielnica Slovan Kúpele Sliač 15 23.03.2011 30.6.2012
50 771010 BOCKO Dušan ŠK Závažná Poruba Sokol Beňadiková 15 23.03.2011 31.12.2011 LM
51 940412 BOCKO Tomáš Spartak Vysoká n.Kys. Tatran Turzovka 7 22.03.2011 30.6.2011
52 950721 BOĎA Matej MFK Tatran L.Mikuláš TJ Iľanovo 10 31.03.2011 30.6.2011
53 810625 BODOR Štefan 1.FK Buzitka FC Husiná 15 24.03.2011 ZH
54 820930 BOHUŠ Peter MFK Lokomotíva Zvolen MFK Strojár Krupina 10 18.03.2011 30.6.2011
55 811109 BOLIBRUCH Tomáš MŠK Námestovo Blatná Habovka 15 29.03.2011 30.6.2011 DK
56 830913 BOLIBRUCH Tomáš OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 25.03.2011 ZH ZA
57 830913 BOLIBRUCH Tomáš FK Trnové OŠK Rosina 15 26.03.2011 30.6.2011 ZA
58 900218 BORKO Marek Družst.Malá Čausa FC TVS Kláštor p.Zniev. 10 23.03.2011 31.12.2011
59 940815 BRACHNA Daniel MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Dobrá Niva 7 31.03.2011 30.6.2013
60 751013 BRIŠ Robert FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 21.03.2011 30.6.2011
61 880321 BRIŠÁK Ľubomír MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 15 18.03.2011 30.6.2011 DK
62 930622 BRIŠÁK Matúš MFK Dolný Kubín Oravan Rabča 7 04.03.2011 ZH
63 930622 BRIŠÁK Matúš Oravan Rabča MŠK Námestovo 7 22.03.2011 30.6.2011
64 840602 BRNA Miroslav Sokol Hiadeľ FK Šalková 10 11.03.2011 30.6.2012
65 930929 BRŇÁK Daniel Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 7 10.03.2011 30.6.2011
66 901018 BRNDIAR Lukáš CSM Tisovec Družstevník Klenovec 15 10.03.2011 ZH RS
67 900309 BUBLÁK Peter OŠK Lutila ŠK Jastrabá 10 25.03.2011 30.6.2011
68 900413 BUDAY Stanislav Družstevník Plevník Družstevník Rašov 10 22.03.2011 30.6.2011
69 860612 BUDINEC Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 10 11.03.2011 30.6.2011
70 890709 BUKVIČ Nemanja Tatran Krásno n.Kys. REaMOS K.Lieskovec 15 25.03.2011 30.6.2011
71 700930 BULÍK Miroslav ŠK Agrokomb. Sklené Sokol Krahule 10 28.03.2011 30.6.2011
72 920924 CELLENG Filip OFK Stred.Plachtince Družstevník Príbelce 15 23.03.2011 ZH VK
73 820705 CENKNER Roman MFK Snina OŠK Baník Stráňavy 15 22.03.2011 30.6.2011 ZA
75 871123 CIESARIK Tomáš Kinex Bytča Družstevník Hlboké 10 31.03.2011 30.6.2011
76 940523 CINGEL Martin ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 10 15.03.2011 30.6.2011 MT
77 771209 COMOREK Jozef Fatran Krasňany Jednota Bánová 15 09.03.2011 30.6.2011 ZA
78 861231 CSABA Zoltán OŠK Biskupice CŠK Cinobaňa 15 25.03.2011 30.9.2011 LC
79 920707 CUBINEK Matej Družst.Oravská Polhora ŠK Tvrdošín 15 14.03.2011 30.6.2011 DK
80 900813 CÚTH Peter ŠK Š-TEAM Vinica OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
81 810221 CVACHO Michal ŠK Juventus ZA-Závodie Fatran Krasňany 15 30.03.2011 31.12.2011 ZA
82 920422 ČABADA Tomáš MŠK Kysuc.N.Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 10 30.03.2011 30.6.2011 ZA
83 850522 ČASNOCHA Tibor FK Čadca ŠK Čierne 15 28.03.2011 30.6.2011 CA
84 820909 ČEMAN Peter FC Slovan Divín Slovan Halič 15 08.03.2011 31.12.2011 LC
85 781229 ČERNÁK František FK 1928 Jasenie Sokol Nemecká 10 21.03.2011 31.7.2011
86 860518 ČERVENÁK Andrej Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 14.03.2011 30.6.2011
87 610625 ČERVOČ Pavel Družstevník Príbelce OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
88 790927 ČIPČALA Roman ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 10 23.03.2011 30.6.2011
89 820209 ČÍŽ Branislav Bučina Šáš.Podhradie FK Žiar nad Hronom 15 23.03.2011 30.6.2011
90 900730 ČÍŽ Peter Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 15 22.03.2011 30.6.2011
91 950228 ČUDOVSKÝ Patrik Slovan Vidiná FK LAFC Lučenec 10 23.03.2011 31.12.2011 LC
92 920508 DAŇA Maroš Družstevník Krivá Roháče Zuberec 7 18.03.2011 30.6.2011
93 941221 DANAJ Dávid MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Agro Baník Dúbrava 10 31.03.2011 ZH LM
94 910505 DANKO Vojtech MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 15 16.03.2011 31.12.2011
95 850913 DAŇOVSKÝ Andrej Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
96 840928 DATKO Jozef Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 15 08.03.2011 31.12.2011 MT
97 920402 DAUBNER Roman MFK Strojár Krupina Družstevník Senohrad 10 31.03.2011 31.12.2011
98 950305 DEDINSKÝ Daniel Slovan Trstená Oravan Brezovica 7 31.03.2011 30.6.2011
99 780704 DEMKO Richard PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 15 23.03.2011 31.12.2011
100 930218 DEMÖK Tomáš Slovan Tomášovce Slovan Vidiná 10 16.03.2011 ZH LC
101 960503 DENDIS Daniel Slovan Mag.Vavrečka MŠK Námestovo 10 31.03.2011 30.6.2011 DK
102 910920 DLHOPOLČEK Jakub TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 15 31.03.2011 31.7.2011 ZA
103 930823 DOBROČKA Michael LAFC Lučenec Santrio Láza 7 18.03.2011 31.12.2011
104 840621 DOBROVIČ Miloš Elán Zvolen ŠK Jastrabá 10 16.03.2011 31.12.2011
105 740825 DOMÍK Attila FKM Nové Zámky Pošnohosp.Veľký Blh 15 31.03.2011 30.6.2011 RS
106 950302 DOPATER Pavol Tatran Krušetnica Oravan Orav. Jasenica 7 15.03.2011 30.6.2014
107 770831 DOROCIAK Vladimír Slovan Klokočov Kysučan Korňa 10 07.03.2011 30.6.2011
108 860328 DOROTOVIČ Daniel ŠK Hrochoť Elán Zvolen 10 15.03.2011 31.12.2011
109 790114 DRABANT Štefan Tatran Oravské Veselé OŠK Sihelné 15 31.03.2011 30.6.2011 DK
110 940111 DRAHOŇ Kristián Prameň Kováčová Sokol Sielnica 10 23.03.2011 ZH
111 940111 DRAHOŇ Kristián Sokol Sielnica FK Žiar nad Hronom 10 24.03.2011 30.6.2011
112 831001 DRAPKA Miroslav ŠK Čajkov OTJ Hontianske Nemce 15 28.03.2011 30.7.2011
113 780131 DRGOŇ Ján ŠKM Liptovský Hrádok Družstevník Východná 10 23.03.2011 30.6.2014
114 850330 DRIENOVSKÝ Daniel ŠK Žitavany OŠK Lutila 15 28.03.2011 30.6.2011
115 921021 DRIEŇOVSKÝ Marek Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 10 22.03.2011 ZH VK
116 940206 DUBOVAN Ladislav FK Rajec MŠK Žilina 10 08.03.2011 ZH CA
117 890829 DUBOVICKÝ Pavol Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 29.03.2011 31.12.2011 CA
118 950417 DUBŠÍK Marcel ŠK Badín OFK Slovenská Ľupča 7 31.03.2011 ZH
119 941120 ĎURICA Viktor OŠK Dobrá Niva MFK Lokomotíva Zvolen 7 30.03.2011 30.6.2013
120 850430 ĎURIS Michal Drienok Mošovce Sokol Zubrohlava 10 31.03.2011 30.6.2012
121 831213 ĎURIŠKO Pavel Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 22.03.2011 30.6.2011 RS
122 900920 ĎURKECH Peter Družstevník Plevník Družstevník Rašov 10 22.03.2011 30.6.2011
123 910825 DYMA Tomáš Sklotatran Poltár Družst.Hrnčiarska Ves 15 18.03.2011 30.6.2011 RS
124 890913 ELEK Miroslav Lokomot.ŠM Michaľany Prameň Kováčová 10 15.03.2011 30.6.2011
125 830731 ERTL Ľuboš MŠK Turany IDOP Lipovec 10 31.03.2011 30.6.2011
126 950123 FAJBER Roman FC Oravský Podzámok MFK Dolný Kubín 10 25.03.2011 30.6.2011 DK
127 950316 FARKAŠ Daniel FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 10 22.03.2011 31.12.2011 RS
128 891106 FARKAŠ Richard FTC Fiľakovo 1.FK Buzitka 15 25.03.2011 30.6.2011 LC
129 890126 FAŠANG Martin Prameň Kováčová FC Sokol Turová 10 21.03.2011 30.6.2011
130 740704 FEČKO Peter MŠK Turany Dynamo Krpeľany 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
131 840122 FEHERVÁRI Attila Slovan Tomášovce Baník Kalinovo 10 31.03.2011 30.6.2011
132 781219 FEKETÍK Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
133 950810 FLOREK Jakub Slovan Trstená Sokol Liesek 10 23.03.2011 30.6.2011
134 840502 FLOREK Jaroslav ŠK Tvrdošín FK Nižná 10 31.03.2011 30.6.2011
135 891018 FLÓRO Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 15.03.2011 31.12.2011
136 910627 FODOR Martin FK 09 Bacúch Spartak Závadka n.Hr 10 21.03.2011 30.6.2011
137 950304 FRAJT Radoslav Dukla Banská Bystrica Slovan Kúpele Sliač 10 23.03.2011 ZH
138 950304 FRAJT Radoslav Slovan Kúpele Sliač FK Žiar nad Hronom 10 24.03.2011 30.6.2011
139 900604 FRAŇA Filip Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 30.03.2011 30.6.2011
140 890202 FRANCISTY Juraj ŽP Šport Podbrezová Tatran Podkonice 10 16.03.2011 31.12.2011
141 911108 FRANCÚZ Matej MŠK Fomat Martin Družstevník Blatnica 15 23.03.2011 30.6.2011 MT
142 730209 FRAŇO Pavel Iskra Horné Pršany ŠK Selce 15 14.03.2011 30.6.2011
143 780422 FRÁTRIK Radovan VTJ Rajecké Teplice Fatran Dolná Tižina 15 25.03.2011 30.6.2011 ZA
144 930515 FTOREK Peter FO Detvianska Huta Družstevník Látky 7 31.03.2011 30.6.2011
145 910212 FÚČELA Peter MŠK Fomat Martin Pokrok Turčian.Kľačany 15 18.03.2011 30.6.2011 MT
146 930715 FUJÁK Michal MŠK Kysuc.N.Mesto Slovan Povina 10 30.03.2011 30.6.2012 ZA
147 930306 FURČÁK Miroslav MFK Tatran L.Mikuláš Družba Smrečany-Žiar 10 01.03.2011 ZH
148 901129 GAJDOŠ Adam Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 30.6.2011
149 911117 GAJDOŠ Erik Družstevník Východná Družs.Liptov.Štiavnica 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
150 930110 GALO Martin FO Kinex Bytča FKH Hliník 10 30.03.2011 30.6.2011 ZA
151 920808 GAŇA Jakub Družstevník Hlboké ŠK Dolný Hričov 15 16.03.2011 ZH ZA
152 940622 GAŇA Pavol ŠK Dolný Hričov Družstevník Hlboké 7 31.03.2011 ZH
153 810319 GAŠPIR Vladimír Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 15 24.03.2011 30.6.2011
154 660111 GAURIK Jozef ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Blatnica 15 24.03.2011 30.6.2011 MT
156 860205 GAŽÚR Pavol Družstevník Zbýňov FK Nesluša 10 07.03.2011 30.6.2011
157 840209 GEJDOŠ Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Štart Liptovský Ján 15 31.03.2011 31.12.2011 LM
158 811221 GERGELY Attila Družstevník Gemer Klas Stárňa 15 21.03.2011 30.6.2011 RS
159 870216 GOCNÍK Lukáš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 10 18.03.2011 31.12.2011
160 841011 GONČÁR Michal Tatran Oščadnica FK Čadca 10 31.03.2011 30.6.2011 CA
161 901210 GONŠOR Adam MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 16.03.2011 30.6.2011 MT
162 830929 GORAL Ondrej FK Žiar nad Hronom Družs.Janova Lehota 10 31.03.2011 30.6.2011
163 950406 GRIEŠ Jakub MFK Ružomberok FK Biely Potok 10 24.03.2011 ZH LM
164 950406 GRIEŠ Jakub FK Biely Potok Máj Černová 10 25.03.2011 30.6.2011 LM
