Obsah fóra Fórum Stredoslovenského futbalového zväzu Fórum Stredoslovenského futbalového zväzu

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Isamaru

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Fórum Stredoslovenského futbalového zväzu -> Voľná debata
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Paci sa vam to tu?
ano
87%
 87%  [ 7 ]
nie
12%
 12%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 8

Autor Správa
Voski
Stratený futbalový fanúšik

Založený: 02 apríl 2007

PríspevokZaslal: Po, 02.04.2007 16:05:55    Predmet: Isamaru Odpovedať s citátom

viem ze je to offtopic ale chcel by som pochvalit admina (isamaru) za to ako to tu spravil Very Happy ina pecka.. dufam ze ta aj dostatocne ocenili!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Weissik

Založený: 03 august 2007

PríspevokZaslal: Pi, 03.08.2007 19:18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Som uz 3 roky futbalový rozhodca, ale mojim hobby je práve sa starať o podobné phbb fóra ako je napr. aj toto. Preto by sa našli spôsoby to tu vylepšiť a aj naviesť ľudí aby tu rozoberali svoje zázitky ci situácie zo zápasov a navzájom si pomáhali, zlepšovali v rozhodovaní.
Návrat hore
Isamaru
Správca ihriska

PríspevokZaslal: Št, 09.08.2007 14:52:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ak máte nejaký návrh tak sem s ním Smile
problém s týmto fórom je vo všeobecnosti ten, že má málo návštevníkov a preto stojí. Na vine bude asi slabá schopnosť používať phpbb fóra u väčšiny návštevníkov (prevažne z futbalovej obce).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Weissik

Založený: 03 august 2007

PríspevokZaslal: Po, 20.08.2007 10:25:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, podstatny problem bude spocivat asi v tom ze toto forum nieje ziadnym sposobom medializovane. Ja by som navrhoval napr. do rozpisov, ci na seminaroch propagovat stranku a podotknut ze existuje aj forum na ktorom sa mozu rozoberat rozne situacie zo zapasov. Nalakat ludi a potom sem urcit aj kvalifikovanu pomoc, ktora by to viedla...napr. ako ste vy.
Kusok prerobit temy by sa tu dali...napr sekcia Rubriky ci Clanky, niekto by napisal zaujimavy clanok a tam by sa uverejnil po skontrolovani administratorom.
Návrat hore
BARCA
Futbalový fanúšik

Založený: 24 november 2007

PríspevokZaslal: So, 24.11.2007 14:20:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Je tu málo užívatelov a tá biela farba tú by som zmenil
Isamaru
Správca ihriska

PríspevokZaslal: Ut, 18.12.2007 14:39:10    Predmet: Odpovedať s citátom

kazdy uzivatel si moze zmenit temu na phpbb vychodziu. Ak by ste chceli nejaku konkretnu phpbb temu, staci ak mi poslete link a ja ju doinstalujem
Návrat hore
peter_r
Futbalový fanúšik

Založený: 22 september 2008

PríspevokZaslal: Št, 27.11.2008 22:19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

no, v prvom rade si myslím, že toto fórum je dobré, aj keď je tu málo návštevníkov, ako niekto napísal, možno by sa zišla nejaká reklama, hlavne na ssfz, ďalej vytvárať zaujímavé témy a tak ďalej

z iného uhla, fórum by mohlo niečo aj do funkčnosti, tzn. nielen vzhľad ale aj verzia phpbb je už novšia, zbavili by ste sa aj tých spyware (Je tu 2094 registrovaných užívateľov.) S phpbb mám troška skúseností, vedel by som pomôcť, aj s tvorbou stránok, grafika (miniliga.oravskevesele.sk, www.oravskevesele.sk , www.veselovec.sk) niežeby som sa chválil, je to len na ukážku

v prvom rade by admin mohol vymazať všetkých tých xxx užívateľov, poprípade zakázať registrovanie z podobných emailov, v administrácii sa to dá ľahko zakázať

ako som napísal, vedel by som pomôcť, aj keď mám teraz málo času, len pre inšpiráciu, vytvoriť nejaké súťaže, za víťazstvo v súťaži prideľovať hodnosti, užívateľia s hodnosťami by mali prístup do nejakej VIP sekcie a podobne, ďalej vytvoriť nejakú tipovaciu súťaž na rôzne zápasy SSFZ, užívateľom vytvoriť nejakú galériu rôznych futbalových wallpaperov, prípadne by mohli užívateľia pridávať vlastné foto z futbalových zápasov a tiež videa (mám ich zopár: http://www.oravskevesele.sk/futbal.php) a tak ďalej ....
Návrat hore
Isamaru
Správca ihriska

PríspevokZaslal: Pi, 28.11.2008 09:51:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím!
Podnet je to zaujímavý. Čo sa týka uživateľov, je to problém, ktorý sa chystám riešiť už dlhšie. Záludnosť je, že tie boty nie sú registrované - registráciu potvrdzujem sám mailom a žiadny z nich ju nedostal, phpbb sa však správa tak, že vypisuje aj nepotvrdených uživateľov a nema jednoduche prostriedky na zmazanie.
Pravdou je, ze forum stoji len na pokraji zaujmu Ssfz a pokial aspon takto funguje, nie je tlak na to nieco menit. Nejaka uprava je ale do buducna urcite planovana, hlavne co sa tych botov tyka. S phpbb inak prilis vela skusenosti nemam. Viete, ake su moznosti prevodu DB fora zo starsej na novu verziu? Toho sa bojim najviac.
VIP sekcia podla mna nie je dobry napad, inak sa to vsetko zrealizovat da, ale iba ak sa najde nadsenec, ktory sa o to bude starat. Ak mate zaujem, mozete sa mi ozvat na mail a ja Vam pridelim prava. Neviem vsak, ci o podobnu sluzbu je vobec zaujem (ale mate pravdu, ze najskor treba vyriesit tie boty)
F.Š.
Návrat hore
peter_r
Futbalový fanúšik

Založený: 22 september 2008

PríspevokZaslal: Ne, 30.11.2008 10:42:30    Predmet: Odpovedať s citátom

ak by ste chceli ostať pri tejto verzii, tak existuje niekoľko modov na phpbb pre jednoduché mazanie užívateľov, alebo tento mod http://www.phpbbhacks.com/download/1427 automaticky maže neaktívnych užívateľov

v tom by problém nebol, prechod z verzie 2 na 3 ... teoreticky by mal byť bezproblémový, robil som to aj ja len sa treba s tým pohrať, v najhoršom prípade by boli príspevky vymazané, však aj tak ich tu nie je až tak veľa a tiež by sa museli všetci nanovo registrovať alebo by ste ich nahádzali ručne

ak na to mazanie užívateľov nemáte čas, možno by som to mohol urobiť, ale potreboval by som administrátorské práva, prístup k databázy a prístup na ftp
Návrat hore
Isamaru
Správca ihriska

PríspevokZaslal: Po, 08.12.2008 00:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem pekne, je to vyborny mod! Vsetci zli uzivatelia su uz odstraneni Smile
Návrat hore
SK Radola
Futbalový fanúšik

Založený: 30 apríl 2010

PríspevokZaslal: Po, 19.05.2014 10:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Trebalo by to tu trošku oživiť, prilákať viac ľudí, aby sa to tu trošku rozpísalo Smile
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Fórum Stredoslovenského futbalového zväzu -> Voľná debata Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: