Spravodaj č

  30. 10. 2009

Spravodajca č. 18/2009-10

 

Športovo-technická komisia (predseda Vladimír Orságh)

1.       Prerokované námietky kap.: V. Blh – Divín (H) – odstúpená na DK.

2.       Nariadené zmeny termínov: III. liga 13. kolo Bánová – Fiľakovo 31. 10. 09 o 13.30; V. liga sk. A 13. kolo S. Bystrica – Makov 1. 11. 09 o 13.30 v opačnom poradí na ihr. v Makove 12. kolo Makov – Belá 8. 11. 09 o 13.30, 12. kolo Oščadnica – Strečno 8. 11. 09 o 13.30 v opačnm poradí na ihr. v Strečne, V. liga sk. B 11. kolo O. Podzámok – T. Štiavnička  8. 11. 09 11. kolo Trstená – Vrútky 8. 11. 09 o 13.30.

3.       Oznamujeme všetkým FK súťaží dospelých, že 31. 10. 09 platí ÚHČ 13.30.

 

Komisia mládeže (predseda Ján Hlaváč)

1.       Súhlasí so vzájomnou dohodou odohrať neodohrané MFS:

a)       11. kola III. ligy SD a MD Krásno – Zvolen 7. 11. 09 o 11.00-13.30 na ihr. v Krásne,

b)       12. kola III. ligy SD a MD v opačnom poradí ako bolo vyžrebované. Žiar – Badín 3. 11. 09 (utorok) o 10.00-12.30 na ihr. FK Žiar. 27. kolo 12. 6. 10 na ihr. v Badíne,

c)       11. kolo IV. ligy dorast sk. SEVER Belá – Stráňavy 29. 10. 09, (štvrtok) o 14.00,

d)       11. kola IV. ligy dorast sk. B Trstená – LM Palúdzka 8. 11. 09 o 11.30,

e)       12. kola V. ligy dorast sk. B O. Veselé – L. Lúžna 14. 11. 09 o 13.30,

f)         12. kola V. ligy dorast sk. C S. Ľupča – Z. Slatina 14. 11. 09 o 12.30,

g)       11. kola II. ligy SŽ a MŽ sk. SEVER Trstená – Bytča 6. 11. 09 (piatok) o 12.00-14.00,

h)       11. kola II. ligy SŽ a MŽ sk. SEVER K. N. Mesto – O. Veselé 7. 11. 09 o 10.00-12.00,

i)         11. kola II. ligy SŽ a MŽ sk. JUH Hriňová – Tempus RS 7. 11. 09 o 10.00-12.00,

j)         12. kola II. ligy SŽ a MŽ sk. JUH B. Štiavnica – Detva 7. 11. 09 o 10.00-12.00,

k)       11. kola V. ligy dorast sk. A Čadca B – Podvysoká 8. 11. 09 o 11.00,

l)         11. kola V. ligy dorast sk. D Tisovec – Kokava 7. 11. 09 o 13.00,

m)     10. kola V. ligy dorast sk. D Pliešovce – Revúca 7. 11. 09 o 13.00,

n)       11. kola III. ligy SŽ a MŽ sk. A S. Bystrica – Čadca C 8. 11. 09 o 10.00-12.00,

o)       11. kola III. ligy SŽ a MŽ sk. A K. N. Mesto B – Svrčinovec 8. 11. 09 o 10.00-12.00,

p)       5. kola III. ligy SŽ a MŽ sk. C Kováčová – Žiar 7. 11. 09 o 10.00-12.00,

q)       13. kola I. ligy MŽ L. Mikuláš – Čadca 6. 11. 09 (piatok) o 14.00-15.30 na UT v L. Mikuláši.

r)        13. kolo II. liga SŽ a MŽ MFK R. Sobota – MFK Revúca 2. 11. o 13.00-14.30.