165 910112 GROBARČÍK Robert MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 10 22.03.2011 30.6.2011
166 941220 GROLMUS Peter ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 7 30.03.2011 30.6.2013
167 950709 HABLÁK Adrián MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 10 31.03.2011 30.6.2011
168 941108 HAD Tomáš MŠK Turany Lokom.SEZ Kraľovany 10 26.03.2011 30.6.2011 DK
169 830111 HÁJEK Peter FO Kinex Bytča TJ Kolárovice 15 14.03.2011 ZH ZA
170 900320 HAJTMAN Tomáš Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 15 23.03.2011 30.6.2011 VK
171 951209 HALAJ Jozef MFK Spartak Hriňová ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
172 880805 HALAJ Patrik Tatran Breznička Jednota Málinec 15 22.03.2011 30.6.2011 RS
173 930418 HALAJ Peter FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 10 31.03.2011 30.6.2011
174 800122 HALAMA Martin FC Sokol Turová OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 30.6.2011
175 840125 HALAŠ Miroslav OŠK Likavka OŠK Bešeňová 15 15.03.2011 30.6.2011
176 950815 HAMAN Maksym OŠK Snežnica ŠK Radoľa 7 31.03.2011 30.6.2011
177 900103 HANKO Peter FC 34 LM - Palúdzka Kriváň Lipt.Ondrašová 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
178 940828 HANUSKA Miroslav MFK Lokomotíva Zvolen FK Žiar nad Hronom 10 17.03.2011 30.6.2011
179 920707 HANZEL Marek ŠK Aqua Turč.Teplice Tatran Turček 10 24.03.2011 30.6.2011 MT
180 920129 HARICH Juraj TJ Pribylina MFK Tatran L.Mikuláš 10 30.03.2011 30.6.2011 LM
181 920129 HARICH Juraj ŠKM Liptovský Hrádok TJ Pribylina 10 30.03.2011 ZH LM
182 920518 HARING Milan Družstevník Dúbravica Sokol Medzibrod 15 25.03.2011 ZH VK
183 920518 HARING Milan Sokol Medzibrod OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
184 910518 HARING Miroslav Sokol Medzibrod OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
185 900615 HAVIAR Pavol FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 15 25.03.2011 30.6.2011
186 840630 HAVIAR Peter FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 15 16.03.2011 30.6.2011
187 930628 HELLEBRANDT Zdenko MFK Banská Bystrica Sokol Zubrohlava 10 25.03.2011 ZH DK
188 950510 HERICH Jakub MFK Revúca Dukla Banská Bystrica 10 11.03.2011 30.6.2012
189 920401 HERICH Milan MFK Revúca ŠK Bastav Revúčka 15 25.03.2011 31.12.2011 RS
190 920819 HIRIAK Ján OŠK Dobrá Niva FK Žiar nad Hronom 10 31.03.2011 30.6.2011
191 951016 HIRJAK Ladislav FK LAFC Lučenec Slovan Halič 10 23.03.2011 30.6.2011 LC
192 870120 HLUCHÝ Pavol ŠK Dolný Hričov Cemen.Lietavská Lúčka 15 25.03.2011 30.6.2011 ZA
193 830418 HLUŠÁK Ján ŠK Závažná Poruba FC 34 LM-Palúdzka 10 28.03.2011 31.12.2011 LM
194 841226 HLUŠÁK Marek ŠK Závažná Poruba FC 34 LM-Palúdzka 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
195 941008 HOLDOŠ Michal Iskra Hrboltová OŠK Ludrová 10 24.03.2011 31.7.2011 LM
196 930721 HOLIČKA Lukáš MFK Topvar Topoľčany MŠK Žilina 10 17.03.2011 30.6.2012
197 860626 HOLÍK Jaroslav OŠK Lieskovec Baník Štiavnické Bane 15 23.03.2011 30.6.2011
198 880115 HOLÍK Martin Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
199 730820 HOLLÝ Marek MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 01.03.2011 31.7.2011 MT
200 940717 HOLUBČÍK Dušan Iskra Hrboltová Máj Černová 10 24.03.2011 31.12.2011 LM
201 940402 HOLÚBEK Erik OŠK Baník Stráňavy Zornička Jasen.Kľače 10 31.03.2011 30.6.2011
202 890906 HOMOLA Andrej ŠK Badín FC Junior Radvaň 10 23.03.2011 30.6.2011
203 681223 HORNÁK Stanislav Slovan Rudinská Pokrok Stará Bystrica 15 25.03.2011 30.6.2011 CA
204 910317 HOROVSKÝ Matej OŠK Ludrová Družst.Liptov.Štiavnica 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
205 831226 HORVÁTH Ondrej FC Slovan Divín Družstevník Lehôtka 15 08.03.2011 ZH LC
206 911014 HORVÁTH Tomáš Poľnohosp.Veľký Blh ŠK Tempus R.Sobota 15 23.03.2011 ZH RS
207 911014 HORVÁTH Tomáš ŠK Tempus Rim.Sobota Družst.Hrnčiarska Ves 15 23.03.2011 30.6.2011 RS
208 760409 HOŠALA Ľuboš OŠK Bešeňová Družstevník Mičiná 15 24.03.2011 30.6.2011
209 901126 HRABOVSKÝ Marek FK CSM Tisovec Slovan Pohron.Polhora 10 30.03.2011 30.6.2011
210 871214 HRIŇ Daniel Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 11.03.2011 30.6.2011 VK
211 920518 HRIVNÁK Matej Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 31.03.2011 30.6.2011 MT
212 930427 HRKEL Adam MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 10 31.03.2011 30.12.2011 DK
213 830602 HROBÁK Miroslav Iskra Utekáč ŠK Podhradie 15 30.03.2011 30.6.2012 ZA
214 790912 HUBOČAN Miloš Rozvoj Mojš OŠK Snežnica 10 15.03.2011 30.6.2012
215 950524 HUDÁČEK Radovan Družstevník Východná ŠKM Liptovský Hrádok 7 01.03.2011 30.6.2014 LM
216 870217 HUDEC Michal Tatran Sučany Štart Priekopa 15 30.03.2011 30.6.2011 MT
217 831112 HUDEC Peter Iskra Hnúšťa CSM Tisovec 15 21.03.2011 30.6.2011 RS
218 940919 HUDEK Marián Raven Považ.Bystrica Cemen.Lietavská Lúčka 10 09.03.2011 30.6.2013 ZA
219 911026 HURAJ Pavol ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 15 29.03.2011 30.6.2011 DK
220 901203 HUSZTI Attila FK Jesenské FC 98 Hajnáčka 15 24.03.2011 31.12.2011 RS
221 940913 HUŠLA Tomáš Družstevník Mutné MŠK Námestovo 10 24.03.2011 30.6.2011 DK
222 640331 HUŤKA Vladimír MŠK Turany Dynamo Krpeľany 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
223 940909 HVOLKA Jakub MŠK Námestovo Oravan Rabča 10 20.03.2011 30.6.2011 DK
224 910107 HÝLL Michal ŠK Belá Jednota Bánová 15 16.03.2011 30.6.2011 ZA
225 950416 HYŽNAJ Michal MFK Revúca MFK Jelšava 15 18.03.2011 ZH RS
226 920519 CHLÚDA Lukáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Iskra Hrboltová 10 22.03.2011 31.7.2011 LM
227 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa Družstevník Ďanová 10 22.03.2011 30.6.2011
228 951123 CHOVANEC Christián ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Fomat Martin 10 24.03.2011 ZH MT
229 951123 CHOVANEC Christián MŠK Fomat Martin Družba Malý Čepčín 10 25.03.2011 30.6.2011 MT
230 900704 CHOVANEC Michal Partizán Čierny Balog ŠK Heľpa 10 31.03.2011 30.6.2011
231 780315 CHROMEK Miroslav FC Baník Veľký Krtíš Baník Ružiná 20 08.03.2011 30.6.2011
232 861126 CHROMÍK Michal ŠKF Baník Handlová OŠK Lutila 10 24.03.2011 30.6.2011
233 860605 CHVÁLIK Stanislav FK 34 Brusno Mladosť Lučatín 10 29.03.2011 30.6.2011
234 910310 IĽANOVSKÝ Peter ŠK Závažná Poruba Družba Smrečany-Žiar 10 11.03.2011 30.6.2011
235 950421 IVÁK Miroslav MFK Ružomberok 1.OFC Liptovské Sliače 10 21.03.2011 ZH LM
236 920215 IVAN Eduard Šľacht.Vígľaš-Pstruša OŠK Stožok 10 31.03.2011 30.6.2011
237 670806 IVIČIČ Peter ŠK Š-TEAM Vinica FK Záhorce 15 23.03.2011 ZH VK
238 670806 IVIČIČ Peter FK Záhorce MFK ZAEL M.Kameň 15 23.03.2011 30.6.2011 VK
239 950223 JAGELKA Miloš Oravan Rabča Družst.Oravská Polhora 10 30.03.2011 30.6.2011 DK
240 900718 JAKUBEC Štefan Družstevník Plevník Družstevník Rašov 15 31.03.2011 30.6.2011 ZA
241 850625 JANÁK Marek Družstevník Ďanová Družstevník Dražkovce 15 23.03.2011 30.6.2011 MT
242 910305 JANČOK Ondrej ŠK Voznica Sokol Dolná Ždaňa 20 04.03.2011 30.6.2011
243 870301 JANIČINA Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
244 950917 JANKÓŠIK Szabolcs Družstevník Gemer Družstevník Kráľ 7 15.03.2011 30.6.2011
245 940226 JANKÓŠIK Zoltán Družstevník Gemer Družstevník Kráľ 7 15.03.2011 30.6.2011
246 890708 JANOTA Igor MFK Strojár Krupina Družs.Čabraď D.Badín 15 31.03.2011 30.6.2011 VK
247 920606 JANOTA Ján Družstevník Krivá Roháče Zuberec 10 30.03.2011 30.6.2011 DK
248 940120 JANOTÍK Jozef MFK Ružomberok Slovan Trstená 7 28.03.2011 ZH
249 821005 JAROŠ Anton FK Čadca ŠK Čierne 15 28.03.2011 30.6.2011 CA
250 900503 JAŠUREK Ivan Beskyd Svrčinovec FK Čadca 15 31.03.2011 30.6.2011 CA
251 930708 JAVORA Ladislav FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 15 21.03.2011 30.6.2011 ER
251 601122 JELLUŠ Jozef Dynamo Diviaky ŠK Aqua Turč.Teplice 15 23.03.2011 ZH MT
252 601122 JELLUŠ Jozef ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Blatnica 15 23.03.2011 30.6.2011 MT
253 880316 JEŽKO Patrik ŠK Rudno nad Hronom MFK Žarnovica 10 21.03.2011 ZH
254 880316 JEŽKO Patrik MFK Žarnovica Partizán Župkov 15 22.03.2011 31.12.2011
256 800524 JOZEFÍK Erik OŠK Stožok FC Slovan Divín 15 06.03.2011 30.6.2011 LC
257 900301 JUNKA Martin 1.OFC Liptov.Sliače Druž.Liptov.Štiavnička 15 04.03.2011 30.6.2011
258 930323 JURČÍK Ján ŽP Šport Podbrezová FK Čadca 7 09.03.2011 ZH CA
259 860712 JURČO Peter OŠK Likavka Poľana Hubová 15 22.03.2011 30.6.2011
260 890714 JUSKO Tomáš Družstevník Tulčík Sokol Dolná Ždaňa 20 04.03.2011 30.6.2011
261 910809 KAJAN Peter Slovan Dudince Družs.Liptov.Štiavnica 10 24.03.2011 31.12.2011
262 820331 KAJDA Peter FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15 16.03.2011 31.12.2011
263 780514 KALMÁR Marek Vinohrad Čebovce Partizán Hrušov 10 18.03.2011 30.6.2011
264 850320 KAMAS Ján Tatran VLM Pliešovce Družstevník Senohrad 15 30.03.2011 30.6.2011
265 920401 KAMAS Peter OFK Kotešová Družstevník Rašov 15 31.03.2011 ZH ZA
266 840302 KANDA Vladimír ŠK Kremnička OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 30.6.2011
267 771026 KAPLÁNEK Miroslav OŠK Bziny OŠK Bešeňová 15 22.03.2011 30.6.2011
268 940125 KARÁSEK Lukáš Slovan Kúpele Sliač MFK Lokomotíva Zvolen 10 30.03.2011 ZH
269 940125 KARÁSEK Lukáš MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 31.03.2011 30.6.2011
270 880615 KARASZ Karol FK Mesta Tornaľa ŠK Gemerská Ves 15 26.03.2011 30.6.2011 RS
271 770123 KARMAN Andrej Družba Lupoč-Praha FC Slovan Divín 15 31.03.2011 30.6.2011 LC
272 930529 KEBLÚŠEK Tomáš TJ Kolárovice FO Kinex Bytča 7 15.03.2011 ZH
273 840216 KEMPNÝ Michal ŠK Aqua Turč.Teplice Tatran Oravské Veselé 10 04.03.2011 30.6.2011
274 940721 KÍŠIK Ján Slovan Kúpele Sliač FK Žiar nad Hronom 10 17.03.2011 30.6.2011
275 901211 KIŠŠÁK Lukáš FK Spišská Nová Ves ŠK Kremnička 10 23.03.2011 30.6.2011
276 900402 KLAČAN Boris FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 31.03.2011 30.6.2011 MT
277 731214 KLIMENT Marek Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 31.03.2011 31.12.2011
