Prestupový termín
AUGUST 2010

Prehľad

hosťovania
prestupy
zamietnuté
neprerokované


schválené hosťovania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum schválené do pozn.
1 890725 ÁBEL Dávid Partizán Čierny Balog Slovan Michalová 10 10.8.2011 30.6.2012
2 911210 ABRAHÁM Patrik OŠK Stará Kremnička FK Žiar nad Hronom 15 02.08.2011 31.12.2011
3 850321 ADAM Oto Prameň Dolná Strehová OFK Olováry 15 20.08.2011 31.12.2011 VK
4 920217 ADAMČIAK Juraj OŠK Likavka Sokol Komjatná 15 15.08.2011 30.6.2012 LM
5 940424 ADAMČÍK Jozef MŠK Žilina Družstevník Bitarová 7 10.08.2011 30.6.2012 ZA
6 870406 ADAMČÍK Radoslav Tatran Bytčica ŠK Belá 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
7 850205 ALBERT Jozef FC 98 Hajnáčka ŠK Bátka 15 05.08.2011 30.6.2012 RS
8 820416 ALBERT Tibor Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
9 890424 ALBERTUS Michal Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
10 880901 ALMÁŠI Roman Prameň Kováčová FC Železná Breznica 15 10.8.2011 31.12.2011
11 810216 ALMÁŠI Vladimír ŠK Selce Družstevník Baláže 10 19.08.2011 30.6.2012
12 900612 AMBRUŠ Michal ŠK Badín ŠK Sokol Staré Hory 15 05.08.2011 30.6.2012
13 880511 ANDRAŠČÍK Dominik ŠK Badín Sitno Banská Štiavnica 15 4.8.2011 30.6.2012
14 880802 ANTAL Szabolcs Druž.Veľké Túrovce Družs.Kosihy nad Ipľom 15 18.08.2011 30.6.2012 VK
15 881112 ANTAL Vojtech FC 98 Hajnáčka ŠM Blhovce 15 18.08.2011 30.6.2012 RS
16 961019 ARENDÁŠ Martin FK Žiar nad Hronom Dukla Banská Bystrica 10 01.08.2011 30.6.2013
17 890815 ARVAJ Jozef Sokol Dolná Ždaňa MFK Nová Baňa 15 02.08.2011 31.12.2011
18 880410 BABIŠ Erik Slávia Staškov Slovan Podvysoká 15 01.08.2011 30.6.2012 CA
19 860724 BACKA Štefan MŠK Námestovo ŠK Olympia Bobrov 15 05.08.2011 31.12.2011 DK
20 950407 BACULA Michal Dukla Banská Bystrica FK Čadca 7 02.08.2011 ZH
21 950407 BACULA Michal FK Čadca FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 30.6.2012
22 860919 BAČINSKÝ Miroslav Fatran Dolná Tižina TJ Považský Chlmec 15 03.08.2011 31.12.2011 ZA
23 870221 BAČKOR Pavol Máj Černová Iskra Hrboltová 15 05.08.2011 30.6.2012 LM
24 780630 BADÁŇ Milan Tatran Sučany Dynamo Krpeľany 15 03.08.2011 31.12.2011 MT
25 931125 BADÁR Tomáš ŠK Tvrdošín Slovan Trstená 10 22.08.2011 31.12.2011 DK
26 940829 BÁGEL Boris Družstevník Blatnica MŠK Fomat Martin 10 04.08.2011 30.6.2013 MT
27 881123 BAHNO Lukáš FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 15 31.08.2011 31.12.2011
28 880609/RUS BAJKOV Zinurovič Albert Sokol Dolná Ždaňa OFK 1950 Priechod 10 26.08.2011 30.6.2012
29 960516 BAJZA Filip FK Púchov MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2012
30 940706 BAKOŠ Pavol Družstevník Dlhá n.Or. Tatran Chlebnice 10 01.08.2011 30.6.2013 DK
31 941201 BAKOVKA Matej FK Levice ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
32 730730 BALÁŽ Ľuboš Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
33 940308 BALÁŽ Marián FK Ďurčiná FK Rajec 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
34 880410 BALÁŽ Tibor OFK Chrabrany TJ Kopernica 15 17.08.2011 30.6.2012
35 910502 BALÁŽ Zsolt FTC Fiľakovo Sportclub Čakanovce 15 12.08.2011 30.6.2012 LC
36 950715 BALCIAR Eduard ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
37 940309 BALGA Patrik Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 7 04.08.2011 31.12.2011
38 880425 BALIK Maroš OFK Stred.Plachtince Družstevník Príbelce 15 30.08.2011 30.6.2012 VK
39 920421 BÁLINT Rajmund ŠK Tempus R.Sobota FC 98 Hajnáčka 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
40 911013 BALKO Martin MFK Lokomotíva Zvolen MFK Detva 10 02.08.2011 30.6.2014
41 940608 BALOGH Lukáš Baník Ružiná FC Slovan Divín 10 01.08.2011 30.6.2013
42 691029 BALON Daniel ŠK Sokol Jakub ŠK Sásová 15 04.08.2011 31.12.2011
43 910216 BALON Daniel ŠK Badín Slovan Tajov 10 30.08.2011 30.8.2012
44 911015 BANYAR Lukáš ŠK Badín PS Hliník nad Hronom 15 26.08.2011 31.12.2011
45 900322 BARAN Pavol OŠK Lutila Bučina Šáš.Podhradie 15 19.08.2011 31.12.2011
46 731207 BARČIN Bohuš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
47 950924 BARDEJOVSKÝ Maroš ŽP Šport Podbrezová FK 09 Bacúch 7 30.08.2011 30.6.2012
48 790203 BARDY Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky Javorina Podhradie 15 16.08.2011 31.12.2011 MT
49 711130 BARI Gejza Družstevník Chrámec FC Husiná 15 16.08.2011 30.6.2012
50 860401 BARIAK Michal Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 2.8.2011 31.12.2011 VK
51 910826 BARIČÁK Michal Kysučan Korňa MŠK Kys.Nové Mesto 15 03.08.2011 31.12.2011 ZA
52 891211 BARIČIAK Andrej Slovan Nová Bystrica Rozkvet Klubina 10 16.08.2011 31.12.2011 CA
53 920603 BARIČIČ Jaroslav MŠK Fomat Martin FK Trebostovo 15 11.08.2011 30.6.2012 MT
54 940708 BARLA Matej Tatran Podkonice FK Šalková 7 4.8.2011 30.6.2012
55 910509 BARTA Matej Slovan Halič Slovan Tomášovce 15 4.8.2011 31.12.2011
56 870412 BARTOLOVIC Ján Sitno Banská Štiavnica Štart Prenčov 15 11.08.2011 30.6.2012
57 900409 BARTOŠ Radoslav MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 15 26.08.2011 31.12.2011
58 941112 BEDNÁR Ladislav MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
59 920424 BELÁK Adrián MŠK Kys.Nové Mesto FK Lodno 10 13.08.2011 31.12.2011 CA
60 840507 BELAN Michal Cemen.Lietavská Lúčka FK Rajec 15 04.08.2011 30.6.2012
61 940322 BELANÍK Marek MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
62 910518 BELKO Matej Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 03.08.2011 30.6.2012
63 741211 BELLA Dušan Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
64 840906 BELLA Jozef ŠK Bobrovec FC 34 LM-Palúdzka 15 26.08.2011 30.6.2012 LM
65 940220 BEŇADIK Peter MFK Detva ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
66 930711 BENEDEK Tomáš MFK Nová Baňa OŠK Brehy 15 17.08.2011 ZH
67 930711 BENEDEK Tomáš OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 15 18.08.2011 30.6.2012
68 940211 BENÍK Erik MFK Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica 10 4.8.2011 30.6.2012
69 860907 BENKO Pavol OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 05.08.2011 30.6.202 ZA
70 961124 BEŇO Adam OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 7 02.08.2011 30.6.2013 LM
71 850302 BEŇO Dušan FK Žiar nad Hronom FO Lovča 15 01.08.2011 31.12.2011
72 960126 BEŇUŠ Patrik Iskra Hnúšťa MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
73 880725 BEREC Lukáš FK Šalková Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
75 940303 BERKY Drahomír ŠK Hrochoť Družstevník Očová 10 05.08.2011 30.6.2012
76 910420 BERKY Dušan ŠK Hrochoť Družstevník Očová 15 05.08.2011 30.6.2012
77 930529 BERKY Erik ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 15 17.08.2011 30.6.2012 LC
78 900120 BERKY Ján MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Sliač Kúpele 10 4.8.2011 30.6.2012
79 940728 BERKY Peter ŠK Hrochoť Družstevník Očová 10 05.08.2011 30.6.2012
80 861127 BERKY Radomír CŠK Cinobaňa Jednota Málinec 15 03.08.2011 31.12.2011 RS
81 900523 BERNÁT Adam OŠK Lutila Sokol Dolná Ždaňa 30 4.8.2011 30.6.2012
82 890313 BERNÁTH Tomáš Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
83 950428 BERTÓK Milan Slovan Sliač Kúpele MFK Banská Bystrica 10 05.08.2011 30.6.2012
84 920920 BEŤKO Pavel ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 15 18.08.2011 31.1.2012 LM
85 881010 BIELČIK Marián Kysučan Korňa MŠK Kys.Nové Mesto 15 20.08.2011 31.12.2011 CA
86 960608 BIELIK Peter ŠKF Kremnica ŠK Kremnička 7 09.08.2011 30.6.2012
87 840406 BIELIK Tomáš Slovan Dudince ŠK Sokol Jakub 10 04.08.2011 30.6.2012
88 941104 BIĽANSKÝ Jakub OFK Stakčín ŽP Šport Podbrezová 7 04.08.2011 30.6.2013
89 950125 BITALA Ivan MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 7 03.08.2011 30.6.2012
90 920401 BLAHOVEC Miroslav FK Čadca Slovan Skalité 10 04.08.2011 31.12.2011 CA
91 961212 BLAHÚT Matej Sitno Banská Štiavnica ŠK Lesy Banská Belá 7 10.8.2011 30.6.2012
92 910131 BLAŽKO Milan Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 03.08.2011 30.6.2012
93 920208 BLAŽKO Norbert Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 03.08.2011 31.12.2011
94 831218 BOBRO Tomáš MFK Detva ŠKP Detva 15 12.08.2011 30.6.2012
95 950901 BODNÁRIK Peter 1.FK Horehron Tatran Polomka 7 04.08.2011 ZH
96 950901 BODNÁRIK Peter Tatran Polomka Sokol Braväcovo 7 05.08.2011 30.6.2012
97 810625 BODOR Štefan FC Husiná FK Jesenské 15 04.08.2011 31.12.2012 RS
98 900904 BODORÍK Ján ŠK Olympia Bobrov Oravan Rabča 15 11.08.2011 30.6.2012 DK
99 870927 BÖHM Dušan Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 19.08.2011 31.12.2011
100 900104 BOHÓ Peter Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
101 811109 BOLIBRUCH Tomáš MŠK Námestovo Blatná Habovka 10 02.08.2011 30.6.2012
102 940418 BOĽOŠ Boris Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
103 910419 BORDÁČ Jozef Kysučan Korňa Slovan Podvysoká 15 01.08.2011 31.12.2011 CA
104 930706 BOSÁK Dušan FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 10 05.08.2011 30.6.2012
105 871029 BOŠEĽA Matúš ŠK Závažná Poruba FK 34 Brusno 10 4.8.2011 ZH
106 900321 BOTH Juraj MŠK Fomat Martin IDOP Lipovec 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
107 960913 BOZALKA Šimon FC Železná Breznica Prameň Kováčová 7 11.08.2011 30.6.2015
108 940602 BOZÓ Boldizsár Družstevník Tachty FC 98 Hajnáčka 15 05.08.2011 30.6.2012 LC
109 911020 BOŽEK Jakub MŠK Kys.Nové Mesto FK Lodno 10 13.08.2011 31.12.2011 CA
110 950805 BRČÁK Dominik MŠK Námestovo MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
111 850601 BREZINA Michal Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
112 821115 BRIESTENSKÝ Michal Tatran Pukanec OŠK Brehy 10 03.08.2011 30.6.2012
113 900814 BRINDZA Gabriel Poľnohosp.Veľký Blh ŠK Bátka 15 12.08.2011 30.6.2012 RS
114 751013 BRIŠ Robert FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 03.08.2011 30.6.2012
115 710321 BRNA Ivan Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
116 840602 BRNA Miroslav FK Šalková Sokol Hiadeľ 10 05.08.2011 ZH
117 930929 BRŃÁK Daniel Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 10 09.08.2011 30.6.2012 CA
118 920125 BRNDIAR Patrik CSM Tisovec Družstevník Klenovec 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
119 951009 BROS Tomáš Tatran Oščadnica Tatran Krásno n.Kys. 10 24.08.2011 31.12.2011 CA
120 871014 BRTKO Jozef OŠK Likavka FK Biely Potok 15 02.08.2011 30.6.2012
121 950605 BRUNČIAK Patrik Družstevník Kvačany ŠK Závažná Poruba 10 12.08.2011 30.6.2012 LM
122 961005 BUBNIAK Kristián MFK Ružomberok OŠK Likavka 10 17.08.2011 30.6.2012
123 960117 BUCKULČÍK Martin Tatran Zákamenné MFK Ružomberok 20 10.08.2011 30.6.2015 LM
124 871201 BUČEK Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 15 01.08.2011 30.6.2012 ZA
125 831025 BUDINSKÝ Martin MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 15 18.08.2011 31.12.2011
126 920105 BUJNA Daniel Pokrok Turčian.Kľačany Štart Priekopa 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
127 781107 BUKOVČAN Ján OŠK Baník Stráňavy Pokrok Turčian.Kľačany 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
128 890209 BURZÍK Roman MŠK Fomat Martin Tatran Oravské Veselé 15 05.08.2011 31.12.2011 DK
129 941002 BUŠA Lukáš Tatran Hybe ŠK Závažná Poruba 10 4.8.2011 30.6.2013
130 900306 BUŠKA Dávid Sokol Zubrohlava ŠK Olympia Bobrov 15 05.08.2011 31.12.2011 DK
131 930318 BUVALA Marek Tatran Polomka Sokol Braväcovo 7 4.8.2011 30.6.2012
132 960203 BYSTRIANSKY Patrik Štart SZ Kokava n.Rim. Iskra Hnúšťa 10 02.08.2011 30.6.2015 RS
133 961122 BYSTRICKÝ Peter OŠK Istebné MFK Dolný Kubín 10 03.08.2011 30.6.2015 DK
134 851122 CABADAJ Tomáš REaMOS K.Lieskovec Slovan Nová Bystrica 15 12.08.2011 31.12.2011 CA
135 821117 CABAN Jozef MFK Banská Bystrica Baník Ružiná 20 05.08.2011 30.6.2012
136 740618 CABAN Maroš Sokol Medzibrod Tatran Podkonice 15 19.08.2011 31.12.2011
137 941129 CALLO Dominik OFK Družst. Žaškov MFK Dolný Kubín 10 03.08.2011 30.6.2012 Dk
138 930801 CAPKO Michal VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
139 880803 CENIGA Marián ŠK Radoľa OŠK Snežnica 15 26.08.2011 30.6.2012 ZA
140 820705 CENKNER Roman MFK Snina Jednota Bánová 15 23.08.2011 30.6.2012
141 910515 CEROVSKÝ Tomáš Sklotatran Poltár Tatran Breznička 15 05.08.2011 30.6.2012 LC
142 941226 CIBUĽA Dávid Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
143 791003 CIBUĽA Radoslav Družst.Hrnčiarska Ves OŠK Uhorské 15 18.08.2011 31.12.2011
144 950329 CIESAR Martin MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 10 02.08.2011 30.6.2012 ZA
145 951213 CIGÁŇ Vladimír ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 7 02.08.2011 30.6.2012
146 860519 CÍGER Peter Družstevník Valča Družstevník Ďanová 10 03.08.2011 31.12.2011
147 740619 CSICSO Štefan Družst.Veľké Dravce FTC Fiľakovo 15 06.08.2011 30.6.2012 LC
148 770504 CSÍZI Zoltán Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
149 740623 CSÚTOR Zoltán Družstevník Gemer FK Mesta Tornaľa 15 03.08.2011 31.1.2012 RS
150 810221 CVACHO Michal Fatran Krasňany ŠK Juventus ZA-Závodie 15 20.08.2011 ZH CA
151 950629 CYPRICH Mário ŠK Čierne Beskyd Svrčinovec 10 27.08.2011 30.6.2012 CA
152 950929 CYPRICH Tomáš Slávia Zákopčie ŠK Čierne 10 17.08.2011 30.6.2012 CA
153 910426 CZENE Ladislav FC 98 Hajnáčka ŠM Blhovce 15 18.08.2011 30.6.2012 RS
154 860315 CZENE Štefan FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
156 840907 ČABALA Sergej Prameň Dolná Strehová FK 34 Brusno 10 4.8.2011 31.12.2011
157 941213 ČALÁDIK Roman FC Baník Horná Nitra Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2013
158 850627 ČANECKÝ Ján Slovan Skalité ŠK Čierne 15 08.08.2011 30.6.2012 CA
159 941001 ČANECKÝ Matej ŽP Šport Podbrezová FK Čadca 7 25.08.2011 ZH CA
160 840907 ČASÁR Dalibor MŠK Turany Dynamo Krpeľany 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
161 850522 ČASNOCHA Tibor FK Čadca ŠK Čierne 15 08.08.2011 31.12.2011 CA
162 960312 ČATLOCH Tomáš MFK Ružomberok MFK Tatran L.Mikuláš 7 02.08.2011 30.6.2015
163 941126 ČEPEC Denis FK Žiar nad Hronom MFK Lokomotíva Zvolen 10 05.08.2011 31.12.2011
164 930108 ČEPEC Jozef Beskyd Svrčinovec FK Čadca 10 05.08.2011 31.12.2011 CA
165 881001 ČEPO Denis Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 15 3.8.2011 31.1.2012 VK
166 960805 ČERNÍK Tomáš ŠKM Savon B.Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 05.08.2011 30.6.2012
167 960803 ČERVEŇ Matej OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Bešeňová 10 12.08.2011 30.6.2012
168 771125 ČERVEŇ Peter ŠK Drienok Mošovce OFK Slovenské Pravno 15 19.08.2011 30.6.2012 MT
169 891103 ČERVENEC Štefan FK Predmier TJ Jablonové 15 31.08.2011 30.6.2012 ZA
170 941125 ČÍSECKÝ Tomáš Slovan Podvysoká Slávia Staškov 10 01.08.2011 30.6.2012 CA
171 810330 ČÍŽ Ondrej FK Žiar nad Hronom ŠK Javorník Makov 15 02.08.2011 30.6.2012 CA
172 820526 ČÍŽ Vladimír FK Žiar nad Hronom FO Lovča 15 01.08.2011 31.12.2011
173 940725 ČMELO Miroslav FK Kľak Kľačno TJ Fačkov 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
174 920402 ČUBA Miroslav MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 15 03.08.2011 31.12.2011 MT
175 950228 ČUDOVSKÝ Patrik LAFC Lučenec Slovan Vidiná 10 03.08.2011 ZH LC
176 960327 ČURMA Matej MFK Lokomotíva Zvolen MFK Ružomberok 7 02.08.2011 30.6.2012
177 920226 DADO Martin MFK Strojár Krupina Družs.Hontian.Tesáre 15 04.08.2011 31.12.2011
178 930216 ĎAĎO Šimon FC Oravský Podzámok MFK Dolný Kubín 10 04.08.2011 30.6.2012 DK
179 900706 ĎALOG Michal Slovan Hrnč.Zalužany Sklotatran Poltár 15 4.8.2011 31.12.2011
180 940404 DANAJ Denis MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
181 940615 DANECH Andrej ŠK Podhorie Jednota Bánová 10 06.08.2011 30.6.2012 ZA
182 940713 DANIŠ Lukáš Baník Ružiná FC Slovan Divín 10 01.08.2011 30.6.2013
183 810428 DANKO Juraj FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 15 19.08.2011 30.6.2012
184 960206 DANKO Richard FC 34 LM - Palúdzka MFK Tatran L.Mikuláš 10 01.08.2011 30.6.2012 LM
185 610507 DAUBNER Ján Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 15 19.08.2011 31.12.2011
186 950605 DÁVIDÍK Daniel Zornička Jasenové FK Rajec 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
187 880916 DAXNER Michal Partizán Čierny Balog Slovan Michalová 10 10.8.2011 30.6.2012
188 760801 DEBNÁR Pavel ŠK Závažná Poruba Štart Liptovský Ján 10 02.08.2011 30.6.2012
189 960623 DEBNÁR Robert MFK Žarnovica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
190 930829 DEDÍK Adam FK Žiar nad Hronom Družstevník Prestavlky 15 16.08.2011 30.6.2012
191 920419 DEVEČKA Martin ŠK Závažná Poruba OŠK Jamník 15 03.08.2011 31.1.2012
192 760619 DIETRICH Jozef Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 15 23.08.2011 30.6.2012 ZA
193 920317 DIKÁCZ Dávid ŠK Badín PS Hliník nad Hronom 15 26.08.2011 31.12.2011
194 921002 DIKOŠ Martin Považan Nezbud.Lúčka OŠK Rosina 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
195 950615 DOBDA Dominik Beskyd Svrčinovec FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
196 930523 DOBOŠ Marcel ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 7 02.08.2011 30.6.2012