2.       Nariaďujeodohrať MFS 11. kola:

a)       IV. ligy dorast sk. SEVER 7. 11. 09: Terchová – O. Jasenica 13.00, Predmier – L. Hrádok 12.00, Rajec – Raková 12.00,

b)       V. ligy dorast sk. A: K. Lieskovec – Zborov 7. 11. 09 o 13.00, Staškov – L. Lúčka 8. 11. 09 o 13.00,

c)       V. ligy dorast sk. B: Sihelné – Rabča 8. 11. 09 o 13.00, L. Lúžna – S. Kríž 7. 11. 09 o 13.00,

d)       III. ligy SŽ a MŽ sk. C Selce – Žarnovica 7. 11. 09 o 10.00-12.00.

3.       Kontumuje MFS 12. kola:

a)       V. ligy dorast sk. A L. Lúčka – Skalité priznáva 3 body a skóre 8:0 ponecháva v platnosti prospech FK L. Lúčka podľa SP čl. 100/e,

b)       V. ligy dorast sk. D V. Čalomija – V. Blh priznáva 3 body a skóre 3:0 prospech FK V. Čalomija. Ospravedlnenie FK V. Blh berie na vedomie,

c)       V. ligy dorast sk. D Sklabiná – Revúca priznáva 3 body a skóre 3:0 prospech FK Sklabiná podľa SP čl. 100/b.

4.       Predvoláva na zasadnutie z MFS 11. kola V. ligy dorast sk. C Kováčová – Stožok 5. 11. 09 o 16.00 za FK Kováčová: Miroslav Dávid ved.;FK Stožok Marianna Kuricová ved. a R Ján Kučera, Michal Hromádka AR1.

 

Disciplinárna komisia (predseda Miroslav Spišiak)

D-483 Tomáš Fajčík 890301 D. Strehová 4 SN od 19. 10. 09, 1-6-1b,

D-484 Branislav Jasenský 980826 Fomat MT 3 SN od 26. 10. 09, 1-1b,

D-485 Tomáš Maslík 980616 Čadca 2 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-486 Jozef Koszorú 940404 Hajnačka 2 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-487 Martin Majerík 740915 Turany 5 mesiacov nepodm. od 26. 10. 09 do 25. 3. 10, 1-6-1c,

D-488 Igor Melicher tréner FK Poltár dorast 3 SN od 26. 10. 09, 1-3b,

D-489 Pavel Štengl 870311 Divín DK hráčovi dňom 26. 10. 09 zastavuje činnosť do vyriešenia previnenia,

D-490 Igor Šarközi 880303 Lutila 3 SN od 26. 10. 09, 1-3b,

D-491 Daniel Škamla 780805 Hrochoť 1 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-492 Radoslav Dorotovič 780621 Hrochoť 1 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-493 Andrej Dubovický 790209 Sásová 2 SP do 30. 6. 10, 1-4a,

D-494 Milan Horňák 940220 Kováčová 2 SP do 30. 6. 10, 1-4a,

D-495 Jakub Mlynárik 920602 Žarnovica 3 SN od 26. 10. 09, 1-6-1a,

D-496 Jiří Netolický tréner FK Lutila dosp. 4 SN od 26. 10. 09, 1-3b,

D-497 Juraj Kubala 940118 Hôrky DK hráčovi dňom 26. 10. 09 zastavuje činnosť do vyriešenia previnenia,

D-498 Štefan Valko 940518 Fiľakovo 5 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-499 Martin Pentek 740115 T. Kľačany 1 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-500 Martin Turiak 860406 Podvysoká DK hráčovi dňom 26. 10. 09 zastavuje činnosť do vyriešenia previnenia,

D-501 Marek Finta 900702 Bytčica DK hráčovi dňom 26. 10. 09 zastavuje činnosť do vyriešenia previnenia,

D-502 Ondrej Ščamba 930224 Radoľa 5 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-503 Filip Celleng 920824 V. Krtíš 2 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-504 Michal Necpal 840111 B. Štiavnica 2 SN od 26. 10. 09, 1-6-1a,

D-505 Michal Koniar 871005 Hliník 1 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-506 FK Kalinovo dosp. pokuta 50+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1a za neprístojnosť funkcionára v stretnutí 25. 10. 09,

