NIKE Cup - Stredoslovenský futbalový zväz

Stredoslovenský futbalový zväz

Partizánska 93, 974 01 Banská Bystrica

NIKE PREMIER CUP 2006 / 2007
STREDOSLOVENSKÝ REGIÓN

Banskobystrický kraj - krajské kolo – finále
11.09.2006 (pondelok) – Lovča


A skupina B skupina
Dukla Banská Bystrica ŽP Šport Podbrezová
MFK Žarnovica LAFC Lučenec
Baník Veľký Krtíš MFK Lokomotíva Zvolen

09:00 Dukla Banská Bystrica MFK Žarnovica 2 : 0
10:00 ŽP Šport Podbrezová LAFC Lučenec 3 : 1
11:00 Dukla Banská Bystrica Baník Veľký Krtíš 4 : 0
12:00 ŽP Šport Podbrezová MFK Lokomotíva Zvolen 3 : 0
13:00 MFK Žarnovica Baník Veľký Krtíš 2 : 1
14:00 LAFC Lučenec MFK Lokomotíva Zvolen 0 : 0
15.00 Dukla Banská Bystrica ŽP Šport Podbrezová 0 : 0
3 : 4 p.k.


DUKLA
B.Bystrica
MFK
Žarnovica
BANÍK
Veľký Krtíš
body skóre poradie
DUKLA
B.Bystrica
N 2 : 0 4 : 0 6 6 : 0 1.
MFK
Žarnovica
0 : 0 P 2 : 1 3 2 : 3 2.
BANÍK
Veľký Krtíš
0 : 4 1 : 2 C 0 1 : 6 3


ŽP ŠPORT
Podbrezová
LAFC
Lučenec
MFK Lok.
Zvolen
body skóre poradie
ŽP ŠPORT
Podbrezová
N 3 : 1 3 : 0 6 6 : 1 1.
LAFC
Lučenec
1 : 3 P 0 : 0 1 1 : 3 2.
MFK Lok.
Zvolen
0 : 3 0 : 0 C 1 0 : 3 3.

Žilinský kraj - krajské kolo – finále
12.09 2006 (utorok) - Diviaky


A skupina B skupina
MFK Ružomberok MŠK Žilina
MŠK FOMAT Martin FK Čadca
TJ VTJ Rajecké Teplice MŠK Námestovo

09:00 MFK Ružomberok MŠK FOMAT Martin 2 : 2
10:00 MŠK Žilina FK Čadca 1 : 0
11:00 MFK Ružomberok TJ VTJ Rajecké Teplice 3 : 0
12:00 MŠK Žilina MŠK Námestovo 1 : 0
13:00 MŠK FOMAT Martin TJ VTJ Rajecké Teplice 9 : 0
14:00 FK Čadca MŠK Námestovo 0 : 0
3 : 4 p.k.
15.00 MŠK FOMAT Martin MŠK Žilina 0 : 2


MFK
Ružomberok
MŠK
FOMAT Martin
TJ VTJ
Raj. Teplice
body skóre poradie
MFK
Ružomberok
N 2 : 2 3 : 0 4 5 : 2 2.
MŠK
FOMAT Martin
2 : 2 P 9 : 0 4 11 : 2 1.
TJ VTJ
Raj. Teplice
0 : 3 0 : 9 C 0 0 : 12 3.


MŠK
Žilina
FK
Čadca
MŠK
Námestovo
body skóre poradie
MŠK
Žilina
N 1 : 0 1 : 0 6 2 : 0 1.
FK
Čadca
0 : 1 P 0 : 0
3 : 4 p.k.
1 0 : 1 3.
MŠK
Námestovo
0 : 1 0 : 0
4 : 3 p.k.
C 1 0 : 1 2.

Kvalifikačné kolá

Celkový počet účastníkov: 78 – 37 BB kraj, 41 ZA kraj
Počet družstiev regionálneho finále: 2 x 6 (víťazi 8 skupín + 4 nasadené družstvá ŠT)
Nasadené družstvá do regionálneho finále:
Banskobystrický kraj: Dukla Banská Bystrica, ŽP ŠPORT Podbrezová + víťazi skupín 1 - 4
Žilinský kraj: MFK Ružomberok, MŠK Žilina + víťazi skupín 5 - 8

ObFZ B.Bystrica / ObFZ Zvolen 1. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006 4. kolo 15. / 16. august 2006
1. Selce – Savon B.Bystrica
0 : 2
6. Savon B. Bystrica - Radvaň
1 : 2
10. Radvaň - Jupie Podlavice
0 : 9
12. Jupie Podlavice - Zvolen
1 : 1, 4 : 5 pk
2. Očová – Zvolenská Slatina
5 : 0
7. Očová – Jupie Podlavice
0 : 6
3. Vígľaš – Hriňová
0 : 15
8. Hriňová - Zvolen
0 : 2
11. Zvolen - Krupina
3 : 1
4. Dobrá Niva - Sliač
2 : 6
9. Sliač - Krupina
1 : 9
5. Pliešovce - Krupina
0 : 14

