1.MŠK R. Sobota
2.MFK Detva
3.MFK Nová Baňa
4.MŠK Námestovo
5.Družstevník Liptovská Štiavnica
6.OFK Teplička nad Váhom
7.Baník Kalinovo
8.MFK Dukla Banská Bystrica
9.ŠKM Liptovský Hrádok
10.ŠK Novohrad Lučenec A
11.Tatran Krásno nad Kysucou
12.MFK Žarnovica
13.FTC Fiľakovo
14.Tatran Oravské Veselé
15.FK Čadca
16.Fomat Martin

1. kolo - Ne 6.8. o 16:30
R. Sobota - Martin Format
Detva - Čadca FK
N. Baňa - O. Veselé
Námestovo - Fiľakovo
L. Štiavnica - Žarnovica
Teplička n. V. - Krásno
Kalinovo - Lučenec Novohrad A
B.Bystrica MFK Dukla - L. Hrádok
2. kolo - Ne 13.8. o 16:30
Martin Format - L. Hrádok
Lučenec Novohrad A - B.Bystrica MFK Dukla
Krásno - Kalinovo
Žarnovica - Teplička n. V.
Fiľakovo - L. Štiavnica
O. Veselé - Námestovo
Čadca FK - N. Baňa
R. Sobota - Detva
3. kolo - Ne 20.8. o 16:00
Detva - Martin Format
N. Baňa - R. Sobota
Námestovo - Čadca FK
L. Štiavnica - O. Veselé
Teplička n. V. - Fiľakovo
Kalinovo - Žarnovica
B.Bystrica MFK Dukla - Krásno
L. Hrádok - Lučenec Novohrad A
4. kolo - Ne 27.8. o 16:00
Martin Format - Lučenec Novohrad A
Krásno - L. Hrádok
Žarnovica - B.Bystrica MFK Dukla
Fiľakovo - Kalinovo
O. Veselé - Teplička n. V.
Čadca FK - L. Štiavnica
R. Sobota - Námestovo
Detva - N. Baňa
5. kolo - Ne 3.9. o 15:30
N. Baňa - Martin Format
Námestovo - Detva
L. Štiavnica - R. Sobota
Teplička n. V. - Čadca FK
Kalinovo - O. Veselé
B.Bystrica MFK Dukla - Fiľakovo
L. Hrádok - Žarnovica
Lučenec Novohrad A - Krásno
6. kolo - Ut 29.8. o 16:00
Martin Format - Krásno
Žarnovica - Lučenec Novohrad A
Fiľakovo - L. Hrádok
O. Veselé - B.Bystrica MFK Dukla
Čadca FK - Kalinovo
R. Sobota - Teplička n. V.
Detva - L. Štiavnica
N. Baňa - Námestovo
7. kolo - Ne 17.9. o 15:00
Námestovo - Martin Format
L. Štiavnica - N. Baňa
Teplička n. V. - Detva
Kalinovo - R. Sobota
B.Bystrica MFK Dukla - Čadca FK
L. Hrádok - O. Veselé
Lučenec Novohrad A - Fiľakovo
Krásno - Žarnovica
8. kolo - Ne 24.9. o 15:00
Martin Format - Žarnovica
Fiľakovo - Krásno
O. Veselé - Lučenec Novohrad A
Čadca FK - L. Hrádok
R. Sobota - B.Bystrica MFK Dukla
Detva - Kalinovo
N. Baňa - Teplička n. V.
Námestovo - L. Štiavnica
9. kolo - Ne 1.10. o 14:30
L. Štiavnica - Martin Format
Teplička n. V. - Námestovo
Kalinovo - N. Baňa
B.Bystrica MFK Dukla - Detva
L. Hrádok - R. Sobota
Lučenec Novohrad A - Čadca FK
Krásno - O. Veselé
Žarnovica - Fiľakovo
10. kolo - Ne 8.10. o 14:30
Martin Format - Fiľakovo
O. Veselé - Žarnovica
Čadca FK - Krásno
R. Sobota - Lučenec Novohrad A
Detva - L. Hrádok
N. Baňa - B.Bystrica MFK Dukla
Námestovo - Kalinovo
L. Štiavnica - Teplička n. V.
11. kolo - Ne 15.10. o 14:30
Teplička n. V. - Martin Format
Kalinovo - L. Štiavnica
B.Bystrica MFK Dukla - Námestovo
L. Hrádok - N. Baňa
Lučenec Novohrad A - Detva
Krásno - R. Sobota
Žarnovica - Čadca FK
Fiľakovo - O. Veselé
12. kolo - Ne 22.10. o 14:00
Martin Format - O. Veselé
Čadca FK - Fiľakovo
R. Sobota - Žarnovica
Detva - Krásno
N. Baňa - Lučenec Novohrad A
Námestovo - L. Hrádok
L. Štiavnica - B.Bystrica MFK Dukla
Teplička n. V. - Kalinovo
13. kolo - Ne 29.10. o 14:00
Kalinovo - Martin Format
B.Bystrica MFK Dukla - Teplička n. V.
L. Hrádok - L. Štiavnica
Lučenec Novohrad A - Námestovo
Krásno - N. Baňa
Žarnovica - Detva
Fiľakovo - R. Sobota
O. Veselé - Čadca FK
14. kolo - Ne 5.11. o 13:30
Martin Format - Čadca FK
R. Sobota - O. Veselé
Detva - Fiľakovo
N. Baňa - Žarnovica
Námestovo - Krásno
L. Štiavnica - Lučenec Novohrad A
Teplička n. V. - L. Hrádok
Kalinovo - B.Bystrica MFK Dukla
15. kolo - Ne 30.7. o 17:30
B.Bystrica MFK Dukla - Martin Format
L. Hrádok - Kalinovo
Lučenec Novohrad A - Teplička n. V.
