1. kolo - Ne 4.8. o 16:30  14. kolo - Ne 23.3. o 15:00
Zubrohlava 0 : 6 Černová   Černová 5 : 0 Zubrohlava
Lisková 3 : 2 LM Palúdzka   LM Palúdzka 2 : 2 Lisková
Dúbrava 0 : 3 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 2 : 0 Dúbrava
Bešeňová 3 : 1 Likavka   Likavka 1 : 0 Bešeňová
Dražkovce 2 : 6 Diviaky   Diviaky 8 : 2 Dražkovce
Demänová 4 : 0 Vavrečka   Vavrečka 2 : 3 Demänová
Martin B 2 : 0 Bobrov   Bobrov 1 : 1 Martin B
2. kolo - Ne 11.8. o 16:30  15. kolo - Ne 30.3. o 15:00
Černová 0 : 0 Bobrov   Bobrov 0 : 3 Černová
Vavrečka 1 : 1 Martin B   Martin B 4 : 1 Vavrečka
Diviaky 1 : 0 Demänová   Demänová 1 : 1 Diviaky
Likavka 5 : 0 Dražkovce   Dražkovce 0 : 4 Likavka
Kláštor p. Z. 1 : 3 Bešeňová   Bešeňová 2 : 2 Kláštor p. Z.
LM Palúdzka 0 : 1 Dúbrava   Dúbrava 4 : 2 LM Palúdzka
Zubrohlava 1 : 3 Lisková   Lisková 1 : 3 Zubrohlava
3. kolo - Ne 18.8. o 16:00  16. kolo - Ne 6.4. o 15:30
Lisková 1 : 2 Černová   Černová 4 : 2 Lisková
Dúbrava 2 : 1 Zubrohlava   Zubrohlava 3 : 1 Dúbrava
Bešeňová 8 : 0 LM Palúdzka   LM Palúdzka 3 : 0 Bešeňová
Dražkovce 0 : 1 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 0 : 2 Dražkovce
Demänová 1 : 0 Likavka   Likavka 3 : 0 Demänová
Martin B 2 : 3 Diviaky   Diviaky 3 : 0 Martin B
Bobrov 2 : 0 Vavrečka   Vavrečka 4 : 0 Bobrov
4. kolo - Ne 25.8. o 16:00  17. kolo - Ne 13.4. o 15:30
Černová 2 : 0 Vavrečka   Vavrečka 0 : 0 Černová
Diviaky 4 : 0 Bobrov   Bobrov 2 : 2 Diviaky
Likavka 2 : 0 Martin B   Martin B 3 : 0 Likavka
Kláštor p. Z. 2 : 0 Demänová   Demänová 1 : 0 Kláštor p. Z.
LM Palúdzka 2 : 0 Dražkovce   Dražkovce 0 : 2 LM Palúdzka
Zubrohlava 0 : 2 Bešeňová   Bešeňová 0 : 5 Zubrohlava
Lisková 1 : 3 Dúbrava   Dúbrava 3 : 0 Lisková
5. kolo - Ne 1.9. o 15:30  18. kolo - Ne 20.4. o 16:00
Dúbrava 1 : 2 Černová   Černová 1 : 1 Dúbrava
Bešeňová 4 : 0 Lisková   Lisková 3 : 0 Bešeňová
Dražkovce 2 : 0 Zubrohlava   Zubrohlava 3 : 0 Dražkovce
Demänová 2 : 2 LM Palúdzka   LM Palúdzka 4 : 1 Demänová
Martin B 1 : 0 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 4 : 1 Martin B
Bobrov 2 : 1 Likavka   Likavka 2 : 0 Bobrov
Vavrečka 0 : 1 Diviaky   Diviaky 3 : 2 Vavrečka
6. kolo - Ne 8.9. o 15:30  19. kolo - Ne 27.4. o 16:00
Černová 2 : 1 Diviaky   Diviaky 2 : 6 Černová
Likavka 4 : 3 Vavrečka   Vavrečka 2 : 0 Likavka
Kláštor p. Z. 1 : 1 Bobrov   Bobrov 0 : 3 Kláštor p. Z.
LM Palúdzka 1 : 2 Martin B   Martin B 1 : 2 LM Palúdzka
Zubrohlava 0 : 2 Demänová   Demänová 1 : 3 Zubrohlava
Lisková 4 : 1 Dražkovce   Dražkovce 6 : 0 Lisková
Dúbrava 3 : 1 Bešeňová   Bešeňová 4 : 0 Dúbrava
7. kolo - Ne 15.9. o 15:30  20. kolo - Ne 4.5. o 16:30
Bešeňová 2 : 1 Černová   Černová 1 : 0 Bešeňová
Dražkovce 2 : 0 Dúbrava   Dúbrava 4 : 1 Dražkovce
Demänová 1 : 0 Lisková   Lisková 4 : 2 Demänová
Martin B 11 : 1 Zubrohlava   Zubrohlava 1 : 3 Martin B
Bobrov 3 : 1 LM Palúdzka   LM Palúdzka 3 : 2 Bobrov
Vavrečka 1 : 2 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 3 : 3 Vavrečka
Diviaky 2 : 0 Likavka   Likavka 3 : 2 Diviaky
8. kolo - Ne 22.9. o 15:00  21. kolo - Ne 11.5. o 16:30
Černová 0 : 0 Likavka   Likavka 1 : 1 Černová
Kláštor p. Z. 2 : 1 Diviaky   Diviaky 2 : 0 Kláštor p. Z.