197 960826 DOBOŠ Roman FC Lokom.ŽOS Vrútky ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2015
198 740825 DOMÍK Attila FK Nové Zámky Poľnohosp.Veľký Blh 15 05.08.2011 31.12.2011 RS
199 750921 ĎÖRĎ Jozef Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
200 770831 DOROCIAK Vladimír Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
201 901119 DOSTÁL Rudolf Slovan Podvysoká ŠK Javorník Makov 10 03.08.2011 31.12.2011 CA
202 790114 DRABANT Štefan Tatran Oravské Veselé Družstevník Vasiľov 15 11.08.2011 30.6.2012 DK
203 700823 DRÍGEĽ Ján OFK Družst. Žaškov Sokol Komjatná 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
204 910702 DROZD Dušan Družstevník Sklabiná OFK Stred.Plachtince 15 18.08.2011 30.6.2012 VK
205 890804 DRUGDA Marián FTC Fiľakovo FK Fiľakovské Kováče 15 05.08.2011 30.6.2012 LC
206 960423 DUBEC Jakub VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 13.08.2011 30.6.2012 ZA
207 901002 DUBOVEC Marek Tatran Sučany Javorina Podhradie 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
208 940314 DUBOVSKÝ Branislav Prameň Kováčová MFK Banská Bystrica 10 4.8.2011 30.6.2012
209 950417 DUBŠÍK Marcel OFK Slovenská Ľupča FK Jupie BB-Podlavice 10 05.08.2011 30.6.2012
210 850728 DUĽA Vladimír FK Spišská Nová Ves Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 30.6.2012
211 881011 ĎURAJKA Jaroslav Raven Považ.Bystrica Partizán Súľov 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
212 851108 ĎURATNÝ Libor Raven Považ.Bystrica Jednota Bánová 15 06.08.2011 ZH ZA
213 851108 ĎURATNÝ Libor Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
214 960925 ĎURČÍK Patrik FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 7 11.8.2011 30.6.2012
215 920427 ĎURICA Jakub MFK Strojár Krupina Družstevník Senohrad 15 26.08.2011 30.6.2012 VK
216 890322 ĎURICA Tomáš Baník Ružiná FC Slovan Divín 15 08.08.2011 31.12.2011 LC
217 890830 ĎURINA Lukáš Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váh. 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
218 951018 ĎURINKA Kristián Spartak Radôstka Snaha Zborov n.Bystr. 10 09.08.2011 30.6.2012 CA
219 920412 ĎURIŠ Michal MFK Detva OŠK Stožok 15 01.08.2011 30.6.2012
220 831213 ĎURIŠKO Pavol Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 05.08.2011 31.12.2011 LC
221 730501 ĎURIŠKO Peter Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 03.08.2011 31.1.2012 RS
222 830622 ĎURNEK Ľubomír FK Zástranie TJ Kotrčina Lúčka 10 03.08.2011 30.7.2012
223 890321 DVORSKÝ Lukáš OŠK Bešeňová ŠK Lúčky Kúpele 15 05.08.2011 31.12.2011 LM
224 830207 DZUREK Tomáš Slovan Trstená Sokol Liesek 15 11.8.2011 30.6.2012
225 830731 ERTL Ľuboš MŠK Turany IDOP Lipovec 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
226 930223 FÁBIK Jakub FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 15 10.8.2011 30.6.2013
227 941124 FÁBRY Michal Máj Černová OŠK Švošov 7 05.08.2011 30.6.2012 LM
228 890428 FAJD Matej FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 10 04.08.2011 30.6.2012 LC
229 961008 FANO Patrik TJ Kolárovice Kinex Bytča 10 26.08.2011 30.6.2012
230 960222 FARKAS Dávid TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 10 05.08.2011 30.6.2012 RS
231 950316 FARKAŠ Daniel FK Jesenské TJ Gemerský Jablonec 10 04.08.2011 ZH RS
232 870419 FARKAŠ Ján FK Predmier Tatran Hrabové 10 09.08.2011 30.6.2012
233 890126 FAŠANG Martin Prameň Kováčová Partizán Hrušov 15 16.08.2011 30.6.2012 VK
234 950211 FATĽA Jakub Partizán Čierny Balog FK Obec Lubeník 10 18.08.2011 30.6.2012 RS
235 810420 FAZEKAŠ Peter FC Husiná FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2012 RS
236 740704 FEČKO Peter MŠK Turany Dynamo Krpeľany 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
237 941121 FEHÉR Matej FK Spišská Nová Ves MŠK Žilina 10 12.08.2011 30.6.2012
238 931207 FEKETE Frederik ŠK Sásová Tatran Podkonice 10 12.08.2011 30.6.2012
239 940324 FEKULA Anton Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
240 921106 FERENČÍK Peter Máj Černová Iskra Hrboltová 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
241 961220 FIAČAN Filip MFK Tatran L.Mikuláš Družstevník Kvačany 7 19.08.2011 30.6.2012
242 660207 FICEK Ján Slovan Klokočov ŠK Javorník Makov 10 19.08.2011 30.6.2013
243 840222 FIGA Pavol OŠK Lutila FK Žiar nad Hronom 15 26.08.2011 30.6.2012
244 930401 FILČÁK Daniel ŠKM Liptovský Hrádok ŠK Závažná Poruba 7 4.8.2011 30.6.2012
245 960723 FILIP Patrik Strojár SMZ Vyhne PS Hliník nad Hronom 10 26.08.2011 30.6.2012
246 731116 FILIPIAK Zoltán Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 12.08.2011 30.6.2012
247 900702 FINTA Marek Tatran Bytčica REaMOS K.Lieskovec 15 20.08.2011 31.12.2011 CA
248 870503 FÍZEĽ Michal Baník Kalinovo Družs.Hrnčiarska Ves 15 04.08.2011 30.6.2012
249 740115 FIZEĽ Vladimír Baník Ružiná MFK Spartak Hriňová 10 12.08.2011 30.6.2012
250 881031 FLEŠKO Andrej ŠK Turčian. Štiavnička Družstevník Sklabiňa 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
251 960713 FODOR Oliver MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 10 03.08.2011 30.6.2016
251 931123 FORGÁČ Jakub OFK Podtureň ŠKM Liptovský Hrádok 7 04.08.2011 30.6.2012 LM
252 920310 FORGÁČ Matúš Družs.Tekovské Nemce MFK Nová Baňa 15 18.08.2011 31.12.2011
253 810208 FORGÁČ Peter OŠK Lutila Sokol Dolná Ždaňa 30 4.8.2011 31.12.2011
254 950304 FRAJT Radoslav Slovan Kúpele Sliač MFK Lokomotíva Zvolen 10 04.08.2011 30.6.2012
256 900604 FRAŇA Filip Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011
257 911108 FRANCÚZ Matej MŠK Fomat Martin Tatran Oravské Veselé 15 05.08.2011 31.12.2011 DK
258 740324 FRČKA Roman OTJ Hontianske Nemce Štart Prenčov 15 11.08.2011 30.6.2012
259 940612 FRIČ Marek OŠK Ivachnová OŠK Bešeňová 10 17.08.2011 30.6.2016
260 930917 FRIDRICH Marek Dukla Banská Bystrica Baník Veľký Krtíš 7 11.08.2011 ZH
261 930917 FRIDRICH Marek Baník Veľký Krtíš FK Jupie BB-Podlavice 7 12.08.2011 30.6.2012
262 950220 FRKO Patrik Cemen.Lietavská Lúčka Jednota Bánová 10 03.08.2011 30.6.2014 ZA
263 931130 FRONC Jozef FK 34 Brusno MFK Banská Bystrica 7 12.08.2011 30.6.2012
264 890224 FUČELA Michal MŠK Turany Družstevník Sklabiňa 15 17.08.2011 30.9.2011 MT
265 910212 FÚČELA Peter MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 03.08.2011 31.12.2011 MT
266 960323 FUKAN Ľubomír MŠK Žilina OŠK Rosina 7 19.08.2011 30.6.2012
267 920323 FÜLOP Erik Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 15 4.8.2011 30.6.2012 VK
268 940803 GABĽAS Pavol ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
269 960316 GÁBOR Juraj Družstevník Dražkovce Dukla Banská Bystrica 10 09.08.2011 30.6.2012
270 961122 GÁBOR Stanislav Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
271 930602 GÁBRIŠ Jozef MFK Jelšava MFK Revúca 15 19.08.2011 30.11.2011 RS
272 901129 GAJDOŠ Adam Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011
273 911117 GAJDOŠ Erik Družstevník Východná Družs.Liptov.Štiavnica 15 31.08.2011 30.6.2012 LM
274 870728 GAJDOŠÍK Martin FK Predmier Tatran Hrabové 10 04.08.2011 30.6.2012 ZA
275 870806 GAJDOŠÍK Martin Slávia Staškov FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 25.08.2011 31.12.2011
276 920919 GÁL Robert Poľnohosp.Veľký Blh FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2012 RS
277 960807 GÁLIK Kristián Družs.Oravská Poruba MFK Dolný Kubín 10 03.08.2011 30.6.2015 DK
278 910425 GALKO Michal FC 34 LM - Palúdzka Kriváň Liptov.Ondrašová 15 20.08.2011 30.6.2012 LM
279 810222 GALLIK Daniel Kinex Bytča REaMOS K.Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011 CA
280 930110 GALO Martin Kinex Bytča FKH Hliník 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
281 961206 GALO Tomáš ŠK Tempus R.Sobota ŽP Šport Podbrezová 7 04.08.2011 30.6.2015
282 940823 GAŇA Dominik TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
283 940622 GAŇA Pavol TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
284 910615 GÁPER Daniel MŠK Kys.Nové Mesto FK Lodno 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
285 930922 GARAJ Martin MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 10 02.08.2011 30.6.2012
286 831002 GÁSPÁR Gábor OŠK Radzovce FC 98 Hajnáčka 15 05.08.2011 31.12.2011 LC
287 860219 GÁSPÁR Sebastián FTC Fiľakovo Sportclub Čakanovce 15 06.08.2011 30.6.2012 LC
288 850826 GAŠINEC Peter MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
289 880216 GAŠPARÍK Daniel FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 10 04.08.2011 30.6.2012
290 810319 GAŠPÍR Vladimír Sokol Dolná Ždaňa PS Hliník nad Hronom 15 4.8.2011 30.6.2012
291 920229 GAVLÁK Marek FK Čadca Polom Raková 15 13.08.2011 31.12.2011 CA
292 920717 GAVLAS Jozef FK Čadca Polom Raková 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
293 951018 GAZDA Jozef FK Mesta Tornaľa MŠK Rimavská Sobota 10 11.08.2011 30.6.2012 RS
294 730616 GAŽOVIČ Miroslav Slovan Trstená ŠK Tvrdošín 15 01.08.2011 31.12.2011 DK
295 930312 GEMER Gabriel Družs.Kamené Kosihy TJ Nenince 15 3.8.2011 31.12.2011 VK
296 900311 GIBAĽA Martin Poľnohosp.Veľký Blh Druž.Hrnčiarska Ves 15 12.08.2011 31.12.2011
297 940417 GLONČÁK Filip MFK Tatran L.Mikuláš Kriváň Lipt.Ondrašová 10 06.08.2011 30.6.2012 LM
298 840928 GOČ Peter FK Tisinec Tatran Sučany 15 09.08.2011 30.6.2012
299 870122 GOGA Filip MFK Topvar Topoľčany Prameň Kováčová 10 05.08.2011 31.12.2011
300 950617 GOLIAN Marek MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 10 03.08.2011 30.6.2014
301 911002 GOLIS Peter OŠK Lisková ŠK Agro Baník Dúbrava 10 11.08.2011 30.6.2012 LM
302 761007 GOMBALA Robert ŠM Blhovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2012 RS
303 841011 GONČÁR Michal Tatran Oščadnica FK Čadca 10 05.08.2011 31.12.2011 CA
304 960502 GONDA Andrej MFK Strojár Krupina ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
305 930707 GONDA Jozef TJ Kriváň MFK Spartak Hriňová 10 31.08.2011 30.6.2012
306 901210 GONŠOR Adam MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 15 03.08.2011 31.12.2011 MT
307 660323 GORAL František Družstevník Očová ŠK Rudno nad Hronom 15 26.08.2011 30.6.2012
308 850708 GORGOSZ Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Ďanová 10 03.08.2011 31.12.2011
309 890309 GÖRÖG Karol TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 19.08.2011 31.12.2011 VK
310 810913 GRAJCIAR Slavomír Družstevník Sebechleby MFK Vígľaš-Pstruša 10 11.08.2011 30.6.2012
311 890709 GRANČAY Matej ŠKM Savon B.Bystrica Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
312 900224 GREGÁŇ Erik MFK Lokomotíva Zvolen Družs.Hronská Dúbrava 10 25.08.2011 30.6.2012
313 960426 GREGÁŇ Miroslav Sitno Banská Štiavnica Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2012
314 810901 GREGOR Peter Družstevník Dúbravica ŠK OPL Poniky 10 4.8.2011 30.6.2012
315 941207 GREŇO Miroslav MŠK Kys.Nové Mesto Tatran Krásno n.Kys. 10 30.08.2011 30.6.2013 CA
316 950406 GRIEŠ Jakub FK Biely Potok Máj Černová 10 31.08.2011 30.6.2012 LM
317 960229 GRONKA Michal FC Lokom.ŽOS Vrútky Dynamo Príbovce 7 16.08.2011 30.6.2012
318 950424 GUBALA Jakub Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
319 930614 GUOTH Vladimír OŠK Ivachnová OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2017
320 911123 GUSTIŇÁK Lukáš ŠK Olympia Bobrov Družstevník Vasiľov 15 21.08.2011 31.8.2012 DK
321 960213 HABÁŇ Jozef OŠK Bziny MFK Dolný Kubín 10 4.8.2011 30.6.2015
322 951017 HAJTMAN Richard Inter Bátorová Baník Veľký Krtíš 15 4.8.2011 30.6.2012 VK
323 900320 HAJTMAN Tomáš Baník Veľký Krtíš TJ Nenince 15 4.8.2011 31.12.2011 VK
324 951209 HALAJ Jozef MFK Spartak Hriňová ŠK Kremnička 7 05.08.2011 31.12.2011
325 880805 HALAJ Patrik Tatran Breznička Jednota Málinec 15 03.08.2011 30.6.2012 RS
326 840125 HALAŠ Miroslav OŠK Likavka OŠK Svätý Kríž 15 03.08.2011 30.6.2012 LM
327 940429 HALUŠKA Ján FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 7 02.08.2011 30.6.2012
328 950815 HAMAN Maksym OŠK Snežnica ŠK Radoľa 10 04.08.2011 30.6.2013 ZA
329 820305 HANDEK Jozef OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
330 930723 HANES Vladimír FTC Fiľakovo MFK Banská Bystrica 10 4.8.2011 30.6.2012
331 940727 HANOVEC Simon MŠK Žilina MŠK Fomat Martin 10 05.08.2011 30.6.2012
332 860514 HANYUS František TJ ŠM Blhovce FC 98 Hajnáčka 15 04.08.2011 30.6.2012 LC
333 960630 HANZLÍK Kristián René FC Baník Horná Nitra ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2015
334 910316 HAPČO Peter Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
335 850621 HARCEK Pavol ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
336 881215 HAŠKO Ján ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 26.08.2011 30.6.2012
337 950301 HAŠKO Matej Baník Ružiná FC Slovan Divín 10 01.08.2011 30.6.2014
338 900615 HAVIAR Pavol FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 15 24.8.2011 31.12.2011
339 840630 HAVIAR Peter FK Jupie BB-Podlavice Sokol Medzibrod 15 03.08.2011 31.12.2011
340 961110 HAVRAN Jakub FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 7 09.08.2011 30.6.2012
341 941115 HAVRAN Juraj FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 7 09.08.2011 30.6.2012
342 850429 HAVRILA Jakub Baník Veľký Krtíš Družstevník Sklabiná 15 4.8.2011 30.6.2012 VK
343 910125 HAVRĽA Robert ŠK Hrochoť Družstevník Očová 15 05.08.2011 30.6.2012
344 930804 HEGLAS Dávid ŠK Kremnička Slávia Staškov 10 03.08.2011 ZH CA
345 941006 HENCEL Filip MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 04.08.2011 30.6.2012 MT
346 890618 HERDEĽ Martin MŠK Námestovo Sokol Zubrohlava 30 31.08.2011 ZH DK
347 860815 HERIC Ján ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 01.08.2011 30.6.2012
348 841108 HEROLD Juraj Strojár SMZ Vyhne MFK Žarnovica 15 01.08.2011 31.12.2011
349 920424 HIKANIK Martin Jednota Bánová Cemen.Lietavská Lúčka 15 12.08.2011 30.6.2012 ZA
350 950208 HIRKA Kristián 1.FC Tatran Prešov MŠK Žilina ˇ10 05.08.2011 30.6.2012
351 950401 HÍVEŠ Jozef Druž.Kamenné Kosihy ŠK Kremnička 7 04.08.2011 31.12.2011
352 720104 HÍVEŠ Norbert TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 15.08.2011 31.1.2012 VK
353 841029 HLAVÁČ Tomáš Tatran Bytčica ŠK Lietava 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
354 950621 HLAVÁČ Vladimír Slovan Sliač Kúpele MFK Banská Bystrica 7 11.8.2011 30.6.2012
355 921004 HLAVATÝ Patrik FK Liptovské Vlachy ŠK Agro Baník Dúbrava 10 04.08.2011 31.12.2011
356 910711 HLINKA Michal Máj Černová Iskra Hrboltová 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
357 870120 HLUCHÝ Pavol ŠK Dolný Hričov Cemen.Lietavská Lúčka 15 01.08.2011 30.6.2012 ZA
358 841226 HLUŠÁK Marek ŠK Závažná Poruba FC 34 LM - Palúdzka 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
359 820413 HNÁT Peter OŠK Likavka Sokol Komjatná 15 15.08.2011 30.6.2012 LM
360 751205 HOFERICA Ján REaMOS K.Lieskovec Družs.Hričov.Podhradie 10 10.08.2011 30.6.2012 ZA
361 941009 HOLÁK Martin MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
362 710313 HOLEC Peter REaMOS K.Lieskovec TJ Kolárovice 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
363 880115 HOLÍK Martin Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 2.8.2011 31.12.2011 VK
364 730820 HOLLÝ Marek MŠK Fomat Martin Tatran Oravské Veselé 15 05.08.2011 31.12.2011 DK
365 930811 HOLLÝ Patrik OŠK Ludrová Máj Černová 10 05.08.2011 30.6.2012 LM
366 950403 HOLLÝ Peter Družs.Liptov.Štiavnička Družs.Liptov.Štiavnica 15 02.08.2011 30.6.2012
367 831222 HOLOTA Karol MFK Snina Slovan Agrokom.Budča 15 03.08.2011 30.6.2012
368 791002 HOLUB Ján Baník Veľký Krtíš Sokol Opat.Nová Ves 15 19.08.2011 31.12.2011 VK
369 950710 HOLUBČÍK Jozef FC Oravský Podzámok MFK Banská Bystrica 7 25.8.2011 30.6.2012
370 890906 HOMOLA Andrej ŠK Badín ŠK Sásová 15 04.08.2011 31.12.2011
371 940726 HORÁK Andrej MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 10 04.08.2011 30.6.2012 ZA
372 681223 HORNÁK Stanislav Slovan Rudinská Pokrok Stará Bystrica 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
373 940311 HORNÍK Pavol VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
374 931215 HORVÁT Dávid Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 10 02.08.2011 31.12.2011 LC
375 850123 HORVÁTH Gabriel MFK Jelšava Štart Sirk 10 18.08.2011 30.11.2011 RS
376 930103 HORVÁTH Zsolt Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
377 760409 HOŠALA Ľuboš OŠK Bešeňová Družstevník Mičiná 15 12.08.2011 30.6.2012
378 901126 HRADOVSKÝ Marek CSM Tisovec Slovan Pohron.Polhora 10 10.8.2011 30.6.2012
379 950218 HRANICA Adrián MŠK Žilina OFK Kotešová 7 04.08.2011 30.6.2012
380 950506 HRAŠKO Ján Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 7 18.08.2011 30.6.2012
381 940415 HRIC Patrik MŠK Fomat Martin Tatran Sučany 10 26.08.2011 31.12.2011 MT
382 960508 HRIC Robert ŠKF Kremnica FK Žiar nad Hronom 10 02.08.2011 30.6.2012
383 871214 HRIŇ Daniel Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3.8.2011 31.12.2011 VK
384 881022 HRINÍK Dávid Jednota Bánová FK Zástranie 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
385 960130 HRONEC Jozef ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