D-507 Tibor Zolczer HU FK Vinica dosp. 3 mesiace nepodm. od 29. 10. 09 do 28. 1. 10, 1-2c, 1-2b, 7 € uhradiť,

D-508 FK Gemer dosp. pokuta 50+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosti po stretnutí 18. 10. 09,

D-509 FK Vinica dosp. pokuta 400+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b a DP 2-6 za neprístojnosti divákov, funkcionára a nedostatočnú uspor. službu po stretnutí 18. 10. 09. FK Uhradí náležitosti DZ Tibor Králik 5 € za účasť na rokovaní DK,

D-510 Martin Syrovátka 830811 Stráňavy 2 SP do 30. 6. 10, 1-4a,

D-511 Radoslav Čuraj 780226 Stráňavy 3 SP do 30. 6. 10, 1-6-1a,

D-512 Pavol Veternik 750706 Trebostovo DK na základe čl. 18 bod 1 DP upúšťa od potrestania menovaného,

D-513 Milan Petrák 840131 Skalité 3 SN od 26. 10. 09, 1-4a,

D-514 Robert Kulla 870601 Skalité DK na základe čl. 18 bod 1 DP upúšťa od potrestania menovaného,

D-515 František Pecko 850719 K. N. Mesto 1 SN od 26. 10. 09, 1-5a,

D-516 Radoslav Bočej 830519 K. Lieskovec 1 SN od 29. 10. 09, 1-5a,

D-517 FK T. Štiavnička dosp. pokuta 200+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosti divákov a hráčov po stretnutí 11. 10. 09,

D-518 FK T. Kľačany dosp. pokuta 200+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosti divákov a hráčov po stretnutí 11. 10. 09,

D-519 Roman Švidraň 871026 Brusno hráč do 3. 11. 09 zašle na DK písomné vyjadrenie k rozsahu svojho zranenia v stretnutí 11. 10. 09,

D-520 FK Predmier dosp. pokuta 200+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosti diváka po stretnutí 11. 10. 09,

D-521 FK Ďanová dosp. pokuta 200+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosť usporiadateľa v stretnutí 25. 10. 09,

D-522 Peter Pehel 920413 Kokava 4 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-523 Gábor Gášpár 831002 Radzovce 4 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-524 Ivan Ďurčok tréner FK Príbelce dosp. 5 SN od 26. 10. 09, 1-3b,

D-525 Radoslav Parkani ved. dr. FK Príbelce dosp. 8 SN od 26. 10. 09, 1-3b,

D-526 FK Príbelce dosp. pokuta 100+10 € za prerokovanie previnenia podľa DP 2-1b za neprístojnosti funkcionárov v stretnutí 25. 10. 09,

D-527 Andrej Stašiniak 790705 Námestovo 1 SN po uplynutí trestu za 4 ŽK 1-5a, 7 € uhradiť,

D-528 Marek Čonka 880926 Fiľakovo 4 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-529 Marian Serzödi 930820 Fiľakovo 4 SN od 26. 10. 09, 1-6-1b,

D-530 Žiadosť o zmenu zvyšku trestu čl. 31 bod 2 DP: Peter Šmiček 920804 Žabokreky – zamieta sa, Branislav Lenárd 917006 N. Baňa – zmena zvyšku trestu na 1 SP do 30. 6. 10,

D-531 Zastavenie činnosti za 4 ŽK od 19. 10. 09 na 1 MFS: Peter Červoč 811012 Príbelce,

