V zaujímavom zápase víťazstvo výberu SsFZ

V prípravnom medzinárodnom zápase medzi výberom SsFZ a výberom Malopolského futbalového zväzu, ktoré sa hralo v stredu 26. mája na ihrisku ŠK Kremnička, boli úspešnejší hráči nášho výberu SsFZ, keď svojho húževnatého súpera z Polska porazili 2:1 (1:1).
Hoci sme od 12 min. prehrávali po góle rýchlonohého Pochybu, podarilo sa nášmu výberu ešte do polčasu vyrovnať z pokutového kopu, ktorý bezpečne premenil Jozef Caban (METAL SERVIS Králiky). Zlepšený výkon výberu SsFZ po prestávke korunaval v 74. min. víťazným golom Marek Jobko (ŠK Kremnička). Pod vedením trénerov Vojtecha Kováča a Miroslava Krála hral náš výber SsFZ v nasledovnej zostave:(1. polčas) Škrobák - Vozár, Krivjančin, Caban, Kohút - Zehnal, Šulaj, Frátrik, J. Pagáč - Orolín, Páleník; (2.polčas) Pavlenda - Frátrik, Meszároš, Caban, Kohút - Vozár (Zehnal), Jobko, Beňák, J.Pagáč - Murín, Máč. Zápas rohodovala trojica Debnár - Adamec, Tokár. Gratulujeme k víťazstvu a ďakujeme všetkým FK, ktoré uvoľnili hráčov na túto netradičnú akciu.