386 941106 HRONEC Marek ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
387 870404 HRONEC Miroslav Štart Kokava nad Rim. Sklotatran Poltár 15 04.08.2011 30.6.2012
388 871106 HRUŠKA Lukáš OŠK Baník Stráňavy FK Nesluša 15 01.08.2011 30.6.2012 ZA
389 960422 HRUŠKA Patrik OFK Slovenská Ľupča ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2015
390 940717 HRUŠKA Zdenko FK Čadca MFK Banská Bystrica 7 05.08.2011 30.6.2012
391 940915 HUBOČAN Matúš MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
392 790912 HUBOČAN Miloš OŠK Snežnica Rozvoj Mojš 15 03.08.2011 ZH ZA
393 940720 HUDÁČ Ľubomír FK Svit ŠK Badín 10 01.08.2011 30.6.2012
394 940911 HUDÁK Daniel Sitno Banská Štiavnica Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2012
395 950601 HUĎAN Martin MFK Lokomotíva Zvolen FK Zvolenská Slatina 7 12.08.2011 ZH
396 950601 HUĎAN Martin FK Zvolenská Slatina FK Jupie BB-Podlavice 7 15.08.2011 30.6.2012
397 960621 HUDEC Ivan Prameň Dolná Strehová LAFC Lučenec 10 31.08.2011 30.6.2012 LC
398 960301 HUDEC Marián OFK Ovčiarsko ŠK Dolný Hričov 10 05.08.2011 30.6.2014 ZA
399 940527 HUDEC Miroslav MFK Nová Baňa Partizán Veľká Lehota 7 24.08.2011 ZH
400 831112 HUDEC Peter Iskra Hnúšťa CSM Tisovec 15 15.08.2011 30.6.2012 RS
401 940518 HUDEC Tomáš FK Žiar nad Hronom ŠKF Kremnica 7 02.08.2011 30.6.2013
402 911026 HURAJ Pavol ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 10 02.08.2011 31.12.2011
403 960308 HURÁK Jozef OŠK Bziny MFK Ružomberok 20 10.08.2011 30.6.2012 LM
404 700702 HURÁK Robert CSM Tisovec Iskra Hnúšťa 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
405 761209 HURÍK Ladislav ŠK Metalservis Králiky OFK Slovenská Ľupča 10 03.08.2011 30.6.2012
406 950608 HVIZDÁK Tibor ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 7 02.08.2011 30.6.2012
407 960621 HVOLKA Tomáš FK Nižná MŠK Námestovo 10 14.08.2011 30.6.2012 DK
408 860808 HYČKO Milan Družstevník Ďanová ŠK Dynamo Diviaky 15 06.08.2011 30.6.2012 MT
409 891212 HÝLL Pavol Jednota Bánová OFK Teplička n.Váh. 15 06.08.2011 30.6.2012 ZA
410 910920 CHABAN Marek OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 10 04.08.2011 30.6.2012
411 800423 CHABAN pavol OFK 1950 Priechod Tatran Podkonice 10 02.08.2011 30.6.2012
412 791002 CHALUPKA Peter Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 12.08.2011 31.12.2011 VK
413 940120 CHMELIAR Patrik MŠK Žilina MŠK Kys.Nové Mesto 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
414 910406 CHMÚRA Peter Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 17.08.2011 30.6.2012 CA
415 780511 CHMÚRNY Ján Družstevník Sklabiňa Družstevník Ďanová 10 03.08.2011 31.12.2011
416 900405 CHNÚRIK Jaroslav Polom Raková FK Čadca 10 02.08.2011 30.6.2012 CA
417 951123 CHOVANEC Christián MŠK Fomat Martin Družba Malý Čepčín 10 09.08.2011 30.6.2012 MT
418 900704 CHOVANEC Michal Partizán Čierny Balog ŠK Hronec 10 4.8.2011 30.6.2012
419 950204 CHUDOBA Matej Partizán Ľubeľa OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2012
420 811106 IGO Attila FC 98 Hajnáčka Družstevník Kráľ 15 04.08.2011 31.12.2011 RS
421 960720 ILIEV Jaroslav MŠK Námestovo MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2015
422 950322 ILLÉŠ Richard ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
423 950322 ILLÉŠ Richard ŠK Tempus R.Sobota ŽP Šport Podbrezová 7 04.08.2011 30.6.2014
424 700114 IVAN Ladislav FK Žiar nad Hronom Sokol Dolná Ždaňa 20 24.08.2011 31.12.2011
425 670914 IVÁNYI Miroslav Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 15 03.08.2011 30.6.2012
426 950424 JAKAB Dávid Vinohrad Čebovce ŠK Kremnička 7 05.08.2011 30.6.2012
427 950909 JAMBRICH Matúš 1.FK Horehron Tatran Polomka 7 04.08.2011 ZH
428 950909 JAMBRICH Matúš Tatran Polomka Sokol Braväcovo 7 05.08.2011 30.6.2012
429 960304 JANČI Dalibor OŠK Liptovská Osada FK Biely Potok 10 13.08.2011 30.6.2012 LM
430 910313 JANČI Marek OŠK Baník Stráňavy MŠK Kys.Nové Mesto 15 04.08.2011 31.12.2011 ZA
431 940529 JANČÚCH Michal Raven Považ.Bystrica FK Rajec 10 03.08.2011 ZH ZA
432 740204 JANEČEK Ondrej OŠK Babiná Družs.Hronská Dúbrava 10 18.08.2011 30.6.2012
433 931012 JANÍČEK František OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 10 18.08.2011 30.6.2012
434 880617 JANIČINA Šimon Slovan Dudince Družs.Liptov.Štiavnica 10 05.08.2011 31.12.2011
435 851206 JANIGA Lukáš OŠK Likavka Družs.Lipt.Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
436 861231 JANKOVIČ Ivan FK Púchov FK Predmier 10 25.08.2011 31.12.2011
437 850212 JÁNOŠKA Július Družs.Kosihy nad Ipľom Sokol Opat.Nová Ves 15 15.08.2011 31.1.2012 VK
438 940605 JANOVEC Miroslav ŠK Kremnička FK Šalková 7 11.08.2011 30.6.2012
439 940211 JANOVSKÝ Filip FK Jupie BB-Podlavice OTJ Hontianske Nemce 10 24.8.2011 ZH
440 940211 JANOVSKÝ Filip OTJ Hontianske Nemce ŠK Badín 10 25.8.2011 31.12.2011
441 961023 JANTOŠ Pavol Slovan Klokočov Slávia Staškov 10 02.08.2011 30.6.2012 CA
442 821005 JAROŠ Anton FK Čadca ŠK Čierne 15 08.08.2011 31.12.2011 CA
443 840107 JAŠICA Ľubomír MŠK Námestovo TJ Novoť 15 05.08.2011 30.6.2012
444 870522 JAŠKO Michal Družstevník Valča Prameň Dolná Strehová 15 05.08.2011 31.12.2011 VK
445 950912 JELLUŠ Dominik Tatran Sučany ŠK Badín 10 03.08.2011 30.6.2012
446 930922 JENDRYŠČÍK Adam MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 10 20.08.2011 30.6.2012 CA
447 930625 JESENSKÝ Dušan MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 15 16.08.2011 30.6.2012 MT
448 950810 JESENSKÝ Lukáš MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 10 16.08.2011 30.6.2012 MT
449 940422 JEŽOVICA Rastislav Máj Černová MFK Ružomberok 10 02.08.2011 ZH LM
450 800524 JOZEFÍK Erik OŠK Stožok FC Slovan Divín 15 08.08.2011 31.12.2011 LC
451 810808 JUHÁSZ Zoltán FC 98 Hajnáčka FK Ožďany 15 04.08.2011 31.12.2011 RS
452 841202 JUHOŠ Vladimír ŠK Š-Team Vinica Družstevník Želovce 15 15.08.2011 31.12.2011 VK
453 900301 JUNKA Martin 1.OFC Liptov.Sliače Družs.Lipt.Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
454 960108 JURÁŇ Peter Blatná Habovka MFK Ružomberok 10 01.08.2011 30.6.2015 LM
455 950516 JURÍK Lukáš TJ Pribylina ŠKM Liptovský Hrádok 7 02.08.2011 30.6.2012 LM
456 950516 JURÍK Miroslav MFK Tatran L.Mikuláš TJ Pribylina 7 02.08.2011 ZH LM
457 960101 JURIŠTA Juraj Rozkvet Klubina Snaha Zborov n.Bystr. 10 30.08.2011 30.6.2012 CA
458 961111 KAČMARČÍK Nikolas MFK Goral St.Ľubovňa MŠK Žilina ˇ10 05.08.2011 30.6.2012
459 960202 KADLEC Andrej FK Púchov MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2014
460 800229 KAHÁT Pavol ŠK Štiavnik Kinex Bytča 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
461 810518 KALÁČ Martin ŠKP Detva MFK Detva 10 01.08.2011 30.6.2012
462 890821 KALISKÝ Matej FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
463 800822 KALIŠ Juraj Tatran Sučany Slovan Žabokreky 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
464 960521 KALIVODA Martin MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 10 17.08.2011 30.6.2012
465 870316 KALNICKÝ Miroslav Družstevník Blatnica ŠK Drienok Mošovce 15 02.08.2011 31.12.2011 MT
466 850320 KAMAS Ján Tatran VLM Pliešovce ŠKP Detva 10 01.08.2011 30.6.2012
467 841122 KAMPOŠ Martin Družstevník Veličná Iskra Hrboltová 15 05.08.2011 30.6.2012 LM
468 910402 KÁN Matúš ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 03.08.2011 30.6.2012
469 680306 KANÁT Miloš Baník Ružiná MFK Spartak Hriňová 10 12.08.2011 30.6.2012
470 840302 KANDA Vladimír ŠK Kremnička OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011
471 951004 KANTORÁK Ján Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 10 10.08.2011 30.6.2012 RS
472 900225 KAPUSNIAK Radoslav Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
473 880615 KARAS Karol FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 15 03.08.2011 30.6.2012 RS
474 940125 KARÁSEK Lukáš MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 7 03.08.2011 30.6.2012
475 960830 KARÁSZ Patrik ŠK Bátka MŠK Rimavská Sobota 10 20.08.2011 30.6.2012 RS
476 940305 KARKALÍK Patrik FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 10 05.08.2011 31.12.2011
477 860520 KARLÍK Ján Partizán Čierny Balog Tatran Polomka 10 17.08.2011 30.6.2012
478 900131 KARMAN Matej Družstevník Mýtna MFK Banská Bystrica 10 4.8.2011 30.6.2012
479 910630 KAŠTIER Ján FC Ipeľské Úľany Partizán Hrušov 10 31.08.2011 30.7.2012
480 920301 KATRÁK Tomáš ŠK Turčian. Štiavnička Javorina Podhradie 15 16.08.2011 30.6.2012 MT
481 891025 KAVECKÝ Michal Jednota Bánová TJ Kolárovice 15 05.08.2011 30.6.2012
482 950130 KENDERA Lukáš MFK Ružomberok FK Biely Potok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
483 910420 KERESZTES František Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 02.08.2011 30.6.2014 RS
484 921014 KERESZTES Norbert Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
485 900617 KICKO Stanislav FK Žiar nad Hronom Tatran Bzenica 15 05.08.2011 30.6.2012
486 950317 KIJONKA Jakub MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 10 17.08.2011 31.12.2012 MT
487 870926 KIRN František Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 16.08.2011 30.6.2012 CA
488 890525 KIRN Pavol Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 16.08.2011 30.6.2012 CA
489 940917 KIZEK Jozef Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 10 10.08.2011 30.6.2012 RS
490 900402 KLAČAN Boris FC Lokom.ŽOS Vrútky Turčan Košťany 15 06.08.2011 31.12.2011 MT
491 921024 KLANDÚCH Ľuboš Cemen.Lietavská Lúčka Družstevník Hôrky 15 06.08.2011 30.6.2012 ZA
492 921106 KLATÍK Marek Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 12.08.2011 15.9.2011 VK
493 750119 KLEC Michal FK Trnové FK Rajec 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
494 880331 KLEIN Martin Družstevník Dražkovce Slovan Žabokreky 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
495 950525 KLIMČÍK Lukáš Sokol Liesek ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
496 960420 KLIMO Patrik MFK Lokomotíva Zvolen ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2013
497 830423 KLINEC Tomáš MFK Banská Bystrica FK 34 Brusno 10 4.8.2011 31.12.2011
498 850915 KLOKOČÍK Jozef MŠK Námestovo FC 34 LM - Palúdzka 15 16.08.2011 30.6.2012 LM
499 950519 KMECÍK Matúš MŠK Žilina Kinex Bytča 10 30.08.2011 31.12.2011
500 740412 KMEŤ Roman Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 15 19.08.2011 31.12.2011
501 921201 KNAPEC Lukáš Družstevník Zbýňov Jednota Bánová 10 09.08.2011 31.12.2011
502 900223 KŇAZOVIČ Ján MŠK Kys.Nové Mesto RTJ Brodno 15 26.08.2011 31.12.2011 ZA
503 770709 KNOPP Stanislav OFK Stredné Plachtince Vinohradf Čebovce 15 05.08.2011 30.6.2012 VK
504 931001 KOCTÚR Filip ŠK Selce FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 30.6.2012
505 691031 KOCÚR Milan Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 15 03.08.2011 30.6.2012
506 771111 KOCÚR Miroslav Prameň Kováčová Slovan Agrokom.Budča 15 03.08.2011 30.6.2012
507 941025 KOČÍ Ľudovít Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
508 910920 KOHÁR Matúš ŠK Tvrdošín Blatná Habovka 10 02.08.2011 31.12.2011
509 960410 KOHÁR Michal OŠK Bziny MFK Dolný Kubín 10 4.8.2011 30.6.2015
510 900403 KOCHOL Igor FK Žiar nad Hronom Baník Štiavnické Bane 15 04.08.2011 31.12.2011
511 850616 KOKAVEC Marek Fatran Varín VTJ Rajecké Teplice 15 12.08.2011 31.12.2011
512 670802 KÖKÉNY Attila Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
513 930107 KOLČÁK Peter Oravan Rabča MŠK Námestovo 10 26.08.2011 31.12.2011 DK
514 860927 KOLENČÍK Andrej MŠK Námestovo Družstevník Novoť 15 12.08.2011 31.12.2011
515 960206 KOLENČIN Martin Tatran Bytčica Jednota Bánová 10 27.08.2011 30.6.2012 ZA
516 870821 KOLENO Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Háj 15 30.08.2011 31.12.2011 MT
517 910828 KOLIBAČ Marián REaMOS K.Lieskovec Kysučan Ochodnica 15 31.08.2011 31.12.2011 CA
518 740208 KOLLÁR Rastislav FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 15 05.08.2011 30.6.2012
519 910307 KONDER Michal FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 15 05.08.2011 30.6.2012
520 940531 KONDRLÍK Július MFK Detva ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
521 900423 KONIAR Ján CSM Tisovec Družstevník Klenovec 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
522 910522 KONÔPKA Patrik MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 24.08.2011 31.12.2011
523 890421 KOŇUŠIAK Ľubomír Pokrok Stará Bystrica Rozkvet Klubina 10 16.08.2011 30.6.2012 CA
524 940810 KOŇUŠÍK Martin Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 10 09.08.2011 30.6.2012 CA
525 920424 KOPÁČEK Milan OŠK Bešeňová Družs.Lipt.Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
526 830809 KOPERNICkÝ Marián MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 15 01.08.2011 31.12.2011
527 760623 KOPIC Richard OFK 1950 Priechod Družstevník Baláže 10 05.08.2011 30.6.2012
528 870607 KORBEĽ Miroslav FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 16.08.2011 30.6.2012 MT
529 840905 KORDA Mário Družstevník Valča Družstevník Ďanová 10 03.08.2011 31.12.2011
530 920923 KORTIŠ Marek Prameň Kováčová Družstevník Očová 15 12.08.2011 31.12.2011
531 850815 KOSA Marek Jednota Bánová OŠK Baník Stráňavy 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
532 881110 KOSINKA Michal MŠK Fomat Martin ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
533 920903 KOSTÁN Tomáš Kinex Bytča TJ Divinka 15 09.08.2011 30.6.2012 ZA
534 880810 KOSTRA Martin Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
535 940404 KOSZORÚ Jozef TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 10 12.08.2011 30.6.2012 RS
536 911026 KOŠTIAL Patrik OŠK Liptovská Osada ŠK Agro Baník Dúbrava 10 11.08.2011 31.12.2011 LM
537 910721 KOŤKA Ján Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
538 950807 KOVÁČ Daniel Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
539 900826 KOVÁČ Ivan OFK Slovenská Ľupča Družstevník Strelníky 10 03.08.2011 30.6.2012
540 930907 KOVÁČ Matúš MFK Banská Bystrica ŠK Badín 10 01.08.2011 30.6.2012
541 780429 KOVÁČ Peter Družstevník Sklabiná OFK Olováry 15 20.08.2011 30.6.2012 VK
542 820611 KOVÁČ Peter Družs.Veľké Túrovce Družs.Kosihy nad Ipľom 15 10.8.2011 30.6.2012
543 931207 KOVÁČ Peter FC Husiná Slovan Vidiná 15 03.08.2011 31.12.2011 LC
544 871013 KOVÁČ Roman FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 10.8.2011 30.6.2012
545 960419 KOVÁČ Stanislav TJ Višňové OŠK Rosina 10 05.08.2011 31.12.2011 ZA
546 901015 KOVÁČIK Michal Prameň Kováčová OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011
547 930226 KOVÁČIK Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 4.8.2011 ZH
548 930226 KOVÁČIK Michal OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 10 4.8.2011 30.6.2012
549 920326 KOZMANN Peter Tatran Sučany Javorina Podhradie 15 19.08.2011 30.6.2012 MT
550 780423 KOZUB Milan ŠKM Liptovský Hrádok Sokol Beňadiková 15 04.08.2011 31.12.2011 LM
551 901104 KOŽELUHA Miroslav MŠK Fomat Martin Dynamo Príbovce 15 15.08.2011 30.6.2012 MT
552 921215 KRAHULEC Kamil FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
553 740501 KRAJČ Ladislav Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
554 910209 KRAJČ Martin MFK Strojár Krupina OŠK Sása 15 05.08.2011 31.12.2011
555 890309 KRAJČ Tomáš Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
556 951011 KRAJČI Dávid Družst.Liptov.Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 7 11.08.2011 30.6.2012 LM
557 910430 KRAJČI Milan OFK Kotešová TJ Hlboké 15 19.08.2011 30.6.2012 CA
558 930304 KRAKOVSkÝ Adam OŠK Ivachnová OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2017
559 950107 KRÁĽ Marek MŠK Fomat Martin Pokrok Turčian.Kľačany 10 25.08.2011 31.12.2011 MT
560 900408 KRÁĽ Radovan ŠK Tvrdošín Sokol Liesek 7 02.08.2011 30.6.2012
561 780107 KRÁLIK Peter OŠK Rudina MŠK Kys.Nové Mesto 15 03.08.2011 31.12.2011 ZA
562 911208 KRALINSKÝ Martin Baník Ružiná Slovan Tomášovce 15 4.8.2011 30.6.2012
563 920626 KRÁĽOVIČ Dušan MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 12.08.2011 31.12.2011
564 740201 KRATOCHVÍL Ľubomír Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 12.08.2011 30.6.2012
565 911007 KRČ Martin MFK Banská Bystrica ŠK Hrochoť 15 04.08.2011 31.12.2011
566 960902 KRČMÁRIK Adam MFK Lokomotíva Zvolen ŠK Badín 10 12.08.2011 30.6.2012
567 911006 KREJČI Lukáš ŚK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 09.08.2011 30.1.2012
568 820223 KREKÁŇ Jozef MFK Detva OŠK Stožok 15 01.08.2011 30.6.2012
569 811023 KREMNIČAN Erik TJ Nenince Družstevník Želovce 15 17.08.2011 31.12.2011 VK
570 821117 KRENŽEL Michal FK Čadca Slovan Skalité 10 04.08.2011 31.12.2011 CA
571 921224 KRET Ján Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 12.08.2011 30.6.2012
572 960417 KREVA Michal FC 34 LM - Palúdzka MFK Ružomberok 10 01.08.2011 30.6.2015 LM
573 960213 KRISTÁLY Jakub ŠK Badín FK Jupie BB-Podlavice 7 15.08.2011 31.12.2011
574 941124 KRISTÁLY Martin MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
575 890704 KRIŠKA Boris CSM Tisovec Družstevník Klenovec 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
576 911122 KRIŠKA Branislav CSM Tisovec Slovan Pohron.Polhora 10 10.8.2011 30.6.2012
577 750716 KRIŠTOF Branislav TJ Liptovský Ondrej OFK Práznovce 15 06.08.2011 ZH LM
578 750716 KRIŠTOF Branislav OFK Práznovce ŠKM Liptovský Hrádok 15 06.08.2011 30.6.2012 LM
579 760408 KRIŠTOF Marián OFK Kotešová Kinex Bytča 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
580 790415 KRIŠTOF Martin Tatran Bzenica PS Hliník nad Hronom 15 04.08.2011 ZH
581 960426 KRIŽO Oliver MFK Detva Dukla Banská Bystrica 10 01.08.2011 30.6.2013
582 921201 KRKOŠKA Patrik FK Čadca Polom Raková 15 02.08.2011 30.6.2012 CA
583 790508 KRNÁČ Ivan FK Jupie BB-Podlavice Iskra Horné Pršany 10 03.08.2011 31.12.2011
584 820611 KRNÁČ Jaroslav Druž.Kamenné Kosihy Družstevník Cerovo 10 12.08.2011 31.7.2012
585 960326 KRNÁČ Radoslav Prameň Kováčová Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2012
586 781210 KRNÁČ Tibor Baník Veľký Krtíš OFK Olováry 15 20.08.2011 31.12.2011 VK
587 951018 KRŠÁK Peter Tarran Klin MFK Banská Bystrica 7 12.08.2011 30.62012
588 921013 KRŠKA Tomáš ŠK Lúčky Kúpele OŠK Bešeňová 10 01.08.2011 31.12.2011
589 960403 KRUPPA Kristián FK Poprad MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2015
590 960710 KRUŽIAK Dominik FC 34 LM - Palúdzka MFK Ružomberok 10 01.08.2011 30.6.2015 LM
591 840723 KRUŽLIAK Tomáš Prameň Kováčová OŠK Dobrá Niva 10 22.08.2011 23.9.2011
592 920717 KUBACKÝ Matej ŠK Badín ŠK Sokol Jakub 10 4.8.2011 31.12.2011
593 810504 KUBALA Martin Družs.Liptov.Štiavnica OŠK Lisková 15 04.08.2011 31.12.2011 LM
594 900122 KUBALA Miloš ŠK Radoľa MŠK Kys.Nové Mesto 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
595 921223 KUBALIAK Martin Sklotatran Poltár Slovan Hrnč.Zalužany 10 09.08.2011 31.12.2011
596 830723 KUBÁT Matej ŠK Kremnička FK 34 Brusno 10 05.08.2011 31.12.2011
597 960530 KUBELKA Adam FK Ožďany MŠK Rimavská Sobota 10 19.08.2011 31.12.2011 RS
598 960519 KUBICA Lukáš MŠK Námestovo MFK Ružomberok 10 01.08.2011 30.6.2012 LM
599 770907 KUBICA Rastislav Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 15 20.08.2011 30.6.2012 DK
600 920416 KUBÍK Matej Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váh. 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
601 900402 KUBÍK Pavol FK Zástranie OŠK Snežnica 15 26.08.2011 31.12.2011 ZA
602 861009 KUBIŚ Ján Družstevník Látky ŠKM Liptovský Hrádok 10 15.08.2011 30.11.2011 LM
603 890720 KUBIŠ Mário Družstevník Látky ŠKM Liptovský Hrádok 10 08.08.2011 31.12.2011 LM
604 961102 KUCANSKÝ Jakub Družstevník Bitarová Cemen.Lietavská Lúčka 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
605 870710 KUCBEL Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
606 930914 KUCBEL Martin Prameň Kováčová MFK Lokomotíva Zvolen 10 05.08.2011 31.12.2011
607 880401 KUCKA Michal FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 10 01.08.2011 30.6.2012
608 931225 KUČERA Ján Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 10 10.08.2011 30.6.2012 RS
609 961223 KUČERA Kristián MFK Ružomberok OŠK Ludrová 10 09.08.2011 30.6.2012
610 860221 KUČERA Martin ŠK Selce Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
611 891210 KUČERA Michal MFK Strojár Krupina Družstevník Rykynčice 15 10.8.2011 30.6.2012
612 721002 KUČERA Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 16.08.2011 30.6.2012 MT
613 891213 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 15 02.08.2011 30.6.2012 MT
614 940629 KUČMA Tomáš Dynamo Krpeľany MŠK Turany 10 11.08.2011 30.6.2012 MT
615 890215 KÚDELKA Tomáš Tatran Sučany Javorina Podhradie 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
616 960129 KUCHTA Jakub Baník Veľký Krtíš Dukla Banská Bystrica 10 01.08.2011 30.6.2012
617 810404 KUJAN Milan MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 10 03.08.2011 31.12.2011
618 820720 KUKUČKA Milan Sokol Dolná Ždaňa FO Lovča 15 01.08.2011 30.6.2012
619 900211 KULČÁK Peter Poľnohosp.Veľký Blh FK Ožďany 15 11.08.2011 30.6.2012 RS
620 840621 KULICH Tomáš FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Žabokreky 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
621 960101 KULIŠIAK Patrik Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 11.8.2011 30.6.2012
622 930315 KULLA Andrej Beskyd Svrčinovec FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
623 961119 KULLA Dávid Beskyd Svrčinovec FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
624 941026 KUNÍK Ján FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 05.08.2011 31.12.2011
625 730403 KUNZO František ŠK Badín Tatran Podkonice 10 4.8.2011 30.6.2012
626 800616 KUPEC Ján FK Šalková OFK Slovan Valaská 10 11.8.2011 30.6.2012
627 871227 KUPEC Lukáš Jednota Málinec OŠK Uhorské 15 03.08.2011 31.1.2012 LC
628 921019 KUPEC Lukáš Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 03.08.2011 30.6.2012
629 960211 KUPEC Šimon FK Žiar nad Hronom Dukla Banská Bystrica 10 01.08.2011 30.6.2013
630 920801 KURČÍK Pavel Sklotatran Poltár Družs.Hrnčiarska Ves 15 19.08.2011 31.1.2012 RS
631 961021 KURILLA Patrik Tatran Liptovské Revúce MFK Ružomberok 10 05.08.2011 30.6.2015 LM
632 921111 KURTULÍK Daniel MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 15 4.8.2011 30.6.2012
633 960514 KURTULIK Samuel MŠK Námestovo MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2015 LM
634 921108 KÚŠIK Tomáš Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 15 05.08.2011 30.6.2012
635 870708 KUŠNÍR Dávid OŠK Likavka TJ Valaská Dubová 15 02.08.2011 30.6.2012
636 890830 KUVIK Michal CSM Tisovec Slovan Pohron.Polhora 10 10.8.2011 30.6.2012
637 900308 KUVIK Tomáš Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
638 810107 KUZMA Tomáš TJ Nenince FC Agro Veľ.Čalomija 15 18.08.2011 30.6.2013 VK
639 920705 KYSEĽ Marek Sokol Liesek Mladosť Lučatín 10 03.08.2011 30.6.2012
640 770211 KYTAS Tibor Družstevník Párnica Iskra Hrboltová 15 27.08.2011 30.6.2012 LM
641 910706 LABAJ Radoslav MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Kúpele Sliač 15 31.08.2011 30.6.2012
642 910324 LABANT Michal ŠK Belá TJ Stráža 15 06.08.2011 31.12.2011
643 850710 LABUDA Daniel Jednota Bánová Fatran Dolná Tižina 15 06.08.2011 30.6.2012 ZA
644 950909 LACEK Marek Tatran Klin MFK Banská Bystrica 7 12.08.2011 30.6.2012
645 910302 LACKO Július ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
646 850411 LADŇÁK Marián ŠK Aqua Turč.Teplice MŠK Turany 15 4.8.2011 30.6.2012
647 870124 LAJKA Adam Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
648 921130 LALÍK Erik ŠK Badín PS Hliník nad Hronom 15 26.08.2011 31.12.2011
649 780223 LALO Radoslav FK Žiar nad Hronom ŠK Slaská 10 04.08.2011 30.6.2012
650 910926 LAMOŠ Radovan Pokrok Turčian.Kľačany Štart Priekopa 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
651 951027 LANCINI Robert MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
652 960222 LASÁK Martin Družstevník Kvačany MFK Tatran L.Mikuláš 10 01.08.2011 30.6.2014 LM
653 950805 LAŠŠAN Jakub MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
654 950310 LAŠŠAN Lukáš MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
655 830707 LATINÁK Michal Partizán Osrblie Slovan Tajov 10 01.08.2011 31.12.2011
656 960713 LATINÁK Tomáš ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 7 11.8.2011 30.6.2014
657 940205 LAUČ Lukáš Prameň Kováčová MFK Lokomotíva Zvolen 10 05.08.2011 30.6.2012
658 951228 LAUKO Štefan Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
659 851026 LAUROV Vladimír MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 15 01.08.2011 31.12.2011
660 930112 LAVO Juraj Družstevník Želovce Baník Veľký Krtíš 15 12.08.2011 16.9.2011 VK
661 910901 LAZÍK Lukáš Máj Černová OŠK Ludrová 15 05.08.2011 31.12.2011 LM
662 951029 LAZORIŠÁK Radoslav MFK Snina ŽP Šport Podbrezová 7 04.08.2011 30.6.2014
663 960202 LAZSÍK Štefan OŠK Radzovce ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2015
664 930118 LEDNICkÝ Juraj Iskra Malé Lednice FK Rajec 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
665 950521 LEGÍŇ Milan MFK Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 31.12.2011
666 900226 LEHOCKÝ Adam FK 34 Brusno Mladosť Lučatín 10 05.08.2011 31.12.2011
667 901127 LEHOTSKÝ Peter FC 34 LM - Palúdzka TJ Iľanovo 15 02.08.2011 30.6.2012 LM
668 940316 LELÁK Adam FTC Fiľakovo LAFC Lučenec 10 02.08.2011 30.6.2012 LC
669 911006 LENARD Branislav FK Mesta Tlmače MFK Nová Baňa 15 19.08.2011 31.12.2011
670 870519 LETÁŠ Martin OŠK Lutila Družs.Lovčica-Trubín 10 09.08.2011 30.6.2012
671 950915 LEVICKÝ Rastislav MŠK Fomat Martin Dynamo Príbovce 10 15.08.2011 30.6.2012 MT
672 900205 LIBIAK Peter FK Bušince Prameň Dolná Strehová 15 1.8.2011 30.6.2012 VK
673 830920 LIBO Peter Slovan Sklené Teplice PS Hliník nad Hronom 15 19.08.2011 ZH
674 921109 LIPKA Matej FK Čadca Polom Raková 15 02.08.2011 30.6.2012 CA
675 771002 LÍŠKA Rastislav Baník Ružiná MFK Spartak Hriňová 10 12.08.2011 30.6.2012
676 910116 LÍŠKA Richard MŠK Kys.Nové Mesto RTJ Brodno 15 19.08.2011 31.12.2011 CA
677 960318 LIŽBETIN Jozef MFK Strojár Krupina Družstevník Bzovík 10 05.08.2011 30.6.2012
678 910724 LODERER Adrián FK Strečno Považan Nezbud.Lúčka 15 26.08.2011 ZH ZA
679 880121 LOKŠA Ján FK Čadca Slovan Nová Bystrica 15 04.08.2011 31.12.2011 CA
680 960612 LOMÁZ Tomáš OFK Družst. Žaškov ŽP Šport Podbrezová 7 19.08.2011 30.6.2015
681 920424 LONČÍK Michal OŠK Baník Stráňavy OFK Teplička n.Váh. 15 13.08.2011 30.6.2012 ZA
682 851025 LÖRINC Ladislav TJ Nenince FK Lesenice 15 4.8.2011 31.1.2012 VK
683 930629 LOVÁS Lukáš FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2012
684 950606 LOVICH Dávid Partizán Ľubeľa OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2012
685 851126 LÚČAN Juraj ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Jamník 10 04.08.2011 31.12.2011
686 961214 LUDROVSKÝ Michal Tatran Sučany MŠK Fomat Martin 10 11.08.2011 30.6.2012 MT
687 910701 LUHOVÝ Vladimír FK Púchov FK Predmier 15 09.08.2011 31.12.2011
688 950101 LUKÁČ Patrik MŠK Fomat Martin Družstevník Slovany 15 08.08.2011 30.6.2012 MT
689 870123 LUKÁČ Tomáš OŠK Ivachnová OŠK Bešeňová 10 10.8.2011 31.12.2012
690 920711 LUKÁŠIK Daniel FK Trebostovo Družstevník Dražkovce 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
691 941229 LUPTÁK Jakub OFK Partizánska Ľupča OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2012
692 910429 LUPTÁK Richard MFK Banská Bystrica Iskra Horné Pršany 10 26.08.2011 31.12.2011
693 830509 ĽUPTÁK Roman MFK Detva ŠKP Detva 10 01.08.2011 30.6.2012
694 910601 LUŠŇÁK František FK Čadca Slovan Skalité 10 18.08.2011 31.12.2011 CA
695 950511 MACALA Patrik FK Spišská Nová Ves MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2012
696 860106 MACEJKO Ján ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
697 940801 MACEK Dávid MFK Ružomberok MFK Tatran L.Mikuláš 7 02.08.2011 30.6.2013
698 960504 MACEK Jakub TJ Ostrý Grúň MFK Žarnovica 7 05.08.2011 30.6.2014
699 791104 MACKO Albert MFK Strojár Krupina OŠK Sása 15 05.08.2011 31.12.2011
700 730124 MACKURA Miroslav Družstevník Ďanová FK Trebostovo 10 04.08.2011 31.12.2011
701 960930 MÁCSAI Adam ŠK Rudno nad Hronom MFK Nová Baňa 10 30.08.2011 30.6.2015
702 870115 MAĎAREC Matej OŠK Svätý Kríž OŠK Bešeňová 15 01.08.2011 30.6.2012
703 871113 MADLEŇÁK Ľuboš Oravan Orav.Jasenica Družstevník Vasiľov 15 07.08.2011 30.6.2012 DK
704 950815 MAGA Richard Sokol Komjatná FK Biely Potok 10 02.08.2011 30.6.2012
705 940225 MACHAVA Dominik MFK Lokomotíva Zvolen Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2013
706 851215 MAJER Martin PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 15 05.08.2011 30.6.2012
707 920421 MAJER Matúš FK Jupie BB-Podlavice Družstevník Strelníky 10 03.08.2011 31.12.2011
708 960428 MAJERČÍK Daniel RTJ Brodno Cement.Lietav.Lúčka 7 19.08.2011 30.6.2012
709 960926 MAJERČÍK Kristián MFK Ružomberok FC 34 LM - Palúdzka 7 12.08.2011 30.6.2012
710 950110 MAJERÍK Libor MŠK Fomat Martin MŠK Turany 10 02.08.2011 31.12.2011 MT
711 930402 MAJKÚT František FC Slovan Divín Baník Ružiná 15 17.08.2011 30.6.2012 LC
712 880226 MAJKÚT Marcel CŠK Cinobaňa Jednota Málinec 15 03.08.2011 31.12.2011 RS
713 960512 MAJKÚT Marek 1.FC Lovinobaňa FC Slovan Divín 10 05.08.2011 30.6.2014
714 960522 MAKARA Viktor Vinohrad Čebovce Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
715 960404 MALATINEC Jozef MFK Lokomotíva Zvolen FK Jupie BB-Podlavice 7 04.08.2011 30.6.2012
716 960804 MALATINEC Lukáš Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 10 02.08.2011 30.6.2012
717 890519 MALATINEC Stanislav Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
718 861115 MALÍK Juraj Slovan Skalité Slovan Nová Bystrica 15 12.08.2011 31.12.2011 CA
719 890725 MALIŇÁK Šimon OŠK Likavka FK Biely Potok 15 02.08.2011 30.6.2012
720 730401 MALIŠ Jaroslav Tatran Bzenica PS Hliník nad Hronom 15 04.08.2011 30.6.2012
721 960429 MALKO Jakub MŠK Fomat Martin MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2012
722 910628 MARCINEK Matej MFK Detva ŠKP Detva 10 01.08.2011 30.6.2012
723 810111 MARINEC Ladislav TJ Nenince ŠK Š-Team Vinica 15 4.8.2011 31.12.2011 VK
724 911222 MARKO Ján Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 15 06.08.2011 31.1.2012 LC
725 901119 MARKO Martin FC Slovan Divín Santrio Láza 15 17.08.2011 30.6.2012 LC
726 820515 MARKOVIČ Miroslav Družstevník Ďanová Družstevník Sklabiňa 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
727 920513 MARSINA Roman Kinex Bytča TJ Kolárovice 15 26.08.2011 30.6.2012
728 930926 MARTAN Marek TJ Pribylina ŠKM Liptovský Hrádok 7 01.08.2011 31.12.2011 LM
729 840918 MARTINI Mário MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Gbeľany 15 23.08.2011 30.6.2012 ZA
730 960512 MARTINKA Marián VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 13.08.2011 30.6.2012 ZA
731 620708 MARTINSKÝ Ladislav FC Slovan Divín MŠK Podrečany 15 05.08.2011 31.12.2011 LC
732 880901 MASÁR Stanislav CSM Tisovec Sklotatran Poltár 15 4.8.2011 30.6.2012
733 920312 MASLAŇÁK Lukáš Oravan Orav. Jasenica Slovan Mag.Vavrečka 15 4.8.2011 31.12.2011
734 940130 MASNÝ Ján ŠK Dolný Hričov Kinex Bytča 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
735 850427 MASNÝ Michal ŠK Dolný Hričov OFK Kotešová 15 19.08.2011 30.6.2012 CA
736 960912 MÁTÉ Tomáš ŠK Tempus R.Sobota MŠK Rimavská Sobota 10 20.08.2011 30.6.2012 RS
737 690626 MATEJČÍK Vladimír Rozkvet Klubina Pokrok Stará Bystrica 15 08.08.2011 ZH CA
738 690626 MATEJČÍK Vladimír Pokrok Stará Bystrica Snaha Zborov n.Bystr. 15 09.08.2011 30.6.2012 CA
739 900924 MATEJÍK Jozef Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 10 20.08.2011 30.6.2012 CA
740 930310 MATIKOVSKÝ Frederik Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
741 960504 MATKOVIČ Viktor Sitno Banská Štiavnica Tatran Bzenica 10 26.08.2011 30.6.2012
742 920809 MATLÁK Miroslav FK Čadca Slovan Podvysoká 10 19.08.2011 30.6.2012 CA
743 781214 MATUŠ Marián Družstevník Plášťovce MFK Strojár Krupina 15 03.08.2011 30.6.2012
744 930128 MATÚŠKA Marek MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
745 940607 MAZÚCH Kristián FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 05.08.2011 31.12.2011
746 881031 MAZÚCH Peter ŠKM Savon B.Bystrica Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
747 761015 MAZÚR Peter Cemen.Lietavská Lúčka ŠK Lietava 15 10.08.2011 30.6.2012 ZA
748 750529 MEDVECKÝ Miroslav ŠK Tvrdošín Tatran Orav.Biely Potok 15 04.08.2011 30.6.2012 DK
749 771204 MEDVEĎ Michal Tatran Čierny Balog Sokol Braväcovo 7 04.08.2011 Zh
750 940504 MELČÍK Jaromír MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 04.08.2011 ZH
751 940504 MELČÍK Jaromír ŠK Rudno nad Hronom PS Hliník nad Hronom 10 05.08.2011 30.6.2013
752 731111 MELICHER Pavel Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 12.08.2011 30.6.2012
753 931220 MELICHER Štefan CSM Tisovec MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
754 870615 MELIŠ Marek OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
755 920509 MELIŠEK Lukáš MFK Strojár Krupina Družstevník Rykynčice 10 03.08.2011 30.6.2012
756 910227 MELIŠEK Marek MFK Strojár Krupina Družstevník Rykynčice 15 03.08.2011 30.6.2012
757 770801 MERČIAK Rastislav Prameň Dolná Strehová ŠK L+M Aqua Rapovce 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
758 950830 MESÍK Adam ŠKM Savon B.Bystrica ŠK Badín 10 01.08.2011 30.6.2012
759 960721 MESÍK Lukáš ŠK Selce MFK Banská Bystrica 7 05.08.2011 30.6.2013
760 720623 MESÍK Marián ŠK Selce Družstevník Baláže 10 26.08.2011 30.6.2012
761 930130 MEŠKO Juraj Oravan Brezovica Slovan Trstená 15 04.08.2011 30.6.2012
762 930205 MEŠTER Marek ŠK Badín OTJ Hontianske Nemce 15 25.8.2011 31.12.2011
763 930718 MEZEI Filip FK Žiar nad Hronom OŠK Stará Kremnička 10 11.08.2011 31.12.2011
764 870119 MEZÓ Robert Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
765 880418 MIADOK Lukáš Slovan Tomášovce Slovan Vidiná 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
766 871229 MIČEK Martin OFK Teplička N.Váh. Fatran Dolná Tižina 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