D-532 Zastavenie činnosti za 4 ŽK od 26. 10. 09 na 1 MFS: Rudolf Šavlík 890323 Č. Balog, Peter Matonok 881125 Selce, Marek Holbus 850317 L. Hrádok, Ľuboš Horecký 890825 Bánová B, Michal Juhás 840908 ZA Závodie, Marian Gamboš 730727 ZA Závodie, Ľubomír Maľovaník 871818 Raková, Martin Hodoň 840822 D. Tižina, Jozef Kubina 761221 Sásová, Michal Kmeť 810612 Selce, Peter Turňa 721016 Č. Balog, Ján Solivaj 780331 Šalková, Marcel Majkút 880226 Cinobaňa, Ladislav Hriň 791222 Cinobaňa, Marek Andok 900213 Príbelce, Miroslav Gluch 740831 Sklabiná, Dušan Drieňovský 840629 Sklabiná, Peter Halák 770914 L. Štiavnica, Peter Jurčo 770818 L. Štiavnica, Andrej Stašiniak 790705 Námestovo, Daniel Kosmeľ 741016 Námestovo, Stanislav Podmanický 781010 Bánová, Peter Podhradský 800130 Bánová, Michal Pavlík 850818 Š. Bane, Peter Mackura 740816 Žiar, Marián Dibala 741124 Divín, Ján Vyšný 860203 Dúbrava,

D-533 Zastavenie činnosti za 4 ŽK od 29. 10. 09 na 1 MFS: Peter Sedúch 770420 Predmier 7 € uhradiť, Jaroslav Mihalda 820107 K. Lieskovec,

D-534 Zastavenie činnosti za 8 ŽK od 26. 10. 09 na 1 MFS: Radoslav Mičica 880203 Bánová,

D-535 Neprerokované previnenia pre porušenie DP: Tomáš Vyparina 930617 L. Mikuláš, Matúš Malata 940212 Martin, Tomáš Jurkov 930628 Martin, Patrik Chylík 911127 Turzovka, Tomáš Matúška 850526 Lovča – chýbajú poplatky za ČK, Tibor Šandor 841202 Tisovec – chýba poplatok za 4 ŽK, Emil Presperín ved. dr. Divín, Peter Ďurica zdravotník Divín, Zsolt Horváth ved. dr. Kalinovo, Milan Bucha uspor. Ďanová, Peter Juráš 810630 L. Štiavnica – chýbajú poplatky,

D-536 DK predvoláva na svoje zasadnutie 5. 11. 09 zo stretnutia L. Štiavnica – N. Baňa III. liga dosp. o 16.00 FK L. Štiavnica: Oto Ondrejka HU, Pavol Hlaváč manager; V. Blh – Divín IV. liga dosp. sk. JUH o 16.30 DZ: D. Zdechovan, FK V. Blh: Gabriel Brindza, FK Divín: Peter Ďurica zdravotník; Bánová – Hôrky III. liga MD o 17.30 R: Peter MojáK, AR2 Miloš Ďuriník, FK Bánová: Roman Rehák 930905, FK Hôrky: Juraj Kubala 940118, Ivan Dolinajec tréner. Účasť menovaných na zasadnutí DK je bezpodmienečne nutná pod následkom discipl. opatrení.

Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od uverejnenia v Spravodajcovi SsFZ.

 

Komisia rozhodcov (predseda František Vorel)

1.       Spoločné stretnutie rozhodcov a mentorov Programu Talent-Región sa uskutoční dňa 7.11.2009 v priestoroch Mestského úradu v Rajeckých Tepliciach. Pozvánky všetkým zúčastneným budú zaslané e-mailovou poštou.

2.       Po zhodnotení stretnutí ostatných kôl ÚD KR prijal opatrenia: 10. kolo V. L  skup. „ B“  T. Štiavnička –  T. Kľačany, DZ Chovanec - po vyhodnotení  videozáznamu 12.kolo  IV liga JUH  B.ŠtiavnicaJupie B. Bystrica, DZ Forgon -  po vyhodnotení „Správy delegáta... „

 

Trénersko-metodická komisia (predseda Vojtech Kováč)