278 830423 KLINEC Tomáš Metalservis Králiky FK 34 Brusno 10 25.03.2011 30.6.2011
279 850915 KLOKOČÍK Jozef MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 15 25.03.2011 30.6.2011 DK
280 890710 KMEŤ Stanislav MŠK Fomat Martin Pokrok Turčian.Kľačany 15 18.03.2011 30.6.2011 MT
281 921201 KNAPEC Lukáš Družstevník Zbýňov Jednota Bánová 15 23.03.2011 30.6.2011 ZA
282 601024 KŇAZÚR Ladislav FC Oravský Podzámok OŠK Pribiš 15 28.03.2011 30.6.2013 DK
283 770709 KNOPP Stanislav OFK Stred.Plachtince Vinohrad Čebovce 15 23.03.2011 30.6.2011 VK
284 860902 KOCKA Peter Družstevník Dačov Lom Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
285 900403 KOCHOL Igor FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 15 24.03.2011 30.6.2011
286 841109 KOLEMBUS Pavol Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 15 23.03.2011 30.6.2011 CA
287 900614 KOLESÁR Filip TJ Kotrčina Lúčka OŠK Nededza 15 31.03.2011 31.7.2011 ZA
288 910901 KOMADA Lukáš Štart Veľké Rovné Tatran Turzovka 10 11.03.2011 31.12.2011
289 920902 KOMADA Michal Štart Veľké Rovné Tatran Turzovka 10 11.03.2011 31.12.2011
290 920513 KONCZ Ronald Družstevník Sečianky ŠK Š-TEAM Vinica 15 08.03.2011 30.6.2011
291 870319 KONDEK Maroš Tatran Sučany Štart Priekopa 15 30.03.2011 30.6.2011 MT
292 770903 KONRÁD Radovan Skaličan Práznov Partizán Súľov 15 30.03.2011 30.6.2012 ZA
293 940810 KOŇUŠÍK Martin Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 7 10.03.2011 30.6.2011
294 880925 KORBEĽ Maroš MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 15 31.03.2011 30.6.2011 VK
295 850922 KORČOK Igor ŠK Selce Mladosť Lučatín 10 17.03.2011 30.6.2011
296 840905 KORDA Mário Družstevník Valča Družstevník Ďanová 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
297 780911 KÓRE Alexander ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 10 23.03.2011 30.6.2011
298 850815 KOSA Marek Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 15 18.03.2011 30.6.2011 ZA
299 830215 KOSEC Peter ŠK Badín TJ Hronsek 10 30.03.2011 30.6.2011
300 920903 KOSTÁN Tomáš FO Kinex Bytča Družstevník Hlboké 15 31.03.2011 30.6.2011 ZA
301 871008 KOSTELNÝ Martin Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 25.03.2011 31.12.2011
302 880810 KOSTRA Martin Javorina Podhradie ŠK Turčian.Štiavnička 15 22.03.2011 30.6.2011 MT
303 950203 KOSTROŠ Márius FC Oravský Podzámok MFK Dolný Kubín 10 25.03.2011 30.6.2011 DK
304 870214 KOTMAN Tomáš Slovan Vidiná Slovan Tomášovce 15 22.03.2011 30.6.2011 LC
305 930907 KOVÁČ Matúš MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
306 780429 KOVÁČ Peter Družstevník Sklabiná OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
307 931207 KOVÁČ Peter FC Husiná FTC Fiľakovo 10 23.03.2011 30.7.2011 LC
308 801111 KOVÁČIK Jaroslav Santrio Láza 1.FK Buzitka 15 25.03.2011 31.7.2011 LC
309 901015 KOVÁČIK Michal Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 30.03.2011 30.6.2011
310 890327 KOŽÍK Ján Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 14.03.2011 30.6.2011
311 911007 KRČ Martin MFK Banská Bystrica ŠK Hrochoť 15 22.03.2011 30.6.2011
312 821117 KRENŽEL Michal FK Čadca Slovan Skalité 10 31.03.2011 31.12.2011 CA
313 850926 KRESÁŇ Miroslav Družstevník Rašov OFK Kotešová 10 04.03.2011 31.12.2011
314 941124 KRISTÁLY Martin MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 24.03.2011 30.6.2011
315 750716 KRIŠTOF Barnislav OFK Práznovce TJ Liptovský Ondrej 10 31.03.2011 31.12.2011
316 790415 KRIŠTOF Martin PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 15 23.03.2011 31.12.2011
317 930224 KRKOŠ Peter FK Zvolenská Slatina MFK Lokomotíva Zvolen 7 21.03.2011 ZH
318 930224 KRKOŠ Peter MFK Lokomotíva Zvolen Družstevník Látky 7 22.03.2011 30.6.2012
319 790508 KRNÁČ Ivan FK Jupie BB-Podlavice Iskra Horné Pršany 10 10.03.2011 30.6.2011
320 930609 KRŠKA Štefan ŠK Lúčky-Kúpele OŠK Bešeňová 10 22.03.2011 30.6.2011
321 940204 KRUPČIAK Erik Ipeľ Balog nad Ipľom Baník Veľký Krtíš 10 25.03.2011 30.6.2012 VK
322 810504 KUBALA Martin Družst.Liptov.Štiavnica 1.OFC Liptovské Sliače 15 21.03.2011 30.6.2011 LM
323 740303 KUBÁNI Adrián MŠK Námestovo Tatran Oravské Veselé 15 25.03.2011 30.6.2011 DK
324 950131 KUBAŠČÍK Ľuboš MŠK Kysuc.N.Mesto Slovan Ľadon.Vadičov 10 30.03.2011 30.6.2011 ZA
325 900721 KUBAŠIAK Ján ŽP Šport Podbrezová Spartak Závadka n.Hr 10 21.03.2011 31.12.2011
326 810730 KUBELKA Ján Družs.Hrnčiarska Ves Jednota Málinec 15 25.03.2011 30.6.2011 RS
327 770907 KUBICA Rastislav Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 10 10.03.2011 30.6.2011
328 911026 KUBÍK Erik FC 34 LM - Palúdzka Kriváň Lipt.Ondrašová 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
329 870908 KUBÍK Milan FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 10 17.03.2011 30.6.2011
330 930812 KUBINA Dominik MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Agro Baník Dúbrava 7 23.03.2011 30.6.2011 LM
331 900628 KUBOŠEK Robert FO Kinex Bytča Družstevník Babkov 10 22.03.2011 30.6.2011
332 930914 KUCBEL Martin Prameň Kováčová FK Žiar nad Hronom 10 17.03.2011 30.6.2011
333 880401 KUCKA Michal FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 21.03.2011 30.6.2011
334 721210 KUČERA Jozef Baník Ružiná MFK Spartak Hriňová 10 31.03.2011 30.6.2011
335 860221 KUČERA Martin ŠK Selce Sokol Staré Hory 10 23.03.2011 30.6.2011
336 721202 KUČERA Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 30.03.2011 30.6.2011 MT
337 950606 KUČERA Peter MŠK Fomat Martin MFK Ružomberok 10 01.03.2011 31.12.2011 LM
338 830922 KUČERÁK Robert ŽP Šport Podbrezová Družstevník Dúbravica 10 31.03.2011 30.6.2012
339 830922 KUČERÁK Robert Spartak Závadka n.Hr. ŽP Šport Podbrezová 15 30.03.2011 ZH
340 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 15 23.03.2011 30.6.2011 MT
341 840104 KÚDELČÍK Michal TJ Dlhé Pole OŠK Rosina 15 23.03.2011 31.7.2011 ZA
342 770630 KÚDELKA Daniel MŠK Turany IDOP Lipovec 10 31.03.2011 30.6.2011
343 860430 KÚDELKA Peter ŠK Sokol Jakub FC Junior Radvaň 10 23.03.2011 30.6.2011
344 750413 KUGLER Peter OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 10 22.03.2011 31.12.2011
345 810404 KUJAN Milan MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Hodruša-Hámre 10 23.03.2011 30.6.2011
346 900505 KUKUČKA Tomáš OŠK Likavka OŠK Renop Lipt.Teplá 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
347 840621 KULICH Tomáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Žabokreky 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
348 950411 KUPEC Matúš Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 31.03.2011 30.6.2011
349 910717 KURČÍK Matej OŠK Boľkovce CŠK Cinobaňa 15 22.03.2011 30.6.2011 LC
350 880308 KUREK Erik ŽP Šport Podbrezová FK Obec Lubeník 10 21.03.2011 31.12.2011
351 850602 KUŠNÍR Jens MFK Spartak Medzev FK Biely Potok 15 15.03.2011 30.6.2011
352 890830 KUVIK Michal FK CSM Tisovec Slovan Pohron.Polhora 10 30.06.2011 30.6.2011
353 920705 KYSEĽ Marek MFK Banská Bystrica Sokol Liesek 7 07.03.2011 ZH
354 920705 KYSEĽ Marek Sokol Liesek ŠK Kremnička 7 08.03.2011 30.6.2011
355 900625 LACKO Tomáš Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 30.6.2011
356 930309 LAMLECH Marián Štart Veľké Rovné OFK Kotešová 7 15.03.2011 30.6.2011
357 930625 LAPIN Patrik TJ Kriváň OŠK Stožok 10 31.03.2011 30.6.2011
358 940327 LEHOTSKÝ Ľubomír TJ Liptovský Ondrej MFK Tatran L.Mikuláš 10 17.03.2011 30.6.2011 LM
359 811218 LEHOTZKÝ Pavol Družstevník Ďanová ŠK Drienok Mošovce 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
360 850202 LENČO Dušan ŠK Závažná Poruba FK Kráľova Lehota 10 29.03.2011 30.6.2011
361 940507 LENDVAI Gabriel FC Agro Veľ.Čalomija Ipeľ Balog nad Ipľom 10 01.03.2011 30.6.2013 VK
362 810428 LEPŠÍK Jozef FK Žiar nad Hronom FO Lovča 15 21.03.2011 30.6.2011
363 920612 LIETAVA Igor MFK Lokomotíva Zvolen FK Jupie BB-Podlavice 10 09.03.2011 30.6.2011
364 950909 LÍŠKA Ján LAFC Lučenec Baník Ružiná 20 24.03.2011 ZH
365 871124 LÍŠKA Richard Družstevník Belá FK Trebostovo 15 25.03.2011 30.6.2011
366 900526 LÖBB Lukáš ŠK Badín Sokol Staré Hory 10 23.03.2011 31.12.2011
367 910724 LODERER Adrián Považan Nezbud.Lúčka FK Strečno 15 23.03.2011 31.12.2011 ZA
368 851025 LÖRINC Ladislav TJ Nenince FK Lesenice 15 15.03.2011 30.6.2011 VK
369 850627 LÖRINČÍK Ľubomír Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 10 17.03.2011 30.6.2011 LC
370 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 10 18.03.2011 30.6.2011
371 840606 LUKAČEK Peter FK Drustav Svidník Pokrok Turčian.Kľačany 15 18.03.2011 31.12.2011 MT
372 800121 LUKÁŠIK Juraj ŠK Aqua Turč.Teplice FK Trebostovo 15 25.03.2011 ZH MT
373 800121 LUKÁŠIK Juraj FK Trebostovo Družstevník Belá 15 25.03.2011 30.6.2011 MT
374 851002 LUPTÁK Ľuboš FK Žiar nad Hronom Strojár SMZ Vyhne 10 18.03.2011 31.12.2011
375 860325 LUPTÁK Peter OFK Slovenská Ľupča Sokol Medzibrod 15 30.03.2011 30.6.2011
376 910429 LUPTÁK Richard ŠK OPL Poniky MFK Banská Bystrica 10 24.03.2011 ZH
377 910429 LUPTÁK Richard MFK Banská Bystrica FC Junior Radvaň 10 25.03.2011 30.6.2011
378 740327 MACÁK Albert Slovan Nová Bystrica Snaha Zborov n.Bystr. 10 23.03.2011 ZH
379 841205 MACKO Jaroslav ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Lúčky - Kúpele 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
380 821013 MÁDER Martin Slávia Ekon. Bratislava Mladosť Pohorelá 10 23.03.2011 30.6.2011
381 821117 MADLEŇÁK Michal MŠK Námestovo OŠK Lokca 15 31.03.2011 30.6.2011 DK
382 930110 MADOŠ Matej ŠK Kremnička ŠK OPL Poniky 15 30.03.2011 ZH
383 930110 MADOŠ Matej ŠK OPL Poniky FK Šalková 15 31.03.2011 30.6.2012
384 931119 MAGÁTH Marek TJ Dlhé Pole OFK Kotešová 10 30.03.2011 30.6.2011 ZA
385 830821 MAGYAR Lórant OŠK Biskupice 1.FK Buzitka 15 25.03.2011 30.6.2011 LC
386 840417 MAHÚT Vladimír MŠK Kysuc.N.Mesto Jednota Bánová 15 30.03.2011 30.6.2011 ZA
387 900601 MACHCINÍK Juraj FO Kinex Bytča ŠK Štiavnik 15 15.03.2011 30.6.2011 ZA
388 720228 MACHOVIČ Viliam FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 30.03.2011 30.6.2011 MT
389 780725 MACHUNKA Peter MŠK Námestovo ŠK Tvrdošín 15 25.03.2011 30.6.2011 DK
390 800129 MAJDÁK Martin ŠK Cement.Liet.Lúčka TJ Kolárovice 10 31.03.2011 30.6.2011
391 841125 MAJER Ondrej ŠK Selce Družstevník Mičiná 15 24.03.2011 31.12.2011
392 940217 MAJERČÍK Marek FC 34 LM - Palúdzka Kriváň Lipt.Ondrašová 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
393 950110 MAJERÍK Libor MŠK Žilina MŠK Fomat Martin 10 22.03.2011 Zh MT
394 950110 MAJERÍK Libor MŠK Fomat Martin MŠK Turany 10 22.03.2011 30.6.2011 MT
395 930419 MAJCHRÁK Matej MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 10 16.03.2011 30.6.2011 DK
396 950601 MAKOVNÍK Miroslav ŽP Šport Podbrezová Tatran Čierny Balog 10 25.03.2011 30.6.2011
397 861115 MALIK Juraj Slovan Podvysoká FK Čadca 10 25.03.2011 ZH CA
398 920223 MAREK Slavomír ŠKM Liptovský Hrádok FK Kráľova Lehota 10 16.03.2011 ZH LM
399 810111 MARINEC Ladislav TJ Nenince FK Lesenice 15 15.03.2011 30.6.2011 VK
400 901119 MARKO Martin Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 04.03.2011 ZH LC
401 820515 MARKOVIČ Miroslav Družstevník Ďanová Družstevník Sklabiňa 15 22.03.2011 30.6.2011 MT
402 890821 MARTINEC Ján ŠK Badín TJ Hronsek 10 22.03.2011 30.6.2011
403 870424 MARTINEC Martin ŠK Badín TJ Hronsek 10 22.03.2011 30.6.2011
404 880901 MASÁR Stanislav CSM Tisovec Poľnohosp.Veľký Blh 15 21.03.2011 30.6.2011 RS
405 920928 MASLO Tomáš Máj Černová OŠK Lisková 7 23.03.2011 30.6.2011
406 690626 MATEJČÍK Vladimír Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 29.03.2011 31.12.2013 CA
407 810704 MATEJOVIE Miroslav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
408 870714 MATIKOVSKÝ Lukáš FK Záhorce Družstevník Sklabiná 15 22.03.2011 ZH VK
409 920809 MATLÁK Miroslav FK Čadca Tatran Oščadnica 10 31.03.2011 30.6.2011 CA
410 940704 MAŤOVČÍK Dominik Slovan Trstená OŠK Breza 15 23.03.2011 31.8.2011
411 781214 MATUŠ Marián Družstevník Plášťovce MFK Strojár Krupina 10 18.03.2011 30.6.2011
412 950511 MATÚŠKA Pavol Slovan Tomášovce FK LAFC Lučenec 10 28.03.2011 30.6.2012
413 871212 MAŽÁRI Tomáš FK Trebostovo Pokrok Turčian.Kľačany 10 22.03.2011 30.6.2011
414 750529 MEDVECKÝ Miroslav ŠK Tvrdošín Tatran Orav.Biely Potok 10 24.03.2011 30.6.2011
415 910708 MEDVEĎ Martin ŽP Šport Podbrezová FK 1928 Jasenie 10 04.03.2011 31.12.2011
416 950524 MELICHERČÍK Patrik OŠK Istebné MFK Dolný Kubín 10 31.03.2011 30.6.2014 DK
417 940915 MENICH Jozef MŠK Fomat Martin Dukla Banská Bystrica 10 11.03.2011 30.6.2011
418 770801 MERČIAK Rastislav Prameň Dolná Strehová Sokol Panické Dravce 15 24.03.2011 30.6.2011 LC
419 891227 MERVART Milan OFK Solčany Tatran Podkonice 10 23.03.2011 31.12.2011
420 780905 MESSERSCHMIDT Michal TJ Hronsek OFK Veľká Lúka 10 28.03.2011 30.6.2011
421 930718 MEZEI Filip FK Žiar nad Hronom OŠK Stará Kremnička 15 23.03.2011 30.6.2011
422 880418 MIADOK Lukáš Slovan Tomášovce Slovan Vidiná 15 16.03.2011 30.6.2011 LC
423 810917 MICS Viktor ŠK Š-TEAM Vinica Partizán Hrušov 10 18.03.2011 30.6.2011
424 870514 MIČECH Igor OŠK Baník Stráňavy Fatran Varín 10 24.03.2011 30.6.2011
425 910513 MÍČEK Ivan MŠK Fomat Martin Pokrok Turčian.Kľačany 15 18.03.2011 30.6.2011 MT
426 911106 MIČJAŇ Peter Družstevník Dražkovce Družstevník Valča 15 18.03.2011 30.6.2011 MT
427 881017 MIERTUŠ Tomáš OŠK Lutila Družstevník Kosorín 10 03.03.2011 31.12.2011
428 811128 MIHÁL Boris MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 25.03.2011 30.6.2011
429 890427 MIHALOVIČ Marek FK Slovan Šahy FC Agro Veľ.Čalomija 15 22.03.2011 30.6.2011 VK
430 931231 MICHALÍK Patrik TJ Kolárovice FO Kinex Bytča 7 15.03.2011 30.6.2011
431 891018 MICHEĽ Ľubomír MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 15.03.2011 31.12.2011
432 771201 MIKULKA Tomáš Družst.Liptov.Štiavnica 1.OFC Liptovské Sliače 15 23.03.2011 30.6.2011 LM
433 771201 MIKULKA Tomáš ŠK Agro Baník Dúbrava Družst.Liptov.Štiavnica 15 24.03.2011 ZH LM
434 850417 MIKUŠ Martin MFK Jelšava FK CSM Tisovec 15 16.03.2011 30.6.2011
435 870525 MIKUŠ Milan OFK Družstev.Žaškov Tatran Oravské Veselé 15 24.03.2011 30.6.2011 DK
436 851126 MIKUŠKA Peter Sokol Dolná Ždaňa MFK Nová Baňa 10 10.03.2011 30.6.2011
437 790417 MIŠČÍK Martin OFK Metacol.Ludanice Baník Ružiná 20 08.03.2011 30.6.2011
438 890830 MIŠUTKA Peter FK Raven Pov.Bystrica FO Kinex Bytča 15 24.03.2011 30.6.2011 ZA
439 930226 MOKROHAJSKÝ Tomáš FC 34 LM - Palúdzka ŠK Demänová 10 21.03.2011 ZH LM
440 911216 MOZOLA Lukáš Družstevník Senohrad Družstevník Dačov Lom 15 21.03.2011 ZH VK
441 920316 MÔCIK Michal OŠK Ludrová Družs.Liptov.Štiavnica 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
442 891127 MRAVEC Marek Jednota Bánová TJ Kolárovice 10 31.03.2011 30.6.2011
443 900120 MRÁZ Dalibor ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 25.03.2011 30.6.2011 LM
444 860321 MRÁZ Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
445 861026 MRÁZIK Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
446 920519 MÚKA Frederik ŽP Šport Podbrezová Partizán Dolná Lehota 10 31.03.2011 30.6.2012
447 940904 MUŠÁK Jaroslav Tatran Oravské Veselé MFK Banská Bystrica 10 24.03.2011 30.6.2011
448 940424 MÚTŇAN Peter MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
449 770314 NÁSZALY Marián Družs.Kamenné Kosihy ŠK Š-TEAM Vinica 15 24.03.2011 30.6.2011 VK
450 910426 NEMČKO Marek FK Poprad 1:OFC Liptov.Sliače 10 25.03.2011 30.6.2011
451 740915 NEMČOK Ján ŠK Š-TEAM Vinica OFK Olováry 15 31.03.2011 30.6.2011 VK
452 921019 NINIK Patrik Považan Nezbud.Lúčka OŠK Rosina 15 23.03.2011 30.6.2011 ZA
453 930815 NOSÁĽ Robert FO Detvianska Huta Družstevník Látky 7 23.03.2011 30.6.2011
454 890815 NOVÁK Matej Družstev.Machulince MFK Nová Baňa 10 23.03.2011 30.6.2011
455 870730 NOVÁK Peter Prameň Dolná Strehová FK Záhorce 15 04.03.2011 30.6.2011 VK
456 870122 NOVOSEDLIAK Jakub ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Turany 10 22.03.2011 30.6.2011
457 921010 OBERTÁŠ Maroš Družstevník Kosorín OŠK Lutila 10 24.03.2011 30.6.2011
458 801208 OCIEPKA Ivan MŠK Turany Družstevník Ďanová 10 22.03.2011 30.6.2011
459 950224 OČENÁŠ Ondrej ŠKM Savon B.Bystrica OFK Slovenská Ľupča 7 31.03.2011 31.12.2011
460 920101 OKULIAR Ján TJ Kotrčina Lúčka OFK Teplička nad Váh- 15 23.03.2011 30.7.2011 ZA
461 550923 ONDREJKA Pavol Družst.Liptov.Štiavnica ŠK Demänová 15 23.03.2011 31.12.2012 LM
462 811202 ONDREJKOV Ján OFK Stred.Plachtince Baník Veľký Krtíš 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
463 821016 ONDRÍK Martin FO Lovča OŠK Lutila 10 24.03.2011 31.12.2011
464 841226 ORAVEC Martin FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 25.03.2011 30.6.2011
465 840903 OREM Jozef OŠK Stožok Tatran VLM Pliešovce 15 22.03.2011 ZH
466 871019 ORŠULIAK Michal OŠK Bziny ŠK Tvrdošín 15 23.03.2011 30.6.2011 DK
467 801110 OVŠÁK Tomáš Sokol Komjatná Máj Černová 15 30.03.2011 ZH LM
468 801110 OVŠÁK Tomáš Máj Černová ŠK Lúčky - Kúpele 15 31.03.2011 30.6.2011 LM
469 940914 PAKOS Jozef FK Nižná Oravan Brezovica 7 31.03.2011 30.6.2012
470 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Ružiná 20 11.03.2011 30.6.2011
471 930820 PALENČÁR Mário OŠK Lutila OŠK Stará Kremnička 10 24.03.2011 ZH
472 930820 PALENČÁR Mário OŠK Stará Kremnička Družst.Janova Lehota 10 25.03.2011 30.6.2011
473 920202 PÁLEŠ Miroslav MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 15 04.03.2011 30.6.2011 MT
474 910315 PALIDER Peter ŽP Šport Podbrezová MFK Banská Bystrica 15 24.03.2011 30.6.2011
475 940928 PANČÍK Juraj FK Žiar nad Hronom Družs.Janova Lehota 10 31.03.2011 30.6.2014
476 810724 PÁNIK Vladimír Slovan Trstená Družstevník Dlhá n.Or. 10 31.03.2011 30.6.2011
477 890121 PAPRČKA Robert Partizán Čierny Balog MFK Spartak Hriňová 10 15.03.2011 30.6.2011
478 930104 PARKÁNI Lukáš OFK Stred.Plachtince Družstevník Príbelce 15 23.03.2011 ZH VK
479 880211 PAROBEK Július Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 25.03.2011 30.6.2011 LC
480 930315 PATRYLÁK Dominik FC 34 LM - Palúdzka Družba Smrečany-Žiar 10 31.03.2011 30.6.2011
481 931216 PAUČO Michal PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 7 31.03.2011 30.6.2011
482 761009 PAULÍNY Radoslav ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Demänová 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
483 890412 PAULÍNY Radoslav ŠK Agro Baník Dúbrava Havran Ľubochňa 10 31.03.2011 30.6.2011
484 900926 PAVLENDA Ondrej Družstevník Bzovík ŠK Hrochoť 15 23.03.2011 30.6.2011
485 750606 PAVÚK Tibor REaMOS K.Lieskovec ŠK Radoľa 15 31.03.2011 30.6.2011
486 870512 PAŽOUT Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Družstevník Baláže 10 25.03.2011 30.6.2011
487 891001 PECHOVSKÝ Lukáš Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
488 781222 PETEREC Peter ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Demänová 15 23.03.2011 30.6.2011 LM
489 940106 PEŤKO Adam Dukla Banská Bystrica ŽP Šport Podbrezová 7 02.03.2011 30.6.2011
490 940425 PETRÁNEK Oliver Družstevník Háj ŠK Aqua Turč.Teplice 10 01.03.2011 ZH MT
491 800505 PETREK Rastislav Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 15 14.03.2011 30.6.2011 DK
492 920219 PETROVIČ Ádám FC Agro Veľ.Čalomija Sokol Opatov.Nová Ves 10 28.03.2011 30.6.2011
493 920904 PIAR Andrej FK Šalková ŠK OPL Poniky 10 23.03.2011 ZH
494 900930 PIECKA Roman Cement.Lietav.Lúčka Družs.Hričov.Podhradie 15 30.03.2011 31.12.2011 ZA
495 881207 PIPICH Ivan Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 10 18.03.2011 30.6.2011
496 941009 PISÁR Dávid Brezolupy OŠK Hodruša-Hámre 7 23.03.2011 30.6.2014
497 871117 PISCH Andrej MŠK Turany Družstevník Dražkovce 15 22.03.2011 30.6.2011
498 951116 PITÁK Dávid Družst.Oravská Polhora MŠK Námestovo 7 22.03.2011 30.6.2011
499 880301 PITOŇÁK Stanislav MŠK Fomat Martin ŠK Turčian.Štiavnička 15 22.03.2011 30.6.2011 MT
500 871122 PIXIADES Ladislav Družs.Kamenné Kosihy Baník Veľký Krtíš 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
501 801220 PJENTEK Michal Slov. Magura Vavrečka Tatran Klin 15 18.03.2011 30.6.2011