767 881027 MIČIAN Tomáš Fatran Dolná Tižina OFK Teplička n.Váh. 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
768 811128 MIHÁL Boris MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 30.6.2012
769 910424 MIHÁLIK Jozef Spartak Radôstka Slovan Nová Bystrica 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
770 840225 MIHALIK Marek OFK Teplička N.Váh. Jednota Bánová 15 04.08.2011 31.12.2011 ZA
771 880121 MIHÁLIK Štefan Sokol Opat.Nová Ves TJ Nenince 15 04.08.2011 31.1.2012 VK
772 790101 MIHAĽOV Štefan Družs.Liptov.Štiavnica OŠK Svätý Kríž 15 03.08.2011 30.6.2012 LM
773 890427 MIHALOVIČ Marek Slovan Šahy FC Agro Veľká Čalomija 10 10.8.2011 31.12.2011
774 920726 MIHÁLY Dávid ŠK Tempus R.Sobota FK Jesenské 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
775 871108 MICHALEC Martin ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtúreň 15 07.08.2011 30.6.2012 LM
776 850519 MICHALIC Marek Družstevník Párnica Iskra Hrboltová 15 26.08.2011 30.6.2012 LM
777 960503 MICHÁLIK Martin MFK Detva MFK Vígľaš-Pstruša 10 30.08.2011 30.6.2012
778 960503 MICHÁLIK Martin MFK Detva MFK Vígľaš-Pstruša 10 30.08.2011 30.6.2012
779 920701 MICHALINA Rastislav FK Čadca ŠK Javorník Makov 10 03.08.2011 30.6.2012 CA
780 940801 MICHNA Milan MFK Vígľaš-Pstruša MFK Detva 7 16.08.2011 30.6.2012
781 920130 MIKO Maroš OŠK Kamenná Poruba Jednota Bánová 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
782 920410 MIKO Peter FK Rajec Družstevník Zbýňov 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
783 931027 MIKUĽA Jakub FK Rajec FK Ďurčiná 10 31.08.2011 30.6.2012 ZA
784 771201 MIKULKA Tomáš Družs.Liptov.Štiavnica OŠK Svätý Kríž 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
785 931110 MIKUŠ Marek TJ Kriváň OŠK Stožok 10 01.08.2011 30.6.2012
786 930515 MIKUŠIAK Tomáš MFK Tatran L.Mikuláš TJ Iľanovo 10 04.08.2011 ZH LM LM
787 961026 MILO Roman Rozvoj Mojš FK Strečno 10 04.08.2011 30.6.2012 ZA
788 910918 MINARČIN Dominik MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 15 01.08.2011 30.6.2012 ZA
789 930718 MIŠATA Lukáš OŠK Svätý Kríž 1.OFC Liptov.Sliače 10 19.08.2011 30.6.2012 LM
790 910310 MIŠÍK Michal Sokol Dolná Ždaňa Družstevník Pitelová 15 10.8.2011 30.6.2013
791 920720 MIŠÍK Rastislav Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 15 01.08.2011 30.6.2012
792 810624 MIŠKOV Boris Sokol Dolná Ždaňa MFK Žarnovica 15 04.08.2011 31.12.2011
793 921223 MIŠOVIČ Juraj ŠM Gôtovany FC 34 LM-Palúdzka 10 11.08.2011 30.6.2012 LM
794 910913 MOČARNÍK Michal ŠK Závažná Poruba OŠK Jamník 15 03.08.2011 31.1.2012
795 800430 MOJŽIŠKA Ľuboš Slovan Sklené Teplice FK Žiar nad Hronom 10 16.08.2011 30.6.2012
796 940228 MOKRYŠ Daniel Pokrok Stará Bystrica Slovan Nová Bystrica 10 05.08.2011 30.6.2012 CA
797 850827 MOLNÁR Michal ŠK Čajkov OFK 1950 Priechod 10 01.08.2011 30.6.2012
798 910404 MOLNÁR Peter MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Sliač Kúpele 10 4.8.2011 30.6.2012
799 870903 MOLNÁR Tomáš FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
800 880607 MOLNÁR Zsolt FC 98 Hajnáčka FK Fiľakovské Kováče 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
801 960508 MOMČILOV peter Družstevník Príbelce Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
802 860311 MORAVČÍK Jozef Pokrok Ipeľ.Predmostie Družs.Kosihy nad Ipľom 10 10.8.2011 30.6.2012
803 960320 MRAČNÍK Marek ŠK Štiavnik Kinex Bytča 10 04.08.2011 30.6.2012
804 860321 MRÁZ Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 15 06.08.2011 31.12.2011 LM
805 940101 MRÁZ Michal MŠK Žilina MŠK Fomat Martin 10 03.08.2011 30.6.2012 MT
806 940612 MRÁZIK Adam OFK Teplička N.Váh. TJ Považský Chlmec 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
807 890208 MRNÍK Peter FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 03.08.2011 30.6.2012
808 950219 MUDRO)N Martin Družstevník Dlhá n.Or. Tatran Chlebnice 10 01.08.2011 30.6.2012 DK
809 961213 MUDROŇ Tibor Družstevník Dlhá n.Or. Tatran Chlebnice 10 01.08.2011 30.9.2011 DK
810 910311 MUCHA Peter Turčan Košťany FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
811 800708 MURÁŇ Miroslav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 15 03.08.2011 30.6.2012
812 940904 MUŠÁK Jaroslav Tatran Oravské Veselé MFK Banská Bystrica 10 02.08.2011 31.12.2011
813 940424 MÚTŇAN Peter MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
814 930521 MUŽÍK Roman Jednota Bánová Družstevník Hôrky 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
815 930320 MYDLO Peter Slovan Kúpele Sliač MFK Lokomotíva Zvolen 10 25.08.2011 ZH
816 800322 NAGY Attila FC 98 Hajnáčka Družstevník Tachty 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
817 920924 NÁMEŠNÝ Július ŠK Tempus R.Sobota FC 98 Hajnáčka 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
818 940802 NÁSALI Denis Družs.Kamené Kosihy TJ Nenince 10 4.8.2011 31.12.2011 VK
819 770314 NÁSZALY Marián Družs.Kamené Kosihy FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 31.12.2011 VK
820 890311 NEMČEK Jakub OŠK Likavka Sokol Komjatná 15 15.08.2011 30.6.2012 LM
821 740915 NEMČOK Ján Baník Veľký Krtíš OFK Olováry 15 20.08.2011 31.12.2011 VK
822 710926 NEMEC Miroslav ŠK Sásová VTJ Rajecké Teplice 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
823 961208 NEUSCHL Andrej Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 10 02.08.2011 30.6.2012
824 950518 NINÍK Daniel MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 10 02.08.2011 30.6.2012 ZA
825 861116 NOCIAR Michal Družst.Hrnčiarska Ves OŠK Uhorské 15 05.08.2011 31.1.2012 LC
826 770920 NOCIAR Peter Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
827 930105 NOSÁĽ Jaroslav FTC Fiľakovo Slovan Šiat.Bukovinka 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
828 941001 NOSEK Patrik MŠK Fomat Martin FC Lokom.ŽOS Vrútky 10 04.08.2011 30.6.2012 MT
829 950225 NOSKO Filip 1.FK Horehron Spartak Závadka n.Hr. 7 3.8.2011 ZH
830 950225 NOSKO Filip Spartak Závadka n.Hr. Sokol Braväcovo 7 4.8.2011 30.6.2012
831 791005 NOVÁK František ŠK Tvrdošín Družstevník Dlhá n. Or. 15 03.08.2011 31.12.2011 DK
832 790708 NOVÁK Marcel Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 8.8.2011 30.6.2012
833 810924 NOVÁK Michal Lokomotíva Ruskov Druž.Hrnčiarska Ves 15 12.08.2011 30.7.2012
834 820402 NOVÁK Pavol Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 03.08.2011 31.12.2011 VK
835 870730 NOVÁK Peter Prameň Dolná Strehová MFK ZAEL M.Kameň 15 3.8.2011 31.12.2011 VK
836 900925 NOVÁK Tomáš OŠK Ludrová Družs.Lipt.Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
837 960611 NYEKI Nicolas Alexander Družstevník Želovce Baník Veľký Krtíš 10 11.08.2011 31.12.2011 VK
838 910731 OCHODNIČAN Tomáš MŠK Kys.Nové Mesto FK Lodno 10 13.08.2011 31.12.2011 CA
839 930701 OKOŠ Robert FK Mesta Tornaľa Družstevník Gemer 10 12.08.2011 ZH
840 960119 OLÁH Ľubomír ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
841 920104 OLÁH Patrik Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
842 940901 ONDRÁŠIK Martin MFK Detva MFK Lokomotíva Zvolen 10 03.08.2011 30.6.2013
843 891106 ONDRÁŠIK Michal Sklotatran Poltár Baník Kalinovo 15 4.8.2011 31.1.2012
844 860607 ONDREJKA Mário Družs.Liptov.Štiavnica Družs.Lipt.Štiavnička 15 01.08.2011 30.6.2012 LM
845 931126 ONDREJKOV Daniel FK Slovenské Ďarmoty Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
846 811202 ONDREJKOV Ján OFK Stred.Plachtince Baník Veľký Krtíš 15 4.8.2011 30.6.2012 VK
847 861203 ONDRLA Juraj Družstevník Dražkovce TJ Kotrčina Lúčka 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
848 870707 ONDROVIČ Tomáš Máj Černová Iskra Hrboltová 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
849 931027 ONDRUŠ Dávid Máj Černová OŠK Likavka 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
850 851014 ONDRUŠEK Robert OŠK Rudina Slovan Rudinská 15 07.08.2011 31.12.2011 ZA
851 841226 ORAVEC Martin FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 03.08.2011 30.6.2012
852 960216 ORAVKIN Matej ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 7 11.8.2011 30.6.2014
853 840903 OREM Jozef Tatran VLM Pliešovce OŠK Sása 15 05.08.2011 31.12.2011
854 871019 ORŠULIAK Michal OŠK Bziny ŠK Tvrdošín 15 05.08.2011 30.6.2012 DK
855 950420 OTRUBA Matúš MFK Dolný Kubín Dukla Banská Bystrica 10 02.08.2011 30.6.2014
856 801110 OVŠÁK Tomáš Máj Černová Partizán Ľubeľa 15 04.08.2011 31.12.2011 LM
857 960827 OZAN Marián MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 05.08.2011 30.6.2012
858 960506 OZGYIN Michal CŠK Cinobaňa LAFC Lučenec 15 02.08.2011 30.6.2012 LC
859 950523 OZIMÝ Rastislav MŠK Žilina OŠK Baník Stráňavy 10 02.08.2011 30.6.2012 ZA
860 960903 PACALAJ Pavel FK Malá Lehota MFK Nová Baňa 10 02.08.2011 30.6.2015
861 860918 PAFČO Michal ŠK Tvrdošín Oravan Brezovica 15 02.08.2011 31.12.2011 DK
862 790213 PACHER Peter FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 15 19.08.2011 30.6.2012
863 850528 PAIŠ Patrik OFK Kotešová Jednota Bánová 15 17.08.2011 30.6.2012 MT
864 830315 PAJERCHIN Peter ŠKM Liptovský Hrádok Družba Smrečany-Žiar 15 05.08.2011 30.6.2012 LM
865 960524 PAJTA Richard MŠK Námestovo MFK Banská Bystrica 7 11.8.2011 30.6.2012
866 930507 PÁL Dávid Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 2.8.2011 31.12.2011 VK
867 911108 PÁL Patrik Baník Veľký Krtíš Družstevník Príbelce 15 12.08.2011 31.12.2011 VK
868 770527 PAĽAGA Miroslav Slovan Tomášovce Baník Ružiná 20 05.08.2011 30.6.2012
869 750126 PÁLENÍK Ladislav Prameň Kováčová Agro Ostrá Lúka 15 03.08.2011 30.6.2012
870 960606 PÁLEŠ Matej Iskra Hnúšťa ŽP Šport Podbrezová 7 02.08.2011 30.6.2015
871 920202 PÁLEŠ Miroslav MŠK Fomat Martin OFK Slovenské Pravno 15 24.08.2011 31.12.2011 MT
872 741115 PÁLEŠ Štefan Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
873 940326 PALIK Robert ŠKF Kremnica ŠK Kremnička 7 09.08.2011 31.1.2012
874 920925 PALÚCH Peter ŠK Badín PS Hliník nad Hronom 15 26.08.2011 31.12.2011
875 880917 PANČÍK Adam Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 24.8.2011 31.12.2011
876 910715 PANČÍK Patrik Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 10 17.08.2011 30.6.2012
877 820813 PÁNIK Matej MŠK Fomat Martin ŠK Turčian. Štiavnička 15 12.08.2011 31.12.2011
878 921009 PAPŠO Peter OFK Kotešová TJ Hlboké 15 19.08.2011 30.6.2012 CA
879 831013 PARAČ Ján Tatran Bytčica Hviezda Zádubnie 15 10.08.2011 30.6.2012 ZA
880 960213 PÁRIŠ Niko Baník Veľký Krtíš ŽP Šport Podbrezová 7 02.08.2011 30.6.2012
881 961223 PARÍZEK Patrik MŠK Žilina FK Rajec 10 4.8.2011 30.6.2012
882 880817 PAROBEK Matej FK 34 Brusno FK 1928 Jasenie 10 04.08.2011 31.12.2011
883 900127 PASTOREK Juraj OŠK Baník Stráňavy FK Trnové 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
884 961204 PASTUCHA Robert TJ Kolárovice Kinex Bytča 10 26.08.2011 30.6.2012
885 951004 PAŠŠÁK Tomáš Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 10 04.08.2011 30.6.2012 RS
886 851228 PATYK Ján ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
887 871219 PAUČO Adam OŠK Lutila Družstevník Kosorín 10 09.08.2011 31.7.2012
888 931216 PAUČO Michal PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 10 05.08.2011 30.6.2012
889 900429 PAUER Erik MFK Banská Bystrica Slovan Tajov 10 03.08.2011 31.12.2011
890 950424 PAULÍK Tomáš Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 10 02.08.2011 ZH LC
891 890412 PAULÍNY Radoslav ŠK Agro Baník Dúbrava MŠK Turany 15 02.08.2011 31.12.2011 MT
892 900926 PAVLENDA Ondrej Družstevník Bzovík MFK Banská Bystrica 15 4.8.2011 30.6.2012
893 950406 PAVLÍK Pavol TJ Hlboké ŠK Dolný Hričov 10 03.08.2011 30.6.2012 ZA
894 750606 PAVLÍK Tibor REaMOS K.Lieskovec ŠK Radoľa 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
895 800325 PAVLOVKIN Milan FK Mesto Prievidza Družstevník Príbelce 15 04.08.2011 31.12.2011
896 940809 PAVLOVSKÝ Michal FK 1928 Jasenie FK 34 Brusno 7 11.8.2011 30.6.2012
897 830602 PAVLUS Ján REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
898 920310 PAVOLKO Ľubomír FK Čadca Pokrok Stará Bystrica 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
899 721117 PAZÚRIK Peter Slovan Trstená Tatran Orav.Biely Potok 15 03.08.2011 30.6.2012 DK
900 950328 PAŽICKÝ Igor VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 31.08.2011 30.6.2012 ZA
901 870512 PAŽOUT Tomáš FK Jupie BB-Podlavice ŠK Selce 15 02.08.2011 30.6.2012
902 960521 PERAŠÍN Roman Sokol Beňadiková ŠK Závažná Poruba 7 4.8.2011 30.6.2015
903 840614 PERDÍK Igor Družs.Veľké Teriakovce Družs.Hrnčiarska Ves 15 02.08.2011 31.12.2011 RS
904 910523 PÉTER Patrik TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 15.08.2011 31.1.2012 VK
905 960505 PETEREC Michal OFK Partizánska Ľupča OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2012
906 830819 PEŤKOV Peter ŠK Litava MFK Strojár Krupina 15 11.08.2011 ZH VK
907 830819 PEŤKOV Peter MFK Strojár Krupina Družstevník Dačov Lom 15 11.08.2011 31.12.2011 VK
908 800505 PETREK Rastislav Blatná Habovka ŠK Tvrdošín 10 02.08.2011 31.12.2011
909 820730 PETRÍK Erik Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
910 940822 PETRUŽELA Lukáš Družs.Liptov.Štiavnička Družs.Liptov.Štiavnica 15 02.08.2011 30.6.2012
911 840824 PIALA Tomáš FK Rajec Družstevník Zbýňov 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
912 840626 PIJAK Ján ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
913 961105 PIJAK Ondrej Beskyd Svrčinovec FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
914 950406 PIKOŠ Marcel Oravan Rabča FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 30.6.2012
915 911218 PILZ Jozef FK Rajec Družstevník Zbýňov 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
916 940609 PINDURA Marek MFK Ružomberok Máj Černová 10 04.08.2011 30.6.2013 LM
917 841026 PIŇO Tibor Slovan Skalité FK Čadca 10 04.08.2011 31.12.2011 CA
918 660507/HUN PINTÉR Attila László Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
919 880301 PITOŇÁK Stanislav MŠK Fomat Martin ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
920 871122 PIXIADES Ladislav Družs.Kamené Kosihy Baník Veľký Krtíš 15 4.8.2011 31.12.2011 VK
921 911216 PLEŠTIK Matej Partizán Čierny Balog Tatran Polomka 10 02.08.2011 30.6.2012
922 950215 PLŠKO Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2012
923 940128 PODHORA Erik ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
924 800130 PODHRADSKÝ Peter Jednota Bánová Tatran Bytčica 15 24.08.2011 31.12.2011 ZA
925 840505 POLÁČEK Pavol Družstevník Lovčice FK Čadca 10 02.08.2011 30.6.2012 CA
926 871130 POLC Michal MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 03.08.2011 30.6.2013
927 850312 POLIAK Marek Družst.Hrnčiarska Ves OŠK Uhorské 15 05.08.2011 31.1.2012 LC
928 780725 POLIAK Radoslav MFK Strojár Krupina OTJ Hontianske Nemce 10 11.8.2011 30.6.2012
929 821128 POLLÁK Marián Družs.Veľké Teriakovce FK Obec Lubeník 15 10.8.2011 30.6.2012
930 931214 PONICKÝ Tomáš MFK Lokomotíva Zvolen Sokol Trnavá Hora 7 03.08.2011 30.6.2012
931 880512 PORUBČAN Marek Družstevník Visolaje Fatran Dolná Tižina 15 06.08.2011 31.12.2011 ZA
932 861209 PORUBSKÝ Peter ŠK Kremnička ŠK Sokol Staré Hory 15 05.08.2011 30.6.2012
933 740519 PÓSA Tibor ŠK Bátka Družs.Veľké Teriakovce 15 09.08.2011 30.6.2012 RS
934 880311 PRAŠTIAK Matúš ŠK Demänová ŠK Závažná Poruba 10 4.8.2011 30.6.2012
935 811014 PRAVŇAN Milan Družstevník Valča FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
936 910704 PREČUCH Michal ŠK Tempus R.Sobota Iskra Hnúšťa 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
937 800923 PREPELICA Michal Baník Ružiná Baník Kalinovo 10 09.08.2011 31.12.2011
938 781009 PRESPERÍN Emil FC Slovan Divín Slovan Halič 15 03.08.2011 31.12.2011 LC
939 811227 PRÍBELI Peter Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
940 800216 PRIEVALSKÝ Zdeno Sokol Medzibrod Mladosť Lučatín 10 03.08.2011 31.12.2011
941 931209 PRÍSAŽNÝ Benedik Tatran Klin MFK Banská Bystrica 10 02.08.2011 30.6.2012
942 750423 PRIVITZER Richard Družstevník Blatnica Družstevník Ďanová 10 03.08.2011 31.12.2011
943 841104 PSOTKA Michal ŠKM Liptovský Hrádok OFK Podtúreň 15 07.08.2011 30.6.2012 LM
944 890821 PŠENICA Robert FK Jupie BB-Podlavice OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 31.12.2011
945 850428 PUKAČ Ivan FK Žiar nad Hronom Bučina Šáš.Podhradie 15 19.08.2011 30.6.2012
946 880630 PUPÍK Peter Kinex Bytča OFK Kotešová 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
947 930927 PÜŠPÖKY Martin MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 15 19.08.2011 31.12.2011 VK
948 930615 PÜŠPÖKYJakub MFK ZAEL M.Kameň Prameň Dolná Strehová 15 19.08.2011 31.12.2011 VK
949 871121 RÁCZ Ladislav FTC Fiľakovo Družstevník Tachty 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
950 940530 RÁCZ Ladislav TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 10 04.08.2011 30.6.2013 RS
951 971106 RÁCZ Roland ŠK Bátka MŠK Rimavská Sobota 7 20.08.2011 30.6.2012 RS
952 940223 RÁCZ Tomáš FK Jesenské FC 98 Hajnáčka 10 04.08.2011 ZH RS
953 950209 RAČKO René FK Bušince Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
954 720726 RAČKO Zdeno CŠK Cinobaňa Družs.Hrnčiarska Ves 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
955 940518 RADOŠ Kristián Ipeľ Balog nad Ipľom Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 31.7.2012 VK
956 870115 RADOŠ Roman FK Jupie BB-Podlavice Slovan Tajov 7 01.08.2011 30.6.2012
957 930921 RAJNOHA Matej Slovan Nová Bystrica FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
958 800409 RAJPRICH Dušan Slovan Tomášovce MŠK Podrečany 10 12.08.2011 30.6.2012
959 850424 RAJŤUK Robert Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 18.08.2011 30.6.2012
960 920406 RANDIS Jakub Sklotatran Poltár Slovan Vidiná 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
961 930829 RANDIS Matej MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 17.08.2011 ZH
962 930829 RANDIS Matej OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 10 18.08.2011 30.6.2012
963 911220 RANIAK Martin MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 30.6.2012
964 940711 RATKOVSkÝ Marián MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Sliač Kúpele 10 4.8.2011 30.6.2013
965 960926 RAUSA Stanislav MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 4.8.2011 30.6.2012
966 930426 REGINA Tomáš OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 10 4.8.2011 30.6.2012
967 930426 REGINA Tomáš MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 4.8.2011 ZH
968 930905 REHÁK Roman Jednota Bánová Družstevník Hôrky 10 05.08.2011 31.12.2011 ZA
969 780407 RECH Norbert Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 18.08.2011 30.6.2012
970 960313 REMEK Filip ŠK Belá MŠK Žilina 10 12.08.2011 30.6.2012
971 891007 REMEŠ Stanislav MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 15 4.8.2011 30.6.2012
972 851124 RENDEK Jaroslav Baník Horná Nitra OŠK Lutila 15 24.8.2011 31.12.2011
973 750204 REPKA Ladislav MŠK Námestovo Tatran Orav.Biely Potok 15 04.08.2011 30.6.2012 DK
974 920626 REPKA Patrik Spartak Radôstka Pokrok Stará Bystrica 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
975 840408 RÉVAY Matej Prameň Kováčová Sokol Sielnica 15 03.08.2011 31.12.2011
976 951123 REŽŇÁK Matej MFK ZAEL M.Kameň Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
977 950712 RICOTTI Tomáš FK Žiar nad Hronom PS Hliník nad Hronom 10 05.08.2011 30.6.2012
978 931019 RIDZOŇ Marek Iskra Utekáč Iskra Hnúšťa 10 02.08.2011 30.6.2012 RS
979 900618 RIEČAN Martin FK Jupie BB-Podlavice FK Šalková 10 02.08.2011 31.12.2011
980 911015 RIEČAN Tomáš FK Jupie BB-Podlavice Tatran Podkonice 10 02.08.2011 31.12.2011
981 940725 RIPEL Pavol MŠK Žilina Fatran Krasňany 10 03.08.2011 ZH ZA
982 890630 RIŠKA Matej OŠK Lipová OŠK Rosina 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
983 960221 ROLKO Peter Rozvoj Mojš FK Strečno 10 13.08.2011 30.6.2012 ZA
984 860927 ROMAN Juraj ŠK Javorník Makov Polom Raková 15 4.8.2011 31.12.2011
985 950802 ROMANČÍK Matúš Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 7 18.08.2011 30.6.2012
986 950116 ROSENBERG Peter PS Hliník nad Hronom Partizán Prochoť 7 31.08.2011 ZH
987 930623 ROŠKO Patrik ŠK Javorník Makov Spartak Vysoká n.Kys. 7 02.08.2011 30.6.2012
988 960227 ROVŇAN Dominik MFK Lokomotíva Zvolen ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2013
989 921120 ROZIAK Lukáš MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 10 03.08.2011 31.12.2011
990 840701 ROZIM Kamil ŠK Kremnička Tatran Harmanec 10 01.08.2011 30.6.2012
991 940908 RUBINT Štefan FTC Fiľakovo MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2013 RS
992 940314 RUDINSKÝ Jaroslav MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 14.08.2011 ZH
993 940513 RUMANOVSKÝ Martin MFK Banská Bystrica ŽP Šport Podbrezová 7 11.08.2011 30.6.2012
994 940223 RUSKO Lukáš FC Železná Breznica Prameň Kováčová 7 11.08.2011 30.6.2013
995 920907 RUSKO Matúš ŠK Selce Družstevník Baláže 10 26.08.2011 30.6.2012
996 950525 RUSKO Vladimír ŠK Selce FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 30.6.2012
997 931204 RUŽIČKA Milan FK Mesta Tornaľa Klas Stárňa 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
998 961013 RYBÁK Ján OFK Partizánska Ľupča OŠK Bešeňová 10 03.08.2011 30.6.2012
999 940309 RYBKA Tomáš MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 10 16.08.2011 30.6.2012 MT
1000 810503 RYBOŇ Martin REaMOS K.Lieskovec Slovan Rudinská 15 07.08.2011 30.6.2012 CA
1001 960813 RYPÁK Peter OŠK Istebné MFK Dolný Kubín 10 03.08.2011 30.6.2015 DK
1002 920903 SABACKÝ Tomáš Sklotatran Poltár Tatran Breznička 15 17.08.2011 30.6.2012 LC
1003 920227 SABO Radoslav Baník Veľký Krtíš Družstevník Želovce 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
1004 941210 SABOLÍK Miroslav CŠK Cinobaňa ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
1005 940726 SÁDECKÝ Peter VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 31.08.2011 30.6.2012 ZA
1006 961206 SALAI Ladislav MŠK Fomat Martin Družstevník Dražkovce 10 30.08.2011 31.12.2012 MT
1007 951211 SALAJ Pavel Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 10 02.08.2011 30.6.2012 LC
1008 940629 SÁLIŠ Branislav Sokol Medzibrod FK 34 Brusno 7 02.08.2011 30.6.2012
1009 940609 SÁMAL Peter FC Baník Horná Nitra ŠK Kremnička 7 05.08.2011 30.6.2012
1010 920506 SAMUELČÍK Ivan FK 34 Brusno Mladosť Lučatín 10 05.08.2011 31.12.2011
1011 940503 SANITRA Martin MFK Banská Bystrica ŠK Badín 10 03.08.2011 30.6.2012
1012 901023 SARVAŠ Miroslav Baník Ružiná Baník Kalinovo 15 11.8.2011 31.12.2011
1013 800404 SÁSIK Ján Družstevník Cerovo MFK Strojár Krupina 15 03.08.2011 31.12.2011
1014 940621 SAUKA Dominik Baník Ľubietová FK 34 Brusno 7 02.08.2011 30.6.2013
1015 860418 SEBENSKÝ Andrej TJ Nenince OTJ Hontianske Nemce 15 09.08.2011 31.1.2012
1016 941012 SEDLÁČEK Patrik MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 10 4.8.2011 30.6.2012
1017 860315 SEGEČ Miroslav Baník Kalinovo Jednota Málinec 15 03.08.2011 31.1.2012 RS
1018 830301 SEGEČ Peter FTC Fiľakovo Slovan Tomášovce 15 05.08.2011 31.12.2011 LC
1019 910430 SEKEREŠ Ján MFK Detva OŠK Stožok 15 01.08.2011 30.6.2012
1020 840316 SEKULA Ján Slovan Sliač Kúpele ŠK Hrochoť 15 05.08.2011 30.6.2012
1021 761029 SELECKÝ Martin FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 15 05.08.2011 31.12.2011
1022 921022 SENDREI Mário Štart Kokava nad Rim. Sklotatran Poltár 15 04.08.2011 30.6.2012
1023 861205 SENDREI Vladimír Štart Kokava nad Rim. Sklotatran Poltár 15 04.08.2011 30.6.2012
1024 800101 SCHALLER Marek FK Obec Lubeník OŠK Babiná 15 05.08.2011 30.6.2012
1025 780802 SIEKEL Pavol Družstevník Belá TJ Kotrčina Lúčka 15 04.08.2011 31.12.2012 ZA
1026 930723 SIEKELA Lukáš Klas Horné Hámre FK Žiar nad Hronom 10 02.08.2011 30.6.2012
1027 890313 SIMAN Ľubomír MŠK Námestovo Tatran Klin 10 1.8.2011 30.6.2012
1028 930622 SIVIČEK Peter Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 15 10.08.2011 30.6.2012 RS
1029 950601 SKLENKA Jakub FK Žiar nad Hronom Sokol Trnavá Hora 7 03.08.2011 30.6.2012
1030 890216 SKRUTEK Ján Sklotatran Poltár OŠK Uhorské 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
1031 820922 SKRUTEK Marián Družstevník Mýtna FC Slovan Divín 15 19.08.2011 31.12.2011 LC
1032 920401 SLABECIUS Erik ŠK Sásová Tatran Podkonice 10 12.08.2011 30.6.2012
1033 900722 SLABEJ Ján ŠK Agro Baník Dúbrava OFK Partizánska Ľupča 15 20.08.2011 30.6.2012 LM
1034 821123 SLAČKA Michal ŠK Agro Baník Dúbrava Partizán Ľubeľa 15 06.08.2011 31.12.2011 LM
1035 860830 SLANÝ Martin PS Hliník nad Hronom Sitno Banská Štiavnica 15 11.08.2011 31.12.2011
1036 960613 SlÁVIK Martin Družstevník Zbýňov FK Rajec 10 27.08.2011 30.6.2012 ZA
1037 930809 SLAVKOVSkÝ Martin OŠK Uhorské Sklotatran Poltár 15 04.08.2011 30.6.2012
1038 950822 SLAVNÍK Filip Družs.Liptovská Kokava ŠKM Liptovský Hrádok 7 04.08.2011 30.6.2012 LM
1039 930707 SLEZIAK Matej Družs.Liptov.Štiavnička Družs.Liptov.Štiavnica 15 02.08.2011 30.6.2012
1040 890910 SLIACKY Dominik TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 19.08.2011 31.1.2012 VK
1041 920614 SLIACKY Filip Družs.Liptov.Štiavnica Družs.Lipt.Štiavnička 15 01.08.2011 31.12.2011 LM
1042 960608 SLIAČAN Filip MFK Ružomberok MFK Tatran L.Mikuláš 10 24.08.2011 31.12.2011
1043 750512 SLOBODNÍK Branislav ŠK Sásová Tatran Podkonice 10 02.08.2011 30.6.2012
1044 920302 SLOBODNÍK Marcel ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 03.08.2011 30.6.2012
1045 881104 SLOBODNÍK Milan ŠK Selce OFK 1950 Priechod 10 03.08.2011 30.6.2012
1046 960423 SLUŠŇÁK Oliver MFK Dolný Kubín MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2015
1047 941108 SMATANA Martin MFK Tatran L.Mikuláš FC 34 LM - Palúdzka 7 01.08.2011 31.12.2011 LM
1048 950625 SOJKA Miroslav Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 10 04.08.2011 30.6.2012 RS
1049 871008 SOKOL Peter Sokol Medzibrod Mladosť Lučatín 10 03.08.2011 31.12.2011
1050 860423 SOKOL Vladimír Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
1051 931117 SOLÁRIK Miroslav MFK Detva OŠK Stožok 10 01.08.2011 30.6.2012
1052 930707 SPIŠIAK Patrik Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 15 02.08.2011 ZH LC
1053 950924 SPODNIAK Pavol OFK Slovenská Ľupča ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2014
1054 940420 SPRAVAČ Matúš Tatran Polomka Sokol Braväcovo 7 4.8.2011 30.6.2012
1055 931010 STANKO Adrián Poľnohosp.Veľký Blh Družs.Veľké Teriakovce 10 10.08.2011 30.6.2012 RS
1056 880920 STANKO Erik MFK Strojár Krupina OŠK Sása 15 05.08.2011 31.12.2011
1057 850603 STANKO Martin FK 1928 Jasenie TJ Elán Zvolen 15 17.08.2011 30.6.2012
1058 960115 STANKOVIČ Jakub Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 11.08.2011 30.6.2012
1059 940217 STAŇO Peter ŠK Čierne FK Čadca 7 05.08.2011 31.12.2011 CA
1060 960310 STAŠ Martin MŠK Fomat Martin Družstevník Belá 7 19.08.2011 30.6.2012
1061 900108 STRAKA Matej ŠK Badín Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
1062 850521 STRAPKO Michal Prameň Kováčová OŠK Babiná 15 05.08.2011 31.12.2011
1063 820310 STREČOK Jozef ŠK Selce Družstevník Baláže 10 12.08.2011 30.6.2012
1064 891004 STRUHÁR Maroš Sokol Dolná Ždaňa OŠK Lutila 15 4.8.2011 31.12.2011
1065 920415 STRUHÁRIK Pavol Slovan Kúpele Sliač TJ Hronsek 10 31.08.2011 31.12.2011
1066 900929 STUCHLÍK Ján Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
1067 880711 STUCHLÍK Lukáš Slovan Klokočov Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
1068 930915 STUPKA Martin ŠK Závažná Poruba Družstevník Kvačany 10 15.08.2011 30.6.2012 LM
1069 950929 STYK Erik Tatran Podkonice OFK 1950 Priechod 10 03.08.2011 30.6.2012
1070 740609 SUČÁK Roman ŠK Tvrdošín OŠK Pribiš 15 04.08.2011 31.12.2011
1071 960613 SUDIMÁK Jakub MFK Lokomotíva Zvolen ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2013
1072 890504 SÚHRADA Dávid Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 10 02.08.2011 30.6.2012
1073 910805 SUCHÝ Tomáš Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 26.08.2011 30.6.2012 LC
1074 960808 SUJA Adam Slovan Kúpele Sliač MFK Lokomotíva Zvolen 10 04.08.2011 30.6.2013
1075 910813 SUJA Lukáš MFK Detva OŠK Stožok 15 01.08.2011 30.6.2012
1076 880513 SUJA Radovan MFK Detva OŠK Stožok 15 26.08.2011 30.6.2012
1077 800412 SÚKENÍK Milan ŠK Lietava Jednota Bánová 15 26.08.2011 30.6.2012 ZA
1078 840408 SUROVÝ Roman ŠK Agro Baník Dúbrava ŠK Lúčky Kúpele 15 05.08.2011 17.10.2011 LM
1079 911104 SVENTEK Martin Iskra Lietavská Svinná Cemen.Lietavská Lúčka 15 01.08.2011 30.6.2012 ZA
1080 960730 SVETLÁK Erik OŠK Breza ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2015
1081 820218 SVIEČKA Roman Družstevník Visolaje FK Predmier 15 09.08.2011 31.12.2011
1082 950306 SVINČIAK Andrej FK 34 Brusno Sokol Nemecká 10 05.08.2011 ZH
1083 961114 SVITEK Daniel TJ Olešná FK Čadca 7 05.08.2011 30.6.2012 CA
1084 910411 SÝKORA Richard MFK Strojár Krupina OŠK Sása 10 12.08.2011 31.12.2011
1085 930427 SZABÓ Jozef Vinohrad Čebovce Družstevník Cerovo 10 12.08.2011 31.12.2011
1086 920112/ SZABÓ Lukáš ŠK Agro Baník Dúbrava OŠK Ludrová 15 23.08.2011 31.12.2011 LM
1087 820302 SZABÓ Mário OŠK Lieskovec TJ Nenince 15 3.8.2011 30.6.2012 VK
1088 910825 SZABÓ Tomáš ŠK Tempus R.Sobota FK Jesenské 15 02.08.2011 30.6.2012 RS
1089 800728 SZAMOS Daniel FC 98 Hajnáčka FK Ožďany 15 04.08.2011 30.6.2012 RS
1090 930516 SZÁSZ Filip MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 4.8.2011 ZH
1091 930516 SZÁSZ Filip OŠK Brehy OŠK Hodruša-Hámre 10 4.8.2011 30.6.2012
1092 930827 SZÍGYÁRTÓ Dénes TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 10 04.08.2011 30.6.2012 RS
1093 780405 ŠAFRÁNY Peter OŠK Radzovce Družstevník Tachty 15 01.08.2011 31.12.2011 LC
1094 741123 ŠAGÚL Miroslav Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 15 04.08.2011 31.12.2011 RS
1095 951216 ŠAJGALÍK Matej Tatran Podkonice ŽP Šport Podbrezová 7 01.08.2011 30.6.2014
1096 790506 ŠAMAJ Pavol TJ Olešná Slovan Podvysoká 10 18.08.2011 30.6.2012 CA
1097 870128 ŠANDOR Ivan Baník Horná Nitra OŠK Lutila 15 11.08.2011 31.12.2011
1098 830628 ŠÁRI Michal VTJ ŠK Čerenčany FC Husiná 15 16.08.2011 30.6.2012
1099 910112 ŠAVOL Martin MŠK Fomat Martin ŠK Drienok Mošovce 15 02.08.2011 31.12.2011 MT
1100 900210 ŠEDA Patrik Máj Černová Iskra Hrboltová 15 01.08.2011 30.6.2012 LM
1101 690724 ŠEDRO Slavomír Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
1102 960913 ŠENKÁR Samuel Roháče Zuberec MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
1103 910606 ŠENŠEL Jaroslav FC Lokom.ŽOS Vrútky Turčan Košťany 15 06.08.2011 31.12.2011 MT
1104 950330 ŠEREŠ Vojtech Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 10 02.08.2011 Zh LC
1105 860128 ŠESTÁK Alexander Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
1106 940126 ŠIDA Dominik Družs.Lipt.Štiavnička 1.OFC Liptov.Sliače 10 04.08.2011 31.12.2011 LM
1107 801001 ŠIKO Boris OŠK Lieskovec Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 30.6.2012
1108 931118 ŠILON Dávid FK Svit MFK Tatran L.Mikuláš 10 15.08.2011 31.12.2011 LM
1109 960709 ŠIMÁK Jaroslav TJ Hlboké Kinex Bytča 10 04.08.2011 30.6.2013
1110 960120 ŠIMEK Jakub FK Čadca FK Jupie BB-Podlavice 7 11.8.2011 30.6.2013
1111 700719 ŠIMKO Stanislav PS Hliník nad Hronom Sokol Krahule 10 12.08.2011 30.6.2012
1112 890723 ŠIMKOVIČ Marek MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 31.12.2011
1113 960909 ŠINAL Ondrej MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 10 06.08.2011 30.6.2012 CA
1114 870103 ŠINAL Peter Javorina Podhradie ŠK Turčian. Štiavnička 15 04.08.2011 30.6.2012 MT
1115 881019 ŠIROŇ Daniel OŠK Likavka FK Biely Potok 15 02.08.2011 30.6.2012
1116 950930 ŠIŠKA Roman Družs.Liptov.Štiavnica MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2015 LM
1117 960803 ŠIŠKA Tibor OŠK Renop Lipt.Teplá OŠK Bešeňová 10 12.08.2011 30.6.2012
1118 910802 ŠKARČÁK Marcel MFK Lokomotíva Zvolen Prameň Kováčová 10 03.08.2011 31.12.2011
1119 800325 ŠKRTEĽ Michal Slovan Sklené Teplice FK Žiar nad Hronom 10 16.08.2011 30.6.2012
1120 871014 ŠKULTÉTY Jakub Raven Považ.Bystrica Kinex Bytča 15 05.08.2011 30.6.2012 ZA
1121 910919 ŠKULTÉTY Michal MFK Banská Bystrica Sokol Staré Hory 10 02.08.2011 30.6.2012
1122 950428 ŠKULTÉTY Roman Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 10 04.08.2011 30.6.2012 RS
1123 910711 ŠKUTA Tomáš Družstevník Ďanová Družstevník Valča 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1124 930715 ŠKUTA Tomáš OFK Družst. Žaškov MFK Dolný Kubín 10 03.08.2011 30.6.2012 DK
1125 900918 ŠNÚRIK Zdeno Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 26.08.2011 30.6.2012 LC
1126 880930 ŠOLTÉS Tomáš FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15 19.08.2011 31.12.2011 LC
1127 841015 ŠOÓŠ Karol Druž.Kamenné Kosihy Družstevník Cerovo 10 12.08.2011 31.7.2012
1128 951101 ŠOUČÍK Adrián MFK Žarnovica ŠK Voznica 7 24.08.2011 30.6.2012
1129 880420 ŠPÁNIK Gabriel FK Rajec Družstevník Zbýňov 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
1130 840408 ŠPANO Blažej MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 15 05.08.2011 30.6.2012
1131 950614 ŠPAVOR Patrik Družstevník Dlhá n.Or. Tatran Chlebnice 10 01.08.2011 30.6.2013 DK
1132 960403 ŠPIRIAK Jakub ŠK SFM Senec MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2012
1133 801120 ŠPIRIAK Vladimír MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Baník Stráňavy 15 04.08.2011 31.12.2011 ZA
1134 810207 ŠTAFFEN Roman Tatran Bytčica ŠK Lietava 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
1135 870628 ŠTANCEL Stanislav MŠK Fomat Martin Družs.Liptov.Štiavnica 15 02.08.2011 31.12.2011
1136 920222 ŠŤAVINA Máťáš FC 98 Hajnáčka FK Jesenské 15 02.08.2011 31.12.2011 RS
1137 820102 ŠTEFANČÍK Peter ŠK Selce ŠK OPL Poniky 15 03.08.2011 31.12.2011
1138 711218 ŠTEFANKA Milan MFK Žarnovica Strojár SMZ Vyhne 15 01.08.2011 31.12.2011
1139 861218 ŠTENS Tomáš Tatran Bytčica TJ Dlhé Pole 15 12.08.2011 30.6.2012 ZA
1140 930623 ŠTOBER Dávid Sokol Liesek MFK Dolný Kubín 10 02.08.2011 31.1.2012 DK
1141 950426 ŠTRBA Kristián VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
1142 930630 ŠTRBA Lukáš Pokrok Stará Bystrica FK Čadca 10 05.08.2011 31.12.2011 CA
1143 960801 ŠUBA Filip MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 7 03.08.2011 30.6.2012