ObFZ Lučenec / ObFZ Rimavská Sobota 2.skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006
  3. Fiľakovo - Lučenec
2 : 4
5. Lučenec - Tempus R. Sobota
4 : 2
 
1. Jesenské – Tempus R. Sobota
1 : 15
4. Tempus R. Sobota - Hnúšťa
3 : 1
2. Hnúšťa – FC Rim. Sobota
4 : 1

ObFZ Žiar nad Hronom 3. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006
1. Župkov - Voznica
0 : 3
2. Voznica - Žarnovica
0 : 1
3. Žarnovica - Žiar n. Hronom
2 : 0

ObFZ Veľký Krtíš 4. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006 4. kolo 15. / 16. august 2006
1. Kováčovce – Želovce
1 : 3
5. Želovce - Dolná Strehová
0 : 6
9. Dolná Strehová - Veľký Krtíš
2 : 4
11. Veľký Krtíš - Veľké Zlievce
1 : 0
2. Bátorová - Nenince
0 : 4
6. Nenince – Veľký Krtíš
0 : 15
3. Kam. Kosihy – Balog n. Ipľom
3 : 2
7. Kam. Kosihy - Čebovce
0 : 2
10. Čebovce - Veľké Zlievce
1 : 2
4. Príbelce - Sklabiná
1 : 3
8. Sklabiná - Veľké Zlievce
0 : 2

ObFZ Liptovský Mikuláš / Martin 5. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006 4. kolo 15. / 16. august 2006
1. Lipt. Lúžna - Lisková
3 : 2
3. Lipt. Lužná - Svätý Kríž
2 : 0
5. L. Lužná - L. Mikuláš
3 : 7
7. L. Mikuláš - Fomat Martin
0 : 0, 3 : 4 pk
2. Bobrovec - Sv.Kríž
0 : 3
  4. T. Teplice - Slov. Pravno
2 : 1
6. T. Teplice - Martin
0 : 13
 

ObFZ Čadca 6. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006 4. kolo 15. / 16. august 2006
1. Skalité - Turzovka
0 : 3
3. Turzovka - Krásno
2 : 2, 2 : 3 pk
5. Krásno - K. N. Mesto
1 : 0
6. Krásno - Čadca
0 : 11
2. Rudiná - K. N. Mesto
0 : 6
4. K. N. Mesto - Kys. Lieskovec
6 : 0

ObFZ Dolný Kubín 7. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006 4. kolo 15. / 16. august 2006
1. Mútne - Or. Veselé
1 : 5
9. Or. Veselé - Klin
2 : 3
13. Klin - Námestovo
1 : 8
15. Námestovo - Dolný Kubín
0 : 0, 5 : 4 pk
2. Klin - Or. Lesná
0 : 0, 3 : 2 pk
3. Zubrohlava - Lokca
1 : 1, 4 : 5 pk
10. Lokca - Námestovo
1 : 3
4. Sihelné - Námestovo
0 : 2
5. Zuberec - Habovka
5 : 1
11. Zuberec - Liesek
3 : 5
14. Liesek - Dolný Kubín
1 : 4
6. Breza - Liesek
0 : 9
7. Or. Podzámok - Chlebnice
3 : 0
12. Tvrdošín - Dolný Kubín
0 : 0, 4 : 5 pk
8. Bziny - Dolný Kubín
0 : 18

ObFZ Žilina 8. skupina
1.kolo 23. / 24. máj 2006 2.kolo 6. / 7. jún 2006 3. kolo 8. / 9. august 2006
1. Kotešova - V. Rovné
1 : 6
5. V. Rovné - Bánová
9 : 2
7. V. Rovné - Rajecké Teplice
1 : 1, 1 : 2 pk
2. Stráňavy - Bánová
0 : 1
3. Višňové - Raj. Teplice
1 : 3
6. Raj. Teplice - Belá
3 : 0
4. Rosina - Belá
0 : 3

  • prvovylosované družstvo ( domáce ) kontaktuje súpera a dohodne termín zápasu, ktorý následne oznámi sekretárovi ObFZ
  • sekretár ObFZ deleguje na zápas rozhodcu a zaplatí mu odmenu + cestovné (max. 300.- Sk / zápas)
  • domáce družstvo po odohratí zápasu odfaxuje zápis o stretnutí na SsFZ p. Štefaňákovi – fax 048 / 414 89 14
  • víťaz každého zápasu obdrží od sekretára ObFZ loptu NIKE
  • informácie o turnaji na www.ssfz.sk a u p. Štefaňáka na tel. 0905 484 160 alebo 0902 937 058
  • športovo-technické ustanovenia, organizácia zápasov a podmienky účasti platia v zmysle oficiálnych propozícií turnaja
PaedDr. Peter Štefaňák
RTM SFZ