502 921017 PLANETA Filip MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 7 31.03.2011 30.6.2011
503 890503 PLESNÍK Matej OŠK Sása OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 ZH
504 930708 PLEVA Ondrej ŠK Závažná Poruba FC 34 LM-Palúdzka 7 23.03.2011 31.12.2011 LM
505 930621 POBORI Tomáš ŠK Š-TEAM Vinica Ipeľ Balog nad Ipľom 10 01.03.2011 30.6.2011 VK
506 800130 PODHRADSKÝ Peter Jednota Bánová Tatran Bytčica 15 31.03.2011 30.6.2011 ZA
507 920724 PODMANICKÝ Pavol CŠK Cinobaňa Slovan Tomášovce 15 22.03.2011 30.6.201 LC
508 861218 POLÁK Matúš Oravn Orav.Jasenica Družstevník Ťapešovo 10 31.03.2011 30.6.2011
509 941118 POLIAK Štefan TJ Stráža Družstevník Hôrky 10 31.03.2011 30.6.2011 ZA
510 910904 POLJAK Pavol Polom Raková Slovan Skalité 10 26.03.2011 30.6.2011 CA
511 870302 PONDELA Tomáš ŠK Badín TJ Hronsek 10 22.03.2011 30.6.2011
512 890822 PONIŠT Jakub Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 15 23.3.311 31.12.2011 CA
513 921117 PONIŠT Václav Tatran Krásno n.Kys. Máj Černová 10 15.03.2011 30.6.2011
514 930429 PORUBČANSKÝ Jakub OŠK Rosina MŠK Žilina 10 08.03.2011 30.6.2011 CA
515 881230 PÓSA Michal Baník Kalinovo Poľnohosp.Veľký Blh 15 24.03.2011 31.12.2011 RS
516 781009 PRESPERÍN Emil FC Slovan Divín Slovan Halič 15 08.03.2011 30.6.2011 LC
517 930730 PRICZELL Roman MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 10 25.03.2011 30.6.2011
518 931209 PRÍSAŽNÝ Benedikt MFK Banská Bystrica Tatran Klin 15 18.03.2011 ZH
519 950124 PRIŠKIN Jaroslav Dukla Banská Bystrica MFK Strojár Krupina 10 23.03.2011 ZH
520 830817 PSOTKA Juraj MFK Strojár Krupina Družst.Kosihy n.Ipľom 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
521 810625 PSOTNÝ Štefan Družs.Liptov.Trnovec FC 34 LM-Palúdzka 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
522 890821 PŠENICA Robert FK Jupie BB-Podlavice OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 30.6.2011
523 850428 PUKAČ Ivan FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 10 17.03.2011 30.6.2011
524 850428 PUKAČ Ivan FO Lovča FK Žiar nad Hronom 10 17.03.2011 ZH
525 931124 PUPALA Martin ŠK Kremnička ŠK Sásová 7 31.03.2011 30.6.2011
526 951012 PUŠKA Patrik ŠK Kriváň L.Ondrášová MFK Tatran L.Mikuláš 10 17.03.2011 30.6.2011 LM
527 881023 RACKOVSKÝ Peter OFK Spišská Teplica ŠK Selce 15 09.03.2011 ZH
528 940223 RÁCZ Tomáš FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 10 22.03.2011 31.12.2011 RS
529 761129 RAČEK Marek MŠK Turany IDOP Lipovec 10 31.03.2011 30.6.2011
530 870115 RADOŠ Roman FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 30.03.2011 30.6.2011
531 930921 RAJNOHA Matej Slovan Nová Bystrica FK Čadca 7 10.03.2011 30.6.2011 CA
532 850424 RAJŤUK Robert ŠK Š-TEAM Vinica FK Slovenské Ďarmoty 15 21.03.2011 30.6.2011 VK
533 911220 RANIAK Martin MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
534 780407 RECH Norbert ŠK Š-TEAM Vinica FK Slovenské Ďarmoty 15 08.03.2011 30.6.2011 VK
535 930823 RECHTORÍK Radovan Sklotatran Poltár Družstevník Klenovec 15 31.03.2011 30.6.2012 RS
536 870915 REMAČ Lukáš MŠK Tesla Stropkov Jednota Bánová 15 09.03.2011 31.12.2011 ZA
537 910311 REMEŠ Michal MŠK Námestovo Slovan Magur.Vavrečka 10 31.03.2011 30.6.2011
538 840408 RÉVAY Matej Prameň Kováčová Sokol Sielnica 10 31.03.2011 30.6.2011
539 921106 REZNÍK Andrej ŠKM Liptovský Hrádok MFK Tatran L.Mikuláš 10 17.03.2011 30.6.2011 LM
540 950712 RICOTTI Tomáš FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 10 24.03.2011 30.6.2011
541 900618 RIEČAN Martin FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 23.03.2011 30.6.2011
542 911015 RIEČAN Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 25.03.2011 30.6.2011
543 940725 RIPEL Pavol Fatran Krasňany MŠK Žilina 10 08.03.2011 31.12.2011 CA
544 820807 ROHOŇ Ján MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 18.03.2011 30.6.2011 MT
545 870511 ROM Marek Máj Černová Družst.Liptov.Štiavnica 10 23.03.2011 31.12.2011 LM
546 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov FK Čadca 10 25.03.2011 31.7.2012 CA
547 870209 ROMANEC Adam MFK Žarnovica Partizán Župkov 10 10.03.2011 31.12.2011
548 870313 RONČÁK Peter FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 21.03.2011 30.6.2011
549 790226 ROSINA Tomáš Sokol Nemecká FK 1928 Jasenie 10 15.03.2011 31.7.2011
550 941025 RUBINT Imrich ŠK L+M Aqua Rapovce FK LAFC Lučenec 10 31.03.2011 30.6.2011 LC
551 910116 RUSNÁK Robert ŽP Šport Podbrezová Sokol Braväcovo 10 22.03.2011 31.12.2011
552 931204 RUŽIČKA Milan FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 15 21.03.2011 30.6.2011 RS
553 940309 RYBKA Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 15 09.03.2011 30.6.2011 MT
554 901023 SARVAŠ Miroslav Baník Ružiná Baník Kalinovo 15 22.03.2011 30.6.2011
555 800404 SÁSIK Ján Družstevník Cerovo MFK Strojár Krupina 10 24.03.2011 30.6.2011
556 851104 SEDLIAK Ján ŠK Badín TJ Hronsek 10 21.03.2011 30.6.2011
557 791023 SEDÚCH Marián ŠK Belá Považan Nezbud.Lúčka 10 15.03.2011 30.6.2011
558 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 15 30.03.2011 31.7.2011 LC
559 920916 SEKEREŠ Tomáš TJ Kriváň OŠK Stožok 10 31.03.2011 30.6.2011
560 951229 SELECKÝ Dávid Mladosť Lučatín ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2012
561 750719 SELECKÝ Ján ŠK Hrochoť Družstevník Mičiná 10 24.03.2011 31.12.2011
562 861110 SCHERER Tomáš Družstevník Ďanová MŠK Turany 10 22.03.2011 30.6.2011
563 771230 SCHMIDT Michael ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Blatnica 15 24.03.2011 30.6.2011 MT
564 900628 SCHOBER Michal ŽP Šport Podbrezová ŠK Kremnička 10 23.03.2011 30.6.2011
565 840823 SIHELSKÝ Michal Tatran VLM Pliešovce Elán Zvolen 10 15.03.2011 31.12.2011
566 760728 SIROTA Martin FK Nižná Slovan Trstená 10 23.03.2011 30.6.2011
567 890216 SKRUTEK Ján Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 22.03.2011 30.6.2011 LC
568 790928 SKUPAL Maroš Slovan Tomášovce Družstevník Príbelce 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
569 910531 SLABÝ Penis FK Čadca ŠK Čierne 15 29.03.2011 30.6.2011 CA
570 821123 SLAČKA Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 30.03.2011 30.6.2011 LM
571 920620 SLAFKOVSKÝ Jakub MŠK Kysuc.N.Mesto ŠK Radoľa 15 25.03.2011 30.6.2011 CA
572 900502 SLIVKA Dávid ŠK Badín Sokol Staré Hory 10 23.03.2011 31.12.2011
573 940613 SLOTA Erik Máj Černová Poľana Hubová 7 31.03.2011 30.6.2011
574 940426 SMÄDO Filip Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 30.03.2011 30.6.2011
575 871003 SOBOŇA Marek OŠK Svätý Kríž 1.OFC Liptovské Sliače 15 22.03.2011 30.6.2011 LM
576 861215 SOBOŇA Peter OŠK Sása Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
577 931222 SOVÁK Robert ŠK Badín TJ Hronsek 10 22.03.2011 30.6.2011
578 871204 SPIŠIAK Ivan Partizán Osrblie Mier Mýto pod Ďumbier. 10 23.03.2011 30.6.2011
579 940420 SPRAVAČ Matúš Sokol Braväcovo Tatran Polomka 7 14.03.2011 ZH
580 880920 STANKO Erik MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 31.03.2011 30.6.2011
581 940903 STAŠÁK Matej Tatran Oravské Veselé MFK Dolný Kubín 10 25.03.2011 30.6.2011 DK
582 820516 STAŠKOVAN Richard TJ Kotrčina Lúčka Beskyd Svrčinovec 15 14.03.2011 31.12.2011 CA
583 820310 STREČOK Jozef ŠK Selce Družstevník Baláže 10 23.03.2011 30.6.2011
584 790516 STRIBULA Pavol OŠK Hodruša-Hámre Partizán Župkov 10 31.03.2011 30.6.2011
585 930915 STUPKA Martin ŠK Závažná Poruba Družstevník Kvačany 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
586 740609 SUČÁK Roman ŠK Tvrdošín FC Oravský Podzámok 15 31.03.2011 30.6.2011 DK
587 850812 SUROVIAK Michal Slovan Trstená MŠK Námestovo 10 25.03.2011 30.6.2011
588 840408 SUROVÝ Roman ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Lúčky - Kúpele 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
589 900723 SVENTEK Dušan OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 30.03.2011 30.6.2011 ZA
590 911104 SVENTEK Martin Iskra Lietavská Svinná Cemen.Lietavská Lúčka 10 15.03.2011 30.6.2011
591 891103 SÝKORA Juraj Tatran Krásno n.Kys. Slávia Staškov 15 01.03.2011 30.6.2011 CA
592 951001 SÝKORA Samuel Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 10 24.03.2011 30.6.2011
593 920112 SZABÓ Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava FK 34 Brusno 10 25.03.2011 30.6.2011
594 820302 SZABÓ Mário OŠK Lieskovec TJ Nenince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
595 910825 SZABÓ Tomáš ŠK Tempus Rim.Sobota FTC Fiľakovo 15 18.03.2011 30.6.2011 RS
596 920501 SZABON Ladislav Družstevník Gemer Klas Stárňa 15 31.03.2011 30.6.2011 RS
597 920501 SZABON Ladislav FK Mesta Tornaľa Družstevník Gemer 15 31.03.2011 Zh RS
598 750915 SZENDREI Csaba OŠK Biskupice FC 98 Hajnáčka 15 01.03.2011 ZH LC
599 940324 SZILÁRDI Tomáš FK Jesenské MŠK Rimavská Sobota 7 23.03.2011 30.6.2011
600 870812 SZÓKIS Oto FC 98 Hajnáčka FTC Fiľakovo 15 15.03.2011 30.6.2011 RS
601 870928 ŠÁNDOR Peter CSM Tisovec Slovan Tomášovce 15 24.03.2011 30.6.2011 LM
602 891203 ŠANGALA Martin ŠK Tvrdošín Tatran Orav.Biely Potok 10 31.03.2011 30.6.2011
603 840910 ŠARAK Marek Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 14.03.2011 30.6.2011
604 910112 ŠAVOL Martin MŠK Fomat Martin ŠK Drienok Mošovce 15 09.03.2011 30.6.2011 MT
605 910322 ŠEBEŇ Daniel FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 15 23.03.2011 30.6.2011
606 900602 ŠELIGA Michal Dynamo Orlové OŠK Nededza 15 22.03.2011 31.7.2011 ZA
607 790627 ŠELING Roman FK Nižná Tatran Klin 15 18.03.2011 30.6.2011
608 790627 ŠELING Roman ŠK Tvrdošín FK Nižná 15 18.03.2011 ZH
609 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
610 930202 ŠIRÁŇ Adam Inter Horná Ves Sokol Dolná Ždaňa 20 04.03.2011 30.6.2011
611 800328 ŠKOPÍK Ján MFK Lokomotíva Zvolen MFK Detva 10 22.03.2011 31.12.2011
612 871014 ŠKULTÉTY Jakub FK Raven Pov.Bystrica FO Kinex Bytča 15 24.03.2011 30.6.2011 ZA
613 910711 ŠKUTA Tomáš Družstevník Ďanová Družstevník Valča 15 23.03.2011 30.6.2011 MT
614 860307 ŠLICHTÍK Ondrej Tatran Bytčica TJ Stráža 15 28.03.2011 30.6.2011 ZA