1144 910411 ŠUBJAK Dávid FK Nižná ŠK Tvrdošín 15 01.08.2011 30.6.2012 DK
1145 950711 ŠUBJAK Ján OŠK Bziny MFK Dolný Kubín 10 02.08.2011 30.6.2014 DK
1146 960102 ŠUFLIARSKY Martin MFK Detva LAFC Lučenec 10 10.08.2011 30.6.2012 LC
1147 960305 ŠUFLIARSKY Michal MFK Spartak Hriňová Dukla Banská Bystrica 10 4.8.2011 30.6.2013
1148 831109 ŠUHAJDA Marcel Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
1149 940907 ŠUCHTÁR Matej MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Jakubovany 10 03.08.2011 ZH LM
1150 950815 ŠULEK Marek Družstevník Očová LAFC Lučenec 10 11.08.2011 30.6.2015 LC
1151 861212 ŠULEK Peter Slovan Tomášovce FK Stará Halič 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
1152 801116 ŠUPINA Peter Cemen.Lietavská Lúčka FK Rajec 15 04.08.2011 30.6.2012
1153 821117 ŠUPINA Roman Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 05.08.2011 31.1.2012 LC
1154 820206 ŠURKA Viktor OŠK Lutila Družstevník Kosorín 10 09.08.2011 1.8.2012
1155 820516 ŠUSTEK Juraj ŠK Javorník Makov Kinex Bytča 15 26.08.2011 31.12.2011
1156 870616 ŠUSTEK Marek Baník Kalinovo Sklotatran Poltár 15 05.08.2011 30.6.2012 LC
1157 960423 ŠUTÝ Rastislav REaMOS K.Lieskovec MŠK Žilina ˇ10 05.08.2011 30.6.2012
1158 920810 ŠVÁBIK Ivan Družstevník Ďanová Družstevník Valča 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1159 960827 ŠVANTNER Peter Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 7 03.08.2011 30.6.2015
1160 760318 ŠVÁRNY Miroslav ŠK Závažná Poruba ŠK Demänová 15 03.08.2011 31.12.2011 LM
1161 940502 ŠVEC Michal FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 05.08.2011 31.12.2011
1162 740802 ŠVIHLA Miroslav Družstevník Kráľ FK Mesta Tornaľa 15 03.08.2011 30.6.2012 RS
1163 840420 TABAČAK Dušan OŠK Likavka ŠK Lúčky Kúpele 15 26.08.2011 31.12.2011 LM
1164 910804 TABAČEK Peter MFK Detva ŠKP Detva 10 01.08.2011 30.6.2012
1165 930402 TAJBOŠ Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Kremnička 7 31.08.2011 31.12.2011
1166 850220 ŤAPAJÁK Dominik MFK Ružomberok Roháče Zuberec 10 12.08.2011 ZH DK
1167 960720 ŤAPAJÁK Rastislav MFK Dolný Kubín Dukla Banská Bystrica 10 03.08.2011 30.6.2015
1168 870715 TARAČ Tomáš Máj Černová OŠK Ludrová 15 05.08.2011 30.6.2012 LM
1169 960806 TARAJ Matúš Roháče Zuberec MFK Ružomberok 10 04.08.2011 30.6.2015 LM
1170 790419 ŤAŠKÝ Lambert Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
1171 951114 TAUFER Ivan MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Sliač Kúpele 10 4.8.2011 30.6.2012
1172 960626 TAVAČ Matej FK Trnové OŠK Baník Stráňavy 10 19.08.2011 30.6.2012
1173 961128 ŤAŽKÝ Juraj Partizán Čierny Balog Tatran Čierny Balog 7 03.08.2011 30.6.2015
1174 860918 TEPLIČANEC Štefan FK Rajec Družstevník Zbýňov 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
1175 950712 TEREN Patrik Slovan Dudince MFK Lokomotíva Zvolen 10 17.08.2011 30.6.2012
1176 941020 THOMKA Daniel ŠK Drienok Mošovce MŠK Fomat Martin 10 03.08.2011 31.7.2012 MT
1177 911129 THOMKA Miroslav FC Lokom.ŽOS Vrútky Slovan Bystrička 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1178 940523 TISOVSKÝ Andrej FC Vion Zlaté Moravce MFK Nová Baňa 10 18.08.2011 ZH
1179 961211 TKÁČ Jozef ŠK 1. FC Lovinobaňa Baník Ružiná 10 17.08.2011 30.6.2012 LC
1180 960211 TLACH Juraj OŠK Rosina FK Trnové 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
1181 891125 TOKÁR Ján ŠK Selce ŠK Sokol Staré Hory 10 10.8.2011 31.12.2011
1182 780520 TOMAHOGH Ján Žiara Horná Štubňa Tatran Turček 10 12.08.2011 30.6.2013
1183 961020 TOMAN Ivan FK Čadca MŠK Kys.Nové Mesto 10 09.08.2011 31.12.2011 ZA
1184 750108 TOMAN Miroslav ŠK Javorník Makov FK Čadca 10 03.08.2011 30.6.2012 CA
1185 960605 TOMAN Pavol FO Malé Zlievce LAFC Lučenec 10 02.08.2011 30.6.2012 LC
1186 751230 TOMAŠKIN Drahomír Družstevník Príbelce OFK Stred.Plachtince 15 18.08.2011 30.6.2012 VK
1187 920406 TOMČÍK Jaroslav Štart Kokava nad Rim. Jednota Málinec 15 03.08.2011 31.12.2011 RS
1188 960917 TOMČÍK Michal ŠK Demänová MFK Tatran L.Mikuláš 10 01.08.2011 30.6.2015 LM
1189 880303 TÓTH Artút Slovan Šahy FC Agro Veľká Čalomija 10 10.8.2011 30.6.2012
1190 830820 TÓTH Gabriel Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 02.08.2011 30.6.2014 RS
1191 851121 TÓTH Peter Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
1192 690627 TÓTH Tibor Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
1193 810120 TÓTH Tibor TJ Nenince Sokol Opat.Nová Ves 15 16.08.2011 31.1.2012 VK
1194 940309 TRABALÍK Michal MFK Dolný Kubín MFK Ružomberok 10 01.08.2011 30.6.2013 LM
1195 830809 TRČAN Ján FK Stará Halič Slovan Tomášovce 15 03.08.2011 30.6.2012 LC
1196 840524 TRČAN Miroslav Jednota Málinec OŠK Uhorské 15 03.08.2011 31.1.2012 LC
1197 621201 TREBUĽA Vladimír OTJ Hontianske Nemce Štart Prenčov 15 11.08.2011 30.6.2012
1198 660530 TRIZNA Miroslav ŠK Badín Iskra Horné Pršany 10 03.08.2011 30.6.2012
1199 960930 TRNAVSKÝ Robert Družstevník Klenovec Iskra Hnúšťa 10 02.08.2011 30.6.2012 RS
1200 961229 TRNKA Jakub FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 10 11.8.2011 31.12.2012
1201 700917 TRNOVEC Jozef ŠK Štiavnik Kinex Bytča 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
1202 940227 TROPEK Tomáš MŠK Námestovo Oravan Rabča 10 26.08.2011 31.12.2011 DK
1203 890207 TRPIŠ Tomáš MŠK Fomat Martin FK Strečno 15 05.08.2011 31.12.2011 ZA
1204 871213 TUHÁRSKY Adam ŠK Litava Partizán Hrušov 15 16.08.2011 31.12.2011 VK
1205 940124 TUMA Tomáš MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
1206 831201 TURČAN Miroslav FK Trnové Jednota Bánová 15 04.08.2011 31.12.2011 ZA
1207 960731 TURČIN Ľuboš ŠK Heľpa FK 09 Bacúch 7 11.8.2011 30.6.2014
1208 901109 TUŽINSKÝ Jakub MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 03.08.2011 30.6.2013
1209 850512 UHLIARIK Peter ŠK Badín Tatran Podkonice 10 02.08.2011 30.6.2012
1210 941011 UHRÍK Dávid FK Lesenice TJ Nenince 10 25.08.2011 31.12.2011 VK
1211 850112 UHRIN Radoslav Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
1212 950212 UKROP Michal Tatran Bzenica PS Hliník nad Hronom 10 05.08.2011 30.6.2012
1213 950820 ULICKÝ Lukáš Družstevník Klenovec MŠK Rimavská Sobota 10 03.08.2011 30.6.2012 RS
1214 960107 ULIČNÝ Andrej Družstevník Kvačany MFK Tatran L.Mikuláš 10 01.08.2011 30.6.2014 LM
1215 910330 ULIČNÝ Michal ŠK Badín Družstevník Baláže 10 05.08.2011 30.6.2012
1216 880513 URAMKIN Martin Družstevník Senohrad Družstevník Príbelce 15 29.08.2011 31.8.2012 VK
1217 910903 URBANČOK Radovan Družstevník Mýtna Družstevník Látky 15 10.8.2011 31.12.2011
1218 871201 URBANÍK Stanislav REaMOS K.Lieskovec Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
1219 780712 URGELA Radoslav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 15 02.08.2011 30.6.2012
1220 760329 URGELA Rastislav Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 15 02.08.2011 30.6.2012
1221 911029 URSÍNY Radoslav ŠK Dynamo Diviaky Družstevník Ďanová 15 06.08.2011 31.12.2011 MT
1222 910606 UŽÍK Lukáš Družstevník Dražkovce Slovan Bystrička 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1223 890619 VÁCLAVÍK Dominik FK Predmier Tatran Hrabové 10 04.08.2011 30.6.2012 ZA
1224 970228 VÁCLAVÍK Rastislav ŠK Tempus R.Sobota MŠK Žilina 10 12.08.2011 30.6.2012 RS
1225 921201 VÁCLAVÍNEK Patrik MFK Jelšava Štart Sirk 10 18.08.2011 30.10.2011 RS
1226 910612 VADEL Roman MŠK Fomat Martin Štart Priekopa 15 19.08.2011 31.12.2011 MT
1227 900621 VAJDA Filip Máj Černová Iskra Hrboltová 15 04.08.2011 30.6.2012 LM
1228 940828 VALACH Ján Slovan Agrokom.Budča Prameň Kováčová 10 11.08.2011 30.6.2012
1229 940331 VALACH Stanislav Baník Horná Nitra MFK Banská Bystrica 10 18.08.2011 30.6.2012
1230 891203 VALÁŠEK Erik ŠK Juventus ZA-Závodie Družstevník Hôrky 10 10.8.2011 31.12.2011
1231 860251 VALEK Daniel Družstevník Medzibrodie Tatran Oravské Veselé 15 04.08.2011 30.6.2012 DK
1232 960709 VÁLEK Nikolas Baník Štiavnické Bane Sitno Banská Štiavnica 10 30.08.2011 30.6.2012
1233 921006 VALENT Matej FK Jupie BB-Podlavice Sklotatran Poltár 15 05.08.2011 30.6.2012 LC
1234 940213 VALENTÍN Matej Prameň Kováčová ŠK Badín 10 02.08.2011 30.6.2012
1235 920802 VALICA Viktor MFK Strojár Krupina FK Požiarnik Uňatín 10 08.08.2011 31.12.2011
1236 880717 VALÍK Marián MŠK Kys.Nové Mesto ŠK Radoľa 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
1237 900115 VALJAŠEK Tomáš MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
1238 940112 VALKO Martin MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 14.08.2011 ZH
1239 940112 VALKO Vojtech MFK Nová Baňa ŠK Rudno nad Hronom 10 14.08.2011 ZH
1240 810326 VANÍK Dušan OFK Slovenská Ľupča Sokol Medzibrod 15 03.08.2011 30.6.2012
1241 840324 VANÍK Matej OFK Slovenská Ľupča Mladosť Lučatín 10 01.08.2011 31.12.2011
1242 800813 VAŇOVEC Peter Tatran Krásno n.Kys. Snaha Zborov n.Bystr. 15 09.08.2011 31.12.2011 CA
1243 880529 VARECHA Mirko Spartak Vysoká n.Kys. ŠK Javorník Makov 10 02.08.2011 30.6.2012
1244 921004 VARGA Ivan MFK Vranov nad Topľou FK 34 Brusno 10 02.08.2011 30.6.2012
1245 941221 VARGA Ronald ŠK Š-Team Vinica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
1246 910613 VARGA Tomáš OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 05.08.2011 ZHC LC
1247 781214 VARHOLÁK Marián Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
1248 800221 VARHOLÁK Miloš Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.08.2011 30.6.2012 VK
1249 911218 VARŠO Michal FC Slovan Divín MŠK Podrečany 15 05.08.2011 31.12.2011 LC
1250 960410 VAVRO Denis FK Tempo Partizánske MŠK Žilina 10 05.08.2011 30.6.2012
1251 940602 VEČEREK Ľuboš Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 10 03.08.2011 30.6.2012 MT
1252 921008 VEČEREK Peter Tatran Zákamenné MŠK Fomat Martin 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
1253 830308 VÉGH Patrik FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 16.08.2011 30.6.2012 MT
1254 931224 VEREŠ Tomáš Raven Považ.Bystrica TJ Fačkov 10 10.08.2011 30.6.2012 ZA
1255 950927 VERNER Ján OFK Slovenská Ľupča ŠK Kremnička 7 18.08.2011 30.6.2012
1256 781001 VESELOVSKÝ Zdeno FC Lokom.ŽOS Vrútky Štart Priekopa 15 20.08.2011 31.12.2011 MT
1257 920603 VESTEG Pavel Prameň Dolná Strehová TJ Veľké Zlievce 15 2.8.2011 30.6.2012 VK
1258 810711 VEVERICA Martin Máj Černová ŠK Lúčky Kúpele 10 05.08.2011 31.12.2012
1259 890712 VICIAN Martin MFK Strojár Krupina Družstevník Rykynčice 15 03.08.2011 30.6.2012
1260 950729 VICIAN Miroslav Sitno Banská Štiavnica ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012
1261 930525 VILIM Michal ŠK Javorník Makov Sokol Beňadiková 15 03.08.2011 31.12.2011 LM
1262 820114 VINCZE Endre Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 10.8.2011 30.6.2014
1263 760727 VINCZE Zoltán Jánošík Rim.Janovce FK Jesenské 15 04.08.2011 30.6.2014 RS
1264 710227 VÍTEK Vladimír Družstevník Ďanová Pokrok Turčian.Kľačany 15 05.08.2011 31.12.2011 MT
1265 740530 VÍZI Norbert Baník Veľký Krtíš OFK Olováry 15 20.08.2011 31.12.2011 VK
1266 800628 VLAČUHA Milan OFK Stred.Plachtince Prameň Dolná Strehová 15 1.8.2011 31.12.2011 VK
1267 831118 VLAČUHA Peter PS Hliník nad Hronom Tatran Bzenica 15 05.08.2011 30.6.2012
1268 920210 VLAS Miroslav Družstevník Ďanová Družstevník Blatnica 15 03.08.2011 30.6.2012 MT
1269 871025 VLČEK Peter FC Lokom.ŽOS Vrútky Družstevník Dražkovce 15 03.08.2011 31.12.2011 MT
1270 800915 VLČEK Rastislav MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 15 07.08.2011 30.6.2012 CA
1271 930408 VLČEK Roman FK Nesluša MŠK Kys.Nové Mesto 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
1272 930804 VLČEK Roman MŠK Žilina FK Nesluša 10 01.08.2011 ZH ZA
1273 901005 VLČEK Tomáš MŠK Fomat Martin Pokrok Turčian.Kľačany 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1274 920822 VNUČÁK Lukáš MŠK Námestovo Slovan Mag.Vavrečka 15 4.8.2011 31.12.2011
1275 880113 VOLEK Martin Jednota Bánová FK Zástranie 15 04.08.2011 30.6.2012 ZA
1276 961001 VONGREJ Miroslav MFK Tatran L.Mikuláš ŠK Závažná Poruba 10 17.08.2011 30.6.2012
1277 960424 VOŠKA Ján Družstevník Vasiľov Oravan Orav.Jasenica 7 02.08.2011 30.6.2012
1278 920305 VRÁBEĽ Juraj ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 03.08.2011 30.6.2012
1279 941109 VRÁBEĽ Martin Iskra Hnúšťa Družstevník Klenovec 10 04.08.2011 30.6.2012 RS
1280 960823 VRÁBEL Timotej Slovan Podvysoká FK Čadca 7 03.08.2011 30.6.2012 CA
1281 960612 VRANA Ľubomír MFK Lokomotíva Zvolen ŽP Šport Podbrezová 7 03.08.2011 30.6.2013
1282 960330 VRBENSKÝ Patrik Partizán Ľubeľa FC 34 LM - Palúdzka 7 03.08.2011 30.6.2012 LM
1283 900922 VRBOVKAI Jozef Inter Bátorová FK Lesenice 15 3.8.2011 30.6.2012 VK
1284 820906 VRBOVKAI Marián TJ Nenince Družs.Kosihy nad Ipľom 15 10.8.2011 31.1.2012
1285 960221 VRŠANSKÝ Matej OFK Ovčiarsko Jednota Bánová 10 04.08.2011 30.6.2012 ZA
1286 930418 VUONG Filip MFK Žarnovica FK Žiar nad Hronom 10 02.08.2011 31.12.2011
1287 880828 VÝLUPOK Peter MFK Banská Bystrica ŠK Badín 15 01.08.2011 31.12.2011
1288 950924 VYSOČAN Marcel ŠK Odeva Lipany ŽP Šport Podbrezová 7 05.08.2011 30.6.2014
1289 870826 VÝVLEK Radko CSM Tisovec FK Obec Lubeník 15 15.08.2011 30.6.2012 RS
1290 840123 WEIS Ľubomír Sitno Banská Štiavnica ŠK Lesy Banská Belá 15 30.08.2011 30.6.2012
1291 900424 WINTER Lukáš FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 15 05.08.2011 30.6.2012
1292 900131 ZADŇAN Maroš FK Rajec TJ Fačkov 15 03.08.2011 30.6.2012 ZA
1293 830415 ZACHAR Gabriel FC Agro Veľká Čalomija Baník Veľký Krtíš 15 05.08.2011 31.12.2011 VK
1294 960702 ZACHAR Jakub ŽP Šport Podbrezová FK Jupie BB-Podlavice 10 10.8.2011 30.6.2012
1295 861014 ZACHAR Juraj Baník Kalinovo ŠK Belá 15 05.08.2011 31.1.2012 ZA
1296 951211 ZAMBOJ Jakub ŠK Badín Slovan Kúpele Sliač 10 18.08.2011 30.6.2012
1297 830111 ZÁTEK Stanislav TJ Hlboké OFK Kotešová 15 19.08.2011 30.6.2012 CA
1298 900128 ZAŤKO Stanislav ŠK Tvrdošín Sokol Liesek 7 02.08.2011 30.6.2012
1299 850112 ZAŤKOV Tomáš Tatran VLM Pliešovce Slovan Dudince 15 03.08.2011 31.12.2011
1300 891224 ZÁTORSKÝ Michal REaMOS K.Lieskovec Slovan Ľadon.Vadičov 15 05.08.2011 30.6.2012 CA
1301 930227 ZÁTROCH Marek ŠK Hrochoť OŠK Lutila 15 24.8.2011 31.12.2011
1302 840920 ZÁTROCH Peter ŠK Hrochoť ŠK OPL Poniky 10 4.8.2011 30.6.2012
1303 890109 ZÁTURECKÝ Juraj MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 03.08.2011 31.12.2011
1304 961114 ZBÝŇOVEC Peter VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 13.08.2011 30.6.2012 ZA
1305 880730 ZELENÁK Lukáš TJ Iľanovo ŠKM Liptovský Hrádok 10 04.08.2011 30.6.2012 LM
1306 950129 ZELENÁK Severín CSM Tisovec MŠK Rimavská Sobota 10 15.08.2011 30.6.2012 RS
1307 770521 ZEMAN Branislav FC Lokom.ŽOS Vrútky Pokrok Turčian.Kľačany 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1308 930714 ZIMAN Marek OŠK Dobrá Niva MFK Lokomotíva Zvolen 7 26.08.2011 30.6.2012
1309 811230 ZIMÁNYI Tomáš FK Mesto Prievidza Jednota Bánová 10 01.08.2011 30.6.2012
1310 930930 ZIMNIKOVAL Maroš FK Šalková FK Jupie BB-Podlavice 7 03.08.2011 31.12.2011
1311 950315 ZMRHALA Jakub FK Ďurčiná FK Rajec 10 31.08.2011 30.6.2012 ZA
1312 841206 ZOŠIAK Robert Prameň Kováčová Sokol Sielnica 15 04.08.2011 31.12.2011
1313 801108 ZSIGMOND Gabriel Ipeľ Balog nad Ipľom ŠK Š-Team Vinica 15 4.8.2011 31.12.2011 VK
1314 961027 ZÚBEK Ján TJ Ostrý Grúň MFK Žarnovica 7 05.08.2011 30.6.2014
1315 831031 ZUZIAK Miroslav Slovan Rudinská REaMOS K.Lieskovec 15 07.08.2011 30.6.2012 CA
1316 700218 ZUZIN Vladimír Družstevník Dačov Lom Družstevník Senohrad 15 30.08.2011 30.6.2012 VK
1317 840521 ZVALO Michal Sokol Hiadeľ OFK 1950 Priechod 10 01.08.2011 30.6.2012
1318 940203 ŽELIEZKA Robert MFK Lokomotíva Zvolen MFK Strojár Krupina 10 11.8.2011 ZH
1319 850513 ŽIAK Ján Sokol Dolná Ždaňa FK Žiar nad Hronom 15 04.08.2011 31.12.2011
1320 910111 ŽIARAN Jozef OŠK Ludrová Družs.Liptov.Štiavnica 15 02.08.2011 31.12.2011
1321 930906 ŽIDEK Robert VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
1322 950401 ŽIDEK Tomáš VTJ Rajecké Teplice FK Rajec 10 05.08.2011 30.6.2012 ZA
1323 941124 ŽILA Richard OFK Slovenská Ľupča FK Šalková 7 02.08.2011 30.6.2012
1324 871125 ŽILÁK Andrej Družstevník Sklabiňa Pokrok Turčian.Kľačany 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1325 830125 ŽILKA Michal FC Slovan Divín Družstevník Mýtna 15 19.08.2011 31.12.2011 LC
1326 931108 ŽILKA Tomáš FK Svit MFK Tatran L.Mikuláš 10 15.08.2011 31.12.2011 LM
1327 960430 ŽINGOR Jaroslav Družstevník Sklabiná Baník Veľký Krtíš 10 4.8.2011 30.6.2012 VK
1328 880102 ŽINGOR Viktor Družstevník Sklabiná OFK Olováry 15 20.08.2011 30.6.2012 VK
1329 941122 ŽIŠKA Andrej ŠKM Savon B.Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 7 05.08.2011 30.6.2012
1330 960821 ŽONDA Marián MFK Banská Bystrica ŠK Kremnička 7 05.08.2011 31.12.2011
1331 870106 ŽÚBOR Pavol Družstevník Ďanová Družstevník Dubové 15 04.08.2011 31.12.2011 MT
1332 901210 ŽUCHA Marián Jednota Bánová ŠK Podhorie 15 06.08.2011 30.6.2012 ZA
1333 930607 ŽULKO Martin Sokol Liesek ŠK Kremnička 7 04.08.2011 30.6.2012

schválené prestupy

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum podľa článku pozn.