1.       Celoslovenské finále MINI CHAMPIONS LIGA Slovensko, turnaja hraného na miniihriskách  pre chlapcov U12 (r. 1998) a dievčatá U16 (r.1994), sa uskutočnilo dňa 28. októbra 2009 vo Zvolene na miniihrisku v areáli MFK Lokomotíva Zvolen. Konečné poradie – chlapci: 1. FC Nitra, 2. FK Senica, 3. MŠK Žilina, 4. Partizán Čierny Balog, 5. Inter Bratislava, 6. FK Spišská Nová Ves, 7. AS Trenčín, 8. MFK Zemplín Michalovce; dievčatá: 1. ŠK ŠTICH Humenné, 2. Slovan Bratislava, 3. Schola in Natura Stropkov, 4. ŠKF Žilina, 5. Skloplast Trnava. Individuálne ocenenia: najlepší hráč turnaja – Denis Baumgartner (FK Senica) a Ivana Mirilovičová (ŠK ŠTICH Humenné), najlepší brankár turnaja – Michal Trenčiansky (FC Nitra) a Michaela Horváthová (Slovan Bratislava), najlepší strelec turnaja – Erik Nepšinský (Partizán Čierny Balog – 9 gólov) a Viktória Gallová (SiN Stropkov – 8 gólov)

2.       TMK SsFZ vyzýva TMK ObFZ v Stredoslovenskom regióne, aby do 30. 10. 2009 zaslali návrhy na ocenenie trénerov SsFZ v ankete "Najúspešneší tréner SsFZ za rok 2009"  v  kategóriách tréner dospelých, mládeže a mládeže v ÚTM.

3.       TMK SsFZ žiada trénerov 3. ligy dospelých, aby do 30.10.2009 zaslali na SsFZ vyhodnotenie ankety "11-ka SsFZ za rok 2009" a vyhodnotenie úrovne 3. ligy – písomné podklady boli na jednotlivé FK zaslané poštou v septembri.

4.       TMK SsFZ organizuje pre trénerov SsFZ dňa 17. novembra 2009 (utorok) v malej aule FHV UMB v Banskej Bystrici doškoľovací seminár (pre trénerov 3.triedy/UEFA B licencie, 2.triedy /B licencie resp. UEFA A licencie, ktorým končí resp. skončila platnosť licenčného preukazu) a rekvalifikačný seminár (pre trénerov 3. triedy/C licencie za účelom rekvalifikácie ich licencie na UEFA B licenciu). Všetci záujemcovia sa na semináre musia písomne prihlásiť ( s uvedením mena a priezviska, kontaktnej adresy, triedy trénerského vzdelania a druhu seminára) na adresu SsFZ, TMK SsFZ, Partizánska cesta 93, 974 01 Banská Bystrica resp. mailom na futbal@ssfz.sk do 30. októbra 2009. Následne budú zaslané všetkým prihláseným trénerom bližšie pokyny a poštová poukážka na zaplatenie účastníckeho poplatku  (doškoľovací seminár 10.-€, rekvalifikačný seminár 30.-€). Podmienkou predĺženia trénerskej licencie je samotná účasť na doškoľovacom seminári (od 09.00 do 13.00 hod.) a odovzdanie písomného plánu ľubovoľného týždenného mikrocyklu (min. 3 TJ). Podmienkou splnenia požiadaviek rekvalifikácie je samotná účasť na seminári (od 09.00 do 16.00 hod.), odovzdanie písomného plánu ľubovoľného týždenného mikrocyklu (min. 3 TJ) a absolvovanie výberovej praktickej ukážky v rámci TJ mimo termínu konania seminára.

 

Odvolacia komisia (predseda Dušan Čaban)

Pozýva na svoje zasadnutie 5. 11. 0915.30 zástupcov Máj Černová: Milan Hatala predseda a Patrik Habo managerprejednaniu odvolania TJ Máj Černová voči rozhodnutiu ŠTK vo veci výsledku MFS Trebostovo – Černová; o 16.00 zástupcov FK REaMOS K. Lieskovec: Štefan Mrenka prezident, Ľubomír Mitický manager FK, Štefan Rippel HÚ k odvolaniu voči rozhodnutiu ŠTK a DK vo veci inzultácie R po stretnutí K. Lieskovec - Ďanová. Ďalej pozýva R stretnutia M. Majer, AR1 Ľ. Kratochvíla, AR2 P. Repiský a DZ Ľ. Repa.

 

Komisia pre riešenie sťažností (Artúr Jakubec)

1.       Zaevidovala podnety FK v MFS: L. Štiavnica R a AR2 (L. Štiavnica – N. Baňa), Divín R a AR1 (V. Blh – Divín). Na základe nesplnenia čl. 4/a v prípade FK L. Štiavnica aj 3/a „Štatútu...“  podnety odmieta.