615 881231 ŠMÁRIK Marián TJ Kotrčina Lúčka Jednota Bánová 15 09.03.2011 30.7.2011 ZA
616 900509 ŠMONDRK Tomáš MFK Žarnovica Partizán Veľká Lehota 15 23.03.2011 30.6.2011
617 901003 ŠNIRC Jakub ŠK Badín Sokol Staré Hory 10 23.03.2011 31.12.2011
618 710205 ŠOLC Rastislav ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Blatnica 15 24.03.2011 30.6.2011 MT
619 840716 ŠOÓŠ Patrik FC Husiná OŠK Boľkovce 15 25.03.2011 30.6.2011 LC
620 890209 ŠOVČÍK Milan MFK Žarnovica OŠK Hodruša-Hámre 10 23.03.2011 30.6.2011
621 840408 ŠPAŇO Blažej OŠK Lieskovec MFK Lokomotíva Zvolen 10 24.03.2011 ZH
622 840408 ŠPAŇO Blažej MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 25.03.2011 30.6.2011
623 830409 ŠPIRKO Marián ŠK Turčian.Štiavnička IDOP Lipovec 10 31.03.2011 31.12.2011
624 810207 ŠTAFFEN Roman Tatran Bytčica ŠK Lietava 15 30.03.2011 30.6.2011 ZA
625 870628 ŠTANCEL Stanislav MŠK Fomat Martin Družs.Liptov.Štiavnica 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
626 910714 ŠTANCEL Tomáš MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 15 29.03.2011 30.6.2011 MT
627 930314 ŠTEVAŇÁK Martin Slovan Trstená Oravan Brezovica 7 31.03.2011 30.6.2011
628 920827 ŠTUBNIAK Denis Družstevník Strelníky FK Šalková 10 14.03.2011 30.6.2011
629 890218 ŠÚKALA Juraj FK Predmier Tatran Hrabové 10 15.03.2011 30.6.2011
630 821117 ŠUPINA Roman Baník Kalinovo Slovan Tomášovce 15 22.03.2011 30.6.2011 LC
631 821025 ŠVÁBA Peter MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 15 18.03.2011 30.6.2011 DK
632 850421/ ŠVAŇA František Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 15 31.03.2011 30.3.2012 CA
633 910226 ŠVANCÁR Erik FK Čadca Beskyd Svrčinovec 15 31.03.2011 30.6.2011 CA
634 850719 ŠVANTNER Michal Partizán Čierny Balog Slovan Pohron.Polhora 10 30.06.2011 30.6.2011
635 760318 ŠVÁRNY Miroslav ŠK Závažná Poruba Družs.Liptov.Štiavnica 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
636 910902 ŠVEC Rastislav ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 10 23.03.2011 30.6.2011 LM
637 930402 TAJBOŠ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
638 880623 TALPAŠ Peter Družstevník Mičiná FK Šalková 10 22.03.2011 30.6.2011
639 870319 TAVAČ Ľubomír FK Strečno Považan Nezbud.Lúčka 10 24.03.2011 31.12.2011 ZA
640 850119 TAVAČ Tomáš Fatran Dolná Tižina TJ Kotrčina Lúčka 15 23.03.2011 30.6.2011 ZA
641 951221 TELIČIAK Lukáš MFK Ružomberok OŠK Renop Lipt.Teplá 10 30.03.2011 ZH
642 951221 TELIČIAK Lukáš OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Bešeňová 10 31.03.2011 31.12.2011
643 831210 TICHÁK Peter Fatran Varín Považan Nezbud.Lúčka 10 23.03.2011 30.6.2011
644 760417 TITTON Erik OŠK Biskupice Družstevník Tachty 10 15.03.2011 31.7.2011
645 930307 TJEŠ Dávid Sokol Liesek ŠK Tvrdošín 10 05.03.2011 30.12.2011 DK
646 930307 TJEŠ Dávid MFK Dolný Kubín Sokol Liesek 10 05.03.2011 ZH DK
647 950911 TKÁČ Juraj TJ Kriváň OŠK Stožok 10 30.03.2011 30.6.2011
648 750108 TOMAN Miroslav ŠK Javorník Makov FK Čadca 10 26.03.2011 30.6.2011 CA
649 751230 TOMAŠKIN Drahomír Družstevník Príbelce OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
650 760911 TOMAŠKIN Ján Družstevník Príbelce OFK Stred.Plachtince 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
651 910612 TOMČÍK Pavol FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 31.03.2011 30.6.2011 MT
652 920721 TOMKULIAK Jakub Družstevník Krivá Roháče Zuberec 10 30.03.2011 30.6.2011 DK
653 920410 TOPOR Vladimír ŠK Aqua Turč.Teplice Družba Malý Čepčín 10 15.03.2011 30.6.2011
654 871218 TÓTH Martin ŠK Š-TEAM Vinica OFK Olováry 15 31.03.2011 30.6.2011 VK
655 860219 TÓTH Štefan FC 98 Hajnáčka Sportclub Čakanovce 15 29.03.2011 30.6.2012 LC
656 810120 TÓTH Tibor TJ Nenince Sokol Opatov.Nová Ves 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
657 910519 TRABALÍK Ivan MŠK Námestovo OŠK Lokca 15 31.03.2011 30.6.2011 DK
658 881230 TRABALÍK Miroslav MŠK Námestovo OŠK Sihelné 15 31.03.2011 30.6.2011 DK
659 880807 TRNOVSKÝ Matej Tatran Sučany Družstevník Ďanová 10 22.03.2011 30.6.2011
660 910923 TUKA Ondrej ŠK Závažná Poruba TJ Iľanovo 15 30.03.2011 30.6.2011 LM
661 940124 TUMA Tomáš MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
662 850109 TURANEC Michal Rozvoj Mojš ŠK Turčian.Štiavnička 15 22.03.2011 30.6.2011 MT
663 930327 TURCÁR Martin ŠK Svätý Jur ŽP Šport Podbrezová 7 09.03.2011 30.6.2012
664 831201 TURČAN Miroslav OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 09.03.2011 ZH ZA
665 831201 TURČAN Miroslav FK Trnové Jednota Bánová 15 10.03.2011 30.6.2011 ZA
666 790309 UBERTÁŠ Marián TJ Nenince MFK ZAEL M.Kameň 15 23.03.2011 30.6.2011 VK
667 910330 ULIČNÝ Michal ŠK Badín Družstevník Baláže 10 25.03.2011 30.6.2011
668 761008 URBANČOK Pavel FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15 16.03.2011 30.6.2011
669 811218 URBANOVIČ Marek ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Bešeňová 15 25.03.2011 30.7.2011
670 891108 VACULČIAK Pavol MFK Banská Bystrica OFK 1950 Priechod 10 23.03.2011 30.6.2011
671 911212 VACULČIAK Peter MFK Banská Bystrica Sokol Telgárt 10 30.03.2011 30.6.2011
672 910508 VACHALÍK Patrik ŠK Selce Družstevník Baláže 10 23.03.2011 30.6.2011
673 860521 VÁLEK Daniel Družstevník Medzibrodie FC Oravský Podzámok 15 25.03.2011 31.8.2011 DK
674 850530 VALENT Szabolcs ŠK Š-TEAM Vinica Partizán Hrušov 10 18.03.2011 30.6.2011
675 780206 VALIGURA Miroslav Metalservis Králiky FK Šalková 10 15.03.2011 30.6.2011
676 900115 VALJAŠEK Tomáš MŠK Kysuc.N.Mesto FK Nesluša 15 31.03.2011 30.6.2011 CA
677 840324 VANÍK Matej OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 10 02.03.2011 30.6.2011
678 800813 VAŇOVEC Peter Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 10 10.03.2011 30.62011
679 930114 VARGA Daniel MŠK Želiezovce ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
680 910613 VARGA Tomáš OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 24.03.2011 ZH LC
681 910613 VARGA Tomáš FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 15 24.03.2011 31.12.2011 LC
682 930521 VARGONČÍK Lukáš Družst.Oravská Polhora Oravan Rabča 10 31.03.2011 30.6.2011 DK
683 860810/UKR VARHOĽAK Andrej MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 15.03.2011 31.12.2011
684 820923 VAVREK Štefan Družstevník Kráľ Družstevník Gemer 10 15.03.2011 31.12.2011
685 830308 VÉGH Patrik FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 30.03.2011 30.6.2011 MT
686 910527 VERNÍČEK Ľubomír MŠK Námestovo OŠK Lokca 15 31.03.2011 31.12.2011 DK
687 750706 VETERNÍK Pavel FK Trebostovo ŠK Aqua Turč.Teplice 15 11.03.2011 ZH MT
688 750706 VETERNÍK Pavel ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Belá 15 11.03.2011 30.6.2011 MT
689 810711 VEVERICA Martin Máj Černová ŠK Lúčky - Kúpele 15 29.03.2011 30.6.2011 LM
690 920122 VIDIEČAN Ivan Družstevník Krivá Roháče Zuberec 10 30.03.2011 30.6.2011 DK
691 880315 VIGODA Martin OŠK Sása OŠK Lieskovec 10 31.03.2011 ZH
692 901217 VILHAN Ján MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 31.03.2011 30.6.2011
693 930923 VITANOVEC Maroš Blatná Habovka Slovan Trstená 7 10.03.2011 30.6.2011
694 800628 VLAČUHA Milan OFK Stred.Plachtince ŠK Š-TEAM Vinica 15 20.03.2011 30.6.2011 VK
695 930804 VLČEK Roman FK Nesluša MŠK Žilina 10 08.03.2011 30.6.2012 CA
696 900409 VLČEK Tomáš MŠK Kysuc.N.Mesto Slovan Rudinská 15 26.03.2011 30.6.2011 ZA
697 891108 VNUK Dárius FK Čadca Cemen.Lietavská Lúčka 10 24.03.2011 30.6.2011
698 930704 VOLF Adam ŠK Kremnička Tatran Klin 7 28.03.2011 ZH
699 930121 VOZÁR Erik ŽP Šport Podbrezová Tatran Čierny Balog 10 25.03.2011 30.6.2011
700 950816 VOZÁR Miroslav ŠK Kremnička OŠK Hodruša-Hámre 7 24.03.2011 ZH
701 841120 VOZÁR Štefan OŠK Brehy MFK Nová Baňa 10 10.03.2011 30.6.2011
702 960330 VRBENSKÝ Patrik Partizán Ľubeľa FC 34 LM-Palúdzka 7 24.03.2011 30.6.2011 LM
703 930630 VÝBOŠŤOK Ján ŠK Kremnička OŠK Stožok 10 30.03.2011 ZH
704 860203 VYŠNÝ Ján ŠK Agro Baník Dúbrava FC 34 LM-Palúdzka 10 24.03.2011 30.6.2011 LM
705 951205 WEISZ Adam MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 25.03.2011 ZH VK
706 820225 ZÁBOJNÍK Martin Družst.Šebešťanová Družstevník Rašov 15 31.03.2011 30.6.2011 ZA
707 830415 ZACHAR Gabriel FC Agro Veľ.Čalomija Baník Veľký Krtíš 15 25.03.2011 30.6.2011 VK
708 930420 ZAJAC Matej OFK Kotešová FO Kinex Bytča 7 04.03.2011 30.6.2011
709 850112 ZAŤKOV Tomáš Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 10 14.03.2011 30.6.2011
710 840920 ZÁTROCH Peter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 10 23.03.2011 30.6.2011
711 890109 ZÁTURECKÝ Juraj MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 15 21.03.2011 30.6.2011
712 910428 ZÁVODNÍK Martin Cement.Lietav.Lúčka TJ Višňové 15 24.03.2011 30.6.2011 ZA
713 900131 ZEHNAL Peter ŠK Kremnička FK Jupie BB-Podlavice 10 24.03.2011 ZH
714 710225 ZEMANÍK Miloš Tatran Oščadnica FK Čadca 10 31.03.2011 30.6.2011 CA
715 750528 ZJAVKA František Slovan Skalité TJ Divinka 15 31.03.2011 30.6.2011
716 830203 ZLEVSKÝ Pavol FC Junior Radvaň Mladosť Lučatín 10 02.03.2011 30.6.2011
717 930905 ZLÚKY Lukáš ŠK Badín ŠK Kremnička 7 25.03.2011 30.6.2011
718 800817 ZOLCER Gabriel Šport klub Dolinka ŠK Š-TEAM Vinica 15 09.03.2011 30.6.2011
719 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová Sokol Sielnica 10 31.03.2011 30.6.2011
720 831107 ZUZIAK Ľuboš Tatran Bytčica ŠKF AK Lúky 15 30.03.2011 31.7.2011 ZA
721 921104 ZVARA Ján ŽP Šport Podbrezová FTC Fiľakovo 15 23.03.2011 30.6.2011 LC
722 930830 ZVARA Vladimír Družstevník Senohrad Družstevník Dačov Lom 15 23.03.2011 ZH VK
723 790115 ZVODA Roman Turčan Košťany n/Turc. Družstevník Dražkovce 10 15.03.2011 30.6.2011
724 750306 ŽABKA Peter TJ Kotrčina Lúčka Družstevník Belá 15 11.03.2011 31.7.2011 MT
725 811111 ŽÁK Marek TJ Kotrčina Lúčka OFK Kotešová 10 04.03.2011 30.7.2011
726 910111 ŽIARAN Jozef OŠK Ludrová Družs.Liptov.Štiavnica 10 16.03.2011 30.6.2011 LM
727 890919 ŽILLA Tomáš ŠK Závažná Poruba OFK Podtureň 10 15.03.2011 31.12.2011
728 900218 ŽULKO Maroš Slovan Trstená Sokol Liesek 10 23.03.2011 30.6.2011

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.






















































































































































































































































1 751108 ADAMÍK Peter OFK Kotešová Družstevník Hlboké 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































2 760719/YUG ALIČKOVIČ Fahrudin FK Košice - Barca MŠK Turany 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































3 780220 ANTAL Radoslav FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 15 24.3.2011 11/1























































































































































































































































4 881208 BANGO Ivan FC Junior Radvaň Tatran Harmanec 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































5 820804 BAROŠINEC Andrej OŠK Baník Stráňavy Pokrok Turčian.Kľačany 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































6 670824 BENDÍK Štefan FK Košice - Barca FC Radnovce 15 18.3.2011 11/1























































































































































































































































7 930319 BENE Jozef Družs.Hontian.Trsťany Družs.Hont.Moravce 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































8 860608 BIELENÝ Roman OŠK Švošov Máj Černová 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































9 930930 BIELIK Tomáš MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































10 761114 BIŠČÁK Alan ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Dubové 15 8.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































11 771020 BLAHUTA Jozef REaMOS K.Lieskovec Tatran Krásno n.Kys. 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































12 830203 BOMBIAK Martin ŠK Lozorno Družstevník Vasiľov 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































13 781107 BUKOVČAN Ján Družstevník Valča OŠK Baník Stráňavy 15 18.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































14 890331 BYSTRÁN Dominik FK Obec Lubeník MFK Revúca 15 18.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































15 930924 BYSTRIANSKY Andrej TJ Kriváň OŠK Stožok 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































16 751110 CENIGA Daniel REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 15 25.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































17 660214 CITTERBERG Ivan Spartak Závadka n.Hr. Sokol Telgárt 10 30.3.2011 11/1























































































































































































































































18 830628 ČABA Igor FC Slovan Divín CŠK Cinobaňa 15 22.3.2011 11/1 LC






















































































































































































































































19 871109 ČAČO Matúš Máj Černová OŠK Švošov 10 10.3.2011 11/1























































































































































































































































20 740221 ČADO Juraj TJ Kotrčina Lúčka TJ Kolárovice 15 30.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































21 880731 ČAJKA Jakub Ďumbier Uhorská Ves ŠK Závažná Poruba 15 23.3.2011 11/1























































































































































































































































22 950924 ČERNÁK Jakub MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zniev. 10 25.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































23 930816 ČIERNIK Filip MŠK Námestovo ŠK Olympia Boborv 10 30.3.2011 11/1























































































































































































































































24 850221 DANIŠ Ivan Dyn. Veľké Kosmálovce Sokol Tekov. Breznica 15 18.3.2011 11/1























































































































































































































































25 771021 ĎANOVSKÝ Daniel ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 10 4.3.2011 11/1























































































































































































































































26 770728 DÉRER Anton Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 15 31.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































27 940910 DOSTÁL Radoslav ŠK Aqua Turč.Teplice Družba Malý Čepčín 7 4.3.2011 11/1























































































































































































































































28 930906 ĎUNGEL Peter ŠK Belá MŠK Žilina 10 8.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































29 950427 ĎUNGEL Tibor ŠK Belá MŠK Žilina 10 8.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































30 940817 ĎURANČÍK Ján ŠK Bastav Revúčka MFK Revúca 15 25.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































31 890322 ĎURICA Tomáš FC Slovan Divín Baník Ružiná 20 4.3.2011 11/1























































































































































































































































32 911211 ĎURIŠ Martin TJ Horná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































33 950630 DVORSKÝ Jakub ŠK Belá FK Terchová 10 25.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































34 870307 ELEK Robert Lokom.ŠM Michaľany Prameň Kováčová 10 15.3.2011 11/1























































































































































































































































35 801221 FRANCISTY Michal MFK Banská Bystrica Tatran Podkonice 15 16.3.2011 11/1























































































































































































































































36 831230 FRANK Stanislav OFK Bošany OŠK Hruštín 10 10.3.2011 11/1























































































































































































































































37 890224 FUČELA Michal Družstevník Belá MŠK Turany 15 4.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































38 821206 FUNGÁČ Michal Tatran Breznička Jednota Málinec 15 22.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































39 810801 GAJDOŠ Michal MFK Banská Bystrica FK Šalková 10 16.3.2011 11/1






















































































































































































































































.
40 741002 GAPA Patrik Tatran Bytčica MFK Žarnovica 10 2.3.2011 11/1























































































































































































































































41 950123 GECELOVSKÝ Adam MFK Tatran L.Mikuláš ŠKM Liptovský Hrádok 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































42 760624 GEREC Andrej Pokrok Turč.Kľačany Havran Ľubochňa 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































43 880731 GRIEŠ Tomáš TJ ŠM Gôtovany FC 34 LM - Palúdzka 10 25.3.2011 11/1 LM






















































































































































































































































44 820921 HALAHIJA Tomáš ŠKM Liptovský Hrádok Družstevník Kvačany 15 25.3.2011 11/1 LM






















































































































































































































































45 731007 HAMŠÍK Ivan MFK Banská Bystrica FC Jumior Radvaň 10 23.3.2011 11/1























































































































































































































































46 920309 HANDZUŠ Tomáš Sokol Krahule Metalservis Králiky 10 24.3.2011 11/1























































































































































































































































47 880221 HOŠKO Michal ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Bešeňová 15 22.3.2011 11/1























































































































































































































































48 900509 HUS Igor ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































49 901216 CHOLVÁDT Ivan Partizán Čierny Balog Slovan Pohron.Polhora 10 30.3.2011 11/1























































































































































































































































50 940121 CHOVANEC Marek ŠK Aqua Turč.Teplice Družba Malý Čepčín 7 4.3.2011 11/1























































































































































































































































51 830525 CHRIAŠTEL Andrej FK Šalková Družstevník Dúbravica 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































52 711013 ILIEV Boris MŠK Námestovo OŠK Hruštín 10 28.3.2011 11/1























































































































































































































































53 841108 JAKUBEC Andrej Tatran Krásno n/Kys. FK Čadca 10 25.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