Krásno - L. Štiavnica
Žarnovica - Námestovo
Fiľakovo - N. Baňa
O. Veselé - Detva
Čadca FK - R. Sobota
16. kolo - Ne 25.3. o 15:00
Martin Format - R. Sobota
Čadca FK - Detva
O. Veselé - N. Baňa
Fiľakovo - Námestovo
Žarnovica - L. Štiavnica
Krásno - Teplička n. V.
Lučenec Novohrad A - Kalinovo
L. Hrádok - B.Bystrica MFK Dukla
17. kolo - Ne 1.4. o 15:30
L. Hrádok - Martin Format
B.Bystrica MFK Dukla - Lučenec Novohrad A
Kalinovo - Krásno
Teplička n. V. - Žarnovica
L. Štiavnica - Fiľakovo
Námestovo - O. Veselé
N. Baňa - Čadca FK
Detva - R. Sobota
18. kolo - Ne 8.4. o 15:30
Martin Format - Detva
R. Sobota - N. Baňa
Čadca FK - Námestovo
O. Veselé - L. Štiavnica
Fiľakovo - Teplička n. V.
Žarnovica - Kalinovo
Krásno - B.Bystrica MFK Dukla
Lučenec Novohrad A - L. Hrádok
19. kolo - Ne 15.4. o 15:30
Lučenec Novohrad A - Martin Format
L. Hrádok - Krásno
B.Bystrica MFK Dukla - Žarnovica
Kalinovo - Fiľakovo
Teplička n. V. - O. Veselé
L. Štiavnica - Čadca FK
Námestovo - R. Sobota
N. Baňa - Detva
20. kolo - Ne 22.4. o 16:00
Martin Format - N. Baňa
Detva - Námestovo
R. Sobota - L. Štiavnica
Čadca FK - Teplička n. V.
O. Veselé - Kalinovo
Fiľakovo - B.Bystrica MFK Dukla
Žarnovica - L. Hrádok
Krásno - Lučenec Novohrad A
21. kolo - Ne 29.4. o 16:00
Krásno - Martin Format
Lučenec Novohrad A - Žarnovica
L. Hrádok - Fiľakovo
B.Bystrica MFK Dukla - O. Veselé
Kalinovo - Čadca FK
Teplička n. V. - R. Sobota
L. Štiavnica - Detva
Námestovo - N. Baňa
22. kolo - Ne 6.5. o 16:30
Martin Format - Námestovo
N. Baňa - L. Štiavnica
Detva - Teplička n. V.
R. Sobota - Kalinovo
Čadca FK - B.Bystrica MFK Dukla
O. Veselé - L. Hrádok
Fiľakovo - Lučenec Novohrad A
Žarnovica - Krásno
23. kolo - Ne 13.5. o 16:30
Žarnovica - Martin Format
Krásno - Fiľakovo
Lučenec Novohrad A - O. Veselé
L. Hrádok - Čadca FK
B.Bystrica MFK Dukla - R. Sobota
Kalinovo - Detva
Teplička n. V. - N. Baňa
L. Štiavnica - Námestovo
24. kolo - Ne 20.5. o 17:00
Martin Format - L. Štiavnica
Námestovo - Teplička n. V.
N. Baňa - Kalinovo
Detva - B.Bystrica MFK Dukla
R. Sobota - L. Hrádok
Čadca FK - Lučenec Novohrad A
O. Veselé - Krásno
Fiľakovo - Žarnovica
25. kolo - Ne 27.5. o 17:00
Fiľakovo - Martin Format
Žarnovica - O. Veselé
Krásno - Čadca FK
Lučenec Novohrad A - R. Sobota
L. Hrádok - Detva
B.Bystrica MFK Dukla - N. Baňa
Kalinovo - Námestovo
Teplička n. V. - L. Štiavnica
26. kolo - Ne 3.6. o 17:00
Martin Format - Teplička n. V.
L. Štiavnica - Kalinovo
Námestovo - B.Bystrica MFK Dukla
N. Baňa - L. Hrádok
Detva - Lučenec Novohrad A
R. Sobota - Krásno
Čadca FK - Žarnovica
O. Veselé - Fiľakovo
27. kolo - Ne 10.6. o 17:00
O. Veselé - Martin Format
Fiľakovo - Čadca FK
Žarnovica - R. Sobota
Krásno - Detva
Lučenec Novohrad A - N. Baňa
L. Hrádok - Námestovo
B.Bystrica MFK Dukla - L. Štiavnica
Kalinovo - Teplička n. V.
28. kolo - Ne 17.6. o 17:30
Martin Format - Kalinovo
Teplička n. V. - B.Bystrica MFK Dukla
L. Štiavnica - L. Hrádok
Námestovo - Lučenec Novohrad A
N. Baňa - Krásno
Detva - Žarnovica
R. Sobota - Fiľakovo
Čadca FK - O. Veselé
29. kolo - Ne 18.3. o 15:00
Čadca FK - Martin Format
O. Veselé - R. Sobota
Fiľakovo - Detva
Žarnovica - N. Baňa
Krásno - Námestovo
Lučenec Novohrad A - L. Štiavnica
L. Hrádok - Teplička n. V.
B.Bystrica MFK Dukla - Kalinovo
30. kolo - St 30.5. o 17:30
Martin Format - B.Bystrica MFK Dukla
Kalinovo - L. Hrádok
Teplička n. V. - Lučenec Novohrad A
L. Štiavnica - Krásno
Námestovo - Žarnovica
N. Baňa - Fiľakovo
Detva - O. Veselé
R. Sobota - Čadca FK