1 900328 ÁBELOVSKÝ Martin Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.8.2011 11/1 VK
2 860421 ADAMEC Ľubomír Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 15 17.8.2011 11/1
3 900701 ADAMOVSKÝ Anton FK Terchová ŠK Gbeľany 15 23.8.2011 11/1 ZA
4 840306 BAČÍK Stanislav MFK Strojár Krupina Slovan Dudince 15 2.8.2011 11/1
5 910312 BADÍK Roman TJ Višňové Družstevník Turie 7 15.8.2011 11/1
6 910522 BALA Dávid Slovan Levice Slovan Dudince 15 2.8.2011 11/1
7 850716 BALÁZS Csaba FC Husiná OŠK Boľkovce 15 4.8.2011 11/1 LC
8 921017 BALÁŽ Attila FC Husiná OŠK Boľkovce 15 4.8.2011 11/1 LC
9 920609 BALYO Andreas ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 3.8.2011 11/1
10 901225 BANGA Ján Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 5.8.2011 11/1 LC
11 940322 BÁNOVSKÝ Andrej Dukla Banská Bystrica MFK Banská Bystrica 10 2.8.2011 11/1
12 890320 BARAN Radoslav Družs.Janova Lehota FK Žiar nad Hronom 10 16.8.2011 11/1
13 710312 BARI Alexander OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
14 720505 BENCSIK Gabriel OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 8.8.2011 11/1 LC
15 790817 BERAN Miroslav FC Slovan Divín CŠK Cinobaňa 15 2.8.2011 11/1 LC
16 961001 BESZÉDES Vladim MŠK Kys.Nové Mesto Jednota Bánová 10 26.8.2011 11/1 ZA
17 850307 BOGDÁŇ Henrich OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
18 680130 BOROŠ Zdeno Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 15 22.8.2011 11/1
19 860323 BRISUDA Peter OFK Malženice Slovan Nová Bystrica 15 12.8.2011 11/1 CA
20 920106 BUDINSKÝ Dávid Sitno Ban.Štiavnica Baník Štiavnické Bane 15 3.8.2011 11/1
21 930509 BUDINSKÝ Viktor Sitno Ban.Štiavnica Dukla Banská Bystrica 10 3.8.2011 11/1
22 941112 BÚRI Patrik MFK Žarnovica Klas Horné Hámre 10 4.8.2011 11/1
23 871123 CIESARÍK Tomáš Kinex Bytča TJ Hlboké 15 12.8.2011 11/1 ZA
24 770726 CSOMOR Csaba OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
25 900813 CÚTH Peter ŠK Š-Team Vinica OFK Stred.Plachtince 15 18.8.2011 11/1 VK
26 810221 CVACHO Michal ŠK Juventus ZA-Závodie OŠK Snežnica 15 20.8.2011 11/1 CA
27 761027 CVEJKUŠ Marián MFK Lokomotíva Zvolen Slovan Agrokom.Budča 15 31.8.2011 11/1
28 941128 CVENGROŠ Marek FK Biely Potok Poľana Hubová 10 5.8.2011 11/1 LM
29 720422 CZÚZ Július OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
30 880518 ČAVAJDA Lukáš MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Snežnica 10 4.8.2011 11/1
31 800905 ČERVENEC Ľuboš Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kys.Nové Mesto ˇ15 3.8.2011 11/1 ZA
32 930202 DARABI Richard TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 10 12.8.2011 11/1
33 581211 DEBNÁR Jozef Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 2.8.2011 11/1
34 861208 DEBNÁR Zdenko Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 2.8.2011 11/1
35 930121 DIAN Ján ŠK Badín TJ Hronsek 10 31.8.2011 11/1
36 940906 DOLINSKÝ Igor MŠK Fomat Martin FC TVS Kláštor p.Zniev. 10 4.8.2011 11/1 MT
37 921126 DRMAJ Patrik OFK Slovenská Ľupča Sokol Hiadeľ 10 12.8.2011 11/1
38 940206 DUBOVAN Ladislav MŠK Žilina FK Rajec 10 3.8.2011 11/1 ZA
39 940828 DVORSKÝ Patrik FK Biely Potok Poľana Hubová 10 5.8.2011 11/1 LM
40 950316 FARKAŠ Daniel TJ Gemerský Jablonec FC 98 Hajnáčka 15 3.8.2011 11/1 RS
41 891106 FARKAŠ Richard FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 10 4.8.2011 11/1 LC
42 911005 FARKAŠ Štefan FTC Fiľakovo OŠK Radzovce 10 4.8.2011 11/1 LC
43 910521 FENDEK Jakub FAM Poprad ŠK Hronec 10 2.8.2011 11/1
44 680410 FERKO Maroš ŠK Slaská FK Žiar nad Hronom 10 16.8.2011 11/1
45 650709 FILČÍK Pavol Slovan Tomášovce CŠK Cinobaňa 15 2.8.2011 11/1 LC
46 800910 GAJDOŠÍK Martin Kinex Bytča FKH Hliník 15 17.8.2011 11/1 CA
47 950712 GARAJ Dávid Dukla Banská Bystrica FK Jupie BB-Podlavice 10 5.8.2011 11/1
48 890907 GARAJ Michal TJ Hronsek OFK Veľká Lúka 10 2.8.2011 11/1
49 930804 GARČEK Matej Havran Ľubochňa FK Biely Potok 10 2.8.2011 11/1
50 950412 GAŠINEC Marek MŠK Kys.Nové Mesto FK Nesluša 10 1.8.2011 11/1 CA
51 840715 GÁŠPÁR Jaroslav OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
52 790129 GAŠPIERIK Ladislav FK Zástranie Slovan Ľadon.Vadičov 15 5.8.2011 11/1 CA
53 950326 GEREBENITS Robert Cement.Lietav.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 10 26.8.2011 11/1 ZA
54 921204 GOLIAN Štefan ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 3.8.2011 11/1
55 921118 GREGOR Tibor ČFK Nitra MFK Nová Baňa 15 3.8.2011 11/1
56 920518 HARING Milan Sokol Medzibrod OFK Stred. Plachtince 15 5.8.2011 11/1 VK
57 910518 HARING Miroslav Sokol Medzibrod OFK Stred.Plachtince 15 18.8.2011 11/1 VK
58 820701 HAZUCHA Roman Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 5.8.2011 11/1 LC
59 790618 HEJČÍK Robert FC Junior Radvaň MFK Banská Bystrica 10 2.8.2011 11/1
60 890618 HERDEĽ Martin Sokol Zubrohlava ŠK Olympia Bobrov 15 31.8.2011 11/1 DK
61 870426 HÍVEŠ Norbert Družs.Kamenné Kosihy Sokol Opatov.Nová Ves 15 17.8.2011 11/1
62 900814 HOLIČKA Marcel Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 2.8.2011 11/1
63 890216 HOLOVIC Jozef Baník Veľký Krtíš FK Slovenské Ďarmoty 15 17.8.2011 11/1 VK
64 880622 HOLÝ Stanislav MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 3.8.2011 11/1
65 950718 HRABOVSKÝ Juraj MFK Revúca Tatran Polomka 10 17.8.2011 11/1
66 850122 HRONEC Tomáš Baník Kalinovo Družs.Veľké Teriakovce 15 19.8.2011 11/1
67 771013 HURÁK Miroslav MŠK Námestovo Družstevník Ťapešovo 10 4.8.2011 11/1
68 850414 HUŤKA Lukáš Sokol Medzibrod Sokol Hiadeľ 10 8.8.2011 11/1
69 921229 CHODELKA Martin TJ Považský Chlmec Jednota Bánová 15 12.8.2011 11/1 ZA
70 950323 CHOVAN Michal Sitno Ban.Štiavnica Dukla Banská Bystrica 10 3.8.2011 11/1
71 861126 CHROMÍK Michal Baník Horná Nitra OŠK Lutila 15 11.8.2011 11/1
72 880705 CHRÚST Juraj Družstevník Víťaz Kinex Bytča 15 4.8.2011 11/1
73 790115 IŠTVÁN Radoslav FK Zvolenská Slatina Slovan Kúpele Sliač 15 5.8.2011 11/1
74 920405 JAKUBČÍK Jakub Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 15 9.8.2011 11/1 ZA
75 840206 JAKUBEC Pavel MFK Rusovce Sokol Opatov.Nová Ves 15 16.8.2011 11/1 VK
76 960413 JANŠÍK Maroš Družs.Lovčica-Trubín FK Žiar nad Hronom 10 4.8.2011 11/1
77 940422 JEŽOVICA Rastislav MFK Ružomberok OŠK Bešeňová 10 3.8.2011 11/1 LM
78 810319 KADEŘÁBEK Peter MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 15 5.8.2011 11/1
79 870619 KALEJA Boris MFK Revúca Tatran Muráň 15 18.8.2011 11/1 RS
80 771026 KAPLÁNEK Miroslav OŠK Bziny OŠK Bešeňová 15 1.8.2011 11/1
81 940916 KAŠUBA Erik MŠK Žilina FK Rajec 10 4.8.2011 11/1
82 921012 KELEMEN Dávid FC Husiná OŠK Boľkovce 15 4.8.2011 11/1 LC
83 950111 KLAČANSKÝ Šimon OFK Solčany MŠK Žilina 10 5.8.2011 11/1
84 860425 KLAGO Michal Tatran Turzovka Slovan Podvysoká 15 3.8.2011 11/1 CA
85 830423 KLINEC Tomáš ŠK Metalservis Králiky MFK Banská Bystrica 10 4.8.2011 11/1
86 930210 KOBOLKA Patrik FK Čadca Slávia Staškov 10 3.8.2011 11/1 CA
87 860902 KOCKA Peter Družstevník Dačov Lom Tatran VLM Pliešovce 10 3.8.2011 11/1
88 690423 KOHÚT Ján Partizán Ľubeľa Družs.Liptov.Štiavnica 15 4.8.2011 11/1
89 690423 KOHÚT Ján Partizán Ľubeľa Družs.Liptov.Štiavnica 15 4.8.2011 11/1
90 770706 KOLENKÁŠ Peter OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 5.8.2011 11/1 LC
91 930308 KONČEK Adrián ŠK Tempus R.Sobota FC 98 Hajnáčka 15 3.8.2011 11/1 LC
92 651127 KOPÁČEK Milan OŠK Bešeňová Družs.Liptov.Štiavnička 15 4.8.2011 11/1 LM
93 931119 KOPAS Martin OŠK Snežnica MŠK Kys.Nové Mesto 10 3.8.2011 11/1 ZA
94 761204 KOREŇ Peter FC Slovan Divín Prameň Dolná Strehová 15 1.8.2011 11/1 VK
95 840906 KORPONAI Attila FC Husiná OŠK Boľkovce 15 4.8.2011 11/1 LC
96 831026 KOTRÍK Michal FK Rajec FK Ďurčiná 15 3.8.2011 11/1 ZA
97 670904 KRÁĽ Vladimír OŠK Stožok MFK Vígľaš-Pstruša 15 26.8.2011 11/1
98 940717 KRELLA Dávid Partizán Čierny Balog Slovan Beňuš 10 15.8.2011 11/1
99 790531 KRÍŽ Tomáš ŠKF Kremnica Tatran Turček 15 17.8.2011 11/1 MT
100 890703 KRNÁČ Andrej Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 2.8.2011 11/1
101 860403 KUBALA Matej MŠK Kys.Nové Mesto Spartak Radôstka 10 10.8.2011 11/1
102 870908 KUBÍK Milan FK Žiar nad Hronom Inter Horná Ves 15 1.8.2011 11/1
103 770630 KÚDELKA Daniel MŠK Turany IDOP Lipovec 15 5.8.2011 11/1 MT
104 900118 KUCHÁRIK Tomáš ŠKM Liptovský Hrádok OŠK Jamník 15 3.8.2011 11/1
105 920422 KURACINA Daniel OŠK Istebné Sokol Komjatná 15 4.8.2011 11/1 LM
106 930717 KURIC Jozef FK Jupie BB-Podlavice ŠK Hrochoť 10 17.8.2011 11/1
107 930714 KYSEĽ Martin Tatran VLM Pliešovce NFK Lokomot.Zvolen 10 3.8.2011 11/1
108 731017 KYSELA Rastislav OFK Teplička n.Váhom TJ Kotrčina Lúčka 15 24.8.2011 11/.1 ZA
109 890525 LACH Marek Družstevník Párnica ŠK Tvrdošín 15 5.8.2011 11/1 DK
110 930309 LAMLECH Marián Štart Veľké Rovné OFK Kotešová 15 13.8.2011 11/1 ZA
111 910322 LEPKO Matúš Partizán Čierny Balog FK 09 Bacúch 10 3.8.2011 11/1
112 680402 LOJDL Stanislav Fatran Varín FK Lodno 15 19.8.2011 11/1
113 910914 LOVÁS Július OFK Kotešová TJ Pšurnovice 10 2.8.2011 11/1
114 921018 MACSADI Boris MFK Lokomotíva Zvolen OŠK Lieskovec 15 5.8.2011 11/1
115 950606 MAG Ján FTC Fiľakovo FC 98 Hajnáčka 10 2.8.2011 11/1 LC
116 830821 MAGYAR Lórant OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
117 931225 MAJER Ivan FK Šalková Družstevník Strelníky 10 3.8.2011 11/1
118 881218 MAJERČÍK Roman MFK Nová Baňa ŠK Kovo Hron.Beňadik 10 31.8.2011 11/1.
119 850226/SRB MAJOR Damir Partizán Bardejov MŠK Turany 15 12.8.2011 11/1
120 880803 MÁK Dávid OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
121 880504 MARČÁK František MŠK Kys.Nové Mesto TJ Olešná 15 11.8.2011 11/1 CA
122 861022 MARTIKÁN Marián REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 10 19.8.2011 11/1 CA
123 901129 MARTINČEK Michal OŠK Nededza TJ Kotrčina Lúčka 15 3.8.2011 11/1
124 961128 MARTINEC Filip ŠK Heľpa Sokol Braväcovo 7 5.8.2011 11/1
125 840122 MASLÍK Rastislav MŠK Turany Slávia Staškov 15 31.8.2011 11/1 CA
126 840602 MATEJKIN Jaroslav ŠK Litava Družstevník Dačov Lom 15 11.8.2011 11/1 VK
127 781210 MATEJKO Dušan OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 10 4.8.2011 11/1 LM
128 910801 MATUŠKA Ján OŠK Baník Stráňavy Cemen.Lietavská Lúčka 15 31.8.2011 11/1 ZA
129 911125 MATUŠKA Miloš Bučina Šáš.Podhradie FK Žiar nad Hronom 10 16.8.2011 11/1
130 790619 MAZURÁK Ľubomír Družstevník Belá Slovan Bystrička 15 4.8.2011 11/1 MT
131 871212 MAŽÁRI Tomáš FK Trebostovo Pokrok Turčian.Kľačany 15 4.8.2011 11/1 MT
132 811230 MEDE Zoltán OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
133 901030 MEDVEĎ Matej Partizán Čierny Balog FK 09 Bacúch 10 3.8.2011 11/1
134 701119 MELÍŠEK Miloš Družstevník Dačov Lom Družstevník Rykynčice 15 3.8.2011 11/1
135 880307 MELIŠEK Patrik Družstevník Dačov Lom Družstevník Rykynčice 15 4.8.2011 11/1
136 960304 MIARTAN Michal OŠK Jamník ŠKM Liptovský Hrádok 7 2.8.2011 11/1 LM
137 951105 MIČENEC Dávid Cement.Lietav.Lúčka OŠK Baník Stráňavy 10 4.8.2011 11/1 ZA
138 730411 MICHALEC Jozef MŠK Podrečany OŠK Brehy 15 5.8.2011 11/1
139 870221 MICHULEK Matej Jednota Bánová TJ Kotrčina Lúčka 15 3.8.2011 11/1
140 911230 MIKO Alexander Štart SZ Kokava n.Rim. Družs.Hrnčiarska Ves 15 2.8.2011 11/1 RS
141 900908 MIKUŠ Matej ŠKM Liptovský Hrádok TJ Pribylina 15 2.8.2011 11/1 LM
142 841129 MINÁR Radoslav ŠK Radoľa Slovan Ľadon.Vadičov 15 5.8.2011 11/1 CA
143 890830 MIŠUTKA Peter Raven Považ.Bystrica TJ Kolárovice 15 3.8.2011 11/1 ZA
144 810425 MOJÍK Michal FK Rajec Tatran Bytčica 15 6.8.2011 11/1 ZA
145 841003 MOLNÁR Peter OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
146 820802 MUHA Miloš OŠK Hodruša-Hámre Klas Horné Hámre 7 15.8.2011 11/1
147 930320 MYDLO Peter MFK Lokomotíva Zvolen Tatran VLM Pliešovce 10 26.8.2011 11/1
148 770628 NÁKAČKA Peter MŠK Námestovo Blatná Habovka 10 2.8.2011 11/1
149 690216 NETOLICKÝ Jiří OŠK Lutila Sokol Krahule 10 12.8.2011 11/1
150 891211 NOGA Peter FK Terchová ŠK Gbeľany 15 23.8.2011 11/1 ZA
151 730120 NOVÁK Ľuboš MFK Detva ŠKP Detva 10 1.8.2011 11/1
152 850211 NOVÁK Vladimír Tatran Ľubica OFK Teplička n.Váhom 10 16.8.2011 11/1
153 880313 NOVOTNÝ Michal Tatran Krásno n.Kys. FK Čadca 10 5.8.2011 11/1 CA
154 730308 OBUCH Juraj OŠK Prašník FK Šalková 10 2.8.2011 11/1
155 950203 OČOVAY Gabriel LAFC Lučenec ŠK l+m Aqua Rapovce 10 10.8.2011 11/1
156 741012 ODALOŠ Ondrej ŠKP Krupina Družstevník Dačov Lom 15 11.8.2011 11/1 VK
157 871125 OKULIAR Jozef MŠK Kys.Nové Mesto OŠK Snežnica 10 4.8.2011 11/1
158 811209 OLÁH Miroslav Štart SZ Kokava n.Rim. Družs.Hrnčiarska Ves 15 2.8.2011 11/1 RS
159 910523 OLÁH Robert OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 5.8.2011 11/1 LC
160 730513 ONDRUŠEK Marián Tatran Krásno n.Kys. Slovan Skalité 10 4.8.2011 11/1 CA
161 901203 PALUŠÁK Andrej ŠKM Liptovský Hrádok ŠK Závažná Poruba 10 4.8.2011 11/1
162 750706 PAPÁNEK Radoslav Slovan Trenčian.Turná TJ Pšurnovice 10 2.8.2011 11/1 ZA
163 890121 PAPRČKA Robert Partizán Čierny Balog MFK Spartak Hriňová 10 2.8.2011 11/1
164 740109 PAUK Csaba OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
165 870301 PAULÍK Ľuboš Žitavan Malá Lehota FK Malá Lehota 10 2.8.2011 11/1
166 931202 PAVLÁK Jakub MFK Revúca FK Obec Lubeník 10 15.8.2011 11/1 RS
167 891001 PECHOVSKÝ Lukáš Družstevník Senohrad Tatran VLM Pliešovce 15 3.8.2011 11/1
168 810516 PÉTER Ladislav OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
169 92019 PETRÁK Erik FK Čadca Slovan Podvysoká 10 27.8.2011 11/1 CA
170 960802 PIATRIK Ján Družstevník Mýtna Slovan Halič 10 31.8.2011 11/1 LC
171 871117 PISCH Andrej MŠK Turany Družstevník Dražkovce 15 5.8.2011 11/1 MT
172 900427 PLAČEK František FK Čadca Tatran Oščadnica 15 17.8.2011 11/1 CA
173 900404 PLAČKO Miroslav Cement.Lietav.Lúčka TJ Považský Chlmec 10 3.8.2011 11/1
174 710423 PLIEŠTIK Miroslav Partizán Čierny Balog FK 09 Bacúch 7 18.8.2011 11/1
175 930515 POCHYBA Michal MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 15 7.8.2011 11/1 ZA
176 861125 POLC Marián MFK Nová Baňa OŠK Brehy 10 3.8.2011 11/1
177 961220 POLJOVKA Pavol Dukla Banská Bystrica ŠK Badín 10 4.8.2011 11/1
178 923101 POLÓNI Jakub Cement.Lietav.Lúčka TJ Považský Chlmec 10 3.8.2011 11/1
179 931206 PONIČAN Ján Dukla Banská Bystrica ŠK Hrochoť 10 1.8.2011 11/1
180 900117 PORUBČANSKÝ Marián Rozvoj Mojš Jednota Bánová 15 12.8.2011 11/1 ZA
181 890303 PRIBULA Ondrej ŠK Odeva Lipany OFK Slovan Valaská 10 12.8.2011 11/1
182 820628 PSOTKA Pavel Baník Kalinovo Tatran Breznička 10 5.8.2011 11/1
183 851122 PURÁŠ Pavol Slovan Rudinská ŠK Radoľa 15 4.8.2011 11/1 ZA
184 860623 PURDEK Marián FC Slovan Divín ŠKP Detva 15 4.8.2011 11/1
185 761129 RAČEK Marek MŠK Turany IDOP Lipovec 15 5.8.2011 11/1 MT
186 950410 RIŠA Lukáš Dukla Banská Bystrica ŠK Selce 10 30.8.2011 11/1
187 820807 ROHOŇ Ján MŠK Turany FC Lokom.ŽOS Vrútky 15 5.8.2011 11/1 MT
188 951103 RONČÁK Robert TJ Oravská Lesná Jednota Bánová 10 4.8.2011 11/1 ZA
189 910502 SÉLEŠ Kamil Poľnohosp.Veľký Blh Slovan Hrnč.Zalužany 10 3.8.2011 11/1
190 930911 SLOVÁK Jozef ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 3.8.2011 11/1
191 800525 SOKOL Martin FK 34 Brusno Sokol Medzibrod 15 3.8.2011 11/1
192 920421 SPODNIAK Ján Partizán Čierny Balog MFK Spartak Hriňová 10 2.8.2011 11/1
193 891004 STRUHÁR Maroš TJ Dolná Trnávka Sokol Dolná Ždaňa 30 4.8.2011 11/1
194 850705 SURIAK Peter REaMOS K.Lieskovec FK Lodno 10 13.8.2011 11/1 CA
195 850923 SZABÓ Tomáš ŠK L+M Aqua Rapovce Družs.Hrnčiarska Ves 15 2.8.2011 11/1 RS
196 941220 ŠABO Ivan FK Jupie BB-Podlavice ŠK Badín 10 5.8.2011 11/1
197 740830 ŠÁRA Marek OFK Slovenská Ľupča Tatran Podkonice 10 2.8.2011 11/.1
198 861118 ŠEFARA Martin Partizán Vrchteplá Partizán Súľov 15 4.8.2011 11/1 ZA
199 840626 ŠIDLO Jaroslav Tatran Krásno n.Kys. MŠK Kys.Nové Mesto 15 3.8.2011 11/1 ZA
200 930511 ŠIMKO Andrej ŠK Sásová ŠK Badín 15 2.8.2011 11/1
201 770330 ŠKOMBÁR Peter ŠK Olympia Bobrov Družstevník Vasiľov 15 7.8.2011 11/1 DK
202 910308 ŠKRÍBA Jakub Mfk Banská Bystrica ŠK Sokol Staré Hory 10 1.8.2011 11/1
203 840726 ŠOÓŠ Patrik FC Husiná OŠK Boľkovce 15 4.8.2011 11/1 LC
204 781227 ŠOUFL Miroslav Kysučan Ochodnica FK Lodno 10 19.8.2011 11/1 CA
205 930108 ŠOVČÍK Marek FK Jupie BB-Podlavice Dukla Banská Bystrica 10 3.8.2011 11/1
206 801226 ŠRAMKA Adrián Slovan Vidiná OFK Olováry 15 20.8.2011 11/1 VK
207 920827 ŠTUBNIAK Denis Družstevník Strelníky FK Šalková ˇ10 2.8.2011 11/1
208 930601 ŠUSTEK Michal Kysučan Ochodnica Tatran Krásno n.Kys. 10 30.8.2011 11/1 CA
209 910226 ŠVANCÁR Erik FK Čadca Beskyd Svrčinovec 15 6.8.2011 11/1 CA
210 911029 TEPLAN Milan Baník Kalinovo Tatran Breznička 15 5.8.2011 11/1 LC
211 930113 TOMČÍK Peter ŠK Voznica FK Jupie BB-Podlavice 7 3.8.2011 11/1
212 830808 TÓTH Ján OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
213 910311 TÓTH László OŠK Biskupice FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
214 921226 TÓTH Ľubomír Slovan Povina MŠK Kys.Nové Mesto 15 9.8.2011 11/1 ZA
215 920413 TRIZNA Gergö FK Petrovice FK Jesenské 15 2.8.2011 11/1 RS
216 670110 TRNKA Július ŠK Juventus ZA-Závodie Slovan Ľadon.Vadičov 15 5.8.2011 11/1 CA
217 880807 TRNOVSKÝ Matej Tatran Sučany Družstevník Ďanová 15 5.8.2011 11/1 MT
218 671013 TROPEK Jozef ŠK Olympia Bobrov OŠK Hruštín 10 9.8.2011 11/1
219 881006 URBAN Marián ŠK Tempus R.Sobota Slovan Hrnč.Zalužany 10 3.8.2011 11/1
220 810903 URBAN Stanislav OŠK Bešeňová ŠK Agro Baník Dúbrava 10 4.8.2011 11/1
221 920319 URBÁNEK František MŠK Kys.Nové Mesto Slovan Rudinská 15 7.8.2011 11/1 ZA
222 890315 URBLÍK Stanislav Družs.Janova Lehota FK Žiar nad Hronom 10 16.8.2011 11/1
223 900307 URGELA Lukáš FK Žiar nad Hronom Družstevník Pitelová 10 10.8.2011 11/1
224 841127 VÁCLAVÍK Marek OFK Kotešová Tatran Hrabové 10 24.8.2011 11/1
225 661004 VAJDA Ladislav ŠK Sásová Iskra Horné Pršany 10 9.8.2011 11/1
226 701106 VALKO Marián MŠK Námestovo Družs.Oravská Polhora 15 10.8.2011 11/1 DK
227 800330 VAŠČÁK Marián FK Šalková Slovan Tajov 10 1.8.2011 11/1
228 781211 VAŠČÁK Rastislav FK Veľká Mača OŠK Sása 15 5.8.2011 11/1
229 801223 VAVRÍK Viktor Štart Prenčov Sitno Banská Štiavnica 15 11.8.2011 11/1
230 890710 VNUK Štefan REaMOS K.Lieskovec Slovan Ľadon.Vadičov 15 5.8.2011 11/1 CA
231 741229 VOJTEK Dušan Slovan Kúpele Sliač ŠK OPL Poniky 10 4.8.2011 11/1
232 850405 VRÁBEL Peter TJ Kotrčina Lúčka ŠK Belá 15 5.8.2011 11/1 ZA
233 921104 VRÁBEĽ Rudolf MŠK Námestovo TJ Oravská Lesná 10 22.8.2011 11/1
234 800207 ZAGYI Jozef OŠK Radzovce FTC Fiľakovo 15 6.8.2011 11/1 LC
235 580322 ZDECHOVAN Július FK Fiľakovské Kováče FTC Fiľakovo 15 16.8.2011 11/1 LC
236 710225 ZEMANÍK Miloš Tatran Oščadnica FK Čadca 10 3.8.2011 11/1 CA
237 731006 ZULBEHAROVIČ Branislav Tatran Turzovka ŠK Javorník Makov 10 19.8.2011 11/1
238 831107 ZUZIAK Ľuboš Tatran Bytčica ŠKF AK Lúky 15 6.8.2011 11/1 ZA

zamietnuté podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum, podľa článku pozn.
1 940316 DOBROCKÝ Eduard Prameň Dolná Strehová Baník Veľký Krtíš 7 05.08.2011 12 H
2 900702 FINTA Marek Tatran Bytčica REaMOS K.Lieskovec 10 11.08.2011 12
3 940125 KUPČEK Stanislav Prameň Dolná Strehová Baník Veľký Krtíš 7 05.08.2011 12 H
4 800130 PODHRADSKÝ Peter Jednota Bánová Tatran Bytčica 10 25.08.2011 12
5 870702 POVINEC Peter Kysučan Ochodnica REaMOS K.Lieskovec 10 25.08.2011 12

neprerokované podania

P.č. rodné číslo priezvisko, meno odkiaľ kam EUR dátum porušenie čl. pozn.
1 860520 POLŤÁK ??? MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 10 05.08.2011 4/b
2 890717 POLŤÁK Martin MŠK Námestovo Tatran Zákamenné 10 05.08.2011 4/b
3 841127 VÁCLAVÍK Marek Kinex Bytča Tatran Hrabové 7 24.8.2011 10/d