54 770531 JANEC Tibor Slovan Rudinská OŠK Rudina 10 31.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































55 910324 JEDINÝ-JANČEK Juraj MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Sása 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































56 870501 JESENSKÝ Ján Oravan Orav.Jasenica Družstevník Ťapešovo 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































57 810706 JEŤKO Ján ŠK Aqua Turč.Teplice FC TVS Kláštor p.Zniev. 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































58 770224 JEŤKO Marek ŠK Aqua Turč.Teplice FC TVS Kláštor p.Zniev. 10 2.3.2011 11/1























































































































































































































































59 841202 JUHOŠ Vladimír Baník Veľký Krtíš ŠK Š-TEAM Vinica 15 18.3.2011 11/1 VK






















































































































































































































































60 941029 JURKOVIČ Martin FK Prievidza 2010 Dukla Banská Bystrica 7 1.3.2011 11/1























































































































































































































































61 831009 KALIČÁK Mário FK Čadca Slávia Staškov 15 31.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































62 850731 KARAS Rastislav ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Dubové 15 8.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































63 870212 KÁRÁSZ Vojtech ŠK Bátka Družstevník Gemer 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































64 841202 KARČ Peter OFK Leštiny Družst.Medzibrodie 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































65 930824 KASL Daniel OŠK Lisková OŠK Likavka 7 8.3.2011 11/.1























































































































































































































































66 720602 KAŠČÁK Jozef FK Šalková Slovan Tajov 10 30.3.2011 11/1























































































































































































































































67 760409 KELEMEN Norbert Baník Veľký Krtíš ŠK Š-TEAM Vinica 15 18.3.2011 11/1 VK






















































































































































































































































68 851119 KISS Peter Tatran Topoľčianky OŠK Brehy 10 10.3.2011 11/1























































































































































































































































69 731012 KLIMÍK František FO Kinex Bytča OFK Kotešová 10 4.3.2011 11/1























































































































































































































































70 930514 KOCKA Tomáš MFK Ružomberok ŠK Kremnička 7 10.3.2011 11/1























































































































































































































































71 841008 KOLENO Jozef ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Ďanová 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































72 870821 KOLENO Pavol ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Ďanová 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































73 820104 KOLLÁR Jozef Družstevník Valča OŠK Baník Stráňavy 10 11.3.2011 11/1























































































































































































































































74 920512 KORMAŇÁK Jakub Sokol Krahule Metalservis Králiky 10 24.3.2011 11/1























































































































































































































































75 910215 KOŠÚT Ján MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Stožok 20 22.3.2011 11/1























































































































































































































































76 940523 KOVÁČ Jakub MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 18.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































77 950925 KOVÁČ Kristián MŠK Žilina ŠK Radoľa 10 22.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































78 600829 KOVANIČ Miroslav Slovan Tomášovce FC Slovan Divín 15 31.3.2011 11/1 LC






















































































































































































































































79 890723 KROŠLÁK Peter Slovan Dudince Družs.HontIan.Tesáre 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































80 840303 KUBÍK Ján ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 15 1.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































81 920201 KUBÍK Marek ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Dubové 10 16.3.2011 11/1























































































































































































































































82 801215 KUBUS Miroslav MFK Revúca FK Obec Lubeník 15 18.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































83 930507 KURČÍK Pavol MFK Spartak Hriňová Družstevník Látky 7 22.3.2011 11/1























































































































































































































































84 880530 KURČÍK Peter OFK 1950 Priechod Slovan Tajov 10 21.3.2011 11/1























































































































































































































































85 880827 KURIAK Tomáš MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































86 850513 KUŠNIAR Jozef Družstevník Sklabiná Zornička Riečka 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































87 931017 KYSEĽ Ján TJ Kriváň OŠK Stožok 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































88 890713 LACIAK Ján MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 15.3.2011 11/1























































































































































































































































89 920721 LAKATOŠ Dávid Jánošík Rimav.Janovce FK Jesenské 10 2.3.2011 11/1























































































































































































































































90 900814 LALÍK Juraj ŠKM Liptovský Hrádok MFK Spartak Hriňová 10 10.3.2011 11/1























































































































































































































































91 850412 LIBIČ Petet Baník Kalinovo Poľnohosp.Veľký Blh 15 21.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































92 870804 LIETAVA Peter FK Zvolenská Slatina Slovan Podkriváň 10 15.3.2011 11/1























































































































































































































































93 690702 LUKÁČ Miroslav FK Obec Lubeník CSM Tisovec 15 21.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































94 681126 LUKAŠÍK Ľubomír FK Trebostovo Družstevník Belá 15 11.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































95 940308 LUPTÁK Rastislav TJ Kriváň OŠK Stožok 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































96 860211 MACHOVIČ Tomáš ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Belá 15 11.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































97 861115 MALIK Juraj FK Čadca Slovan Skalité 10 31.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































98 850823 MÁRA Tomáš ŠK Juventus ZA-Závodie Tatran Bytčica 15 31.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































99 830203 MARTINEC Tomáš MFK Banská Bystrica ŠK Hrochoť 10 28.3.2011 11/1























































































































































































































































100 640521 MASLO Štefan TJ Valaská Dubová FC Oravský Podzámok 15 31.3.2011 11/1 DK






















































































































































































































































101 900803 MELIŠÍK Vladimír ŠK Belá Pokrok Stará Bystrica 15 24.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































102 880819 MIAZDRA Tomáš ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































103 890315 MICHALČÍK Ján OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 30.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































104 870519 MICHALKA Juraj Partizán Prochoť Sokol Dolná Ždaňa 20 24.3.2011 11/1























































































































































































































































105 950412 MOJÁK Juraj ŠK Čierne FK Čadca 7 10.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































106 840316 MYDLIAR Michal OFK Liptovská Lúžna OŠK Liptovská Osada 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































107 861103 NEMČOK Attila TJ Nenince Slovan Dudince 15 9.3.2011 11/1























































































































































































































































108 900104 NEMEC Milan ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































109 650410 NOVOSAD Igor FC Slovan Divín Agro Ostrá Lúka 10 30.3.2011 11/1























































































































































































































































110 900812 OČKAJ Milan ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Dubové 15 8.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































111 851014 ONDRUŠEK Robert FK Nesluša OŠK Rudina 10 24.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































112 801009 OŠTROM Richard Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 15 31.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































113 930327 PACEK Vasiľ FK Obec Lubeník MFK Revúca 10 18.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































114 900309 PALOVČÍK Marek ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































115 801103 PARENIČKA Ján Družba Malý Čepčín OFK Slovenské Pravno 10 28.3.2011 11/1























































































































































































































































116 790128 PASTOREK Rudolf Slovan Nová Bystrica FK Čadca 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































117 940707 PAULIŠIN Jozef TJ Kriváň OŠK Stožok 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































118 570808 PAVKOV Milan Družs.Tekovské Nemce ŠK Kovo Hron.Beňadik 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































119 811219 PAVÚK Marián REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































120 880101 PEŤKO Michal Slovan Dudince Družs.HontIan.Tesáre 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































121 861216 PETRÍK Tibor OŠK Boľkovce Družstevník Tachty 10 2.3.2011 11/1























































































































































































































































122 881216 POCTAVEK Jakub Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 22.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































123 850723 PODMANICKÝ Viktor Tatran Krásno n/Kys. Rozkvet Klubina 10 16.3.2011 11/.1























































































































































































































































124 830121 PREŠINSKÝ Arnold TJ Lesy Zubné Družstevník Príbelce 15 23.3.2011 11/1 VK






















































































































































































































































125 940812 PRIESOL Pavol MFK Dolný Kubín OŠK Istebné 10 31.3.2011 11/1 DK






















































































































































































































































126 901105 PUTORÍK Pavol ŠK Javorník Makov FK Čadca 10 31.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































127 871121 RÁCZ Ladislav FC Slovan Divín FTC Fiľakovo 15 15.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































128 721011 RAKOVAN Ján TJ Kolárovice Družstevník Hlboké 10 31.3.2011 11/1























































































































































































































































129 830420 REPISKÝ Jaroslav FO Lovča MFK Lokomotíva Zvolen 20 10.3.2011 11/1























































































































































































































































130 790928 REPISKÝ Rudolf OŠK Hodruša-Hámre Partizán Župkov 10 10.3.2011 11/1























































































































































































































































131 850906 REŠETÁR Andrej ŠK Aqua Turč.Teplice Družba Malý Čepčín 10 4.3.2011 11/1























































































































































































































































132 950911 SÁMEL Tomáš FK Žiar nad Hronom MFK Žarnovica 7 31.3.2011 11/1























































































































































































































































133 800125 SANIGA Peter ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Dubové 10 16.3.2011 11/1























































































































































































































































134 781119 SEDLIAČEK Slavomír FK Raven Pov.Bystrica Jednota Bánová 10 24.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































135 830911 SEGET Marek MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































136 890608 STRUHÁR Michal ŠK Tempus R.Sobota Družst.Veľké Teriakovce 10 29.3.2011 11/1























































































































































































































































137 720127 SÚKENÍK Jaroslav Slovan Rudinská FK Predmier 15 24.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































138 690920 SVINČIAK Jozef FK Obec Lubeník CSM Tisovec 15 21.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































139 701224 SVIRŽOVSKÝ Štefan PS Hliník nad Hronom Sokol Krahule 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































140 870529 SVITEK Tomáš ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Háj 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































141 901025 SYLVESTR Filip FK Jupie BB-Podlavice MFK Banská Bystrica 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































142 890522 ŠAVLÍK Dárius MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 15.3.2011 11/1























































































































































































































































143 731121 ŠAVOL Jozef ŠK Aqua Turč.Teplice Družstevník Ďanová 10 14.3.2011 11/1























































































































































































































































144 921118 ŠEBEŇA Peter FKH Hliník FO Kinex Bytča 15 25.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































145 660627 ŠIMKOVIČ Ľubomír FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 15 1.3.2011 11/1 LC






















































































































































































































































146 621002 ŠKRLÍK Jozef Družstevník Habura FC Slovan Divín 15 31.3.2011 11/1 LC






















































































































































































































































147 560106 ŠURABA Miroslav Slovan Rudinská OŠK Rudina 10 24.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































148 810613 ŠUTÝ Radoslav REaMOS K.Lieskovec Tatran Krásno n.Kys. 10 22.3.2011 11/1























































































































































































































































149 910608 ŠVARC Ján Družs.Hontian.Trsťany Družs.Hont.Moravce 10 25.3.2011 11/1























































































































































































































































150 870303/ ŠVÍK Ľubomír Slávia Staškov FK Čadca 15 30.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































151 920125 ŠVIRIK Jozef MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 15 26.3.2011 11/1 ZA






















































































































































































































































152 790801 TABAČEK Martin OŠK Baník Stráňavy FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 1.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































153 850308 TELKA Martin ŽO Šport Podbrezová Mier Mýto pod Ďumb. 10 23.3.2011 11/1























































































































































































































































154 720312 TITTEL Ivan Družstevník Šalková FC Oravský Podzámok 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































155 920824 TKÁCZYK Matej ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 10 4.3.2011 11/1























































































































































































































































156 880322 TKÁČ Matúš FK Jupie BB-Podlavice ŠK Sásová 15 23.3.2011 11/1























































































































































































































































157 830716 TRUCHLÍK Matúš FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Sklabiňa 15 23.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































158 640327 TUŠIM Jozef Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 31.3.2011 11/1























































































































































































































































159 911029 URSÍNY Radoslav ŠK Aqua Turč.Teplice Dynamo Diviaky 15 1.3.2011 11/1 MT






















































































































































































































































160 900807 VÁCLAVÍK Andrej CŠK Cinobaňa FC Slovan Divín 15 31.3.2011 11/1 LC






















































































































































































































































161 890320 VAJDA Filip Sokol Dolná Ždaňa FK 34 Brusno 10 24.3.2011 11/1























































































































































































































































162 941105 VÁLEK Tomáš FK Čadca ŠK Čierne 7 17.3.2011 11/1 CA






















































































































































































































































163 800614 VALKUČÁK Marek Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 15 31.3.2011 11/1 RS






















































































































































































































































164 910606 VARGA Patrik Slovan Šahy Slovan Dudince 15 31.3.2011 11/1