2.       Na svojom zasadnutí 29. 10. 09 prejednala sťažnosť FK Lutila na výkon AR1 v MFS Kováčová – Lutila, sťažnosť vyhodnotila ako neopodstatnenú, vklad 30 € prepadá v prospech SsFZ, FK T. Kľačany na výkon R v MFS T. Štiavnička – T. Kľačany, sťažnosť vyhodnotila ako čiastočne opodstatnenú a čiastočne nepreukázateľnú, svoj zistenia odstupuje KR a DK, vklad 30 € sa vracia FK T. Kľačany.

 

Správy so sekretariátu (ved. sekretár Ladislav Matejka).

1.       Najbližšie zasadnutie VV sa uskutoční 13. 11. 09 o 13.30 v R. Tepliciach.

2.       Tradičné spoločné stretnutie vedenia SsFZ s členmi odborných komisií SsFZ sa uskutoční 12. 11. 2009 (štvrtok) o 16.30 v reštaurácii U Vinca v B. Bystrici – Kremničke. Žiadame touto cestou predsedov jednotlivých komisií o informovanie a nahlásenie sekretariátu prípadné ospravedlnenie členov.

3.       Žiadame sekretárov ObFZ, aby prostredníctvom svojich ÚS upozornili trénerov na konanie doškoľovacieho a rekvalifikačného seminára organizovaného TMK SsFZ 17. 11. 09 v B. Bystrica. Podrobnosti k semináru nájdete na www.ssfz.sk

4.      Vyhodnotenie MFS nepredložili:  L. Lúčka, Námestovo, T. Teplice, V. Blh, Trebostovo, K. Liskovec, Tvrdošín (12), Z. Poruba (11), Turany (10).

5.      Žiadame predložiť na sekretariát, najneskôr do 3. 11. 09 videozáznam (výhradne na DVD nosiči) z MFS: V. Blh – Divín, L. Štiavnica – N. Baňa, Podvysoká – Bytčica.

 

Zmena DL č. 14

Bánová – Fiľakovo (31. 10. o 13.30, Ligas za Ježíka)

S. Bystrica – Makov (hrá sa v Makove)

 Bytčica – Raková (DZ V. Ďurana za Balka)

Rosina – Podvysoká (DZ Balko za V. Ďuranu)

Žarnovica – Brusno (dorast, Guži za Ja Kyzeka)

MFK R. Sobota – Revúca (SŽ a MŽ, 2. 11. o 13.00-14.30)

Dohrávky 11. kola:

8. 11. 09 o 13.30

O. Podzámok – T. Štiavnička

Trstená – Vrútky

Krásno – Zvolen (SD a MD, 7. 11. 09 o 11.00-13.30, Hreus – T. Matejčík, Očenáš – Marek)

dorast – 7. 11. 09

Terchová – O. Jasenica (13.00, ŠašváriObFZ ZA)

Predmier – L. Hrádok (12.00, CimprichObFZ ZA)

Rajec – Raková (12.00, ŠulganMartinec)

K. Lieskovec – Zborov (13.00, PetrákObFZ CA)

L. Lúžna – S. Kríž (13.00, DrapáčObFZ LM)

Tisovec – Kokava (13.00, VerkinKúchen)

Pliešovce – Revúca (13.00, GužiObFZ ZV)

8. 11. 2009

Čadca B – Podvysoká (11.00, Drozd – Ploštica)

Staškov – L. Lúčka (13.00, ČuboňObFZ CA),

Sihelné – Rabča (13.00, HraškoObFZ DK)

Trstená – Palúdzka (11.30, Farský – J. Matejčík)

SŽ a MŽ – 7. 11. 09 o 10.00-12.00

K. N. Mesto – O. Veselé (Chovanec)

Hriňová – Tempus RS (Ľupták)

Selce – Žarnovica (Adamec)

8. 11. 09 o 10.00-12.00

S. Bystrica – Čadca C (Súhrada)

K. N. Mesto B – Svrčinovec (Ježík)

Trstená – Bytča (6. 11. o 12.00-14.00, Harezník)

12. kolo

8. 11. 09 o 13.30

Makov – Belá

Oščadnica – Strečno (hrá sa v Strečne)

Badín – Žiar (SD a MD, UT Žiar – zmena poradia MFS, 3. 11. o 10.00-12.30, Galád – R. Poliak, P. OružinskýŠvehlík)

dorast 14. 11.