LM Palúdzka 3 : 1 Vavrečka   Vavrečka 1 : 2 LM Palúdzka
Zubrohlava 2 : 1 Bobrov   Bobrov 3 : 1 Zubrohlava
Lisková 0 : 2 Martin B   Martin B 7 : 1 Lisková
Dúbrava 3 : 0 Demänová   Demänová 4 : 0 Dúbrava
Bešeňová 2 : 0 Dražkovce   Dražkovce 4 : 0 Bešeňová
9. kolo - Ne 29.9. o 15:00  22. kolo - Ne 18.5. o 17:00
Dražkovce 4 : 4 Černová   Černová 2 : 1 Dražkovce
Demänová 1 : 1 Bešeňová   Bešeňová 1 : 1 Demänová
Martin B 1 : 0 Dúbrava   Dúbrava 3 : 0 Martin B
Bobrov 1 : 1 Lisková   Lisková 1 : 1 Bobrov
Vavrečka 1 : 0 Zubrohlava   Zubrohlava 1 : 0 Vavrečka
Diviaky 1 : 1 LM Palúdzka   LM Palúdzka 1 : 3 Diviaky
Likavka 2 : 0 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 2 : 1 Likavka
10. kolo - Ne 6.10. o 14:30  23. kolo - Ne 25.5. o 17:00
Černová 3 : 1 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 1 : 3 Černová
LM Palúdzka 2 : 3 Likavka   Likavka 0 : 0 LM Palúdzka
Zubrohlava 1 : 3 Diviaky   Diviaky 4 : 0 Zubrohlava
Lisková 0 : 4 Vavrečka   Vavrečka 9 : 0 Lisková
Dúbrava 0 : 1 Bobrov   Bobrov 2 : 1 Dúbrava
Bešeňová 6 : 0 Martin B   Martin B 3 : 1 Bešeňová
Dražkovce 1 : 2 Demänová   Demänová 2 : 0 Dražkovce
11. kolo - Ne 13.10. o 14:30  24. kolo - Ne 1.6. o 17:00
Demänová 0 : 1 Černová   Černová 2 : 0 Demänová
Martin B 5 : 1 Dražkovce   Dražkovce 0 : 2 Martin B
Bobrov 1 : 2 Bešeňová   Bešeňová 4 : 2 Bobrov
Vavrečka 0 : 0 Dúbrava   Dúbrava 1 : 3 Vavrečka
Diviaky 3 : 0 Lisková   Lisková 3 : 4 Diviaky
Likavka 2 : 1 Zubrohlava   Zubrohlava 2 : 0 Likavka
Kláštor p. Z. 0 : 1 LM Palúdzka   LM Palúdzka 5 : 1 Kláštor p. Z.
12. kolo - Ne 20.10. o 14:00  25. kolo - Ne 8.6. o 17:00
Černová 4 : 3 LM Palúdzka   LM Palúdzka 1 : 1 Černová
Zubrohlava 2 : 0 Kláštor p. Z.   Kláštor p. Z. 4 : 3 Zubrohlava
Lisková 2 : 3 Likavka   Likavka 0 : 2 Lisková
Dúbrava 1 : 3 Diviaky   Diviaky 1 : 1 Dúbrava
Bešeňová 1 : 1 Vavrečka   Vavrečka 2 : 1 Bešeňová
Dražkovce 3 : 0 Bobrov   Bobrov 1 : 0 Dražkovce
Demänová 3 : 2 Martin B   Martin B 1 : 3 Demänová
13. kolo - Ne 27.10. o 14:00  26. kolo - Ne 15.6. o 17:00
Martin B 2 : 1 Černová   Černová 3 : 2 Martin B
Bobrov 0 : 2 Demänová   Demänová 2 : 3 Bobrov
Vavrečka 1 : 2 Dražkovce   Dražkovce 0 : 2 Vavrečka
Diviaky 0 : 2 Bešeňová   Bešeňová 3 : 5 Diviaky
Likavka 4 : 1 Dúbrava   Dúbrava 3 : 0 Likavka
Kláštor p. Z. 2 : 0 Lisková   Lisková 1 : 4 Kláštor p. Z.
LM Palúdzka 3 : 2 Zubrohlava   Zubrohlava 1 : 0 LM Palúdzka