O. Veselé – L. Lúžna  (13.30, Farský – ObFZ DK)

S. Ľupča – Z. Slatina (12.30, Baka – ObFZ BB)

B. Štiavnica – Detva (SŽ a MŽ, 7. 11. o 10.00-12.00, Berta)

10. kolo

O. Veselé – Trstená (SŽ a MŽ, 4. 11. o 12.30-14.30, Harezník)

Pliešovce – Revúca (dorast, 7. 11. o 13.00, GužiObFZ ZV)

5. kolo

Kováčová – Žiar (SŽ a MŽ, 7. 11. o 10.00-12.00, Jodas)

 

Hodnotenie R

III. liga: Fiľakovo – L. Lúčka, Krásno – Bánová 8,2;8,1/8,1; Bytča – V. Krtíš 7,9;8,1/8; L. Štiavnica – N. Baňa 8,4;8,2/8,1; Námestovo – D. Ždaňa 8,2;8,2/8,2; T. Teplice – Ružiná, Kremnička – Z. Poruba 8,2;8/8,2; Králiky – Turany 8,3;8,1/8.

IV. liga sk. SEVER: Ďanová – Stráňavy 8;8,4/8,1; Trebostovo – Skalité 7,2;8,1/8,1; Belá Dulice – K. N. Mesto 8,4;8,4/8,4; K. Lieskovec – Sučany 8,2;8,1/8,1; Tvrdošín – Predmier 8,2;8/8; O. Jasenica – Černová 8,3;8,2/8,2; K. Lúčka – Dúbrava 8,2;8,2/8,1.

IV. liga sk. JUH: D. Strehová – Hajnačka 8,2;8,3/8,2; Š. Bane – Revúca 8,3;8,3/8,2; Poltár – Brusno 8;8,2/8,2; Žiar – Tisovec 7,4;8,1/8; Hliník – Kalinovo 8,2;8,1/8,1; B. Štiavnica – Jupia BB 7,8;8/8; V. Blh – Divín 7,4;8,1/8,1.

V. liga sk. A: Bánová B – S. Bystrica 7,9;8,1/8,1; ZA Závodie – Rosina 8,1;8,1/8,1; Podvysoká – Bytčica 8,1;8/8; Raková – D. Tižina 8;8,1/8,1; Varín – Rudinská 8,3;8,3/8,3.

V. liga sk. B: Martin – T. Štiavnička 8,3;8,1/8,2; O. Veselé – O. Podzámok 7,4;8/7,4; Vrútky – T. Kľačany 8,1;8/8; Žaškov – Trstená 8;8,1/8; Bešeňová - Palúdzka 8,1;8,1/8,1; L. Hrádok – Ludrová 7,9;8/8; Lisková – L. Sliače 8,2;8,1/8,1.

V. liga sk. C: Kováčová – Kremnica 7,6;7,6/8; Priechod – Lutila 8;8/8; Badín – Žarnovica 7,7;7,9/8,1; Radvaň – Pliešovce 8;8,1;/8,1; Hrochoť – Lovča 8;8,3/8,2; Sásová – Selce 7,2;7,9/8; Č. Balog – Šalková 7,8;8,1/8.

V. liga sk. D: Cinobaňa – Gemer 8,1;8/8; Málinec – Vinica 7,9;8,1/8; Tomášovce – Kráľ 7,9;8,1/8,2; Čebovce – Hnúšťa, Nenince – Radzovce 8,1;8,1/8,1; Jesenské – Príbelce 8;8,1/7,9; Sklabiná – Mýtna 8,2;8,1/8,1.